Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Iztieciet bez demagoģijas

Andris Upenieks
25.05.2019.
Komentāri (29)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vēlēšanas bija neleģitīmas

27.05.2019. 12:28

Ikviens daudz maz sevi cienošs jurists var apstŗīdēt šis vēlēšanas, jo nelikumību vai sabotāžas elementu te bija atliku likām. Dīvaini, ka Drošības dienesti neko nesaka, ne SAB, ne kāds cits. Faktiski jāierosina krimināllieta. Visticamāk, ka sabotāžu noorganizēja Kampars, jo Vienotība ir mafijas spicē vēl arvien un nekad nav izvēlējusies tīru spēli. Ja zinām, ka SAB un Drošibas cilvēki ir Vienotības rokās, tad viss skaidrs.

Atbildēt

vecāks gadugājums

27.05.2019. 04:17

»

Kaatad

:D


Lai varētu pilnvērtīgi piedalīties DEBATĒ, lūdzu pask., ko nozīmē burtzīmju salikums {:D +}. Ar patiesu cieņu Piet.com. lietotāja.

Atbildēt

arī provincē

27.05.2019. 04:06

»

cien.DDD!

PAzvanīt var ar baznīcas zvaniem,bet PIEzvanīt var pa telefonu. Ņemiet vērā,lūdzu


...šitā pāŗteikšanās ir //pēc Freida//...

Atbildēt

grūti pateikt,

27.05.2019. 03:59

»

Kristîne Bērziņa

arī ir noderīga idiote, marionete, kura neko nesaprot. Tadu arī vajag, lai balsu skaitus "saskaitītu


jo aizdomīgi daudz //vienotībai// procentu...KĀDAM kompetentajam vajadzētu pārbaudīt un pārrēķināt NO KĀDĀM SUMMĀM ir aprēķināti proc. Vai izejas dati ir samērīgi ar citu partiju ize. dat.? ŅEMOT VĒRĀ Latv. v. A/S prasmes OIK; Latvenergo; Sadal.t.; Gāzes; Latv.Mežu u.tml. shēmās...JAUTĀJUMU SEN VAIRS NAV !!!

Atbildēt

kaktuss

26.05.2019. 10:52

Tā jau laikam ir ka viņa nav dumja ,bet nekaunīga un nekompetenta!Amats labi barots un ierēdne arī,tai pie kājas par tautu un ētiku!!!

Atbildēt

DDD

26.05.2019. 09:18

»

cien.DDD!

PAzvanīt var ar baznīcas zvaniem,bet PIEzvanīt var pa telefonu. Ņemiet vērā,lūdzu


Paldies, ņemšu vērā - piezvaniet un noskaidrojiet.

Atbildēt

Pac Indulis Durka

26.05.2019. 05:24

Latvijā šai sakarā jau ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kurš negaidīti pats pieteicies šai starptautiskajai misijai.

Atbildēt

Atkal sūdēdājs

25.05.2019. 23:18

»


no LRTT Freimentāls vai Šūdēdājs Grantiņš Džina Pudele H86?

Atbildēt

Tad gan

25.05.2019. 22:06

»

Kaatad

Kādā rietumvalstī, loģiski, šis farss loģiski pārvērstos par milzu ļembastu ar tiesu procesiem, pārvēlēšanām, un ripojošo galvu birumiem. A pie mums, papukstēs bišku, labi ja kādu rājienu tantei, un dīķa provincē- viss rāmi kurkstēs tālāk


Tieši tā! Te pat nevienam nav ienācis prātā reaģēt.. Vienīgi Vējonis ģimenes kārtībā pie balsošanas kabīnes kaut ko pastostījās par vēlētājiem sagādātām neērtībām...

Atbildēt

Kaatad

25.05.2019. 21:16

Kādā rietumvalstī, loģiski, šis farss loģiski pārvērstos par milzu ļembastu ar tiesu procesiem, pārvēlēšanām, un ripojošo galvu birumiem. A pie mums, papukstēs bišku, labi ja kādu rājienu tantei, un dīķa provincē- viss rāmi kurkstēs tālāk. :)

Atbildēt

Kristīne Bērziņa

25.05.2019. 20:41

»

vēlētāja

Uzskatu, ka CVK tagadējā priekšniece Bērziņa ir dumja un steidzīgi jāsoda. Tā ir ņirgāšanās par tautu .Noņemt no amata jau būtu tas mazākais. Tas jau ir noziegums pret valsti. Kuri bija tie ,,gudrie" deputāti, kas par viņu balsoja un atcēla Cimdaru tik nozīmīgā brīdī visai valstij...Steidzami lemj piešķirt tiesības CVK vadītājai Kristīnei Bērziņai saņemt pielaidi valsts noslēpumam līdz Eiroparlamenta vēlēšanām


14. marts, 9:57
Autori: LSM.lv ziņu redakcija
Saeima steidzamības kārtā galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā "Par valsts noslēpumu", paredzot tiesības Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājam saņemt pieeju valsts noslēpumam un to izmantot savā amatā.

Izmaiņu mērķis ir sniegt CVK priekšsēdētājam iespēju iegūt pilnvērtīgu informāciju vēlēšanu sagatavošanas un vadīšanas laikā, ļaujot sekot līdzi iespējamiem riskiem un apdraudējumiem, kas var kompromitēt vai citādi negatīvi ietekmēt vēlēšanu procesu un radīt apdraudējumu nacionālajai drošībai, skaidrots likumprojekta anotācijā.


Iepriekš par likumprojekta virzību atbildīgās Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē klātesošie Valsts drošības dienesta un Satversmes aizsardzības biroja pārstāvji deputātus informēja, ka, piešķirot CVK priekšsēdētājam pieeju valsts noslēpumam, būtu iespējams brīvāk dalīties ar informāciju, kas noderīga ar vēlēšanām saistītu apdraudējumu novērtēšanai un lēmumu pieņemšanai. Savukārt bijušais CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars deputātus aicināja apsvērt iespēju pieeju valsts noslēpumam piešķirt arī pārējiem CVK locekļiem.

Atbildēt

vēlētāja

25.05.2019. 20:18

Uzskatu, ka CVK tagadējā priekšniece Bērziņa ir dumja un steidzīgi jāsoda. Tā ir ņirgāšanās par tautu .Noņemt no amata jau būtu tas mazākais. Tas jau ir noziegums pret valsti. Kuri bija tie ,,gudrie" deputāti, kas par viņu balsoja un atcēla Cimdaru tik nozīmīgā brīdī visai valstij???

Atbildēt

ha-ha

25.05.2019. 20:08

»

A.P.

EP vēlēšanas notiek globālisma kontekstā. Globālisms ir cilvēces visjaunāko laiku vispopulārākais un visaktīvākais trends – tendence, kas izpaužas visdažādākajos aspektos un raksturo fundamentālas izmaiņas dzīves kārtībā un dzīves iespējās, kā arī apliecina kardinālas izmaiņas pasaules uztverē un pasaules...


Ja mūsu deputātiem būtu teikšana,tad pusē ESieši būtu ārpus ES un tur valdītu Latvijas augstmaņu labēji slimā izpratne par cilvēcību,sociālo taisnīgumu un citām smalkām,mūsu cietpauriem neizprotamām lietām.Jau vairākus gadus nesaņemu nekādus ielūgumus uz vēlēšanām,bet neskumstu,jo dziļi izprotu savu nederīgumu mūsu augstmaņu kontigentam.

Atbildēt

DDD

25.05.2019. 20:03

»

aptēstais

kam domāta CVK? Par ko tu, jefiņ, maksā nodokli? Lai grābstītos pats pa internetu, zvanītos un klapētos pie durvīm vai kā


Piereģistrē elektronisko adresi un miers. Man trīs reizes jau atsūtīja, kur balsot.

Atbildēt

z

25.05.2019. 18:55

Vēlēšanas vēl ir pupu mizas. Dzīve un laiks, neatkarīgi no to iznākuma, tāpat izdara savas korekcijas. Taču tas parāda, cik trauslā un nedrošā pasaulē mēs atrodamies - pietiek nobrukt datora programmai un mums nav naudas, nav nekā, nav ko ēst, nav ko dirst un ir badā jānomirst. Pat NATO vairs nevarēs palīdzēt.

Atbildēt

Plānprātība

25.05.2019. 18:09

»

Sākas

Egmaŗam Suduedajam atkal kāŗtējā planpŗatibas leekme


no Grantiņa H86, LRTT!

Atbildēt

Kristîne Bērziņa

25.05.2019. 16:01

»

Dauka

To "nabaga meitieti" neviens ar varu tajā piebezdētajā krēslā nesēdināja, ja tomēr pate iesēdās, tad nu jābūt gatavam atbildēt ar savu bezdamo par prikšgājēja bezdieniem


arī ir noderīga idiote, marionete, kura neko nesaprot. Tadu arī vajag, lai balsu skaitus "saskaitītu"!

Atbildēt

DDD

25.05.2019. 15:46

Kur var būt tik neaptēsta tauta. Ja tu gribi nobalsot, bet nezini kur, pazvani un noskaidro. It kā tiem ievēlētiem deputātiem būtu kāda nozīme Eiropā. Nu vazājas mamikins pa Eiropu, nu aizbrauc vēl pie Solovjova rosija 24 uzdirst i Latvijai i Eiropai. Sausais atlikums no viņa eksistences nulle.

Atbildēt

Dauka

25.05.2019. 15:41

»

pensis

Pajoliņ, ko krīti tam nabaga meitietim virsū, LC ieliktenis jau slēdza līgumus ,tas stagnāts vainīgs,šī bez vainas vainīga


To "nabaga meitieti" neviens ar varu tajā piebezdētajā krēslā nesēdināja, ja tomēr pate iesēdās, tad nu jābūt gatavam atbildēt ar savu bezdamo par prikšgājēja bezdieniem...
Princips - "še, turi, drauks, nagi deg" joprojām dzīvs

Atbildēt

pensis

25.05.2019. 15:28

Pajoliņ, ko krīti tam nabaga meitietim virsū, LC ieliktenis jau slēdza līgumus ,tas stagnāts vainīgs,šī bez vainas vainīga!

Atbildēt

voila

25.05.2019. 15:06

šīs EP vēlēšanas pagāja "izdzīvo katrs, kā māk" zīmē.

Atbildēt

Būtība ir cita!

25.05.2019. 15:01

Un jārunā par to! Cionisti izmainīja Latvijas likumdošanu ar Saeimas balsojumu pirms Eiroparlamenta vēlēšanām! Lai ievēlētu bez tautas "demokrātijas" sev vēlamos idiotus! Kā gan viņi to panāks?

Te jautājums pēc būtības. Atbilde- neņemot vērā vēlēšanu patiesos rezultātus! Kā tad tā? Tā, ka likumdošana dod un prasa K. Bērziņai pielaidi valsts noslēpaumiem. Un tas ir tas jautājums, ka K. Bērziņa "skaitīs" balsis pareizi - izvēloties slepeni noderīgos idiotus, ko būs izvēlējušies šī haosa apstākļos cionisti, latviešu tautas ienaidnieki!

Cionistu stratēģija māca- pieradiniet tautu pie nelikumībām, arī vēlēšanu sistēmā.

Atbildēt

A.P.

25.05.2019. 14:39

EP vēlēšanas notiek globālisma kontekstā. Globālisms ir cilvēces visjaunāko laiku vispopulārākais un visaktīvākais trends – tendence, kas izpaužas visdažādākajos aspektos un raksturo fundamentālas izmaiņas dzīves kārtībā un dzīves iespējās, kā arī apliecina kardinālas izmaiņas pasaules uztverē un pasaules interpretācijā. Radies ir pilnīgi jauns skatījuma leņķis un pilnīgi jauna dzīves prakses trajektorija. Globālismā, neskatoties uz tā vispusīgo veidolu, nākas saskatīt divus galvenos aspektus. Viens aspekts ir reālais globalizācijas process tirdzniecībā, ražošanā, tūrismā, informācijas apmaiņā, kad cilvēkiem ir iespējams veikt darbību planetārā mērogā, apmeklēt planētas jebkuru vietu, apmainīties ar informāciju cilvēces mērogā. Otrs aspekts ir tieksme reālo globalizācijas procesu pārvērst par ideoloģisko globālismu. Ideoloģiskā globālisma mērķis ir pasaulē ieviest visur vienādas vērtības, normas, noteikumus, standartus ekonomikā, politikā, starptautiskajās attiecībās, morālē, izglītībā, gala rezultātā panākot nacionālo kultūru, nacionālo valstu suverenitātes, atšķirību un robežu izzušanu. Ideoloģiskais globālisms ir universāla ideoloģija, kas kalpo vienpolāras pasaules izveidošanai, kad uz Zemes ir viens noteikts centrs, viena noteikta valsts, kas pārvalda cilvēci. Ideoloģiskā globālisma autors ir ASV, vēloties izveidot vienpolāru pasauli un vēloties kļūt par vienīgo varas spēku uz Zemes. Ideoloģiskais globālisms ir ieguvis globālu nepopularitāti. Planētas iedzīvotāji vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kad reāli funkcionē ekonomiskā un cita veida globalizācija, saglabājas kultūru daudzveidība, turpinās sociuma informatizācija, nav zudusi valstu un kultūru savstarpējā cieņa starptautiskajās attiecībās, tiek atzīta nepieciešamība nostiprināt atvērtību, inkluzīvitāti, savstarpējo mācīšanos vienam no otra. Ideoloģiskais globālisms ir ierocis cīņā par pasaules pārvaldīšanu, neslēpjot principu “America First”. Ideoloģiskā globālisma oponents ir kļuvis nacionālistiskums – nacionālistiskuma ideoloģija, kas ir suverēnas tautas/valsts/kultūras aizsardzības politikas idejiskais kodols. Uz latviešiem tas neattiecas. Latvieši ir “America First” sulaiņi (sinonīms – leviti). Latviešiem neviens latviešu valodā neizskaidro, kas notiek pasaulē, kas notiek Eiropā, kādi spēki Eiropā grib atbrīvoties no amerikāņu okupācijas un kāda loma šai cīņai pret okupantu varu tiek atvēlēta EP vēlēšanām. Latvieši EP vēlēšanās balso kā amerikāņu leviti. Pat Mamikins, cittautietis, sevi atklāja kā ASV levitu. Latvieši saglabā savu līdzšinējo melno reputāciju Rietumeiropas sabiedrībā kā amerikāņu dedzīgi laizītāji. No Latvijas EP tiks ievēlēti tikai amerikāņu laizītāji.

Atbildēt

west

25.05.2019. 14:19

Pāris sekundes pietika, lai saprastu, ka ieliktene ir dumja, neinteliğenta stulbene

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...