Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mario

22.02.2017. 15:35

Ikvienam NORMĀLAM taču ir skaidrs,ka žurku alā siers nesapelēs....

Atbildēt

es

24.01.2017. 17:00

Nesaprotu, kāpēc audita lēmums bija jāizdala darījumu partneriem...? Kurš tad nopludināja informāciju šajā gadījumā..., vai tad ne pats uzņēmums?

Atbildēt

hmm

24.01.2017. 13:24

VID ir jamaina nosaukums. Pedeja laika ieraugot so triis burtu salikumu paliek fiziski nelabi!

Atbildēt

es

24.01.2017. 12:33

»

nu

kā lai saka - 1. runa jau tomēr gāja, ka vid nopludina info (apzināti/neapzināti/nemākulīgi) -tācu tas ir fakts. Zinu kompānijas, ka ir izdarīts tieši tā pat. + Ja ir bijis VID anketa /audits -> tad 1-5 nedēļu laikā tev atnāks spams, kas piedāvas tieši to pašu pakalpojumu kuru tu pērc ;D Kad prasi, ...


Nevajag no Ķīnas arī pa taisno neko pirkt. Vispār nevajag nevienu buržuju atbalstīt. Arī tos, kas Ķīnā. Vajag iet vēl vienu solīti tālāk un katram mājās pašam šūt sev drēbītes un gatavot zābaciņus.
Un vispār, veikalus arī vajag klopēt ciet. Tie nelieši ir vēl nelietīgāki starpnieki un liek vēl lielākus uzcenojumus, nekā vairumtirgotāji.
Naturālā saimniecība ir tas, kas mūs glābs no visiem buržujiem!

Atbildēt

homo

24.01.2017. 11:48

Sapnī redzēju:
ASTOŅKĀJIS IR DZĪVS UN VARENS
Matemātiski sapnī saskatīju:ka no saskaitāmo(n-tie vadītāji kuri stājas kāda vadītāja vietā)kārtības gala summa nemainās

Atbildēt

EXXXXX

24.01.2017. 11:27

Cīruli aiz deguna vazā, bet paši turpina savu "darbības imitēšanu".
Cīrulēns ir nekompetents, pati neko nejēdz no nodokļu iekasēšanas, bet paļaujas uz cilvēkiem, kuri dara visu lai no viņas pēc iespējas ātrāk atbrīvoties.

Atbildēt

nu

24.01.2017. 11:22

»

fui

Ļoti bezkaunīgi. Tādus starpniekus shēmotājus būtu jāklapē ciet, nevis jápublicē viņu raksti.. SIA x...SIA y... Nu, dikti noslēpumaini


kā lai saka - 1. runa jau tomēr gāja, ka vid nopludina info (apzināti/neapzināti/nemākulīgi) -tācu tas ir fakts. Zinu kompānijas, ka ir izdarīts tieši tā pat. + Ja ir bijis VID anketa /audits -> tad 1-5 nedēļu laikā tev atnāks spams, kas piedāvas tieši to pašu pakalpojumu kuru tu pērc ;D Kad prasi, a kur dabūji manu kontaktu - liek nost klausuli ;D VID datu drošiba - ir max zemā līmenī - attiecīgi kā var uzticēties tādai iestādei. Par biznesa specifiku t.i. cit stāsts. Ja firma/cilvēks ir tērējis laiku, meklējis kur lētāk ieprikt -tad normāli, ka var pārdot tiem, kam nav tādas prasmes (valodas, pārunu mākslas....vai zināšanas vai uzņēmība.... Piem., firma x atrod, ka meksikā produkts y ar visu piegādi ir 30% lētāk (tikai tas protams nav viegli atrast, sarunāt, piegādāt uzņemties risku), vai tad nevar to piedāvāt citiem, kas nezin ka to var nopirkt meksikā? Lētāk jau nebūs, jo bez tāda starpnieka uzņēmums Z tāpat pirks izejvielas pa dārgo - attiecīgi ar gala prece būs pa dārgo. A rstarpnieku -pāris % tomēr ietaupās (kur ietaupījumu izlietot -to atkal lemj īpašnieki - tāpēc tas ir bizness. Gribi taisi, gribi netaisi. Nav ko aplikt tos, kas cenšas. Visa asv un eiropa pilna ar starpniekiem -zināmākie adidas, nike, apple.... ;D kāpēc gan neprikt tos produktus pa tiešo no ķinas? buržuji ne ?:DDD

Atbildēt

fui

24.01.2017. 08:51

Ļoti bezkaunīgi. Tādus starpniekus shēmotājus būtu jāklapē ciet, nevis jápublicē viņu raksti.. SIA x...SIA y... Nu, dikti noslēpumaini .

Atbildēt

foobar

24.01.2017. 07:12

Karuselis. VID žetons par cīņu ar vējdzirnavām. Gaidām, kad beidzot šitos "uzņēmumus" piegriezīs. 1.Skaidrās naudas aizliegums. 2.Nodokļa rēķins tiešsaistē. 3.Reversais PVN visur.

Atbildēt

K

24.01.2017. 01:16

Ziniet, ja uzrakstīsiet sūdzību par nodokļu nemaksāšanu, tad pa ,,partijas līniju'' nopludinās visu, ko uzrakstījāt un VID darbinieces Jums pašiem radīs problēmas, jo viņu partijas biedri ir neaizskarami!

Atbildēt

airis

23.01.2017. 23:33

aizkustinoši, protams,bet tā ir visai slidena nozare - metāls, un neražo to, kā zināms , ne Igaunijā,ne Lietuvā.Lai gan, var būt runa par metāla izstrādājumu "karuselis", kuru, patiesībā ražo Latvijā SIA PVN ( nosaukums mainīts)

Atbildēt

starpnieks

23.01.2017. 23:19

»

nn

atbalstu - starpniekus ziepēs


pārdod ne tikai preci, bet arī zināšanas. Šajā gadījumā komercinformācijas saņēmējiem radās iespēja papildus nopelnīt, pašiem neiespringstot. Patērētājam cena diez vai mainījās, vairāk nopelnīja apsviedīgais, kuram VIDa noziedznieki nometa informāciju.

Atbildēt

8 kajis

23.01.2017. 22:13

cirule turpina zagt.

Atbildēt

Baložu ģenerālis

23.01.2017. 20:26

»

Marupietis

Tipisks PVN karuselis , tā ka nekāda komercnoslēpuma te nav


Ja neesi redzejis lietas materialus, neizdari secinajumus

Atbildēt

Marupietis

23.01.2017. 20:20

Tipisks PVN karuselis , tā ka nekāda komercnoslēpuma te nav.

Atbildēt

ciniķis

23.01.2017. 19:55

VIDā viss ir tieši tas pats, kas citās valsts iestādēs, ieskaitot prokuratūru un tiesu - viena lieta, kas ir rakstīts likumā, pavisam cita, ko teica darīt načaļņiks. Pie tam, ja ir pretruna starp to, kas ir rakstīts likumā un to, ko grib načaļņiks, tad načaļņika gribai ir absolūtā priekšroka attiecībā pret likumu. Pie tam viss ir jāpasniedz vai jāuzraksta tā, lai izskatītos, ka dokuments ir izpildītāja iniciatīva, bet načaļstva tur pilnīgi ņe pri čom. Likumi šajā valstī ir tikai vēlamās rīcības apraksts un katra personīgā darīšana. Nozagsi sešus desas lunķus - Tevi izsludinās meklēšanā. Mācēsi atrast galus pie normāliem čiekuriem, tev nekad, nekas ne par ko nebūs.

Atbildēt

Marks

23.01.2017. 19:30

»

nn

atbalstu - starpniekus ziepēs


Tā biznesa būtība ir tā, ka padara tev preci pieejamāku, meklējot lētākus ceļus, ko pircējs pats nedara - tieši tas ir arī viņu bizness. Negribi viņu pakalpojumus - meklē pats sev sadarbības partnerus, bet nevajag tāpēc noniecināt starpniekus.
Cita situācija būtu, ja kāds tev viņus negodīgā ceļā būtu uzspiedis, piemēram, Jūrmalas būvvaldes gadījumā, kur cilvēkam no malas ir uzlikti mākslīgie šķēršļi, spiežot izmantot starpniekus. Bet rakstā aprakstītais neizskatās pēc šī gadījuma.

Atbildēt

Antūns Peizdulōcis

23.01.2017. 17:33

NOST AR NEVIENLĪDZĪBU!

viens likums, viena taisnība visiem!


Ar Triju Zvaigžņu ordeni apbalvoto personu reģistrs

apbalvošanas secībā, sākot no 2004. gada 1.oktobra


23. Latvijas Informācijas tehnoloģiju asociācijas prezidents, profesors, Ph.D.
Imants Fridrihs Freibergs 2007.g.15.03. 23. 2007.g.27.aprīlī


ņemot vērā augstākminēto :


1) izsaku ierosinājumu visu ex un tagadējā prezidenta dzīvesbiedrus arī apbalvot ar Trīszvaigžņu ordeni, I šķiru - jo visas prezidentu sievas un vīri ir vienlīdzīgi !

2) bijušās sievas un brūtes (Gunčukam, Vājonim) ir apbalvojamas ar 2.šķiras ordeni, ņemot vērā viņu devumu prezidentiem.


Ceru uz tautas masu atbalstu, lai likvidētu nevienlīdzību, ka tikai tantes Veras vecītim tika iešķiebts ordenis par HVZ kādiem nopelniem !

vai Ļiļka nebūtu pelnījusi 1.šķiras ordeni, par to vien, ka savu veco par lāci vai lempi saukāja, Ivara bijušajai sievai- par to, ka vecais pirms Dānijas karalienes vizītes ķūli pārbaudīja- vai ciet un karaliene šamajam roku nesniedza, jo pirms tam bija ķūli raustījis - tas ir 2. šķiras ordeņa vērts sasniegums !

Atbildēt

aha

23.01.2017. 17:24

Visi mazgariņi nav tik drosmīgi, papilnam tur inspektorīšu, kas pa VID ēku pārvietojas bailīgi metot acis uz visām pusēm, lai gan pat tie ir izšukājuši visas radu draugu deklarācijas :)))

Atbildēt

Ķirks

23.01.2017. 16:21

Galvenais ir pateikts šojā frāzē:
"...dzīvo un eksistē no tā, ka preci kaut kur lētāk nopērk un pēc tam dārgāk pārdod. Tā ir normāla komercprakse. Starpniecības pakalpojumi Latvijā veido ievērojamu daļu no visas biznesa dzīves."
Šī "normāla" prakse arī ir izkropļojusi visu ekonomiku, jo starpnieki ar korupcijas palīdzību vēl pamanās savas "tiesības" monopolizēt un nostiprināt likumdošanā. Un to citādi kā par valstisko bandītismu nenosaukt.
Ja uzņēmēji, neapkrauti ar kosmiskiem nodokļiem, varētu visu ražot un realizēt pa reālām cenām un pircēji attiecīgi iegādāties, nepārmaksājot 3, 4, 10 vai vairāk reizes uzskrūvēto cenu, tad arī VID un pārējās policejiskās legālo laupītāju struktūras varētu likvidēt. Bet to jau liekēži nedrīkst pieļaut!

Atbildēt

nu protams

23.01.2017. 15:58

Protams, ka rakstā ne vārda par to kāpēc SIA ODS tika veikts nodokļu audits, par ko bija jāmaksā papildu nodokļi un kāds tam vispār sakars ar LO un SK. Turklāt galīgi nav saprotams kādā sakarā rakstā ir teksts-
"Jebkura persona, kurai būs pieejams šāds lēmums par nodokļu audita rezultātiem, saņems informāciju ne tikai par SIA ODS cenu veidošanas politiku, sadarbības partneriem, sadarbības partneru kontaktiem un kontaktpersonām, bet arī par auditējamā uzņēmuma tālāko sadarbības partneru veikto saimniecisko darbību", ja raksts ir par to, ka komercnoslēpums ir tieši firmai ODS.

Atbildēt

Kn

23.01.2017. 15:24

P.S. Pirms tam darbojāmies vājstrāvu montāžas nozarē - nekāda sakara ar starpniecību. Bijušie partneri veiksmīgi realizē sākotnējās idejas Kanādā, Čehijā, Vācijā un Igaunā (pasalēli - ik pa laikam strādājot Somijā). Tur ciena un respekté mazo uzņēmēju - Vācijā vispār pirmos trīs gadus uzņēmumu atbrīvoja no darbaspēka nodokļa maksāšanas, ja nodarbina vismaz divus vietējos!

Atbildēt

Kn

23.01.2017. 15:21

Tāpēc LV pat vairs nedomāju veikt nekādu uzņēmējdarbību. Nav vērts - pārspīlēta birokrātija, kritēriji un mikzīgi nodokļi, ko neviens mazais nespēj samaksāt.

Atbildēt

to

23.01.2017. 14:58

ka VIDā neprot un pat nevēlas normāli strādāt - to jau mēs zinām. Poikāns centās vērst uzmanību uz šī kantora darba "kvalitāti" - viņu turpina vajāt tiesā..............

Atbildēt

Iznākums.

23.01.2017. 14:32

Šādi, neko neražojoši, SIA vispār būtu jāiznīcina visiem likumīgiem un nelikumīgiem līdzekļiem!!! Visa sabiedrība samaksā uzpūstās starpnieku canas.

Atbildēt

Novērojums

23.01.2017. 13:55

Rakstā parādās arī SIA SK īstais nosaukums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...