Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Linards

18.12.2017. 12:14

Uzzini vairāk par virtuves izlietēm, noderīga informācija par pieejamiem materiāliem un izmaksām - https://up-mebeles.lv/virtuves-izlietnes/

Atbildēt

nunu

21.09.2017. 16:25

»

pamela

Svētā Magdalēna,vai tiešām tas nekad nebeigsies?Tas viss ir publiski pieejams,gadiem apsūkāts.Par to,ka esam ES,NATO es VVF pili uzceltu,jo bez Hūtes norietiem NATO karavīriem mēs sen būtu"Latvija naša!"Ja jau anonīms skribents ,tad var saprast no kuras debess puses vai partijas.Ir tik daudz nelietīgu...


mēs būtu NATO arī bez sīs kundzītes. Diez- kā estiņi, leiši,poļi tur iekšā tika bez VVF? Tas tika nolemts pavisam citos līmenos un VVF pagadijās tā laime zīmeties visur par so lietu kā savu sadniegumu.Es vairāk atceros, kā šī bija viena no retajām , kas skrēja uz Maskavu Putina uzvaras svētkus svinēt, vēl man Valodu likums ir atmiņā, attirksme pret vecajiem zaldatiem, kuri sēdēja ierakumos, kamēr si varēja mukt kara laikā no t.s. atbrīvotajiem uz rietumiem. Un- atceries, kas so kundzi ieveda Saeimā, kad vēlēja prezidentu?

Atbildēt

Ziniet

21.09.2017. 10:02

Ja vien Alfrēds Valdmanis (1908—1970) (Gundara Valdmaņa (1940—2005) tēvs), kurš bija politisks darbinieks, bijušais Latvijas finanšu ministrs (1939—1940), vācu okupācijas laikā pašpārvaldes tieslietu ģenerāldirektors, Ņūfaundlendas (Kanāda) ekonomikas attīstības ģenerāldirektors, spētu šobrīd runāt, tad LL rakstītais būtu tikai ziediņi.

Atbildēt

to pamelai

18.09.2017. 21:38

»

pamelai

Dies pas!Svētās govis ušaka un amerika ofšorus gan nedrīkst pētīt..To lapsa nemūžam nedarīs.Lai nu ko,bet to gan nē


Paldies par sapratni.Tad jau vēl neesam zuduši pat ar tādiem kremļa troļļiem kā "pasaka par psiholoģi".Žēl,ka ir daļa komentētāju kas neatšķir graudus no pelavām,bet dzīvo PSRS ideoloģijas narkozē.

Atbildēt

pamelai

18.09.2017. 17:40

Dies pas!Svētās govis ušaka un amerika ofšorus gan nedrīkst pētīt..To lapsa nemūžam nedarīs.Lai nu ko,bet to gan nē!!!

Atbildēt

pamela

18.09.2017. 14:19

Svētā Magdalēna,vai tiešām tas nekad nebeigsies?Tas viss ir publiski pieejams,gadiem apsūkāts.Par to,ka esam ES,NATO es VVF pili uzceltu,jo bez Hūtes norietiem NATO karavīriem mēs sen būtu"Latvija naša!"Ja jau anonīms skribents ,tad var saprast no kuras debess puses vai partijas.Ir tik daudz nelietīgu valsts izzadzēju,bet nez kapēc par tiem klusē,jo var taču dabūt pamatīgi pa muti žulnaļugas.Papētiet kas pieder ofšoros Hūtei,Ušakam,Amerikam un Co!Vējonis NEKO !!! valsts labā nav darījis un vai tu re KĀ !!dzīvo.
Maitu lijas ir rakstījuša šo skricelējumu.Bez VVF arī pašiem slāviem tagad nebūtu kur glābties no Putina !

Atbildēt

Cip

17.09.2017. 22:52

Aģentūru arī var sakārtot galvā.. turklāt 90% ārzemju latviešu šeit ir atkritumi bet un spiegi

Atbildēt

Imants Līķauts

17.09.2017. 17:44

»

Vaira Līķe

ir liela kakātāja, ja jau vajadzīgi trīs Villeroy& Boch tualetes podi – 1374 lati


jā, man arī iekrita acīs, ka trīs podi , bet tualetes DIVAS, trešais laikam pie gultas, kur rīta miegu izskalot no acīm.
Viņai vispiemērotākā būtu strikti reģistrētā (vēlams ar skaitītāju) sausā tualete kādus 100 m no ārdurvīm.

Atbildēt

brr

17.09.2017. 15:15

»

paga paga

Un tu divanaa pirdeej, ko tu pats esi izdarijis Latvijas labaa? Tu tikai pieprasi info uz paplates uz brokastu laiku! Tad roc pats un peeti un atklaj so info sabiedribai. Ar savam caal smadzeneem nesaproti, ka viens cilveks nevar par visu un visiem veidot materialus, tad tu jabut cilvekiem 30! Bet, ...


es neko nepieprasu! tik saku, ka lapsa raksta ķengu rakstus un grāmatas par viesiem Latvijas politiskajiem spēkiem izņemot vienu -Saskaņu!
varbūt aizdomājamies, ka intereses šis kundziņs darbojas un kādu maizi ēd!

Atbildēt

paga paga

17.09.2017. 15:11

»

brr

prātu pazaudējis!? Apšaubīt godprātīgā kristāltīrā Latvijas patriota Lapsas patiesos nodomus...


Un tu divanaa pirdeej, ko tu pats esi izdarijis Latvijas labaa? Tu tikai pieprasi info uz paplates uz brokastu laiku! Tad roc pats un peeti un atklaj so info sabiedribai. Ar savam caal smadzeneem nesaproti, ka viens cilveks nevar par visu un visiem veidot materialus, tad tu jabut cilvekiem 30! Bet, pird talak divanaa un kritizee visus, kas vienigie ko dara un atmasko!

Atbildēt

brr

17.09.2017. 15:01

»

Neiedziļinoties detaļās

Kas tu galīgi kaunu esi pazaudējis


prātu pazaudējis!? Apšaubīt godprātīgā kristāltīrā Latvijas patriota Lapsas patiesos nodomus!?
Atrodiet pietiek portālā kādu kritizējošu rakstu par Ušakovu vai Ameriku, nu kaut par Burovu vai Jakrinu. Jakrins vispār kopš bija tēvziemiešu rindās bija sliktais, tagad kopš strādā Rīgas domē ir iekļuvis sarkanajā gramātā

Atbildēt

Dauka

17.09.2017. 14:59

»

M

Vai Vaira vispār jebkad ir ko veltījusi labdarībai? Vai viņa ar savu nekaunību un trekno dzīvošanu uz tauta rēķina zin, kā dzīvo pensionāri ar 200-300 eiro mēnesī


Protams ka nē. Atceros kaut kādu interviju ar viņu par Dziesmu svētkiem, (radio vai TV, tur žurnālisti nevarēja neko sagrozīt, jo runāja viņa) kurā šī ņēmās kaunināt, ka redz, dejotājām kurpes esot ar nobružātiem purngaliem, redz uz tāda līmeņa svētkiem jaunas esot vajadzējis nopirkt.

Atbildēt

Modris

17.09.2017. 14:49

Varbūt jauns limuzīns uz 80 gadu jubileju nav vienīgā dāvana eksprezidentei. Varbūt vēl ir citas par kurām mēs nezinām?

Atbildēt

to arī..

17.09.2017. 14:23

»

arī jautājums

Viņai nav pietiekoša stāža, lai saņemtu Latvijas pensiju


Viņa saņem exprezidenta pensiju no Latvijas taču. Un no tās ir jāmaksā nodokļi.

Atbildēt

arī jautājums

17.09.2017. 13:58

»

jautajums

Interesanti vai VVF maksaa nodoklus no abam ( Latvijas un Kanadas) pensijam Latvijas valstij, vai ari atkal vina ir iznemums


Viņai nav pietiekoša stāža, lai saņemtu Latvijas pensiju.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

17.09.2017. 13:29

»

brr

pietiekcomam laikam pasūtījums ienācis apliet ar dubļiem VVF


Kas tu galīgi kaunu esi pazaudējis?

Atbildēt

jautajums

17.09.2017. 13:27

Interesanti vai VVF maksaa nodoklus no abam ( Latvijas un Kanadas) pensijam Latvijas valstij, vai ari atkal vina ir iznemums?

Atbildēt

NUNU

17.09.2017. 13:05

Latvijas Saules sakarā nebija nekādu otkatu. Viņa pati izraudzījās visas ekstras ar cenām no katalogiem un dabā. Arī kopā ar arhitekti. Nekādu iepirkumu konkursu nebija. Tikai tādos rodas otkati. To visu kārtoja valsts kancelejas vadītājs, viņas izraudzītais M.Bondars.

Atbildēt

J.Čakste

17.09.2017. 12:56

savā kapā apgriezīsies otrādi, ja tuvumā būs aprakta šī negausīgā persona ar visu svītu . Latvijas vēsturē nav bijis neviena prezidenta ar tik pārmērīgām prasībām prezidentūras laikā . Bet šī pensionētā , labi situētā tantiņa , pat 10 gadus pēc prezidentūras nevar nomierināties , un pieprasa no mūsu kabatām apmaksāt visas viņas iegribas. Maksājam arī.

Atbildēt

To tikai

17.09.2017. 12:42

Joprojām ir dzīvi tie, kuriem viņš ir sniedzis palīdzību no savas personīgās algas. Mana bijušā vīra māte ar jaunāko bērnu uz rokas (vēl dzīva) no Gramzdas ielas kājām devās pie Ulmaņa pēc palīdzības, jo vīrs bija nodzēris visu algu. Ulmanis no maka izņēma un iedeva viņai 10Ls. Vēl dzīvi ir to zemnieku bērni, kuru vecākiem viņš zem vienkāršu pusdienu šķīvja to mājās atstāja naudu jauna zirga iegādei bojāgājušā vietā. Ļoti daudzi to, ka K.Ulmanis savu algu tērēja nelaimē nonākušajiem, vēl šodien apstiprinās. Komunistu melu propaganda Latvijā joprojām darbojas. Kaut gan mūsdienu vēsturnieki bez aizspriedumiem publicē savus pētījumus par Ulmani pavisam citā toņkārtā. Ar tiem var iepazīties arī presē.

Atbildēt

ministram jaatkapjas

17.09.2017. 12:30

VVF beidza but prezidente 2007. gadaa, 10 gadus atpakal.Tatad vinai vairs nepienakas nekada apsardze,( 2 x jau bijusi) ne auto no valsts lidzekliem. Ari savu dzimsanas dienu vina var svinet tikai kopaa ar gimeni un tuviem draugiem. Jo vina ir tikai viena no Latvijas pensionariem, un nekada nozimiga persona Latvijas dzivee. Bet Aizsardzibas ministram ir jaatkapjas par likuma parkapsanu sakaraa ar nesaprotamu izdabasanu vienai nenormali alkatigai pensionarei un piedevam info par to slepsanu.Man kauns ar par visu vinas gimeni, kas neierobezo vinas mantkaribu. Vieigais izskaidrojums tam, ka visa gimene no taa barojas.

Atbildēt

To pensionāre

17.09.2017. 11:00

Tādēļ jau Saule 2007.g. , atstājot prezidentūru , Latvijai nenovēlēja tādu nākošo prezidentu kā K.Ulmanis

Atbildēt

pensionāre

17.09.2017. 10:56

Pazinu K.Ulmaņa saimnieci - Elzas tanti, kura dažus gadus strādāja 17.bibliotēkā. Nomira pansionātā O.Vācieša ielā, uz kurieni pie viņas brauca G.Ulmanis ar sievu Ainu. Daudz lišķu bija arī viņa laikā. Ar goda vārtiem un rožu kaisīšanu.Elzas tante stāstīja, ka personīgā dzīve K.Ulmanim bijusi ļoti vienkārša.Nekādu ekstru. Viņam garšojis vienkāršs zemnieku ēdiens - biezpiens ar krējumu, putraimu putra, žāvēts speķis. Ja nav spējis laikā ierasties uz pusdienām, pieteicis, lai negaida, bet ēdienu atstāj cepeškrāsnī.Saulei stipri sakāpis galvā. Varbūt arī tādēļ laika apstākļi izmainījušies.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

17.09.2017. 10:54

»

A.P.

Man ir tādas aizdomas, ka demogrāfiskā pāreja (t.sk."balto" izmiršana) pēc apm.10 gadiem piespiedīs ekonomiski ļoti vājas valstis atsacīties no simboliskajiem simulakriem, kas LR izmaksā miljonus. Valsts prezidenta institūtu nāksies likvidēt, lai kopā savilktu galus. Ja līdz tam laikam netiks padzīta...


Nu nav VVF nekāda latviešu izdzimtene, bet tavas "tautības" pārstāve. Pie tam vēl īsta padauza- 70to gadu čekistu matrace. Par tevi, Artur, es uzrakstīju rakstā tautastribunals.eu "Kas paglābs “ebrejus”, kad pasaule uzzinās…" un aizsūtīju Tev, bet Tu momentā to izdzēsi ! Tajā nebija melots neviens vārds. Pasaules atmaksa par tiem noziegumiem būs prātam neaptverama.

Atbildēt

dhjdhdjdjym

17.09.2017. 10:48

var palīdzēt apses miets...........

Atbildēt

nuuuu lūk

17.09.2017. 10:22

»

un saliekam visos amatos stacijas bomžus, ātro kredītu grābējus un finanšu piramīdu ieguldītājus


te ir tipiskais brīvās LV pārstāvis - tavā izpratnē pastāv tikai 2 kastas šai valstī- valsts elite (un nav svarīgi, zagļi vai kas, vai šoferu dēli), galvenais , ka elite un tie, kam nav palaimējies, kas ir bomži, ubagi utt.

Tā jau tā valsts iet pakaļā, ka vispirms skolā maca, ka komunisms ir labs, tagad, ka pederastija ir pieņemamma

Pasēdi mājās, šodien svētdiena, padomā par šo

Atbildēt

tapēc

17.09.2017. 08:36

»

Kampt un kampt!

Kāpēc tik daudzi amatos nonākušie kļūst par rijīgām hiēnām, kas izlaupa jau tā ne visai bagāto valsti? Man likās, ka valsts prezidentam jābūt vislielākam patriotam, kurš vispirms domā par savu tautu nevis kabatu, un kurš ir pieticīgs savās vēlmēs


ka šī valsts ar sa pieļauj zagšanu, varmācību pret tautu, krāpšanu lielos apmēros. Varētu pat teikt, ka atbalsta, jo , kā zināms, likumi tiek rakstīti pastaliniekiem, ne rešņiem.
Kā to novērst- elementāri- apstiprināt likumu,ka politiski atbildīgas personas ir atbildīgas ar savu kapitālu un savu brīvību par sastrādāto .
Savukārt dekoratīvie cilvēki, pēc darba izpildes saņem dzīvokli (konkrēta summa) un vienu mašīnu un pensiju apt. 1000 eur mēnesī. Tālāk- kā paši prot.

Atbildēt

Mīļā latviešu tauta

17.09.2017. 05:06

»

Liepājas vējš

Rīt Vairai vārda diena. Kā apsveiksim, mīļā latviešu tauta? Varbūt uzdāvinam Saules mātei jaunu pulksteni vai diadēmu


uzdāvinam Saules mātei un pārējiem ex-karaļiem pa zārciņam, lai mazinātu Latvijas parādu pasaules žīdiem.

Atbildēt

bargais

17.09.2017. 03:51

Visus labumus nost! Jo netika pildīts zvērestst!
Tauta kā bija tā ari palika nabaga!

Atbildēt

Vai tikai Vairas iegribas?

16.09.2017. 23:17

Nav jau teikts, ka tas viss patiesi maksāja tik daudz, cik, izmantojot tradicionālo iepirkumu sistēmu ar ierēķinātiem otkatiem un 300% peļņu, ierāva nāsīs prezidentes apartamentu "aptaisītāji" un organizatori - loģiski - jo dārgāks projekts, jo lielāks otkats.
Es jau neko... bet man ar šo naudiņu visam mūžam pietiktu normālai iztikai...

Atbildēt

Liepājas vējš

16.09.2017. 23:04

Rīt Vairai vārda diena. Kā apsveiksim, mīļā latviešu tauta? Varbūt uzdāvinam Saules mātei jaunu pulksteni vai diadēmu?

Atbildēt

tam brr

16.09.2017. 21:59

»

brr

pietiekcomam laikam pasūtījums ienācis apliet ar dubļiem VVF


Ja tik konkrēti zini tos Amerika vai Ušakova nedarbiņus, tad klāj vaļā. Par eksprezidenti ir fakti, bet tev it kā "kaut kas"...

Atbildēt

Kampt un kampt!

16.09.2017. 21:55

Kāpēc tik daudzi amatos nonākušie kļūst par rijīgām hiēnām, kas izlaupa jau tā ne visai bagāto valsti? Man likās, ka valsts prezidentam jābūt vislielākam patriotam, kurš vispirms domā par savu tautu nevis kabatu, un kurš ir pieticīgs savās vēlmēs.

Atbildēt

16.09.2017. 21:29

»

saskaitīju

47 apgaismes ķermeņi vienā dzīvoklī!!!!!!!!!!!! par 19 tūkstošiem latu!!!!!!!!!!! tribunāls , ne gods pienākas šādam mantrausim! neizmērojama un pretīga mantrausība uz citu rēķina būtiba ir vienādojama ar zagšanu


Varbūt kāds varētu arī pateikt kā paraksti atrodas uz tāmēm, kas iekļāva budžetā konkrēto summu, kas parakstīja iepirkuma nolikumu, citādi tikai trula lapsas diršana!

Atbildēt

kas skaidras?

16.09.2017. 21:26

»

kaut vai liecību, ka VVF būtu pieprasījusi

Gana skaidras, kaut vēl diplomātiskas ir jau akciju sabiedrības Valsts nekustamie īpašumi oficiālās atbildes: „Projektētāja jeb arhitekta izvēlētais dzīvokļa plānojums un interjera stilistiskā apdare tika saskaņota gan ar Valsts prezidenta kanceleju...


Tas, ka es gribu, lai durvis veras pa labi, grāmatu skapim ir durvis, tapetes ir zaļas, bet virtuvē nav flīzes nekādi nenozīmē, ka tam visam jāmaksā 10-20 tūkstošus. Kādā no iepriekšējiem lapsas rakstiem arhitekte skaidri pateica, ka nekādu īpašu vēlmju nav bijis!

Atbildēt

saskaitīju

16.09.2017. 21:20

47 apgaismes ķermeņi vienā dzīvoklī!!!!!!!!!!!! par 19 tūkstošiem latu!!!!!!!!!!! tribunāls , ne gods pienākas šādam mantrausim! neizmērojama un pretīga mantrausība uz citu rēķina būtiba ir vienādojama ar zagšanu.

Atbildēt

Ak

16.09.2017. 21:16

nabaga "arāju tauta"! Būtu tā kā laiks atšķirt graudus no pelavām un tiem, kuriem ir nopelni, tos atdzīt, noņemt cepuri viņu priekšā. Tie, kuri zākājas un skauž- lai Dievs jūs sargā...

Atbildēt

Njā

16.09.2017. 20:52

Tante ahreņela. Mana invaliditātes pensija nesasniedz šito gadžetu vērtību. Šķiet, ka salīdzinoši priekš LV ekonomikas apmēriem Putina oligarhija nobāl un kautrīgi pastāv maliņā. :/

Atbildēt

kaut vai liecību, ka VVF būtu pieprasījusi

16.09.2017. 20:30

»

nu ja interesē

Parādi kaut vienu dokumentu vai kaut vai liecību, ka VVF būtu pieprasījusi tieši kaut ko no uzskaitītā un tieši tādā vērtībā


Gana skaidras, kaut vēl diplomātiskas ir jau akciju sabiedrības Valsts nekustamie īpašumi oficiālās atbildes: „Projektētāja jeb arhitekta izvēlētais dzīvokļa plānojums un interjera stilistiskā apdare tika saskaņota gan ar Valsts prezidenta kanceleju,

gan ar turpmāko lietotāju – bijušās prezidentes ģimeni,


kā arī ar pasūtītāju – valsts akciju sabiedrību Valsts nekustamie īpašumi.

Atbildēt

nu ja interesē

16.09.2017. 20:24

»

xxxx

Tiešām ļoti interesētu,kas no šeit uzskaitītā nav taisnība


Parādi kaut vienu dokumentu vai kaut vai liecību, ka VVF būtu pieprasījusi tieši kaut ko no uzskaitītā un tieši tādā vērtībā!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...