Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Optimists

20.05.2018. 19:56

Krīzē cilvēki mainās, paliek stiprāki! Ceru, ka arī šoreiz tā būs. No truliem naudas pārskaitījumiem pievērsīsies startapiem, uzņēmējdarbībai. Tie kas izies cauri maksātnespējas procesam būs vēl stiprāki un gudrāki. Dzīve nebeidzas!

Atbildēt

es gribētu palabot

11.05.2018. 17:06

»

xx

Skarbi, bet patiesi. Cieti


nāksies aizbraukt ne jau jaunajiem- tos 'ņem darbā, jo var mīcīt kā nu kārojas.
Aizbraukt nāksies vai strādāt Maximā tiem ap 45 un uz augšu, ja vien nebūs attiecīgas gultas, draugu vai citādu biedru,kas atbalstītu

Atbildēt

???

10.05.2018. 16:06

Nu vecie darbinieki var uzbliest kādu banku vai e-maksājumu kantori un rullēt tālāk. Nevajag jau pārkvalificēties par galēji citām profesijām, radniecisko ta ir daudz. Privātbaņķierus točna izķers uz nebēdu, jo ar viņiem taču līdzi nāk arī beneficiāri. Un naudas plūsmu mūsdienās var apkalpot ne tikai bankā.

Atbildēt

Karote

09.05.2018. 04:25

Pēc nezūdamības likuma, tā šmucīgā naudiņa, jādomā netika ar nicinājumu nosvilināta kādā sārtā kopā ar šaubīgo nerezidentu kartiņām, bet daudzkārt ticamāk, vnk pārceļoja svarīgāku pupsiku pārraudzībā. Kamēr, mūsējie plikiem dupšiem goddevīgi salutē - rīkojums izpildīts :)) Lai gan, kopš atdots Lats, kā viens no trim valsts suverenitātes simboliem, par tādu atrakciju var spriest vien līdzīgi kā psrs laikos par lpsr kokvilnas ražas piecgades plāniem. Tā sen vairs nav Latvijas teikšana. Svinam 100 gadi, īpaši pēdējos 27.Neatkarīgos. :)

Atbildēt

FKK

08.05.2018. 16:50

Naudas plūsmu apkalpošana ir liels, ienesīgs un nozīmīgs bizness visā pasaulē. To ir jāspēj gudri kontrolēt, saprātīgi un efektīvi aizstāvēt. To var izdarīt tikai un vienīgi, ja valsti ārpolitiski, diplomātiski aizstāv visaugstākās raudzes profesionāļi. Diemžēl LV ārlietu dienests ir vārgs, tajā atslēgu posteņos ir salikti politiskie ielikteņi. Rinkēvičs pats nekad nav izcēlies ar tālredzību, stingru stāju un efektīvu valsts interešu aizstāvību. Tādēļ nav brīnums, ka mums šo banku sektoru pamatīgi izpluinīja. Protams, ka iemeslus var vienmēr atrast. Bet šīs lietas vienmēr ir jāsakārto korekti, uzmanīgi, nevis ļaujot, ka mūs publiski izklapē publiski kā mazos peramos puikas. Ja visaugstākajā diplomātiskajā līmenī mums būtu efektīvi profesionāļi, kas spētu kārtīgi nostāvēt pretī, tad valsts ekonomika nebūtu tik smagi cietusi un nopietna nozare nebūtu noņemta. Starptautiskajās attiecības nav draugu ir intereses, tā ir ābece. Bet mūsu intereses aizstāv kas … bankrotējuši politisko partiju pārpalikumi, kas pārdevuši savu nodevību apmaiņā pret smalkiem diplomātiskiem ceļojumiem uz nodokļu maksātāju rēķina. Šī atziņa, protams, baro vienkāršā vēlētāja neapmierinātību. Tomēr daudz svarīgāk ir lielā biznesa videi saprast, ka vairs nevajag nekritiski atbalstīt netalantīgus politiķus tikai tāpēc, ka viņi māk smalki karināt makaronus uz ausīm. Lielajā politikā tas nestrādā, tur viņus atšifrē un apspēlē vienos vārtos.

Atbildēt

Profesionāļi???

08.05.2018. 10:56

"nezināmam skaitam uzturēšanās atļauju, pļavās vēl neuzbūvētu biroju tirgotājiem un ne vienam vien publisko attiecību un mārketinga pakalpojumu tirgotājam...puslīdz kvalificētu un pie labas algas pieradušu"

"nāksies sarūmēties balto apkaklīšu armijai"

"Vietas pie galda, uz kura ir pustukšā bļoda... Karošu, ko iemērkt pašķidrajā virumā, vispār pietiek katram piektajam"

"ģimenes cilvēki ar tālu neizmaksātiem kredītiem par dzīvokli rindu mājā Mārupē un atvasīti privātajā bērnudārzā"

"jo augstāka ir bijušās bankas bijušā darbinieka kvalifikācija, jo mazāk viņam izredžu pārkvalificēties, jo lielāks risks noripot pa karjeras kāpnēm pārus stāvus zemāk"

"lielo mazumtirgotāju uzblīdušās administrācijas kabinetos"

Šī ir raksta esence! Pārējo nav jālasa. Ja kādam šis izvilkums nav saprotams, tad tāds arī nesapratīs, kāpēc esam tādos sūdos, kādos esam.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

08.05.2018. 10:15

Rakstā sava daļa skarbās patiesības ir, bet tā ir kaut kur pa vidu. Kā vienmēr. Nebūs jau nu tā, ka pāris simtus vidējā līmeņa speciālistu darba tirgus neuzsūks. Grūtāk būs lejas galam, kas ir pamata banku planktons.

Atbildēt

FKK

08.05.2018. 09:34

Sāksim ar to, ka bankas vadība, tās lobiji lielā mērā ir paši vainojamas pie esošās situācijas. Kas viņiem lika tik nekritiski paļauties, atbalstīt tos politiķus, kas viņus grūtā brīdī absolūti un nekādi nespēja aizstāvēt? Kāpēc visas šīs balto apkaklītes, ne tikai īpašnieku līmenī, bet vispār atbalstīja, piemēram, absolūti nespējīgo ārlietu ministru Rinkēviču un viņa apkārtni.
Jūs visādos veidos uzturat, barojat vāju, nespējīgu, netalantīgu politisko vidi un pēc tam brīnāties, ka notiek tā kā notiek. Mums tika stāstīts par "lielāko, stratēģisko sabiedroto." Bet izrādījās, ka ārlietu ministrija nespēja nosargāt pat no publiskas valsts izpļaukāšanas visu priekša tieši no stratēģiskā sabiedrotā puses. Tas ir absolūts diplomātijas krahs no mūsu puses. Un, ticiet man, šajā rudenī tās pašas baltās apkaklītes nekritiski ies un atbalstīs šos reinkēvičveidīgos tukšrunātājus. Valsts intereses, biznesa, pilsoņu viņi nekad nav spējusi aizstāvēt efektīvi un pārliecinoši. Tāpēc ABlv vajag padomāt vēlreiz ko un kāpēc viņi savulaik dāsni baroja?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

08.05.2018. 06:47

Šis ir feins, paldies! It kā viss acīmredzami, bet ir kāds nozares profesionālis, kas to saliek vārdos.
Piezemēto lietu prognozējumi mēdz būt daudz "garšīgāku" pārdomu vērti par visādām mākoņu stumdīšanām.

Atbildēt

gan jau

08.05.2018. 04:26

»

Kirsis6666

Šis it standards fake news.Pat negribu to analizét


Pēc pāris mēnešiem būs redzams kam taisnība.

Atbildēt

NLO

07.05.2018. 23:55

»

xx

Skarbi, bet patiesi. Cieti


Stulbi.

Atbildēt

xx

07.05.2018. 23:46

Skarbi, bet patiesi. Cieti.

Atbildēt

Kirsis6666

07.05.2018. 23:13

Šis it standards fake news.Pat negribu to analizét

Atbildēt

patiesībā

07.05.2018. 22:40

»

A.P.

Piedodiet! Mazliet pasteidzos ar iepriekšējo komentāru! Vajadzēja paskatīties vispirms norādīto saitu. To izdarīju un sapratu, par kādām galvām ir runa


Tā dēvētie "galvu mednieki" ir gana senas nodarbes piekopēji, attiecīgos ģeopolitiskos (R / A) "medību laukos" zināmi arī kā "hedhanteri" un "verbovščiki".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...