Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Linards

18.12.2017. 13:14

Uzzini vairāk par virtuves izlietēm, noderīga informācija par pieejamiem materiāliem un izmaksām - https://up-mebeles.lv/virtuves-izlietnes/

Atbildēt

nunu

21.09.2017. 17:25

»

pamela

Svētā Magdalēna,vai tiešām tas nekad nebeigsies?Tas viss ir publiski pieejams,gadiem apsūkāts.Par to,ka esam ES,NATO es VVF pili uzceltu,jo bez Hūtes norietiem NATO karavīriem mēs sen būtu"Latvija naša!"Ja jau anonīms skribents ,tad var saprast no kuras debess puses vai partijas.Ir tik daudz nelietīgu...


mēs būtu NATO arī bez sīs kundzītes. Diez- kā estiņi, leiši,poļi tur iekšā tika bez VVF? Tas tika nolemts pavisam citos līmenos un VVF pagadijās tā laime zīmeties visur par so lietu kā savu sadniegumu.Es vairāk atceros, kā šī bija viena no retajām , kas skrēja uz Maskavu Putina uzvaras svētkus svinēt, vēl man Valodu likums ir atmiņā, attirksme pret vecajiem zaldatiem, kuri sēdēja ierakumos, kamēr si varēja mukt kara laikā no t.s. atbrīvotajiem uz rietumiem. Un- atceries, kas so kundzi ieveda Saeimā, kad vēlēja prezidentu?

Atbildēt

Ziniet

21.09.2017. 11:02

Ja vien Alfrēds Valdmanis (1908—1970) (Gundara Valdmaņa (1940—2005) tēvs), kurš bija politisks darbinieks, bijušais Latvijas finanšu ministrs (1939—1940), vācu okupācijas laikā pašpārvaldes tieslietu ģenerāldirektors, Ņūfaundlendas (Kanāda) ekonomikas attīstības ģenerāldirektors, spētu šobrīd runāt, tad LL rakstītais būtu tikai ziediņi.

Atbildēt

to pamelai

18.09.2017. 22:38

»

pamelai

Dies pas!Svētās govis ušaka un amerika ofšorus gan nedrīkst pētīt..To lapsa nemūžam nedarīs.Lai nu ko,bet to gan nē


Paldies par sapratni.Tad jau vēl neesam zuduši pat ar tādiem kremļa troļļiem kā "pasaka par psiholoģi".Žēl,ka ir daļa komentētāju kas neatšķir graudus no pelavām,bet dzīvo PSRS ideoloģijas narkozē.

Atbildēt

pamelai

18.09.2017. 18:40

Dies pas!Svētās govis ušaka un amerika ofšorus gan nedrīkst pētīt..To lapsa nemūžam nedarīs.Lai nu ko,bet to gan nē!!!

Atbildēt

pamela

18.09.2017. 15:19

Svētā Magdalēna,vai tiešām tas nekad nebeigsies?Tas viss ir publiski pieejams,gadiem apsūkāts.Par to,ka esam ES,NATO es VVF pili uzceltu,jo bez Hūtes norietiem NATO karavīriem mēs sen būtu"Latvija naša!"Ja jau anonīms skribents ,tad var saprast no kuras debess puses vai partijas.Ir tik daudz nelietīgu valsts izzadzēju,bet nez kapēc par tiem klusē,jo var taču dabūt pamatīgi pa muti žulnaļugas.Papētiet kas pieder ofšoros Hūtei,Ušakam,Amerikam un Co!Vējonis NEKO !!! valsts labā nav darījis un vai tu re KĀ !!dzīvo.
Maitu lijas ir rakstījuša šo skricelējumu.Bez VVF arī pašiem slāviem tagad nebūtu kur glābties no Putina !

Atbildēt

Cip

17.09.2017. 23:52

Aģentūru arī var sakārtot galvā.. turklāt 90% ārzemju latviešu šeit ir atkritumi bet un spiegi

Atbildēt

Imants Līķauts

17.09.2017. 18:44

»

Vaira Līķe

ir liela kakātāja, ja jau vajadzīgi trīs Villeroy& Boch tualetes podi – 1374 lati


jā, man arī iekrita acīs, ka trīs podi , bet tualetes DIVAS, trešais laikam pie gultas, kur rīta miegu izskalot no acīm.
Viņai vispiemērotākā būtu strikti reģistrētā (vēlams ar skaitītāju) sausā tualete kādus 100 m no ārdurvīm.

Atbildēt

brr

17.09.2017. 16:15

»

paga paga

Un tu divanaa pirdeej, ko tu pats esi izdarijis Latvijas labaa? Tu tikai pieprasi info uz paplates uz brokastu laiku! Tad roc pats un peeti un atklaj so info sabiedribai. Ar savam caal smadzeneem nesaproti, ka viens cilveks nevar par visu un visiem veidot materialus, tad tu jabut cilvekiem 30! Bet, ...


es neko nepieprasu! tik saku, ka lapsa raksta ķengu rakstus un grāmatas par viesiem Latvijas politiskajiem spēkiem izņemot vienu -Saskaņu!
varbūt aizdomājamies, ka intereses šis kundziņs darbojas un kādu maizi ēd!

Atbildēt

paga paga

17.09.2017. 16:11

»

brr

prātu pazaudējis!? Apšaubīt godprātīgā kristāltīrā Latvijas patriota Lapsas patiesos nodomus...


Un tu divanaa pirdeej, ko tu pats esi izdarijis Latvijas labaa? Tu tikai pieprasi info uz paplates uz brokastu laiku! Tad roc pats un peeti un atklaj so info sabiedribai. Ar savam caal smadzeneem nesaproti, ka viens cilveks nevar par visu un visiem veidot materialus, tad tu jabut cilvekiem 30! Bet, pird talak divanaa un kritizee visus, kas vienigie ko dara un atmasko!

Atbildēt

brr

17.09.2017. 16:01

»

Neiedziļinoties detaļās

Kas tu galīgi kaunu esi pazaudējis


prātu pazaudējis!? Apšaubīt godprātīgā kristāltīrā Latvijas patriota Lapsas patiesos nodomus!?
Atrodiet pietiek portālā kādu kritizējošu rakstu par Ušakovu vai Ameriku, nu kaut par Burovu vai Jakrinu. Jakrins vispār kopš bija tēvziemiešu rindās bija sliktais, tagad kopš strādā Rīgas domē ir iekļuvis sarkanajā gramātā

Atbildēt

Dauka

17.09.2017. 15:59

»

M

Vai Vaira vispār jebkad ir ko veltījusi labdarībai? Vai viņa ar savu nekaunību un trekno dzīvošanu uz tauta rēķina zin, kā dzīvo pensionāri ar 200-300 eiro mēnesī


Protams ka nē. Atceros kaut kādu interviju ar viņu par Dziesmu svētkiem, (radio vai TV, tur žurnālisti nevarēja neko sagrozīt, jo runāja viņa) kurā šī ņēmās kaunināt, ka redz, dejotājām kurpes esot ar nobružātiem purngaliem, redz uz tāda līmeņa svētkiem jaunas esot vajadzējis nopirkt.

Atbildēt

Modris

17.09.2017. 15:49

Varbūt jauns limuzīns uz 80 gadu jubileju nav vienīgā dāvana eksprezidentei. Varbūt vēl ir citas par kurām mēs nezinām?

Atbildēt

to arī..

17.09.2017. 15:23

»

arī jautājums

Viņai nav pietiekoša stāža, lai saņemtu Latvijas pensiju


Viņa saņem exprezidenta pensiju no Latvijas taču. Un no tās ir jāmaksā nodokļi.

Atbildēt

arī jautājums

17.09.2017. 14:58

»

jautajums

Interesanti vai VVF maksaa nodoklus no abam ( Latvijas un Kanadas) pensijam Latvijas valstij, vai ari atkal vina ir iznemums


Viņai nav pietiekoša stāža, lai saņemtu Latvijas pensiju.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

17.09.2017. 14:29

»

brr

pietiekcomam laikam pasūtījums ienācis apliet ar dubļiem VVF


Kas tu galīgi kaunu esi pazaudējis?

Atbildēt

jautajums

17.09.2017. 14:27

Interesanti vai VVF maksaa nodoklus no abam ( Latvijas un Kanadas) pensijam Latvijas valstij, vai ari atkal vina ir iznemums?

Atbildēt

NUNU

17.09.2017. 14:05

Latvijas Saules sakarā nebija nekādu otkatu. Viņa pati izraudzījās visas ekstras ar cenām no katalogiem un dabā. Arī kopā ar arhitekti. Nekādu iepirkumu konkursu nebija. Tikai tādos rodas otkati. To visu kārtoja valsts kancelejas vadītājs, viņas izraudzītais M.Bondars.

Atbildēt

J.Čakste

17.09.2017. 13:56

savā kapā apgriezīsies otrādi, ja tuvumā būs aprakta šī negausīgā persona ar visu svītu . Latvijas vēsturē nav bijis neviena prezidenta ar tik pārmērīgām prasībām prezidentūras laikā . Bet šī pensionētā , labi situētā tantiņa , pat 10 gadus pēc prezidentūras nevar nomierināties , un pieprasa no mūsu kabatām apmaksāt visas viņas iegribas. Maksājam arī.

Atbildēt

To tikai

17.09.2017. 13:42

Joprojām ir dzīvi tie, kuriem viņš ir sniedzis palīdzību no savas personīgās algas. Mana bijušā vīra māte ar jaunāko bērnu uz rokas (vēl dzīva) no Gramzdas ielas kājām devās pie Ulmaņa pēc palīdzības, jo vīrs bija nodzēris visu algu. Ulmanis no maka izņēma un iedeva viņai 10Ls. Vēl dzīvi ir to zemnieku bērni, kuru vecākiem viņš zem vienkāršu pusdienu šķīvja to mājās atstāja naudu jauna zirga iegādei bojāgājušā vietā. Ļoti daudzi to, ka K.Ulmanis savu algu tērēja nelaimē nonākušajiem, vēl šodien apstiprinās. Komunistu melu propaganda Latvijā joprojām darbojas. Kaut gan mūsdienu vēsturnieki bez aizspriedumiem publicē savus pētījumus par Ulmani pavisam citā toņkārtā. Ar tiem var iepazīties arī presē.

Atbildēt

ministram jaatkapjas

17.09.2017. 13:30

VVF beidza but prezidente 2007. gadaa, 10 gadus atpakal.Tatad vinai vairs nepienakas nekada apsardze,( 2 x jau bijusi) ne auto no valsts lidzekliem. Ari savu dzimsanas dienu vina var svinet tikai kopaa ar gimeni un tuviem draugiem. Jo vina ir tikai viena no Latvijas pensionariem, un nekada nozimiga persona Latvijas dzivee. Bet Aizsardzibas ministram ir jaatkapjas par likuma parkapsanu sakaraa ar nesaprotamu izdabasanu vienai nenormali alkatigai pensionarei un piedevam info par to slepsanu.Man kauns ar par visu vinas gimeni, kas neierobezo vinas mantkaribu. Vieigais izskaidrojums tam, ka visa gimene no taa barojas.

Atbildēt

To pensionāre

17.09.2017. 12:00

Tādēļ jau Saule 2007.g. , atstājot prezidentūru , Latvijai nenovēlēja tādu nākošo prezidentu kā K.Ulmanis

Atbildēt

pensionāre

17.09.2017. 11:56

Pazinu K.Ulmaņa saimnieci - Elzas tanti, kura dažus gadus strādāja 17.bibliotēkā. Nomira pansionātā O.Vācieša ielā, uz kurieni pie viņas brauca G.Ulmanis ar sievu Ainu. Daudz lišķu bija arī viņa laikā. Ar goda vārtiem un rožu kaisīšanu.Elzas tante stāstīja, ka personīgā dzīve K.Ulmanim bijusi ļoti vienkārša.Nekādu ekstru. Viņam garšojis vienkāršs zemnieku ēdiens - biezpiens ar krējumu, putraimu putra, žāvēts speķis. Ja nav spējis laikā ierasties uz pusdienām, pieteicis, lai negaida, bet ēdienu atstāj cepeškrāsnī.Saulei stipri sakāpis galvā. Varbūt arī tādēļ laika apstākļi izmainījušies.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

17.09.2017. 11:54

»

A.P.

Man ir tādas aizdomas, ka demogrāfiskā pāreja (t.sk."balto" izmiršana) pēc apm.10 gadiem piespiedīs ekonomiski ļoti vājas valstis atsacīties no simboliskajiem simulakriem, kas LR izmaksā miljonus. Valsts prezidenta institūtu nāksies likvidēt, lai kopā savilktu galus. Ja līdz tam laikam netiks padzīta...


Nu nav VVF nekāda latviešu izdzimtene, bet tavas "tautības" pārstāve. Pie tam vēl īsta padauza- 70to gadu čekistu matrace. Par tevi, Artur, es uzrakstīju rakstā tautastribunals.eu "Kas paglābs “ebrejus”, kad pasaule uzzinās…" un aizsūtīju Tev, bet Tu momentā to izdzēsi ! Tajā nebija melots neviens vārds. Pasaules atmaksa par tiem noziegumiem būs prātam neaptverama.

Atbildēt

dhjdhdjdjym

17.09.2017. 11:48

var palīdzēt apses miets...........

Atbildēt

nuuuu lūk

17.09.2017. 11:22

»

un saliekam visos amatos stacijas bomžus, ātro kredītu grābējus un finanšu piramīdu ieguldītājus


te ir tipiskais brīvās LV pārstāvis - tavā izpratnē pastāv tikai 2 kastas šai valstī- valsts elite (un nav svarīgi, zagļi vai kas, vai šoferu dēli), galvenais , ka elite un tie, kam nav palaimējies, kas ir bomži, ubagi utt.

Tā jau tā valsts iet pakaļā, ka vispirms skolā maca, ka komunisms ir labs, tagad, ka pederastija ir pieņemamma

Pasēdi mājās, šodien svētdiena, padomā par šo

Atbildēt

tapēc

17.09.2017. 09:36

»

Kampt un kampt!

Kāpēc tik daudzi amatos nonākušie kļūst par rijīgām hiēnām, kas izlaupa jau tā ne visai bagāto valsti? Man likās, ka valsts prezidentam jābūt vislielākam patriotam, kurš vispirms domā par savu tautu nevis kabatu, un kurš ir pieticīgs savās vēlmēs


ka šī valsts ar sa pieļauj zagšanu, varmācību pret tautu, krāpšanu lielos apmēros. Varētu pat teikt, ka atbalsta, jo , kā zināms, likumi tiek rakstīti pastaliniekiem, ne rešņiem.
Kā to novērst- elementāri- apstiprināt likumu,ka politiski atbildīgas personas ir atbildīgas ar savu kapitālu un savu brīvību par sastrādāto .
Savukārt dekoratīvie cilvēki, pēc darba izpildes saņem dzīvokli (konkrēta summa) un vienu mašīnu un pensiju apt. 1000 eur mēnesī. Tālāk- kā paši prot.

Atbildēt

Mīļā latviešu tauta

17.09.2017. 06:06

»

Liepājas vējš

Rīt Vairai vārda diena. Kā apsveiksim, mīļā latviešu tauta? Varbūt uzdāvinam Saules mātei jaunu pulksteni vai diadēmu


uzdāvinam Saules mātei un pārējiem ex-karaļiem pa zārciņam, lai mazinātu Latvijas parādu pasaules žīdiem.

Atbildēt

bargais

17.09.2017. 04:51

Visus labumus nost! Jo netika pildīts zvērestst!
Tauta kā bija tā ari palika nabaga!

Atbildēt

Vai tikai Vairas iegribas?

17.09.2017. 00:17

Nav jau teikts, ka tas viss patiesi maksāja tik daudz, cik, izmantojot tradicionālo iepirkumu sistēmu ar ierēķinātiem otkatiem un 300% peļņu, ierāva nāsīs prezidentes apartamentu "aptaisītāji" un organizatori - loģiski - jo dārgāks projekts, jo lielāks otkats.
Es jau neko... bet man ar šo naudiņu visam mūžam pietiktu normālai iztikai...

Atbildēt

Liepājas vējš

17.09.2017. 00:04

Rīt Vairai vārda diena. Kā apsveiksim, mīļā latviešu tauta? Varbūt uzdāvinam Saules mātei jaunu pulksteni vai diadēmu?

Atbildēt

tam brr

16.09.2017. 22:59

»

brr

pietiekcomam laikam pasūtījums ienācis apliet ar dubļiem VVF


Ja tik konkrēti zini tos Amerika vai Ušakova nedarbiņus, tad klāj vaļā. Par eksprezidenti ir fakti, bet tev it kā "kaut kas"...

Atbildēt

Kampt un kampt!

16.09.2017. 22:55

Kāpēc tik daudzi amatos nonākušie kļūst par rijīgām hiēnām, kas izlaupa jau tā ne visai bagāto valsti? Man likās, ka valsts prezidentam jābūt vislielākam patriotam, kurš vispirms domā par savu tautu nevis kabatu, un kurš ir pieticīgs savās vēlmēs.

Atbildēt

16.09.2017. 22:29

»

saskaitīju

47 apgaismes ķermeņi vienā dzīvoklī!!!!!!!!!!!! par 19 tūkstošiem latu!!!!!!!!!!! tribunāls , ne gods pienākas šādam mantrausim! neizmērojama un pretīga mantrausība uz citu rēķina būtiba ir vienādojama ar zagšanu


Varbūt kāds varētu arī pateikt kā paraksti atrodas uz tāmēm, kas iekļāva budžetā konkrēto summu, kas parakstīja iepirkuma nolikumu, citādi tikai trula lapsas diršana!

Atbildēt

kas skaidras?

16.09.2017. 22:26

»

kaut vai liecību, ka VVF būtu pieprasījusi

Gana skaidras, kaut vēl diplomātiskas ir jau akciju sabiedrības Valsts nekustamie īpašumi oficiālās atbildes: „Projektētāja jeb arhitekta izvēlētais dzīvokļa plānojums un interjera stilistiskā apdare tika saskaņota gan ar Valsts prezidenta kanceleju...


Tas, ka es gribu, lai durvis veras pa labi, grāmatu skapim ir durvis, tapetes ir zaļas, bet virtuvē nav flīzes nekādi nenozīmē, ka tam visam jāmaksā 10-20 tūkstošus. Kādā no iepriekšējiem lapsas rakstiem arhitekte skaidri pateica, ka nekādu īpašu vēlmju nav bijis!

Atbildēt

saskaitīju

16.09.2017. 22:20

47 apgaismes ķermeņi vienā dzīvoklī!!!!!!!!!!!! par 19 tūkstošiem latu!!!!!!!!!!! tribunāls , ne gods pienākas šādam mantrausim! neizmērojama un pretīga mantrausība uz citu rēķina būtiba ir vienādojama ar zagšanu.

Atbildēt

Ak

16.09.2017. 22:16

nabaga "arāju tauta"! Būtu tā kā laiks atšķirt graudus no pelavām un tiem, kuriem ir nopelni, tos atdzīt, noņemt cepuri viņu priekšā. Tie, kuri zākājas un skauž- lai Dievs jūs sargā...

Atbildēt

Njā

16.09.2017. 21:52

Tante ahreņela. Mana invaliditātes pensija nesasniedz šito gadžetu vērtību. Šķiet, ka salīdzinoši priekš LV ekonomikas apmēriem Putina oligarhija nobāl un kautrīgi pastāv maliņā. :/

Atbildēt

kaut vai liecību, ka VVF būtu pieprasījusi

16.09.2017. 21:30

»

nu ja interesē

Parādi kaut vienu dokumentu vai kaut vai liecību, ka VVF būtu pieprasījusi tieši kaut ko no uzskaitītā un tieši tādā vērtībā


Gana skaidras, kaut vēl diplomātiskas ir jau akciju sabiedrības Valsts nekustamie īpašumi oficiālās atbildes: „Projektētāja jeb arhitekta izvēlētais dzīvokļa plānojums un interjera stilistiskā apdare tika saskaņota gan ar Valsts prezidenta kanceleju,

gan ar turpmāko lietotāju – bijušās prezidentes ģimeni,


kā arī ar pasūtītāju – valsts akciju sabiedrību Valsts nekustamie īpašumi.

Atbildēt

nu ja interesē

16.09.2017. 21:24

»

xxxx

Tiešām ļoti interesētu,kas no šeit uzskaitītā nav taisnība


Parādi kaut vienu dokumentu vai kaut vai liecību, ka VVF būtu pieprasījusi tieši kaut ko no uzskaitītā un tieši tādā vērtībā!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...