Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

25.01.2019. 04:40

No komentāriem redzams, ka masu izglītība jau ir padarījusi savu melno darbu.

Atbildēt

U.U.

22.01.2019. 10:05

Latviešu taukmīļu sadzemdētajai "6.oktobra paaudzei" vajadzētu dibināt jaunu mācību iestādi - "Postcilvēku perversiju postakadēmiju". Nupat (22.I) "delfos" ir kārtējais perversais murgojums priekš latviešu tautas. Tā autors ir docents - latviešu jaunatnes skolotājs no "stradiņiem", kur vispār ir liels bars šarlatānu ar Sedlenieku priekšgalā. Tātad vajag nodalīties no "stradiņiem" un veidot jaunu, un tautai vajadzīgu postakadēmiju.

Atbildēt

CD

19.01.2019. 16:24

Žīds nav tautība , tā ir profesija . Mūsu trīs A ,piemēram, ir izcili žīdi .Un šodien tādu ir savairojies ... leģions .

Atbildēt

Edge

19.01.2019. 16:07

"Taču masu izglītības patieso funkciju atklāti neatzina pat sociālismā."
Par masu izglītības OBJEKTĪVO funkciju tieši un atklāti runāja izcilais sociālisma teorētiķis un reālpolitiķis V.I.Ļeņins 1921.g. Ikvienam patiesības meklētājam noder pārlasīt V.I.Ļeņina "Jaunā ekonomiskā politika un politapgaismotāju uzdevumi / НОВАЯ ЭКОНОМИЧЕСКАЯ ПОЛИТИКА И ЗАДАЧИ ПОЛИТПРОСВЕТОВ - vismaz sadaļu Pats lielākais brīnums / САМОЕ БОЛЬШОЕ ЧУДО

Atbildēt

VD

19.01.2019. 15:51

AP raksta varbūt pārāk gari, varētu īsāk, konkrētāk. Bet tur var atrast arī īsas un konkrētas atziņas, kā piem
"Priekšplānā ir trīs šausmīgas stulbības: 1) izturēšanās pret izglītību kā pakalpojumu sfēru; 2) izturēšanās pret izglītību kā tirgus sastāvdaļu un tāpēc pieļaujot izglītību kā biznesu; 3) neprasme pret zinātni izturēties kā pret izglītības sistēmas lokomotīvi.
…Taču Latvijā ir vēl viena nelaime – skolotāja profesijas nihilisms....
"

Atbildēt

Paškritika

19.01.2019. 15:49

Un šī Ostrovska aprakstītā autobiogrāfiskā epizode laikam ir latviešus nomelnojošs padomju propagandas produkts vai arī šo "noziegumu" pret brālīgo ukraiņu "tautu" paveica arī žīdi:

"Pamaisīja ar karoti katliņā, lūpas izstiepis, pagaršoja no karotes leju un turpināja: „ Bet gadās dažkārt arī suņa nāve. Nelaba nāve, bez goda. Kad mēs kāvāmies pie Izjaslavļas—ir tāda vecu laiku pilsēta, vēl kņazu laika celta. Pie Goriņas upes. Tur vēl ir poļu baznīca, tikpat kā cietoksnis, ne klātu tikt. Nu tad, redz, tur mēs iesprukām. Ķēdē virzāmies pa ieliņām. Labo flangu mums sargāja latvieši. Izskrienam mēs, tātad, uz šosejas, skatāmies, viena dārza malā trīs zirgi pie žoga pieslieti, apsegloti.

Nu, mēs, protama lieta, domājam: sak, poļu neliešus nogrābsim. Cilvēku desmit saklupām pagalmā. Pašā priekšā ar milzīgu mauzeri rokā triecas viņu—latviešu rotas komandieris.

Aizkļuvām līdz mājai, durvis vaļā. Mēs iekšā. Domājam — poļi, bet iznāca otrādi. Pašu patruļa darās. Agrāk par mums tur iedzinusies.

Redzam, notiek pagalam nelabas lietas. Skaidri redzams, sievišķim mācas virsū. Dzīvoja tur tāds poļu oficierelis. Nu, viņi, sacīt, šā sievu stiepuši gar zemi. Kā latvietis to visu ieraudzīja, tā nez ko savā mēlē uzkliedza. Sagrāba tos trīs un vilceniski izvilka sētsvidū. Mēs, krievi, tur bijām tikai divi, visi pārējie latvieši. Komandieri sauca par Briedi. Lai ar es no viņu valodas nenieka nesaprotu, tak redzu — skaidra lieta, liks pie sienas. Stingra tauta tie latvieši, krama gājuma. Aizstiepa viņi šos pie mūra staļļa. Pagalam ir, domāju, nolaidīs no kājas kā likts. Bet viens no tiem, kas uzrāvušies, īsti zaļoksnējs tēviņš — mūlis tāds, ka prasīt prasās iedauzāms, — neļaujas, spirinās pretim. Lamājas uz velna paraušanu. Meitieša dēļ, saka, pie sienas likti Arī citi lūdzas, lai šos pasaudzē.

Man no visa šitā šermuļi iet pār kauliem. Pieskrienu Briedim klāt un saku: «Biedri rotas komandier, lai tribunāls viņus tiesā. Kāpēc tev ar viņu asinīm rokas ķērnāt? Pilsētā kauja vēl nav beigusies, bet mēs te ar šiem piņķējamies.» Kā nu viņš pagriezās pret mani, tā es uz vietas savus vārdus nožēloju. Acis viņam kā tīģerim. Ar mauzeri man pa zobiem. Septiņus gadus karoju, bet nu nelāgā iznāca, nobijos. Redzu, nošaus bez vārda runas. Uzbrēca man krievu valodā. Viņu tikko var saprast: «Karogs asinīs krāsots, bet šie par kaunu visai armijai. Bandītam bandīta nāve.»

Es neizturēju, skriešus likos ārā no sētsvidus uz ielas; bet aiz muguras skan šāvieni. Beigas ir, domāju. Kad izgājām ķēdē, pilsēta jau bija mūsu. Redz, kas iznāca."

Atbildēt

Nav paškritikas

19.01.2019. 15:39

Ak, nu jā, žīdi, protams, pie visa vainīgi, kā gan tos varēja piemirst :) Te ko iebilst par latviešu žīdiem, žīdu piemērošanās dabu un vēl dažām citām niansēm laikam būs lieki. Bet Lācis arī bija žīds? Un Bērziņš (tas kurš tiešām Bērziņš, nevis Ķuzis)? Un visi tie "čekisti", kuri AK sēdēs savā starpā latviski runāja, kas ir ticis ieprotokolēts? Un sarkanie strēlnieki? Jā, nabaga daudzcietušais latviešu etnoss te nu ir absolūti nevainīgs :)

Atbildēt

Kārlis K.

19.01.2019. 13:49

Tā tas ir. Ja krieviem ir jāglābjas no žīdiem un pusžīdiem, kuri visur grauj, tad latviešiem ir jāglābjas no savējiem latviešu izcelsmes grāvējiem bez prāta, jo visur priekšā ir riebekļi ar truliem purniem.

Atbildēt

monachist carevich

19.01.2019. 12:49

»

Paškritika

Žuļa kungs, Jums pašam nav kauns par savu aprobežotību?! Izglītotam un godīgam latvietim neklātos rakstīt to, ko Jūs uzrakstījāt, tādos formulējumos, kādus izmantojāt. Atveram vēstures grāmatas, wikipēdiju, paguglējam internetā un uzzinām Ārkārtas komitejas (krieviski Cherezvechainij komitet, saīsināti...


čekisti tagad sākuši krāsot savus pretiniekus sarkanus !kaut kāds piderduss Grantiņam arī publiski šuj klāt moskau .:D
Cik tomēr sekli tas viss .Nevajag nemaz psrs laikus , pietiks viņiem (4.maija kliķei) ar to ,ko sastrādājuši mūsdienās ,sākot ar 90-tajiem.
Tu atver vēsturi un izlasi komisāru sarakstu pēc revolūcijas un to etnisko sastāvu . Maitas , jūsu algas diena tuvojas .

Atbildēt

sapratu

19.01.2019. 12:34

ja Priedītis gadījumā ir latvietis,tad viņā noteikti sēž maziņš vai varbūt pat liels čekists.Laikam tāpēc Priedītis vienīgais no visiem latviešu čekistiem lepojas ar to,ka bija čekas kalps.Priedītis,kā jau latvietis un čekists,spriež par visiem citiem latviešiem pēc sevis.

Atbildēt

jā,bet

19.01.2019. 12:27

»

frustrētais

Garrakstītājs atguvies no savas publiskotās VDK kartītes izlasīšanas.No tās varētu īsu un kodolīgu izteikšanos mācīties.Bet nekā


no tās nevar uzzināt,kas par zvēru ir "pantonīma".Līdz šim mēs zinājām par pantomīmas mākslu.

Atbildēt

Paškritika

19.01.2019. 11:49

»

Žulis

Nenoliedzami čekas aģents Priedītis ir visai izglītots cilvēks. Un lielā mērā šajā rakstā paustās viņa atziņas par situāciju izglītības jomā Latvijā ir pareizas un vērā ņemamas. Ir tikai viena lieta, ko šī raksta autors "nav spējīgs saprast". Viņš nekad neatzīs, ka tā "inteliģence" un "elite", ko viņš...


Žuļa kungs, Jums pašam nav kauns par savu aprobežotību?! Izglītotam un godīgam latvietim neklātos rakstīt to, ko Jūs uzrakstījāt, tādos formulējumos, kādus izmantojāt. Atveram vēstures grāmatas, wikipēdiju, paguglējam internetā un uzzinām Ārkārtas komitejas (krieviski Cherezvechainij komitet, saīsināti - Čhe Ka - čeka) dibināšanas vēsturi, dibinātājus un plaši zināmos darbiniekus. Latvietim kaut kā dīvaini ir sūdzēties par "čekas" noziegumiem un apgalvot, ka tai nav sakara ar latviešu etnosu. "Čeka" ļoti lielā mērā ir latviešu produkts un katrā latvietī sēž maziņš "čekists" patīk tas kādam vai nepatīk.

Atbildēt

Žulis

19.01.2019. 08:26

Nenoliedzami čekas aģents Priedītis ir visai izglītots cilvēks. Un lielā mērā šajā rakstā paustās viņa atziņas par situāciju izglītības jomā Latvijā ir pareizas un vērā ņemamas. Ir tikai viena lieta, ko šī raksta autors "nav spējīgs saprast". Viņš nekad neatzīs, ka tā "inteliģence" un "elite", ko viņš šeit kritizē ir tieši tās viņam mīļās padomju varas izlolota un izperēta, nevis latviešu etnosa radīta. JO tad viņam būtu jāatzīst, ka pats kā čekas aģents uzticīgi kalpojot šim noziedzīgajam režīmam, ir palīdzējis piepildīt tā prettautiskos mērķus. Tai skaitā, palīdzējis veidot šādu "inteliģenci", attīrot studentu, pasniedzēju un zinātnieku aprindas no "nacionāli domājošiem pretpadomju elementiem".
Kas attiecas uz šajā rakstā pausto konstatējumu, ka Latvijas izglītības politikas veidotāji izrāda bezierunu pakļautību ES izglītības politikai (un es vēl piebildīšu, ka arī daži mūsu Izglītības ministri nāk no Rietumiem un tātad nav "padomju produkti"), tad ir jāsaprot ka transnacionālais kapitālisms, jeb imperiālisms un komunisms savā būtībā ir ļoti līdzīgi. Abi tie ir pasaules tautu un valstu globalizētāji un neatkarīgu, suverēnu valstu un tautu iznīcinātāji. Atšķiras vienīgi politiskie lozungi, kuru aizsegā tas tiek darīts. Tātad, gan viens, gan otrs režīms savā būtībā ir naidīgs pret visu tautisko, nacionālu un cenšas to apkarot. Ar to tad arī ir izskaidrojama Rietumu tolerantā attieksme pret šeit valdošo prettautisko režīmu un tā pastrādātajām nejēdzībām visu šo "atjaunotās neatkarības" gadu garumā. Tai skaitā arī izglītības jomā.

Atbildēt

Latviešu stukačs A. Priedītis

19.01.2019. 05:10

Kucesdēls, nodevējs, ziņu pienesējs! Ar savām nelietībām taisīja karjeru! Mēslu mēsls! Stukačs.

Atbildēt

Autoram

18.01.2019. 23:54

Mazliet papildinot, manuprāt, kā kārto nobeiguma eksāmenus esošajos priekšmetos, tā vajadzētu būt arī gan mācībām,gan obligātiem eksāmeniem pareiza uztura mācība, fiziskas kultūras normatīvos, ētikā vai pat , piedodiet, jogā. Tad absolventiem būtu zināms līdzsvars gan praktiskajās (patēriņa) zinības, bet arī vispār humānās. Šāda pieeja radītu daudz atbildīgākus, patstāvīgi domājošus sabiedrības locekļus. Skaidrs, ka arī mācību spēki jāgatavo līdzīgi.

Atbildēt

kapēc

18.01.2019. 23:09

Priedits neko par porno nepieminēja ? Raksts nav pilnīgs .

Atbildēt

Es nelasu

18.01.2019. 22:13

bij. čekista l, ziñu pienesèjaPriedīša sacerējumus. Jo nav bijušo, nodevēji ir un paliek nodevēji. Tarakāni!

Atbildēt

agents

18.01.2019. 21:40

Kamer Arturs nelugs piedosanu un nepazinos par ko tika rakstiti zinojumi "kantorim" un cik cilveki cieta ,tikmer vina smerejumus nevajag lasit .

Atbildēt

Arturs Nagliņš

18.01.2019. 20:51

Getozācijas perspektīvas.Vārds “getozācija”, saprotams, tiek atvasināts no vārda “geto”, ar kuru tradicionāli apzīmē kādu īpašu pilsētas daļu ar specifisku iedzīvotāju kontingentu, kas dzīvo kompakti saskaņā ar zināmiem kritērijiem (rases, etniskuma, reliģiskajiem, profesionālajiem, sociālajiem). Rietumu civilizācijā vārds “geto” galvenokārt asociējas ar ebreju dzīves telpu. Geto veidošanu drīkst dēvēt par getozāciju. Getozācija vienmēr un visur galvenokārt ir bijis politisks process kā politiskās varas gribas izpausme, apzināti vēloties no sabiedrības izolēt kādu sociuma grupu. Taču vispār vēsturiski geto veidošanai, proti, getozācijai, ir bijuši divi varianti: 1) speciāli organizēta sabiedrības grupas izolāzija geto formātā un 2) apzināta pašizolācija, mērķtiecīgi atstājot sabiedrību un tiecoties dzīvot izolēti no sociuma. Ja pirmajam variantam populārākais piemērs ir valsts varas organizētā ebreju izvietošana geto, tad otrajam variantam īpaši populāra piemēra nav, kaut gan ir sastopami visdažādākie piemēri, sākot ar reliģisko sektu un beidzot ar dažādu subkultūru pašizolēšanos. Otrajā variantā ietilpst arī galvaspilsētu speciālu kvartālu norobežošana bāgātu cilvēku, slavenu radošo personību, valsts augstāko amatpersonu dzīvošanai. Tādā gadījumā getozācija notiek atbilstoši sociālajiem kritērijiem. Rietumu civilizācijā apzināta pašizolācija tagad ir kļuvusi dzīves nepieciešamība ne tikai relatīvi privileģētiem slāņiem. Pat vairāk – ir kļuvusi tautas (elites, inteliģences) saglabāšanās līdzeklis. Visjaunākajā laikmetā sakarā ar Rietumu civilizācijas norietu un tā satelītiem masu degradāciju un deģenerāciju getozācija var kļūt vienīgais veids kā saglabāt cilvēciskumu, garīgumu, cilvēkam cienīgu dzīvi, cilvēka sirdij un prātam adekvātu mākslu un literatūru, izglītību un morāli tikumisko audzināšanu, bet galvenais – cilvēka bioloģisko atražošanu, nepieļaujot izmiršanu. Rietumu civilizācijā pašizolācija tagad ir vajadzīga demogrāfisko, morālo, intelektuālo, antropoloģisko iemeslu dēļ. Laikā, kad strauji pieaug postcilvēku apjoms un viņu postkultūras invāzija, cilvēkiem un cilvēku kultūrai vienīgais glābiņš var izrādīties getozācija.Atbildēt

A.P.

18.01.2019. 20:49

13.Saeimā neievēlētais nacionālais noziedznieks (humanitātes noziedznieks ar iesauku Idiotijas Titāns) Šadurskis steidza novest līdz galam savu graujošo darbību. 2018.gada 27.novembrī valdība apstiprināja „Izglītības un zinātnes ministrijas pilnveidoto vispārējās pamatizglītības (!?) mācību saturu un mācīšanās pieeju, kas skolēnos attīstīs 21.gadsimtam svarīgās kompetences un skolā iegūtās zināšanas un prasmes spēs veiksmīgi pielietot dažādās dzīves situācijās. Laikmeta (!?) un sabiedrības (!?) pieprasītās pārmaiņas izglītībā skolās pakāpeniski ieviesīs jau no 2020.gada 1.septembra”. Jaunajā pieejā “līdztekus tradicionālajiem mācību priekšmetiem tiks piedāvāts jauns mācību priekšmets “"Teātra māksla", kā mērķis ir attīstīt bērnos apzinātas (!?) intelektuālās, emocionālās, fiziskās un verbālās darbības spējas, izmantojot savas ķermeņa (!?) kustības, žestus un mīmiku”. Kā zināms, agrāk ministrija gribēja ieviest mācību priekšmetu „Drāma”. Pret to pat iebilda varas lielākie laizītāji akadēmiskajās struktūrās. Ministrijā kritika tika “uzklausīta”, un (kā parasti) tika pastrādāta vēl lielāka muļķība – mācību priekšmets ar nosaukumu „Teātra māksla”. Kā var saprast, runa ir par neverbālās komunikācijas prasmi, bet nevis aktiera mākslu jeb "teātra mākslu", kas ir ļoti plašs jēdziens, ko Vaļņu ielas humanitātes noziedznieks nav spējīgs aptvert. Kāda vajadzība ir latviešu bērniem mācīt "teātra mākslu"? Kurš var atbildēt uz šo jautājumu? Un ko nozīmē epitets "apzinātas"? Kā šis nacionālā noziedznieka murgojums "teātra māksla" saskan ar mērķi "attīstīt bērnos apzinātas intelektuālās, emocionālās (!?), fiziskās un verbālās darbības spējas, izmantojot savas ķermeņa kustības, žestus un mīmiku"? Murgojums ir milzīgs. Tā autori ir šausmīgi neizglītoti cilvēki. Teātra māksla ir mākslas veids, kas nav iespējams bez noteiktas ievirzes talanta. Teātra mākslas pamatā ir dzīves realitātes tēlaini nosacīta apguve un atveidojums. Vai to ir jāmāca pamatizglītībā? Mākslinieciski nosacīta darbība vienmēr ir atrauta no dzīves realitātes. Vai pamatskolas audzēkņus ir jāpieradina atrauties no dzīves empīriskajiem procesiem? Teātra mākslai ir specifiska kognitīvā forma. Tai nav nekāds sakars ar zināšanu apguvi pamatizglītības pakāpē. Teātra mākslā komunikācijas veidi ir dialogs, monologs. Teātra māksla balstās uz spēli, tēlošanu (simulēšanu). Teātra māksla ir kolektīva nodarbošanās. Tā ir sintētiska māksla, apvienojot sevī literatūru, mūziku, tēlotājas mākslu, horeogrāfiju, vokālo mākslu. Teātra mākslai ir nepieciešams teātris – specifiski iekārtota telpa. Tāpat vajadzīgs ir skatītājs. Teātra māksla realizējas dažāda profila teātros – dramatiskajā teātrī, operas un baleta teātrī, leļļu teātrī, pantonīmas teātrī. Teātra mākslas subjekti ir aktieri, režisori, scenogrāfisti, komponisti. Teātrī ir butaforijas, tērpi, grimētavas. Vai latviešu tauta ir pelnījusi, ka tā saputro bērnu izglītību? Šadurskis rīkojas nelietīgi. Viņu tauta neievēlēja 6.oktobrī. Viņu neievēlēja tāpat kā agrāk neievēlēja citu izglītības politikas spīdekli Druvieti – dāmu ar kretīna smadzenēm. Tā vietā, lai izdarītu morālos secinājumus, nelietis ir panācis savu debilo murgojumu akceptu valdībā.

Atbildēt

frustrētais

18.01.2019. 19:34

Garrakstītājs atguvies no savas publiskotās VDK kartītes izlasīšanas.No tās varētu īsu un kodolīgu izteikšanos mācīties.Bet nekā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Juku laiki Rīgas domē

FotoJāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā un radio. To nevar teikt par Rīgas domes politiķiem, kuri ir nokļuvuši sev neierastā situācijā – tiem jau atkal nākas lemt par nākamo Rīgas mēru.
Lasīt visu...

21

Uzspēlēsim konkursu

FotoMaija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru darbus. Konkurss paredz arī naudas balvas.
Lasīt visu...

21

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

FotoŠis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz postcilvēkiem, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā.
Lasīt visu...

21

Līgo svētkus gaidot

FotoLatvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā – ka piedzimt par latvieti esot tas pats, kas izvilkt lielo laimestu loterijā, bet trešajai par savu tautību mainās atkarībā no viņu emocionālā stāvokļa.
Lasīt visu...

15

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

FotoSaprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms gada kāda oligarha ilgstoši uzturēts laikraksts īsteni ziemļkorejiskā veidā jūsmoja, drukājot savā avīzē ar trekniem burtiem: “Tieši smaids Kariņu padara līdzīgu eņģelim.” Jā, tā nav rūgta ironija vai sarkasms, katrs, kurš māk lietot meklētājprogrammu “google”, ātri atradīs lielā Latvijas medijā šo trulo propagandas piemēru.
Lasīt visu...

12

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

FotoKāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā uz bērnu jautājumiem un nekādā, ne vismazākajā mērā nerisina tās lietas, par kurām vairākkārt jau esmu rakstījusi.
Lasīt visu...

18

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

FotoSaskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām, četri saskaņieši atšķēlušies un izveidojuši savu “treniņbikšu” frakciju, vairākums zaudēts! Vai latviskā opozīcija beidzot gāzīs korupcijas režīmu, un kādi ir iespējamie scenāriji?
Lasīt visu...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...