Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvija - neizdevusies valsts

11.11.2022. 15:55

Garš raksts ne par ko.
Nejauši noklausījos divu nepazīstamu vīriešu sarunu. Viens otram teica, ka Kariņš ir pietiekoši daudz safenderējis kopā ar Danielu Covid afēras laikā, lai viņam nebūtu nekādas vajadzības tagad vēl domāt par krīzi u. c. nepatīkamām lietām.

Atbildēt

no Balviem

11.11.2022. 15:53

»

Patriotiskais gars

kaut kāds soroskekss "kairušs" taisīs LATGALĒ revoļūciju un "mācīs" LATGAĻUS kā domāt,kā runāt.LATGALE BIJA un BŪS SAULES MŪŽA ZEMES SASTĀVĀ!LATvija-sākuma burti atvasinājums no LATgale!Šie keksi,kad mazbriti ražoja video FEIKUS, lai NOMELNOTU LATGALI,sēdēja mutē ar "ūdeni",atradušies pamācītāji...


Piekritu, tikai Latgale ir viens no visvairak rusificetiem LV reģioniem..Tur, Daugavpilī pat latviešu valodu nedzird tik pat kā...
Diemzēl ar tiem rusificētiem cilvēkiem ir tā kā rakstīja Ļeņins, kā rusificēts cittautietis-lielākais savas tautas ienaidnieks...
Latgalē labi redzāms-kas tur ko kur integrēja: Vai latgalieši integrēja CCCP imigrantus latgaļu valodā un kultūrā vai CCCP imigranti integrēja latgaliešus ruskii mir....

Atbildēt

Miks

11.11.2022. 15:50

»

lauķis

Un tā vēlē jau 30 gadus,labākos no labākajiem ar sadomazohistisku prieku korī blēdami ka ir demokrātija un ka kūtiņa pieder aitiņām


Sveicu lauķi Lāčplēša dienā. Tā ir piemiņas diena tiem mūsu karavīriem, kas sadeva pa purnu osvoboditeliem un vāciešiem, kuri tīkoja te izveidot Krievijas koloniju.

Atbildēt

Gustavs

11.11.2022. 15:48

»

Noziedznieks Silenieks

Noziedznieks ar stāžu Silenieks izlaidis purkšķi


Es Silenieku liktu vienā rinda ar Brigmani, Lembergu, Skeli, Jaunupu u.c. varai pietuvinātiem pašlabuma meklētājiem...kur pat neko nav dzirdējuši par valsts un tautas interesēm.

Atbildēt

Noziedznieks Silenieks

11.11.2022. 15:34

Noziedznieks ar stāžu Silenieks izlaidis purkšķi.

Atbildēt

lauķis

11.11.2022. 15:20

»

lauķim

Tu droši vari pirst komentāros, mums ir demokrātija. Kurš grib, iet uz vēlēšanām, kurš ne, tas pļūta komentāros


Un tā vēlē jau 30 gadus,labākos no labākajiem ar sadomazohistisku prieku korī blēdami ka ir demokrātija un ka kūtiņa pieder aitiņām.
Nav vērts aitām stāstīt kas darāms un kāpēc,jo aitas.

Atbildēt

Patriotiskais gars

11.11.2022. 15:15

kaut kāds soroskekss "kairušs" taisīs LATGALĒ revoļūciju un "mācīs" LATGAĻUS kā domāt,kā runāt.LATGALE BIJA un BŪS SAULES MŪŽA ZEMES SASTĀVĀ!LATvija-sākuma burti atvasinājums no LATgale!Šie keksi,kad mazbriti ražoja video FEIKUS, lai NOMELNOTU LATGALI,sēdēja mutē ar "ūdeni",atradušies pamācītāji!

Atbildēt

Nu nu

11.11.2022. 13:48

»

hugo d..s

Kariņa un Ašeradena kungiem vajadzētu pastrādāt sabiedrības labā parlamentā un ļaut Rinkeviča kungam vadīt koalīcijas sarunas...


Tātad, Jūsuprāt, ir ok, ka partijas pirms vēlēšanām virza vienu premjera kandidātu, bet pēc vēlēšanām ka trusīti no cilindra izvelk citu kandidātu? Manuprāt, tas nav ok.

Atbildēt

lauķis

11.11.2022. 13:30

»

Oki

Rinkēvičs par premjeru ? Tas ir kaut kāds asu izjūtu cienītāju joks


A bet kāpēc tad ne?Francijai ir pidrallā Makarons,Ukrainai ir pidrallā un narkomāns Zeļonka-Petruška,Krievijā vispār "mnogostanočņiks" Mazulīte Pūū,ASV ir pilnīgs dārzenis Bidons.Rinka uz viņu fona gluži sprauns un iekārojams.
Vispār man ir pilnīgi vienalga kurš un ar ko,es viņiem neesmu devis tiesības kaut ko lemt manā vietā.

Atbildēt

ROFLMAO

11.11.2022. 13:23

Ja Kariņš negrib vadīt valdību, tad jādod iespēja citai koalīcijai.
Latvisku un labēju partijbandu varavīksnes koalīcija būtu:
ZZS + NA + AS + LPV.

Rinkevič, bāz savu p**** citur! 🌈🏳️‍🌈

Atbildēt

vēl viens krčangals

11.11.2022. 12:57

no zilzaļoranžajiem čekistiem 3A

Atbildēt

Oki

11.11.2022. 12:53

Rinkēvičs par premjeru ? Tas ir kaut kāds asu izjūtu cienītāju joks ?

Atbildēt

tā viš i

11.11.2022. 12:27

Nu, bet protams, kārtējā "mazākā ļaunuma" demonstrēšana. Kariņš tas sliktais un tad nāk "mazākais ļaunums" zilais Rinkevičs. Tauta priecājas - re kā to nelabo Kariņu nobīdīja malā!Tā viņam vajadzēja!
Bet Kariņam tas premjera amats pēc tam, kad visi aizlienētie miljardi ir "apgūti" un ar kovidafēru pamatīgi iedragāta vēl atlikusī uzņēmējdarbība, ir vajadzīgs kā zaķim piektā kāja. Viņam, tāpat kā Dombrovskim par nopelniem Latvijas valstiskuma iznīcināšanā, droši vien, jau ir sagatavota vieta Eiroparlamentā. Un tad viņu varēs nākamais premjera izstrādājums pat par grēkāzi pasludināt. Neviena prokuratūra, ne tiesa viņam klāt netiks.

Atbildēt

Eiropietis

11.11.2022. 11:54

Kariņš ... cer kļūt par nākamo Eiropas komisāru, jo Valda Dombrovska termiņš drīz beigsies
---------
Starp citu, Eiropas komisāriem nav termiņu ierobežojuma, t.i. teorētiski Dombrovskis var strādāt arī nākamo termiņu.

Atbildēt

hugo d..s

11.11.2022. 11:51

Kariņa un Ašeradena kungiem vajadzētu pastrādāt sabiedrības labā parlamentā un ļaut Rinkeviča kungam vadīt koalīcijas sarunas!
Rādās ka viņš saprot "drēbi"un partiju pārstāvji viņa vadībā izstrādās reālu darbības deklarāciju un bez lielām domstarpībām sadalīs ministrijas un izveidotais Ministru kabinets būs darbspējīgs

Atbildēt

vice

11.11.2022. 11:43

"Mīkstais makarons" ar filologa izglītību nav kompetents valdības vadīšanai vai krīzes jautājumu risināšanai (nav kompetenes, izpratnes u.t.t.)!!!

Papildus iecerējis labāk apmaksātu dīkdieņa amatu (visdrīzākais ES struktūrās).

Nabaga daudzdesmit tūkstošu klerku armija!

Atbildēt

non

11.11.2022. 11:37

kaut kā neatceros, ka Vējonis Kariņu būtu nominējis? JV bija salīdzinoši zems procents un kad citu partiju līderi atteicās, Kariņš pats izvirzīja sevi kā "glābējs". Tā tas vismaz bija vērojams no skatītāju zāles. Neredzu iemeslu, kas šodien liegtu premjeru izvēlēties no citas partijas. Kariņš ir paspējis sevi diskreditēt gan kā valsts vadītājs un nu jau arī kā privātpersona ar savu neadekvāto uzvedību

Atbildēt

Cilvēks

11.11.2022. 11:37

Paldies par rakstu.Var redzēt cik Kariņš ir bailīgs.Prasīsiet kāpēc,tad lūk kur tas suns aprakts.Nemākulīgi tiesājās ar Lembergu, zaudēja savas neprofesionalitātes dēļ.Negribēja lai diskusijās piedalās Lembergs,tagad negrib redzēt Pīlēnu.Kāpēc?Ļoti vienkārši,jo šie kungi ir zinoši,kompetenti,jo te bijuši kopš dzimšanas un saprot to kas ir noticis un notiek.Unpar Lembergu labāk būtu paklusējuši,skrien uz Ameriku lai uzliek sankcijabet kam tad sarieba Kariņa pakalpiņi Bordāns un Jurašs, mūsu valstij.Nav Kariņam jābūt par ministru prezidentu,nav.Sarunas ved ar visām trim partijām vienlaikus!

Atbildēt

vecā ziņkārība

11.11.2022. 11:36

kas ir AP?Ir AS.

Atbildēt

HT

11.11.2022. 11:25

Nāve-2 pierāda, ka Kariņš grib veidot valdību vēlāk, pēc 18. novembra, jo gāzes Latvijas ekonomikai nepietiek. Kariņam slepena vienošanās ar Kalvīša starpniekiem gāzei no Krievijas par rubļiem.

Kariņa sievas darījumi ar krieviem ofšorā aizmirsies?

Ofšorā Kariņa un Kalvīša starpnieki pelnīs ar darījumiem no gāzes iepirkumiem Latvijai?

Varbūt tur tas suns aprakts?

GanPīlēna teksti, gan Kariņa teksti neveicina ātru valdības izveidi.

Pīlēns negrib būt premjers. Tik muļķis nav.

Sesks varētu vadīt “klimata minustriju” ar elektrības tarifiem MK noteikumu izskatā Pīlēna logu biznesam.

Pīlēns sevi iedomājas par Valsts prezidentu, bet neatbilst šim simbolam ne tuvu.

Atbildēt

ak

11.11.2022. 11:17

Man, savukārt, rodas sajūta, ka AP ir tapis kā projekts, lai tiktu Saeimā, taču bez kopīga nākotnes redzējuma par reālu darbu un AP šobrīd netiek galā paši ar sevi. Iespējams, ka AP traucē tas, ka viņi ir pārāk plaši apvienoti. Piedāvāto Kariņa valdības variantu dēvē par "kaķi maisā", bet patiesībā viņi paši ir īsts "kaķis maisā" ar līderi, kurš nepārstāv nevienu no partijām un izskatās, ka nepārstāv arī pats sevi. Šīs ir sekas tam, ka mūsdienās partijām tiek piešķirts finansējums par to vien, ka tā iekļūst Saeimā, un šobrīd partiju pašmērķis ir primāri savākt procentus vēlēšanās, tikšana pie varas jau ir otršķirīga.

Atbildēt

Tante no laukiem (ar sklerozi)

11.11.2022. 10:24

Nu onkulītis jau sevi pierādīja kā izcilu s*dīgs covid-19 krīzes laika premjera izstrādājums, kurš labākajā gadījumā varēja pretendēt uz slepeno pēcvaldības sēžu preses sekretāra amatu (kamēr ministreļi twiteros čivināja pilnīgi pretējus tekstus).
Ja gribētu strādāt - sen jau būtu valdība gatava!
Visas atrunas kā bērnudārzā: ja tu vairāk draudzēsies ar viņu kā ar viņu, tad es mazāk draudzēšos ar tevi.

Atbildēt

:)

11.11.2022. 10:12

Tas, ka Kariņš 2 nedēļās izveidoja valdību ir tikai formāli. Reāli jau viņš sāka veidot valdību krietni agrāk (decembra sākumā), un tikai 7. janvārī viņu oficiāli aicināja to darīt.
Tad jau arī tagad var teikt, ka Kariņš vēl nemaz nav sācis veidot valdību, jo prezidents nav oficiāli aicinājis viņu to darīt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...