Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Normunds Beržinskis

09.10.2021. 18:22

Kur var iegādāties grāmatu?

Atbildēt

debilā mikrocefālā sesku-lapsene

16.08.2021. 17:18

atkal sarijusies savus šķidros sūdus ne pa jokam.

Atbildēt

E. Levits ir īsts ebreju nacists

16.08.2021. 10:40

Nacists? Īsts nacists, jo ir ebrejs un kā VP izteicies, ka būs obligātā vakcinācija pretēji Nirnbergas kodeksam, kas aizliedz piespiedu eksperimentus ar cilvēkiem. Kā galvenie eksperimentos izmēhģinājumu cilvēki esesiešu apsargātās koncentrācijas nometnēs bija ebreji.

Ņemot vērā, ka tiesnešiem, prokuroriem un izlases policistiem E. Levits neprasa obligāto vakcināju, dzīvojamkoncentrācijas nometnē, kurā jau Eiropas centrālā banka katramieplānojusi elektronisko naudu sociālā reitinga piemērošanā, pieprasot piedalīties eksperimentos ar vakcināciju.

Atbildēt

Sokrāts

16.08.2021. 06:50

Kāda valsts, tāds prezidents. Sīkmanis un šinderis melo no starta un apkalpo establišmentu nevis tautu.Par daudz goda tādu vispār apspriest. Un šī niecība vēl atļaujas uzrīdīt "kantori" vienīgajam valsts žurnālistam? Fui, Levit.Kad vara nomainīsies, būs tev ziepes.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

15.08.2021. 21:32

»

Feikmanis

"Līderim ir nepieciešams izturēties pret saviem karavīriem kā pret ģimeni" - pie sevis slaveno Sun Dzi citātu nomurmināja Murģis, sēžot pie tā paša Ata Apses mušām apķēzītā virtuves galda, tajā pašā pēc kaķiem un lēta alkohola smakojošajā dzīvoklī, kurā viņš bija ieradies 8 stundas iepriekš. Šajā laikā...


Pasakiet savam p.pils adminam, ka jūsu rūterim ir 8100:8200 portu apgabals palicis vaļā. Ka nesanāk kā tikko leišu ārlietu resoram un baltkrievu drošībniekiem.
Vai tie bij atstāti vaļā lai garajās dežūrās var izglītoties no p..hub īsfilmām;)

Atbildēt

wow

15.08.2021. 21:16

škidri.

Atbildēt

PIETIEK sirot

15.08.2021. 12:22

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbiniekiem nesen nācies tikt galā ar kādu neparastu "pārkāpēju"- lapsu, kas bija sirojusi pa kāda autoservisa teritoriju, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".

Atbildēt

debilai mikrocefālai lapsai atkal PMS?

15.08.2021. 12:21

regulāri uz maiņām ar pilnmēness cikliem:)

Atbildēt

lapsa melo vienmēr

15.08.2021. 10:45

»

Lapsa melo

Lapsa gandrīz vienmēr melo


gandrīz neskaitās.

Atbildēt

Ir, ir! Tikai liels talants pateiks,

15.08.2021. 05:53

»

Ir talants

Šis ir labs, paldies


ka Teikmanis staigā ar cirvi galvā!

Atbildēt

mikrocefālā seskulapsene,

14.08.2021. 22:46

»

Bērns,

iedzeriet beidzot zālītes, Muļku zeme nekur nepaliks


iedzer beidzot stiprās zālītes pret trakumsērgu, ko tev regulāri izraksta tavs iecirkņa veterinārs, rūtainā saule un paraša zem nārām nekur nepaliks!

Atbildēt

Antrra

14.08.2021. 19:39

Labi, ka es paspēju pastāstīt savu stāstu(kaut daļēji).

Atbildēt

Bērns,

14.08.2021. 19:06

»

Atkal debilais pietiekskappists pieķēzījis visas malas ar saviem žultsmurgiem!

lapsai atkal PMS krīze


iedzeriet beidzot zālītes, Muļku zeme nekur nepaliks!

Atbildēt

Atkal debilais pietiekskappists pieķēzījis visas malas ar saviem žultsmurgiem!

14.08.2021. 19:01

lapsai atkal PMS krīze?

Atbildēt

Kārkls

14.08.2021. 18:57

»


Tāpēc, ka doļā esošie ir pārāk lielas lupatas un mīšļi un mūsu valstī vēl ir pāris kripatiņas taisnīguma.

Atbildēt

Kāpēc trakumsērgas traumētais mikropisans vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

14.08.2021. 18:55

»


tāds ir pareizais jautājums.

Atbildēt

Korupcija nav noziegums, tā ir nacionālā īpatnība

14.08.2021. 18:48

Gribētos zināt, kas notiek šī raksta sakarā:

"Iesniegums prezidenta kancelejai: vai padomju kolaboranti jūsu iestādē atbilstoši Levita norādēm ir savu nodarījumu atzinuši, nožēlojuši un izpirkuši?"

Varētu būt smieklīga atbilde.

P.S. Gobzems mūs visus izglābs!

Atbildēt

debilā mikrocefālā lapsa nozagusi vairāk nekā 100 kurpju.

14.08.2021. 17:38

Atrod lapsu ar iespaidīgu apavu kolekciju.

Vairākas nedēļas pilsētas iedzīvotāji centās saprast, kurš viņu apkaimē zog apavus. Beidzot kāds vīrietis pamanīja lapsu ar divām zilām kurpēm zobos un mistērija bija atrisināta, vēstī raidorganizācija BBC.

Pie lapsas tika atrastas aptuveni 100 kurpes, tomēr ne sporta apavi. Cilvēkiem jau bija radušās aizdomas par to, ka apavus zog dzīvnieks, jo bieži vien pazuda tikai viena kurpe.

Atbildēt

Iedzeruet, bērns mikrocefālā lapsene, zālītes!

14.08.2021. 17:34

»

Iedzeruet, bērns mikropisan, zālītes!

Esit visiem piegriezies


Piegriezies visiem esi!

Atbildēt

Man tev, muļķim, no Latvānijas

14.08.2021. 16:57

»

Man tev, muļķim, no Latvānijas

nekas nav jāpierāda. Visi fakti, kas atklā Levita melus, atrodami valsts arhīvos


nekas nav jāskaidro - tu tāpat neko nesapratīsi, jo priekš tam ir nepieciešamas smadzenes.

Atbildēt

Man tev, muļķim, no Latvānijas

14.08.2021. 16:51

»

atmiņas par nākotni

tu vari pierādīt to, ko atļaujies publiski apgalvot


nekas nav jāpierāda. Visi fakti, kas atklā Levita melus, atrodami valsts arhīvos.

Atbildēt

Debīlais muļķi!

14.08.2021. 16:06

»

Ej tirst!

Debīlais muļķi


Ej tirst!

Atbildēt

Būsim pavisam precīzi

14.08.2021. 16:03

»

Būsim precīzi-

politiski safabricētajā kriminālprocesā par to, ka atklāj viltvārža E. Levita melus ar valsts arhīvos ikvienampieejamo informāciju


Un tomēr - pret lapsu & co ierosinātajā kriminālprocesā par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas un noziedzīgi iegūtās naudas atmazgāšanu.

Attiecībā uz šo: "politiski safabricētajā kriminālprocesā par to, ka atklāj viltvārža E. Levita melus" utt. - nepieciešams norādīt konkrētus atbilstoši respektējamus informācijas avotus, kas šādu "precizējumu" apstiprina. N.B.! lapsas bikštrīces histeeriskā gaudošana savā mājaslapā, tāpat kā xiepnieka appīpētā "filozōfija" soctīklos un taml. feikņūzu figņa nevar tikt ieskaitīta, vispārzināmu iemeslu dēļ.

Atbildēt

Neturpināsies vis!

14.08.2021. 15:34

»

atmiņas par nākotni

Švakucki pavisam, 0:1 par labu autoram Feikmanim


Autors ar segvārdu Feikmanis ir valsts angažēts nelietis, kuram te, Pietiek, neierobežo vārda brīvību atšķirībā no valsts represijām pret LL un JL, ierobežojot vārda brīvību. Neīstais Feikmanis nav tā vērts. Bet Teikmanis staigā ar cirvi galvā.

Atbildēt

Būsim precīzi-

14.08.2021. 15:28

»

ja Lapsa melo kā parasti

vai tas kaut ko maina pret lapsu & co ierosinātajā kriminālprocesā par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas un noziedzīgi iegūtās naudas atmazgāšanu


politiski safabricētajā kriminālprocesā par to, ka atklāj viltvārža E. Levita melus ar valsts arhīvos ikvienampieejamo informāciju.

Atbildēt

ja Lapsa melo kā parasti

14.08.2021. 15:16

»

ja Lapsa nemelo

mus tas ir skumji, jo atkal...notiesāt jau viņu nav iespējams, tomēr nav krievija...


vai tas kaut ko maina pret lapsu & co ierosinātajā kriminālprocesā par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas un noziedzīgi iegūtās naudas atmazgāšanu?

Atbildēt

??

14.08.2021. 15:11

»

?

ko gribi sasniegt? nu magone izlasīs, ļeģejevs būs laimīgs


ko gribi iebilst? tev ir kādas pamatotas pretenzijas pret to, ka ne tikai lapsa un xiepnieks, bet arī visi citi var radoši izpausties? kādas ir tavas pretenzijas, konkrēti, un kāpēc?

Atbildēt

labais

14.08.2021. 14:26

»

Atkal apķēzījis visas malas ar savu murgu palagu

eiktu īstais Feikmanis, nepārstājot ar acu kaktiņu koncentrēties uz tuvējā Boldarājas rajona atkritumu kasti. Nu, to, kura ir vistuvāk tiltam, kas iesaukta par Vosa arfu, pēc tam ejot garām rindu mājām. Nē, tomēr citi sugas brāļi netuvojās, rezerves vēl līdz vēlam vakaram, sevī nosprieda īstais Feikmanis...


Bet naktspatversmē viņus sagaidīja izbijušie televīzijas zilkrekli un zilzeķes, aplenkdami izbijušos bosus un vaicādami, vai atnesa vismaz simts gramu (kultūras) vai varbūt kādu (kultūr)devu? Kad atnācēji atbildēja noraidoši, visapkārt sākās gvaltes un vaimanas...

Atbildēt

Vai tad nesaprotat,

14.08.2021. 13:13

»

Tipiskais piemērs

Protams protams esmu garīgi slims. Tikai aklais var neredzēt ka NATO izcilības centrs ir pilns ar pilsonību ieguvušiem biedriem un okupācijas kolaborantu pēcnācējiem


ka viņus nošpricēs gan Latvijā, gan Maskavā? Kāda jēga cepties? Valstis nolemtas iznīcināšanai, jau tagad tās ir tukšas čaumalas - administratīvās un kriminālās kontroles teritorijas. Labāk prātojat, ka pats neļaujaties un tuvinieki nošpricēšanai.

Atbildēt

Tipiskais piemērs

14.08.2021. 12:48

»

Ziniet,

jūs esat pilnīgi slims ar savu kremlinismu. Jo neko citu negribat redzēt. NATO izcilības centra cionistu trollis. Tieši tādi pat ir Kremlī


Protams protams esmu garīgi slims. Tikai aklais var neredzēt ka NATO izcilības centrs ir pilns ar pilsonību ieguvušiem biedriem un okupācijas kolaborantu pēcnācējiem.

Atbildēt

Atkal apķēzījis visas malas ar savu murgu palagu

14.08.2021. 12:39

»

Feikmanis

"Līderim ir nepieciešams izturēties pret saviem karavīriem kā pret ģimeni" - pie sevis slaveno Sun Dzi citātu nomurmināja Murģis, sēžot pie tā paša Ata Apses mušām apķēzītā virtuves galda, tajā pašā pēc kaķiem un lēta alkohola smakojošajā dzīvoklī, kurā viņš bija ieradies 8 stundas iepriekš. Šajā laikā...


eiktu īstais Feikmanis, nepārstājot ar acu kaktiņu koncentrēties uz tuvējā Boldarājas rajona atkritumu kasti. Nu, to, kura ir vistuvāk tiltam, kas iesaukta par Vosa arfu, pēc tam ejot garām rindu mājām. Nē, tomēr citi sugas brāļi netuvojās, rezerves vēl līdz vēlam vakaram, sevī nosprieda īstais Feikmanis.

Melits uz visu to nepamanīts raudzījās no stūra, jo labi saprata Feikmaņa nodomus- laika it kā bija maz. Šī atkritumu kaste faktiski skaitījās Melita apritē. Vēl jau līdz vakaram, kad miskates uzpildās, iedzīvotājiem iztukšojot savus dzīvokļus un ledusskapjus, bija laiks, pie sevis nošņaukājās un nosprieda Melits, izspļaujot tieši uz trotuāra šekelim līdzīgas krāsas krēpuli. Lai nu tā būtu!

Melits šorīt, tukšojot odekolona pudelīti, kura tukša iekrita viņa dzeltenajā pinkainajā bārdā tā, ka taisni jālamājas, jo nevarēja to izdabūt ārā, Feikmanim, turpinot necenzētu vārdu birumu, radoši izmeta, ka zin, kur atrodas Suņ Dzi, vēlāk vēlreiz, it kā nejauši pieminot Suņ Dzi, to atkārtoja. Suņ Dzi nebija redzēts jau mēnesi. Pie zupas virtuves runāja, ka Suņ Dzi pārstājis lietot alkoholu vispār un pēkšņi ar Laslo Tota, galvenā romāna varoņa, gādību ievietots slimnīcā. Suņ Dzi bija ebrejs un neviens viņu nekad nesauca par žīdu, jo Melits ari bija ebrejs. Abi draugi bija metušies uz miskastēs atrastiem veclaicīgiem pulksteņiem, mēģinot no tiem nokasīt zelta putekļus. Tik daudz prāta tiem vēl bija atlicis, ka tas noteikti, noteikti ir jādara. Bet neviens tā arī neuzzināja, ko viņi, vienmēr strīdoties par zelta cenu, dara ar metāla daļu apzeltījuma putekļiem.

Kādreiz, pirms revolūcijas, kad negaidīti gandrīz jau ieviestā inkluzīvā kapitālisma apstākļos latvju tauta sāka meklēt un atrada mietus un šaujamieročus, atņemot Melitam, Feikmanim un Suņ Dzi varu, bijušās Latvijas augstās valsts amatpersonas Melits un Feikmanis vēl nesaslēdzās pret Suņ Dzi un viņu neāzēja tik ilgi, kamēr tas kaut kur no savām “valsts rezervēm”, kā pats tās sauca, nesadabūja trīs odekolona pudelītes. Tad arī bija laiks doties uz Vecrīgas zupas virtuvi.

Dažreiz draugi, klīzdami no dzelzceļa stacijas tualetes, kur parasti iztukšoja odekolona pudelīti uz trim, līdz Maltas Ordeņa Vecrīgas zupas virtuvei, tika pie īsta guvuma. Parasti tas notika ar Izraēlas vēstniecības sētnieka gādību. Paka ar odekolona pudelītēm uz Suņ Dzi vārda tika atstāta norunātajā vietā. Tie bija īsti svētki - “spirķik, vodka, sigareti”. Tāda bija svētku uzruna katram un ikvienam un vienlaikus parole vienmēr, pirms viņi, nemanāmi iesiluši, ivritā starp Bolderājas zaļajām miskastēm uzsāka vilkt “Dievs svētī Izraēlu” meldiņu.

Atbildēt

ja Lapsa nemelo

14.08.2021. 12:31

mus tas ir skumji, jo atkal...notiesāt jau viņu nav iespējams, tomēr nav krievija
pasaule saržģīta lieta, es cilvēķus mēru pēc pedejiemmdarbaiem, par iepriekšējiem...nu, jāuzmanās no tādiem
varbūt smagi kļūdos, bet domāju, melits ir feikmana aresta, ne otrādi
bijušo komunistu un čekistu nav, roka tā piesista zagt,melot... citu neko neprot

Atbildēt

Latvija ir izdevusies valsts tikai vienā nozīmē

14.08.2021. 11:22

»

Latvija - neizdevusies valsts

Mēginājumi iestāstīt, ka Kremlis valdot Latvijā visus šos 30 gadus ir muļķības. Paši latvieši vien ir pie stūres bijuši, tikai, kad viss sēžamvietā pēc lāpu gājieniem un karogu vicināšanas nogrimis, tiek meklēti vainīgie


Lai to varētu izzagt, ekonomiku iznīcināt, lieko cilvēkkapitālu nošpricēt.

Jo valsts varas rokās ir cionistu ieviesta likumdošana un infrastruktūras, piem, kā Pļaviņu HES, ko var ieķīlāt Pasaules Bankai. Vēlāk atsavināt.

Atbildēt

Feikmanis

14.08.2021. 11:19

"Līderim ir nepieciešams izturēties pret saviem karavīriem kā pret ģimeni" - pie sevis slaveno Sun Dzi citātu nomurmināja Murģis, sēžot pie tā paša Ata Apses mušām apķēzītā virtuves galda, tajā pašā pēc kaķiem un lēta alkohola smakojošajā dzīvoklī, kurā viņš bija ieradies 8 stundas iepriekš. Šajā laikā bija risinājušies diezgan negaidīti notikumi, līdz ar to Murģi pat nepārsteidza strīpains kaķis, kas bija uzlēcis viņa kājai un veica ar to pavasara riesta rituālu. Situāciju nedaudz dīvaināku padarīja fakts, ka kaķis izskatījās kopts un ap kaklu bija siksniņa, ne tā kā tie pārējie 23, kuri bija iespundēti vienā no 2 dzīvokļa istabām un žēlīgi ņaudēja, atgādinot par izlaisto maltīti. Murģis nevarēja zināt, ka Atis Apse, dienu iepriekš steigā pametot savu Saulkrastu izkratīto mītni, pa ceļam uz konspirācijas nolūkos blakus ieliņā novietoto Vespa motorolleri, pamanīja vecu tanti ar kaķi. Viņš izrāva apstulbušo dzīvnieku no apstulbušās saimnieces rokām, uzlēca uz sava košā zirga un metās prom. Pensionāra skrēja neģēlim pakaļ ilgu laiku, kamēr nepaklupa uz Tallinas šosejas nesen izvietotajiem stabiņiem.
Kaķis trinās un trinās, bet Murģis nodomāja - "Kas mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus". Vot, šito jāieraksta sociālajos tīklos, sekotājiem patiks.
Šajā brīdī viņa skatienu piesaistīja stūra raskladuškā gulošais Atis Apse - izspūris, alkohola dvaka bija jūtama pat 3 metru attālumā, saberzētām acīm, ar vienu zeķi kājās... Viņš nedaudz krāca, bet varbūt tas nebija viņš, bet kāds no viņa kaķiem pārāk skaļi murrāja.
"Lai iepazītu savu ienaidnieku, tev jākļūst par to" - nodomāja Klaipnieks, atceroties, kā risinājās notikumi pēc totālās izgāšānās ar ierakstiem, apmelojot veco vīreli Melitu sazvērestības organizēšanā pret Ati Apsi un viņa komandu. Vai pret Murģi Liepnieku un viņa komandu. Kā pareizāk? "Īstais vadonis vienmēr paliek ēnā" - nodomāja Murģis un piekrita, ka Apses virzīšana priekšplānā, pirms viņa, Kapiņa, Mērgļa un pārējiem komandas locekļiem, bija laba doma.
Taču tālākie notikumi bija pārsteidzoši - Murģis bija izvilcis divas pudelītes Cabernet Sauvignon, ar ko veicināt domāšanas procesu par tālākajiem soļiem. Laikā, kamēr Murģis bija aizdevies uzvilkt kāsi uz kaķu istabu, Atis Apse bija iztempis vienu no pudelēm tukšu, bet otru - līdz pusei, un tagad sēdēja un raudāja - priekšā izdevums Nepatiesā uzdzīve ar atšķirtu lapu par Edaga piedzīvojumiem Dubaijā... Murģis mēģināja mierināt draugu - "Pat asākais zobens, ievietots jūras ūdenī, sarūsēs!" viņš teica Apsem, bet tas nepalīdzēja. Atis Apse paķēra pāri palikušo puspudeli vīna un izrāva to vienā rāvienā.
Pusstundu viņš šņurkstēja un raudāja uz Murģa pleca, sakot, ka ir gnīda un slikts cilvēks, ka ņēmis naudu no Trūda un Memberga, Mēles un Buldozera, Meira un Minimas. "Cūka, cūka, cūka, es esmu cūka!" vaimanāja Apse, slaukot puņķus Murģa Under Armour džemperītī. Tas nav nekas jauns, teica Muģis. Kurš no mums kaut ko nav sastrādājis? Es, piemēram, esmu parādā gandrīz visiem paziņām, un nemaz netaisos atdot šo naudu. "Izturies pret saviem naudas devējiem kā pret mīļotajiem dēliem, un viņi tev dos naudu vēl un vēl" - pie sevis nosmīnēja Murģis, apdomājot, kur Apse varētu glabāt savus ietaupījumus šajā netīrajā Teikas alā.
Bet Apse turpināja šņukstēt - tas viss ir nieks, mani piespieda izveidot nepietiek.ru Valentīns Borisovičs! Murģis strūkās - kāds vēl Valentīns Borisovičs?
"Valentīns Borisovičs" - atbildēja jau manāmi iereibušais Apse. "Viņš pienāca un teica - Atis Hedovič, mīļais draugs, jūs taču negribat, lai visi uzzina par jūsu piedzīvojumiem padomju armijā?"
"Hadovičs," iebildu es.
"Hrenovičs," auksti noteica Valentīns Borisovičs.
Atis Apse pusvārdā beidza savu stāstu, ar plaukstām aizsedzot no raudāšanas sasārtušās acis.
Pēc minūtes viņš saņēmās un turpināja. Viņa stāsta turpinājums radīja Murģī šoku, pēc kura viņš nebija spējīgs piecelties no galda vēl vairākas stundas.
"Nedaudz kanēļa un asumiņa padarīs garšu spēcīgāku!" nodomāja Murģis, taču laikā attapās, ka tas ir nevis Sun Dzi, bet fragments no pavārgrāmatas, kuru viņš tiešām bija izlasījis no A līdz Z, atšķirībā no Sun Dzi un hedoisma darbiem, kuri bija diezgan garlaicīgi un vilka uz miegu. "Ptu. Ja ilgi sēdēt upes krastā, var sagaidīt, ka garām aizpeld ienaidnieka līķis!" par atgūto atmiņu nopriecājās Murģis un ierakstīja šo citātu sociālajos tīklos.
Taču visas problēmas tas neatrisināja. Ko darīt ar Ati Apsi un viņa stāstu par armiju? Vispirms domāšanas procesa veicināšanai jāuzvelk kāsis un uzmācīgais kaķis jānogādā pie saviem 23 sugasbrāļiem. Muŗgis bija rīcības cilvēks, viņš piecēlās un devās paveikt šos nebūt ne vienkāršos, bet atbildīgos uzdevumus.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.08.2021. 10:44

Mēginājumi iestāstīt, ka Kremlis valdot Latvijā visus šos 30 gadus ir muļķības. Paši latvieši vien ir pie stūres bijuši, tikai, kad viss sēžamvietā pēc lāpu gājieniem un karogu vicināšanas nogrimis, tiek meklēti vainīgie.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

14.08.2021. 10:42

Skatos un priecājos, kā visdažādākie troļļi mēģina publicēto un autoru sasmērēt mēsliem. Nez, NA troļļu fabrika arī strādājusi vaiga sviedros, komentārus klabinot? Valstsgribis tai amatā taču lielā daļā ir dzintardombravu atbildība un rīcības sekas.

Atbildēt

Tipiskais piemērs

14.08.2021. 10:06

»

Tā ir tava interpretācija,

bet realitātē ir Pietiek, kas atmasko varas korupciju, muļķību un valsts iznīcināšanu, tautas beztiesiskumu...


Ko vairs atmaskot, ja visi jau sen paši sevi atmaskojuši un ieņēmuši pozīcijas. Tajā pat laikā saki ka ikviens esam bezspēcīgi, bet mani nosauc par trolli. Tātad esi kremlins vai varas teijātera dalībnieks, kas nozīmē to pašu - kremlins.

Atbildēt

vietējais

14.08.2021. 08:36

»

Tā ir tava interpretācija,

bet realitātē ir Pietiek, kas atmasko varas korupciju, muļķību un valsts iznīcināšanu, tautas beztiesiskumu...


Labāk nav iespējams pateikt, redzams ka cilvēks dzīvo un saprot reālo pasauli kurā mēs patreiz dzīvojam.

Atbildēt

Tā ir tava interpretācija,

14.08.2021. 07:38

»

Tipiskais piemērs

Kur tu redzi ka kāds kādam uzbrūk, citi redz tikai iestudētu teijāteri glupajiem skatītājiem


bet realitātē ir Pietiek, kas atmasko varas korupciju, muļķību un valsts iznīcināšanu, tautas beztiesiskumu.

Un otra realitāte, kurā vara melīgi un iluminātiski “gādā” par tautas labklājību, ekonomikas attīstību utt. , lai gan dara pretējo.

Bet politiska izrēķināšanās ar kriminālprocesu safabricēšanu ir varas ikdiena. Ja pats nebūtu ierauts šādos procesos pret savu gribu, to visu nezinātu no juridiskās puses.

Ikviens ir bezspēcīgs pret varas finansu un cilvēkkapitāla resursiem. Tāpēc prektiski darbojas tieša ietekme uz valsts amatpersonām. Nevis piekukuļojot, bet tieši tāpat, kā to vara dara pret privātpersonu, var izdarīt pret valsts amatpersonām kā privātpersonām. Vislabākais efekts - aci pret aci un zobu pret zobu. Bet tev, trolli, iesaku mazāk lietot alkoholu, jo sods var sasniegt ari tevi.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...