Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andris

19.05.2016. 07:10

»

tulkotāja

Būtu jauki, ja jūs painteresētos. Paldies, starp citu, par šīs lietas celšanu gaismā. It kā nebūtiska pirmajā acu uzmetienā, bet var novest pie lielu sistēmisku trūkumu atklāšanas...


Publicē savu vārdu, cien. TULKOTĀJA un iztulkoto darbu sarakstu, lai varam iepazīties ar "Jūsu augstākās raudzes tulkojumiem" latviešu valodā.

P.S. Ko Tu vēlējies pateikt ar savu komentāru,- ka neesi vēl izaugusi kā tulkotāja, aizvien izmanto "google" tulkotāju un pati brīnies, ka tiek noraidīti Tavi tulkojumi VKKF?!!!

Atbildēt

VB

04.05.2016. 07:01

»


"Vispār latviešu grāmatniecība pēcpadomju laikā nav salīdzināma ar latviešu grāmatniecību pirmskara laikā..."
un
Padomju laikā arī.

Atbildēt

krāpnieks no atēnām

03.05.2016. 19:45

»

Grieze

Jankavs ir ZZS Staķes brālis


O! :) reku, šeku aug kājas smerdelim! Tagad zināsim :)

Atbildēt

baiba

03.05.2016. 16:30

»

Grieze

Jankavs ir ZZS Staķes brālis


Zēnam vai nu nav vai ir paveicies, ka dzīvo ar citu orientāciju, domāju, intīmo... Un tas daudziem kaut kā pavērisceļu karjerā un biznesā. A ko ta šis??

Atbildēt

Grieze

03.05.2016. 16:18

Jankavs ir ZZS Staķes brālis.

Atbildēt

tobis

03.05.2016. 15:16

»

tulkotāja

Būtu jauki, ja jūs painteresētos. Paldies, starp citu, par šīs lietas celšanu gaismā. It kā nebūtiska pirmajā acu uzmetienā, bet var novest pie lielu sistēmisku trūkumu atklāšanas...


Tajā VKKF gan netiek ielaists neviens no svešajiem, tāpēc daudzi nemēģina un netērē laiku, jo vajag jau otkatus, jeb vienkāršāk, kukuļus, droši vien kā jau visur.
Starp citu Rīgas domes projektu konkursi ir daudz caurspīdīgāki. Vismaz nepazemo. Esam pieteikušies pirmoreiz un finansējumu saņēmām.

Atbildēt

ojojojojoj

03.05.2016. 10:56

šis gan ir grābis kredītus visās iespējamajās vietās, te jau ož pēc ļaunprātības - sagrābties kamēr dod. laikam jau nekas īpašs - daudzi mirstīgie sagrābās kredītus vienā vietā dzēšot un citur atlkal aizņemoties, bet nu tāpat kaut kas ar šo sistēmu nav kārtībā. izies maksātnespējas procesu un atkal viss būs kārtībā, visas saistības būs principā dzēstas neko neatmaksājot.

Atbildēt

Paija

02.05.2016. 22:59

Pietiks arī Jankavam, ja viņš būs VKKF silē, jo ministre teica, ka no ES fondiem Latvijas kultūrai 7 gados it kā pienākoties 150 miljoni: tas ir, " būs gan Sašam, gan pašam".
Bet par Atēnu izdevniecību pagātnē --- dažkārt tā bija arī ko labu izdevusi...

Atbildēt

zābaks zābakam

02.05.2016. 21:38

»

PIETIEK

Vai, cik interesanti. Paldies, noteikti painteresēsimies, kā kungs tur nonācis


Vai! Vai tad šis nav jūsu pašu draudziņš?

Atbildēt

tulkotāja

02.05.2016. 20:51

Būtu jauki, ja jūs painteresētos. Paldies, starp citu, par šīs lietas celšanu gaismā. It kā nebūtiska pirmajā acu uzmetienā, bet var novest pie lielu sistēmisku trūkumu atklāšanas.
Viena no nozarēm, kas tradicionāli tiek uzskatīta par negodīgu, ir publiskais iepirkums. Lai arī cauri, bet uz publiskā iepirkuma komisijas locekļiem attiecas dažnedažādi noteikumi, likumi, ierobežojumi. Savukārt, tad ja valsts naudu dala visādi valsts fondi, nodbinājumi un tamlīdzīgas struktūras, kāds ir, piemēram, VKKF, kas sadala, no Latvijas Republikas budžeta lieluma skatoties, nebūt ne mazu summu, tad lēmējiem un līdzekļu dalītājiem prasības ir minimālas, ierobežojumi - gandrīz nekādi. Viss atkarīgs teju no paša sirdsapziņas.
Tieši no jūsu portāla, kad 2010. gadā publicējāt Evas Mārtužas secinājumus, uzzināju par VKKF aizkulisēm. Izskatās, ka nekas nav mainījies.

Atbildēt

U.U.

02.05.2016. 20:03

»

tulkotāja

Neraugoties uz uzsākto maksātnespējas procesu un acīmredzamu, klaju nespēju rīkoties ar finansēm, Jankavs pavisam nesen kļuvis par VKKF ekspertu un lemj par valsts piešķirtā finansējuma sadali literatūras nozarē...


VKKF jau no paša sākuma bija latviešu mēslu bedre-naudu deva tikai savējiem blēžiem. Būtu jocīgi, ja latvieši kaut ko darītu godīgi.

Atbildēt

de Vaškevics

02.05.2016. 20:01

Kas tagad notiks ar Odzienas pili?

Atbildēt

tulkotāja

02.05.2016. 19:53

Neraugoties uz uzsākto maksātnespējas procesu un acīmredzamu, klaju nespēju rīkoties ar finansēm, Jankavs pavisam nesen kļuvis par VKKF ekspertu un lemj par valsts piešķirtā finansējuma sadali literatūras nozarē.
Lūk, to es nesaprotu. Kā var laist pie valsts naudas dalīšanas personu, kam ir nenormāli parādi un kas nespēj saprātīgi un racionāli plānot savu personisko finanšu plūsmu!!! Te taču ir gan klaja nekompetence finanšu sadales jautājumos, gan milzīgs korupcijas un valsts līdzekļu piesavināšanās risks.
Bet varbūt tieši tāpēc arī savējie Jankavu iebīdīja VKKF naudas dalītājos. Sak, lai puisis tiek pie siles un pagrābjas, viņam grūti laiki, vairāk vajag.

Atbildēt

Laimis Derdzis

02.05.2016. 19:02

A kāpēc latvanis nevar springuļot,tas gēnos muļkot,shēmot un zagt.

Atbildēt

Dakteris Fēnikss Laimētājs

02.05.2016. 18:37

cilvēki mīļie, te ļoti ļoti ož pēc atkarības ar azartspēlītēm!!!! jo NEKO šis čalis par aizņemto naudu nav izdarījis, nopircis autiņu + mēbeles, a pārējais???? domāju, ka reāli nospēlējis laimētavās, papildinot dažu zuzānu kabatas

Atbildēt

Taboo

02.05.2016. 18:34

Nepazīstu, bet vai nav bijušas problēmas ar azartspēlēm... Izskatās kaut kā tā...

Atbildēt

Sultāns

02.05.2016. 17:04

Laimīgie kreditori, kas patrāpās tāda krāpnieka ceļā! Kas liecina, ka viņš kaut vienā brīdi ir plānojis kaut ko atmaksāt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...