Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

haralds

[R] 15.11.2013. 00:12

neko sev tā!

Atbildēt

Udisejs

05.11.2013. 15:53

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


VNK ģeniāli!!!

Atbildēt

Valsts ex-prezidents

05.11.2013. 13:42

»

urmas

+1000


hi hi ... valstij naudas nav un VID sācis jau savējos bāra bērnu aplaupīt, ja ticēt tai svētdienas tele-sižetā rādītam.

Būs vēl trakāk.

Atbildēt

Sledgehummer

05.11.2013. 13:39

jau sāk likties ka Lapsas kungs ir tā pamatīgi sarosijies maukt pa Dombīša režima pamatiem

Atbildēt

Gvido

04.11.2013. 15:37

viss kartībā, ļautini !!! LR pulsoņu ieveistais totalitarais vasltiskās noziedzības un genocīda 4.maija rezīms ar savu šucmaniski-policejiski-bandītiski mafiozo valstiskās pornografijas pērvaldi ar tas politmafijas klaniem rullē kā nakas.......

Atbildēt

kāpēc LV nav neatkarīgas prokuratūras un knab?

04.11.2013. 12:02

Tāpēc, ka likumi ir. Nav, kas tos adekvāti piemēro. Tieši piemērošanas posmā likums tiek interpretēts tā, lai nekādi neskartu pie varas esošu personu. Lai gan konkrētajā gadījumā kuveitas naftas kompānijai līgumā noteiktie 85% un valstij 15% liecina par izcili neizdevīgu darījumu valstij, nekas par to nebūs.

Korupcijas novēršanas likums
13. pants. Aizliegums pieņemt dāvanas vai citus materiālus labumus
(1) Pildot amata pienākumus, valsts amatpersonai ir aizliegts pieņemt jebkādas dāvanas vai citus materiālus labumus, izņemot šā panta trešajā daļā paredzētos gadījumus.
(2) Valsts amatpersonai arī kā privātpersonai aizliegts pieņemt dāvanas no fiziskās vai juridiskās personas, attiecībā uz kuru šī valsts amatpersona viena gada laikposmā pirms dāvanas saņemšanas ir pieņēmusi lēmumu, veikusi uzraudzību, kontroli, izziņu, izmeklēšanu vai arī kurai uzlikusi sodu.Šis noteikums attiecas arī uz gadījumiem, kad valsts amatpersona gatavojas pieņemt lēmumu, veikt uzraudzību, kontroli, izziņu, izmeklēšanu vai arī uzlikt sodu. Šādos gadījumos dāvana ir jānoraida un jāatdod dāvinātājam. Dāvanas piedāvājuma gadījumos, kā arī tad, kad nav iespējams dāvanu atdot dāvinātājam, attiecīgajai valsts amatpersonai ir jārīkojas Ministru kabineta noteiktajā kārtībā.
(3) Valsts amatpersonai, pildot amata pienākumus, ir atļauts pieņemt diplomātiskās dāvanas un dāvanas īpašos Ministru kabineta noteiktajos gadījumos. Šīs dāvanas ir valsts īpašums, un attiecīgajai valsts amatpersonai ir pienākums tās nodot valstij. Ja dāvana ir individuāli lietojams priekšmets un ja dāvanas saņēmējs to ir izpircis, tā var palikt viņa lietošanā. Dāvanu izmantošanas un izpirkšanas noteikumus nosaka Ministru kabinets

Krimināllikums
320.pants. Kukuļņemšana
(1) Par kukuļa pieņemšanu, tas ir, par materiālu vērtību, mantisku vai citāda rakstura labumu apzināti prettiesisku pieņemšanu, ko izdarījusi valsts amatpersona personiski vai ar starpnieku par kādas darbības izdarīšanu vai neizdarīšanu kukuļdevēja interesēs, izmantojot savu dienesta stāvokli, —soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.(2) Par tādām pašām darbībām, ja tās izdarītas atkārtoti vai lielā apmērā vai ja tās saistītas ar kukuļa pieprasīšanu, —soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu.(3) Par šā panta pirmajā un otrajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās saistītas ar kukuļa izspiešanu vai ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai valsts amatpersona, kas ieņem atbildīgu stāvokli, —soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu.

Un tālākie panti par starpniecību un kukuļdošanu.

Arguments, ka "ziedojumu" piešķīra pēc tam, kad bija saņemtas licences, nav derīgs, jo neizslēdz iepriekšēju vienošanos. Var teikt, ka bija pagājis vairāk kā gads un pārkāpums nav konstatējams. Kukuli var nodot arī pēc 5 gadiem, ar starpniekiem, netieši un dažādā veidā. Ētikas pārkāpums dombrovska rīcībā ir kā minimums, bet faktiski, ņemot vērā visu parex afēru, valstij neizdevīgo airbaltic līgumu noslēgšanu, tagad metalurgu, rindu mājas un UA, viņš darbojas tā paša noziedzīgā grupējuma ietvaros, kurš pie varas bija pirms viņa. Nav izslēgts, ka viņu meistarīgi "iegāza", vispirms pagrūžot parakstīt līgumus, tad piešķirot "dāvaniņu" no kuveitiešiem un tā pa sīkumam vien, izrādās " labākais " Latvijas premjers ir parasts bezētikas kukuliķis, kurš no laba prāta vai aiz glupības iznīcina valsti un tautu. Nu, bet pēc tradīcijas, šķiet būs kārtējais ES deputāts, varbūt komisārs vai vēl kāds makulatūras nēsātājs. Lai jau viņiem Eiropā arī tiek. Nav žēl.

Atbildēt

drastiķis >es

04.11.2013. 11:21

demokrātiskā valstī šim neglītumam sekotu tūlītēja demisija
----------
demokrātiskā valštī šitādam bullšitam liek virsū lielu, smirdīgu kluci.

Latvijā pat to nedara, nomierinies.

Atbildēt

sss

04.11.2013. 10:21

Kukulis,paliek kukulis.

Atbildēt

NEO

04.11.2013. 10:11

Melu aukas.

Atbildēt

Auseklītis

04.11.2013. 10:08

Kur ir Vemjotība tur ir vieni lieli meli. Tur nekas cits kā megameli vairāk nav dzirdēts.

Atbildēt

juris

04.11.2013. 09:52

Latvijā melošana ir tā pa piekopta kā dzeršana.Melo visi,sakot no pasas augšas un beidzot ar bomžu,kurš nodzēries,bet,prasot maizei dievojas ,ka nedzer.Tāda mums tā bilance.....Mēs esam tur,kur mēs esam......

Atbildēt

Ukr

04.11.2013. 09:46

UA prezidents Janukovičs 2011g., par nekur nenopērkamu grāmatu saņēma 4milj $ autoratlīdzībā. Tai laikā, kad tas nāca gaismā, pameklēju arī VD grāmatu, un arī nemācēju atrast (meklēju pēc vārdiem veiksmes stāsts), atradu tikai amīšu multeni par LV veiksmes stāstu. :)

Atbildēt

Fēlis

04.11.2013. 09:29

Pārfrazēšu kādu armijas laika teicienu: labāk meitu prostitūti, nekā dēlu politiķi. Vai tiem ,,politiķu" vecākiem, kuri vēl pie skaidras saprašanas, reizēm sarkstot par saviem lolojumiem nav ienācis prātā, ka labāk būtu bijis izdarīt abortu.

Atbildēt

Juhanss

04.11.2013. 09:19

Karš teica ka Latvija ir demokratiska valsts???!!

Atbildēt

es

04.11.2013. 08:50

demokrātiskā valstī šim neglītumam sekotu tūlītēja demisija

Atbildēt

N.Māstrihts

04.11.2013. 07:50

Meli ir arī noklusēšana- visi slepenie tautai specdienesti, slepenie līgumi ar ārvalstu specdienestiem, slepenie aizņēmumu līgumi Valsts kasei ..slepenās valdības sanāksmnes..

Atbildēt

LoL

04.11.2013. 07:31

Bet nevienam nešķita dīvaini, ka premjers, atrodoties amatā, izdod grāmatu par faktiski valsts naudu (ES budžetu veido arī Latvijas iemaksa + ES līdzekļus var izmantot arī citiem mērķiem) un tālāk to izplata caur sev pakļauto valsts aparātu? Ja tā nav administratīvā resursa izmantošana, tad kas ir? Valdības darba skaidrošana notiek Saeimā, pieņemot likumus, rakstot anotācijas likumprojektiem, izplatot paziņojumus presei, rīkojot preses konferences utt. Kāda atšķirība ir šīm darbībām no grāmatas formāta? Cilvēki var uzreiz publiski uzdot jautājumus un veidot diskusiju.
P.S. Šeit der atgādināt, ka šis pats premjers vai viņa partija, ir kauninājusi propogandas "Rīgas avīzi", lai gan to izdod un izpalata par Ušaka partijas līdzekļiem, nevis pašvaldības vai ES fondu.

Atbildēt

dace

04.11.2013. 07:01

un vēl Jaunupa draugi pamanījušies "palīdzēt" . rodas jautājums,cik no šis grāamatas ir rakstijis VD pats

Atbildēt

Janka

04.11.2013. 06:56

»

TT

Atbilde uz 4. jautājumu ir PERFEKTA


Vislielākie meli ir patiesība un tikai patiesība, bet ne visa patiesība...

Atbildēt

TT

04.11.2013. 06:36

Atbilde uz 4. jautājumu ir PERFEKTA!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...