Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu ko

03.01.2021. 20:56

»

2 miljardi ēnu ekonomikas

katru gadu...sabijies? gribi taisnoties


...un tās mājas aug kā sēnes pēc lietus,arī uz kredīta?!

Atbildēt

nu ko

03.01.2021. 20:53

Rodas tāda sajūta,ka knariņš un visi parējie kuri tikuši pie teikšanas par covid pandēmijas ierobežošanu ...ir tikai izkartnes pie sienas,gan jau ir cilvēki kuri viņu darbības diktē kā un ko vajaga darīt!Šādi zāģējot mūsu valdību,par veikalu atvēršanu brīvdienās...pieņems tieši pretējo aiztaisīs visus veikalus brīvdienās ciet un ieviesīs komendant stundu ne tikai naktīs,bet arī brīvdienās!

Atbildēt

Klaudija Kleina

23.12.2020. 15:05

Sezonas komplimenti !! Piesakies aizdevumam vietnē Spotlight Global Services ar procentu likmi 3%

* Vai jūs meklējat finansējumu sava biznesa dibināšanai?
* Vai jūs meklējat aizdevumus lielu projektu īstenošanai?
* Vai jums ir nepieciešams aizdevums mazāk nekā 24 stundu laikā?
* Vai jums ir nepieciešams ātrs aizdevums dažādiem mērķiem?
* Vai ekonomikas grūtības jūs ietekmē?
* vai banka vai cita finanšu iestāde jums ir atteikusi aizdevumu?

Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, mana firma var jums palīdzēt. Mēs piedāvājam labākos aizdevumu pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam lielisku iespēju iegūt izdevīgu finansējumu ar personīgo aizdevumu līdz 5 miljoniem eiro un biznesa aizdevumu līdz 15 miljoniem eiro. Līguma noteikumi ir skaidri un organizēti abās pusēs. Ikmēneša maksājumus un atmaksas periodus var pielāgot jūsu finansiālajām iespējām. Ņemot vērā individuālo pieeju individuālajām vajadzībām, gandrīz visi pretendenti var saņemt aizdevumu.

Ieinteresētajām personām vai uzņēmumiem jāraksta mums pa:
E-pasts: spotlightglobalservices(at)gmail.com |
WhatsApp: +4915758108767

Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Mēs esam kaislīgi, lai finanšu iekļaušana būtu svarīga. Mūsu aizdevumi un ieguldījumu produkti ir paredzēti, lai piedāvātu jums ērtības un vērtību.

Izmantojot Spotlight Global Financial Services, jūs varat atvadīties no visas savas finanšu krīzes un grūtības, jo mēs esam sertificēti, uzticami, uzticami, efektīvi, ātri un dinamiski.

Silti sveicieni
Klaudija Kleina

Atbildēt

Tiesi

21.12.2020. 09:55

Nav jau runa par idiotismu, šie vīri ļoti labi zina ko un kāpēc viņi dara. Latvijai ieskaitīja pavasarī 4 miljardus un tagad 10 milj. Domāju ka šie skaitļi runā paši par sevi. Dīvaini uzskatīt ka šobrīd vienalga vai tā ir valsts vai cilvēks, kādam kaut ko ieskaita par velti. Nu šie vīri vienkārši to atstrādā. Visi kas paklausās ko vairāk ārpus mūsu melu mēdijiem jau to sen ir sapratuši. Notiek ļoti apzināta valsts un tautas iznīcināšana. Latvija ir ASV poligons, un ja tauta neko nedarīs šajā sakarā, necīnīsies par savu brīvību, kā to dara šobrīd visās citās pasaules valstīs, tad tāda tauta laikam arī nav savas valsts cienīga! Tā ka mostamies kamēr nav par vēlu!

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

20.12.2020. 14:43

Kariņam ir jāatkāpjas. Tādi idioti nevar vadīt valsti. Terorizēja gandrīz gadu iedzīvotājus ar sejas masku nēsāšanu, bet nedarīja galveno, kas valdībai bija jādara: 1) neparūpējās, lai visiem Covid slimniekiem būtu gultas vietas slimnīcās un līdz ar to nenodrošināja visu saslimušo izolāciju, 2) neparūpējās, lai Covid netiek ievazāts no ārzemēm. Ar sejas masku nēsāšanu tādas slimības kā tuberkoloze, mēris vai Covid apstādināt nevar. Kariņam ir jāatkāpjas, jo viņa valdība ir nodemonstrējusi savu nekompetenci, kas dārgi maksā Latvijas iedzīvotājiem.

Atbildēt

Tak atslābstiet

19.12.2020. 20:53

»

citas izklaides nav?????????

tikai veikali??? man, piem. naudiņa jāpietaupa, nukries idiotiem TIK DAUDZ naudas????? sigaretki, fiktīvi pabalsti, narkotikas, ēnu ekonomika


Nu vai neapnīk apzelēt tēmu ,,no kurienes visiem TIK DAUDZ naudas ? Ai ,ai, MAŠINAS PIE LIELVEIKALIEM !!! Varētu padomāt , ka te Šveice, Zviedrija . Ja veiktu precīzu bilanci, tad izrādītos , ka, gan dzīvoklis /māja uz kredīta , gan mašina līzingā . Tik vien prieka, kā par savu paša algas daļu , kas paliek pēc regulāro kredītsaistību nomaksas , aizbraukt reizi nedēļā paizklaidēties šopingā . Un tādu ļaužu pilna Latvija .

Atbildēt

citas izklaides nav?????????

19.12.2020. 18:49

tikai veikali??? man, piem. naudiņa jāpietaupa, nukries idiotiem TIK DAUDZ naudas????? sigaretki, fiktīvi pabalsti, narkotikas, ēnu ekonomika????????????????????????????????????????

Atbildēt

iz veestures

19.12.2020. 18:17

»

Idiot,

ej pakaries


Vēdiskajā kultūrā bija tāds sodamērs ka uzsēdināsana uz mieta,to pielietoja pret sūtņiem kuri bija melojuši.Kā reizi Kariņa un Levita gadījums.

Atbildēt

RP

19.12.2020. 16:57

»

Harijs Poters

Pīter, runa par to, ka visiem, kas bija Daugavmalā un pie Brīvības pieminekļa izmazgāja galvas, nosauca par cenzēts un visādi nosodīja visos medijos, tīklos. Nu, īsti sabiedrības atkritumi, gandrīz, Gobzema elektorāts utt. Progresīvā tīmekļa daļa visiem mītiņotājiem draudzīgi novēlēja inficēties un ...


Taa saucamaas valdiibas radiitais haoss vienkaarshi besii! Vinju neadekvaatajos riikojumos katru nedeelju kaut kaads nesakariigs murgojums.Jaateic, no sirds juutu liidzi policijas darbiniekiem. Jociigaas paveeles jaapilda, taads darbs. Bet...shie puishi nav vakareejie. Ceriibaa- visam savs laiks.

Atbildēt

Harijs Poters

19.12.2020. 16:07

»

Pīters Pens

Varbūt izmantojot ārkārtīgo stāvoli , veikt pārkāpēju utilizēšanu? Koē


Pīter, runa par to, ka visiem, kas bija Daugavmalā un pie Brīvības pieminekļa izmazgāja galvas, nosauca par cenzēts un visādi nosodīja visos medijos, tīklos. Nu, īsti sabiedrības atkritumi, gandrīz, Gobzema elektorāts utt. Progresīvā tīmekļa daļa visiem mītiņotājiem draudzīgi novēlēja inficēties un nolikt karoti. Paši labāk zināt :)
.
Paiet dažas dienas un vēl smagākā infekciozajā situācija cilvēku pūļi šturmē visus iespējamos veikalus, viņu ir kādas 15 reizes vairāk, viņi ir daudz tuvāk viens otram nekā mītiņos, viņi ir slēgtās telpās ar ierobežotām ventilācijas jaudām un ... neviena aizturētā, neviena nosodījuma vai jautājuma.
.
Manā izpratnē, tas, kurš noorganizēja šo piektdienas masveida infekciozo pasākumu vairākiem desmitiem, ja ne simtiem tūkstošu cilvēku ir vienkārši jāsoda.

Atbildēt

Pīters Pens

19.12.2020. 15:57

»

Harijs Poters

Idiotam - Atbalstāt distancēšanās noteikumu pārkāpējus


Varbūt izmantojot ārkārtīgo stāvoli , veikt pārkāpēju utilizēšanu? Koē ?

Atbildēt

Harijs Poters

19.12.2020. 15:51

»

Idiot,

ej pakaries


Idiotam - Atbalstāt distancēšanās noteikumu pārkāpējus?
Drosmīgi!
:)

Atbildēt

RP

19.12.2020. 12:53

Nu gan vairs nav smiekliigi. Neticu, ka Valsti vada stulbenji un idioti...tur jaabuut kam citam apakshaa. Visi peedeejie leemumi, likumi, sodi ik pa briidim maina virziibu. Kaut kaada tautas dresuura vai izmeegjinaajumu paarbaude uz pacietiibu un izturiibu?

Atbildēt

Harijs Poters

19.12.2020. 12:25

»

Teika. Citplanētiešu rajons vai psihonoviržu rajons

Arnis, Ligita, Viola, Dzintra, Renārs, Māra, Kate...


Es ceru, ka tiesībasargājošās intitūcijas nekavētoties ierosinās kriminālprocesu par distaces ievērošanas pārkāpšanu visos tirdzniecības centros piektdienas vakarā, ko izprovocēja valdības lēmums tirdzniecības ierobežošanai. Tur bija vismaz par kārtu vairāk cilvēku nekā abos mītiņos Daugavmalā un pie Brīvības pieminekļa.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētavota

19.12.2020. 11:55

Kovid-19 (covid-19) krīze rit pilnā sparā. Lai arī SARS-CoV-2 vīruss negrib piekāpties, saglabāsim mieru. Nepadosimies panikai. Domāsim labas domas. Vairosim pozitīvo enerģiju sev apkārt. Nekašķēsimies cits ar citu, bet dzīvosim draudzīgi! Respektēsim valdības lēmumus. Cienīsim mūsu valdību. Publiskās vietās valkāsim sejas un deguna aizsegus. Bieži un rūpīgi mazgāsim rokas ar ziepēm. Nedrūzmēsimies publiskās vietās, bet gan ievērosim 2 metru distanci. Ievērosim visus Latvijas Republikas valdības pieņemtos ierobežojumus kovid-19 sērgas mazināšanai. Ierobežojumi ir pieņemti ne jau izklaides pēc, bet gan sabiedrības veselības un Valsts drošības labā. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atcerēsimies savu senču pagānisko ticību un rituālus. Godāsim Latvju Dievus. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Paliksim mājās un aizlūgsim Latvju Dievus. Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim dzeltenu svecīti par godu Laimai. Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Mātei. Iedegsim baltu svecīti par godu kovid-19 sērgā mirušo dvēselītēm. Lai Augstākie spēki (Latvju Dievi) mums palīdz pārvarēt šo krīzi! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Visa slava Latvju Dieviem!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
Darbs. Mājas. Svaigs gaiss.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Latvija #latvietība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #sentēvi #pagāni #svētavots #Skolnieciņš

Atbildēt

Saistībā ar Covid-19 izplatību Latvijā izsludina ārkārtējo situāciju - LV ... Mar 12, 2020 — Ārkārtas stāvoklis tiek izsludināts, lai novērstu tik strauju saslimšanas izplatību, ka veselības aprūpes sistēma ar to nespētu tikt ...

19.12.2020. 11:14

»

Divesrsantiem ir uzvārdi, viņi ir identificējami

Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros...


Latvijā jau ir izsludināts “ārkārtas stāvoklis”, kad LV, sabiedrību publiski neinformējot, ir vienpusēji atteikusies no ANO cilvēktiesību ievērošanas, par ko informājusi ANO.

Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:
Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli

I nodaļa
Vispārīgie noteikumi
1.pants. Likuma mērķis
Likuma mērķis ir nodrošināt nacionālo drošību valsts apdraudējuma gadījumā.


2.pants. Likuma darbība
Likums nosaka kārtību, kādā izsludina un atceļ īpašu tiesisko režīmu — ārkārtējo situāciju vai izņēmuma stāvokli —, kā arī valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības, to ierobežojumus, īpašos pienākumus un tiesiskuma nodrošināšanu šo tiesisko režīmu spēkā esamības laikā.

Atbildēt

Divesrsantiem ir uzvārdi, viņi ir identificējami

19.12.2020. 10:23

Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

RP

19.12.2020. 09:56

»

Valdība ir krāpnieki

un jātiesā kā valsts noziedznieki...


Taa arii nesapratu "valdiibas" ampeleeshanos ar alkohola un tabakas tirdznieciibas aizliegumu. Tas, kursh izteica pirmos vaardus shajaa virzienaa, mosh, lobee kontrabandu un paareejo prechu iegaades aizliegumu piespeeleeja aizsegam? Ljaudis sashuumeejaas un naacaas atkal bradaat pa auzaam, lai imiteetu darbiibu. Shaadas sazveerestiibas teorijas rodaas no taa, ka "valdiiba" nekomunicee ar tautu.

Atbildēt

Haralds

19.12.2020. 09:34

Pircējiem no Teikas.Teikuma otrā daļa pareizi skan:"un kontrolējiet vairāk braukšanu uz un no Lietuvas,kas diemžēl nenotiek".Nekā personīga,bet izglītība"nav modē"un degradējas,jo,izrādās,var nopirkt ne tikai augstskolas diplomu.Pat profesori pērk un pārdod disertāciju traktātus,kā arī rangu apliecības!

Atbildēt

Jā, bet

19.12.2020. 01:26

Nebrīnīšos, ja viņi brīvdienās veikalus tiešām atvērs, toties visās darbdienās aizvērs. Ja palūkojas statistikā, tad brīvdienās, salīdzinot ar darbdienām, veikalus apmeklē daudz mazāk cilvēku. Tātad brīvdienās veikalos kovid izplatības risks ir ievērojami mazāks. Un galvenā kovid izplatība veikalos notiek tieši darbdienās. Sekojot līdzšinējai valdības loģikai ir pilnīgi skaidrs, ka visus veikalus nekavējoši vajag slēgt tieši darbdienās.

Atbildēt

kulturālais

19.12.2020. 01:06

Neslēdziet veikalus,citādi gāzisimeis uz muzejiem,izstāžu zālēm,bŗīvdabas koncertiem,pastaigām ap ministrijām,parlamentiem ...

Atbildēt

patiesībā

19.12.2020. 00:29

»

Manas domas.

Es neuzskatu, ka ierobežojumi ir dēļ kovid, bet dresē mūs. Uzskatu ka teātris ir paredzējis lokdaunus un piespiedu vakcināciju. Uz ko mēs tiekam vesti. Bils Geits saka nedomājat, ka jums ir izvēle, papēti, kādi likumi tiks apspriesti Amērikā un gaidi to pie mums


tavi subjektīvie "uzskati", "viedokļi" un taml. "domas", pat jau tu šos savus "paudumus" atļaujies tiražēt publiski, var būt (iespējams) interesantas un ir saistošas TIKAI un VIENĪGI tev.

Atbildēt

Fakts uz sejas

18.12.2020. 22:25

Izstāvēju rindu ,jo vajadzēja drošinātāju,negribēju to lāpīt ar drāti , lai nenodeg māja!

Atbildēt

:)))

18.12.2020. 22:04

Tie peredasti taču pieslēdzas datoram un izseko. Interesanti , Tele2 ,vai jebkuram pakalpojumu sniedzejam ir tiesības ļaut izsekot savus klientus ?

Atbildēt

ESMAIJA

18.12.2020. 21:58

Droši vien atkārtošos. Ja tāda stingrība būtu ievērota sākot ar pusmartu, kad Latvijā parādījās pirmais vīruss, ja tik stingri noteikumi būtu ieviesti uz robežām... tad nebūtu tas, kas ir tagad un Latvija gaidītu nevis nepietiekami pārbaudītas vakcīnas, bet baltus Ziemassvētkus. Ir nepiedodami sodīt cilvēkus tagad - situācijā, kas radusies jūsu tīšas vai netīšas darbības vai bezdarbības dēļ. Sodiet tagad paši sevi, nevis par neko darīšanu pieliekat tūkstošus sev pie algas. Es pilnībā pievienojos tiem, kas saka, - atkāpieties ar godu! Ja tāds maz ir.

Atbildēt

lauķis

18.12.2020. 19:21

Izbrauciet no auzām,kariņ,pakaries.

Atbildēt

Valdība ir krāpnieki -

18.12.2020. 19:17

»

Valdība ir krāpnieki

un jātiesā kā valsts noziedznieki...


piebilde:
ja nu debilā valdība grib oponēt un pievilkt aiz ausīm "pirmās nepieciešamības rūpniecības preces" no noteikumiem Nr. 755, tad aizmāršam Kariņam un impotento ministru svītai atgādināšu - "pirmās nepieciešamības rūpniecības preces" jāizsniedz valstij, nevis jāpērk/jāpārdod!

Atbildēt

Valdība ir krāpnieki

18.12.2020. 19:11

un jātiesā kā valsts noziedznieki!

Tirgošanās izliegumiem nav likumīga pamata!
Ekonomikas ministrija nopublicējusi ieteikumus tirgotājiem ar "atļauto preču sarakstu" -
tas izrādās MK 655. noteikumu pielikuma PROJEKTS! Oficiālajā publikācijā šāda
pielikuma nav, tātad arī nav nekāda juridiska pamatojuma aizliegt kādas preču grupas
tirdzniecību.
Saprotams, ka valdība grib piesegt savu pakaļu un laiž muļķi ar puslēmumiem un
puspatiesībām. Karinām laikam jau pielēca, ka pašam būs lieli sūdi...
Tālāk- pielikuma projekts ir ar atsauci uz ES regulu (ES) 2019/1776- šī regula ir tikai pielikuma grozījums Regulai (EEK) Nr. 2658/87 par tarifu un statistikas nomenklatūru un kopējo muitas tarifu un paredzēta preču klasifikācijai nodokļu aprēķinam, nevis sniedz pirmās nepieciešamības preču definīciju.

Pašreizējā situācija pierāda, ka valdības rīcība un lēmumi ir diversija pret valsti un iedzīvotājiem. Iebiedēšana un masu psihozes izraisīšana panākusi cilvēku haotisku pulcēšanos tirdzniecības vietās, kas ievērojami pasliktina epidemioloģisko situāciju! Inficēto straujais pieaugums ir valdības debilo aizliegumu tiešs rezultāts!

Atbildēt

Antiņš

18.12.2020. 18:44

»

Teika. Citplanētiešu rajons vai psihonoviržu rajons

Arnis, Ligita, Viola, Dzintra, Renārs, Māra, Kate...


Pareizi! Nav ko skraidīt pa vietējiem veikaliem. Var tak aizbrauk iepirkties uz Lietuvu. Tikai telefonu neņemiet līdzi, lai nav 14. diens jāsēž piespiedu pašizolācijā.

Atbildēt

Hermanis

18.12.2020. 18:34

Brīvdienās būs ciet, jābrauc šodien.
https://www.facebook.com/photo/?fbid 3367970763309512&set a.612531902186759

Atbildēt

Pateica

18.12.2020. 17:37

»

Teika. Citplanētiešu rajons vai psihonoviržu rajons

Arnis, Ligita, Viola, Dzintra, Renārs, Māra, Kate...


Palika vieglāk pēc savas verbālās caurejas? Var noprast, ka esi no Jenotības/Jauno komunistu/Suņu būdas jaukteņu pārstāvjiem ar saīsinātu prātiņu.

Atbildēt

motorhead 1916

18.12.2020. 17:33

Fuck! Jau Aadolfs savulaik rakstiija, ka kaut kaads viduveejiibu kopums nekad nespees pienjemt nevienu atbildiigu leemumu. Sheit ir trakaak - viduveejiibu vietaa reaali degjenereejushies stulbenji. Vinji nez kaapeec piemin kaut kaadu VALSTI... KUR taa ir?

Atbildēt

aldis

18.12.2020. 17:05

kadam ir ienakusi dīkstave? ja šodien nebus ir maza ceriba kad vispar ienaks. ka jums ar dikstavem

Atbildēt

kāds laikam pamodies pēc lielā plosta

18.12.2020. 16:45

Šnabsi un cīgas turpmāk varēs pirkt bez ierobežojumiem, bet pārējos veikalos nekādas drūzmēšanās nebūs vismaz līdz 11.janvārim, jo tie vienkārši būs slēgti.

Atbildēt

nav ko teikt

18.12.2020. 16:17

»

Teika. Citplanētiešu rajons vai psihonoviržu rajons

Arnis, Ligita, Viola, Dzintra, Renārs, Māra, Kate...


kārtējais covidsektanta delirijs . Vājiniek , tavā s-podā ir kaijas tekoši atvieglojušās.

Atbildēt

Manas domas.

18.12.2020. 16:12

»

Teika. Citplanētiešu rajons vai psihonoviržu rajons

Arnis, Ligita, Viola, Dzintra, Renārs, Māra, Kate...


Es neuzskatu, ka ierobežojumi ir dēļ kovid, bet dresē mūs. Uzskatu ka teātris ir paredzējis lokdaunus un piespiedu vakcināciju. Uz ko mēs tiekam vesti. Bils Geits saka nedomājat, ka jums ir izvēle, papēti, kādi likumi tiks apspriesti Amērikā un gaidi to pie mums.

Atbildēt

millers

18.12.2020. 16:06

vīņi nav auzās,viņi sen ir atejā,kur smird viens trakāk par otru

Atbildēt

Murgi

18.12.2020. 16:05

Pie veikala nav kur mašīnu nolikt, veikalā jūtos kā siļķe mucā.

Atbildēt

hmm

18.12.2020. 15:49

15.21 super komentārs. Spriežot pēc tā, ko redzēju televīzijā dienas jautājumos pilnībā atbilst lielākajai daļai no mūsu diletantiem-ministriem. Kuģim , kas gatavojas doties uz vētrainu apgabalu vajag gudru kapteini un zinošus palīgus nevis klaunus.

Atbildēt

Teika. Citplanētiešu rajons vai psihonoviržu rajons

18.12.2020. 15:21

Arnis, Ligita, Viola, Dzintra, Renārs, Māra, Kate!
Jūs esat stulbi pienapuikas un ķertas skuķes un izskatās, ka Teika ir reģionāls psihiatriskās slimnīcas klientu avots. Ejiet jūs ratā ar savu patērniecisko, nevaldāmo mantu kultu, ar savu iepirkšanos! Ja jūs būtu normāli, sen būtu pielecis, ka varat pateikties valdībai par to, ka vispār visu neslēdz ciet, idioti! Tagad ir daudz svarīgākas lietas par jūsu vēlmi iepirkties, iepirkties , iepirkties... Jūs būtu no darba jaatlaiž par totālu tukšumu smnadzeņpodā un pilnīgi noteikti - kamēr neesat atlaisti, jāsamazina algas, jo redzams, ka naudu nav kur likt. Jums nav prātiņa un nebūs, bet tieši tāpēc sēdiet mājās un neizplatiet vīrusu ar savu bezjēdzīgo vazāšanos apkārt. Un beidziet ņerkstēt soctīklos un sacerēt idiotiskas vēstulītes, kas liecina vien par to, cik jums prātiņš īss.

Atbildēt

Vietējais

18.12.2020. 15:10

Nesaprotu par ko te daži uztraucas, visi pārtikas veikali taču ir atvērti svēdienās,varētu padomāt ka jūs nelietojat tualeti, bet dabiskās darīšanas kārtojiet biksēs un katru dienu ejiet tās pirkt jaunas.

Atbildēt

dodiet darbu un maizi

18.12.2020. 14:25

dodiet darbu un maizi dīkstāvēs esošajiem, nav tālu laiks, kad būs nemieri dīkstāvju dēļ, ienākumu neesamības dēļ, jo zaudēts darbs

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...