Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvija - neizdevusies valsts

11.11.2022. 15:55

Garš raksts ne par ko.
Nejauši noklausījos divu nepazīstamu vīriešu sarunu. Viens otram teica, ka Kariņš ir pietiekoši daudz safenderējis kopā ar Danielu Covid afēras laikā, lai viņam nebūtu nekādas vajadzības tagad vēl domāt par krīzi u. c. nepatīkamām lietām.

Atbildēt

no Balviem

11.11.2022. 15:53

»

Patriotiskais gars

kaut kāds soroskekss "kairušs" taisīs LATGALĒ revoļūciju un "mācīs" LATGAĻUS kā domāt,kā runāt.LATGALE BIJA un BŪS SAULES MŪŽA ZEMES SASTĀVĀ!LATvija-sākuma burti atvasinājums no LATgale!Šie keksi,kad mazbriti ražoja video FEIKUS, lai NOMELNOTU LATGALI,sēdēja mutē ar "ūdeni",atradušies pamācītāji...


Piekritu, tikai Latgale ir viens no visvairak rusificetiem LV reģioniem..Tur, Daugavpilī pat latviešu valodu nedzird tik pat kā...
Diemzēl ar tiem rusificētiem cilvēkiem ir tā kā rakstīja Ļeņins, kā rusificēts cittautietis-lielākais savas tautas ienaidnieks...
Latgalē labi redzāms-kas tur ko kur integrēja: Vai latgalieši integrēja CCCP imigrantus latgaļu valodā un kultūrā vai CCCP imigranti integrēja latgaliešus ruskii mir....

Atbildēt

Miks

11.11.2022. 15:50

»

lauķis

Un tā vēlē jau 30 gadus,labākos no labākajiem ar sadomazohistisku prieku korī blēdami ka ir demokrātija un ka kūtiņa pieder aitiņām


Sveicu lauķi Lāčplēša dienā. Tā ir piemiņas diena tiem mūsu karavīriem, kas sadeva pa purnu osvoboditeliem un vāciešiem, kuri tīkoja te izveidot Krievijas koloniju.

Atbildēt

Gustavs

11.11.2022. 15:48

»

Noziedznieks Silenieks

Noziedznieks ar stāžu Silenieks izlaidis purkšķi


Es Silenieku liktu vienā rinda ar Brigmani, Lembergu, Skeli, Jaunupu u.c. varai pietuvinātiem pašlabuma meklētājiem...kur pat neko nav dzirdējuši par valsts un tautas interesēm.

Atbildēt

Noziedznieks Silenieks

11.11.2022. 15:34

Noziedznieks ar stāžu Silenieks izlaidis purkšķi.

Atbildēt

lauķis

11.11.2022. 15:20

»

lauķim

Tu droši vari pirst komentāros, mums ir demokrātija. Kurš grib, iet uz vēlēšanām, kurš ne, tas pļūta komentāros


Un tā vēlē jau 30 gadus,labākos no labākajiem ar sadomazohistisku prieku korī blēdami ka ir demokrātija un ka kūtiņa pieder aitiņām.
Nav vērts aitām stāstīt kas darāms un kāpēc,jo aitas.

Atbildēt

Patriotiskais gars

11.11.2022. 15:15

kaut kāds soroskekss "kairušs" taisīs LATGALĒ revoļūciju un "mācīs" LATGAĻUS kā domāt,kā runāt.LATGALE BIJA un BŪS SAULES MŪŽA ZEMES SASTĀVĀ!LATvija-sākuma burti atvasinājums no LATgale!Šie keksi,kad mazbriti ražoja video FEIKUS, lai NOMELNOTU LATGALI,sēdēja mutē ar "ūdeni",atradušies pamācītāji!

Atbildēt

Nu nu

11.11.2022. 13:48

»

hugo d..s

Kariņa un Ašeradena kungiem vajadzētu pastrādāt sabiedrības labā parlamentā un ļaut Rinkeviča kungam vadīt koalīcijas sarunas...


Tātad, Jūsuprāt, ir ok, ka partijas pirms vēlēšanām virza vienu premjera kandidātu, bet pēc vēlēšanām ka trusīti no cilindra izvelk citu kandidātu? Manuprāt, tas nav ok.

Atbildēt

lauķis

11.11.2022. 13:30

»

Oki

Rinkēvičs par premjeru ? Tas ir kaut kāds asu izjūtu cienītāju joks


A bet kāpēc tad ne?Francijai ir pidrallā Makarons,Ukrainai ir pidrallā un narkomāns Zeļonka-Petruška,Krievijā vispār "mnogostanočņiks" Mazulīte Pūū,ASV ir pilnīgs dārzenis Bidons.Rinka uz viņu fona gluži sprauns un iekārojams.
Vispār man ir pilnīgi vienalga kurš un ar ko,es viņiem neesmu devis tiesības kaut ko lemt manā vietā.

Atbildēt

ROFLMAO

11.11.2022. 13:23

Ja Kariņš negrib vadīt valdību, tad jādod iespēja citai koalīcijai.
Latvisku un labēju partijbandu varavīksnes koalīcija būtu:
ZZS + NA + AS + LPV.

Rinkevič, bāz savu p**** citur! 🌈🏳️‍🌈

Atbildēt

vēl viens krčangals

11.11.2022. 12:57

no zilzaļoranžajiem čekistiem 3A

Atbildēt

Oki

11.11.2022. 12:53

Rinkēvičs par premjeru ? Tas ir kaut kāds asu izjūtu cienītāju joks ?

Atbildēt

tā viš i

11.11.2022. 12:27

Nu, bet protams, kārtējā "mazākā ļaunuma" demonstrēšana. Kariņš tas sliktais un tad nāk "mazākais ļaunums" zilais Rinkevičs. Tauta priecājas - re kā to nelabo Kariņu nobīdīja malā!Tā viņam vajadzēja!
Bet Kariņam tas premjera amats pēc tam, kad visi aizlienētie miljardi ir "apgūti" un ar kovidafēru pamatīgi iedragāta vēl atlikusī uzņēmējdarbība, ir vajadzīgs kā zaķim piektā kāja. Viņam, tāpat kā Dombrovskim par nopelniem Latvijas valstiskuma iznīcināšanā, droši vien, jau ir sagatavota vieta Eiroparlamentā. Un tad viņu varēs nākamais premjera izstrādājums pat par grēkāzi pasludināt. Neviena prokuratūra, ne tiesa viņam klāt netiks.

Atbildēt

Eiropietis

11.11.2022. 11:54

Kariņš ... cer kļūt par nākamo Eiropas komisāru, jo Valda Dombrovska termiņš drīz beigsies
---------
Starp citu, Eiropas komisāriem nav termiņu ierobežojuma, t.i. teorētiski Dombrovskis var strādāt arī nākamo termiņu.

Atbildēt

hugo d..s

11.11.2022. 11:51

Kariņa un Ašeradena kungiem vajadzētu pastrādāt sabiedrības labā parlamentā un ļaut Rinkeviča kungam vadīt koalīcijas sarunas!
Rādās ka viņš saprot "drēbi"un partiju pārstāvji viņa vadībā izstrādās reālu darbības deklarāciju un bez lielām domstarpībām sadalīs ministrijas un izveidotais Ministru kabinets būs darbspējīgs

Atbildēt

vice

11.11.2022. 11:43

"Mīkstais makarons" ar filologa izglītību nav kompetents valdības vadīšanai vai krīzes jautājumu risināšanai (nav kompetenes, izpratnes u.t.t.)!!!

Papildus iecerējis labāk apmaksātu dīkdieņa amatu (visdrīzākais ES struktūrās).

Nabaga daudzdesmit tūkstošu klerku armija!

Atbildēt

non

11.11.2022. 11:37

kaut kā neatceros, ka Vējonis Kariņu būtu nominējis? JV bija salīdzinoši zems procents un kad citu partiju līderi atteicās, Kariņš pats izvirzīja sevi kā "glābējs". Tā tas vismaz bija vērojams no skatītāju zāles. Neredzu iemeslu, kas šodien liegtu premjeru izvēlēties no citas partijas. Kariņš ir paspējis sevi diskreditēt gan kā valsts vadītājs un nu jau arī kā privātpersona ar savu neadekvāto uzvedību

Atbildēt

Cilvēks

11.11.2022. 11:37

Paldies par rakstu.Var redzēt cik Kariņš ir bailīgs.Prasīsiet kāpēc,tad lūk kur tas suns aprakts.Nemākulīgi tiesājās ar Lembergu, zaudēja savas neprofesionalitātes dēļ.Negribēja lai diskusijās piedalās Lembergs,tagad negrib redzēt Pīlēnu.Kāpēc?Ļoti vienkārši,jo šie kungi ir zinoši,kompetenti,jo te bijuši kopš dzimšanas un saprot to kas ir noticis un notiek.Unpar Lembergu labāk būtu paklusējuši,skrien uz Ameriku lai uzliek sankcijabet kam tad sarieba Kariņa pakalpiņi Bordāns un Jurašs, mūsu valstij.Nav Kariņam jābūt par ministru prezidentu,nav.Sarunas ved ar visām trim partijām vienlaikus!

Atbildēt

vecā ziņkārība

11.11.2022. 11:36

kas ir AP?Ir AS.

Atbildēt

HT

11.11.2022. 11:25

Nāve-2 pierāda, ka Kariņš grib veidot valdību vēlāk, pēc 18. novembra, jo gāzes Latvijas ekonomikai nepietiek. Kariņam slepena vienošanās ar Kalvīša starpniekiem gāzei no Krievijas par rubļiem.

Kariņa sievas darījumi ar krieviem ofšorā aizmirsies?

Ofšorā Kariņa un Kalvīša starpnieki pelnīs ar darījumiem no gāzes iepirkumiem Latvijai?

Varbūt tur tas suns aprakts?

GanPīlēna teksti, gan Kariņa teksti neveicina ātru valdības izveidi.

Pīlēns negrib būt premjers. Tik muļķis nav.

Sesks varētu vadīt “klimata minustriju” ar elektrības tarifiem MK noteikumu izskatā Pīlēna logu biznesam.

Pīlēns sevi iedomājas par Valsts prezidentu, bet neatbilst šim simbolam ne tuvu.

Atbildēt

ak

11.11.2022. 11:17

Man, savukārt, rodas sajūta, ka AP ir tapis kā projekts, lai tiktu Saeimā, taču bez kopīga nākotnes redzējuma par reālu darbu un AP šobrīd netiek galā paši ar sevi. Iespējams, ka AP traucē tas, ka viņi ir pārāk plaši apvienoti. Piedāvāto Kariņa valdības variantu dēvē par "kaķi maisā", bet patiesībā viņi paši ir īsts "kaķis maisā" ar līderi, kurš nepārstāv nevienu no partijām un izskatās, ka nepārstāv arī pats sevi. Šīs ir sekas tam, ka mūsdienās partijām tiek piešķirts finansējums par to vien, ka tā iekļūst Saeimā, un šobrīd partiju pašmērķis ir primāri savākt procentus vēlēšanās, tikšana pie varas jau ir otršķirīga.

Atbildēt

Tante no laukiem (ar sklerozi)

11.11.2022. 10:24

Nu onkulītis jau sevi pierādīja kā izcilu s*dīgs covid-19 krīzes laika premjera izstrādājums, kurš labākajā gadījumā varēja pretendēt uz slepeno pēcvaldības sēžu preses sekretāra amatu (kamēr ministreļi twiteros čivināja pilnīgi pretējus tekstus).
Ja gribētu strādāt - sen jau būtu valdība gatava!
Visas atrunas kā bērnudārzā: ja tu vairāk draudzēsies ar viņu kā ar viņu, tad es mazāk draudzēšos ar tevi.

Atbildēt

:)

11.11.2022. 10:12

Tas, ka Kariņš 2 nedēļās izveidoja valdību ir tikai formāli. Reāli jau viņš sāka veidot valdību krietni agrāk (decembra sākumā), un tikai 7. janvārī viņu oficiāli aicināja to darīt.
Tad jau arī tagad var teikt, ka Kariņš vēl nemaz nav sācis veidot valdību, jo prezidents nav oficiāli aicinājis viņu to darīt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...