Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesībā

04.08.2019. 15:27

»

Par namiņu

Esošā informācija ir pamats nekavējoties veikt Baldones ielas namiņa darbības auditu un tā iemītnieku kvalifikācijas pārbaudi, īpaši nodokļu jautājumos


Aktualizētais "Baldones ielas (tiesu) namiņš" ir tikai viens "ķēķa tiesu" šokējošas bezjēgas un iedomātas "visatļautības / nesodāmības" precedents, kas visnotaļ "daiļrunīgi" liecina par šajā pašreizējā "rietumdemokrātisko vērtību un tiesiskuma valstī" truli parazitējošās totāli degradētās "ķēķa tiesiskuma" SISTĒMAS kriminālnoziedzīgas nekrozes recidīvu, un kas NE AR KO neatšķiras no visiem pārējiem "ķēķa namiņiem" jeb krampjaini agonējošās "ķēķa tiesībsargākošās" SISTĒMAS metastāzēm.

Cita starpā, piemēra pēc – arī "Valmieras namiņš" aktualizētajā kontekstā (arī, t.sk.) nebūt un nekādā ziņā neatpaliek no "Baldones ielas namiņa" (t.i. vismaz - ja ne vēl katastrofālāk, kā jau tipiski raksturīgi provinciāļiem). Par ko, diemžēl, liecina arī visnotaļ apjomīga un "universāla" privātpieredze (tostarp, arī - skat. jau iepriekš publiskoto info, sākot ar 02.08.2019., 18:58).

Atbildēt

Jurists

04.08.2019. 09:32

Interesanti, ka Baldones iela namiņā nav neviena tiesneša ar specializāciju nodokļu lietās. Mājaslapā visādas specializācijas redzamas, bet ne nodokļu. Kaut gan pusi lietu namiņam tieši VID piegādā. Tiesnešiem pašiem nodokļu tiesību zināšanas švakas, drošības pēc iestājas VID pusē - gan jau VID “eksperti” zin, ko saka. Tad VID lepojas, ka viņiem 90% lietu tiesās ir uzvarētas.

Atbildēt

patiesībā

04.08.2019. 00:46

»

www.govlawyer.lv

1. VID darbinieki galvenokārt NAV juristi


C.: "VID darbinieki galvenokārt NAV juristi."
-----------

Tieši tā - un tā arī ir viena no galvenajām problēmām: VID-ioti, sevišķi VID FPP atkritumi, tēlo "juristus", uzurpējot šiem bezcerīgi profānajiem klaji pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" zombijiem NEPIEMĪTOŠU profesionālu kompetenci, absolūti nepamatoti iedomātā "visatļautībā" un "nesodāmībā" atļaujoties kriminālsodāmi "shēmot" un recidīvi noziedzīgi falsificēt "saimnieciskās lietas", juridiski un pēc būtības absolūti nepamatoti izvēlēties "izstrādes figurantus", gadu desmitiem "ilgtspējīgi" necilvēcīgi zvērīgi vajāt un visos iespējamajos veidos spīdzināt šos nevainīgos cilvēkus un pat viņu tuviniekus.

Bet nu, kā ir sacīts: "Nekas NAV aizmirsts un neviens NAV aizmirsts."
Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."
Savukārt, kā zināms: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!"

Atbildēt

www.govlawyer.lv

03.08.2019. 23:28

1. VID darbinieki galvenokārt NAV juristi.

2. Ar Baldones ielas namiņu
nav apmierināta Augstākā tiesa,
secinot savā gada pārskatā,

ka 54% spriedumu tiekot grozīti!

Daļa vainas (bez tiesnešiem)
varētu būt arī dēļ pieteicējiem.

3. AT bija rinda no 1719 lietām!

Atbildēt

patiesībā

03.08.2019. 22:38

»

VID

Nodokļu shēma : tiesību normu kreatīvs zīmējums nolūkā uzmest valsti


Ne mazāk aktuāla apzīmējuma "shēma" determinācija:

"Apzināti pretlikumīgi sashēmota saimnieciskā lieta" ----- "ķēķa tiesiskuma" SISTĒMĀ parazitējošo "atbildīgo" amatpersonu ("saimnieciskajā" segmentā, kā zināms - galvenokārt VID FPP katastrofāli NEkvalificētu "ķēķa tiesībsargu") apzināti pretlikumīgi safabricēta "saimnieciskā lieta", kuras ietvaros apzināti pretlikumīgi tiek falsificēti patiesībā neesoši "pierādījumi", nekad nenotikuši "fakti" un "apstākļi", kā arī apzināti pretlikumīgi tiek "aizdomās turēti", "kriminālvajāti", "apsūdzēti" un "tiesāti" apzināti pretlikumīgi izvēlēti (vai "nozīmēti / pasūtīti") juridiski / pēc būtības nevainojami "izstrādes figuranti", kas NEKAD NAV BIJUŠI un NEKĀDĀ izpratnē / izpausmē NEVAR BŪT attiecīgās LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS SUBJEKTI.

Šādu "ķēķa tiesībsargu" – apzināti pretlikumīgu "lietu shēmotāju" LIKUMĪGĀ ATBILDĪBA ir skaidri un nepārprotami definēta "KRIMINĀLLIKUMĀ", t.sk. galvenokārt 289. – 293., kā arī 317. – 319. pantu kvalifikācijās u.c., attiecīgā aspektā.

Atbildēt

patiesībā

03.08.2019. 21:59

»

Hm

SHĒMA definīcija Latviešu valodā...


Ir sacīts: "Cilvēks, pats uzdodot jautājumus par viņu interesējošām lietām citiem, patiesībā sniedz tādas atbildes pats par sevi, kādas nekad netiktu saņemtas no šī cilvēka, uzdodot viņam tiešus jautājumus par lietām, kas saistītas ar šo cilvēku." ;)

Atbildēt

VID

03.08.2019. 20:43

»

Hm

SHĒMA definīcija Latviešu valodā...


Nodokļu shēma : tiesību normu kreatīvs zīmējums nolūkā uzmest valsti.

Atbildēt

pilsonis

03.08.2019. 20:40

Skaidrs ir viens- pie varas esošie ir notrallinājuši visu valsts naudu, budžetā katastrofāli trūkst naudas ierēdņu tēriņiem, tāpēc ir jāaptīra visi citi, kas nav savējie un kam kaut kas vēl ir palicis.

Atbildēt

Hm

03.08.2019. 19:29

»


SHĒMA definīcija Latviešu valodā:

SHĒMA
SIEVIEŠU DZIMTE

1
Rasējums, zīmējums, kurā nosacīti attēlota (piem., priekšmeta, iekārtas, ierīces vai to daļu) uzbūve, izvietojums, sakarības.
Ierīces shēma
Agregāta darbības shēma
2
Uzmetums, vienkāršots (priekšmeta, procesa vai parādības) attēlojums. Ko juridiski nozīmē shēmot un sashēmot?

Atbildēt

patiesībā

03.08.2019. 18:20

»

Genocīdā mirsosa tauta

Laikam jau šeit rakstot komentāros savu neapmierinātību un palīgā saucienus, nekas nemainīsies...


Visnotaļ interesanti un arī gana lietderīgi būtu ievērtēt pietiekami pārliecinošus pierādījumus tam, kā šādi apgalvojumi ir pienācīgi pamatoti, tostarp ar kaut vai pašiem niecīgākajiem "taustāmiem" rezultātiem. Jo, kā ir sacīts - "gudri" *irst NAV malku cirst!" ;)

Atbildēt

varētu padomāt, ka

03.08.2019. 15:27

»

Varētu padomāt ka viņi grib

Lai Latvijā būtu tieši bez tiesiskums, nabadzība un krievu totalitārās Varas Pleskavas ceļa triumfs par tautu beztiesigo, genocīds. Nu ne taču. Bet ja nav Sūdzību viņiem, tad nav arī pamata viņiem palīdzēt un vispār kaut ko iesākt...


šo visu sagvelzis tipisks "židcionistu sazvērestības teorijas" totāli traumēts zombijs. :D

Nu protams, lai tā nebūtu psihopatoloģija, ir jāārstējas, jāārstējas un vēlreiz jāārstējas...

Atbildēt

Varētu padomāt ka viņi grib

03.08.2019. 14:57

»

varētu padomāt, ka

pašreizējās tā dēvētā "rietumdemokrātiski orientētā kapitālisma" sistēmas pamatlicēji un galvenie uzturētāji (t.i. minētās "ārvalstu valstis" asv, fr, gb, de u.c. taml. "tekošās momenta pasaules kārtības pīlāri") ir tik stulbi, ka pieļaus vai pat gribēs iznīcināt PAŠI SAVU sistēmu, kurā ietilpst "konceptuāli...


Lai Latvijā būtu tieši bez tiesiskums, nabadzība un krievu totalitārās Varas Pleskavas ceļa triumfs par tautu beztiesigo, genocīds. Nu ne taču. Bet ja nav Sūdzību viņiem, tad nav arī pamata viņiem palīdzēt un vispār kaut ko iesākt!
Un nav ko gvelzt to krievzidisko propogandu, ka rietumi tā grib un tāpēc tā ir.
Krievijas žīdi, Krievijas cionisti pret rietumu žīdiem, šie divi tēli nav savienojami pat! Tas ir kā melnu ar baltu nolikt blakus un teikt ka ir viena krāsa.
Ja cilvēki paši neprasa pēc palīdzības, tad palīdzība arī netiks sniegta. Jo nezin viņi nemaz ka vajag palīdzību šim cilvēkam. Tas taču ir tikai loģiski.

Un tad kāpēc Zdanoka, visa tā Krievijas žļura kā aprakuši ar putām uz lūpām bļauj starptautiski vien kur tik iespējām?
Nu protams ka tā nav. Ir jāraksta, jāraksta un vēlreiz jāraksta...

Atbildēt

varētu padomāt, ka

03.08.2019. 14:09

»

Genocīdā mirsosa tauta

Laikam jau šeit rakstot komentāros savu neapmierinātību un palīgā saucienus, nekas nemainīsies...


pašreizējās tā dēvētā "rietumdemokrātiski orientētā kapitālisma" sistēmas pamatlicēji un galvenie uzturētāji (t.i. minētās "ārvalstu valstis" asv, fr, gb, de u.c. taml. "tekošās momenta pasaules kārtības pīlāri") ir tik stulbi, ka pieļaus vai pat gribēs iznīcināt PAŠI SAVU sistēmu, kurā ietilpst "konceptuāli" tieši tāda "ķēķa tiesiskuma" metastāze, kāda nu jau 30 gadus "ilgtspējīgi" parazītiski agonē arī šajā pašreizējā "rietumdemokrātisko vērtību un tiesiskuma valstī"?! Cik aizkustinoši naivi (un bezcerīgi muļķīgi), patiešām...

Atbildēt

Genocīdā mirsosa tauta

03.08.2019. 13:23

Laikam jau šeit rakstot komentāros savu neapmierinātību un palīgā saucienus, nekas nemainīsies.

Pareizāk ir ja katrs, katrs latviešu tautas cilvēks, ko raksta šeit par Varas Valsts Latvijas izdarītajiem noziegumiem pret cilvēkiem. Šie cilvēki rakstītu Sūdzību, Protestu, palīdzības pieprasīšanas.. Ārvalstu Valstu Valdībām. Tai pašai Vācijai, Lielbritānijai it īpaši šinī momentā kad viņa stājas ārā no ES. Francijai, Polijai, Lietuvai, un tai pašai ASV. Jo reāli viņi nezin kas notiek Latvijā. Viņi nezin kā tādi Bordāni ir visi Latvijas tiesneši-pēc sava ģīmja un līdzības. Noziedzīgā Pleskavas ceļa banda, bet kas viņi ir lai izspiež paši spriedeji tur. Galvenais ir rakstīt un prasīt palīdzību pasaulei. Pasaules sabiedrībai. Un rakstīt individuāli. Tieši individuāli nevi kolektīvi, vai apvienojoties kaut kādas tur biedrības. Ja individuāli tiek rakstītas milzum daudz sūdzību un palīgā saucienu, tad patiešām var būt kaut kad nākotnē Vācija var atsūtīt uz Latviju savu tiesnešu darba grupu, lai likvidētu bez tiesiskumu Latvijā.

Atbildēt

patiesībā

03.08.2019. 13:08

»

Par pērlēm

Tādas pērles ir ļoti daudzos spriedumos. Galvenais atstāt VID lēmumu spēkā- vainīgs, maksā. Cik daudz cilvēkiem veselība un dzīve sagrauta ar tādiem spriedumiem, viņus neinteresē


Iepriekš (02.08.2019. 18:58) publiskotajā viedoklī ir runa tieši par tādu gadījumu, saistībā ar VID.
Zināmā izpratnē / izpausmē juridiski un pēc būtības tieši šis precedents ir patiešām unikāls.

Atbildēt

Genocids

03.08.2019. 12:58

Ja šāda rakstura spriedumi tiesu, ka arī Valdības noteiktas algas par minimumu, minimālais izdzīvošanas slieksnis, nodokļi tik augsti, lieli, ka nevar samaksāt. Sistemātiski ar Valsts Varu tiek piemērots un realizēts. Šie atgadījumi nav vienreizēja rakstura. Sistemātiski un tas atbilst juridiskajām prasībām par genocīdu.
Fašistiskā Valsts Vara veic genocīdu tautas.

Atbildēt

Genocīds

03.08.2019. 12:53

»

Par pērlēm

Tādas pērles ir ļoti daudzos spriedumos. Galvenais atstāt VID lēmumu spēkā- vainīgs, maksā. Cik daudz cilvēkiem veselība un dzīve sagrauta ar tādiem spriedumiem, viņus neinteresē


Genocīds. Genocīds pret tautu tas saucas! Vara Latvijas izdara Genocīdu pārvaldāmās tautas. Izdara Noziegumu pret Cilvēci.

Bet kā ar viņiem cīnīties, es par piemēru nezinu!? Varbūt kāds zin?

Atbildēt

Par pērlēm

03.08.2019. 11:47

»

Baldones namiņa pērles

Baldones namiņa pērles VID lietās...


Tādas pērles ir ļoti daudzos spriedumos. Galvenais atstāt VID lēmumu spēkā- vainīgs, maksā. Cik daudz cilvēkiem veselība un dzīve sagrauta ar tādiem spriedumiem, viņus neinteresē

Atbildēt

Taisnība

03.08.2019. 11:14

https://nra.lv/vakara-zinas/288147-vakara-zinas-apcietina-miljonara-krumina-radinieku.htm

Tad lūk arī patiesais atrisinājums visiem šiem rakstiem.

Atbildēt

Baldones namiņa pērles

03.08.2019. 10:50

Baldones namiņa pērles VID lietās:
1. Ienākuma nav, bet ienākuma nodoklis ir. Kur ņemsiet naudu nodoklim, nav mūsu problēma.
2019.gada 17.maija rajona tiesas spriedums
Tiesnese Ilze Andruškina

2. Ienākuma nodokļa maksātājs ir nevis nekustama īpašuma pārvaldnieks, kurš guvis ienākumu, bet gan īpašnieks, kurš ienākumu nav guvis.
2019.gada 11.jūlija apgabaltiesas spriedums
Tiesneses: Linda Vīnkalna, Inga Juhņeviča-Knoka un Laura Konošonoka

Atbildēt

nu ja

03.08.2019. 07:23

»


Tavam aprakstam, kas tā persona nav bijusi, precīzi atbilst narkotiku tirgonis no Tomsona ielas.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

02.08.2019. 23:26

>nevienu pašu Spriedumu, par kuru, uz kura pamata >tad varētu ierosināt Auditu tiesu sistēmas par >piemēru.

23 nelikumīgi mūsdienu spriedumi -

1) pirmā 2017.gada 7.aprīlī
Baldones ielas namiņā
"tiesnese"
Aiga Putniņa
pieņēma spriedumu,
kur pretēji likumam un
Latvijai obligātajiem
Eiropas Cilvēktiesību tiesas
spriedumiem, uzrakstīts -

vispārīgi policijas darbiniekam ir likumīgas tiesības aizturēt personu, lai pārtrauktu administratīvo pārkāpumu, kad ir
izlietoti citi ietekmēšanas līdzekļi.
Turklāt tas nav izprotams tikai tādā veidā, ka tā rezultātā visos gadījumos persona obligāti ir atzīstama par vainīgu un
saucama pie administratīvās atbildības. Aizturēšana var tikt īstenota arī tajos gadījumos, kad ir pietiekami objektīvs pamats policijai iejaukties un dziļāk
noskaidrot lietas apstākļus, tādējādi novēršot ! iespējamo likumpārkāpumu. Pretējā gadījumā policija nespētu pilnvērtīgi nodrošināt sabiedrisko kārtību un
drošību.

Precīzāk - netika pierādītas
PAMATOTAS aizdomas.

Pēc tam namiņš ir šo tiražējis 22 citos spriedumos.

Atbildēt

Krimināllietas realas

02.08.2019. 18:46

http://procesilatvija.lv/lv/mans-viedoklis/saulvedis-varpins-kadam-ir-izdevigi-ka-izmeklesana-nolaista-tik-zema-limeni/

http://fronte.lv/2013/12/latvijas-tiesu-sistema-degradejas/

https://nra.lv/latvija/politika/71353-advokats-saulvedis-varpins-cilveks-latvijas-valstij-nav-vertiba.htm

http://old.puaro.lv/lv/puaro/kononovs-par-drosibas-policiju-cik-to-var-to-bandu-pagonos-ciest

Reālas lietas! Auditu var veikt kaut vai rīt sākt! Vācijas vai Lielbritānijas tiesneši, pat izlasot tikai Spriedumos un Sūdzības apelāciju advokātu, Vācijas tiesnesis no beņķa no gāzīsies vai konvulsijas, vai pateiks ka viltojums ar safabricesanu ir noticis. Pat nelasot visu krimināllietas materiālu. Tikai Spriedumus tiesas, kuri ir absurdi, pretlogiski, pat cilvēkam kam nav juridisko zināšanu. Bet juridiski tie ir pretlikumīgi un prettiesiski. Klaji noziedzīgi!!!
Bordanam gatavs darba materiāls un iesēdināt pašus tiesnešus kas gatavojusi šos Spriedumus.
Bordān!!!! Uz priekšu, sāc strādāt tautas labā un pret noziedzīgo Valsts Varu, pārvaldi!

Atbildēt

patiesībā

02.08.2019. 18:03

»

Garāmejot

108 komentāri.. Aktuāla tēma, sāpīga daudziem


Nevis tikai daudziem, bet VISIEM aktuāla tēma. Tieši tāpat kā politekonomiskā emigrācija - ja ne personīgi pašiem, tad vismaz saistībā ar tuviniekiem un draugiem pavisam noteikti.

Atbildēt

tipiska

02.08.2019. 17:36

»

vispār

Visskaļāk brēc un visvairāk žēlojas tie, kas ZIN ka IR VAINĪGI


trula lumpenfilozofija, komplektā ar klaji pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" murgiem.

Atbildēt

Garāmejot

02.08.2019. 17:13

108 komentāri.. Aktuāla tēma, sāpīga daudziem

Atbildēt

Doma pārdomām

02.08.2019. 15:10

Tieslietu ministrs Bordāna kungs startējis ar jaunu iniciatīvu – uztaisīt spectiesas finanšu lietām. Lai būtu tā, ka ir ikurāt septiņi tiesneši (un tiem tiks uzbūvēta jauna institūcija), pie kuriem nonāk visas sarežģītās lietas par lielām summām. Būšot kompetenti un, galvenais, ātri. Tātad tāda kā semjorka, kādreiz ļoti operatīvo troiku ātrdarbības iedvesmota.
/M.Bendiks/

Atbildēt

Trauksmes cēlājs

02.08.2019. 14:16

Cik atmiņa nāk,tad vienīgais cilvēks no Latvijas, kas ir runājis reālas lietas, sniedzot gan pierādījumus, paskaidrojumus juridiskā formā, cilvēks kurš nav tirgus tantes līmenī, bet gan prokurors bijušais, amatpersona valsts bijusi, Saulvedis Vārpiņš. Šobrīd advokāts laikam. Viņa rakstus var atrast internetā par Latvijas tiesu sistēmu un tās degradāciju.
Un arī viņš neko nesasniedza. Viss no klusa un aizmirsts jau ir.
Bet Bordāns pieprasot īstenot Auditu, pat nepateica nevienu lietu, nevienu tiesas Spriedumu prettiesisku un pretlikumīgu! Nevienu pašu. Par Jurašu nav tiešas sprieduma. Kad būs tad varēs runāt par šo spriedumu.
Sandra Briķe tiesnese bija šā tas pats. Nevienu pašu spriedumu, nevienu lietu viņa nav piesaukusi kā prettiesisku un pretlikumīgu! Gluži kā Bordāns ka viss ir slikti, bet nevienu pašu Spriedumu, par kuru, uz kura pamata tad varētu ierosināt Auditu tiesu sistēmas par piemēru.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

02.08.2019. 13:36

1. Tiesa reāli atbrīvo no nodevas
"mazturīgus" cilvēkus.

2. Augstākā tiesa neprot rakstīt -
datorā neprot ielikt tukšumus pēc punktiem!

Skolēniem jau nu katrā ziņā bija jāzina (K. Torgāns)

Atbildēt

Paija- 11:04, 11:10

02.08.2019. 12:25

piekrītu Jums, ka LIKUMI netiek piemeroti, jo pastav sarunāšanas maksla starp advokatu un tiesnesi, kuraipusei advokāts vairāk nodrošināts ar blatiem un pazīšanos, tā puse arī vinnē.
atrakstiet man uz e-pastu konkrētus piemērus, kā tika pārkāpti likumi spriedumos, bet ar konkrētiem faktiem, ļoti interesē shēmas, kā krāpj cilvēkus, apejot likumus. arī man ir konkrēti piemēri, kad cilvēki advokātu - tiesnešu sarunāšanas mākslas dēļ ir piedzīvojuši nelikumīgus un prettiesiskus lēmumus.

jautājums superaktuāls : kā tiesās var cīnīties ar blatu sistēmu, ja tiesnesis melo, sagroza faktu.

Fakts, ka tiesnesim tiek pieteikts noraidījums likumā noteiktā kārtībā un tiesnesis pats par sevi (atstatīties no lietas vai neatstatīties no lietas) pieņem lēmumu ABSURDS un NELOĢISKS. Kas tādu likuma normu iestradajis, ka tiesnesis pats par sevi pieņem noraidījuma lēmumu...

parastajai tautai advokātu pakalpojumi un valsts nodevu samaksas nav samaksājamas tādējādi valda beztiesiskums... tas ir absurds, ka cilvēkam, lai panāktu , ka tiek ievērots likums, - ir jāmaksā valsts nodeva prasības pieteikumam !!!

Atbildēt

Prezidents no pils Levits Egils. Nācijas onkulis.

02.08.2019. 12:10

Bauri aptrakusie. Traka tauta!
Es bij galvenais Tiesnesis no Latvijas izvirzīts Starptautiskajā arēnā! 20 gadus biju Tiesnesis! Eiropā, Strasbūrā, galvenajā Eiropas Tiesā! Un jūs te bļaustās, rej par muuus ties nelabu!!! Tais. Divdesmit gadus bija viss labi un tagad slīkt kluv!!! Maitas tādi. Nu pagaidiet. Es jums dos tādus nodokļus, tādas klaušas, ka nebūs laika jums domāt un kaut ko vēl skricelet te internet.

Bordans labs puika!! Mācieties no sava ministra tieslietu. Mācieties priekšzīmi no viņa, jo dzīvojat demokrātiskā, neatkarīga, tiesiskā Valstī Latvijā!! Bordans nāca pie prāta un atcēla Auditu Tiesu!!! Jo ja ne atceltu, tad tak traks būtu, jāliek slimnīcā Tvaika iela, zāles jādzer. Psihs. Lai iebilstu pret Latvijas Tiesu Varu-kas ir neatkarīga, demokrātiska, brīva un tiesiskā. Tik tiesiska kāda nav nekur citur pasaulē. Pat ASV nav! Bet jums latviešiem vēl slikti!! Maitas tādi!!!

Atbildēt

Dievs

02.08.2019. 11:55

»

N

Arī es cietu no viņas ļaunā, pretiessiskā sprieduma. Šī ļaunā sieviete no Dieva nebīstās, bet saņems atpakaļ, un vēl kā


Neko viņa ne cietīs. Jo šeit ir elle, kur nav dieva varas nekādas.
Ciest šī tiesnese var tikai no Tevis. No Tevis paša! Ja novākt esi viņu piebraucam pie savas mājas, vakarā un salaužot viņai ar mietu jeb metāla smagu rungu, teiksim abas kājas, rokas, ribas, bet tā lai dzīvā paliek pēc iespējas, bet krople fiziska. Tad viņa gan dabūs ciest. Savādāk nekā. To jau viņa grīb, lai Tu pakļautos uz dievu, ka atnāks kāds cits un sodīs Tava vietā!

Esam tikai mēs un mūsu rīcībā, darbi-kas izraisa sekas, notikumus.

Tas ir šinī pasaulē. Un pēc nāves viņa arī necietīs. Jo viņa pa taisno dosies uz elli, uz turieni no kurienes viņa ir nākusi. Pie saimnieka savā un rādītāja. Pie Velna. Kāpēc lai viņa no tā ciestu. Viņa raduši tādu dzīvi dzīvot, radot citiem ciešanas. Tieši otrādi viņa elle būs nevis kā šeit prasta tiesnese, bet galvenā par Spīdzināšanas lietām, pilnīgi iespējams...

Atbildēt

V

02.08.2019. 11:35

»

Ferdinands

Starp citu, par ko seja liecina? Par problēmām ar alkoholu vai vielmaiņu


Par ļaunumu, mazvērtības kompleksu un to ietekmi uz pieņemtajiem lēmumiem.

Atbildēt

Ferdinands

02.08.2019. 11:15

Starp citu, par ko seja liecina? Par problēmām ar alkoholu vai vielmaiņu?

Atbildēt

N

02.08.2019. 11:14

»

VB

Piekrītu! Bet žēl arī to tiesnesi - viņa gan jau, ka neapzinās, ka VISS nāk arī atpakaļ. Pie kam, šajā pat dzīvē, varat man ticēt


Arī es cietu no viņas ļaunā, pretiessiskā sprieduma. Šī ļaunā sieviete no Dieva nebīstās, bet saņems atpakaļ, un vēl kā.

Atbildēt

Ferdinands

02.08.2019. 11:12

Pamatojums, protams, katastrofāls. Tiešā tekstā paziņots, ka frukts "pakļuvis zem kampaņas". Tas ož pēc CCCP.

Atbildēt

Ministrs Tieslietu

02.08.2019. 10:43

Boradans ir atteicies no Audita veikšanas Tieslietās. Protams, tas nav nekāds pārsteigums. Visi Latvijas tiesneši ir sataisījuši tūkstošiem pretlikumīgu un prettiesisku spriedumu! Tūkstošiem.

Ja notiktu šāds Audits, bet neatkarīgs protams, teiksim Vācijas Valsts palīdzības Akts brīvas gribas,Tiesiskuma atjaunošanai Latvijā. Un telefons, e-pasts kur cilvēki Upuri šis krievlatvijas sūtītu savu lietu, apskatei. Atklātos šaušalīgs skats. Visi, pilnīgi visi tiesneši Latvijas būtu ne tikai atlaizami no darba, bet apcietinami momentāni uz vietas. Un ne jau par noziegumiem izdarītiem ne hronoloģiski. Bet gan sistemātiski, apzināti. Un tas ir noziegumi Genocīda. Latvijas tieslietu sistēmā veic Genocīdu pret tautu. Valsts Vara, pārvaldē to izdara. Ko tas nozīmētu?? Eiropas Savienības Valstī un NATO Valstī notiek Genocīda rakstura un apjoma noziegumi pret Cilvēci! 1 jautājums! Ko teiks Krievija!? KO TEIKS Putins? Nu šāds audits nav pieļaujams, pat Rietumu pasaules intereses. Tāpēc Latvijā nekas nemainīsies.

Atbildēt

Eiropas prakse.

02.08.2019. 10:28

Vācijā, Anglijā vai Francijā šis cilvēks kas bija atradis iespēju ka no uzņēmējdarbības iegūt vairāk peļņas apejot un nesamaksājot nodokli. Tur viņu sodītu protams ar naudassodu. Ar adekvātu sodu. Apskatot viņa ienākumus, uzkrājumus un piemērotu tādu Sodu-kuru viņš ir spējīgs nomaksāt.
Šitā Valsts krievu viņam piespiedīs tādus sodus ar mantas konfiskācija am, ka parāda būs Valstij vēl..

Un 2 lieta, pati galvenā. Rietumu Valsis viņu cietumā protams neliktu. Bet Valsts Vara, pārvaldē automātiski noreaģēt-lai vairāk nekad nebūtu nevienam iespējams tāda veida apiet nodokļu nomaksu. Viņi likvidētu sakne šo iespēju tanī shēmā, ka vairāk, turpmāk nebūtu nekas iespējams tāda veida.

Bet šinī kriev Latvija viss ir tieši otrādi. PVN izzaga tie "biznesmeņi kas bija šis Valsts Drošības aģenti ietekmes. Stukaci vēl viņus sauc. Jeb pati Valsts apzaga sevi, ja tā var teikt...

Bez tiesiskums!! Tiesiskuma neievērošana. Jā, protams, var teikt neizdarīet likumpārkāpumus un jūs cilvēkus neliks cietumā. Var tādu saukli teikt ar putām uz lūpām. Un tā ir patiesība. Tikai nepilna patiesībā. Bez tiesiskā Valsti ir cietumu daudz un klāt tie jābūvē. Kas tur ir ar to Liepājas cietumu? Vai būvniecība jau ir uzsākta?
Un cik bija cietumos pasedejusu cilvēku Psrs laikos? Katrs 5 vīrietis? Tagad laikam šis skaitlis Latvijā atkal sāk tuvoties katram 5. Bulcinzagli, uzņēmēji, narkomāni ar drebosam rokām, dzērāji pagiraini, bomzi zagļi ievārījuma burciņu... Bet Parex Bankas, Liepājas metalurga, PVN aplaupīšana plānota ar VDD un izdarīta, Lembergs, un un.. Tie jau nesēdēs.

Atbildēt

Paijai vēl

02.08.2019. 10:10

Skarbākais ir tas, la Latvijas likumu maiņu varētu veikt juristi, bet tie šobrīd ir ieinteresēti pie beztiesiskuma valstī, jo ikviens, kurš sakarās ar šo vajadzību ir spiests maksāt daudz un ilgi. Kas notiktu, ja jebkuru lietu izspriestu gada laikā 3 instancēs, kā tas piemēram ir Lielbritānijā? Kurš jurists vai advokāts vēlas samazināt savus ienākumus? Neviens! Tāpēc ilgtermiņā Latvijā nekādi uzlabojumi nabv gaidāmi tiesiskuma sakārtošanā. Vai iedomājaties ārstu, kurš jums akūtas slimības gadījumā saka, atnākiet pēc pusgada un pēc tam pasaka- tomēr nāciet vēl pēc pusgada?

Atbildēt

Paijai

02.08.2019. 10:04

Paija - Paijai 14:15
Latvijā nav un nedarbojas likumi. Ulmaņlaika diktatūras civillikums atgādina raiņa dzeju - viens pants runā pretī citam, pat viena panta punkti un apakšpunkti runā preti viens otram. Ja viens pants ko aizliedz, tad 3 citi pasaka tomēr, ka drīkst! Nav korelācijas starp speciālajiem likumiem, NEVIENS ierēdnis vai tiesnesis NEATBILD par pretlikumīgu lēmumu pieņemšanu! Neviens un NEKAD! Tāpēc arī saviem augstskolas studentiem iesaku izvēlēties nākotnes riskus ar dzīvi valstī, kurā nav tiesiskums un nav likumu! Man ir reāli piemēri , ka Latvijā likumi un tiesas nedarbojas! Dzīve ir skaista un nekas nav stulbāks, kā sabojāt veselību gadiem mēģinot pierādīt ka balts nav melns Latvijā! Tāpēc arī emigrācija turpinās, investori un uzņēmēji mūk no šis valsts.

Atbildēt

jaajaa

02.08.2019. 09:21

»

Galvenais iebiedēt

Cik ērti! Īpaši, ja tiesu spriež bezkompromisa tiesiskums - viegli iepuvis, pareizos lēmumus štancējošs, bet tik un tā smaciņa velk pēc sarkanā terora


..."bezkompromisa tiesnesim" ir pilnīgi vienalga, vai viņš strādā ASV, Latvijā vai Ziemeļkorejā...izlasa likumu un saskaņā ar to pieņem lēmumu...tiesnesis nav likumdevējs...a šitās atkal izskatās pēc Latvijā bieži sastopamajām vārsmām, kurām ar likumu būtību nav nekāda sakara...:)

Atbildēt

02.08.2019. 08:37

»

Godīgajiem pantus nešuj! Vai varbūt tev šķiet, ka PVN shēmotājs un aplokšņu algu maksātājs ir godīgais


Shēmošana vispirms jāpierāda. Apcietinājums nav sods, to atļauts piemerot tikai, ja absolūti nepieciešams. Izņemot “aktuālo vajadzību” atskaitīties moneyvalam, ir kāda vēl nepieciešamība pirms tiesas šādus turēt cietumā?

Atbildēt

Galvenais iebiedēt

02.08.2019. 08:29

»

Ego

Reālā lietā. Var redzēt, kā rakstu sagatavojis aizstāvis. Visus šādus "parastad izvairīšanās no nodokļu nomaksas" jāliek cietumā. Pieraduši, ka var kāst valstī, un par to nekā nav. Kaponi arī par parastiem nodokļiem iesēdināja


Cik ērti! Īpaši, ja tiesu spriež bezkompromisa tiesiskums - viegli iepuvis, pareizos lēmumus štancējošs, bet tik un tā smaciņa velk pēc sarkanā terora

Atbildēt

Paija komentētājiem

02.08.2019. 08:02

un ko tad jūs piedāvājiet ciest klusu ? padoties un bēgt ?un tie cilvēki, kuri tiesājas pret tiesu administrāciju tiesā - es tos par gļēvuļiem neuzskatu

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...