Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvija - neizdevusies valsts

11.11.2022. 15:55

Garš raksts ne par ko.
Nejauši noklausījos divu nepazīstamu vīriešu sarunu. Viens otram teica, ka Kariņš ir pietiekoši daudz safenderējis kopā ar Danielu Covid afēras laikā, lai viņam nebūtu nekādas vajadzības tagad vēl domāt par krīzi u. c. nepatīkamām lietām.

Atbildēt

no Balviem

11.11.2022. 15:53

»

Patriotiskais gars

kaut kāds soroskekss "kairušs" taisīs LATGALĒ revoļūciju un "mācīs" LATGAĻUS kā domāt,kā runāt.LATGALE BIJA un BŪS SAULES MŪŽA ZEMES SASTĀVĀ!LATvija-sākuma burti atvasinājums no LATgale!Šie keksi,kad mazbriti ražoja video FEIKUS, lai NOMELNOTU LATGALI,sēdēja mutē ar "ūdeni",atradušies pamācītāji...


Piekritu, tikai Latgale ir viens no visvairak rusificetiem LV reģioniem..Tur, Daugavpilī pat latviešu valodu nedzird tik pat kā...
Diemzēl ar tiem rusificētiem cilvēkiem ir tā kā rakstīja Ļeņins, kā rusificēts cittautietis-lielākais savas tautas ienaidnieks...
Latgalē labi redzāms-kas tur ko kur integrēja: Vai latgalieši integrēja CCCP imigrantus latgaļu valodā un kultūrā vai CCCP imigranti integrēja latgaliešus ruskii mir....

Atbildēt

Miks

11.11.2022. 15:50

»

lauķis

Un tā vēlē jau 30 gadus,labākos no labākajiem ar sadomazohistisku prieku korī blēdami ka ir demokrātija un ka kūtiņa pieder aitiņām


Sveicu lauķi Lāčplēša dienā. Tā ir piemiņas diena tiem mūsu karavīriem, kas sadeva pa purnu osvoboditeliem un vāciešiem, kuri tīkoja te izveidot Krievijas koloniju.

Atbildēt

Gustavs

11.11.2022. 15:48

»

Noziedznieks Silenieks

Noziedznieks ar stāžu Silenieks izlaidis purkšķi


Es Silenieku liktu vienā rinda ar Brigmani, Lembergu, Skeli, Jaunupu u.c. varai pietuvinātiem pašlabuma meklētājiem...kur pat neko nav dzirdējuši par valsts un tautas interesēm.

Atbildēt

Noziedznieks Silenieks

11.11.2022. 15:34

Noziedznieks ar stāžu Silenieks izlaidis purkšķi.

Atbildēt

lauķis

11.11.2022. 15:20

»

lauķim

Tu droši vari pirst komentāros, mums ir demokrātija. Kurš grib, iet uz vēlēšanām, kurš ne, tas pļūta komentāros


Un tā vēlē jau 30 gadus,labākos no labākajiem ar sadomazohistisku prieku korī blēdami ka ir demokrātija un ka kūtiņa pieder aitiņām.
Nav vērts aitām stāstīt kas darāms un kāpēc,jo aitas.

Atbildēt

Patriotiskais gars

11.11.2022. 15:15

kaut kāds soroskekss "kairušs" taisīs LATGALĒ revoļūciju un "mācīs" LATGAĻUS kā domāt,kā runāt.LATGALE BIJA un BŪS SAULES MŪŽA ZEMES SASTĀVĀ!LATvija-sākuma burti atvasinājums no LATgale!Šie keksi,kad mazbriti ražoja video FEIKUS, lai NOMELNOTU LATGALI,sēdēja mutē ar "ūdeni",atradušies pamācītāji!

Atbildēt

Nu nu

11.11.2022. 13:48

»

hugo d..s

Kariņa un Ašeradena kungiem vajadzētu pastrādāt sabiedrības labā parlamentā un ļaut Rinkeviča kungam vadīt koalīcijas sarunas...


Tātad, Jūsuprāt, ir ok, ka partijas pirms vēlēšanām virza vienu premjera kandidātu, bet pēc vēlēšanām ka trusīti no cilindra izvelk citu kandidātu? Manuprāt, tas nav ok.

Atbildēt

lauķis

11.11.2022. 13:30

»

Oki

Rinkēvičs par premjeru ? Tas ir kaut kāds asu izjūtu cienītāju joks


A bet kāpēc tad ne?Francijai ir pidrallā Makarons,Ukrainai ir pidrallā un narkomāns Zeļonka-Petruška,Krievijā vispār "mnogostanočņiks" Mazulīte Pūū,ASV ir pilnīgs dārzenis Bidons.Rinka uz viņu fona gluži sprauns un iekārojams.
Vispār man ir pilnīgi vienalga kurš un ar ko,es viņiem neesmu devis tiesības kaut ko lemt manā vietā.

Atbildēt

ROFLMAO

11.11.2022. 13:23

Ja Kariņš negrib vadīt valdību, tad jādod iespēja citai koalīcijai.
Latvisku un labēju partijbandu varavīksnes koalīcija būtu:
ZZS + NA + AS + LPV.

Rinkevič, bāz savu p**** citur! 🌈🏳️‍🌈

Atbildēt

vēl viens krčangals

11.11.2022. 12:57

no zilzaļoranžajiem čekistiem 3A

Atbildēt

Oki

11.11.2022. 12:53

Rinkēvičs par premjeru ? Tas ir kaut kāds asu izjūtu cienītāju joks ?

Atbildēt

tā viš i

11.11.2022. 12:27

Nu, bet protams, kārtējā "mazākā ļaunuma" demonstrēšana. Kariņš tas sliktais un tad nāk "mazākais ļaunums" zilais Rinkevičs. Tauta priecājas - re kā to nelabo Kariņu nobīdīja malā!Tā viņam vajadzēja!
Bet Kariņam tas premjera amats pēc tam, kad visi aizlienētie miljardi ir "apgūti" un ar kovidafēru pamatīgi iedragāta vēl atlikusī uzņēmējdarbība, ir vajadzīgs kā zaķim piektā kāja. Viņam, tāpat kā Dombrovskim par nopelniem Latvijas valstiskuma iznīcināšanā, droši vien, jau ir sagatavota vieta Eiroparlamentā. Un tad viņu varēs nākamais premjera izstrādājums pat par grēkāzi pasludināt. Neviena prokuratūra, ne tiesa viņam klāt netiks.

Atbildēt

Eiropietis

11.11.2022. 11:54

Kariņš ... cer kļūt par nākamo Eiropas komisāru, jo Valda Dombrovska termiņš drīz beigsies
---------
Starp citu, Eiropas komisāriem nav termiņu ierobežojuma, t.i. teorētiski Dombrovskis var strādāt arī nākamo termiņu.

Atbildēt

hugo d..s

11.11.2022. 11:51

Kariņa un Ašeradena kungiem vajadzētu pastrādāt sabiedrības labā parlamentā un ļaut Rinkeviča kungam vadīt koalīcijas sarunas!
Rādās ka viņš saprot "drēbi"un partiju pārstāvji viņa vadībā izstrādās reālu darbības deklarāciju un bez lielām domstarpībām sadalīs ministrijas un izveidotais Ministru kabinets būs darbspējīgs

Atbildēt

vice

11.11.2022. 11:43

"Mīkstais makarons" ar filologa izglītību nav kompetents valdības vadīšanai vai krīzes jautājumu risināšanai (nav kompetenes, izpratnes u.t.t.)!!!

Papildus iecerējis labāk apmaksātu dīkdieņa amatu (visdrīzākais ES struktūrās).

Nabaga daudzdesmit tūkstošu klerku armija!

Atbildēt

non

11.11.2022. 11:37

kaut kā neatceros, ka Vējonis Kariņu būtu nominējis? JV bija salīdzinoši zems procents un kad citu partiju līderi atteicās, Kariņš pats izvirzīja sevi kā "glābējs". Tā tas vismaz bija vērojams no skatītāju zāles. Neredzu iemeslu, kas šodien liegtu premjeru izvēlēties no citas partijas. Kariņš ir paspējis sevi diskreditēt gan kā valsts vadītājs un nu jau arī kā privātpersona ar savu neadekvāto uzvedību

Atbildēt

Cilvēks

11.11.2022. 11:37

Paldies par rakstu.Var redzēt cik Kariņš ir bailīgs.Prasīsiet kāpēc,tad lūk kur tas suns aprakts.Nemākulīgi tiesājās ar Lembergu, zaudēja savas neprofesionalitātes dēļ.Negribēja lai diskusijās piedalās Lembergs,tagad negrib redzēt Pīlēnu.Kāpēc?Ļoti vienkārši,jo šie kungi ir zinoši,kompetenti,jo te bijuši kopš dzimšanas un saprot to kas ir noticis un notiek.Unpar Lembergu labāk būtu paklusējuši,skrien uz Ameriku lai uzliek sankcijabet kam tad sarieba Kariņa pakalpiņi Bordāns un Jurašs, mūsu valstij.Nav Kariņam jābūt par ministru prezidentu,nav.Sarunas ved ar visām trim partijām vienlaikus!

Atbildēt

vecā ziņkārība

11.11.2022. 11:36

kas ir AP?Ir AS.

Atbildēt

HT

11.11.2022. 11:25

Nāve-2 pierāda, ka Kariņš grib veidot valdību vēlāk, pēc 18. novembra, jo gāzes Latvijas ekonomikai nepietiek. Kariņam slepena vienošanās ar Kalvīša starpniekiem gāzei no Krievijas par rubļiem.

Kariņa sievas darījumi ar krieviem ofšorā aizmirsies?

Ofšorā Kariņa un Kalvīša starpnieki pelnīs ar darījumiem no gāzes iepirkumiem Latvijai?

Varbūt tur tas suns aprakts?

GanPīlēna teksti, gan Kariņa teksti neveicina ātru valdības izveidi.

Pīlēns negrib būt premjers. Tik muļķis nav.

Sesks varētu vadīt “klimata minustriju” ar elektrības tarifiem MK noteikumu izskatā Pīlēna logu biznesam.

Pīlēns sevi iedomājas par Valsts prezidentu, bet neatbilst šim simbolam ne tuvu.

Atbildēt

ak

11.11.2022. 11:17

Man, savukārt, rodas sajūta, ka AP ir tapis kā projekts, lai tiktu Saeimā, taču bez kopīga nākotnes redzējuma par reālu darbu un AP šobrīd netiek galā paši ar sevi. Iespējams, ka AP traucē tas, ka viņi ir pārāk plaši apvienoti. Piedāvāto Kariņa valdības variantu dēvē par "kaķi maisā", bet patiesībā viņi paši ir īsts "kaķis maisā" ar līderi, kurš nepārstāv nevienu no partijām un izskatās, ka nepārstāv arī pats sevi. Šīs ir sekas tam, ka mūsdienās partijām tiek piešķirts finansējums par to vien, ka tā iekļūst Saeimā, un šobrīd partiju pašmērķis ir primāri savākt procentus vēlēšanās, tikšana pie varas jau ir otršķirīga.

Atbildēt

Tante no laukiem (ar sklerozi)

11.11.2022. 10:24

Nu onkulītis jau sevi pierādīja kā izcilu s*dīgs covid-19 krīzes laika premjera izstrādājums, kurš labākajā gadījumā varēja pretendēt uz slepeno pēcvaldības sēžu preses sekretāra amatu (kamēr ministreļi twiteros čivināja pilnīgi pretējus tekstus).
Ja gribētu strādāt - sen jau būtu valdība gatava!
Visas atrunas kā bērnudārzā: ja tu vairāk draudzēsies ar viņu kā ar viņu, tad es mazāk draudzēšos ar tevi.

Atbildēt

:)

11.11.2022. 10:12

Tas, ka Kariņš 2 nedēļās izveidoja valdību ir tikai formāli. Reāli jau viņš sāka veidot valdību krietni agrāk (decembra sākumā), un tikai 7. janvārī viņu oficiāli aicināja to darīt.
Tad jau arī tagad var teikt, ka Kariņš vēl nemaz nav sācis veidot valdību, jo prezidents nav oficiāli aicinājis viņu to darīt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...