Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Izdomas nabadzība

Andris Upenieks
05.05.2017.
Komentāri (77)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ne par to stāsts

05.05.2017. 21:19

Jā, jā, svinēsim Neatkarības un Brīvības svētkus ar baltiem galdautiem! Ne jau pret to iebilst Upenieks! Ja kāds īsprātis nav to sapratis, lai izlasa rakstu vēlreiz: tie nav Baltā galdauta svētki, tā ir Latvijas neatkarības deklarācijas atjaunošanas diena. Un tas ir galvenais!! Tā ir svēta diena. Šo akcentu nedrīkst apklāt ne ar baltiem, ne sarkaniem galdautiem. Un punkts.

Atbildēt

Tu, nolādētais

05.05.2017. 21:16

»

w

Komunistu, korumpantu un čekas kules satura svētki baltās apakšbiksēs ar brūnu svītru


Tu , nolādētais "trollis" krievu kapeiku garā. Citu tu neko izdomāt neesi spējīgs, kā rakties pa saviem sūdiem. Labāk ej apmazgājies, lai caurām dienām neēģotos "brūna svītra" biksēs.

Atbildēt

kristālbalts tekstils

05.05.2017. 21:16

patīkami bija vērot TV pārraidēs ar baltiem galdautiem klātus pašvaldību galdus, pie kuriem sēdēja paši tautas kalpi ar labi barotām sejām tv žurnālistiem skaidroja, ka valdība ir jāmīl un jāslavē arī reņģēdājiem pie saviem tukšajiem, baltajiem galdiem:)

Atbildēt

Nav ne vainas galdautiem, nav ko stresot

05.05.2017. 21:12

"Nabadzības izdoma"nopugot citu izdomas. Kas vainas svinīgajiem , baltajiem galdautiem. Vismaz savdabība un atšķirīga izdoma, savādāk kā citureizi.

"Ja tu citu atrod, lic to savā vietā"- būtu jāsaka. Vinmēr saku - partija nepatīk, liec tās viuetācitu, labāku, kuru, kādu? Ja nepatīk galdauti, izdomā kaut ki oriģinālāk, kas visiem patiktu. Nevari neko piedāvāt, nebāz savu degunu "pieaugušo"darīšanās.

Atbildēt

q

05.05.2017. 21:03

60 000 000 piecos gados...galdauti no ĶTR par EUR 1 gabalā..uzklāšana EUR 1000 par galdu....labs, valstisks bizness?

Atbildēt

60 milj. saviem draugiem

05.05.2017. 20:57

»

Identifikāciju!

Būtu interesanti uzzināt , kas konkrēti šo ideju izauklēja un ieviesa ? Un kādu honorāru no visas simtgades 60 miljonu tāmes par šo scenāriju saņēma


Par Latvijas valsts simtgades pasākumu plāna 2017.-2021. gadam īstenošanai piešķirtā valsts budžeta finansējuma sadalījumu

https://likumi.lv/ta/id/287444-par-latvijas-valsts-simtgades-pasakumu-plana-2017-2021-gadam-istenosanai-pieskirta-valsts-budzeta-finansejuma-sadalijumu

Atbildēt

Raivis un Dzintars

05.05.2017. 20:46

Nav bijis nacionālajiem latviešiem ne kultūras, ne ministru, ne arī publiskota autora šai plānprātībai.

Atbildēt

Labojums

05.05.2017. 20:44

Lai miesu līdzsvarotu gars...

Atbildēt

Galda apkalpotāji!

05.05.2017. 20:41

Jau atkal jubileju svētām,
Zviln godā viens kā kliņģers mīksts,
Caur gaļas kalniem viesi ēdas,
Un vīna upēs saprāts slīkst.

Un galda runās skandē Raini,
Lai mieru līdzsvarotu gars,
Ak, Dievs, cik dzeju brīnumaini
Pa savam katrs skaitīt var.

Bet tautasdziesmas skuju svārkos
Pie durvīm bikli mīņājas,
Kā baidoties lai traukos dārgos
No viņas neiebirst kaut kas…

Un kamēr viesi loba augļus
Un lūpas kafijtasēs mērc,
Pār Raiņa kapu lido kraukļi
Un žēli ķērc: nav vērts, nav vērts!
/Arija Elksne/

Atbildēt

w

05.05.2017. 20:27

Komunistu, korumpantu un čekas kules satura svētki baltās apakšbiksēs ar brūnu svītru!

Atbildēt

Identifikāciju!

05.05.2017. 20:25

Būtu interesanti uzzināt , kas konkrēti šo ideju izauklēja un ieviesa ? Un kādu honorāru no visas simtgades 60 miljonu tāmes par šo scenāriju saņēma ?

Atbildēt

Interesanti gan

05.05.2017. 20:17

»

Upeniekam

Kas tev liedz est pie savas zilas vaskadranas? Jums viss ir slikti. Varbut kaut ko labu ari varat uzrakstit? Vai tikai žēlabaini vaidēt


Kapēc Upeniekam būtu par velti, sabiedriskā kārtā jādara ļoti labi apmaksātu kultūras ierēdņu darbs , kuri bez tam vēl veselus piecus gadus ,,apsaimniekos,, 60 miljonus ?

Atbildēt

A?

05.05.2017. 20:16

Centība sasaistīt 4. maiju un baltus galdautus izskatās smieklīga. Kāpēc ne balti palagi kā simbolisks jaunā sākums vai baltas čībiņas kā vecā beigas?

Atbildēt

Upeniekam

05.05.2017. 20:08

Kas tev liedz est pie savas zilas vaskadranas? Jums viss ir slikti. Varbut kaut ko labu ari varat uzrakstit? Vai tikai žēlabaini vaidēt.

Atbildēt

smaka

05.05.2017. 20:08

Baltā līķauta diena

Atbildēt

tfju

05.05.2017. 20:05

Baltie galdauti kā dadzis acī gan urlomāniem, gan kolaborantiem. Nepatīk, nesvini! Ej 9.maijā, pie falla, ar savu šņabja pudeli, grillētām riepām un netīru muti! Baltais galdauts nav jānoklāj ar ceptiem vistu spārniem un rosola bļodām, bet tikai to šajā saskata bidla u-pe-nieks. Bidlām nepatīk nekas, kas ir latvisks, nepatīk nekas, kas ir tīrs, tāpēc jāizgāž sava netīrā žults. Lai kas tur arī neatjaunoja neatkarību, tā tomēr tika atjaunota! Nav jau jāsvin kopā ar padomju ķēmiem, viņi arī no šā pasākuma izvairās (kuces zina, ko ēdušas), bet kāpēc lai mēs nesvinētu neatkarības atjaunošanu pie balta galdauta? Jo urlām nav ko likt pretī? Svinam un svinēsim. Ar baltiem galdautiem! Un iepūtiet mums, mošķi!

Atbildēt

Balts etniskais

05.05.2017. 19:26

Interesanti, cik ilgi viņi KPSS biedri vēl noturēsies" Deģenerāti!

Atbildēt

jurka

05.05.2017. 19:18

Komunistu un pārējo kolaborantu loģika ir tik apstulbinoša ka neienāk pat prātā ka viņu vieta pēc.neatkarības atgūšanas var var būt tikai vēstures mēslaine nevis mielasti pie baltiem galdautiem un attieksme tāda pati kā pret esesiešiem un pārējiem nacistiem pēc viņu sagrāves.Tas, ko šie okupantu smerdeļi ir atļāvušies un joprojam atļaujas ir 50 gadu tautas izvarošanas,iebiedēšanas sekas,kurām tomēr būtu kādreiz jābeidzās

Atbildēt

bet cilvēciņi beidzot ievērojuši

05.05.2017. 18:41

ka citi ēd pie balta galda...

Atbildēt

balto lupatu svētki

05.05.2017. 18:39

man jau liekas, ka šo fantastisko ideju ir uzcepuši biedri no latvijas institūta,no kura nāk daudz slavenu personību, kas labi prot tērēt nodokļu maksātāju naudiņu - vvf 1kārt, un tagad viņas uzticamākā persona - aiva rozenberga.
p.s ja 4. maijā tiek uzklāts zils galdauts, tas skaitītos nepatriotiski?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...