Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Venti

09.08.2017. 09:32

A kas tas par LEMBERGU, tas kas valsti gribēja pārdot, ta gan goda vīrs.

Atbildēt

Z

05.08.2017. 22:50

Bet Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes priekšnieka P.Bauskas izglītība jau arī nav nedz juridiskā, nedz ekonomiskā..

Atbildēt

Vērotājs

05.08.2017. 11:20

»

KGB

Tie korumpētie pedagogi ir jādrāž!!!! Par kādiem līdzekļiem,šis-KLAUNS , visu laiku ir dzīvojis??????? ŠĶĪBĀ MUTE


Mute šķība paliek no amfika vai koka, ja pāršņaucas par daudz

Atbildēt

KGB

04.08.2017. 18:49

Tie korumpētie pedagogi ir jādrāž!!!! Par kādiem līdzekļiem,šis-KLAUNS , visu laiku ir dzīvojis??????? ŠĶĪBĀ MUTE!!!!!

Atbildēt

jaajaa

04.08.2017. 18:12

»

jautājums

Esam [nodokļu neiekasēšanas] līderi starp Baltijas valstīm. Man ir kauns, ka Igaunijā budžets ir lielāks par desmit miljardiem, bet mums - it kā lielākai valstij ar lielāku ekonomiku, ir pāri septiņiem miljardiem. Teikšu, kā ir - tas rīvē kantes,» komentē Vējonis...


...Igauniju ar Latviju salīdzināt nevajag...pateicoties savam degslāneklim tā ir viena no bagātākajām ES valstīm (valsts statuss, protams, ir stiepjams jēdziens, salīdzinot lielās un mazās valstis)...:)

Atbildēt

Fizruks

04.08.2017. 17:05

»

zatlera Āzis rihards

Izrādās, ka Iekšlietu ministriju vada... fizkultūras skolotājs


Un, vai tas ir kas slikts? Nevari nokārtot krosiņa normatīvu ?
IeM fizkultūras skolotājs noteikti daudz vairāk ir iemācījies un prot vairāk ne kā Tu, Āzi

Atbildēt

Vidists

04.08.2017. 13:08

»

vidiste

Edijs Ceipe ir cilvēks ar lielo burtu. Lai viņam veselība un izturība pret skauğiem


Lielākā daļa ir cilvēki ar lielo burtu.

Atbildēt

vidiste

04.08.2017. 12:47

Edijs Ceipe ir cilvēks ar lielo burtu. Lai viņam veselība un izturība pret skauğiem.

Atbildēt

Patiesība

04.08.2017. 07:32

Redzams, ka cilvēks ļoti mīl labi paēst! Tādu naktī satiksi sirdstrieka garantēta.

Atbildēt

RAN_CAN_can

03.08.2017. 22:14

Ceips ir študējis arī Policijas akademijā, tik nepietika rievu (vai arī naudas), lai pabeigtu .....

Atbildēt

zeke

03.08.2017. 18:20

»

!

Ceipe ir Latvijas seja, nedod dievs tādu satikt naktī uz klusas ielas


tādus parasti sastop v mestah ne stoļ otdaļonnih :)

Atbildēt

!

03.08.2017. 16:20

Ceipe ir Latvijas seja, nedod dievs tādu satikt naktī uz klusas ielas!

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 16:13

»

Zeme

Tad sanāk ka visa Tava teorija balstās uz Vājoņa vienu izteikumu :)))))) ? Un ja Tu saisti to ka Igaunija iekasē vairāk par 10 miljardiem ar Fin policijas darbu :)))) Nu tad man jāsaka "prātiņ nāc mājās" ! Varbūt vispirms izlasi kautvai grāmatu "Bailes" par visiem oligarhu stipendiātiem un ofšoriemun...


1. Ak šitā nav Tev prezidents labs? Nū..
Igaunijas valsts budžets ir Igaunijas FM mājas lapā, bet Latvijas mūsu FM mājas lapā .
Ciparu ...cik nevajag! Pēti!
http://www.fin.ee/budgeting
http://www.fm.gov.lv/lv/sadalas/valsts_budzets/
2. un ko tad tieši Finanšu policija ir darījusi oligarhu apkarošanā?
Kur ir krimināllietas par atklātām un likvidētām ofšoru ķēdēm, shēmām un afērām? Bet oligarhi taču pamatā ar finanšu mahinācijam/ noziegumiem nodarbojas, kas ir tieša Ceipes un Finanšu finanšu policijas kompetence.
Bet Tu man ar padomiem... sak, lasi grāmatiņas!

Atbildēt

es

03.08.2017. 15:36

»

patiesībā

Ir sacīts: "Var jau iespējami skaļi un bezgalīgi ilgi dēvēt sū#u par zapti – dēļ tam tas saldāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks


Es atbildēšu uz Tavu tekstu .... Patiesībā var jau pulēt un pūst hūtes trompetē, bet zini - viņa trompete saldāka un smaržīgāka no tā nepaliks.

Atbildēt

Zeme

03.08.2017. 15:32

»

jautājums

Esam [nodokļu neiekasēšanas] līderi starp Baltijas valstīm. Man ir kauns, ka Igaunijā budžets ir lielāks par desmit miljardiem, bet mums - it kā lielākai valstij ar lielāku ekonomiku, ir pāri septiņiem miljardiem. Teikšu, kā ir - tas rīvē kantes,» komentē Vējonis...


Tad sanāk ka visa Tava teorija balstās uz Vājoņa vienu izteikumu :)))))) ? Un ja Tu saisti to ka Igaunija iekasē vairāk par 10 miljardiem ar Fin policijas darbu :)))) Nu tad man jāsaka "prātiņ nāc mājās" ! Varbūt vispirms izlasi kautvai grāmatu "Bailes" par visiem oligarhu stipendiātiem un ofšoriemun tad raksti murgus par to kas ir vainīgs kāpēc Igauņi iekasē vairāk.

Atbildēt

nu tad jau

03.08.2017. 12:05

»

Čižiks

Varbut vid var ceipi nosutit uz augstskolu


varbūt tomēr vajadzētu sākt ar nosūtījumu uz palīgskolu?

Atbildēt

Jocīgi!

03.08.2017. 10:36

LATVIJAS REPUBLIKAS MINISTRU KABINETĀ ATRODOTIES UZRAKSTS: "VIENS LIKUMS- VIENA TAISNĪBA VISIEM!". UZ VID FINANŠU POLICIJAS PĀRVALDES PRIEKŠNIEKU TAS LAIKAM NEATTIECAS!!!

Atbildēt

Jocīgi!

03.08.2017. 10:19

Kāpēc LR Ministru prezidents, LR Finanšu ministre un VID priekšniece nereağē uz likumpārkāpumu un neatceļ no amata VID FINANŠU POLICIJAS PĀRVALDES PRIEKŠNIEKU, SAKARĀ AR NEATBILSTOŠU IZGLĪTĪBU!!!

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 10:00

»

nu nu :)))

Salīdzini gan, ar kā saki, Igauņu bāleliņiem. Ciparus un salīdzinājumus studijā, kā arī publiskus avotus no kurienes šis salīdzinājums ir ņemts !!! Jeb, varbūt, ka Tev nekādu salīdzinājumu nav un esi kārtējais tukšais irsējs


Esam [nodokļu neiekasēšanas] līderi starp Baltijas valstīm. Man ir kauns, ka Igaunijā budžets ir lielāks par desmit miljardiem, bet mums - it kā lielākai valstij ar lielāku ekonomiku, ir pāri septiņiem miljardiem. Teikšu, kā ir - tas rīvē kantes,» komentē Vējonis.
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/605375-vejonis_man_ir_kauns_ka_igaunija_budzets_ir_lielaks_par_10_miljardiem
------------
Igaunijā 1,3 miljoni iedzīvotāju ar 10 miljardiem nodokļu ieņēmumos pret Latvijas 1,9 milj. iedzīvotāju ar 7 miljardiem nodokļu ieņēmumos...
Nū..Igauņiem Finanšu policiju pedagoģijas maģistri nevada...

Atbildēt

nu nu :)))

03.08.2017. 09:51

»

jautājums

Skaidrs, ka noliek. Īpaši, ja paskatās, kā Latvijā veicas ar finanšu noziegumu izmeklēšanu un ēnu ekonomikas apkarošanu


Salīdzini gan, ar kā saki, Igauņu bāleliņiem. Ciparus un salīdzinājumus studijā, kā arī publiskus avotus no kurienes šis salīdzinājums ir ņemts !!! Jeb, varbūt, ka Tev nekādu salīdzinājumu nav un esi kārtējais tukšais irsējs ????

Atbildēt

M

03.08.2017. 09:47

Ceipe ir visgodīgākais un neuzpērkamākais cilvēks kādu zinu un tāpēc kautkādu tukšu muldēšanu par izglītību es uzskatu par plusu viņam, jo hūtes stipendiāti neko citu tā arī nav atraduši un viss kas ir - tas ir tukša un bezjēdzīga muldēšana un kautkādas vecas zupas simtās reizes atsildīšana.

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 08:58

»

gogolis

Es nesaskatu neko sliktu, aplamu vai nosodāmu. Darba pieredze un vadītāja cienīgas rakstura īpašības ir daudz, daudz svarīgāka par izglītību. Ne pirmais, ne pēdējais gadījums, kad izglītībai izrādījusies sekundāra loma - dzīve visu noliek savās vietās


Skaidrs, ka noliek. Īpaši, ja paskatās, kā Latvijā veicas ar finanšu noziegumu izmeklēšanu un ēnu ekonomikas apkarošanu...
Ciparus var salīdzināt ar igauņu bāleliņiem ...

Atbildēt

gogolis

03.08.2017. 08:50

Es nesaskatu neko sliktu, aplamu vai nosodāmu. Darba pieredze un vadītāja cienīgas rakstura īpašības ir daudz, daudz svarīgāka par izglītību. Ne pirmais, ne pēdējais gadījums, kad izglītībai izrādījusies sekundāra loma - dzīve visu noliek savās vietās.

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 08:49

Nu tāpēc arī esam...kur esam!
pat ja tas cilvēks gribētu-viņš vienkārši neko nejēgtu sakārtot. Bet ja negrib un nevienam citam valstī arī to nevajag...viss rullē!
Bet jau pedagoģijas maģistrs (2 pakāpe)-tad kāda ir pirmā augstākās izglītības pakāpe? ja 1994.g tad visdrīzāk bakalaurs tur nebūs, bet tad ir jābūt kādam padomju augstākās izglītības diplomam pamatā.
Tur nu tiešām būtu jāpaskatās-kas tā par programmu un cik ilgi (cik gadi/kursi) viņš tur ir mācījies...ka tik nesanāk -šofera tiesības+deju kursi...
2) ko nozīmē, ka vadītājam nekas nav jājēdz no pamatfunkcijām? VID vadītājam nav jājēdz, pārvaldes vadītājiem nav jājēdz, departamentu direktoriem nav jājēdz...Un kuram tad ir jājēdz apkopējai?
Bet par ko vadītāji tad tās dižās algas saņem?
Vispār...Posts!

Atbildēt

Jenots

03.08.2017. 08:41

Tāpēc arī mani darbā neņēma ,jo man ir spēcīga izglītība un pieredze tiesību zinātnēs, operātīvajā darbā! VID ir mēslu midzenis ar tādiem priekšniekiem fīrētājiem un kukuļ-pateicību nēmējiem! Pretīgi!

Atbildēt

ha

03.08.2017. 08:34

Absurds. Tāpēc taču nespēj atklāt ekonomiskos noziegumus, ja visas šīs n- tās policijas vada diletanti.

Atbildēt

....

03.08.2017. 08:33

Finanšu policija nav politisks kantoris, kur vienalga kāda izglītība. Finanšu policijas vadītājam ir jāpārzina izmeklēšanas un operatīvās darbības likumi, ja grib, lai iestāde neiebrauc auzās. Cik kolosāli viegli ir negodīgam darbiniekam manipulēt ar šefu, kurš neko nesajēdz.............

Atbildēt

kolēģis

03.08.2017. 07:40

VID ieceļ amatos ne pēc izglītības, bet pēc paklausības , ka tik labs cilvēks!! Arī nodrošinājuma pārvaldes direktore pec izglītības šuvēja !

Atbildēt

nu

03.08.2017. 06:51

»

Ļoti labi

Direktors operatīvās lietas neved un izmeklēšanu neveic, kā arī direktora kompetencē nav tiesību iejaukties tajās lietās. Direktora pienākums ir vadīt iestādi un saskarsme ar padotajiem un man liekas ka šādai izglītībai tieši ir liels pluss


ja direktors tikai attālināti nojauš, ko dara padotie, ir vajadzīgi vietnieki, kas saprot, kas tad īsti notiek :) te nu tā ādministrācija aug un izmaksas ar.

Esmu pedagogs + 2 maģistra grādi, diemēžl finanšu politiku un potenciālos noziegumus tas nu man nekādi neatļauj izprast. Kā var darīt darbu, ko nesaprot? Kur padotie ir=et at jautājumiem, ja ko nesaprot?

Atbildēt

Ļoti labi

03.08.2017. 06:40

Direktors operatīvās lietas neved un izmeklēšanu neveic, kā arī direktora kompetencē nav tiesību iejaukties tajās lietās. Direktora pienākums ir vadīt iestādi un saskarsme ar padotajiem un man liekas ka šādai izglītībai tieši ir liels pluss.

Atbildēt

Tā ir

03.08.2017. 06:30

Šis pedagoģijas maģistrs gan ir mēģinājis labot situāciju un bija iestājies Policijas akadēmijā, lai studētu tiesību zinātnes. Tomēr iegūt jurista diplomu tā arī nespēja. Atrunas, ka Policijas akadēmijā tika likvidēta, neder, jo visi, kuri mācījās tika pārcelti automātiski uz LVU, iegūstot attiecīgos diplomus. Laikam kungam pietrūka uzņēmības, pacietības... vai kā cita. Kad presē parādījās kunga CV, tajā bija lasāms "mācījies Policijas akadēmijā"

Atbildēt

nu un ?

03.08.2017. 06:19

Nu vada pedagoģijas maģistrs ?! Un ko ? Kas tur slikts tā arī nesapratu ? Vienīgais sliktums ir tajā, ka puzes hūtem un viņa atbalstītājiem tas nepatīk.

Atbildēt

kurkuma

02.08.2017. 22:35

»

xx

Nu un ? Labāk būtu uztraukušies, kas vada valsti ! Kas ir premjers un prezidents ? Privātskolās audzināti valsts līderi


Kāds pamats xx viedoklim, ka valsti (LV) vada premjers un prezidents?

Atbildēt

xx

02.08.2017. 22:28

Nu un ? Labāk būtu uztraukušies, kas vada valsti ! Kas ir premjers un prezidents ? Privātskolās audzināti valsts līderi ?

Atbildēt

riebjas

02.08.2017. 22:23

nu tak vai ta pirmais šāds te, pilns ar tādiem blatņikiem

Atbildēt

Mjaz

02.08.2017. 22:11

Peleeciibas,vienas vienīgas peleeciibas,mja !

Atbildēt

PALDIES LAPSA

02.08.2017. 21:59

Patiesi baisi paliek lasot, kas notiek.

Atbildēt

redzi

02.08.2017. 21:13

»

Pētersones sekotāji

Nesaprotu vienu- vai tiešām tikai žurnālistiem jāatklāj visas šīs valsts iestāžu nebūšanas?! Par ko saņem algās tūkstošus tie ierēdņi un amatpersonas, kuriem jāatbild par diletantu pieņemšanu darbā, par to kvalifikāciju un atbilstību ieņemamajam amatam. Pētersone savā laikā profesionālos un pieredzējušos...


valsts pārvalde pašlaik ir būvēta tā, ka vadītājs pasaka- paņemt un atlases cilvēks ņem. Viņš var norādīt uz neatbilstību, bet tas neko nemainīs, jo "ir jāņem", citādi pats priekšnieks var tikt aiziets. Tālāk atlases cilvēkam ir 2 ceļi- iet uz bezdarbniekiem, bet ar taisnības apziņu vai izlikties neredzam, jo ēst gribas, vēl ir trešie, kuri vispār nesaprot, ko dara, jo paši ir māsu brāļu bērni.

Atbildēt

HA!

02.08.2017. 21:02

Vai tad nav taisnība tiem, kuri saka, ka Latvija ir neizdevusies valsts ? Vismaz 4.maija repoblika pēc tādas izskatās.

Atbildēt

zatlera Āzis rihards

02.08.2017. 20:44

Izrādās, ka Iekšlietu ministriju vada... fizkultūras skolotājs

Atbildēt

Nja

02.08.2017. 20:32

Lembergs grib iedabūt par priekšnieku Podiņu un Lapsa palīdz, tā tas jāsaprot?

Atbildēt

Čižiks

02.08.2017. 19:57

Varbut vid var ceipi nosutit uz augstskolu?

Atbildēt

heh

02.08.2017. 19:44

Tak vismaz atbildes vēstules bez gramatikas kļūdām būs uzrakstītas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...