Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Iztieciet bez demagoģijas

Andris Upenieks
25.05.2019.
Komentāri (28)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vēlēšanas bija neleģitīmas

27.05.2019. 12:28

Ikviens daudz maz sevi cienošs jurists var apstŗīdēt šis vēlēšanas, jo nelikumību vai sabotāžas elementu te bija atliku likām. Dīvaini, ka Drošības dienesti neko nesaka, ne SAB, ne kāds cits. Faktiski jāierosina krimināllieta. Visticamāk, ka sabotāžu noorganizēja Kampars, jo Vienotība ir mafijas spicē vēl arvien un nekad nav izvēlējusies tīru spēli. Ja zinām, ka SAB un Drošibas cilvēki ir Vienotības rokās, tad viss skaidrs.

Atbildēt

vecāks gadugājums

27.05.2019. 04:17

»

Kaatad

:D


Lai varētu pilnvērtīgi piedalīties DEBATĒ, lūdzu pask., ko nozīmē burtzīmju salikums {:D +}. Ar patiesu cieņu Piet.com. lietotāja.

Atbildēt

arī provincē

27.05.2019. 04:06

»

cien.DDD!

PAzvanīt var ar baznīcas zvaniem,bet PIEzvanīt var pa telefonu. Ņemiet vērā,lūdzu


...šitā pāŗteikšanās ir //pēc Freida//...

Atbildēt

grūti pateikt,

27.05.2019. 03:59

»

Kristîne Bērziņa

arī ir noderīga idiote, marionete, kura neko nesaprot. Tadu arī vajag, lai balsu skaitus "saskaitītu


jo aizdomīgi daudz //vienotībai// procentu...KĀDAM kompetentajam vajadzētu pārbaudīt un pārrēķināt NO KĀDĀM SUMMĀM ir aprēķināti proc. Vai izejas dati ir samērīgi ar citu partiju ize. dat.? ŅEMOT VĒRĀ Latv. v. A/S prasmes OIK; Latvenergo; Sadal.t.; Gāzes; Latv.Mežu u.tml. shēmās...JAUTĀJUMU SEN VAIRS NAV !!!

Atbildēt

kaktuss

26.05.2019. 10:52

Tā jau laikam ir ka viņa nav dumja ,bet nekaunīga un nekompetenta!Amats labi barots un ierēdne arī,tai pie kājas par tautu un ētiku!!!

Atbildēt

DDD

26.05.2019. 09:18

»

cien.DDD!

PAzvanīt var ar baznīcas zvaniem,bet PIEzvanīt var pa telefonu. Ņemiet vērā,lūdzu


Paldies, ņemšu vērā - piezvaniet un noskaidrojiet.

Atbildēt

Pac Indulis Durka

26.05.2019. 05:24

Latvijā šai sakarā jau ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kurš negaidīti pats pieteicies šai starptautiskajai misijai.

Atbildēt

Atkal sūdēdājs

25.05.2019. 23:18

»


no LRTT Freimentāls vai Šūdēdājs Grantiņš Džina Pudele H86?

Atbildēt

Tad gan

25.05.2019. 22:06

»

Kaatad

Kādā rietumvalstī, loģiski, šis farss loģiski pārvērstos par milzu ļembastu ar tiesu procesiem, pārvēlēšanām, un ripojošo galvu birumiem. A pie mums, papukstēs bišku, labi ja kādu rājienu tantei, un dīķa provincē- viss rāmi kurkstēs tālāk


Tieši tā! Te pat nevienam nav ienācis prātā reaģēt.. Vienīgi Vējonis ģimenes kārtībā pie balsošanas kabīnes kaut ko pastostījās par vēlētājiem sagādātām neērtībām...

Atbildēt

Kaatad

25.05.2019. 21:16

Kādā rietumvalstī, loģiski, šis farss loģiski pārvērstos par milzu ļembastu ar tiesu procesiem, pārvēlēšanām, un ripojošo galvu birumiem. A pie mums, papukstēs bišku, labi ja kādu rājienu tantei, un dīķa provincē- viss rāmi kurkstēs tālāk. :)

Atbildēt

Kristīne Bērziņa

25.05.2019. 20:41

»

vēlētāja

Uzskatu, ka CVK tagadējā priekšniece Bērziņa ir dumja un steidzīgi jāsoda. Tā ir ņirgāšanās par tautu .Noņemt no amata jau būtu tas mazākais. Tas jau ir noziegums pret valsti. Kuri bija tie ,,gudrie" deputāti, kas par viņu balsoja un atcēla Cimdaru tik nozīmīgā brīdī visai valstij...Steidzami lemj piešķirt tiesības CVK vadītājai Kristīnei Bērziņai saņemt pielaidi valsts noslēpumam līdz Eiroparlamenta vēlēšanām


14. marts, 9:57
Autori: LSM.lv ziņu redakcija
Saeima steidzamības kārtā galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā "Par valsts noslēpumu", paredzot tiesības Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājam saņemt pieeju valsts noslēpumam un to izmantot savā amatā.

Izmaiņu mērķis ir sniegt CVK priekšsēdētājam iespēju iegūt pilnvērtīgu informāciju vēlēšanu sagatavošanas un vadīšanas laikā, ļaujot sekot līdzi iespējamiem riskiem un apdraudējumiem, kas var kompromitēt vai citādi negatīvi ietekmēt vēlēšanu procesu un radīt apdraudējumu nacionālajai drošībai, skaidrots likumprojekta anotācijā.


Iepriekš par likumprojekta virzību atbildīgās Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē klātesošie Valsts drošības dienesta un Satversmes aizsardzības biroja pārstāvji deputātus informēja, ka, piešķirot CVK priekšsēdētājam pieeju valsts noslēpumam, būtu iespējams brīvāk dalīties ar informāciju, kas noderīga ar vēlēšanām saistītu apdraudējumu novērtēšanai un lēmumu pieņemšanai. Savukārt bijušais CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars deputātus aicināja apsvērt iespēju pieeju valsts noslēpumam piešķirt arī pārējiem CVK locekļiem.

Atbildēt

vēlētāja

25.05.2019. 20:18

Uzskatu, ka CVK tagadējā priekšniece Bērziņa ir dumja un steidzīgi jāsoda. Tā ir ņirgāšanās par tautu .Noņemt no amata jau būtu tas mazākais. Tas jau ir noziegums pret valsti. Kuri bija tie ,,gudrie" deputāti, kas par viņu balsoja un atcēla Cimdaru tik nozīmīgā brīdī visai valstij???

Atbildēt

ha-ha

25.05.2019. 20:08

»


Ja mūsu deputātiem būtu teikšana,tad pusē ESieši būtu ārpus ES un tur valdītu Latvijas augstmaņu labēji slimā izpratne par cilvēcību,sociālo taisnīgumu un citām smalkām,mūsu cietpauriem neizprotamām lietām.Jau vairākus gadus nesaņemu nekādus ielūgumus uz vēlēšanām,bet neskumstu,jo dziļi izprotu savu nederīgumu mūsu augstmaņu kontigentam.

Atbildēt

DDD

25.05.2019. 20:03

»

aptēstais

kam domāta CVK? Par ko tu, jefiņ, maksā nodokli? Lai grābstītos pats pa internetu, zvanītos un klapētos pie durvīm vai kā


Piereģistrē elektronisko adresi un miers. Man trīs reizes jau atsūtīja, kur balsot.

Atbildēt

z

25.05.2019. 18:55

Vēlēšanas vēl ir pupu mizas. Dzīve un laiks, neatkarīgi no to iznākuma, tāpat izdara savas korekcijas. Taču tas parāda, cik trauslā un nedrošā pasaulē mēs atrodamies - pietiek nobrukt datora programmai un mums nav naudas, nav nekā, nav ko ēst, nav ko dirst un ir badā jānomirst. Pat NATO vairs nevarēs palīdzēt.

Atbildēt

Plānprātība

25.05.2019. 18:09

»

Sākas

Egmaŗam Suduedajam atkal kāŗtējā planpŗatibas leekme


no Grantiņa H86, LRTT!

Atbildēt

Kristîne Bērziņa

25.05.2019. 16:01

»

Dauka

To "nabaga meitieti" neviens ar varu tajā piebezdētajā krēslā nesēdināja, ja tomēr pate iesēdās, tad nu jābūt gatavam atbildēt ar savu bezdamo par prikšgājēja bezdieniem


arī ir noderīga idiote, marionete, kura neko nesaprot. Tadu arī vajag, lai balsu skaitus "saskaitītu"!

Atbildēt

DDD

25.05.2019. 15:46

Kur var būt tik neaptēsta tauta. Ja tu gribi nobalsot, bet nezini kur, pazvani un noskaidro. It kā tiem ievēlētiem deputātiem būtu kāda nozīme Eiropā. Nu vazājas mamikins pa Eiropu, nu aizbrauc vēl pie Solovjova rosija 24 uzdirst i Latvijai i Eiropai. Sausais atlikums no viņa eksistences nulle.

Atbildēt

Dauka

25.05.2019. 15:41

»

pensis

Pajoliņ, ko krīti tam nabaga meitietim virsū, LC ieliktenis jau slēdza līgumus ,tas stagnāts vainīgs,šī bez vainas vainīga


To "nabaga meitieti" neviens ar varu tajā piebezdētajā krēslā nesēdināja, ja tomēr pate iesēdās, tad nu jābūt gatavam atbildēt ar savu bezdamo par prikšgājēja bezdieniem...
Princips - "še, turi, drauks, nagi deg" joprojām dzīvs

Atbildēt

pensis

25.05.2019. 15:28

Pajoliņ, ko krīti tam nabaga meitietim virsū, LC ieliktenis jau slēdza līgumus ,tas stagnāts vainīgs,šī bez vainas vainīga!

Atbildēt

voila

25.05.2019. 15:06

šīs EP vēlēšanas pagāja "izdzīvo katrs, kā māk" zīmē.

Atbildēt

Būtība ir cita!

25.05.2019. 15:01

Un jārunā par to! Cionisti izmainīja Latvijas likumdošanu ar Saeimas balsojumu pirms Eiroparlamenta vēlēšanām! Lai ievēlētu bez tautas "demokrātijas" sev vēlamos idiotus! Kā gan viņi to panāks?

Te jautājums pēc būtības. Atbilde- neņemot vērā vēlēšanu patiesos rezultātus! Kā tad tā? Tā, ka likumdošana dod un prasa K. Bērziņai pielaidi valsts noslēpaumiem. Un tas ir tas jautājums, ka K. Bērziņa "skaitīs" balsis pareizi - izvēloties slepeni noderīgos idiotus, ko būs izvēlējušies šī haosa apstākļos cionisti, latviešu tautas ienaidnieki!

Cionistu stratēģija māca- pieradiniet tautu pie nelikumībām, arī vēlēšanu sistēmā.

Atbildēt

west

25.05.2019. 14:19

Pāris sekundes pietika, lai saprastu, ka ieliktene ir dumja, neinteliğenta stulbene

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...