Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesībā

04.08.2019. 15:27

»

Par namiņu

Esošā informācija ir pamats nekavējoties veikt Baldones ielas namiņa darbības auditu un tā iemītnieku kvalifikācijas pārbaudi, īpaši nodokļu jautājumos


Aktualizētais "Baldones ielas (tiesu) namiņš" ir tikai viens "ķēķa tiesu" šokējošas bezjēgas un iedomātas "visatļautības / nesodāmības" precedents, kas visnotaļ "daiļrunīgi" liecina par šajā pašreizējā "rietumdemokrātisko vērtību un tiesiskuma valstī" truli parazitējošās totāli degradētās "ķēķa tiesiskuma" SISTĒMAS kriminālnoziedzīgas nekrozes recidīvu, un kas NE AR KO neatšķiras no visiem pārējiem "ķēķa namiņiem" jeb krampjaini agonējošās "ķēķa tiesībsargākošās" SISTĒMAS metastāzēm.

Cita starpā, piemēra pēc – arī "Valmieras namiņš" aktualizētajā kontekstā (arī, t.sk.) nebūt un nekādā ziņā neatpaliek no "Baldones ielas namiņa" (t.i. vismaz - ja ne vēl katastrofālāk, kā jau tipiski raksturīgi provinciāļiem). Par ko, diemžēl, liecina arī visnotaļ apjomīga un "universāla" privātpieredze (tostarp, arī - skat. jau iepriekš publiskoto info, sākot ar 02.08.2019., 18:58).

Atbildēt

Jurists

04.08.2019. 09:32

Interesanti, ka Baldones iela namiņā nav neviena tiesneša ar specializāciju nodokļu lietās. Mājaslapā visādas specializācijas redzamas, bet ne nodokļu. Kaut gan pusi lietu namiņam tieši VID piegādā. Tiesnešiem pašiem nodokļu tiesību zināšanas švakas, drošības pēc iestājas VID pusē - gan jau VID “eksperti” zin, ko saka. Tad VID lepojas, ka viņiem 90% lietu tiesās ir uzvarētas.

Atbildēt

patiesībā

04.08.2019. 00:46

»

www.govlawyer.lv

1. VID darbinieki galvenokārt NAV juristi


C.: "VID darbinieki galvenokārt NAV juristi."
-----------

Tieši tā - un tā arī ir viena no galvenajām problēmām: VID-ioti, sevišķi VID FPP atkritumi, tēlo "juristus", uzurpējot šiem bezcerīgi profānajiem klaji pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" zombijiem NEPIEMĪTOŠU profesionālu kompetenci, absolūti nepamatoti iedomātā "visatļautībā" un "nesodāmībā" atļaujoties kriminālsodāmi "shēmot" un recidīvi noziedzīgi falsificēt "saimnieciskās lietas", juridiski un pēc būtības absolūti nepamatoti izvēlēties "izstrādes figurantus", gadu desmitiem "ilgtspējīgi" necilvēcīgi zvērīgi vajāt un visos iespējamajos veidos spīdzināt šos nevainīgos cilvēkus un pat viņu tuviniekus.

Bet nu, kā ir sacīts: "Nekas NAV aizmirsts un neviens NAV aizmirsts."
Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."
Savukārt, kā zināms: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!"

Atbildēt

www.govlawyer.lv

03.08.2019. 23:28

1. VID darbinieki galvenokārt NAV juristi.

2. Ar Baldones ielas namiņu
nav apmierināta Augstākā tiesa,
secinot savā gada pārskatā,

ka 54% spriedumu tiekot grozīti!

Daļa vainas (bez tiesnešiem)
varētu būt arī dēļ pieteicējiem.

3. AT bija rinda no 1719 lietām!

Atbildēt

patiesībā

03.08.2019. 22:38

»

VID

Nodokļu shēma : tiesību normu kreatīvs zīmējums nolūkā uzmest valsti


Ne mazāk aktuāla apzīmējuma "shēma" determinācija:

"Apzināti pretlikumīgi sashēmota saimnieciskā lieta" ----- "ķēķa tiesiskuma" SISTĒMĀ parazitējošo "atbildīgo" amatpersonu ("saimnieciskajā" segmentā, kā zināms - galvenokārt VID FPP katastrofāli NEkvalificētu "ķēķa tiesībsargu") apzināti pretlikumīgi safabricēta "saimnieciskā lieta", kuras ietvaros apzināti pretlikumīgi tiek falsificēti patiesībā neesoši "pierādījumi", nekad nenotikuši "fakti" un "apstākļi", kā arī apzināti pretlikumīgi tiek "aizdomās turēti", "kriminālvajāti", "apsūdzēti" un "tiesāti" apzināti pretlikumīgi izvēlēti (vai "nozīmēti / pasūtīti") juridiski / pēc būtības nevainojami "izstrādes figuranti", kas NEKAD NAV BIJUŠI un NEKĀDĀ izpratnē / izpausmē NEVAR BŪT attiecīgās LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS SUBJEKTI.

Šādu "ķēķa tiesībsargu" – apzināti pretlikumīgu "lietu shēmotāju" LIKUMĪGĀ ATBILDĪBA ir skaidri un nepārprotami definēta "KRIMINĀLLIKUMĀ", t.sk. galvenokārt 289. – 293., kā arī 317. – 319. pantu kvalifikācijās u.c., attiecīgā aspektā.

Atbildēt

patiesībā

03.08.2019. 21:59

»

Hm

SHĒMA definīcija Latviešu valodā...


Ir sacīts: "Cilvēks, pats uzdodot jautājumus par viņu interesējošām lietām citiem, patiesībā sniedz tādas atbildes pats par sevi, kādas nekad netiktu saņemtas no šī cilvēka, uzdodot viņam tiešus jautājumus par lietām, kas saistītas ar šo cilvēku." ;)

Atbildēt

VID

03.08.2019. 20:43

»

Hm

SHĒMA definīcija Latviešu valodā...


Nodokļu shēma : tiesību normu kreatīvs zīmējums nolūkā uzmest valsti.

Atbildēt

pilsonis

03.08.2019. 20:40

Skaidrs ir viens- pie varas esošie ir notrallinājuši visu valsts naudu, budžetā katastrofāli trūkst naudas ierēdņu tēriņiem, tāpēc ir jāaptīra visi citi, kas nav savējie un kam kaut kas vēl ir palicis.

Atbildēt

Hm

03.08.2019. 19:29

»


SHĒMA definīcija Latviešu valodā:

SHĒMA
SIEVIEŠU DZIMTE

1
Rasējums, zīmējums, kurā nosacīti attēlota (piem., priekšmeta, iekārtas, ierīces vai to daļu) uzbūve, izvietojums, sakarības.
Ierīces shēma
Agregāta darbības shēma
2
Uzmetums, vienkāršots (priekšmeta, procesa vai parādības) attēlojums. Ko juridiski nozīmē shēmot un sashēmot?

Atbildēt

patiesībā

03.08.2019. 18:20

»

Genocīdā mirsosa tauta

Laikam jau šeit rakstot komentāros savu neapmierinātību un palīgā saucienus, nekas nemainīsies...


Visnotaļ interesanti un arī gana lietderīgi būtu ievērtēt pietiekami pārliecinošus pierādījumus tam, kā šādi apgalvojumi ir pienācīgi pamatoti, tostarp ar kaut vai pašiem niecīgākajiem "taustāmiem" rezultātiem. Jo, kā ir sacīts - "gudri" *irst NAV malku cirst!" ;)

Atbildēt

varētu padomāt, ka

03.08.2019. 15:27

»

Varētu padomāt ka viņi grib

Lai Latvijā būtu tieši bez tiesiskums, nabadzība un krievu totalitārās Varas Pleskavas ceļa triumfs par tautu beztiesigo, genocīds. Nu ne taču. Bet ja nav Sūdzību viņiem, tad nav arī pamata viņiem palīdzēt un vispār kaut ko iesākt...


šo visu sagvelzis tipisks "židcionistu sazvērestības teorijas" totāli traumēts zombijs. :D

Nu protams, lai tā nebūtu psihopatoloģija, ir jāārstējas, jāārstējas un vēlreiz jāārstējas...

Atbildēt

Varētu padomāt ka viņi grib

03.08.2019. 14:57

»

varētu padomāt, ka

pašreizējās tā dēvētā "rietumdemokrātiski orientētā kapitālisma" sistēmas pamatlicēji un galvenie uzturētāji (t.i. minētās "ārvalstu valstis" asv, fr, gb, de u.c. taml. "tekošās momenta pasaules kārtības pīlāri") ir tik stulbi, ka pieļaus vai pat gribēs iznīcināt PAŠI SAVU sistēmu, kurā ietilpst "konceptuāli...


Lai Latvijā būtu tieši bez tiesiskums, nabadzība un krievu totalitārās Varas Pleskavas ceļa triumfs par tautu beztiesigo, genocīds. Nu ne taču. Bet ja nav Sūdzību viņiem, tad nav arī pamata viņiem palīdzēt un vispār kaut ko iesākt!
Un nav ko gvelzt to krievzidisko propogandu, ka rietumi tā grib un tāpēc tā ir.
Krievijas žīdi, Krievijas cionisti pret rietumu žīdiem, šie divi tēli nav savienojami pat! Tas ir kā melnu ar baltu nolikt blakus un teikt ka ir viena krāsa.
Ja cilvēki paši neprasa pēc palīdzības, tad palīdzība arī netiks sniegta. Jo nezin viņi nemaz ka vajag palīdzību šim cilvēkam. Tas taču ir tikai loģiski.

Un tad kāpēc Zdanoka, visa tā Krievijas žļura kā aprakuši ar putām uz lūpām bļauj starptautiski vien kur tik iespējām?
Nu protams ka tā nav. Ir jāraksta, jāraksta un vēlreiz jāraksta...

Atbildēt

varētu padomāt, ka

03.08.2019. 14:09

»

Genocīdā mirsosa tauta

Laikam jau šeit rakstot komentāros savu neapmierinātību un palīgā saucienus, nekas nemainīsies...


pašreizējās tā dēvētā "rietumdemokrātiski orientētā kapitālisma" sistēmas pamatlicēji un galvenie uzturētāji (t.i. minētās "ārvalstu valstis" asv, fr, gb, de u.c. taml. "tekošās momenta pasaules kārtības pīlāri") ir tik stulbi, ka pieļaus vai pat gribēs iznīcināt PAŠI SAVU sistēmu, kurā ietilpst "konceptuāli" tieši tāda "ķēķa tiesiskuma" metastāze, kāda nu jau 30 gadus "ilgtspējīgi" parazītiski agonē arī šajā pašreizējā "rietumdemokrātisko vērtību un tiesiskuma valstī"?! Cik aizkustinoši naivi (un bezcerīgi muļķīgi), patiešām...

Atbildēt

Genocīdā mirsosa tauta

03.08.2019. 13:23

Laikam jau šeit rakstot komentāros savu neapmierinātību un palīgā saucienus, nekas nemainīsies.

Pareizāk ir ja katrs, katrs latviešu tautas cilvēks, ko raksta šeit par Varas Valsts Latvijas izdarītajiem noziegumiem pret cilvēkiem. Šie cilvēki rakstītu Sūdzību, Protestu, palīdzības pieprasīšanas.. Ārvalstu Valstu Valdībām. Tai pašai Vācijai, Lielbritānijai it īpaši šinī momentā kad viņa stājas ārā no ES. Francijai, Polijai, Lietuvai, un tai pašai ASV. Jo reāli viņi nezin kas notiek Latvijā. Viņi nezin kā tādi Bordāni ir visi Latvijas tiesneši-pēc sava ģīmja un līdzības. Noziedzīgā Pleskavas ceļa banda, bet kas viņi ir lai izspiež paši spriedeji tur. Galvenais ir rakstīt un prasīt palīdzību pasaulei. Pasaules sabiedrībai. Un rakstīt individuāli. Tieši individuāli nevi kolektīvi, vai apvienojoties kaut kādas tur biedrības. Ja individuāli tiek rakstītas milzum daudz sūdzību un palīgā saucienu, tad patiešām var būt kaut kad nākotnē Vācija var atsūtīt uz Latviju savu tiesnešu darba grupu, lai likvidētu bez tiesiskumu Latvijā.

Atbildēt

patiesībā

03.08.2019. 13:08

»

Par pērlēm

Tādas pērles ir ļoti daudzos spriedumos. Galvenais atstāt VID lēmumu spēkā- vainīgs, maksā. Cik daudz cilvēkiem veselība un dzīve sagrauta ar tādiem spriedumiem, viņus neinteresē


Iepriekš (02.08.2019. 18:58) publiskotajā viedoklī ir runa tieši par tādu gadījumu, saistībā ar VID.
Zināmā izpratnē / izpausmē juridiski un pēc būtības tieši šis precedents ir patiešām unikāls.

Atbildēt

Genocids

03.08.2019. 12:58

Ja šāda rakstura spriedumi tiesu, ka arī Valdības noteiktas algas par minimumu, minimālais izdzīvošanas slieksnis, nodokļi tik augsti, lieli, ka nevar samaksāt. Sistemātiski ar Valsts Varu tiek piemērots un realizēts. Šie atgadījumi nav vienreizēja rakstura. Sistemātiski un tas atbilst juridiskajām prasībām par genocīdu.
Fašistiskā Valsts Vara veic genocīdu tautas.

Atbildēt

Genocīds

03.08.2019. 12:53

»

Par pērlēm

Tādas pērles ir ļoti daudzos spriedumos. Galvenais atstāt VID lēmumu spēkā- vainīgs, maksā. Cik daudz cilvēkiem veselība un dzīve sagrauta ar tādiem spriedumiem, viņus neinteresē


Genocīds. Genocīds pret tautu tas saucas! Vara Latvijas izdara Genocīdu pārvaldāmās tautas. Izdara Noziegumu pret Cilvēci.

Bet kā ar viņiem cīnīties, es par piemēru nezinu!? Varbūt kāds zin?

Atbildēt

Par pērlēm

03.08.2019. 11:47

»

Baldones namiņa pērles

Baldones namiņa pērles VID lietās...


Tādas pērles ir ļoti daudzos spriedumos. Galvenais atstāt VID lēmumu spēkā- vainīgs, maksā. Cik daudz cilvēkiem veselība un dzīve sagrauta ar tādiem spriedumiem, viņus neinteresē

Atbildēt

Taisnība

03.08.2019. 11:14

https://nra.lv/vakara-zinas/288147-vakara-zinas-apcietina-miljonara-krumina-radinieku.htm

Tad lūk arī patiesais atrisinājums visiem šiem rakstiem.

Atbildēt

Baldones namiņa pērles

03.08.2019. 10:50

Baldones namiņa pērles VID lietās:
1. Ienākuma nav, bet ienākuma nodoklis ir. Kur ņemsiet naudu nodoklim, nav mūsu problēma.
2019.gada 17.maija rajona tiesas spriedums
Tiesnese Ilze Andruškina

2. Ienākuma nodokļa maksātājs ir nevis nekustama īpašuma pārvaldnieks, kurš guvis ienākumu, bet gan īpašnieks, kurš ienākumu nav guvis.
2019.gada 11.jūlija apgabaltiesas spriedums
Tiesneses: Linda Vīnkalna, Inga Juhņeviča-Knoka un Laura Konošonoka

Atbildēt

nu ja

03.08.2019. 07:23

»


Tavam aprakstam, kas tā persona nav bijusi, precīzi atbilst narkotiku tirgonis no Tomsona ielas.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

02.08.2019. 23:26

>nevienu pašu Spriedumu, par kuru, uz kura pamata >tad varētu ierosināt Auditu tiesu sistēmas par >piemēru.

23 nelikumīgi mūsdienu spriedumi -

1) pirmā 2017.gada 7.aprīlī
Baldones ielas namiņā
"tiesnese"
Aiga Putniņa
pieņēma spriedumu,
kur pretēji likumam un
Latvijai obligātajiem
Eiropas Cilvēktiesību tiesas
spriedumiem, uzrakstīts -

vispārīgi policijas darbiniekam ir likumīgas tiesības aizturēt personu, lai pārtrauktu administratīvo pārkāpumu, kad ir
izlietoti citi ietekmēšanas līdzekļi.
Turklāt tas nav izprotams tikai tādā veidā, ka tā rezultātā visos gadījumos persona obligāti ir atzīstama par vainīgu un
saucama pie administratīvās atbildības. Aizturēšana var tikt īstenota arī tajos gadījumos, kad ir pietiekami objektīvs pamats policijai iejaukties un dziļāk
noskaidrot lietas apstākļus, tādējādi novēršot ! iespējamo likumpārkāpumu. Pretējā gadījumā policija nespētu pilnvērtīgi nodrošināt sabiedrisko kārtību un
drošību.

Precīzāk - netika pierādītas
PAMATOTAS aizdomas.

Pēc tam namiņš ir šo tiražējis 22 citos spriedumos.

Atbildēt

Krimināllietas realas

02.08.2019. 18:46

http://procesilatvija.lv/lv/mans-viedoklis/saulvedis-varpins-kadam-ir-izdevigi-ka-izmeklesana-nolaista-tik-zema-limeni/

http://fronte.lv/2013/12/latvijas-tiesu-sistema-degradejas/

https://nra.lv/latvija/politika/71353-advokats-saulvedis-varpins-cilveks-latvijas-valstij-nav-vertiba.htm

http://old.puaro.lv/lv/puaro/kononovs-par-drosibas-policiju-cik-to-var-to-bandu-pagonos-ciest

Reālas lietas! Auditu var veikt kaut vai rīt sākt! Vācijas vai Lielbritānijas tiesneši, pat izlasot tikai Spriedumos un Sūdzības apelāciju advokātu, Vācijas tiesnesis no beņķa no gāzīsies vai konvulsijas, vai pateiks ka viltojums ar safabricesanu ir noticis. Pat nelasot visu krimināllietas materiālu. Tikai Spriedumus tiesas, kuri ir absurdi, pretlogiski, pat cilvēkam kam nav juridisko zināšanu. Bet juridiski tie ir pretlikumīgi un prettiesiski. Klaji noziedzīgi!!!
Bordanam gatavs darba materiāls un iesēdināt pašus tiesnešus kas gatavojusi šos Spriedumus.
Bordān!!!! Uz priekšu, sāc strādāt tautas labā un pret noziedzīgo Valsts Varu, pārvaldi!

Atbildēt

patiesībā

02.08.2019. 18:03

»

Garāmejot

108 komentāri.. Aktuāla tēma, sāpīga daudziem


Nevis tikai daudziem, bet VISIEM aktuāla tēma. Tieši tāpat kā politekonomiskā emigrācija - ja ne personīgi pašiem, tad vismaz saistībā ar tuviniekiem un draugiem pavisam noteikti.

Atbildēt

tipiska

02.08.2019. 17:36

»

vispār

Visskaļāk brēc un visvairāk žēlojas tie, kas ZIN ka IR VAINĪGI


trula lumpenfilozofija, komplektā ar klaji pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" murgiem.

Atbildēt

Garāmejot

02.08.2019. 17:13

108 komentāri.. Aktuāla tēma, sāpīga daudziem

Atbildēt

Doma pārdomām

02.08.2019. 15:10

Tieslietu ministrs Bordāna kungs startējis ar jaunu iniciatīvu – uztaisīt spectiesas finanšu lietām. Lai būtu tā, ka ir ikurāt septiņi tiesneši (un tiem tiks uzbūvēta jauna institūcija), pie kuriem nonāk visas sarežģītās lietas par lielām summām. Būšot kompetenti un, galvenais, ātri. Tātad tāda kā semjorka, kādreiz ļoti operatīvo troiku ātrdarbības iedvesmota.
/M.Bendiks/

Atbildēt

Trauksmes cēlājs

02.08.2019. 14:16

Cik atmiņa nāk,tad vienīgais cilvēks no Latvijas, kas ir runājis reālas lietas, sniedzot gan pierādījumus, paskaidrojumus juridiskā formā, cilvēks kurš nav tirgus tantes līmenī, bet gan prokurors bijušais, amatpersona valsts bijusi, Saulvedis Vārpiņš. Šobrīd advokāts laikam. Viņa rakstus var atrast internetā par Latvijas tiesu sistēmu un tās degradāciju.
Un arī viņš neko nesasniedza. Viss no klusa un aizmirsts jau ir.
Bet Bordāns pieprasot īstenot Auditu, pat nepateica nevienu lietu, nevienu tiesas Spriedumu prettiesisku un pretlikumīgu! Nevienu pašu. Par Jurašu nav tiešas sprieduma. Kad būs tad varēs runāt par šo spriedumu.
Sandra Briķe tiesnese bija šā tas pats. Nevienu pašu spriedumu, nevienu lietu viņa nav piesaukusi kā prettiesisku un pretlikumīgu! Gluži kā Bordāns ka viss ir slikti, bet nevienu pašu Spriedumu, par kuru, uz kura pamata tad varētu ierosināt Auditu tiesu sistēmas par piemēru.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

02.08.2019. 13:36

1. Tiesa reāli atbrīvo no nodevas
"mazturīgus" cilvēkus.

2. Augstākā tiesa neprot rakstīt -
datorā neprot ielikt tukšumus pēc punktiem!

Skolēniem jau nu katrā ziņā bija jāzina (K. Torgāns)

Atbildēt

Paija- 11:04, 11:10

02.08.2019. 12:25

piekrītu Jums, ka LIKUMI netiek piemeroti, jo pastav sarunāšanas maksla starp advokatu un tiesnesi, kuraipusei advokāts vairāk nodrošināts ar blatiem un pazīšanos, tā puse arī vinnē.
atrakstiet man uz e-pastu konkrētus piemērus, kā tika pārkāpti likumi spriedumos, bet ar konkrētiem faktiem, ļoti interesē shēmas, kā krāpj cilvēkus, apejot likumus. arī man ir konkrēti piemēri, kad cilvēki advokātu - tiesnešu sarunāšanas mākslas dēļ ir piedzīvojuši nelikumīgus un prettiesiskus lēmumus.

jautājums superaktuāls : kā tiesās var cīnīties ar blatu sistēmu, ja tiesnesis melo, sagroza faktu.

Fakts, ka tiesnesim tiek pieteikts noraidījums likumā noteiktā kārtībā un tiesnesis pats par sevi (atstatīties no lietas vai neatstatīties no lietas) pieņem lēmumu ABSURDS un NELOĢISKS. Kas tādu likuma normu iestradajis, ka tiesnesis pats par sevi pieņem noraidījuma lēmumu...

parastajai tautai advokātu pakalpojumi un valsts nodevu samaksas nav samaksājamas tādējādi valda beztiesiskums... tas ir absurds, ka cilvēkam, lai panāktu , ka tiek ievērots likums, - ir jāmaksā valsts nodeva prasības pieteikumam !!!

Atbildēt

Prezidents no pils Levits Egils. Nācijas onkulis.

02.08.2019. 12:10

Bauri aptrakusie. Traka tauta!
Es bij galvenais Tiesnesis no Latvijas izvirzīts Starptautiskajā arēnā! 20 gadus biju Tiesnesis! Eiropā, Strasbūrā, galvenajā Eiropas Tiesā! Un jūs te bļaustās, rej par muuus ties nelabu!!! Tais. Divdesmit gadus bija viss labi un tagad slīkt kluv!!! Maitas tādi. Nu pagaidiet. Es jums dos tādus nodokļus, tādas klaušas, ka nebūs laika jums domāt un kaut ko vēl skricelet te internet.

Bordans labs puika!! Mācieties no sava ministra tieslietu. Mācieties priekšzīmi no viņa, jo dzīvojat demokrātiskā, neatkarīga, tiesiskā Valstī Latvijā!! Bordans nāca pie prāta un atcēla Auditu Tiesu!!! Jo ja ne atceltu, tad tak traks būtu, jāliek slimnīcā Tvaika iela, zāles jādzer. Psihs. Lai iebilstu pret Latvijas Tiesu Varu-kas ir neatkarīga, demokrātiska, brīva un tiesiskā. Tik tiesiska kāda nav nekur citur pasaulē. Pat ASV nav! Bet jums latviešiem vēl slikti!! Maitas tādi!!!

Atbildēt

Dievs

02.08.2019. 11:55

»

N

Arī es cietu no viņas ļaunā, pretiessiskā sprieduma. Šī ļaunā sieviete no Dieva nebīstās, bet saņems atpakaļ, un vēl kā


Neko viņa ne cietīs. Jo šeit ir elle, kur nav dieva varas nekādas.
Ciest šī tiesnese var tikai no Tevis. No Tevis paša! Ja novākt esi viņu piebraucam pie savas mājas, vakarā un salaužot viņai ar mietu jeb metāla smagu rungu, teiksim abas kājas, rokas, ribas, bet tā lai dzīvā paliek pēc iespējas, bet krople fiziska. Tad viņa gan dabūs ciest. Savādāk nekā. To jau viņa grīb, lai Tu pakļautos uz dievu, ka atnāks kāds cits un sodīs Tava vietā!

Esam tikai mēs un mūsu rīcībā, darbi-kas izraisa sekas, notikumus.

Tas ir šinī pasaulē. Un pēc nāves viņa arī necietīs. Jo viņa pa taisno dosies uz elli, uz turieni no kurienes viņa ir nākusi. Pie saimnieka savā un rādītāja. Pie Velna. Kāpēc lai viņa no tā ciestu. Viņa raduši tādu dzīvi dzīvot, radot citiem ciešanas. Tieši otrādi viņa elle būs nevis kā šeit prasta tiesnese, bet galvenā par Spīdzināšanas lietām, pilnīgi iespējams...

Atbildēt

V

02.08.2019. 11:35

»

Ferdinands

Starp citu, par ko seja liecina? Par problēmām ar alkoholu vai vielmaiņu


Par ļaunumu, mazvērtības kompleksu un to ietekmi uz pieņemtajiem lēmumiem.

Atbildēt

Ferdinands

02.08.2019. 11:15

Starp citu, par ko seja liecina? Par problēmām ar alkoholu vai vielmaiņu?

Atbildēt

N

02.08.2019. 11:14

»

VB

Piekrītu! Bet žēl arī to tiesnesi - viņa gan jau, ka neapzinās, ka VISS nāk arī atpakaļ. Pie kam, šajā pat dzīvē, varat man ticēt


Arī es cietu no viņas ļaunā, pretiessiskā sprieduma. Šī ļaunā sieviete no Dieva nebīstās, bet saņems atpakaļ, un vēl kā.

Atbildēt

Ferdinands

02.08.2019. 11:12

Pamatojums, protams, katastrofāls. Tiešā tekstā paziņots, ka frukts "pakļuvis zem kampaņas". Tas ož pēc CCCP.

Atbildēt

Ministrs Tieslietu

02.08.2019. 10:43

Boradans ir atteicies no Audita veikšanas Tieslietās. Protams, tas nav nekāds pārsteigums. Visi Latvijas tiesneši ir sataisījuši tūkstošiem pretlikumīgu un prettiesisku spriedumu! Tūkstošiem.

Ja notiktu šāds Audits, bet neatkarīgs protams, teiksim Vācijas Valsts palīdzības Akts brīvas gribas,Tiesiskuma atjaunošanai Latvijā. Un telefons, e-pasts kur cilvēki Upuri šis krievlatvijas sūtītu savu lietu, apskatei. Atklātos šaušalīgs skats. Visi, pilnīgi visi tiesneši Latvijas būtu ne tikai atlaizami no darba, bet apcietinami momentāni uz vietas. Un ne jau par noziegumiem izdarītiem ne hronoloģiski. Bet gan sistemātiski, apzināti. Un tas ir noziegumi Genocīda. Latvijas tieslietu sistēmā veic Genocīdu pret tautu. Valsts Vara, pārvaldē to izdara. Ko tas nozīmētu?? Eiropas Savienības Valstī un NATO Valstī notiek Genocīda rakstura un apjoma noziegumi pret Cilvēci! 1 jautājums! Ko teiks Krievija!? KO TEIKS Putins? Nu šāds audits nav pieļaujams, pat Rietumu pasaules intereses. Tāpēc Latvijā nekas nemainīsies.

Atbildēt

Eiropas prakse.

02.08.2019. 10:28

Vācijā, Anglijā vai Francijā šis cilvēks kas bija atradis iespēju ka no uzņēmējdarbības iegūt vairāk peļņas apejot un nesamaksājot nodokli. Tur viņu sodītu protams ar naudassodu. Ar adekvātu sodu. Apskatot viņa ienākumus, uzkrājumus un piemērotu tādu Sodu-kuru viņš ir spējīgs nomaksāt.
Šitā Valsts krievu viņam piespiedīs tādus sodus ar mantas konfiskācija am, ka parāda būs Valstij vēl..

Un 2 lieta, pati galvenā. Rietumu Valsis viņu cietumā protams neliktu. Bet Valsts Vara, pārvaldē automātiski noreaģēt-lai vairāk nekad nebūtu nevienam iespējams tāda veida apiet nodokļu nomaksu. Viņi likvidētu sakne šo iespēju tanī shēmā, ka vairāk, turpmāk nebūtu nekas iespējams tāda veida.

Bet šinī kriev Latvija viss ir tieši otrādi. PVN izzaga tie "biznesmeņi kas bija šis Valsts Drošības aģenti ietekmes. Stukaci vēl viņus sauc. Jeb pati Valsts apzaga sevi, ja tā var teikt...

Bez tiesiskums!! Tiesiskuma neievērošana. Jā, protams, var teikt neizdarīet likumpārkāpumus un jūs cilvēkus neliks cietumā. Var tādu saukli teikt ar putām uz lūpām. Un tā ir patiesība. Tikai nepilna patiesībā. Bez tiesiskā Valsti ir cietumu daudz un klāt tie jābūvē. Kas tur ir ar to Liepājas cietumu? Vai būvniecība jau ir uzsākta?
Un cik bija cietumos pasedejusu cilvēku Psrs laikos? Katrs 5 vīrietis? Tagad laikam šis skaitlis Latvijā atkal sāk tuvoties katram 5. Bulcinzagli, uzņēmēji, narkomāni ar drebosam rokām, dzērāji pagiraini, bomzi zagļi ievārījuma burciņu... Bet Parex Bankas, Liepājas metalurga, PVN aplaupīšana plānota ar VDD un izdarīta, Lembergs, un un.. Tie jau nesēdēs.

Atbildēt

Paijai vēl

02.08.2019. 10:10

Skarbākais ir tas, la Latvijas likumu maiņu varētu veikt juristi, bet tie šobrīd ir ieinteresēti pie beztiesiskuma valstī, jo ikviens, kurš sakarās ar šo vajadzību ir spiests maksāt daudz un ilgi. Kas notiktu, ja jebkuru lietu izspriestu gada laikā 3 instancēs, kā tas piemēram ir Lielbritānijā? Kurš jurists vai advokāts vēlas samazināt savus ienākumus? Neviens! Tāpēc ilgtermiņā Latvijā nekādi uzlabojumi nabv gaidāmi tiesiskuma sakārtošanā. Vai iedomājaties ārstu, kurš jums akūtas slimības gadījumā saka, atnākiet pēc pusgada un pēc tam pasaka- tomēr nāciet vēl pēc pusgada?

Atbildēt

Paijai

02.08.2019. 10:04

Paija - Paijai 14:15
Latvijā nav un nedarbojas likumi. Ulmaņlaika diktatūras civillikums atgādina raiņa dzeju - viens pants runā pretī citam, pat viena panta punkti un apakšpunkti runā preti viens otram. Ja viens pants ko aizliedz, tad 3 citi pasaka tomēr, ka drīkst! Nav korelācijas starp speciālajiem likumiem, NEVIENS ierēdnis vai tiesnesis NEATBILD par pretlikumīgu lēmumu pieņemšanu! Neviens un NEKAD! Tāpēc arī saviem augstskolas studentiem iesaku izvēlēties nākotnes riskus ar dzīvi valstī, kurā nav tiesiskums un nav likumu! Man ir reāli piemēri , ka Latvijā likumi un tiesas nedarbojas! Dzīve ir skaista un nekas nav stulbāks, kā sabojāt veselību gadiem mēģinot pierādīt ka balts nav melns Latvijā! Tāpēc arī emigrācija turpinās, investori un uzņēmēji mūk no šis valsts.

Atbildēt

jaajaa

02.08.2019. 09:21

»

Galvenais iebiedēt

Cik ērti! Īpaši, ja tiesu spriež bezkompromisa tiesiskums - viegli iepuvis, pareizos lēmumus štancējošs, bet tik un tā smaciņa velk pēc sarkanā terora


..."bezkompromisa tiesnesim" ir pilnīgi vienalga, vai viņš strādā ASV, Latvijā vai Ziemeļkorejā...izlasa likumu un saskaņā ar to pieņem lēmumu...tiesnesis nav likumdevējs...a šitās atkal izskatās pēc Latvijā bieži sastopamajām vārsmām, kurām ar likumu būtību nav nekāda sakara...:)

Atbildēt

02.08.2019. 08:37

»

Godīgajiem pantus nešuj! Vai varbūt tev šķiet, ka PVN shēmotājs un aplokšņu algu maksātājs ir godīgais


Shēmošana vispirms jāpierāda. Apcietinājums nav sods, to atļauts piemerot tikai, ja absolūti nepieciešams. Izņemot “aktuālo vajadzību” atskaitīties moneyvalam, ir kāda vēl nepieciešamība pirms tiesas šādus turēt cietumā?

Atbildēt

Galvenais iebiedēt

02.08.2019. 08:29

»

Ego

Reālā lietā. Var redzēt, kā rakstu sagatavojis aizstāvis. Visus šādus "parastad izvairīšanās no nodokļu nomaksas" jāliek cietumā. Pieraduši, ka var kāst valstī, un par to nekā nav. Kaponi arī par parastiem nodokļiem iesēdināja


Cik ērti! Īpaši, ja tiesu spriež bezkompromisa tiesiskums - viegli iepuvis, pareizos lēmumus štancējošs, bet tik un tā smaciņa velk pēc sarkanā terora

Atbildēt

Paija komentētājiem

02.08.2019. 08:02

un ko tad jūs piedāvājiet ciest klusu ? padoties un bēgt ?un tie cilvēki, kuri tiesājas pret tiesu administrāciju tiesā - es tos par gļēvuļiem neuzskatu

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...