Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Janis Liepins

20.09.2019. 07:08

»

iur

Bet Jurašam ar kvalifikāciju nav nekāda sakara


Juras parnema 3b2.nod Viktora Montila metodes Jumtot cigas degvielas alkohola kontrabandu.
Dambitis izstuma Vaskevicu (futbols) Sozinovs un prokuror mafioza struktura

Atbildēt

Juhans

13.05.2019. 12:02

Kriminālprocesa likuma 120. panta sestajā daļā un 404. pantā paredzēta īpaša kārtība kriminālvajāšanas uzsākšanai pret personām, kas bauda kriminālprocesuālo imunitāte, un Kriminālprocesa likuma 403. panta otrajā daļā noteiktais 10 dienu termiņš uz to nav attiecināms. - izlabot vajag - imunitāti!

Atbildēt

Nja

05.05.2019. 11:55

Lapsa ir tāds pats draņķis kā gobzems

Atbildēt

iur

30.04.2019. 12:04

»

:))

vispirms jau ļoti interesētu uzzināt - kāpēc vispār JJ tika piedāvāts šāds kukulis...


Bet Jurašam ar kvalifikāciju nav nekāda sakara!!!
Negodīgs balamute, kurš tautas acīs tēlo mocekli.

Atbildēt

tantei

28.04.2019. 12:32

»

tante

Es ceru, ka Jurašs jau ir politiskais līķis un piesedzot šo lietu arī Bordāna partija iet skuju taku. Jurašs pats noslepenoja lietu, kuru neviens nav atslepenojis likumiski un pats iegāzās savā izraktā bedrē. Bet Rordāns ar putām uz lūpām izliekas, ka savs čoms ir nevainīgs un jāģlābj, kā komunistu ...


Jānis Bordāns zvērēja godīgumu, uzliekot rokas uz Bībeles. Taču visas godīgumu jūtas pārgāja, kad viņš tika pie varas. Pirms kāda laika te bija lasāms bijušās tiesneses Sandras Briķes raksts. Tas parāda, kā Jānis Bordāns jau no paša sākuma izlicies par godīgu. Par to var pārliecināties pēc viņa un Konservatīvās partijas biedru darbiem. Vēlētājiem šī partija un tās vadība nav pieejama mēnešiem, lai gan likums paredz finansējumu partijām tieši par to, lai partijas un vēlētāju tikšanās notiktu un skaidrotu pieņemtos lēmumus. Šobrīd ir ļoti liela vilšanās par Birdānu, Jurašu un Strīķi, jo tiesas aizvien ir korumpētas.

Atbildēt

Patriots

28.04.2019. 12:19

»

DD1

Diemžēl Jums taisnība


Viss ir slikti.

Kriminālprocesa normas ir daudz un pretrunīgas, bet kā tās pareizi piemērot metodikas nav. Prokuratūra ir faktiski tiesneši, jo baltu var pataisīt par melnu un otrādi. Tur daudz tādu lēmēju strādā tandēmā ar negodīgiem policistiem, kuri spēj izdarīt neticamus brīnumus. Tieslietu sistēma ir sapuvusi, ...

Tas ir tāpēc, ka tiesnešu un prokuroru iecelšana uz mūžu kavē tiesu sistēmas tālāku attīstību. Arī Saeimas gļēvulīgā varas nodošana pašiem tiesnešiem lemt par savu karjeru jau drīzumā liks Latvijas tautai izjust lielo netaisnību, ko nozīmē Saeimas izdarītās izmaiņas normatīvajos aktos un tās rezultātā radītais monopols mazas cilvēku grupas rokās. Partijai Jaunais laiks, kura vairākkārtīgi mainījusi nosaukumu uz Vienotība,vJaunā Vienotība ar saukli par cīņu pret korupciju izdevās perfekti pabīdīt malā konkurentus un radīt sistēmu, kas kā žņaudzējčūskas žņaudz visu latviešu tautu. Uzskaite var būt gara: OIK, Parex, Liepājas metalurgs, dramatiskais nekustamā īpašuma nodoklis utt. utml. Vajadzīga 4.atmoda un pašu vēlētāju izveidotas partijas pēc saviem uzskatiem, lai iegūtu Saeimā vairākumu un līdz ar to jaunu valdību. Diemžēl Egils Levits nav latviešu tautas virzīts Valsts prezidents, agri vai vēlu radot dziļu vilšanos un pat izzagtu Valsts kasi.

Atbildēt

lembergoīdu ākstam

27.04.2019. 16:17

»

Hmmmm

Kas to pierāda? To pierāda fakts, ka Jurašs pats uzsāka lietu par savas kukuļšanas mēģinājumu, neatklājot prokuratūrai informatoru, kas "it kā" ziņo, ka "it kā" tiek gatavots nēģinājums piekukuļot Jurašu Magoņa lietā, lai Jurašs mainītu apzūdzības kriminālpantu uz vieglāku sodu paredzošu. Prokuratūra...


Jurašs nekādu lietu par kukuļa piedāvājumu neuzsāka, jo tas vienkārši nav iespējams- izmeklēt lietu kurā tu pats esi jebkādā procesuālā stāvoklī.
Jurašs par to uzrakstīja dienesta ziņojumu Streļčenokam, kurš reaģēja ļoti operatīvi un pēc nieka sešarpus mēnešiem tika uzsākta operatīvā lietu par kukuļa piedāvāšanas mēģinājumu.

Atbildēt

west

27.04.2019. 16:17

Jurašu nodod viņa acis. Juta stipri dīvaina, vai ne...

Atbildēt

VDK metodes

27.04.2019. 11:06

»

re

Tās juridiskās lietas ir tā samudžinātas, ka tās var piemērot jebkuram gadījumam gan apsūdzībai, gan attaisnošanai vadoties no politiskās konjunktūras. Tās 10 dienas attiecas uz lietu par kukuļa piedāvāšanu nevis uz Juraša apsūdzēšanu, tai noilgums ir vairāki gadi


Atrodiet cilvēku pēc vajadzības, pantu piemeklēsim. Nav nozīmes, kādā shēmā ko iepin un kam tas izdevīgi. Kaut kukuļošanas lietas nav valsts noslēpumu saturošas, Jurašs izdomāja piemērot, lai pilnveidotu savu shēmu politikas vajadzībām.

Atbildēt

tante

27.04.2019. 09:14

Es ceru, ka Jurašs jau ir politiskais līķis un piesedzot šo lietu arī Bordāna partija iet skuju taku. Jurašs pats noslepenoja lietu, kuru neviens nav atslepenojis likumiski un pats iegāzās savā izraktā bedrē. Bet Rordāns ar putām uz lūpām izliekas, ka savs čoms ir nevainīgs un jāģlābj, kā komunistu laikos, pat ieceļot Jurašu par Tieslietu ministrijas parlamentāro sekretāru. Tāds cinisms. Eiroparlamenta vēlēšanās nebalsojiet par kolaboracionistiem, kas spēj piemēroties jebkurai situācijai, lai tikai iegūtu savu labumu. Bordāna partijai NĒ- Eiroparlamenta vēlēšanās.

Atbildēt

re

27.04.2019. 08:59

»

Hmmm

Kaut kas neiet kopā...


Tās juridiskās lietas ir tā samudžinātas, ka tās var piemērot jebkuram gadījumam gan apsūdzībai, gan attaisnošanai vadoties no politiskās konjunktūras. Tās 10 dienas attiecas uz lietu par kukuļa piedāvāšanu nevis uz Juraša apsūdzēšanu, tai noilgums ir vairāki gadi.

Atbildēt

Hmmmm

27.04.2019. 06:09

»

KNAB

Vispār ir viena noziedznieku grupa. Paši operatīvi uzorganizē kukuļošanu, paši aiztur. Utt. Tas nozīmē - safabricē krimināllietas. Un Jurašs tur visur iejaukts, tagad to darīs politikā


Kas to pierāda? To pierāda fakts, ka Jurašs pats uzsāka lietu par savas kukuļšanas mēģinājumu, neatklājot prokuratūrai informatoru, kas "it kā" ziņo, ka "it kā" tiek gatavots nēģinājums piekukuļot Jurašu Magoņa lietā, lai Jurašs mainītu apzūdzības kriminālpantu uz vieglāku sodu paredzošu. Prokuratūra lietu neuzsāka. Jurašs bija lietai piešķīris valsts noslēpuma statusu, vēlāk žurnālam Ir pazņojot par prokuratūras bezdarbību un ka "valsts noslēpuma statuss" uz kukulošanas lietām neattiecas. Jurašs apzināti madinājis visus savas politiskās karjeras interesēs?

TV 24 Jurašs sacīja, ka viņu kā operatīvo darbinieku virza politikā. Uz jautājumu, kas virza, neatbildēja.

Versiju tagad ir daudz. SAB virza? Krievijas FSB kopā ar Potapovu un Bordānu? ASV CIP kopā ar SAB un FSB? Bet valsts noslēpuma piešķiršana lietai bija Juraša triks, lai apsūdzētu prokuratūru bezdarbībā? Varbūt arī ar prokuratūras līdzdalību Jurašu virza politikā, ierosinot kriminālprocesu, lai Jurašs vēlāk uzvarētu prokuratūru tiesā?

Jurašs kavē lietu virzībai uz tiesu. Neliecina. Domāju, ka neliecinās. Kartona Jurašs strādā. Kam? To pierādīs JKP balsojums par žīdu E. Levitu. Jurašs ir virzāms politikā, jo spēj kombinēt un sadarboties ar specdienestiem? Prot klusēt, glabājot noslēpumus?


Pārāk daudz nezināmo. Labas šaha kombinācijas. Kas ir melnais zirdziņš, kurš Jurašu, Bordānu un Potapovu virza politikā aizvien augstāk un ar panākumiem? LPSR VDK laikā tradicionāli tikai šādi un līdzīgi "operativņiki", pārbaudīti čekistii tika virzīti politikā...

Atbildēt

Anna Potapva

27.04.2019. 04:28

Kamēr es, Jēkaba ielā, nebaroju ar savu krūti oligarhus, JKP reitingi dramatiski aug!

Atbildēt

Labi, ka pietika prāta par šitiem nebalsot

26.04.2019. 21:22

Viens nu gan ir skaidrs - ar tiesiskumu Bordāna partija saprot Juraša glābšanu. Un nemaz neceriet, attiecībā pret pārējiem nekādu tiesiskumu šī bijušā Latvijas Ceļa liekuļa partija nemaz neplāno atjaunot. Pirmās pazīmes jau ir.

Atbildēt

KNAB

26.04.2019. 20:32

»

Jogijs Ērcis

jā, jā


Vispār ir viena noziedznieku grupa. Paši operatīvi uzorganizē kukuļošanu, paši aiztur. Utt. Tas nozīmē - safabricē krimināllietas. Un Jurašs tur visur iejaukts, tagad to darīs politikā.

Atbildēt

Nesaprotu,

26.04.2019. 19:45

Ko KNAB darīja Jurašs, lai viņam kāds dotu kukuli ? Viņš atbildēja par operatīvajām izstrādēm. Novērošanu, noklausīšanos, naudas iezīmēšanu. Vienīgi kopā ar izmeklētāju, kurš izmantoja Juraša operatīvās izstrādes un uzraugušo prokuroru, viņš varēja iespaidot lietas kvalificēšanu uz vieglāku. Tas būtu veikts noziegums grupā.

Atbildēt

Jogijs Ērcis

26.04.2019. 17:59

jā, jā

Atbildēt

Pilsonis

26.04.2019. 09:50

»

Q

JKP blēži ir jātiesā paši , jo ar meliem un viltu tikuši Saeimā vēl kaut ko muld par tiesiskumu, kuram paši būdami amatos slaidi spļāvuši virsū


Par viņiem viss tāpat jau sen viss bija skaidrs. Bēdīgākais jau ir tas, cik reāli dumju cilvēku pūļi mums ir visapkārt

Atbildēt

Pohuj

26.04.2019. 08:35

Dodiet nākošo rakstu, kur piedirst!

Atbildēt

Oskars

26.04.2019. 08:04

Kārtējais murgojums. Ko gan var gaidīt no tāda Judina, kurš savilaik lika vienādības zīmi starp latvieti un Latvijas pilsoni, iesakot visus Latvijas pilsoņus saukt par latviešiem. Kaut ko tādu var izdomāt tikai cilvēks ar diagnozi.

Atbildēt

Niknais

26.04.2019. 07:59

Stulbenis judins

Atbildēt

Niknais

26.04.2019. 07:57

“Eksperts” židins nejēdz, ko smekst.
Ja apsudzetais liecibas nesniedz noteiktā termiņā, tas nav šķērslis to makulatūru nodot tiesai, kura gan jau atcerēsies apsūdzētā “varoņdarbus”
Gatavo sev sausiņus, jurčik

Atbildēt

eeeh

25.04.2019. 22:49

kopš korupcijas apkarotāja)) sieva pa taisno no KNAB izmeklētājas amata kļuva par Logina ostas flotes komadieri)), viņš ir vnk , sorry, tukša vieta.

Atbildēt

Viss ir slikti

25.04.2019. 22:29

»

Hmmm

Kaut kas neiet kopā...


Jurašs zina, ka tiesās notiek visādi brīnumi un tai netic. Bordāns un citi arī nē, bet negrib to mainīt. Galvenais saglabāt reitingus.

Atbildēt

Viss ir slikti.

25.04.2019. 21:28

Kriminālprocesa normas ir daudz un pretrunīgas, bet kā tās pareizi piemērot metodikas nav. Prokuratūra ir faktiski tiesneši, jo baltu var pataisīt par melnu un otrādi. Tur daudz tādu lēmēju strādā tandēmā ar negodīgiem policistiem, kuri spēj izdarīt neticamus brīnumus. Tieslietu sistēma ir sapuvusi, jo vada to muļķi un noziedznieki.

Atbildēt

formula

25.04.2019. 20:27

No tā laika knābja ,kur Jurašzellis un aņka , daudzus gadus nāca nelaba pret Latviju vērsta smaka.Tagad ,ka šie smird citur un nejumto tai skaitā Ušastiku,beidzot knābis mierīgi un mērķtiecīgi kvēpina no Latvijas galvaspilsētas tos neliešus ārā.

Atbildēt

formula

25.04.2019. 20:20

Šie pajaunie konzervi ir spilgts Maskavas projekts,kur noteikt loma ir ne tikai no Maskavas iesūtītam čeburaškam-aņkai,bet arī mazajam nelietītim bļordānam un lielam blēdim Kartonjurim,kuram šī jau nu nebūs pirmā krimināllieta! Ne velti šīs tagad apmīzies skraidelē,jo visādi martiņsoni,ūšakovi, amēriki,teilāni var vienā mirklī to Kartonu iegāzt un iegāzīs noteikti.

Atbildēt

pilnīgs murgs!

25.04.2019. 18:34

Apsūdzētais nekādi nevar kavēt krimināllietas nodošanu tiesai.
Tik pat "ģeniāla" ir arī pati lieta, kad pēc 2015. gada 1. oktobra ziņojuma par kukuļa piedāvājumu nu ļooooooti operatīvi ar 2016. gada 15. aprīļa lēmumu tika uzsākta operatīvās izstrādes lieta!

Atbildēt

Meli

25.04.2019. 18:02

»

Zinošais

Drīzāk prokuratūra izmanto sen zināmo paņēmienu - vainot citus, jeb iespēju vietā meklē ieganstus


Nevienā likumā nav noteikta atkāpe no 10 dienu termiņa celt apsūdzīvu, nevajag izplatīt izdomājumus un melus. PUNKTS. Nevajag izzīst no pirksta.Ja tu esi nokavēkjis kaut vienu dienu termiņu, kaut zini, ka spriedums nepatiess vai nepaspēji iesniegt, pat ECT atsaka pieņmet pieteikumu. Te, Latvijā var manipulēt ar termiņiem pēc patikas?

Mēs jau iepriekš manījā, kā'a teica - ka "tā esot pieņemts praksē" - ka var neievērot 10 dienu termiņu.

Bet par "ziņu izpaušanau"- prokurors jau pierādīja ļoti skurpulozi, ka Juraša darbībās nav nozieguma sastāva.

Ir jāsniedz ECT un prokuratūra dabūs riktīgi "pa mizu".

Atbildēt

jaajaa

25.04.2019. 17:55

..."atkarīgs no termiņiem, kādos J. Jurašs realizēs savas procesuālās tiesības, un tieši, sniegt liecības par izvirzīto apsūdzību un iepazīties ar klasificētiem kriminālprocesa materiāliem,”...:D...kas tas par sviestu ?!!...:D..

Atbildēt

kaktuss

25.04.2019. 17:35

Ak šī cigarešu plūsma no austrumiem,to taču politiski...nevar nepieskatīt ???Tāpēc ar jācīnās.

Atbildēt

Zinošais

25.04.2019. 16:44

»

Labais

Jurčiks stiepj gumiju - cer uz "trauksmes cēlāju" likumu


Drīzāk prokuratūra izmanto sen zināmo paņēmienu - vainot citus, jeb iespēju vietā meklē ieganstus !

Atbildēt

Vaškevičs

25.04.2019. 16:11

Ēriks Ķalnmeiers ir ģēnijs no laukiem.

Atbildēt

Labais

25.04.2019. 15:39

Jurčiks stiepj gumiju - cer uz "trauksmes cēlāju" likumu.

Atbildēt

:))

25.04.2019. 15:11

»

izskatās, ka viss tas "kukulis" ir totāls feiks: 1) kāpēc piedāvāt jurašam kukuli par lietām, kuras viņš pat gribēdams nevar izdarīt.2) tāpēc arī neatklāja kolēģiem, kas viņam to "kukuli" piedāvā. Jebkurā gadījumā viss tas ir baigi šmucīgi un nesavienojami ar deputāta tēlu...


vispirms jau ļoti interesētu uzzināt - kāpēc vispār JJ tika piedāvāts šāds kukulis?
tas ir ļoti nopietns solis, ar tādām naudām neviens apkārt nemētājas - kuram katram nedos...
bet gribēja dot tam, kuram it kā nemaz nevajadzētu dot - tātad zināja, kam var un ir vērts piedāvāt? kāpēc?...

Atbildēt

Zebra

25.04.2019. 12:04

»

Hmmm

Kaut kas neiet kopā...


Izklausās loģiski.

Atbildēt

Tagad notiek slepena cīņa

25.04.2019. 11:47

»

Ojārs

Kas ir Jurašs un kāpēc viņam ir pievērsta tik liela uzmanība? Vai viņš ir apmēram tas pats, kas Kivičs? Jurašs - Kivičs, izklausās pēc radniecīga žanra


par VP balsojumu Saeimā žīda Levita apstiprināšanai par VP. Balsis klusi tiek pirktas un psrdotas, slepeni tiek dalīta nenomedītā lāča āda no valsts izzagšanas situācijas, ko E. Levits kurai partijai ko var apsolīt. Ar prokuratūras starpniecību no Saeimas novāc deputātus - Jurašu, Zakatistovu .. uz gaidāmo balsošanas laiku. Mēs redzam teātri, kurā strādā Saskaņa, ZZS utt. Ka tik atkal pa jauno ceļu pie Urbanoviča uz mājām nedosies ASV vēstnieks žīda E. Levita interesēs...un citu žīdu, kuri jau prasa no LV 200 milj. €.

Atbildēt

Ojārs

25.04.2019. 11:19

Kas ir Jurašs un kāpēc viņam ir pievērsta tik liela uzmanība? Vai viņš ir apmēram tas pats, kas Kivičs? Jurašs - Kivičs, izklausās pēc radniecīga žanra.

Atbildēt

NIKNAIS

25.04.2019. 10:41

Juraša acis nodod, ka viņam ir Kaķa galva :) un prāts atbilstošs tā galvai

Atbildēt

Hmmm

25.04.2019. 10:28

Prokuratūra pārmet Jurašam, ka tas nesniedza visus faktus lietā par kukuļošanas mēģinājumu. Jurašam nebija pienākuma uzticēt prokuratūrai savu ziņotāju informāciju, neuzticoties prokuratūrai. Ja prokuratūra būtu lietu ierosinājusi par faktu, visa informācija būtu pieejama. Prokuratūra nevēlējās ne lietu ierosināt, ne faktus un detaļas noskaidrot.

Atbildēt

Nu nu

25.04.2019. 10:15

»

izskatās, ka viss tas "kukulis" ir totāls feiks: 1) kāpēc piedāvāt jurašam kukuli par lietām, kuras viņš pat gribēdams nevar izdarīt.2) tāpēc arī neatklāja kolēģiem, kas viņam to "kukuli" piedāvā. Jebkurā gadījumā viss tas ir baigi šmucīgi un nesavienojami ar deputāta tēlu...


Jurašs Magoņa lietā lietu kvalificēja pēc KL pantiem pats un arī varēja pārkvalificēt, iegūstot papildus ziņas. Pats Jurašs publiski teicis, ka kukuli piedāvāja cilvēki saistībā ar ZZS un Saskaņu. Kāpēc prokuratūra neierosināja lietu par kukuļošanas mēģinājumu, mēģinot piekukuļot Jurašu, un lietu neuzsāka? Te jau tas joks!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...