Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

asre

08.02.2019. 23:37

Autor ir neizglītots muļķis, rakstā tik daudz muļķību, ka nav vērts pat sākt komentēt. Visinetresantākais ir autora uzvārds, kas ir īstens ebreju uzvārds. Te nu nav ko piebilst - provokācija?

Atbildēt

Ģeniāls izgudrojums

05.02.2019. 07:38

Apgraizīšana. Vienmēr atcerēsies kas tu esi.

Atbildēt

16 marts

04.02.2019. 16:39

»

forcemajeure

autors redzējis to, ko gribējis redzēt. Jeruzalemes vecpilsētā uzmācīgi tirgojas arābi. tie arī tirgo "svētos" priekšmetus un visvisādus sū.. ebrejiem ir pieklājīgi veikaliņi viņu daļā...


Nu, vispār, ASV dod vēl vairāk arābiem un citām reģiona valstīm, nerēķinot ES atbalstu, tā ka naudai tur diezgan maza nozīme.

Kaŗus pret arābiem Izraēla spēja uzvarēt bez ASV naudas un ieročiem - tas ka tā nesmādē jebkādu palīdzību, tas ir cits jautājums.

Atbildēt

A.K.

04.02.2019. 14:03

»

meh

Tā nav arābu zeme. Līdz 1948. gadam par palestīniešiem dēvēja ebrejus, bet mūsdienās - arābus


Stāsts jau nav par to, vai Palestīna ir ebreju vai arābu zeme. Stāsts ir par to, ka zeme pieder Dievam un visiem uz tās draudzīgi jāsadzīvo.

Atbildēt

meh

04.02.2019. 12:49

»

jautaajums

vēsturiskā patiesība ir ebreju pusē


Tā nav arābu zeme. Līdz 1948. gadam par palestīniešiem dēvēja ebrejus, bet mūsdienās - arābus.

Atbildēt

meh

04.02.2019. 12:36

»

apbrīnoju muļķus

kas nekad nav lasījuši, ka Izraēla dibināta tikai 1948. gadā tas ir pēc kara. To piešķīra politiķi kā kompensāciju par Hitlera Holokaustu. Un to piešķir atņemot Palestīnai daļu teritorijas


Apbrīnoju pamuļķus, kas nav lasījuši, ka Latvijā 19. gadsimtā dzīvoja cionisma kustības kustības pamatlicēji un vēlāk arī Izraēlas valsts ATJAUNOTĀJI.

Mūsdienu Latvijas republika arī skaitās pirmskaŗa republikas turpinājums, vai ne?

Atbildēt

meh

04.02.2019. 12:34

"Vispār, tā ir ļoti interesanta lieta, kā ebreji ir pamanījušies pieteikt un pamatot ar Dieva apsolījumiem savas monopoltiesības uz Palestīnas zemi..."

Vispār, Izraēla un Jūdeja Palestīnas vietā atradās jau tad, kad Palestīnas jaunvārds vēl nebija izdomāts - kopā ar visiem ebrejiem. Drīzāk ir interesanti kā fanātiķu ebreju sekta izveidoja kristietību un kā vēlāk līdzīgu ceļu gāja Muhameds ar savas sektas izveidošanu. Un abu reliģiju atzarojumi lieto un uzskata par savējiem ebreju praviešus...

Atbildēt

Landlady Lata

04.02.2019. 01:18

Esmu bijusi arābu zemēs un Izraēlā. Tie ebreji, kas dzīvo Izraēlā, pamatā ir salašņas no bijušās PSRS, krievžīdi, kas cilvēcību nepazīst. Naudas dēļ viņi tur ir gatavi nomušīt katru tūristu, viņu alkatība ir nenormāla. Arābi ir daudz viesmīlīgāki, naivāki, zināmā mērā patīkamāki. Biju arī Palestīnā, un to nespēju aizmirst vēl šodien. Vispār neiesaku nevienam cilvēkam braukt uz Izraēlu, tērēt tur lielu naudu ne par ko. `So zemi tās alkatīgo ebreju dēļ vajag boikotēt.

Atbildēt

apbrīnoju muļķus

04.02.2019. 00:24

»

švamme

Neesmu bijusi Izraēlā, bet apmēram tādu pašu situācijas skaidrojumu dzirdēju no kāda palestīnieša ASV. Žīdi vienkārši vienā mirklī atņēma zemi tur dzīvojošiem cilvēkiem ar uz Bībeles balstītiem argumentiem un pamatojumiem, nežēlīgi iznīcinot palestīniešus. Žīds arī tuksnesī ir žīds un pēc vārda tam ...


kas nekad nav lasījuši, ka Izraēla dibināta tikai 1948. gadā tas ir pēc kara. To piešķīra politiķi kā kompensāciju par Hitlera Holokaustu. Un to piešķir atņemot Palestīnai daļu teritorijas.

Atbildēt

Norijies Kadišs!

03.02.2019. 22:48

»

piedzēries atkal?

eikatu izgulēt dzērumu tukšdiršanas procesa vemstīkla


Parevies tiesu maukām, alkoholiķēm! Mēsls!

Atbildēt

Niknais, saņem purna!

03.02.2019. 20:57

»

Niknais

Kāda atšķirība starp maizi un j krāsnī


Kāda atšķirība starp Sibiriju un Latviju?
Sniega vairak

Atbildēt

švamme

03.02.2019. 20:19

Neesmu bijusi Izraēlā, bet apmēram tādu pašu situācijas skaidrojumu dzirdēju no kāda palestīnieša ASV. Žīdi vienkārši vienā mirklī atņēma zemi tur dzīvojošiem cilvēkiem ar uz Bībeles balstītiem argumentiem un pamatojumiem, nežēlīgi iznīcinot palestīniešus. Žīds arī tuksnesī ir žīds un pēc vārda tam dziļā tarbā nav jāmeklē. Manipulātori ar lielo burtu.

Atbildēt

piedzēries atkal?

03.02.2019. 19:52

»

Beidz rīt, Kadiš!

Tava tukšdiršana par procesu, kā atradi tēmu rakstam, ir vēmekļa vērta! Padomā par to


eikatu izgulēt dzērumu tukšdiršanas procesa vemstīkla..

Atbildēt

forcemajeure

03.02.2019. 18:33

autors redzējis to, ko gribējis redzēt. Jeruzalemes vecpilsētā uzmācīgi tirgojas arābi. tie arī tirgo "svētos" priekšmetus un visvisādus sū.. ebrejiem ir pieklājīgi veikaliņi viņu daļā.
arābi šeit ir ienācēji. vēsturiskā patiesība ir ebreju pusē. viņiem USA gadā dod 1.5 miljardu t.s. palīdzības, par ko viņi var iepirkt ieročus un militārās tehnoloģijas. tas arī Izraēlas spēka noslēpums. nu, dumji viņi arī nav

Atbildēt

Beidz rīt, Kadiš!

03.02.2019. 18:30

Tava tukšdiršana par procesu, kā atradi tēmu rakstam, ir vēmekļa vērta! Padomā par to!

Atbildēt

...

03.02.2019. 16:40

»

Niknais

Kāda atšķirība starp maizi un j krāsnī


Tie stāsti par tām krāsnīm un sadedzināto j skaitu ir superpārspīlēti , sanāk ka visa reiha kalnrūpniecība tikai krāsnīm vien strādāja , un tad vēl par maz.To varētu sarēķināt pat piektklasnieks.

Atbildēt

Niknais

03.02.2019. 16:22

Kāda atšķirība starp maizi un j krāsnī?
Maize nekliedz

Atbildēt

lauķis

03.02.2019. 15:35

...ebreji ir devuši pasaulei kristietību, paši to nepieņemdami...
Ar šo ir pateikts gandrīz viss.Jūdi ir bieži mainījuši savas ,,dzimtenes,, un no visurienes dzīti ārā.Interesanti , kāpēc?Arī palestīna ir tāda pati ,,dzimtene,, ka pārējās.Seno gleznotāju darbos Jēzus dzimtene attēlota kā zaļojoša zeme , bet Palestīna ir tuksnesis.

Atbildēt

Vecais

03.02.2019. 15:02

Man nepastīk jūdi,bet palestīniesi man nepatīk vēl vairak.
Тупиковая ветвь цивилизации...
P.S.Izraēla izbraukāta krustu sķersu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...