Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andris

19.05.2016. 07:10

»

tulkotāja

Būtu jauki, ja jūs painteresētos. Paldies, starp citu, par šīs lietas celšanu gaismā. It kā nebūtiska pirmajā acu uzmetienā, bet var novest pie lielu sistēmisku trūkumu atklāšanas...


Publicē savu vārdu, cien. TULKOTĀJA un iztulkoto darbu sarakstu, lai varam iepazīties ar "Jūsu augstākās raudzes tulkojumiem" latviešu valodā.

P.S. Ko Tu vēlējies pateikt ar savu komentāru,- ka neesi vēl izaugusi kā tulkotāja, aizvien izmanto "google" tulkotāju un pati brīnies, ka tiek noraidīti Tavi tulkojumi VKKF?!!!

Atbildēt

VB

04.05.2016. 07:01

»


"Vispār latviešu grāmatniecība pēcpadomju laikā nav salīdzināma ar latviešu grāmatniecību pirmskara laikā..."
un
Padomju laikā arī.

Atbildēt

krāpnieks no atēnām

03.05.2016. 19:45

»

Grieze

Jankavs ir ZZS Staķes brālis


O! :) reku, šeku aug kājas smerdelim! Tagad zināsim :)

Atbildēt

baiba

03.05.2016. 16:30

»

Grieze

Jankavs ir ZZS Staķes brālis


Zēnam vai nu nav vai ir paveicies, ka dzīvo ar citu orientāciju, domāju, intīmo... Un tas daudziem kaut kā pavērisceļu karjerā un biznesā. A ko ta šis??

Atbildēt

Grieze

03.05.2016. 16:18

Jankavs ir ZZS Staķes brālis.

Atbildēt

tobis

03.05.2016. 15:16

»

tulkotāja

Būtu jauki, ja jūs painteresētos. Paldies, starp citu, par šīs lietas celšanu gaismā. It kā nebūtiska pirmajā acu uzmetienā, bet var novest pie lielu sistēmisku trūkumu atklāšanas...


Tajā VKKF gan netiek ielaists neviens no svešajiem, tāpēc daudzi nemēģina un netērē laiku, jo vajag jau otkatus, jeb vienkāršāk, kukuļus, droši vien kā jau visur.
Starp citu Rīgas domes projektu konkursi ir daudz caurspīdīgāki. Vismaz nepazemo. Esam pieteikušies pirmoreiz un finansējumu saņēmām.

Atbildēt

ojojojojoj

03.05.2016. 10:56

šis gan ir grābis kredītus visās iespējamajās vietās, te jau ož pēc ļaunprātības - sagrābties kamēr dod. laikam jau nekas īpašs - daudzi mirstīgie sagrābās kredītus vienā vietā dzēšot un citur atlkal aizņemoties, bet nu tāpat kaut kas ar šo sistēmu nav kārtībā. izies maksātnespējas procesu un atkal viss būs kārtībā, visas saistības būs principā dzēstas neko neatmaksājot.

Atbildēt

Paija

02.05.2016. 22:59

Pietiks arī Jankavam, ja viņš būs VKKF silē, jo ministre teica, ka no ES fondiem Latvijas kultūrai 7 gados it kā pienākoties 150 miljoni: tas ir, " būs gan Sašam, gan pašam".
Bet par Atēnu izdevniecību pagātnē --- dažkārt tā bija arī ko labu izdevusi...

Atbildēt

zābaks zābakam

02.05.2016. 21:38

»

PIETIEK

Vai, cik interesanti. Paldies, noteikti painteresēsimies, kā kungs tur nonācis


Vai! Vai tad šis nav jūsu pašu draudziņš?

Atbildēt

tulkotāja

02.05.2016. 20:51

Būtu jauki, ja jūs painteresētos. Paldies, starp citu, par šīs lietas celšanu gaismā. It kā nebūtiska pirmajā acu uzmetienā, bet var novest pie lielu sistēmisku trūkumu atklāšanas.
Viena no nozarēm, kas tradicionāli tiek uzskatīta par negodīgu, ir publiskais iepirkums. Lai arī cauri, bet uz publiskā iepirkuma komisijas locekļiem attiecas dažnedažādi noteikumi, likumi, ierobežojumi. Savukārt, tad ja valsts naudu dala visādi valsts fondi, nodbinājumi un tamlīdzīgas struktūras, kāds ir, piemēram, VKKF, kas sadala, no Latvijas Republikas budžeta lieluma skatoties, nebūt ne mazu summu, tad lēmējiem un līdzekļu dalītājiem prasības ir minimālas, ierobežojumi - gandrīz nekādi. Viss atkarīgs teju no paša sirdsapziņas.
Tieši no jūsu portāla, kad 2010. gadā publicējāt Evas Mārtužas secinājumus, uzzināju par VKKF aizkulisēm. Izskatās, ka nekas nav mainījies.

Atbildēt

U.U.

02.05.2016. 20:03

»

tulkotāja

Neraugoties uz uzsākto maksātnespējas procesu un acīmredzamu, klaju nespēju rīkoties ar finansēm, Jankavs pavisam nesen kļuvis par VKKF ekspertu un lemj par valsts piešķirtā finansējuma sadali literatūras nozarē...


VKKF jau no paša sākuma bija latviešu mēslu bedre-naudu deva tikai savējiem blēžiem. Būtu jocīgi, ja latvieši kaut ko darītu godīgi.

Atbildēt

de Vaškevics

02.05.2016. 20:01

Kas tagad notiks ar Odzienas pili?

Atbildēt

tulkotāja

02.05.2016. 19:53

Neraugoties uz uzsākto maksātnespējas procesu un acīmredzamu, klaju nespēju rīkoties ar finansēm, Jankavs pavisam nesen kļuvis par VKKF ekspertu un lemj par valsts piešķirtā finansējuma sadali literatūras nozarē.
Lūk, to es nesaprotu. Kā var laist pie valsts naudas dalīšanas personu, kam ir nenormāli parādi un kas nespēj saprātīgi un racionāli plānot savu personisko finanšu plūsmu!!! Te taču ir gan klaja nekompetence finanšu sadales jautājumos, gan milzīgs korupcijas un valsts līdzekļu piesavināšanās risks.
Bet varbūt tieši tāpēc arī savējie Jankavu iebīdīja VKKF naudas dalītājos. Sak, lai puisis tiek pie siles un pagrābjas, viņam grūti laiki, vairāk vajag.

Atbildēt

Laimis Derdzis

02.05.2016. 19:02

A kāpēc latvanis nevar springuļot,tas gēnos muļkot,shēmot un zagt.

Atbildēt

Dakteris Fēnikss Laimētājs

02.05.2016. 18:37

cilvēki mīļie, te ļoti ļoti ož pēc atkarības ar azartspēlītēm!!!! jo NEKO šis čalis par aizņemto naudu nav izdarījis, nopircis autiņu + mēbeles, a pārējais???? domāju, ka reāli nospēlējis laimētavās, papildinot dažu zuzānu kabatas

Atbildēt

Taboo

02.05.2016. 18:34

Nepazīstu, bet vai nav bijušas problēmas ar azartspēlēm... Izskatās kaut kā tā...

Atbildēt

Sultāns

02.05.2016. 17:04

Laimīgie kreditori, kas patrāpās tāda krāpnieka ceļā! Kas liecina, ka viņš kaut vienā brīdi ir plānojis kaut ko atmaksāt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...