Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pļuriņš

23.03.2020. 00:44

Robčik beidz cepties,laižam uz Zemgali mau.ās.Vecajās vietās taču mūs gaida?

Atbildēt

to Info

22.03.2020. 18:58

»

Info

Vislielākie mēsli ir Dzintars, Bordāns, Kaimiņš, Ašerādens, Zakatistovs. Viņi lika balsot pret


Un kam vajadzēja noņemt finansējumu? Itālijas ārstiem pārmet, ka vienam ir ventilējuši plaušas, bet citam ļāvuši nomirt

Atbildēt

!!!

22.03.2020. 18:29

»

Art

Par esošo situāciju Fūrmanis saka taisnību


Fūrmanim nav vispār nekādu morālu tiesību kritizēt Čakšu, jo Čakšas laikā sēdēja Veselības ministrijā, un gribēja izkļančīt sev NMPD direktora amatu.Lai cik pretīga bija Čakša, bet pat tā nepadevās.Vēl iepriekš šis sivēns paklausīgi pildīja Apiņa uzdevumus un norēja Beleviču.Tā ka tas, ko viņš turpina šobrīd nav nekas jauns.Ārstu biedrībai būtu jākaunās par šādu viceprezidentu un steidzami viņš jāatsauc.Amorāls caur un caur.Bet laikam jau kāda biedrība, tāds viceprezidents.

Atbildēt

Jūrmala

22.03.2020. 17:17

"No opozīcijas aizbēgusī bijusī veselības ministre Anda Čakša" ... bla, bla, bla..
Bet nieka 3 gadus atpakaļ šis pats personāžs ķērca "rokas nost no čakšas"!!! gūlās plakans, stāstot cik čaška laba !!!


Lai cik pareizi vārdi tiek runāti, ja teicēja mērķis ir tikai izcelt sevi (kā tas jau neskaitāmas reizes ir noticis) apmetot kažoku, tad atbildes reakcijas uz mūžīgo "deg, deg !!!!!" parasti nerodas un pats sev iegūst mūžīgā tukšdirsēja (jau permanentu) slavu.
Karjerists, kas zin kad un kā iespraust savu blējamo, un viss, ko šis te patētiski skandina, kā "augsto dziesmu" ir jau līdz jēlumam apzelēts internetā (WHOunCo).

Atbildēt

PSIA Jūrmalas ātrā palīdzība

22.03.2020. 16:33

»

Robītim taču

draugs Ploriņš.Puisītis vēl bija students, bet jau sēdēja vadošā amatā NMPD.RSU knapi eksāmenus nolika uz pievilktu 6.Dzēra kā lops un ņirgājās par saviem kolēģiem.Tagad varēs korišam sausiņus uz cietumu nest


Beidzot kāds normāli uzraksta, kas tas par piparu, R.Fūrmanis.
Taisnību jau viņš bauro, bet no viņa mutes tas izklausās trīskārt divkosīgi. Viņš, pārstāvot ārstus, pirmkārt, domā tikai par savu pašlabumu. Dzērāj lops, par profesionālo kompetenci neizteikšos.

Atbildēt

Jānis

22.03.2020. 15:18

Interesanti, ka parasti ar lielu interesi lasu rakstus, ko publicē Puaro.lv, bet šoreiz jāsaka, ka viņu pārpublicētais saraksts ar saeimas balsojumu ar piebildi- "bez komentāriem" ir tautas maldināšana un vispār- naida kurināšana pret saeimu. Kāpēc? Tāpēc, ka neviens ne šeit ne puaro.lv īpaši neaizraujas ar detaļām jeb to, ko tieši tautas kalpi noraidīja. Te nebija runa tikai par pliku algas pielikumu. Konkrētais priekšlikums ietvēra arī piemaksu limitu atcelšanu tiem, kas saņem bezjēgā daudz- un, ja Jūs pakustinātu arī savu smadzeni un savu googli, tad saprastu, ka veselības nozare kā reiz ir sliktais piemērs dažādu "izņēmumu dēļ", kuriem alga ir tūkstošos par vienādu un mazāku darbu salīdzinājumā ar parasto medicīnas darbinieku. Un konkrētais priekšlikums ietvēra arī tādu "nevainīgu punktu", kā kompensāciju griestu limitu atcelšanu. Nožēlojami gan no saeimas deputāta Ivara Zariņa,gan pietiek.com, gan puaro.lv

Atbildēt

Robītim taču

22.03.2020. 15:16

»

ehhh

Nu viņš tak tur var atgriezties vienā gabalā, vēlreiz izbrauks cauri ar savu saņurcīto ğīmi, sarkani uzberztām acīm un nebeidzamiem stāstiem, ka viņš ir pēc dežūras ātrajos. Nez ko sliktu viņam tā anestezioloğija nodarījusi, ka viņš sevi reklamē kā anesteziologu


draugs Ploriņš.Puisītis vēl bija students, bet jau sēdēja vadošā amatā NMPD.RSU knapi eksāmenus nolika uz pievilktu 6.Dzēra kā lops un ņirgājās par saviem kolēģiem.Tagad varēs korišam sausiņus uz cietumu nest.

Atbildēt

Info

22.03.2020. 14:34

»

situācija

VIENOTĪBAS”, JKP, KPV UN NACIONĀLĀS APVIENĪBAS DEPUTĀTI ir sabiedrības mēsli, atcerēsimies savus "varoņus


Vislielākie mēsli ir Dzintars, Bordāns, Kaimiņš, Ašerādens, Zakatistovs. Viņi lika balsot pret.

Atbildēt

Žulis

22.03.2020. 14:02

»

Aha!

Pasaules slēptā valdība no Komitejas 300 joprojām plāno uz zemeslodes atstāt 500 milj. iedzīvotāju. Vai domājat, ka medicīna kaut ko ārstē? Aktuāla tēma. Līdzekļi, lai saglabātu savu veselību...


Tas ir mans kakājums kā latviešu dzērāju izdalījumam un no latviešu imbecilu miljona puses mēra laikā es kā īsts latvietis arī palieku nelietis un nekauņa, interneta pietaisītājs ar saviem mēsliem no latviešu stulbeņa etalona galvas Gaujas krastos, kur latviešu viepļi died.Latvieši ir planētas mēslu paraugs ne tikai uz Marsa, bet arī Rīgā pie stukaču portāla. Es kā tipisks latviešu stukačs smirdu ar nikiem, jo tik daudz mani dzērāji latviešu vecāki man ir devuši prātu, ka nedrīkstu nosaukt savu latviskā mēsla uzvārdu.Lai dzīvo latviešu mēsli ar mani priekšgalā!

Atbildēt

Man prieks! Drīz tev pašam nevajadzēs galvas dakteri!

22.03.2020. 14:02

»

Q

Iesaku apmeklēt galvas dakteri, kaqmēr nav par vēlu


Pandēmija ieplānota gudri un lielā mērogā un turpināsies līdz 2121. gada maijam, ekonomika iznīks, cilvēki metīsies Daugavā, meklējot glābiņu, Saeimas deputātus neatlaidīs, viņi paši aizmuks uz laukiem. E. Levita solīto miljardu, protams, ekonomikas glābšanai neatradīs, jo tas nav plānots valsts budžetā. Komiteja 300 un 13 pasaules valdības ģimeņu klani veidos atklātu pasaules valdību slepenās vietā, solot izbeigt pandēmiju. Potes cilvēku “potēšanai” pret vīrusu jau ir izstrādātas reizē ar koronavīrusu. Tie, kuri pretosies potēšanai, ieslodzīs koncentrācijas nometnēs - cietumos. Pošu sastāvs ir un būs noslēpums. Pēc potēšanas cilvēki mirs mēneša vai 12 mēnešu laikā no nezprotamām komplikācijām, kas sagraus garīgo un fizisko veselību.

Atbildēt

Aha!

22.03.2020. 13:50

»

Jons

Vai kāds ir saskaitījis bijušo komsorgu un komunistu t.i. Latvijai naidīgo spēku spēku skaitu varā un tās augstākajos amatos.Par naidīgiem uzskatu tādēļ,kā okupācijas režīmā sāktā politiskā karjera bez soda tiek sekmīgi turpināta un pat vizuāli atgādina organizētās noziedzības grupējumu ar visu no tā...


Pasaules slēptā valdība no Komitejas 300 joprojām plāno uz zemeslodes atstāt 500 milj. iedzīvotāju. Vai domājat, ka medicīna kaut ko ārstē? Aktuāla tēma. Līdzekļi, lai saglabātu savu veselību.

Visi ir dzirdējuši par pasaules valdības plāniem, ierakstīti 8 akmens plāksnēs ASV, Džordrdžijas štatā, attēli un teksti atrodami internetā.

Uzdevums samazināt cilvēku skaitu. Redzam, kā tas notiek . Karadarbība Sīrijā, bet epidēmijas? Koronavīruss? Nomirs maz, bet! Svarīgākais ir izceltaā panika visā pasaulē. Kam tas iss? Ne jau, lai pārdotu marles maskas! Vīruss ir tik mazs, ka neviena maska neaiztur. Mērķis panākt globālu vakcināciju pret koronavīrusu. Bet nogalinās tieši pati vakcīna, kura būs obligāta! Nesaistot nāves gadījumus ar vakcināciju.

Medicīna it kā kalpo cilvēkiem. Bet faktiski nav vērsta uz slimību ēloni, bet to seku kupēšanu. Māca, ka nav zināms, piem., kā ceļas hronisks asinspiediens. Utt. Ārstiem nemāca atrast cēloni slimībai, bet katra medicīnas nozare sadala cilvēka izpēti pa orgāniem, nevis ārstē cilvēku kopumā. Austrumu medicīna ārstē enerģētiskos disbalansus.

Ir pat ārsti, speciālisti, kas ārstē matus. Nav piem ārsta, kas ārstē orgānus, kuru ir visvairāk - muskuļi. Visas cilvēka funkcijas sastāv no muskuļiem. Vai mūsdienu medicina kādu ārstē? Ārsti samaksu saņem par ārstēto daudzumu un ir ieinteresēti, lai slimo būtu vairāk. Veselības aizsardzībā nav neviens interesēts iegūt veselus cilvēkus. Tas attiecas uz visiem medicīnas speciālistiem.

Viss plāns ir iznīcināt iedzīvotājus un pelnīt uz to. Jūs rūgti maldāties, ka ārsti jūs izārstēs!. Tas, ko paši apgūsit un sajutīsit, kā pareizi rīkoties, jūs izārstēs. Domājiet par savu veselību paši! Iekausieties paši sevī! Tada ir situācija - jūsu veselība ir tikai jūsu problēma!

Atbildēt

hmm

22.03.2020. 13:26

Jēē, imunitātes vakcīna pret kovidu ir atrasta - algas pielikums! :D

Kaut kā neatceros, piemēram, ugunsdzēsējus stāvam pie degošas mājas un spriedelējam cik bīstami no tās glābt cilvēkus, bet, redz, ja aldziņu pieliktu, tad nu gan briesmas uzreiz mazinātos.

Atbildēt

Jons

22.03.2020. 12:46

»

A.P.

Ķīnas valdība uzlika maskas un turpināja vadīt valsti, bet nevis "attālināti" ākstīties. Mūsu cilvēciskie simulakri kaunas uzlikt maskas un "pašizolējas", kas ir visīstākā dezertēšana un nodevība ar pretīgo Nācijas debilo tēvu priekšgalā. Bet latvieši jau ir labi cilvēki, piedos arī šoreiz kārtējo nelietību...


Vai kāds ir saskaitījis bijušo komsorgu un komunistu t.i. Latvijai naidīgo spēku spēku skaitu varā un tās augstākajos amatos.Par naidīgiem uzskatu tādēļ,kā okupācijas režīmā sāktā politiskā karjera bez soda tiek sekmīgi turpināta un pat vizuāli atgādina organizētās noziedzības grupējumu ar visu no tā izrietošiem un esošiem korupcijas u.c.valsti apdraudošiem riskiem

Atbildēt

Jautajum

22.03.2020. 12:39

»

Harbours


Varbut viņš to virusu uztaisija, lai nav uz tiesu jaiet?

Atbildēt

Dombrava

22.03.2020. 12:38

»

Džordžijas plāksnes

Džordžijas plāksnes...


Olē olē vairosimies latvijai

Atbildēt

Q

22.03.2020. 12:24

»

Džordžijas plāksnes

Džordžijas plāksnes...


Iesaku apmeklēt galvas dakteri, kaqmēr nav par vēlu!

Atbildēt

Džordžijas plāksnes

22.03.2020. 11:31

»

Zemnieks Putra

Pievienojos


Džordžijas plāksnes

(autors nezināms)

Noslēpumainās “Džordžijas plāksnes” Amerikas Džordžijas štatā parādījās tikai pirms 35 gadiem. Granīta tēlu, nedaudz augstāku par 6 metriem, ir radījusi parasta celtniecības kompānija, kura saņēma pasūtījumu to izgatavot no kāda Roberta Kristiāna (Robert C. Christian).http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al 383

D.V.: Palūkosimies uz Džordžijas plāksnēm. Tās ir līdzīgas Stonhendžai.

18 01 26 04

Tās atrodas Džordžijā. Pasaules astoņās galvenajās valodās uz tām iegravēti moderni baušļi, no kuriem pirmais vēsta: “Lai Zemes iedzīvotāju skaits nekad nepārsniedz 500000000, esot pastāvīgā līdzsvarā ar dabu.”

18 01 26 05

Kāpēc viņi grib atbrīvoties no tik liela cilvēku skaita? Jo tas taču ir tik aplami, un, kā liktos, tam nav nekādas jēgas. Kas te par lietu?

K.G.: Tas ir ļoti labs jautājums: viņu vēlmes patiesais cēlonis. Viņi saka, ka ar pašreizējo dzīvesveidu Zeme nevar izturēt lielāku cilvēku skaitu.

D.V.: Tas ir, cilvēki ir “kaitīgi” apkārtējai videi?

K.G.: Taisnība. Bet ko viņi plāno īstenībā? Kāpēc viņi tiecas atbrīvot pēc iespējas lielāku dzīves telpu uz šīs planētas? Redziet, ir vairākas Jaunās Pasaules Kārtības grupas, kuras nodarbojas ar tumšām lietām. Tad lūk, tās plāno veselus kontinentus atdot citplanētiešiem. Dažām grupām jau ir savas vēstniecības tajos kontinentos. Protams, ārēji viss izskatās kā “darījumi ar nekustamo īpašumu”, bet šis tas jau notiek.

D.V.: Tiek noslēgtas vienošanās ar noteiktiem citplanētiešu grupējumiem…

K.G.: Ar daudziem.

D.V.: …un viņi… Vai tad viņi bezpajumtnieki? Viņiem vairs nav planētas-dzimtenes, un viņi grib būt šeit?

K.G.: Ir ļoti attīstītas grupas, kuras spēj bezgalīgi sevi uzturēt kosmosa apkārtējā vidē bēgļu statusā, bet viņiem gribētos apmesties mūsu kārotajā Saules sistēmā. Acīmredzot ir daudz tādu grupu, par kurām mēs nezinām. Kaut gan, ja vienošanās daļa ir iedzīvotāju samazināšana tik lielā skaitā, tad tas vēl neliecina, ka mēs gribētu, lai uz mūsu planētas dzīvotu vēl kāds.

D.V.: Citi insaideri ir stāstījuši, ka daži citplanētieši nevar elpot mūsu gaisu, ka viņiem vajag vairāk eļļas gaisā.

K.G.: Taisnība. Šeit tiek domāta pilnīga pārveidošana. Nevaru atcerēties, kā viņi to nosauca, it kā kaut kā līdzīgi apkārtējas vides modificēšanai. It kā kodolreakcijas starojumam esot tamlīdzīgs produkts apkārtējā vidē, labvēlīgāks vienai no sugām.

D.V.: Tas ir, viņu ķermenis ar apstarojumu nostiprinās, un tā viņiem ir labāk?

K.G.: Iespējams. Vai arī starojums nes viņiem ilglaicīgu labumu vēlāk. Kaut kas uz to pusi…

D.V.: Kāds procents cilvēku, kuri strādā Kabalai, reāli apzinās, ka viņus izmanto citplanētieši, kuri mēģina piemērot sev mūsu planētu?

K.G.: Tas būs prāta spriedums tīrā veidā. Domājams, ka ir diezgan daudz cilvēku, kuri ir materiāli liecinieki planētas aizsardzības no pārveidojumiem citplanētu programmai, bet viņi nezina visas detaļas. Kad viņi izdzird vairāk detaļu no izbrīvētās informācijas, tas viņus biedē, un viņi pamet tumšās programmas. Viņiem ir jārēķinās arī ar Kabalas grupām, kuras nodarbojas ar “teritorijas uzkopšanu” – novāc personas, kuras pret viņām liecina, kurām ir pārāk daudz informācijas, vispār pārāk daudz zina par viņu tumšajiem darījumiem. Tāpēc, ja būs kaut kas līdzīgs Nirnbergas procesiem, ja mēs savāksim visas liecības, mums vairs ne par ko nebūs jāuztraucas.

D.V.: Kā jūs domājat, Kabala var mēģināt atstāt rietumus bez industrijas?

K.G.: Ak, neapšaubāmi. Jā. Jēga ir tāda, ka jūs ņemat industriālu valsti un visu rūpniecību un darbavietas aizvedat uz tā saukto trešās pasaules valsti, kur rūpniecība un darbaspēks ir lētāki. Tādā veidā jūs vājināt rūpniecisku nāciju, kurai ir laimējies uzvarēt divos pasaules karos un kuru pagātnē sauca par aizmigušo gigantu. Bet, ja viņa pamodīsies, jums atkal būs problēmas. Pat ja viņi kontrolē valsti, viņiem vēl nākas rēķināties ar to un noturēt to vāju.

VIŅI UZSKATA SEVI PAR DIEVIEM, JO KONTROLĒ VISU PIEEJU KOSMOSAM.

Saskaņā ar dažādiem insaideriem, pašlaik visvairāk ar saviem sakariem ar Dziļo Valdību ir sakompromitējušies noteikti elementi CIP un FIB iekšienē. Augsta līmeņa personāls Dziļajā Valdībā – daži politiķi un citi, kuri nav politiķi, – lieliski zina par Jūras kara flotes un Gaisa spēku SKP (Slepeno Kosmisko Programmu). Viņi ir pārņemti ar varu. Spēja kontrolēt kosmosu un turēt mūs piesietus Zemei tikai pastiprina sajūtu, ka viņi ir dievi. Viņi ir slēpuši un slēpj no mums neticamus informācijas masīvus, jo šādu programmu iesākums bija Vācijā 30. gadu beigās.

***

18 01 26 06

Kopumā monumentu veido sešas granīta plāksnes, kuras novietotas saskaņā ar astronomiskiem notikumiem, katra no tām sver apmēram 100 tonnas. Uz akmeņu virsmas ir iegravēti tā sauktie desmit vēstījumi cilvēcei astoņās valodās, tajā skaitā arī mūsu (krievu – tulk. piezīme) valodā. Ja konstrukciju apejam pulksteņa rādītāja virzienā, sākot no ziemeļiem, tad valodu secība ir šāda: angļu, spāņu, svahili, hindi, ivrits, arābu, ķīniešu un

krievu.

1. Lai Zemes iedzīvotāju skaits nekad nepārsniedz 500 000 000, esot pastāvīgā līdzsvarā ar dabu.
2. Sapratīgi regulējiet dzimstību, paaugstinot dzīves sagatavotības vērtību un cilvēces daudzveidību.
3. Atradīsim jaunu dzīvu valodu, kas spēs apvienot cilvēci.
4. Izrādiet iecietību attiecībā pret jūtām, ticību, tradīcijām un tām līdzīgi.
5. Lai godīgi likumi un objektīvas tiesas iestājas par tautu un nāciju aizstāvību.
6. Lai katra nācija pati risina savas iekšējās lietas, pasaules tiesā iztiesājot tikai ārējas lietas.
7. Izvairieties no sīkām tiesu prāvām un bezjēdzīgiem ierēdņiem.
8. Uzturiet līdzsvarā attiecību starp personīgajām tiesībām un sabiedriskajiem pienākumiem.
9. Augstāk par visu vērtējiet patiesību, skaistumu, mīlestību, tiecoties uz harmoniju ar bezgalību.
10. Neesiet par vēzi zemei, atstājiet arī dabai vietu![1]Ziņkāri šajā monumentā vēl izraisa mazs caurums centra plāksnē. Tas ir izdomāts tā, ka caur to cauru gadu var redzēt Polārzvaigzni. Vēl vairāk, tas ir izlīdzināts atbilstoši saulgriežiem un ekvinokcijām. Interesanti, ka augšējā plāksnē, kura novietota horizontāli kā jums, arī atrodas mazs caurums. Katru dienu pusdienas laikā ar šī cauruma palīdzību saules stars norāda, kāda šodien ir gada diena.

Planšetes augšējā daļā ir rakstīts “Džordžijas centrs Guidestones Centre”, izveidots 1980. gada 22. martā. Uzreiz zemāk ir kvadrāta kontūra, kura iekšienē rakstīts: “Lai tie ir orientieri saprāta laikmetā.”. Apkārt pa kvadrāta malām rakstīti tulkojumi četrās senajās valodās, pa vienam katrā malā.

Atbildēt

situācija

22.03.2020. 11:23

VIENOTĪBAS”, JKP, KPV UN NACIONĀLĀS APVIENĪBAS DEPUTĀTI ir sabiedrības mēsli, atcerēsimies savus "varoņus"

Atbildēt

U.U.

22.03.2020. 10:41

Nepieciešams papildināt Satversmes 2.pantu, to formulējot jaunā redakcijā: "2. Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura varu var deleģēt cilvēciskajiem izdzimteņiem, kuri savukārt vajadzības gadījumā varu var realizēt attālināti".

Atbildēt

nu protams

22.03.2020. 10:23

»

Medmāsa

Zinu. Tāpēc uz darbu vairs neiešu


Alganoteikti tik liela, ka var atļauties kādu laiku nestrādāt un Hipokrāta zvērestu arī nav nodevusi, pie pirmās iespējas uzspļauj visiem!

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

22.03.2020. 10:19

»

ha-ha

Jāatzīmē,kā mediķi iet sociālās nevienlīdzības atbalstīšanas teicamniekos..Grūti aprakstīt daudzu mediķu grimases un runas toni apkalpojot pensionārus ar mediķiem neatbilstošiem ienākumiem.Tā fašisti esot izturējušies pret gejiem,jūdiem,garīgi slimiem,par kādiem ārsti arī visā nopietnībā uzskata pensionārus...


Un kura sociālā grupa, ja ne pensionāri, ir tie, kuri iebalso šos latviešu mēslus Saeimā un citur? Vecus cilvēkus allaž citās kultūrās ciena par ko? Par gudrību, dzīves pieredzi un spēju dot padomu jaunākajiem. Uz mūsu penzionāriem lielākajā to daļa tas neattiecas.

Atbildēt

ehhh

22.03.2020. 10:14

»

zane

Fūrmani, nu nav COVID blood borne virus. Ej atpakaļ uz RSU un pamācies


Nu viņš tak tur var atgriezties vienā gabalā, vēlreiz izbrauks cauri ar savu saņurcīto ğīmi, sarkani uzberztām acīm un nebeidzamiem stāstiem, ka viņš ir pēc dežūras ātrajos. Nez ko sliktu viņam tā anestezioloğija nodarījusi, ka viņš sevi reklamē kā anesteziologu....

Atbildēt

ha-ha

22.03.2020. 09:55

»

Pavels

Furmani, tu esi jauns cilveks, bet muldi it ka butu jucis. Valstij nav sobrid no ka maksat vairak. Tad nemaksat pensijas? pabalstus? Medikiem pie tam slodze nav tik liela Latvija, stundas ja, bet padaritais darbs mazs. Kada jega, ka Furmanis atsez 32 vai 64 stundas slimnica, kura varbut ir kadas 2-3...


Jāatzīmē,kā mediķi iet sociālās nevienlīdzības atbalstīšanas teicamniekos..Grūti aprakstīt daudzu mediķu grimases un runas toni apkalpojot pensionārus ar mediķiem neatbilstošiem ienākumiem.Tā fašisti esot izturējušies pret gejiem,jūdiem,garīgi slimiem,par kādiem ārsti arī visā nopietnībā uzskata pensionārus ar mazām pensijām t.s.arī ar vidējām.

Atbildēt

cyrils

22.03.2020. 07:40

Vai jau saeimai teātris būšot nospēlēts ??????

Atbildēt

Pavels

22.03.2020. 04:14

Furmani, tu esi jauns cilveks, bet muldi it ka butu jucis. Valstij nav sobrid no ka maksat vairak. Tad nemaksat pensijas? pabalstus? Medikiem pie tam slodze nav tik liela Latvija, stundas ja, bet padaritais darbs mazs. Kada jega, ka Furmanis atsez 32 vai 64 stundas slimnica, kura varbut ir kadas 2-3 mazas operacijas. Parejo laiku var atpusties, gulet, iet twitteri. Varbut anesteziologam vel tik daudz nesanak pateicibas sanemt, bet kopuma dzivot var. Sobrid prioritate ir mazie un videjie uznemumi, ka ari organizetas noziedzibas un nodoklu nemaksataju apkararosana. Tad, kad valstij bus labi ienakumi, tad vares runat par algu pieaugumu. Lidz tam Furmanim vajadzetu turet muti ciet un varbut brivaja laika voluntet slimnica, lai pilnvertigak apgutu medicinu, jo ipasi savu specialitati.

Atbildēt

V

22.03.2020. 01:38

Cienījamo dakter! Milzīgs paldies Jums! Mīļie mediķi, pielieciet šo sarakstu pie sienas!

Atbildēt

Mārtiņš

22.03.2020. 01:28

Esmu visu mūžu bijis ateists un uzskatījis, ka nav augstāko spēku, bet man šobrīd šķiet, ka māte Zeme jūtas slima dēļ mums un viņai arī ir sava imūnsistēma. Bet bez eko manifestācijas, šis ir attieksmes laiks, kad milzu vērtē ir pareizā attieksme un es zinu, ka autoram tāda ir

Atbildēt

Yesss

22.03.2020. 00:50

Rižā ievazāja sērgu saeimā, paldies viņai! Tas ir labākais, ko viņa Katvijai darījusi

Atbildēt

Lembergam ir miljards?

22.03.2020. 00:04

»

amerikanu valdiba Latvija pasizolejas !

Nu ir pienacis laiks Latvijas tautas frontei,Aivaram Lembergam nemt varu savas rokas,jo ari agonejosa Latvijas saeima ir ricibas nespejiga


Tāda ir grāmata - "Ķā nozagt miljardu?" Vai tad Lembergs nevar iedot mediķiem tos 66 miljonus un Lembergs pat nejustu, ka viņam palicis mazāk naudas. Un vēl 40 miljonus medikamentu iegādei un vakcīnas izstrādei kādu miljonu?

Un citi miljonāri nevar ziedot Latvijai pa vienam miljonam?
Un valsts kapitālsabiedrībās maksāt 10 000 mēnesī nevar pārtraukt?

Atbildēt

Ārsti izglābs Latviju!

21.03.2020. 23:14

»

paardomas

Savukārt mediķiem arī ir iespēja labot savas kļūdas,turpmāk deputātus un parējos partijniekus neārstēt


Drīz slimnīcā nonāks gan ar koronu slimi un valstiski nedomājoši deputāti, gan Lembergs, Šķēle, Kargins, Gormanis, Gailis, Birkavs, Ulmanis, Berjozkins, VVF un citi. Robežas ciet un šie netiks ārstēties uz ārzēmēm. Viss notiks uz vietas.
Ārstiem jādara viss, lai mēsli nonāktu zem zemes.

Atbildēt

garām gāju

21.03.2020. 22:20

protams, izpļeckāsim nauu tad RS kredītiem, AB atlaišanas pabalstiem, RS - jo silta ziema, banku atblalstiem - jo redziet neviens kredītus neņem, utt...bet medicīnas darbiniekam pāri nepaliek.

Atbildēt

Žulis

21.03.2020. 21:21

Tā iet, ja neklausa latviešu kropli - mani Žuli no latviešu dzērāju dzemdējuma. Es jau sākumā teicu, ka latvieši ir tādi paši mēsli kā es savā vairumā uz pannas saulē un lietū. Es kā latviešu lops ar ķēves vēderu un govs izdalījumu potenciālu eju pa priekšu visiem latviešu izdzimteņiem zem Saules un viņā saulē pie Dzintara jūras, kur latvieši smird.

Atbildēt

nauda patreiz daudz ietaupās, piem uz plānveida op.

21.03.2020. 21:10

jādod tiem, kas strādā!!!!!!!!!!!!!!!! citādi tāpat nozags

Atbildēt

Jokohama

21.03.2020. 21:09

Izredzēto afēra skaidrāka par skaidru!

Atbildēt

lasīt proti

21.03.2020. 21:09

»

zane

Fūrmani, nu nav COVID blood borne virus. Ej atpakaļ uz RSU un pamācies


??????????????????????????

Atbildēt

46.priekšlikums

21.03.2020. 20:57

šeit šī piedāvājuma konteksts:
https://www.facebook.com/ZarinsIvars/videos/140136717413648/

Atbildēt

Art

21.03.2020. 20:39

Par esošo situāciju Fūrmanis saka taisnību.
Nav vajadzīga tautai tāda valdībā, kurā ir karjeriste Viņķele, muldoņa Caksa, demagogs un OIK mafijas piesedzējs Ašrādens, siltās ligzdas meklētāja Āboltina i ješčo drugije

Atbildēt

Vai tiešām

21.03.2020. 20:28

Vai tiešām lielāka nauda samazina ārsta risku? Vai kāds zina kaut ko par šādām vēstulēm Ķīnā vai Itālijā?

Atbildēt

Medmāsa

21.03.2020. 20:22

Zinu. Tāpēc uz darbu vairs neiešu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...