Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Izdevusies valsts

Aldis Gobzems
19.01.2023.
Komentāri (154)

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu tu Dddc

27.01.2023. 13:22

»

Dddc

Mēsl, kaut tu savus bērnus pārdzīvotu


lamājies kā Īstens osvoboditels!

Atbildēt

Dddc

26.01.2023. 07:40

»

pati vien vainīga

nevajadzēja precēt vīru ar zemi


Mēsl, kaut tu savus bērnus pārdzīvotu

Atbildēt

Elizabete

25.01.2023. 12:49

Nolādēta valsts!!!! VID noarestē kontu, noņem visu naudu un neatstāj ne centa, ar ko lai viena baroju divus mazus bērnus, ja vīrs miris?? Noņem nost ne tikai visu darba algu, bet pat apgādnieka zaudējuma pabalstu un bērnu naudu!!! Konts tukšs jau mēnesi, un tikai tāpēc, ka kaut kur kļūdījos, deklarējot savu daļu no vîra mantotajam zemes gabalam kaut kur aiz Balviem.

Atbildēt

precizējums

25.01.2023. 02:21

»

es>tu

Lūgums precizēt: Ko Liana uzrakstīja nepareizi


Lūgums noraidīts.

Atbildēt

es>tu

24.01.2023. 17:08

»

tu

noslīksi savā naida žultī


Lūgums precizēt: Ko Liana uzrakstīja nepareizi?

Atbildēt

nav tik traki

24.01.2023. 17:07

»

Bundulis

Latvija ir izdevusies valsts, jo šeit valda ne likuma vara ne likuma gars, bet ir cilvēks, pantu piemeklēsim


ja atcerēties, kas valdīja okupācijas laikā LPSR...

Atbildēt

Bundulis

24.01.2023. 16:59

Latvija ir izdevusies valsts, jo šeit valda ne likuma vara ne likuma gars, bet ir cilvēks, pantu piemeklēsim.

Atbildēt

24.01.2023. 02:14

»

Skolnieciņš

...


atsipies, sektanta parodija!

Atbildēt

Skolnieciņš

23.01.2023. 19:48

🇷🇺💩🇷🇺💩💩☦️💩💩🇷🇺💩🇷🇺💩
Situācija ar krieviem ir baisa. Kara noziedznieku Vladimiru Putinu atbalsta vairāk nekā 80% visas krievu tautas, kura Krievijā vien ir savairojusies līdz 140 miljoniem, un ārpus Krievijas dzīvojošo krievu migrantu, piemēram Latvijā, Igaunijā un Vācijā, krieviem patīk Putins. Tad visas vainas novelšana tikai uz Putinu un viņa propogandistiem, ir melīga un realitātei neatbilstoša.Putins iemieso krievu tautas vairākuma vērtību sistēmu, mentalitāti un sapņus, tāpēc var droši apgalvot, ka Putins ir absolūts krievu tautas simbols.Un tad, kad Putina vairs nebūs, krievu tautas vairākums izvēlēsies jaunu putinveidīgu asiņainu vadoni.Ivans Bargais,Ļeņins,Staļins un Putins ir tikai daži krievu vadoņu piemēri, kuri ir iemiesojuši krievu tautas vēlmes un sapņus.Un krievu propogandisti visos laikos ir teikuši tikai to, ko asinskārā krievu tauta ir vēlējusies dzirdēt. Tādi ir krievi.
Bez cieņas, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Liana

23.01.2023. 16:02

paliekot pie pirmā punkta- valstij, kurā brīvas 40% policistu štata vietas, ir laiks pētīt, vētīt un tiesāt deputātu, kas otram pirms 2 gadiem pārāk tuvu pienācis. Tajā pašā laikā visas drošības iestādes Grevcovu azotē izaudzējušas, lai nu šī tagad var izpausties visos līmeņos. Delfos jau pirmajā rindā gozējas, mūsu austrumu kaimiņi sajūsmā. Nabaga, nabaga deputāte. Pirms vēlēšanām neviens nezināja, ka viņas iesniegtos datus jāpārbauda? Kam tas ir izdevīgi?

Atbildēt

Jukums

23.01.2023. 13:34

»

Tas nozīmē, ka

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek ...


....Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.....


Reti precīzi uzrakstīts. Laikam labāk neuzrakstīsi, bet tāda ir tā saucamā liberālā pasaule, kas faktiski ir daudz vairāk bolsevistiska kā liberāla..

Atbildēt

Tas nozīmē, ka

23.01.2023. 12:14

»

ko nozīmē tas ka LV nav Rietumi

Tas nozīmē, ka valda starptautiskās organizētās noziedzības grupējumi, ka pastāv milzīga, nenormāla nevienlīdzība, ka samazinās iedzīvotāju vidējais paredzamais mūža ilgums, utt. Pie visa klāt vēl arī nepārtrauktas maldinošas informācijas straumes par notikumiem pasaulē. Tā rezultātā Latvijas apspiestie...


Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par "vērtīgu", ikviena muļķība pasludināta par "viedokli, kurā jāieklausās". Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

/ apt.cit.vied.aut. - vēsturnieks un sociologs Harijs Tumans, 2021. /

Atbildēt

JKL

23.01.2023. 10:51

»

ko nozīmē tas ka LV nav Rietumi

Tas nozīmē, ka valda starptautiskās organizētās noziedzības grupējumi, ka pastāv milzīga, nenormāla nevienlīdzība, ka samazinās iedzīvotāju vidējais paredzamais mūža ilgums, utt. Pie visa klāt vēl arī nepārtrauktas maldinošas informācijas straumes par notikumiem pasaulē. Tā rezultātā Latvijas apspiestie...


....Tas nozīmē, ka valda starptautiskās organizētās noziedzības grupējumi, ka pastāv milzīga, nenormāla nevienlīdzība, ka samazinās iedzīvotāju vidējais paredzamais mūža ilgums, utt....

Kādi vēl grupējumi? Es par tādiem nekā nezinu.

Atbildēt

ko nozīmē tas ka LV nav Rietumi

23.01.2023. 06:24

»

īsts aziātisms, gandrīz Ziemeļkoreja, lūk, kas ir Latvijā, nevis Rietumi

ja jau tu tā apgalvo - tā ir tava problēma


Tas nozīmē, ka valda starptautiskās organizētās noziedzības grupējumi, ka pastāv milzīga, nenormāla nevienlīdzība, ka samazinās iedzīvotāju vidējais paredzamais mūža ilgums, utt. Pie visa klāt vēl arī nepārtrauktas maldinošas informācijas straumes par notikumiem pasaulē. Tā rezultātā Latvijas apspiestie 90 % iedzīvotāju Rietumos saskata tikai to, ko viņu kungi grib, lai tur saskata - multikulturālismu, pederastiju, patēriņa kultu. Tas ir zemāko škiru līmenī, varbūt arī zemākas vidusšķiras līmenī, bet tie nebūt nav visi Rietumi. Latvijas neattīstības problēma ir tā, ka no mēsliem radusies zagļu elite no Rietumiem sistemātiski pārņem glupāko un sūdīgāko, kas tur, ja vajag meklē pat ar uguni, bet kā cūka no saukles nejēdz ne kā darbojas Rietumu politika, ne kā tiek uzturēta kultūra, ne arī ko nozīmē civilizēts bizness. Acīmredzot tas viss nav domāts bauriem. Kas ļaujas, tie arī tiek kolonizēti.

Atbildēt

hgf

23.01.2023. 00:59

un atkal brinos kas balsoja par jenotiem

Atbildēt

Kaulu kambaris

22.01.2023. 23:50

Ko raudi? Apnicis jau esi, tirliņ!

Atbildēt

> dermoliberasts

22.01.2023. 22:49

»

dermoliberasts

tad tev fašist, iesaku aiziet apmeklēt reizi savā dzīvē okupācijas muzeju un savām acīm redzēt, ko tu te ar saviem tovarišciem aiz saviem tankiem atvedi


tad tu, dermoliberastu lumpenpropagandas totāli nozombētais rasist, varētu pacensties pastāstīt - ko tu ar saviem tovaroiščiem savām acīm redzēji, kad aizgāji apmeklēt reizi savā dzīvē okupācijas muzeju. Bet savus "ieteikumus" pietaupi sev un saviem pasīvajiem/aktīvajiem partneriem - normāliem cilvēkiem taml. draņķības neinteresē.

Atbildēt

dermoliberasts

22.01.2023. 22:02

»

> dermoliberasts

Katram - savs, kas kuram labāks (skat.iepr


tad tev fašist, iesaku aiziet apmeklēt reizi savā dzīvē okupācijas muzeju un savām acīm redzēt, ko tu te ar saviem tovarišciem aiz saviem tankiem atvedi..

Atbildēt

> dermoliberasts

22.01.2023. 20:22

»

dermoliberasts

Esmu gan-ja ticēt tev ko raksti. Bet tad tu esi atklāts fašist, kolonizators, imperialists un rusofils


Katram - savs, kas kuram labāks (skat.iepr.).

Mācies savu dzimto(?) valodu, pasīvais deŗmoliberast, pat ja taviem skapja partneriem tas neinteresē - kauns tev nemācēt to, ko atļaujies pieprasīt no citiem.

Atbildēt

raksta autoram

22.01.2023. 14:02

Aldi-tu patiess liels malacis...Driķē augšā vienu sacerējumu pēc otra...un nevienā nerunā par pašām svarīgākajām LV problēmām, kā piemēram: Osvoboditeli repatriācija un deokupācija, debirokratizācija un varas depolitizācija, partiju un valsts darbības sistēmas maiņa, utt...
Tas, protams, tev nav svarīgi. Pats galvenais-te uzrakstīt skaļu bļaušanu...tā lai visi sadzird.

Atbildēt

Vai

22.01.2023. 12:15

»

Ai

neesi dzīvojis ar tiem...laikam kārtīgs partijnieks esi bijis.Lai Dievs dod tev padzīvot kopā ar”atbrīvotājiem


Kapēc nav dzīvojis? Bija dzīvojis, un tie laiki viņam deva daudz ko ko viņs gribēja: Gan amatus (nu tieši kā tagad), gan varu gan spec apgādi, gan spec apkalpošanu, utt..

Atbildēt

ej nu

22.01.2023. 11:25

»

bet

nez kapēc man vienmēr bija licies ka tas lumpenproletariats te aiz saviem tankiem ieradas no CCCP


no CCCP Baltiju osvobodit uz tankiem ieradās Kreivijas labākie un gudrākie cilvēki: Akadēmiķi, profesori, izgudrotāji rakstnieki, mākslinieki...Un visi uz tankiem.

Atbildēt

dermoliberasts

22.01.2023. 11:24

»

> dermoliberasts

tātad - tu esi totāli akls un stulbs rasists, pie tam morāli kropls rusofobs. Kas arī bija jāpierāda


Esmu gan-ja ticēt tev ko raksti. Bet tad tu esi atklāts fašist, kolonizators, imperialists un rusofils.

Atbildēt

protamas

22.01.2023. 11:22

»

Dortholcs

Aldis raksta patiesību


ka patiesību un tikai patiesību un neko vairāk. Vai Tu zini kādu politiķi kurš melotu? Es tādus nezinu...
Bet ALDIS ar savu sen visiem zināmo patiesību, sev izdevīgi noklusē, ka pats ilgus gadus bija LV mafijas sastāvdaļa....Noklusē sev neizdevīgus faktus, kā piemēram: kas tad viņa tā sauktajai partijai deva naudu...un ne tikai to vien..
Nu-tāda jau ir tā ''politiķu'' patiesība-ko lai dara? Citu politiķu LV augšās nav. Varbūt ka ir apakšās, bet tās pagaidam klusē.

Atbildēt

Dortholcs

22.01.2023. 10:08

Aldis raksta patiesību.

Atbildēt

nez kapēc tev vienmēr bija tā licies?

22.01.2023. 01:42

»

bet

nez kapēc man vienmēr bija licies ka tas lumpenproletariats te aiz saviem tankiem ieradas no CCCP


varēji taču palūgt (kaut vai tam pašam hermanim), lai tev paskaidro kas / kā / kāpēc bija un ir patiesībā.

Atbildēt

īsts aziātisms, gandrīz Ziemeļkoreja, lūk, kas ir Latvijā, nevis Rietumi

22.01.2023. 01:39

»

LV nav ne partiju ne universitāšu ne ekonomikas Rietumu izpratnē

ir tikai plika, mānīga Rietumu izkārtne, kam ar reālo dzīvi nav nekā kopīga - Austrumi, velreiz austrumi, īsts aziātisms, gandrīz Ziemeļkoreja, lūk, kas ir Latvijā, nevis Rietumi


ja jau tu tā apgalvo - tā ir tava problēma.
patiesībā - labi gan, ka te nav rietumi.

Atbildēt

> dermoliberasts

22.01.2023. 01:36

»

dermoliberasts

tātad-pret demokrātiju. Tātad-esat rašists


tātad - tu esi totāli akls un stulbs rasists, pie tam morāli kropls rusofobs. Kas arī bija jāpierāda.

Atbildēt

LV nav ne partiju ne universitāšu ne ekonomikas Rietumu izpratnē

21.01.2023. 22:55

»

kur jūs, muldoņa, šodienas Latvijā NEredzat rietumu politiku???

Ir jābūt pilnīgi aklam un bez smadzenēm, lai neredzētu un nesaprastu to, ka šajā pašreizējā "valstī" nu jau 30+ gadus absolūti dominē tā dēvēto "rietumu" politika un ideoloģija, 100% VISĀS sfērās / aspektos un jebkurās iespējamajās izpratnēs / izpausmēs...


ir tikai plika, mānīga Rietumu izkārtne, kam ar reālo dzīvi nav nekā kopīga - Austrumi, velreiz austrumi, īsts aziātisms, gandrīz Ziemeļkoreja, lūk, kas ir Latvijā, nevis Rietumi

Atbildēt

dermoliberasts

21.01.2023. 22:48

»

> dermoliberasts

Nē, biedrene, pret deŗmoliberastiju


tātad-pret demokrātiju. Tātad-esat rašists.

Atbildēt

Dona

21.01.2023. 18:49

Knariņa klaudā - ar korogiem un dzismām! Vasarā rībēs dziļa pateicība mīļotai partijai un vadonim

Atbildēt

> dermoliberasts

21.01.2023. 18:48

»

dermoliberasts

Jūs, biedrs, pret demokratiju


Nē, biedrene, pret deŗmoliberastiju!!!!!!!

Atbildēt

elementāri, galīgi stulbā zariņa govs

21.01.2023. 18:47

»

>elementāri

nu...tad kā osvoboditels dodies un atbrivo savu rodinu no zagļiem un aferistiem, un nelien pie kaimiņiem


Ne tu mani taisīji, ne tu mani regulēsi.

Atbildēt

teiksim kā ir

21.01.2023. 16:44

...toties Gobzems ir ''izdevies''....

Atbildēt

nav latvijciem nekādu problēmu

21.01.2023. 15:44

»

bet

es esmu ne tikai dzirdējis par Ati Priedīti, bet arī lasījis vina grāmatas. Tas ka latviijci neko nezina par tautu, pie kuras paši iebrauca, ir pašu latviijcu problema un vaina


Jo viņi jau astoņdesmit gadus zin Viļi Teņisoviču Laci,Viju Fricevnu Artmaņe un Janisu Hristoforoviču Pļiekšanu/Raiņis/No mūsdienu dižgariem viņi visi zin Kasparu Arturoviču Ģimiteru,Fricevnas atvasi,kuru pielūdz ,viņam zemu klanās un vēl ,lai Dievs viņu sargā un aplaimo.

Atbildēt

elementāri, galīgi stulbā zariņa govs

21.01.2023. 15:33

»

>tu

labi-es galīgi stulbs, bet tad tu-osvoboditels


Tad jau labāk "osvoboditels", nekā galīgi stulbs pastalnieks sūdmalējs, kas neko citu nejēdz, kā tikai atgremot un izp(ļū)tīt dermoliberastu lumpenpropagandas zombējumu.

Atbildēt

Kas arī bija jāpierāda

21.01.2023. 15:28

»

>tu

labi-es galīgi stulbs, bet tad tu-osvoboditels


dermoliberastu lumpenpropagandas nozombētie bioizstrādājumi parasti ir arī analfabēti - mentāli nepietiekami attīstītiem personāžiem tipiski raksturīgās problēmas ar valodas apguvi un lietošanu ir tieši proporcionālas NEspējai pretoties jebkādam zombējumam.

Atbildēt

kur jūs, muldoņa, šodienas Latvijā NEredzat rietumu politiku???

21.01.2023. 15:25

»

nu gan zariņa govs

it kā LV visu laiku nebūtu starptautiskās organizētās noziedzības KRIEVIJAS grupējumu kalpībā - nevis krievu, bet Krievijas, kur jūs, muldoņa, šodienas Latvijā redzat Rietumu politiku??? izkārtne, deklarācijas - tas taču neko nenozīmē, vajag meklēt patiesos labuma guvējus


Ir jābūt pilnīgi aklam un bez smadzenēm, lai neredzētu un nesaprastu to, ka šajā pašreizējā "valstī" nu jau 30+ gadus absolūti dominē tā dēvēto "rietumu" politika un ideoloģija, 100% VISĀS sfērās / aspektos un jebkurās iespējamajās izpratnēs / izpausmēs.

Ja muldoņa "zariņa govs" tomēr vēlas apgalvot pretējo, tad - tikai un vienīgi pamatojoties uz konkrētu reālu un objektīvi neapšaubāmu argumentāciju, nevis atgremojot un izp(ļū)tot propagandonu zombējumu.

Atbildēt

tu

21.01.2023. 15:09

»

>tu

Tu to par sevi tagad


neapšaubāmi esi galīgi stulbs un pie tam vēl izliecies, ja nesaprati to, ka tas ir par tevi tagad.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...