Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

žalka

12.01.2020. 11:02

nav ko te vazāt pa mēdijiem to dabas kļūdu bet tik pat kļūdaina jau tā knariņa valdība un citas jau nebūs pie šīs saeimas. Bērniņus gan žēl...

Atbildēt

tās ievirzes mācību progarmmas

10.01.2020. 13:12

PAR CIK???????????????????????? tās atver čakras????????????????????

Atbildēt

maz proefesinālu skolotāju, NAV profesionāļu juristu

10.01.2020. 13:08

kur tā Pr pasaule mīt? Pēc 9 kl neprot rakstīt.......................................

Atbildēt

Esmu viens no autoriem

10.01.2020. 10:13

»

Dagda

Diez kāda ir šo naidpilno, rupjo un nievajošo komentāru autoru izglītība un profesija? Ceru, ka ne skolotāji, jo inteliģences līmenis ir ar lielu mīnus zīmi. Kauns šo visu lasīt


Man ir 5 klases. Man simpatizē nacisms un homoseksuālisms un katoļticība. Es strādāju pašvaldībā. Es Saeimas vēlēšanās balsoju par Attīstībai/PAR!, jo viņi aizstāv homoseksuālistus. Domāju, kad krievu valodai jādot reģionālās valodas statuss Rīgā.

Atbildēt

Dagda

10.01.2020. 06:26

Diez kāda ir šo naidpilno, rupjo un nievajošo komentāru autoru izglītība un profesija? Ceru, ka ne skolotāji, jo inteliģences līmenis ir ar lielu mīnus zīmi. Kauns šo visu lasīt...

Atbildēt

Paldies, precīzi

09.01.2020. 22:52

»

A.P.

Kārtējās šarlatānes "viedoklis". Īstiem skolotājiem "Skola 2030" ir antihumāns murgs, postcilvēku skološanas bāze; šai šarlatānei "pēc savas būtības ir mūsdienīga un demokrātiska reforma." Protams, šarlatānes leksikā ir modes vārdi "mūsdienīga", "demokrātiska", zinot, kas vispār ir demokrātija. Šarlatāne...


Labāk nevar pateikt, paldies. Kā jau teikts, šie ir "vetras" izlecieni, kā graut ministrus, sevi celt gaisma', izlikties par gudriem, bet patiesībā pauž smagu diktatūru, lai skolniekus mācītu Ziemeļkorejas "zaldofonu" stilā, kad visus izdzen laukumā un visi raud, visi klanās, visi kā viens, kuriem nav nekas jādomā - viss pateikt priekšā - kad raudāt, kad smieties, kad klanīties.

Atbildēt

Stulbāk pateikt nevar

09.01.2020. 22:46

»

Ne Laime

Geikina ir izcils piemērs tam, kā stulbeņi var kļūt par profesoriem un vēl izcilāks piemērs tam, kā tādu "profesoru" krunkainās pakaļas turas krēslos, kas piemēroti tikai spēka pilniem un gudriem pasniedzējiem


"Mēs sagaidām, ka IZM nāks klajā ar programmu, kurā tiktu aprakstīta konkrēta rīcība, termiņi, resursi, atbildot uz šādiem jautājumiem: kā motivēt skolēnus, vecākus un sabiedrību izvēlēties profesionālās ievirzes mācību programmas? ..."-nu ko profesore Ne Laime! - jums jāpasaka priekšā, kā ieiet klasē, ar kuru kāju spert pirmo, kurā ropka nest jau gatavo programmu, kā uzvesties klasē, uz ko skatīties, ka visu vajag sagremot un pasniegt uz bļodiņas, sakošļāt. Tu mana LAIME! Cik tu varena un spēcīga.

Kauna tev nav?

Atbildēt

"Vētras" sākas

09.01.2020. 22:39

»

Skumja

Šarlatāns - ir precīzs "profesores" apzīmējums, kas pati sevi tik nekaunīgā kārtā ierindojusi profesionāļu skaitā... Diletante, kas nekā nezina no nozares, kurā darbojas, nav tikai šarlatāne, viņu acīmredzot skārusi kaite, kas izslēdz pašas sērgas apzināšanos


Tik negants ir šis izglītības pretinieku vīruss. Te izsmēja un ņirgājās par izcilu domātāju un gudru ministru Robertu Ķīli dažādi 'vētras', ka ķīlis nekomunicē, te uzbrukums nākamajam izglītības ministram, kurš ir augsti profesionāls profesors, gudrs un ļoti erudīts, nevienā asā sarunā "nekrita uz mutes", labs humors. Nu sākas ar nākamo ministru un parādījusies "šarlatāne" - jāpiekrīt.

Atbildēt

Skumja

09.01.2020. 17:27

Šarlatāns - ir precīzs "profesores" apzīmējums, kas pati sevi tik nekaunīgā kārtā ierindojusi profesionāļu skaitā... Diletante, kas nekā nezina no nozares, kurā darbojas, nav tikai šarlatāne, viņu acīmredzot skārusi kaite, kas izslēdz pašas sērgas apzināšanos.

Atbildēt

Ne Laime

09.01.2020. 17:11

Geikina ir izcils piemērs tam, kā stulbeņi var kļūt par profesoriem un vēl izcilāks piemērs tam, kā tādu "profesoru" krunkainās pakaļas turas krēslos, kas piemēroti tikai spēka pilniem un gudriem pasniedzējiem.

Atbildēt

koma

09.01.2020. 15:53

Nu kā tad neieklausās... tikai nedzird. Un vispār kas tie par profesionāļiem- amatnieki tādi- īsta profesionālā pRēzeknes tautskolas profesore! Nu kā var tā klaji neatpazīt vienīgo zvaigzni, gaismas nesēju sājā bauru teritorijā? Uz ticibu jābalstaš, uz ticību un pārliecību.... to izklāsta JKP programma. Un punkts.

Atbildēt

Domātājs

09.01.2020. 11:54

»

fgtr

Mācījos nelielā mazpilsētas skolā un tur tāda prakse nebija pieņemta. Tas būtu kas neredzēts pārcelt kādu skolēnu uz augstāku klasi. Un materiālie apstākļi nebija tādi, lai dotos uz kādu ģimnāziju...


Par augstskolām piekrītu! Un varu tik piebilst, ka pietiktu ar sešām, kā tas bija Padomijas laikā, bet tās 50 ir jālikvidē. Valsts pārvaldē kalpojošajiem tehniskajiem darbiniekiem arī pietiktu ar tehnikuma izglītību. Nē mēs drīz aiziesim tik tālu, ka mums būs obligātā augstākā izglītība, bet līmenī kā pamatskola.

Atbildēt

Piebilde

08.01.2020. 23:38

»

zelta vārdi

"aizliegtu studijas augstskolā par maksu


Tā kvalitātes latiņa visās jomās jau nokritusi zemē... dažās nozarēs pat nogrimusi dziļākajos ūdeņos! Bet visvairāk - valsts pārvaldē!

Atbildēt

fgtr

08.01.2020. 23:09

»

Domātājs

Ja Jūs bijāt tik izcili gudrāks par pārējiem, kāpēc tad pedagogi to neredzēja un nepārcēla ātrāk nākamā klasē...


Mācījos nelielā mazpilsētas skolā un tur tāda prakse nebija pieņemta. Tas būtu kas neredzēts pārcelt kādu skolēnu uz augstāku klasi. Un materiālie apstākļi nebija tādi, lai dotos uz kādu ģimnāziju.
Un, ja būtu manos spēkos, aizliegtu studijas augstskolā par maksu. Būtu konkrēts vietu skaits un uz tām konkurss. Ja netiki šogad, tad mācies - varbūt tiksi nākošgad vai pēc 2 gadiem. Bet, ja esi stulbenis un gribi tikt pie augstskolas diploma, tad tikai ārzemēs.
Stulbeņu dēļ mācībspēki nolaiž kvalitātes latiņu. Nauda seko skolēnam - jo vairāk klasē skolēnu, jo lielāka alga.

Atbildēt

tā viš i

08.01.2020. 23:01

Bijusī "kailā maha", tagad teoloģijas profesore nesaprot, ka patiesais ministrijas nosaukums un vareno kungu pavēlētais uzdevums ir būt Debilizācijas un profanācijas ministrijai - kas arī sekmīgi tiek realizēts dzīvē!

Atbildēt

Domātājs

08.01.2020. 22:32

»

fgtr

Tu zini kā ir mācīties, kad klasē esi gudrākais, bet pārējie muļķi? Man tā bija. Skolā miru no garlaicības, jo es mācību vielu apguvu ātri, bet klasesbiedriem vienu un to pašu stāstīja vēlreiz un vēlreiz, bet tie līdz galam tāpat nesaprata...


Ja Jūs bijāt tik izcili gudrāks par pārējiem, kāpēc tad pedagogi to neredzēja un nepārcēla ātrāk nākamā klasē?
Es zinu tādus, kas studijas sāka 14. gados, bet pēc, tā arī neko īpašu nesasniedza, bet tas jau ir cits stāsts.
Vidusskolai ir jābūt viegli apgūstamai visiem, ja nav debīli.

Atbildēt

Nakoi

08.01.2020. 22:18

NAKOI maksat nodokļus ja skološanās nenotiek latgaliski.

Atbildēt

fgtr

08.01.2020. 22:14

»

Domātājs

Pirmā dzirdēšana, ka kaut kur Rietumos tiek "noslāņoti" skolēni. Pat Šveicē, Monako, kā arī Itālijā visi mācās kopā. Netiek šķiroti pēc spējām, vecāku naudas un visi kopā ar vidējo izglītību iegūst strādnieka specialitāti( citur vairākas) ar visām licenzēm, kas ļauj pēc vidusskolas sākt darba gaitas...


Tu zini kā ir mācīties, kad klasē esi gudrākais, bet pārējie muļķi? Man tā bija. Skolā miru no garlaicības, jo es mācību vielu apguvu ātri, bet klasesbiedriem vienu un to pašu stāstīja vēlreiz un vēlreiz, bet tie līdz galam tāpat nesaprata.
Tāpēc esmu par šķirošanu. Par šķirošanu pēc spējām. Vidusskolās vajag obligātus eksāmenus, lai vidusskolā netiek stulbeņi!

Atbildēt

Domātājs

08.01.2020. 22:02

Pirmā dzirdēšana, ka kaut kur Rietumos tiek "noslāņoti" skolēni. Pat Šveicē, Monako, kā arī Itālijā visi mācās kopā. Netiek šķiroti pēc spējām, vecāku naudas un visi kopā ar vidējo izglītību iegūst strādnieka specialitāti( citur vairākas) ar visām licenzēm, kas ļauj pēc vidusskolas sākt darba gaitas, ja negrib studēt. Kā piemēram Šveicē, kur retais domā studēt, jo algas ir apmēram vienādas, neatkarīgi vai ir, vai nav augstskolas diploms.

Atbildēt

z

08.01.2020. 21:26

Brīdī, kas šuplāde sāka murgot par mācību procesa un pieskatīšanas nodalīšanu pirmsskolas iestādēs, es sāku aptvert, ka viņai patiešām nav pilns rublis (vai arī ļoti slikti padomnieki-eksperti).

Atbildēt

Kura

08.01.2020. 20:34

Šitā ar zakatistovu vai tā otra?

Atbildēt

A.P.

08.01.2020. 18:04

Kārtējās šarlatānes "viedoklis". Īstiem skolotājiem "Skola 2030" ir antihumāns murgs, postcilvēku skološanas bāze; šai šarlatānei "pēc savas būtības ir mūsdienīga un demokrātiska reforma." Protams, šarlatānes leksikā ir modes vārdi "mūsdienīga", "demokrātiska", zinot, kas vispār ir demokrātija. Šarlatāne ir debilās Pavļuta kabatas partijas fane, jūsmo par "Par-politiku", ko var darīt tikai dziļi aprobežots cilvēks. Tante murgo internetā arī par reliģiju, Tibetu...Vārdu sakot, īstais kadrs "brīvvalsts" izglītībā! Nav saprotams, kāpēc nekļuva par ministri? Bet vēl jau nekas nav zaudēts! Latviešu populācijas degradācija aulekšos līdz pasaules galam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...