Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ja kas

07.06.2021. 14:20

Zinot to ka policija liek sodus par Covid-19 nepierādot ka Covid-19 tur ir un ir risks, tad nebrīnos kas notiek iekšlietu struktūrā! Neaizmirstiet Valstī valda gandrīz 100% korupcija!

Atbildēt

MI

06.06.2021. 15:23

Nu nemāk.
Vajadzēja spiest uz vajāšanu.
Ar ko atšķiras koloborants un miskaste?
Ar ko atšķiras akcijas/grāmatas straumēšana, izplatīšana, reklamēšana?

Ja nu gadījumā nesapratāt, tad nevajag ar.


Hmmm.
Domāšanai.
Kaučkā prātā aizķēries, ka uz vienas planētas, kuru bija apsēdis draņķis un visi bija metušies cīņā ar viņu, tad nu vienā nostūrī bija sadomājuši ārkārtas stāvokli/cīņu vadīt ar soctīkliem. Sūta viens otram īsziņas&emodži, neprotokols, nedeliģējums, bez laiks/termiņš, utt.

Paiet laiks un apzinās, ka lielā ticamībā kāds ir aizgājis Taisaulē pa agru, jeb atbildīgo neizdarības dēļ.

Loģiski, ja kāds cita neizdarības dēļ ir nolicis karoti, tad kaitniekam ir jāsaņem bargs sods un pilnīgi pajāt, vai tas ir politiskā vai ierēdniecības līmenī, vai abos kopā.
Politiskais, kur nu vēl koalīcijas līmenis neatbrīvo no atbildības.

Oki.
Sabiedrība saka ir skarbi jāvērtē.

Vērtē, un cik saprotu protokolu naff, rezolūciju naff, izsekojama dokumentu aprite naff. Ir tik vien kā pretrunīgi daiļvārdi un skarba cēloņsakarība.
Es atvainojos, bet kāds/di varbūt arī dēļ šīs iespējamās noziedzīgās nolaidības nomira. Un visticamāk tā arī ir.

Tiesību laukā visam šīm ir konkrēti juridiskie termini ar neizbēgami izrietošām sekām.
Arī mirušajiem ir tiesības uz taisnību.

Valsts nevar pastāvēt bez birokrātijas.
Valsts bez birokrātijas ir neiespējama. Ja naff birokrātijas, tad ir anarhija tās augstākajā pakāpē.

Tad nav nozīmes pilnīgi nekam. Tad naff pat konstitucionālā krīze.
Kā to dēvēt? Klaja varas sagrābšana, apvērsums?

Ilgi gaidīju, ka kāds no Tiesību jomas izteiksies, bet jūtu, ka ir vēlme šo visu paslaucīt zem tepiķīša.

Tas nav tikai porcijas vai neizglābto cilvēku, jeb nevajadzīgi mirušo cilvēku jautājums. Tas ir daudz, daudz dziļāks jautājums.

Birokrātijai ir jābūt ātrai, efektīvai. Birokrātijai ir jābūt izsekojamai, atbildību nesošai un arhivētai.

Ja viņa ir tjep, ļep, tad arī notiek visādi brīnumi un visās sfērās.
Kā teikt, ej un tagad saproti, kas tai āboļu kurvī bija.

Retorisks jautājums.
Vai ir atšķirība starp sabrukušā veikalā bojā gājušu cilvēku un cilvēku kurš ir miris, jo laicīgi nav saņēmis vakcīnu?
Pie reizes arī atbildēšu. Nē, nav, jo viņi ir miruši tikai tāpēc, ka kāds cits nav pienācīgi darījis savu darbu.

Atbildēt

Zepeda

06.06.2021. 11:11

Es tikko saņēmu samaksu 8500 USD, strādājot pie datora šomēnes. Un, ja jūs domājat, ka tas ir forši, manai šķirtajai draudzenei ir dvīņi mazuļi un viņa pirmajā mēnesī nopelnīja vairāk nekā USD 8 000. Ir tik laba sajūta, nopelnot tik daudz naudas, ja citiem cilvēkiem ir jāstrādā par tik daudz mazāk. To es daru ......... Www.Go2bank1.com

Atbildēt

Secinājums

06.06.2021. 06:31

»

Krabis

Par UZŅĒMĒJU Babri pat zirgam jāsmejas. Čekists un jaunās paaudzes aktīvists, nojūdzies antivakseris. Interesanti iemesli, kāpēc lapsa tādu aizstāv


Jūs pat nesapratāt raksta jēgu.Tas nav stāsts par Babri,tas ir stāsts par neadekvātu policijas reakciju uz tikpat neadekvāta iesnieguma pamata.Vai policijas reakcija būtu tāda pati ja tādu pat iesniegumu iesniegtu apkopēja vai bomzis?
Par Babri jums pilnīga taisnība.

Atbildēt

Krabis

04.06.2021. 18:47

Par UZŅĒMĒJU Babri pat zirgam jāsmejas. Čekists un jaunās paaudzes aktīvists, nojūdzies antivakseris. Interesanti iemesli, kāpēc lapsa tādu aizstāv.

Atbildēt

Uldis

04.06.2021. 15:57

Lai mēris un holēra viņu abu namiem!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.06.2021. 15:55

... policija mums Bunkus un futbola aģenta slepkavas sen noķērusi, sēž, domā, ko darīt? Nav taču darba viņiem, labi ka ir tādas viņķeles, - vismaz ir, ar ko padarboties. :)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.06.2021. 15:53

... turpmāk, ja es, strādājot paaugstināta stresa apstākļos, tieku sagaidīts mājās, un sieva mani, visiem dzirdot, nosauc sliktā vārdā un saka, ka es maz pelnot (noniecina manu profesionālo darbību), jāiet uzreiz uz policiju iesniegumu rakstīt.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.06.2021. 15:51

politiķei viņas pašas skatījumā nu jau „nekādu pretenziju nav, ka arī ar notikušo viņai netika nodarīts nekāds kaitējums”. Vēl vairāk – I. Viņķele atklāti atzinusi, ka iesniegums tapis vienkārši aizvainojuma rezultātā un ka „pēdējā gada laikā strādājusi paaugstināta stresa un pārslodzes apstākļos”.

Šis gan labs ...

Atbildēt

?

04.06.2021. 15:37

vinkele disko pa dzimto Rezekni ?

Atbildēt

RTY

04.06.2021. 15:29

●▬▬▬▬PART TIME JOBS▬▬▬▬▬●Google is now paying $17000 to $22000 per month for operating online from home. i have joined this job 2 months ago and i have earned $20544 in my first month from this job. i can say my life is changed-absolutely for the better! check it out what i do, Copy Here══════►► www.Think80.com

Atbildēt

Harijs Poters

04.06.2021. 14:53

Skumji, ka bijušo veselības ministri uztrauca "subjektīvs viedoklis par..." nevis objektīva realitāte, kurā uz ārstu speciālistu konsultācijām pat par maksu jāgaida mēnešiem ilgi.

Atbildēt

rusofobs pret lielkrievu šovinismu

04.06.2021. 14:12

»

Secinājums

Policija pildīja Viņķeles vēlmi,nevis rīkojās likuma ietvaros...


Tā ir Latvijas un latviešu lielākā nelaime, ka vara atrodas patērētāju (LPSR nomenklatūras) un migrējošu parazītu rokās, nevis pamatiedzīvotāju un darītāju valdījumā.

Atbildēt

WWW

04.06.2021. 12:51

Latvijas sabiedrībai ir nošpļauties uz Viņķeles un kaut kāda izbijuša čekista, un SAB direktora vietnieka savstarpējām attiecībām.

Atbildēt

Apmēram tā

04.06.2021. 07:14

»

Secinājums

Policija pildīja Viņķeles vēlmi,nevis rīkojās likuma ietvaros...


Būt par nodevēju nav viegli, parasti tie ir cilvēki ar atbilstošu psiholoģiju. Tāpēc kangaru režīmos pie varas tiek bīdīti lielākie nelieši, bez sirdzapziņas un patriotisma, ar godkāri, tādi kuri mierīgi melo acīs skatīdamies

Atbildēt

Secinājums

04.06.2021. 06:47

Policija pildīja Viņķeles vēlmi,nevis rīkojās likuma ietvaros.
Kas vai kurs par to atbildēs?
Diemžēl manu vēlmi arestēt Kariņu un Levitu policija nepilda,lai gan pārtiek arī no maniem nodokļiem.Viņkele nodokļus nemaksā vispār,tāpat kā katrs "valsts"sistēmā strādājošais,jo,naudu saņem no budžeta,paši neko nepelna.

Atbildēt

lamināts

04.06.2021. 06:09

Lato Lapsas sapnis vasaras naktī: ja pret mani sākto kriminālprocesu neizbeidza, varbūt mani attaisnos? Tā gribētos, nu tā gribētos lai attaisno.

Atbildēt

ar tādu

04.06.2021. 05:53

uzrakstu par piem, streipu, varu braukt?????tikai jautājums juristiem...nekā personīga

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...