Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Raksts labs, bet ...

12.08.2021. 21:25

»

Jūsmiņš

Cik ļoti daudzi joprojām domā, ka katrs mēs varam kaut ko panākt darbojoties, vēlot un iesniedzot priekšlikumus...


Raksta, tāpat kā šajā komentāra, pateikts labi, pareizi, bet atkal teiciens, secinājums - vēlējām labākos no labākajiem, bet kā ievēlējām izskatās, ka tie paši blēži.

Atbildēs ir daudz ko skaidrot, bet lai izpaliek. Pareizi, darbojas sistēma, nomenklatūras 30 izstrādātie un pieņemtie likumi. Kas, kad tos izmainīs?

Un tā neviens gudrītis nepasaka, kur ir izeja? SkAISTI RUNĀT MĒS MĀKAM.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

12.08.2021. 20:47

Vēl viena liriska atkāpe:
Iespējams, vairāki atcerās kādreiz tik populāro krievu pusaugu meiteņu grupu TATU, bet vēl mazāk zina šīs grupas rašanās vēsturi. Pietiekami gudrs (un talantīgs) šovbiznesa industrijas menedžeris bija izkalkulējis, ka ar šādu projektu (hiperseksuālas, bi orientācijas, lecīgas meitenes) var sasniegt noteiktus pārdošanas rādītājus. Vispirms tika radits izpildītāju (meiteņu) formāts, sacerēti dziesmu teksti, noteikta uzvedība gan uz skatuves, gan intervijās, tālāk atlika atrast izpildītājas. Konkursā piedalījās ap 2500 pretendentas, izvēlētas tika attiecīgās divas. Lai gan uz skatuves, gan intervijās viņas uzvedās ārēji lecīgi, tur katra kustība bija saskaņota, beibes uz savfu galvu pad degunu nevarēja paurbināt. Attiecīgi, projektam bija raskrutka (reklāma, es gribēju teikt). Cik projekta īstenotāji nopelnīja, es nezinu, ar mani nepadalījās. Bet par stāstu, ka divas pusaudzes sadomāja padziedāt, un nonāca pie veiksmes... atļaujiet pasmaidīt :)
Arī šis ir stāsts par partiju sistēmu, blakus CC biznesam mazpisānos :D

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

12.08.2021. 20:38

»

Jūsmiņš

Cik ļoti daudzi joprojām domā, ka katrs mēs varam kaut ko panākt darbojoties, vēlot un iesniedzot priekšlikumus...


Savulaik darbojos nekustamo īpašumu pārvaldīšanas asociācijā, gatavoju priekšlikumus un izvērstu analīzi gan Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumam, gan saistītajiem MK noteikumiem. Visi ieteikumi caur asociāciju izgāja bez komentāriem. Cik no tiem tika iestrādāti likumos? Pareizi: NEVIENS!

Atbildēt

Jūsmiņš

12.08.2021. 20:30

Cik ļoti daudzi joprojām domā, ka katrs mēs varam kaut ko panākt darbojoties, vēlot un iesniedzot priekšlikumus.
Nekas, kungi un dāmas, nesanāks, jo darbojas lieliski izveidota bezatbildīga sistēma, kurā sabiedrībai, vai tautai, sauciet to kā nu gribiet, nav pilnīgi NEKĀDAS teikšanas.
Sakārtots ir tā, ka pat referendumu nav iespējas izsludināt, jo pat savācot tos daudzos parakstus, vēl ir taču pielaide Valsts noslēpumam, kur droši varam teikt, ka nav jau svarīgi cik balsis ir savāktas, bet svarīgi ir - cik tās saskaita.
Taču skaitīt var tikai tie, ar pielaidi Valsts noslēpumam. Un TIE jau nu saskaitīs "pareizi"!
Lasot komentus, ar nožēlu jāsecina, ka nav daudz tādu, kuri patiesi saprot kas Latvijā notiek, kā tiekam pakļauti degradācijai, kā tiek bremzēta ražošanas attīstība, bez kuras valstij ir salīdzinoši maz iespēju pelnīt, tātad arī norēķināties par parādiem bez iedzīvotāju, pensionāru aplaupīšanas ar arvien lielākiem nodokļiem.
Bet ko es te - tas viss jau ir zināms, tikai sabiedrība pacieš visu, uz protestiem neiet, kā, piemēram, tas notiek jau Lietuvā, arī citur. Gaidām tikai Laimes lāci - domāju veltīgi.
Valdoņiem būtu iespējami efektīvi jāatgādina - kādos gadījumos dibina valsti. Un ne jau tādēļ - lai pie varas esošie dzīvotu zaļi, bet gan citu iemeslu dēļ. Bet tie pašreizējiem pie varas ir aizmirsušies, vai arī tie nekad to nav zinājuši.
Pagaidām to, savu iespēju robežās, dara PIETIEK.com, bet tas ir daudz par maz, jo lielāko daļu pareizi teiktā valdoņi tā arī nesadzird.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

12.08.2021. 20:11

Bija man kādreiz diskusija par Biznesa institūtā mācīto tirgus iekarošanas tēmu. Pieņemsim, es kļūstu par CocaCola Latvijas reģionālo menedžeri, man no headoffice ir dots uzdevums iekarot visu lv (mazpisānu) softdrinku tirgu, izmaksām nav nozīmes. Mans ceļš: segmentēju CC produktus uz patērētāju grupām, piemēram, Cola patērē perspektīvie jaunie uzņēmēji, Fanta ir jauno māmiņu un ģimenes pavarda kūrēju simbols, Sprite ir kruto veču padzēriens, Shwepes lai tiek inteliģencei. Katrai grupai tiek sagatavoti attiecīgie reklāmas rullīši, ar mūsdienīgos ofisos noslēgitem veiksmīgiem darījumiem (ar kolas pudeli uz galda), saulaina istaba un smaidīgs bērniņš sniedz roķeles pretī mammucim un Fantas pudelei, vīri ar plostu nobraukuši pa kalnu upi, pie ugumskura viens otram padod Sprite trauku, operdziedātāja pēc veiksmīgas debijas kā labāko dāvanu apbrīno dzēriena pudeli. Tālāk darbs ar veikalu ķēdēm: atlaides par manas produkcijas izvetošanu savos plauktos un megaatlaides par konkurējošo limonāžu neizvietošanu. Tālāk PR un neatkarīgo mēdiju iebarošana: visi izglītoti, domājoši un sakarīgi cilvji dzer tikai reklamētos produktus, kas nopērkami labāko lielveikalu ķēdēs: kaut kādus buratino, tarhunus, utt., dzer tikai neizglītotie Bolderājas urlas, Žulis, tēmas autors un citi autsaideri. Lai radītu konkurences iespaidu un tautai šovu, katru produktu izplata atsevišķa SIA: SIA Cola, SIA Fanta, utt. Uzrīkojam mēdijos šovus: SIA Cola apsūdz SIA Fanta negodīgā komercpraksē, savukārt SIA Šveps apsūdz SIA Sprite cilvēku novēršanā no garīgajām vērtībām. Rezultāts vienkāršs: cilvēks veikalā var izvēlēties tikai kādu no maniem produktiem (izvēles iespējas it kā ir) un nauda nonāk manā kabatā. 2.Ja cilvēks maina savu viedokli (es to sūda kolu vairāk nedzeršu, man svarīgākas ir godīgas, ģimeniskas vērtības, un pāriet uz Fanta, nauda tāpat nonāk manā kabatā.
P.S. Kas nesaprata, tas nebija biznesa īsasi kurss, bet par partiju sistēmu Latvijā.

Atbildēt

?

12.08.2021. 19:49

gudri nav...kapitālu uzkrāja jau psrs, izglī'tibu nevajag modernu bet reālu...tuskās frāzes. Kā tad pelanīsi? partiju vaidosi?
muļķi jau atkal uzrāvās...kā uz baznīcu

Atbildēt

Vekselis

12.08.2021. 19:24

»

Grūti iedomāties verdziskāku pazemību, ko pauž autors

Jogatavs vēl no kaut kā atteikties, lai atdotu vastsotrallinātos 10 mijardus. Cik gan tupam jābūt. Vasts ir jāiizzog līdz bankrotam. To neļaus. Tai vietā jārada ateratīva vastij latvju varas struktūra pret valsts nozedzību pret latviešiem


Parādus neatdod un līgumus nepilda tikai civilizācijas atkritumi ruskij mir. Tiesiskas valstis piedzen zaudējumus no vainīgajiem, kas mūsu gadījumā ir okupācijas režīms ar meitas uzņēmumu "4.maija Latvija" un partiju filiālēm.

Atbildēt

viesis

12.08.2021. 19:05

Naivi. Labticīgiem cilvēkiem, kuri tiešām ir gatavi strādāt sabiedrības un valsts labā, mūsu apstākļos NEKAD !!!!!!! nepietiks ne resursu ne gribasspēka, lai nokļūtu pie varas. Resursi un gribasspēks vienmēr atradīsies cilvēkiem, kuri zina, kā varu izmantot savā labā, bet nekad tiem, kuri domā varu izmantot citu labā. Tāda ir dzīve.....

Atbildēt

voila

12.08.2021. 18:34

»

Žulis

Jā, tā „spēles izprašana” mums visiem ir liels klupšanas akmens. Pat tie, kas spēj redzēt tālāk par savu nabu, to Latvijā notiekošā bildi gandrīz katrs redz savādāk. Un katram tad ir „sava taisnība” un saejot kopā nekas vairāk par daiļrunības sacensībām nesanāk. Pamatā jau cilvēkiem to notiekošā bildi...


nav ne pozīcijas , ne opozīcijas, tā ir sistēma, kas ir iesakņojusies un sekmīgi darbojas nu jau 30 gadus. Katrs jaunais, kas tur nokļūst vai nu bez ierunām tai pakļaujas, vai arī tiek no turienes bez žēlastības izballēts ārā.

Atbildēt

Kā ar cilvēci manipulē ...

12.08.2021. 18:22

https://youtu.be/uqtLLy1NyPY

Atbildēt

Grūti iedomāties verdziskāku pazemību, ko pauž autors

12.08.2021. 17:41

Jogatavs vēl no kaut kā atteikties, lai atdotu vastsotrallinātos 10 mijardus. Cik gan tupam jābūt. Vasts ir jāiizzog līdz bankrotam. To neļaus. Tai vietā jārada ateratīva vastij latvju varas struktūra pret valsts nozedzību pret latviešiem.

Atbildēt

Ka tik ne arī

12.08.2021. 17:23

»

Jā, jā

Neticami, ka pat šobrīd , kad vajadzētu apvienoties, kāds vēl murgo par okupantiem. Portāla blaknes:), esmu par tavām tiesībām izteikt savu viedokli


Vai jāapvienojas ar tiem, kas slepkavojot mūsu senčus okupēja Latviju ? Varbūt ar tiem kumunistiem, kas izpostīja mūsu zemi okupācijas gados ? Bet varbūt ar visiem šakāliem kuri pēdējos 30.gadus zog un izdzinuši trimdā vairāk kā Staļiņs?

Atbildēt

Žulis

12.08.2021. 17:19

Jā, tā „spēles izprašana” mums visiem ir liels klupšanas akmens. Pat tie, kas spēj redzēt tālāk par savu nabu, to Latvijā notiekošā bildi gandrīz katrs redz savādāk. Un katram tad ir „sava taisnība” un saejot kopā nekas vairāk par daiļrunības sacensībām nesanāk. Pamatā jau cilvēkiem to notiekošā bildi caur televīziju un citiem masu zombēšanas līdzekļiem priekšā zīmē smalki izglītoti un labi algoti „dvēseļu dakteri”. Un cilvēciņi tad nu ap šo uzzīmēto bildi plūcas kā suņi ap pasviestu kaulu. Tikai retais apgrūtina sevi ar tādām „muļķībām” kā grāmatu lasīšana par politiku, vēsturi, filosofiju, psiholoģiju, ekonomiku. Diemžēl, arī starp šīm grāmatām ir pietiekoši daudz „dvēseļu dakteru” sagatavoto un pasviesto kaulu. Visa tā rezultātā, viena liela daļa Latvijas iedzīvotāju tikai „domā, ka viņi domā” un ir pilnīgi pārliecināti, ka atliek tikai Saeimā ievēlēt pareizo partiju un viss mūsu valstī sāks zelt un plaukt. Aktīvākie no viņiem vāc kopā domubiedrus un paši dibina partijas vai partiju atbalsta grupas ar cerību sev vai citiem pareizajiem cilvēkiem tā nodrošināt iekļūšanu Saeimā. Un tikai tie, kas tiešām domā un ir pietiekami labi informēti, saprot, ka ar partiju dibināšanu vai aktīvu iesaistīšanos partiju darbībā šeit neko nav iespējams mainīt. Ir jāmaina pastāvošā sistēma, kas pilnībā izslēdz iespējas tautai būt noteicējai savā zemē. Taču tādu cilvēku ir visai maz un viņu teiktais pazūd publiskajā telpā notiekošo daiļrunāšanas sacensību kņadā. Pamēģiniet kādam pateikt, ka partiju rīkotās vēlēšanas nav demokrātiskas un tādēļ tās vajag boikotēt! Viņš sašutumā un bailēs par tādu „ķecerību” iepletīs acis un tūliņ sāks jums stāstīt, ka „tās ir muļķības”, „tā neko nav iespējams panākt”, „ja tā rīkosimies, būs vēl sliktāk” u.t.t. Un tā nu jau 30 gadus ļautiņi baidās, ka nevēlot par partiju izvirzītajiem deputātiem, viss kļūs vēl sliktāk. Un viss tiešām kļūst arvien sliktāk. Bet viņi vēl joprojām baidās, ka viss kļūs vēl sliktāk un turpina meklēt "pareizās" partijas un balsot.....

Atbildēt

Jā, jā

12.08.2021. 16:35

»

Latvijas Republikas Pilsoņu Komiteja

Pārmaiņu pamatu pamats ir vēsturiskās netaisnības izlabošana (90tie), kolaboracionistu un okupantu nodalīšana no tālākas Latvijas izlaupīšanas, jaunās paaudzes degradēšanas un slēptas kalpošanas svešām valstīm


Neticami, ka pat šobrīd , kad vajadzētu apvienoties, kāds vēl murgo par okupantiem. Portāla blaknes:), esmu par tavām tiesībām izteikt savu viedokli.
P.S. Pilsoņu Komitejas bija pirms 33 gadiem, bezjēdzīgs pasākums.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.08.2021. 16:35

»

Secinājums

Kārtējais miglas taurētājs


Ir sacīts: "DOMĀ līdzi!!!..."

Un, arī: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

(...)

Sauc "līderi" 'uz cīņu' Tautu,
Kas, šamo NOZOMBĒTA, bļautu,
Par M.U.Ļ.Ķ.U zemes "lohu" kreņķiem,
Līdz - 'biedri' tiks pie "goda" beņķiem.

Un - sāksies ATKAL viss no gala:
Pūst "rukšķiem" zobos SILES mala,
Bet "auni" - uztur pseido "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Secinājums

12.08.2021. 16:22

Kārtējais miglas taurētājs.

Atbildēt

Latvijas Republikas Pilsoņu Komiteja

12.08.2021. 16:12

Pārmaiņu pamatu pamats ir vēsturiskās netaisnības izlabošana (90tie), kolaboracionistu un okupantu nodalīšana no tālākas Latvijas izlaupīšanas, jaunās paaudzes degradēšanas un slēptas kalpošanas svešām valstīm.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...