Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Izdomas nabadzība

Andris Upenieks
05.05.2017.
Komentāri (77)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

juris

31.12.2017. 11:54

»

Galda apkalpotāji!

Jau atkal jubileju svētām...


Nevis mieru līdzsvaro gars, bet miesu- elementāra loģika.
Dzeju katrs staipīt var- kā ādu uz liestes

Atbildēt

Pensionāre

08.05.2017. 13:49

»

Spoks

4.maijs pareizi saucās Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena. Šajā dienā neko neatjaunoja, bet tikai pasludīnāja vēlmi un apņemšanos to darīt. Mēs pēc deklarācijas pieņemšanas vēl gadu un četrus mēnešus dzīvojam pie vecās padomju sistēmas,ar daudzām izmaiņām uz neatkarības atjaunošanas...


Taisnība gan, ka ne jau 4.maijs, bet gan 21.augusts patiesībā būtu jāsvin. Bet skumji ir cits,- tas, ka mūsu paaudze tiešām cerēja uz pozitīvām izmaiņām Latviešu TAUTAS dzīvē, bet sanāca gan kaut kā savādāk. Mūs "atbrīvoja" no mūsu ietaupījumiem bankā caur divām naudas reformām (rubļi - repšiki - lati), daudzus arī no darbavietām, no dzīvokļiem, kam pēkšņi uzradās kaut kādi "īpašnieki", mūs piespieda privatizēt par bargu naudu padomju laikā mums (vai mūsu vecākiem) par velti piešķirtos apbūves gabalus, utt. Un ko lai mēs svinam ?!

Atbildēt

Sergio

07.05.2017. 14:55

"Es neesmu pārliecināts, vai tās idejas ir labas par vienotām vērtībām, tie ir tādi Ulmaņa laika sapņi. Es nesen braukāju pa Krievijas provinci un mani šokēja tie Ļeņina pieminekļi ikvienā pilsētā. Un tāda kādreiz bija arī Latvija. Rīgā galvenā iela bija Ņevska, tad Hitlera, tā bija Staļina, tad Ļeņina iela. Un tad, kad mēs ieguvām neatkarību, tā ir mūsu Brīvības iela. Te ir tā atšķirība. Mēs tajā virsotnē neliekam kādu figūru, Ņevski vai Staļinu, pilnīgi vienalga, mēs liekam Brīvību, tā ir mūsu augstākā vērtība. Un tā joprojām ir saglabājusies."
Viesturs Kairišs intervijā "Delfi" 6.05.2017.

Atbildēt

Latgales 100 gadu kongress - kam ta domāts?

07.05.2017. 12:31

»

Latvietis

Bet labāk ar alus kausu rokā, bet īsts, no sirds nekā galdautā satinies liekulis, kas klusi žūpo mājās


Šodien latgalieši ir apmēram 60-70 %, ja ne vairāk, visā Latvijā, asimilējušies un tur nekā slikta nav. Šodien dalīt Latviju latgaliešos un citos latviešos ir klajš separātisms un valsts šķelšana interfrontes un un čekistiskā dalījuma - latviešos un "krievvalodīgajos"- garā. To ierosināja savulaik PCTVL partija un mūsējie ekstrēmisti to paķēra kā labu ierosmi.

"Kongres", pirmkārt, kā iztrādās nebija kongress ar pagastu un novadu pārstāvniecību un tiesībām lemt;
Otrkārt - kongress nebija vērsts uz 100 gadu Trasūna darbības izpēti un Latvijas tautsaimniecības un cilvēkresursu attīstību, bet balamutēts uz ekstrēmisku Latvoijas šķelšanu, barošanu ar puskrieviska karoga ieviešanu Latgalei, ar ko novērst tautas attīstības problēmas, kā to parasti dara TB//LNNK, NA un SaSkaņa, katra sava paspāernē.

Šds "kongress" ir noraidāms kā nelikumīgs un nepamatots.

Te ir jāsaka vāds Valodu inspekcijai, kādēl netika tulkotas runas kongresā, kuras ap 50 % nesapratu, klausoties.

Kongress bija domats novērst Ltagales uzmanību no - materiālās, morālās un kultūras iznīcības, kur var dzirdēt tikai svežšu zemju radio un TV, kur Valsts prezidentu nosaucot -ka tas ir Lukašenko.

Sodīt kongresa organizatorus.

Atbildēt

Latvietis

07.05.2017. 09:41

»

>21.12

citreiz pie netīras lupatas vai vispār bez? Siļķe avīzē sīpols un vodka


Bet labāk ar alus kausu rokā, bet īsts, no sirds nekā galdautā satinies liekulis, kas klusi žūpo mājās...

Atbildēt

>21.12

07.05.2017. 07:40

citreiz pie netīras lupatas vai vispār bez? Siļķe avīzē sīpols un vodka?
Par to jau arī runājam, ka galdautam baltam jābūt katru dienu......un desai nesaubagotai.
Sporta fani nav gods, bet kauns, alkaši.

Atbildēt

Pipo

07.05.2017. 01:15

»

Juriks

Ķelnē 4000 Latvijas hokeja fanu "Dievs, svētī Latviju!" nodziedāja iespaidīgi: no sirds un bez pavadījuma! Lieks apliecinājums, ka Patriotisms ir sirdīs, nevis galdautos


Sirdi parasti galdautā netin,bet mūsu ausaiņiem,ko mēs te rakstām,ir pie pakaļas,godu un sirdsapziņu pazaudējuši tikdami pie siles.

Atbildēt

Lelles

06.05.2017. 21:51

4. maijs ir Otrā Latvijas okupācija, kad varu pārņēma vecie čekisti un komunisti, kas iznīcināja visu un tautu nevis izveda uz Sibīriju, bet gan varmācīgi izdzina no Latvijas. Tie baltie galdauti tiešām ir totāls stulbums un kuļturņiku gara nabadzības apliecinājums.

Atbildēt

Juriks

06.05.2017. 21:42

Ķelnē 4000 Latvijas hokeja fanu "Dievs, svētī Latviju!" nodziedāja iespaidīgi: no sirds un bez pavadījuma! Lieks apliecinājums, ka Patriotisms ir sirdīs, nevis galdautos!

Atbildēt

nju

06.05.2017. 21:21

a ko var ggribēt no srakanajiem mazpisāniešiem, bļembuku razdaču un haļavniju havčiku ar zakusku! tautai atmet tingeltangeli naberežnajā! labak būtu palikuši tajā vjiķebskas guberņijā!

Atbildēt

IR!

06.05.2017. 21:20

Ar saviļņojumu noskatījos, noklausījos, kā Ķelnē 4000 Latvijas līdzjutēji, ignorējot himnas īso variantu, nodziedāja "Dievs, svētī Latviju! Īsti patiesi! Kuram no viņiem vajadzīga "balto galdautu terapija"? NEVIENAM! Un beidziet māžoties ar"patriotisma" butaforisko aprobežotību!

Atbildēt

rukātājs

06.05.2017. 19:49

Da klāj kādu galdautu gribi, 4.maija brigadieri,caur nodokļiem, kontrolē situāciju, lai desas daudzums uz galda nepalielinās.)

Atbildēt

~60 cilvēku katru dienu

06.05.2017. 17:39

pieceļas no galda ar balto galdautu un uz visiem laikiem aizbrauc no baltā galdauta svētkiem. Ko mēs svinam?

Atbildēt

grasis

06.05.2017. 15:54

»

Sergio

Bet kas tad tās sēru dienas ieviesa, vai tik ne politikāņi, kuri 0,00..% no tautas pārstāvniecības nosaka toni šeit


Visur apakšā ir nauda. Un tad savējie pameklē idejiņu, rēķins par režisūru un tak kāds grasis atlec...

Atbildēt

Sergio

06.05.2017. 14:45

»

trr

cik tad mums ir to svētku!? vairāk sēru dienu nekā svētku, un vēl puse svētku rudenī, kad ārā slapjš un auksts. pavasarī 8.martu nevar svinēt jo tas ir komunistu izgudrojums, 1. maiju var svinēt, bet tikai tā drusciņ, lai nav pārāk sarkani, un tad nāk 4.maijs..parasti silta saulaina pavasara diena.....


Bet kas tad tās sēru dienas ieviesa, vai tik ne politikāņi, kuri 0,00..% no tautas pārstāvniecības nosaka toni šeit
jau trešo gadu desmitu? Es savas valsts svētkus svinu, galdauta krāsu pieskaņojot gadalaikam - te balts, te sarkans, te zaļš.. Vai tāpēc mazāk mīlu savu valsti?

Atbildēt

Vo

06.05.2017. 14:33

»

ne par to stāsts

Jā, jā, svinēsim Neatkarības un Brīvības svētkus ar baltiem galdautiem! Ne jau pret to iebilst Upenieks! Ja kāds īsprātis nav to sapratis, lai izlasa rakstu vēlreiz: tie nav Baltā galdauta svētki, tā ir Latvijas neatkarības deklarācijas atjaunošanas diena. Un tas ir galvenais!! Tā ir svēta diena. Šo...


Jā, pastāsti gan, kā tā neatkarības deklarācija de facto tajā 4. maijā ir atjaunota!Bariņš padomju funkcionāru nobalsoja par to, ka viņi vēlas Latvijā valdīt patstāvīgi, formāli atdaloties no Maskavas. Un viņi un viņu pēcnācēji tad arī Latvijā valda līdz šai dienai. Nekāda Latvijas neatkarība nav ne atgūta, ne atjaunota.

Atbildēt

Sergio

06.05.2017. 14:20

Paldies autoram par rakstu un domām, man patika. Tiem, kas komentāros izmēdās no abām pusēm, jāatceras - jebkuriem valstiskajiem svētkiem vai lielākam notikumam ir režisori, kas iestudē un priekšā pasaka tekstu un izdarības. Man arī baltais galdauts asociējas ar nozīmīgiem un tomēr lielākoties ģimeniskiem godiem - kāzām, bērēm, apaļām jubilejām, ne valsts svētkiem. Tad visi savācas ap galdu un tā mīļi....mietpilsoniski pačalo. Vai Latvijas valsts ir šāds mietpilsoņu kopojums? Ja lepnāks restorāns savus galdus servē zem balta galdauta, tad tikai, kā izrādās, dēļ higiēnas nosacījumiem. Vai to Latvijas grib - higiēniskus maksātspējīgos? M.Zālītei, cik zinu, kā šī saukļa priekšstāvei, tāpat kā bāreņu tautas saukļa pirmmātei, gribētos teikt, ka laikam jau ne viss notiek pie galda vai aizkulisēs vai laboratoriju kolbās. Ne visam ir nepieciešami saukļi, par kuriem samaksāts brangs skanošais.

Atbildēt

tikai bez šašlikiem un riepām, lūdzu

06.05.2017. 13:56

»

Jāņos

Jāņos būs sieriņu svētki


Būs, būs! Būs sieriņi un alus! Būs balti galdi un zaļas meijas! Būs ozolu vainagi un Jāņu zāļu pušķi. Būs līgo dziesmas! Un būs latvieši! Un būs ugunskuri! Un mošķi bēgs! Viss būs!

Atbildēt

pasaka

06.05.2017. 13:49

»

ne par to stāsts

Jā, jā, svinēsim Neatkarības un Brīvības svētkus ar baltiem galdautiem! Ne jau pret to iebilst Upenieks! Ja kāds īsprātis nav to sapratis, lai izlasa rakstu vēlreiz: tie nav Baltā galdauta svētki, tā ir Latvijas neatkarības deklarācijas atjaunošanas diena. Un tas ir galvenais!! Tā ir svēta diena. Šo...


Šī diena ir "svēta" padomju nomenklatūrai, kurai melna sirdsapziņa, tāpēc balti galdauti izraisa paniku. Balti galdauti 4.maijā pretstatā mēnešreižu krāsas orģijām pie falla 9.maijā. Jā, nav brīnums, ka gremloīdi iespringst. Ušakovs savējiem arī varētu saklāt baltus galdus, lai nav jāvārtās suņu piemīztajā zālienā. Būtu ar, kur rokas un netīro muti noslaucīt. Paskat, cik baltie galdauti izcēluši lielu netīrību. Redzams, kas ir kas.

Atbildēt

Jāņos

06.05.2017. 13:04

Jāņos būs sieriņu svētki...

Atbildēt

Normāla valsts

06.05.2017. 12:44

Triju Zvaigžņu ordenis - ir piešķirts "Bocmaņa alus" reklāmas galvenās lomas tēlotājam.

Atbildēt

Rokā ir!

06.05.2017. 10:52

»

Identifikāciju!

Būtu interesanti uzzināt , kas konkrēti šo ideju izauklēja un ieviesa ? Un kādu honorāru no visas simtgades 60 miljonu tāmes par šo scenāriju saņēma


Internetā rakstīts, ka šo absurdo ideju ieviesusi mūsu nabaga bareņu tautas teicēja Māra Zālīte.

Atbildēt

90%

06.05.2017. 10:51

90% paši zina, kā svinēt. Kādiem 0,1% vajag norādes par galdautiem, pārējie neliekas ne zinis... Un nav te dažam padumjam jefiņam ko borēt, ka jāklāj galdi, jānoslauka deguns un jānomazgā rokas!

Atbildēt

Forši teikts!

06.05.2017. 10:50

»

Vēl

Vēl būs daudzas izdomas nabadzības, kas mums dārgi maksās


Naglai uz galvas!!!

Atbildēt

Nabadzības absurds

06.05.2017. 10:48

Ko gan spēj izdomāt padomju nabadzības gados audzis šodienas rakstnieks, ministrs, deputāts. Viss grozās ap kuņģi un ķermeņa lejasdaļu. Šo pasākumu izdomājusi Mara Zālīte, kurai mana tauta ir nabaga "bāreņu tauta", bet ministre augusi nabadzībā, kad pēc cīsiņiem bija jāstāv garā rindā...Tāpēc šodien gribas pieēsties un rīkot svētkus nevis savai valstij un tautai, bet ...GALDAUTAM ...!?

Atbildēt

Otrā republika

06.05.2017. 10:26

Šašliks, 4 Maijs un Vai-Fajs.

Atbildēt

reptilis

06.05.2017. 09:56

»

Līdzjūtība

Nabaga Dieva dotais cilvēciņ, vai pats saproti, ko te sarakstīji? Ej čuči, mazais draudziņ


Es domāju,ka pats zinu,ko man darīt-gulēt...strādāt...izteikt savu viedokli....,bet Jums varbūt vajag kādu,kurš norāda. Bet ar ironijas saprašanu Jums ir pašvaki:((((....,bet nesatraucieties - tā ir daudziem...viņiem un Jums vajag tiešus norādījumus:))))

Atbildēt

trr

06.05.2017. 09:56

cik tad mums ir to svētku!? vairāk sēru dienu nekā svētku, un vēl puse svētku rudenī, kad ārā slapjš un auksts. pavasarī 8.martu nevar svinēt jo tas ir komunistu izgudrojums, 1. maiju var svinēt, bet tikai tā drusciņ, lai nav pārāk sarkani, un tad nāk 4.maijs..parasti silta saulaina pavasara diena..un kāpēc gan ne pie baltiem galdautiem!? Tas piešķir īpašu noskaņu šai dienai un tieši tradīcijas jau padara valsti stiprāku! Un nevajag ar pārspīlētu svētsvinīgu seju katru datumu un padarīt par "sēru" dienu! Kādam arī Ziemassvētku eglīte aizēno Jēzus dzimšanu. Vienam tradīcija čurāt liftā, citam svinēt pie balta galdauta!

Atbildēt

Vēl

06.05.2017. 09:12

Vēl būs daudzas izdomas nabadzības, kas mums dārgi maksās..

Atbildēt

reptilis

06.05.2017. 09:10

»

ne par to stāsts

Jā, jā, svinēsim Neatkarības un Brīvības svētkus ar baltiem galdautiem! Ne jau pret to iebilst Upenieks! Ja kāds īsprātis nav to sapratis, lai izlasa rakstu vēlreiz: tie nav Baltā galdauta svētki, tā ir Latvijas neatkarības deklarācijas atjaunošanas diena. Un tas ir galvenais!! Tā ir svēta diena. Šo...


Jūs ,laikam,gribat,lai cilvēki atcerētos par ""galēji labējām idejām""-neatkarību...savu valsti...robežām...nacionalitātēm...savu naudu...un citām ""galēji labējām lietām"".....,laikam ,esat Trampa un Lepēnas,un Brexit piekritējs ,un Tautu Draudzības...,un ES ienaidnieks....,un Maskavas propagandas nozombēts:)))))))))))))))))

Atbildēt

Sentiments

06.05.2017. 09:09

»

Spoks

4.maijs pareizi saucās Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena. Šajā dienā neko neatjaunoja, bet tikai pasludīnāja vēlmi un apņemšanos to darīt. Mēs pēc deklarācijas pieņemšanas vēl gadu un četrus mēnešus dzīvojam pie vecās padomju sistēmas,ar daudzām izmaiņām uz neatkarības atjaunošanas...


Mums nav savas vēstures, ir tikai vēstures viltojumi. 1990. gada 4. maijā patiešām tikai pieņēma Neatkarības deklarāciju un pasludināja pārejas periodu, kas, ja ne notikumi Maskavā 1991.gada puča laikā, varēja arī nebeigties... Par Neatkarības atjaunošanas dienu var saukt TIKAI 1991. gada 21. augustu, kad pieņēma KONSTITUCIONĀLO likumu par valsts statusu. Un tad nevienam galdauti nebija prātā. Diemžēl, to debilismu, ko sludina vara, diezgan daudz aprobežotu (ar augstām izglītībām) ļautiņu pieņem un svēti tic...

Atbildēt

Pulksteņu Vaira

06.05.2017. 07:04

Baltie līķautu svētki man katru dienu, no nodokļu maksātāju kabatām, līdz nāve mūs šķirs.

Atbildēt

Spoks

05.05.2017. 21:54

4.maijs pareizi saucās Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena. Šajā dienā neko neatjaunoja, bet tikai pasludīnāja vēlmi un apņemšanos to darīt. Mēs pēc deklarācijas pieņemšanas vēl gadu un četrus mēnešus dzīvojam pie vecās padomju sistēmas,ar daudzām izmaiņām uz neatkarības atjaunošanas pusi, bet neatkarību reāli katguvām tikai Augusta puča dienās.

Atbildēt

w

05.05.2017. 21:53

»

Tu, nolādētais

Tu , nolādētais "trollis" krievu kapeiku garā. Citu tu neko izdomāt neesi spējīgs, kā rakties pa saviem sūdiem. Labāk ej apmazgājies, lai caurām dienām neēģotos "brūna svītra" biksēs


..tad jau pamatīgi pierijies pie tiem korupcijas&zagļu inspirētajiem galdiem!Esi pie 60 000 000 dalīšanas vai tikai atkarīgs, zemāko plauktu sulainis?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...