Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pļuriņš

22.03.2020. 23:44

Robčik beidz cepties,laižam uz Zemgali mau.ās.Vecajās vietās taču mūs gaida?

Atbildēt

to Info

22.03.2020. 17:58

»

Info

Vislielākie mēsli ir Dzintars, Bordāns, Kaimiņš, Ašerādens, Zakatistovs. Viņi lika balsot pret


Un kam vajadzēja noņemt finansējumu? Itālijas ārstiem pārmet, ka vienam ir ventilējuši plaušas, bet citam ļāvuši nomirt

Atbildēt

!!!

22.03.2020. 17:29

»

Art

Par esošo situāciju Fūrmanis saka taisnību


Fūrmanim nav vispār nekādu morālu tiesību kritizēt Čakšu, jo Čakšas laikā sēdēja Veselības ministrijā, un gribēja izkļančīt sev NMPD direktora amatu.Lai cik pretīga bija Čakša, bet pat tā nepadevās.Vēl iepriekš šis sivēns paklausīgi pildīja Apiņa uzdevumus un norēja Beleviču.Tā ka tas, ko viņš turpina šobrīd nav nekas jauns.Ārstu biedrībai būtu jākaunās par šādu viceprezidentu un steidzami viņš jāatsauc.Amorāls caur un caur.Bet laikam jau kāda biedrība, tāds viceprezidents.

Atbildēt

Jūrmala

22.03.2020. 16:17

"No opozīcijas aizbēgusī bijusī veselības ministre Anda Čakša" ... bla, bla, bla..
Bet nieka 3 gadus atpakaļ šis pats personāžs ķērca "rokas nost no čakšas"!!! gūlās plakans, stāstot cik čaška laba !!!


Lai cik pareizi vārdi tiek runāti, ja teicēja mērķis ir tikai izcelt sevi (kā tas jau neskaitāmas reizes ir noticis) apmetot kažoku, tad atbildes reakcijas uz mūžīgo "deg, deg !!!!!" parasti nerodas un pats sev iegūst mūžīgā tukšdirsēja (jau permanentu) slavu.
Karjerists, kas zin kad un kā iespraust savu blējamo, un viss, ko šis te patētiski skandina, kā "augsto dziesmu" ir jau līdz jēlumam apzelēts internetā (WHOunCo).

Atbildēt

PSIA Jūrmalas ātrā palīdzība

22.03.2020. 15:33

»

Robītim taču

draugs Ploriņš.Puisītis vēl bija students, bet jau sēdēja vadošā amatā NMPD.RSU knapi eksāmenus nolika uz pievilktu 6.Dzēra kā lops un ņirgājās par saviem kolēģiem.Tagad varēs korišam sausiņus uz cietumu nest


Beidzot kāds normāli uzraksta, kas tas par piparu, R.Fūrmanis.
Taisnību jau viņš bauro, bet no viņa mutes tas izklausās trīskārt divkosīgi. Viņš, pārstāvot ārstus, pirmkārt, domā tikai par savu pašlabumu. Dzērāj lops, par profesionālo kompetenci neizteikšos.

Atbildēt

Jānis

22.03.2020. 14:18

Interesanti, ka parasti ar lielu interesi lasu rakstus, ko publicē Puaro.lv, bet šoreiz jāsaka, ka viņu pārpublicētais saraksts ar saeimas balsojumu ar piebildi- "bez komentāriem" ir tautas maldināšana un vispār- naida kurināšana pret saeimu. Kāpēc? Tāpēc, ka neviens ne šeit ne puaro.lv īpaši neaizraujas ar detaļām jeb to, ko tieši tautas kalpi noraidīja. Te nebija runa tikai par pliku algas pielikumu. Konkrētais priekšlikums ietvēra arī piemaksu limitu atcelšanu tiem, kas saņem bezjēgā daudz- un, ja Jūs pakustinātu arī savu smadzeni un savu googli, tad saprastu, ka veselības nozare kā reiz ir sliktais piemērs dažādu "izņēmumu dēļ", kuriem alga ir tūkstošos par vienādu un mazāku darbu salīdzinājumā ar parasto medicīnas darbinieku. Un konkrētais priekšlikums ietvēra arī tādu "nevainīgu punktu", kā kompensāciju griestu limitu atcelšanu. Nožēlojami gan no saeimas deputāta Ivara Zariņa,gan pietiek.com, gan puaro.lv

Atbildēt

Robītim taču

22.03.2020. 14:16

»

ehhh

Nu viņš tak tur var atgriezties vienā gabalā, vēlreiz izbrauks cauri ar savu saņurcīto ğīmi, sarkani uzberztām acīm un nebeidzamiem stāstiem, ka viņš ir pēc dežūras ātrajos. Nez ko sliktu viņam tā anestezioloğija nodarījusi, ka viņš sevi reklamē kā anesteziologu


draugs Ploriņš.Puisītis vēl bija students, bet jau sēdēja vadošā amatā NMPD.RSU knapi eksāmenus nolika uz pievilktu 6.Dzēra kā lops un ņirgājās par saviem kolēģiem.Tagad varēs korišam sausiņus uz cietumu nest.

Atbildēt

Info

22.03.2020. 13:34

»

situācija

VIENOTĪBAS”, JKP, KPV UN NACIONĀLĀS APVIENĪBAS DEPUTĀTI ir sabiedrības mēsli, atcerēsimies savus "varoņus


Vislielākie mēsli ir Dzintars, Bordāns, Kaimiņš, Ašerādens, Zakatistovs. Viņi lika balsot pret.

Atbildēt

Žulis

22.03.2020. 13:02

»

Aha!

Pasaules slēptā valdība no Komitejas 300 joprojām plāno uz zemeslodes atstāt 500 milj. iedzīvotāju. Vai domājat, ka medicīna kaut ko ārstē? Aktuāla tēma. Līdzekļi, lai saglabātu savu veselību...


Tas ir mans kakājums kā latviešu dzērāju izdalījumam un no latviešu imbecilu miljona puses mēra laikā es kā īsts latvietis arī palieku nelietis un nekauņa, interneta pietaisītājs ar saviem mēsliem no latviešu stulbeņa etalona galvas Gaujas krastos, kur latviešu viepļi died.Latvieši ir planētas mēslu paraugs ne tikai uz Marsa, bet arī Rīgā pie stukaču portāla. Es kā tipisks latviešu stukačs smirdu ar nikiem, jo tik daudz mani dzērāji latviešu vecāki man ir devuši prātu, ka nedrīkstu nosaukt savu latviskā mēsla uzvārdu.Lai dzīvo latviešu mēsli ar mani priekšgalā!

Atbildēt

Man prieks! Drīz tev pašam nevajadzēs galvas dakteri!

22.03.2020. 13:02

»

Q

Iesaku apmeklēt galvas dakteri, kaqmēr nav par vēlu


Pandēmija ieplānota gudri un lielā mērogā un turpināsies līdz 2121. gada maijam, ekonomika iznīks, cilvēki metīsies Daugavā, meklējot glābiņu, Saeimas deputātus neatlaidīs, viņi paši aizmuks uz laukiem. E. Levita solīto miljardu, protams, ekonomikas glābšanai neatradīs, jo tas nav plānots valsts budžetā. Komiteja 300 un 13 pasaules valdības ģimeņu klani veidos atklātu pasaules valdību slepenās vietā, solot izbeigt pandēmiju. Potes cilvēku “potēšanai” pret vīrusu jau ir izstrādātas reizē ar koronavīrusu. Tie, kuri pretosies potēšanai, ieslodzīs koncentrācijas nometnēs - cietumos. Pošu sastāvs ir un būs noslēpums. Pēc potēšanas cilvēki mirs mēneša vai 12 mēnešu laikā no nezprotamām komplikācijām, kas sagraus garīgo un fizisko veselību.

Atbildēt

Aha!

22.03.2020. 12:50

»

Jons

Vai kāds ir saskaitījis bijušo komsorgu un komunistu t.i. Latvijai naidīgo spēku spēku skaitu varā un tās augstākajos amatos.Par naidīgiem uzskatu tādēļ,kā okupācijas režīmā sāktā politiskā karjera bez soda tiek sekmīgi turpināta un pat vizuāli atgādina organizētās noziedzības grupējumu ar visu no tā...


Pasaules slēptā valdība no Komitejas 300 joprojām plāno uz zemeslodes atstāt 500 milj. iedzīvotāju. Vai domājat, ka medicīna kaut ko ārstē? Aktuāla tēma. Līdzekļi, lai saglabātu savu veselību.

Visi ir dzirdējuši par pasaules valdības plāniem, ierakstīti 8 akmens plāksnēs ASV, Džordrdžijas štatā, attēli un teksti atrodami internetā.

Uzdevums samazināt cilvēku skaitu. Redzam, kā tas notiek . Karadarbība Sīrijā, bet epidēmijas? Koronavīruss? Nomirs maz, bet! Svarīgākais ir izceltaā panika visā pasaulē. Kam tas iss? Ne jau, lai pārdotu marles maskas! Vīruss ir tik mazs, ka neviena maska neaiztur. Mērķis panākt globālu vakcināciju pret koronavīrusu. Bet nogalinās tieši pati vakcīna, kura būs obligāta! Nesaistot nāves gadījumus ar vakcināciju.

Medicīna it kā kalpo cilvēkiem. Bet faktiski nav vērsta uz slimību ēloni, bet to seku kupēšanu. Māca, ka nav zināms, piem., kā ceļas hronisks asinspiediens. Utt. Ārstiem nemāca atrast cēloni slimībai, bet katra medicīnas nozare sadala cilvēka izpēti pa orgāniem, nevis ārstē cilvēku kopumā. Austrumu medicīna ārstē enerģētiskos disbalansus.

Ir pat ārsti, speciālisti, kas ārstē matus. Nav piem ārsta, kas ārstē orgānus, kuru ir visvairāk - muskuļi. Visas cilvēka funkcijas sastāv no muskuļiem. Vai mūsdienu medicina kādu ārstē? Ārsti samaksu saņem par ārstēto daudzumu un ir ieinteresēti, lai slimo būtu vairāk. Veselības aizsardzībā nav neviens interesēts iegūt veselus cilvēkus. Tas attiecas uz visiem medicīnas speciālistiem.

Viss plāns ir iznīcināt iedzīvotājus un pelnīt uz to. Jūs rūgti maldāties, ka ārsti jūs izārstēs!. Tas, ko paši apgūsit un sajutīsit, kā pareizi rīkoties, jūs izārstēs. Domājiet par savu veselību paši! Iekausieties paši sevī! Tada ir situācija - jūsu veselība ir tikai jūsu problēma!

Atbildēt

hmm

22.03.2020. 12:26

Jēē, imunitātes vakcīna pret kovidu ir atrasta - algas pielikums! :D

Kaut kā neatceros, piemēram, ugunsdzēsējus stāvam pie degošas mājas un spriedelējam cik bīstami no tās glābt cilvēkus, bet, redz, ja aldziņu pieliktu, tad nu gan briesmas uzreiz mazinātos.

Atbildēt

Jons

22.03.2020. 11:46

»


Vai kāds ir saskaitījis bijušo komsorgu un komunistu t.i. Latvijai naidīgo spēku spēku skaitu varā un tās augstākajos amatos.Par naidīgiem uzskatu tādēļ,kā okupācijas režīmā sāktā politiskā karjera bez soda tiek sekmīgi turpināta un pat vizuāli atgādina organizētās noziedzības grupējumu ar visu no tā izrietošiem un esošiem korupcijas u.c.valsti apdraudošiem riskiem

Atbildēt

Jautajum

22.03.2020. 11:39

»

Harbours


Varbut viņš to virusu uztaisija, lai nav uz tiesu jaiet?

Atbildēt

Dombrava

22.03.2020. 11:38

»

Džordžijas plāksnes

Džordžijas plāksnes...


Olē olē vairosimies latvijai

Atbildēt

Q

22.03.2020. 11:24

»

Džordžijas plāksnes

Džordžijas plāksnes...


Iesaku apmeklēt galvas dakteri, kaqmēr nav par vēlu!

Atbildēt

Džordžijas plāksnes

22.03.2020. 10:31

»

Zemnieks Putra

Pievienojos


Džordžijas plāksnes

(autors nezināms)

Noslēpumainās “Džordžijas plāksnes” Amerikas Džordžijas štatā parādījās tikai pirms 35 gadiem. Granīta tēlu, nedaudz augstāku par 6 metriem, ir radījusi parasta celtniecības kompānija, kura saņēma pasūtījumu to izgatavot no kāda Roberta Kristiāna (Robert C. Christian).http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al 383

D.V.: Palūkosimies uz Džordžijas plāksnēm. Tās ir līdzīgas Stonhendžai.

18 01 26 04

Tās atrodas Džordžijā. Pasaules astoņās galvenajās valodās uz tām iegravēti moderni baušļi, no kuriem pirmais vēsta: “Lai Zemes iedzīvotāju skaits nekad nepārsniedz 500000000, esot pastāvīgā līdzsvarā ar dabu.”

18 01 26 05

Kāpēc viņi grib atbrīvoties no tik liela cilvēku skaita? Jo tas taču ir tik aplami, un, kā liktos, tam nav nekādas jēgas. Kas te par lietu?

K.G.: Tas ir ļoti labs jautājums: viņu vēlmes patiesais cēlonis. Viņi saka, ka ar pašreizējo dzīvesveidu Zeme nevar izturēt lielāku cilvēku skaitu.

D.V.: Tas ir, cilvēki ir “kaitīgi” apkārtējai videi?

K.G.: Taisnība. Bet ko viņi plāno īstenībā? Kāpēc viņi tiecas atbrīvot pēc iespējas lielāku dzīves telpu uz šīs planētas? Redziet, ir vairākas Jaunās Pasaules Kārtības grupas, kuras nodarbojas ar tumšām lietām. Tad lūk, tās plāno veselus kontinentus atdot citplanētiešiem. Dažām grupām jau ir savas vēstniecības tajos kontinentos. Protams, ārēji viss izskatās kā “darījumi ar nekustamo īpašumu”, bet šis tas jau notiek.

D.V.: Tiek noslēgtas vienošanās ar noteiktiem citplanētiešu grupējumiem…

K.G.: Ar daudziem.

D.V.: …un viņi… Vai tad viņi bezpajumtnieki? Viņiem vairs nav planētas-dzimtenes, un viņi grib būt šeit?

K.G.: Ir ļoti attīstītas grupas, kuras spēj bezgalīgi sevi uzturēt kosmosa apkārtējā vidē bēgļu statusā, bet viņiem gribētos apmesties mūsu kārotajā Saules sistēmā. Acīmredzot ir daudz tādu grupu, par kurām mēs nezinām. Kaut gan, ja vienošanās daļa ir iedzīvotāju samazināšana tik lielā skaitā, tad tas vēl neliecina, ka mēs gribētu, lai uz mūsu planētas dzīvotu vēl kāds.

D.V.: Citi insaideri ir stāstījuši, ka daži citplanētieši nevar elpot mūsu gaisu, ka viņiem vajag vairāk eļļas gaisā.

K.G.: Taisnība. Šeit tiek domāta pilnīga pārveidošana. Nevaru atcerēties, kā viņi to nosauca, it kā kaut kā līdzīgi apkārtējas vides modificēšanai. It kā kodolreakcijas starojumam esot tamlīdzīgs produkts apkārtējā vidē, labvēlīgāks vienai no sugām.

D.V.: Tas ir, viņu ķermenis ar apstarojumu nostiprinās, un tā viņiem ir labāk?

K.G.: Iespējams. Vai arī starojums nes viņiem ilglaicīgu labumu vēlāk. Kaut kas uz to pusi…

D.V.: Kāds procents cilvēku, kuri strādā Kabalai, reāli apzinās, ka viņus izmanto citplanētieši, kuri mēģina piemērot sev mūsu planētu?

K.G.: Tas būs prāta spriedums tīrā veidā. Domājams, ka ir diezgan daudz cilvēku, kuri ir materiāli liecinieki planētas aizsardzības no pārveidojumiem citplanētu programmai, bet viņi nezina visas detaļas. Kad viņi izdzird vairāk detaļu no izbrīvētās informācijas, tas viņus biedē, un viņi pamet tumšās programmas. Viņiem ir jārēķinās arī ar Kabalas grupām, kuras nodarbojas ar “teritorijas uzkopšanu” – novāc personas, kuras pret viņām liecina, kurām ir pārāk daudz informācijas, vispār pārāk daudz zina par viņu tumšajiem darījumiem. Tāpēc, ja būs kaut kas līdzīgs Nirnbergas procesiem, ja mēs savāksim visas liecības, mums vairs ne par ko nebūs jāuztraucas.

D.V.: Kā jūs domājat, Kabala var mēģināt atstāt rietumus bez industrijas?

K.G.: Ak, neapšaubāmi. Jā. Jēga ir tāda, ka jūs ņemat industriālu valsti un visu rūpniecību un darbavietas aizvedat uz tā saukto trešās pasaules valsti, kur rūpniecība un darbaspēks ir lētāki. Tādā veidā jūs vājināt rūpniecisku nāciju, kurai ir laimējies uzvarēt divos pasaules karos un kuru pagātnē sauca par aizmigušo gigantu. Bet, ja viņa pamodīsies, jums atkal būs problēmas. Pat ja viņi kontrolē valsti, viņiem vēl nākas rēķināties ar to un noturēt to vāju.

VIŅI UZSKATA SEVI PAR DIEVIEM, JO KONTROLĒ VISU PIEEJU KOSMOSAM.

Saskaņā ar dažādiem insaideriem, pašlaik visvairāk ar saviem sakariem ar Dziļo Valdību ir sakompromitējušies noteikti elementi CIP un FIB iekšienē. Augsta līmeņa personāls Dziļajā Valdībā – daži politiķi un citi, kuri nav politiķi, – lieliski zina par Jūras kara flotes un Gaisa spēku SKP (Slepeno Kosmisko Programmu). Viņi ir pārņemti ar varu. Spēja kontrolēt kosmosu un turēt mūs piesietus Zemei tikai pastiprina sajūtu, ka viņi ir dievi. Viņi ir slēpuši un slēpj no mums neticamus informācijas masīvus, jo šādu programmu iesākums bija Vācijā 30. gadu beigās.

***

18 01 26 06

Kopumā monumentu veido sešas granīta plāksnes, kuras novietotas saskaņā ar astronomiskiem notikumiem, katra no tām sver apmēram 100 tonnas. Uz akmeņu virsmas ir iegravēti tā sauktie desmit vēstījumi cilvēcei astoņās valodās, tajā skaitā arī mūsu (krievu – tulk. piezīme) valodā. Ja konstrukciju apejam pulksteņa rādītāja virzienā, sākot no ziemeļiem, tad valodu secība ir šāda: angļu, spāņu, svahili, hindi, ivrits, arābu, ķīniešu un

krievu.

1. Lai Zemes iedzīvotāju skaits nekad nepārsniedz 500 000 000, esot pastāvīgā līdzsvarā ar dabu.
2. Sapratīgi regulējiet dzimstību, paaugstinot dzīves sagatavotības vērtību un cilvēces daudzveidību.
3. Atradīsim jaunu dzīvu valodu, kas spēs apvienot cilvēci.
4. Izrādiet iecietību attiecībā pret jūtām, ticību, tradīcijām un tām līdzīgi.
5. Lai godīgi likumi un objektīvas tiesas iestājas par tautu un nāciju aizstāvību.
6. Lai katra nācija pati risina savas iekšējās lietas, pasaules tiesā iztiesājot tikai ārējas lietas.
7. Izvairieties no sīkām tiesu prāvām un bezjēdzīgiem ierēdņiem.
8. Uzturiet līdzsvarā attiecību starp personīgajām tiesībām un sabiedriskajiem pienākumiem.
9. Augstāk par visu vērtējiet patiesību, skaistumu, mīlestību, tiecoties uz harmoniju ar bezgalību.
10. Neesiet par vēzi zemei, atstājiet arī dabai vietu![1]Ziņkāri šajā monumentā vēl izraisa mazs caurums centra plāksnē. Tas ir izdomāts tā, ka caur to cauru gadu var redzēt Polārzvaigzni. Vēl vairāk, tas ir izlīdzināts atbilstoši saulgriežiem un ekvinokcijām. Interesanti, ka augšējā plāksnē, kura novietota horizontāli kā jums, arī atrodas mazs caurums. Katru dienu pusdienas laikā ar šī cauruma palīdzību saules stars norāda, kāda šodien ir gada diena.

Planšetes augšējā daļā ir rakstīts “Džordžijas centrs Guidestones Centre”, izveidots 1980. gada 22. martā. Uzreiz zemāk ir kvadrāta kontūra, kura iekšienē rakstīts: “Lai tie ir orientieri saprāta laikmetā.”. Apkārt pa kvadrāta malām rakstīti tulkojumi četrās senajās valodās, pa vienam katrā malā.

Atbildēt

situācija

22.03.2020. 10:23

VIENOTĪBAS”, JKP, KPV UN NACIONĀLĀS APVIENĪBAS DEPUTĀTI ir sabiedrības mēsli, atcerēsimies savus "varoņus"

Atbildēt

U.U.

22.03.2020. 09:41

Nepieciešams papildināt Satversmes 2.pantu, to formulējot jaunā redakcijā: "2. Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura varu var deleģēt cilvēciskajiem izdzimteņiem, kuri savukārt vajadzības gadījumā varu var realizēt attālināti".

Atbildēt

nu protams

22.03.2020. 09:23

»

Medmāsa

Zinu. Tāpēc uz darbu vairs neiešu


Alganoteikti tik liela, ka var atļauties kādu laiku nestrādāt un Hipokrāta zvērestu arī nav nodevusi, pie pirmās iespējas uzspļauj visiem!

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

22.03.2020. 09:19

»

ha-ha

Jāatzīmē,kā mediķi iet sociālās nevienlīdzības atbalstīšanas teicamniekos..Grūti aprakstīt daudzu mediķu grimases un runas toni apkalpojot pensionārus ar mediķiem neatbilstošiem ienākumiem.Tā fašisti esot izturējušies pret gejiem,jūdiem,garīgi slimiem,par kādiem ārsti arī visā nopietnībā uzskata pensionārus...


Un kura sociālā grupa, ja ne pensionāri, ir tie, kuri iebalso šos latviešu mēslus Saeimā un citur? Vecus cilvēkus allaž citās kultūrās ciena par ko? Par gudrību, dzīves pieredzi un spēju dot padomu jaunākajiem. Uz mūsu penzionāriem lielākajā to daļa tas neattiecas.

Atbildēt

ehhh

22.03.2020. 09:14

»

zane

Fūrmani, nu nav COVID blood borne virus. Ej atpakaļ uz RSU un pamācies


Nu viņš tak tur var atgriezties vienā gabalā, vēlreiz izbrauks cauri ar savu saņurcīto ğīmi, sarkani uzberztām acīm un nebeidzamiem stāstiem, ka viņš ir pēc dežūras ātrajos. Nez ko sliktu viņam tā anestezioloğija nodarījusi, ka viņš sevi reklamē kā anesteziologu....

Atbildēt

ha-ha

22.03.2020. 08:55

»

Pavels

Furmani, tu esi jauns cilveks, bet muldi it ka butu jucis. Valstij nav sobrid no ka maksat vairak. Tad nemaksat pensijas? pabalstus? Medikiem pie tam slodze nav tik liela Latvija, stundas ja, bet padaritais darbs mazs. Kada jega, ka Furmanis atsez 32 vai 64 stundas slimnica, kura varbut ir kadas 2-3...


Jāatzīmē,kā mediķi iet sociālās nevienlīdzības atbalstīšanas teicamniekos..Grūti aprakstīt daudzu mediķu grimases un runas toni apkalpojot pensionārus ar mediķiem neatbilstošiem ienākumiem.Tā fašisti esot izturējušies pret gejiem,jūdiem,garīgi slimiem,par kādiem ārsti arī visā nopietnībā uzskata pensionārus ar mazām pensijām t.s.arī ar vidējām.

Atbildēt

cyrils

22.03.2020. 06:40

Vai jau saeimai teātris būšot nospēlēts ??????

Atbildēt

Pavels

22.03.2020. 03:14

Furmani, tu esi jauns cilveks, bet muldi it ka butu jucis. Valstij nav sobrid no ka maksat vairak. Tad nemaksat pensijas? pabalstus? Medikiem pie tam slodze nav tik liela Latvija, stundas ja, bet padaritais darbs mazs. Kada jega, ka Furmanis atsez 32 vai 64 stundas slimnica, kura varbut ir kadas 2-3 mazas operacijas. Parejo laiku var atpusties, gulet, iet twitteri. Varbut anesteziologam vel tik daudz nesanak pateicibas sanemt, bet kopuma dzivot var. Sobrid prioritate ir mazie un videjie uznemumi, ka ari organizetas noziedzibas un nodoklu nemaksataju apkararosana. Tad, kad valstij bus labi ienakumi, tad vares runat par algu pieaugumu. Lidz tam Furmanim vajadzetu turet muti ciet un varbut brivaja laika voluntet slimnica, lai pilnvertigak apgutu medicinu, jo ipasi savu specialitati.

Atbildēt

V

22.03.2020. 00:38

Cienījamo dakter! Milzīgs paldies Jums! Mīļie mediķi, pielieciet šo sarakstu pie sienas!

Atbildēt

Mārtiņš

22.03.2020. 00:28

Esmu visu mūžu bijis ateists un uzskatījis, ka nav augstāko spēku, bet man šobrīd šķiet, ka māte Zeme jūtas slima dēļ mums un viņai arī ir sava imūnsistēma. Bet bez eko manifestācijas, šis ir attieksmes laiks, kad milzu vērtē ir pareizā attieksme un es zinu, ka autoram tāda ir

Atbildēt

Yesss

21.03.2020. 23:50

Rižā ievazāja sērgu saeimā, paldies viņai! Tas ir labākais, ko viņa Katvijai darījusi

Atbildēt

Lembergam ir miljards?

21.03.2020. 23:04

»

amerikanu valdiba Latvija pasizolejas !

Nu ir pienacis laiks Latvijas tautas frontei,Aivaram Lembergam nemt varu savas rokas,jo ari agonejosa Latvijas saeima ir ricibas nespejiga


Tāda ir grāmata - "Ķā nozagt miljardu?" Vai tad Lembergs nevar iedot mediķiem tos 66 miljonus un Lembergs pat nejustu, ka viņam palicis mazāk naudas. Un vēl 40 miljonus medikamentu iegādei un vakcīnas izstrādei kādu miljonu?

Un citi miljonāri nevar ziedot Latvijai pa vienam miljonam?
Un valsts kapitālsabiedrībās maksāt 10 000 mēnesī nevar pārtraukt?

Atbildēt

Ārsti izglābs Latviju!

21.03.2020. 22:14

»

paardomas

Savukārt mediķiem arī ir iespēja labot savas kļūdas,turpmāk deputātus un parējos partijniekus neārstēt


Drīz slimnīcā nonāks gan ar koronu slimi un valstiski nedomājoši deputāti, gan Lembergs, Šķēle, Kargins, Gormanis, Gailis, Birkavs, Ulmanis, Berjozkins, VVF un citi. Robežas ciet un šie netiks ārstēties uz ārzēmēm. Viss notiks uz vietas.
Ārstiem jādara viss, lai mēsli nonāktu zem zemes.

Atbildēt

garām gāju

21.03.2020. 21:20

protams, izpļeckāsim nauu tad RS kredītiem, AB atlaišanas pabalstiem, RS - jo silta ziema, banku atblalstiem - jo redziet neviens kredītus neņem, utt...bet medicīnas darbiniekam pāri nepaliek.

Atbildēt

Žulis

21.03.2020. 20:21

Tā iet, ja neklausa latviešu kropli - mani Žuli no latviešu dzērāju dzemdējuma. Es jau sākumā teicu, ka latvieši ir tādi paši mēsli kā es savā vairumā uz pannas saulē un lietū. Es kā latviešu lops ar ķēves vēderu un govs izdalījumu potenciālu eju pa priekšu visiem latviešu izdzimteņiem zem Saules un viņā saulē pie Dzintara jūras, kur latvieši smird.

Atbildēt

nauda patreiz daudz ietaupās, piem uz plānveida op.

21.03.2020. 20:10

jādod tiem, kas strādā!!!!!!!!!!!!!!!! citādi tāpat nozags

Atbildēt

Jokohama

21.03.2020. 20:09

Izredzēto afēra skaidrāka par skaidru!

Atbildēt

lasīt proti

21.03.2020. 20:09

»

zane

Fūrmani, nu nav COVID blood borne virus. Ej atpakaļ uz RSU un pamācies


??????????????????????????

Atbildēt

46.priekšlikums

21.03.2020. 19:57

šeit šī piedāvājuma konteksts:
https://www.facebook.com/ZarinsIvars/videos/140136717413648/

Atbildēt

ha-ha

21.03.2020. 19:43

»


Kungiem pietiek ar rūpēm par piekļuvi pie ar miljardiem piebērtās siles.Ievēroju,kā censoņiem pat deguni ir kļuvuši līkāki no sasprindzinājuma vai radniecības ar slavēno naudas mijēju ciltī.

Atbildēt

Art

21.03.2020. 19:39

Par esošo situāciju Fūrmanis saka taisnību.
Nav vajadzīga tautai tāda valdībā, kurā ir karjeriste Viņķele, muldoņa Caksa, demagogs un OIK mafijas piesedzējs Ašrādens, siltās ligzdas meklētāja Āboltina i ješčo drugije

Atbildēt

Vai tiešām

21.03.2020. 19:28

Vai tiešām lielāka nauda samazina ārsta risku? Vai kāds zina kaut ko par šādām vēstulēm Ķīnā vai Itālijā?

Atbildēt

N

21.03.2020. 19:26

»


Tas tiešām ir noziegums pret valsti un tautu. Un par to pienākas augstākais soda mērs.

Atbildēt

Medmāsa

21.03.2020. 19:22

Zinu. Tāpēc uz darbu vairs neiešu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...