Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Venti

09.08.2017. 09:32

A kas tas par LEMBERGU, tas kas valsti gribēja pārdot, ta gan goda vīrs.

Atbildēt

Z

05.08.2017. 22:50

Bet Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes priekšnieka P.Bauskas izglītība jau arī nav nedz juridiskā, nedz ekonomiskā..

Atbildēt

Vērotājs

05.08.2017. 11:20

»

KGB

Tie korumpētie pedagogi ir jādrāž!!!! Par kādiem līdzekļiem,šis-KLAUNS , visu laiku ir dzīvojis??????? ŠĶĪBĀ MUTE


Mute šķība paliek no amfika vai koka, ja pāršņaucas par daudz

Atbildēt

KGB

04.08.2017. 18:49

Tie korumpētie pedagogi ir jādrāž!!!! Par kādiem līdzekļiem,šis-KLAUNS , visu laiku ir dzīvojis??????? ŠĶĪBĀ MUTE!!!!!

Atbildēt

jaajaa

04.08.2017. 18:12

»

jautājums

Esam [nodokļu neiekasēšanas] līderi starp Baltijas valstīm. Man ir kauns, ka Igaunijā budžets ir lielāks par desmit miljardiem, bet mums - it kā lielākai valstij ar lielāku ekonomiku, ir pāri septiņiem miljardiem. Teikšu, kā ir - tas rīvē kantes,» komentē Vējonis...


...Igauniju ar Latviju salīdzināt nevajag...pateicoties savam degslāneklim tā ir viena no bagātākajām ES valstīm (valsts statuss, protams, ir stiepjams jēdziens, salīdzinot lielās un mazās valstis)...:)

Atbildēt

Fizruks

04.08.2017. 17:05

»

zatlera Āzis rihards

Izrādās, ka Iekšlietu ministriju vada... fizkultūras skolotājs


Un, vai tas ir kas slikts? Nevari nokārtot krosiņa normatīvu ?
IeM fizkultūras skolotājs noteikti daudz vairāk ir iemācījies un prot vairāk ne kā Tu, Āzi

Atbildēt

Vidists

04.08.2017. 13:08

»

vidiste

Edijs Ceipe ir cilvēks ar lielo burtu. Lai viņam veselība un izturība pret skauğiem


Lielākā daļa ir cilvēki ar lielo burtu.

Atbildēt

vidiste

04.08.2017. 12:47

Edijs Ceipe ir cilvēks ar lielo burtu. Lai viņam veselība un izturība pret skauğiem.

Atbildēt

Patiesība

04.08.2017. 07:32

Redzams, ka cilvēks ļoti mīl labi paēst! Tādu naktī satiksi sirdstrieka garantēta.

Atbildēt

RAN_CAN_can

03.08.2017. 22:14

Ceips ir študējis arī Policijas akademijā, tik nepietika rievu (vai arī naudas), lai pabeigtu .....

Atbildēt

zeke

03.08.2017. 18:20

»

!

Ceipe ir Latvijas seja, nedod dievs tādu satikt naktī uz klusas ielas


tādus parasti sastop v mestah ne stoļ otdaļonnih :)

Atbildēt

!

03.08.2017. 16:20

Ceipe ir Latvijas seja, nedod dievs tādu satikt naktī uz klusas ielas!

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 16:13

»

Zeme

Tad sanāk ka visa Tava teorija balstās uz Vājoņa vienu izteikumu :)))))) ? Un ja Tu saisti to ka Igaunija iekasē vairāk par 10 miljardiem ar Fin policijas darbu :)))) Nu tad man jāsaka "prātiņ nāc mājās" ! Varbūt vispirms izlasi kautvai grāmatu "Bailes" par visiem oligarhu stipendiātiem un ofšoriemun...


1. Ak šitā nav Tev prezidents labs? Nū..
Igaunijas valsts budžets ir Igaunijas FM mājas lapā, bet Latvijas mūsu FM mājas lapā .
Ciparu ...cik nevajag! Pēti!
http://www.fin.ee/budgeting
http://www.fm.gov.lv/lv/sadalas/valsts_budzets/
2. un ko tad tieši Finanšu policija ir darījusi oligarhu apkarošanā?
Kur ir krimināllietas par atklātām un likvidētām ofšoru ķēdēm, shēmām un afērām? Bet oligarhi taču pamatā ar finanšu mahinācijam/ noziegumiem nodarbojas, kas ir tieša Ceipes un Finanšu finanšu policijas kompetence.
Bet Tu man ar padomiem... sak, lasi grāmatiņas!

Atbildēt

es

03.08.2017. 15:36

»

patiesībā

Ir sacīts: "Var jau iespējami skaļi un bezgalīgi ilgi dēvēt sū#u par zapti – dēļ tam tas saldāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks


Es atbildēšu uz Tavu tekstu .... Patiesībā var jau pulēt un pūst hūtes trompetē, bet zini - viņa trompete saldāka un smaržīgāka no tā nepaliks.

Atbildēt

Zeme

03.08.2017. 15:32

»

jautājums

Esam [nodokļu neiekasēšanas] līderi starp Baltijas valstīm. Man ir kauns, ka Igaunijā budžets ir lielāks par desmit miljardiem, bet mums - it kā lielākai valstij ar lielāku ekonomiku, ir pāri septiņiem miljardiem. Teikšu, kā ir - tas rīvē kantes,» komentē Vējonis...


Tad sanāk ka visa Tava teorija balstās uz Vājoņa vienu izteikumu :)))))) ? Un ja Tu saisti to ka Igaunija iekasē vairāk par 10 miljardiem ar Fin policijas darbu :)))) Nu tad man jāsaka "prātiņ nāc mājās" ! Varbūt vispirms izlasi kautvai grāmatu "Bailes" par visiem oligarhu stipendiātiem un ofšoriemun tad raksti murgus par to kas ir vainīgs kāpēc Igauņi iekasē vairāk.

Atbildēt

nu tad jau

03.08.2017. 12:05

»

Čižiks

Varbut vid var ceipi nosutit uz augstskolu


varbūt tomēr vajadzētu sākt ar nosūtījumu uz palīgskolu?

Atbildēt

Jocīgi!

03.08.2017. 10:36

LATVIJAS REPUBLIKAS MINISTRU KABINETĀ ATRODOTIES UZRAKSTS: "VIENS LIKUMS- VIENA TAISNĪBA VISIEM!". UZ VID FINANŠU POLICIJAS PĀRVALDES PRIEKŠNIEKU TAS LAIKAM NEATTIECAS!!!

Atbildēt

Jocīgi!

03.08.2017. 10:19

Kāpēc LR Ministru prezidents, LR Finanšu ministre un VID priekšniece nereağē uz likumpārkāpumu un neatceļ no amata VID FINANŠU POLICIJAS PĀRVALDES PRIEKŠNIEKU, SAKARĀ AR NEATBILSTOŠU IZGLĪTĪBU!!!

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 10:00

»

nu nu :)))

Salīdzini gan, ar kā saki, Igauņu bāleliņiem. Ciparus un salīdzinājumus studijā, kā arī publiskus avotus no kurienes šis salīdzinājums ir ņemts !!! Jeb, varbūt, ka Tev nekādu salīdzinājumu nav un esi kārtējais tukšais irsējs


Esam [nodokļu neiekasēšanas] līderi starp Baltijas valstīm. Man ir kauns, ka Igaunijā budžets ir lielāks par desmit miljardiem, bet mums - it kā lielākai valstij ar lielāku ekonomiku, ir pāri septiņiem miljardiem. Teikšu, kā ir - tas rīvē kantes,» komentē Vējonis.
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/605375-vejonis_man_ir_kauns_ka_igaunija_budzets_ir_lielaks_par_10_miljardiem
------------
Igaunijā 1,3 miljoni iedzīvotāju ar 10 miljardiem nodokļu ieņēmumos pret Latvijas 1,9 milj. iedzīvotāju ar 7 miljardiem nodokļu ieņēmumos...
Nū..Igauņiem Finanšu policiju pedagoģijas maģistri nevada...

Atbildēt

nu nu :)))

03.08.2017. 09:51

»

jautājums

Skaidrs, ka noliek. Īpaši, ja paskatās, kā Latvijā veicas ar finanšu noziegumu izmeklēšanu un ēnu ekonomikas apkarošanu


Salīdzini gan, ar kā saki, Igauņu bāleliņiem. Ciparus un salīdzinājumus studijā, kā arī publiskus avotus no kurienes šis salīdzinājums ir ņemts !!! Jeb, varbūt, ka Tev nekādu salīdzinājumu nav un esi kārtējais tukšais irsējs ????

Atbildēt

M

03.08.2017. 09:47

Ceipe ir visgodīgākais un neuzpērkamākais cilvēks kādu zinu un tāpēc kautkādu tukšu muldēšanu par izglītību es uzskatu par plusu viņam, jo hūtes stipendiāti neko citu tā arī nav atraduši un viss kas ir - tas ir tukša un bezjēdzīga muldēšana un kautkādas vecas zupas simtās reizes atsildīšana.

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 08:58

»

gogolis

Es nesaskatu neko sliktu, aplamu vai nosodāmu. Darba pieredze un vadītāja cienīgas rakstura īpašības ir daudz, daudz svarīgāka par izglītību. Ne pirmais, ne pēdējais gadījums, kad izglītībai izrādījusies sekundāra loma - dzīve visu noliek savās vietās


Skaidrs, ka noliek. Īpaši, ja paskatās, kā Latvijā veicas ar finanšu noziegumu izmeklēšanu un ēnu ekonomikas apkarošanu...
Ciparus var salīdzināt ar igauņu bāleliņiem ...

Atbildēt

gogolis

03.08.2017. 08:50

Es nesaskatu neko sliktu, aplamu vai nosodāmu. Darba pieredze un vadītāja cienīgas rakstura īpašības ir daudz, daudz svarīgāka par izglītību. Ne pirmais, ne pēdējais gadījums, kad izglītībai izrādījusies sekundāra loma - dzīve visu noliek savās vietās.

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 08:49

Nu tāpēc arī esam...kur esam!
pat ja tas cilvēks gribētu-viņš vienkārši neko nejēgtu sakārtot. Bet ja negrib un nevienam citam valstī arī to nevajag...viss rullē!
Bet jau pedagoģijas maģistrs (2 pakāpe)-tad kāda ir pirmā augstākās izglītības pakāpe? ja 1994.g tad visdrīzāk bakalaurs tur nebūs, bet tad ir jābūt kādam padomju augstākās izglītības diplomam pamatā.
Tur nu tiešām būtu jāpaskatās-kas tā par programmu un cik ilgi (cik gadi/kursi) viņš tur ir mācījies...ka tik nesanāk -šofera tiesības+deju kursi...
2) ko nozīmē, ka vadītājam nekas nav jājēdz no pamatfunkcijām? VID vadītājam nav jājēdz, pārvaldes vadītājiem nav jājēdz, departamentu direktoriem nav jājēdz...Un kuram tad ir jājēdz apkopējai?
Bet par ko vadītāji tad tās dižās algas saņem?
Vispār...Posts!

Atbildēt

Jenots

03.08.2017. 08:41

Tāpēc arī mani darbā neņēma ,jo man ir spēcīga izglītība un pieredze tiesību zinātnēs, operātīvajā darbā! VID ir mēslu midzenis ar tādiem priekšniekiem fīrētājiem un kukuļ-pateicību nēmējiem! Pretīgi!

Atbildēt

ha

03.08.2017. 08:34

Absurds. Tāpēc taču nespēj atklāt ekonomiskos noziegumus, ja visas šīs n- tās policijas vada diletanti.

Atbildēt

....

03.08.2017. 08:33

Finanšu policija nav politisks kantoris, kur vienalga kāda izglītība. Finanšu policijas vadītājam ir jāpārzina izmeklēšanas un operatīvās darbības likumi, ja grib, lai iestāde neiebrauc auzās. Cik kolosāli viegli ir negodīgam darbiniekam manipulēt ar šefu, kurš neko nesajēdz.............

Atbildēt

kolēģis

03.08.2017. 07:40

VID ieceļ amatos ne pēc izglītības, bet pēc paklausības , ka tik labs cilvēks!! Arī nodrošinājuma pārvaldes direktore pec izglītības šuvēja !

Atbildēt

nu

03.08.2017. 06:51

»

Ļoti labi

Direktors operatīvās lietas neved un izmeklēšanu neveic, kā arī direktora kompetencē nav tiesību iejaukties tajās lietās. Direktora pienākums ir vadīt iestādi un saskarsme ar padotajiem un man liekas ka šādai izglītībai tieši ir liels pluss


ja direktors tikai attālināti nojauš, ko dara padotie, ir vajadzīgi vietnieki, kas saprot, kas tad īsti notiek :) te nu tā ādministrācija aug un izmaksas ar.

Esmu pedagogs + 2 maģistra grādi, diemēžl finanšu politiku un potenciālos noziegumus tas nu man nekādi neatļauj izprast. Kā var darīt darbu, ko nesaprot? Kur padotie ir=et at jautājumiem, ja ko nesaprot?

Atbildēt

Ļoti labi

03.08.2017. 06:40

Direktors operatīvās lietas neved un izmeklēšanu neveic, kā arī direktora kompetencē nav tiesību iejaukties tajās lietās. Direktora pienākums ir vadīt iestādi un saskarsme ar padotajiem un man liekas ka šādai izglītībai tieši ir liels pluss.

Atbildēt

Tā ir

03.08.2017. 06:30

Šis pedagoģijas maģistrs gan ir mēģinājis labot situāciju un bija iestājies Policijas akadēmijā, lai studētu tiesību zinātnes. Tomēr iegūt jurista diplomu tā arī nespēja. Atrunas, ka Policijas akadēmijā tika likvidēta, neder, jo visi, kuri mācījās tika pārcelti automātiski uz LVU, iegūstot attiecīgos diplomus. Laikam kungam pietrūka uzņēmības, pacietības... vai kā cita. Kad presē parādījās kunga CV, tajā bija lasāms "mācījies Policijas akadēmijā"

Atbildēt

nu un ?

03.08.2017. 06:19

Nu vada pedagoģijas maģistrs ?! Un ko ? Kas tur slikts tā arī nesapratu ? Vienīgais sliktums ir tajā, ka puzes hūtem un viņa atbalstītājiem tas nepatīk.

Atbildēt

kurkuma

02.08.2017. 22:35

»

xx

Nu un ? Labāk būtu uztraukušies, kas vada valsti ! Kas ir premjers un prezidents ? Privātskolās audzināti valsts līderi


Kāds pamats xx viedoklim, ka valsti (LV) vada premjers un prezidents?

Atbildēt

xx

02.08.2017. 22:28

Nu un ? Labāk būtu uztraukušies, kas vada valsti ! Kas ir premjers un prezidents ? Privātskolās audzināti valsts līderi ?

Atbildēt

riebjas

02.08.2017. 22:23

nu tak vai ta pirmais šāds te, pilns ar tādiem blatņikiem

Atbildēt

Mjaz

02.08.2017. 22:11

Peleeciibas,vienas vienīgas peleeciibas,mja !

Atbildēt

PALDIES LAPSA

02.08.2017. 21:59

Patiesi baisi paliek lasot, kas notiek.

Atbildēt

redzi

02.08.2017. 21:13

»

Pētersones sekotāji

Nesaprotu vienu- vai tiešām tikai žurnālistiem jāatklāj visas šīs valsts iestāžu nebūšanas?! Par ko saņem algās tūkstošus tie ierēdņi un amatpersonas, kuriem jāatbild par diletantu pieņemšanu darbā, par to kvalifikāciju un atbilstību ieņemamajam amatam. Pētersone savā laikā profesionālos un pieredzējušos...


valsts pārvalde pašlaik ir būvēta tā, ka vadītājs pasaka- paņemt un atlases cilvēks ņem. Viņš var norādīt uz neatbilstību, bet tas neko nemainīs, jo "ir jāņem", citādi pats priekšnieks var tikt aiziets. Tālāk atlases cilvēkam ir 2 ceļi- iet uz bezdarbniekiem, bet ar taisnības apziņu vai izlikties neredzam, jo ēst gribas, vēl ir trešie, kuri vispār nesaprot, ko dara, jo paši ir māsu brāļu bērni.

Atbildēt

HA!

02.08.2017. 21:02

Vai tad nav taisnība tiem, kuri saka, ka Latvija ir neizdevusies valsts ? Vismaz 4.maija repoblika pēc tādas izskatās.

Atbildēt

zatlera Āzis rihards

02.08.2017. 20:44

Izrādās, ka Iekšlietu ministriju vada... fizkultūras skolotājs

Atbildēt

Nja

02.08.2017. 20:32

Lembergs grib iedabūt par priekšnieku Podiņu un Lapsa palīdz, tā tas jāsaprot?

Atbildēt

Čižiks

02.08.2017. 19:57

Varbut vid var ceipi nosutit uz augstskolu?

Atbildēt

heh

02.08.2017. 19:44

Tak vismaz atbildes vēstules bez gramatikas kļūdām būs uzrakstītas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...