Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 06:23

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Tas gan

05.04.2021. 13:45

»

mēslam

Naids pret jums, civilizācijas atkritumiem, būtu pārmērīga greznība, nīst var amerikāni, vācieti, ķīnieti vai čukču. jūs, smirdīgos lopus, nicina un pret jums izjūt pretīgumu


latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.

Atbildēt

Atvainijos, bet nesaprotu,

05.04.2021. 12:18

»

Kas maksā PIETIEK par CENZŪRU?

Šajā vietā 10.komentārs bija...


kāpēc PIETIEK rakstos ir crosslinki un patvaļīgi pārlec viena raksta komemntāri pie cita raksta?
Pie oriģinālā raksta šis komentārs nav dzēsts.

Atbildēt

Kas maksā PIETIEK par CENZŪRU?

05.04.2021. 12:13

»

nenoliedzama taisnība

pseidointeliģence par naudu tēvu māti pārdos


Šajā vietā 10.komentārs bija:

Tās nav vakcīnas, bet gēnu inženierijas izstrādājums! 04.04,2021. 20:21

Žurnāls „Vides Vēstis" (publikācijas 2000., 2002., 2014.g.):

Gēnu inženierija ir bioķīmiska manipulēšana ar iedzimstības materiālu. Bieži vien tādējādi, ka šūnā ievada jaunu DNS, parasti ar kāda vīrusa vai plazmīdas palīdzību. Šādus organismus, kuriem ir svešs gēns, sauc par transgēniskiem organismiem.

Kādas ir gēnu inženierijas briesmas?

• Neprecīza tehnoloģija – gēnu inženieri pārceļ gēnu no viena organisma DNS uz otra organisma DNS – vai ir kāda garantija, kurā vietā šis gēns būtu precīzi ievietojams, vai tas neaizsāks neprognozējamas izmaiņas otra organisma pārējo gēnu darbībā.

• Blakus parādības – vai dažkārt pētnieks neatgādina sirds ķirurgu, kas sirds operāciju veic ar lāpstu? Zinātnieki nav pilnībā izpētījuši dzīvās sistēmas – organismus, lai mainot DNS gēnu secību, būtu droši, ka tas neizraisīs kādu neparedzētu mutāciju. Viņi eksperimentē ar ļoti smalkiem, taču ārkārtīgi spēcīgiem dabas spēkiem, neprognozējot, kādas izmaiņas tas varētu izraisīt dabā.

Gēnu piesārņojums – to nevar samazināt un nevarēs tik vienkārši no tā atbrīvoties. Sekas ir neatgriezeniskas.

Lai pavairotu gēnu kopijas un tās ievietotu šūnās, kas normāli nepieņemtu svešos gēnus, lieto mākslīgi konstruētus, parazītiskus, ģenētiskus elementus jeb vektorus. Vektori iekļūst saimnieka organisma genomā, ģenētiski pārveidojot šūnas. Gēnus šūnās var ievietot arī ar mehāniskiem palīglīdzekļiem – tievu adatu vai īpašu „gēnu šauteni”. Tas ir neprecīzs process, kas izraisa daudzus ģenētiskus traucējumus ar bīstamām sekām, tāpēc tik reti izdodas veiksmīgi radīt iecerētos ģenētiski pārveidotos(ĢP) jeb transgēnos organismus.

Gēnu nav iespējams novietot noteiktā vietā, taču tā aktivitāte ir atkarīga no līdzās esošajiem gēniem un novietojuma hromosomā. Tas nozīmē, ka rodas neparedzēti blakus efekti vai izpaliek gaidītais rezultāts.

Atbildēt

kkk

05.04.2021. 10:39

Pederastiem vieta ir pie parašas - tiešā un pārnestā nozīmē.
Jebkuri mēģinājumi mainīt lietu dabisko kārtību ir jāapkaro visos iespējamajos veidos.

Atbildēt

gunars

05.04.2021. 08:24

»

Dr.Zālītis.

Homoseksuālisms ir psihiska slimība,personības degradācija


Tas rodas no izmainam genos jeb genu mutaciju rezultata. Tatad vini ir mutanti, slimi cilveki. Un ja sie slimie censas mums savu kartibu, gribu teikt, apturiet zemeslodii, es gribu izkapt.

Atbildēt

vientuļām mātēm

05.04.2021. 07:36

»

Ha

Tad vientuļa māte ar bērnu/bērniem vairs nav ģimene? Tādas ar apkaros


ir pārāk daudz rūpju, lai viņas vēl spētu rīkot praidus un plaši izvērst medijos cīņu par sava īpašā statusa aizstāvību. Varbūt tāpēc tagad vientuļo māšu pabalsts netiek maksāts.
Bet varbūt tāpēc netiek maksāts, ka ģimenes statuss jau ir degradējies, un bērnu vecāki (tēvs un māte) bieži vairs nelaulājas un sanāk, ka juridiski ir daudz vientuļo māšu?

Atbildēt

Ha

05.04.2021. 07:04

Tad vientuļa māte ar bērnu/bērniem vairs nav ģimene? Tādas ar apkaros?

Atbildēt

Hipe

05.04.2021. 03:39

Šķirta māte ar 4 bērniem pandēmijas laikā zaudēja darbu, taču ar internetā atrastu tiešsaistes pētījumu viņai izdevās noturēties augšgalā, nepārtraukti bankā ieguldot 15 000 ASV dolāru nedēļā. Tas ir vienkārši, vienkārši izpildiet mājas lapā sniegtos norādījumus, uzmanīgi izlasiet no sākuma līdz beigām Pārbaudīt informāciju ......--- >>> Www.Works79.Com

Atbildēt

Tautasvara

04.04.2021. 23:36

Iznīkstot laulības institūtam esam soli tuvāk brīvībai. Tb visu vajag noteikt ar līgumu.

Atbildēt

Latvijas grēks

04.04.2021. 21:30

Latvijas lielākais grēks ir nevis geji bet liela ekonmiskā nevienlīdzība, elites un politiķu nicinājums pret nabadzīgiem, cilvēku apspiešana, un latviešu naids pret vietējiem krieviem, ko lobē pamatstraumes mediji, NA un JKP. Naids ir Sātana ierocis, un naids iznīcinās Latvijas sabiedrību.

Atbildēt

Harijs Poters

04.04.2021. 19:22

Tai biedrībai - Kaut kas, varbūt, varētu mainīties tikai tad, ja sabiedrība skaidri un gaiši pateiktu - ar kādām tiesībām visi tie, kuri tic, ka viņu senči nokāpa no kokiem, paņēma rokās nūjas un sāka viens otram sist tik stipri un tik ilgi kamēr iemācījās runāt, rakstīt un rēķināt, uzspiež citien savu ateistisko reliģiju? Par cik tas nenotiek, vienas šauras sektas - ateisma pārstāvji izmantojot Overtona logus var citiem uzspiest jebkuru sociālu konstruktu, kas dotajā brīdī ir kādam izdevīgs - vai nu tas ir BLM vai LGBT. Un tam nav nekāda sakara ar veselo saprātu vai loģiku. Gribat kaut ko izmainīt? Tad atzīstiet, ja esat Radīti un atgādiniet to katru mirkli, katrā vietā, katrā medijā, katrā komentā. Publiski. Nevis klusējot piekrītot katrai ateistu idejiņai, muļķībai vai Rādītāja noliegšanai. Jo tikai tādā veidā ir iespējams saglabāt savu cilvēcisko seju.

Atbildēt

gunars

04.04.2021. 18:32

»

fakts

SATVERSME IR UN NEREDZU NEVIENU,KURŠ SPĒS TO MAINĪT PRETĒJI VISAS VALSTS IEDZĪVOTĀJU GRIBAI


Par referendumu, tas ir pareizi. Tikai Jus esat aizmirsis, ka sava laika valdosie pacela limitu, kas vajadzigs, lai referendumu varetu izsludinat. Tas tika speciali izskaitlots, lai to nekad nevaretu notikt. Uzskatu, ka tas ir vel viens noziegums pret musutautu un vajag sakt ar sa paaugstinata limita atcelsanu.

Atbildēt

vēl

04.04.2021. 15:29

Ir jau vēl viena ļaužu grupa - tie, kas piedzied tiem, kas labi maksā. Gan mediju, gan kultūras cilvēki, viņi var atbalstīt gan pseidoliberāļu idejas, gan pieņemt austrumos atmazgāto naudu, kā nu kuro reizi sanāk.

Atbildēt

Dr.Zālītis.

04.04.2021. 15:01

»

vecais nīgrais onkulis

Un kā tev veicas ar ārstēšanos


Homoseksuālisms ir psihiska slimība,personības degradācija.

Atbildēt

vilis

04.04.2021. 14:42

Labs raksts

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

04.04.2021. 12:27

»

lauķis

Deģenerātiem vienīgās tiesības ir ārstēties.Tālāk spriest nav par ko


Un kā tev veicas ar ārstēšanos?

Atbildēt

VNO

04.04.2021. 12:26

Interesanti, pat "brīvdomības pīlārs" pietiek.com ieviesis komentāru limitu. Nebūtu slikti par to arī atklāti paziņot.

Atbildēt

Kaads

04.04.2021. 11:31

laulibu instituuts ? Tads nekad nav bijis, taa ir tikai ideja, iedoma.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētezera

04.04.2021. 11:19

Šodien ir 4. aprīlis. Ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir Dievietes Ostaras svētki! Kopš senseniem laikiem senie ģermāņi pielūdza Dievieti Ostaru. Arī mūsdienās daudzviet pasaulē turpina pielūgt Dievieti Ostaru. Ticība senajai un spēcīgai Dievietei Ostarai nekur nav zudusi. Vajag tikai atcerēties pagānisko tradīciju īsto jēgu. Dieviete Ostara ir mīļa un jauka. Viņa ir pavasara un rītausmas Dieviete. Viņa ir dzīvības dāvātāja. Leģenda vēsta, ka Dieviete Ostara trusi kā labo gariņu sūta pie cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas notiek cilvēku mājās. Par to viņa reizi gadā ļauj trušiem dēt raibas olas. Šī leģenda ir atklāj Dievietes Ostaras labsirdīgo dabu. Šodien, kad diena ir līdzsvarā ar nakti, Dievietes Ostaras spēks ir savā pilnībā. Lieldienās ticīgie dzīro par godu pavasara un rītausmas Dievietei Ostarai! Par to Dieviete Ostara atalgo ticīgos ar labklājību, bagātību un veiksmi. Kopš senatnes trusis (zaķis) ir bijis uzticams Dievietes Ostaras pavadonis. Lieldienu trusis (Lieldienu zaķis) ir auglības simbols, bet Lieldienu ola ir jaunas dzīvības simbols. Diemžēl SARS-CoV-2 vīruss nekur nav izgaisis, kovid-19 (covid-19) pandēmija vel joprojām turpinās. Būsim piesardzīgi! Pasargāsim sevi un savus tuvākos! Nedosimies uz baznīcu dievkalpojumiem, bet gan paliksim savās mājās, lai svinētu Lieldienas par godu Dievietei Ostarai! Lai Dieviete Ostara atnes mums saulainu pavasari! Lai Dieviete Ostara sniedz mums priecīgu rītdienu! Lai Dieviete Ostara stāv mums klāt! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Ar dzīvības dāvātājas Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētezera
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Seriālā “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”) par Dievieti Ostaru stāsta 1. sezonas 8. sērijā “Nāc pie Jēzus” (angļu val. “Come to Jesus”). Sēriju oriģinālvalodā var noskatīties šeit: https://www.starz.com/us/en/series/american-gods/season-1/episode-8/3232 Bet tulkojumu krievu valodā var noskatīties šeit: https://hd1080.thelostserialtvhd.ru/54-amerikanskie-bogi/season/1/episode/8.html
#Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #GadskārtuSvētki #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #svētdiena #svētezers

Atbildēt

Skolnieciņš no svētezera

04.04.2021. 11:18

Nemanot ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir seni, pagāniski svētki, kurus dažādas Eiropas tautas svinēja vel pirms kristietības laikmeta. Lieldienas ir pavasara saulgriežu svētki, tie ir gadskārtu svētki. Šajā laikā daba mostas no ziemas miera. Visapkārt zeme plaukst un zeļ. Dzīvība rosās it visur. Daudzas Lieldienu tradīcijas mūsdienu Latvijā ir nākušas no ģermāņu Dievietes Ostaras kulta. Piemēram, Lieldienu zaķa (Lieldienu truša) noslēpto olu meklēšana, vai arī olu krāsošana dažādās krāsās. Lieldienas ir pavasara un rītausmas Dievietes Ostaras svētki. Lieldienās senās un varenās Dievietes Ostaras spēks sasniedz savu pilnību. Šajā laikā Dieviete Ostara ir īpaši labvēlīga pret jebkuru ticīgo, kas viņai tic un viņu godā. Šajā laikā Dieviete Ostara uzklausa mūsu lūgšanas un piepilda mūsu vēlmes. Ticība Dievietei Ostarai ir brīvprātīga, jo Dieviete Ostara ir bezgala labestīga un iecietīga pret cilvēkiem. Viņa mūs mīl. Vajag tikai pieņemt Dievieti Ostaru savā sirdī, un viņa kliedēs tumsu mūsu sirdīs! Lai aust jauns rīts! Lai godāta Dieviete Ostara kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava dzīvības dāvātājai un dzīvības nesējai Ostarai! Priecīgas Lieldienas!
Ar dzīvības dāvātājas Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētezera
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Seriālā “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”) par Dievieti Ostaru stāsta 1. sezonas 8. sērijā “Nāc pie Jēzus” (angļu val. “Come to Jesus”). Sēriju oriģinālvalodā var noskatīties šeit: https://www.starz.com/us/en/series/american-gods/season-1/episode-8/3232 Bet tulkojumu krievu valodā var noskatīties šeit: https://hd1080.thelostserialtvhd.ru/54-amerikanskie-bogi/season/1/episode/8.html
#Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #GadskārtuSvētki #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021. #svētdiena #svētezers

Atbildēt

Tiesu eksperts

04.04.2021. 10:48

»

Žulis

Rakstā ir paustas pareizas domas. Viss, tā teikt, šeit salikts pa plauktiņiem, BET... šī raksta virsrakstam nevajadzēja priekšā likt to "ja", bet rakstīt vienkārši apgalvojuma formā:"Latvijas sabiedrība nesāks mērķtiecīgi rīkoties, laulības un ģimenes institūts šajā zemē tiks pilnībā iznīcināts". Un...


Daudzi, ja ne vairākums , tauta nesaprot, ka DEMOKRĀTIJA ir totalitārisma paveids, tā attīstības un pilnveidošanas stadija, kā vēl un vēl paļaut, padarīt paklausīgu tautu, kura tiek iedzīta stūri ar Datu aizsardzības un komercnoslēpumu, ierobežotās pieejamības procedūru, ar slepeniem valsts līgumiem, ar nomenklatūras darba tiesību nostiprināšanu, lai netiktu skarti, padzīti, lai viņiem neizteiktu neuzticību un atlaistu. Šajā "demokrātijā" darbojas teorija, kā rakstīja Vilis Seleckis: 01.03.2019 00:04
Vilis Seleckis: Kad tiesiskums pārvēršas par tiesiskuma bendi (109)
Bezatbildība, stulbums, nekā nedarīšana, algas saņemšana tikai par pasēdēšanu Saeimas krēslos, ministru krēslos, uzņēmumu padomēs un valdēs, pašvaldībās un bankās, kur sev naudu taisa uz tava rēķina. Ja ņem vērā vienīgo iespēju - pāriet uz mūžīgu tiesāšanos, Latvijā nav varas, tā bezspēcīga, trula, nevarīga, nomenklatūras pakļauta un vadīta, smacējot tautu ar nodokļiem, ar sodiem, ar tās neaizsargāšanu, dzenot visu tautu uz tiesu, zinot, ka tautai nav ne naudas, ne zināšanu tiesāties, kur tiesa bez kukuļiem nestrādā. Latvija ir dziļos s ....dos, bez izredzēm izkulties no tiem vismaz vēl 30-5- gadus. Nauda, nauda, nauda, korupcija, alkatība, zagšana, izlaupīšana visos pārvaldes līmeņos, jo nav ikdienas uzraudzības un kontroles, likumus nepilda, sūdzības neizskata. Labi ja atrakstās, kur nav atbildes. Bieži vien neatbild vispār un nekāda atbildība neseko.

Atbildēt

sociāli atstumtais

04.04.2021. 10:16

»

fakts

SATVERSME IR UN NEREDZU NEVIENU,KURŠ SPĒS TO MAINĪT PRETĒJI VISAS VALSTS IEDZĪVOTĀJU GRIBAI


faktiņ , tu nu neturi drēbi ! Kopš 1917,/Latvijā 1940. viss ar melu pielietošanu ir tikai pieņēmies spēkā ...( ,, tās kunga dzirnas maļ lēni , bet pamatīgi ,, ); Kur tu redzi , ka kāds no varu sagrābušiem (tu taču arī skrien uz Cimdara balsošanu !?)vairs respektē Satversmi ,Satversmes tiesu ieskaitot ( drīzāk : Pastarā tiesa ) ;jau no 1995,gada te ir Koloniālrežīms ar Komerckorporatīvo administrāciju ... visur ir tikai viņu Noteikumi ...bet tu jau neko neredzi ...

Atbildēt

Un vēl

04.04.2021. 09:56

»

Šodien ir ebreju

svētki. Neļausim viņiem priecāties...


Siņdzin pins ir mongoļu Čingizhana pēcteču līnijas persona Lielās ordas persona. Ķīna grib, lai Krievija iekļaujas jaunā ordā un atsakās no liberālisma un gatavo 2021. gadā pēc Ķīnas kanoniem karu starp NATO un Krieviju, lai novājinātu ES, ASV un Krieviju saviem mērķiem. bet cionistu ebreji grib Krieviju sev, Latvija jau tiek iemīta cionistu dubļos .

Tas ir karš starp Izraēlu un Ķīnu. Kara sagatavošanā tika okupēta Krima, realizētas sankcijas pret Krieviju, un 2021. gada maijā, jūnijā būs karš Ukrainas reģionā.

Pēc Ķīnas kara kanonu ieskata karš ir haosa un jaunrades kvintesence. Patīk jums tas, vai nepatīk. Kara sagatavošanā ietilpst “pandēmija”, lokdauns, maskas un vakcinācija. Vienlaikus atbrīvojot gaisa telpu no civilās aviācijas.

Atbildēt

Šodien ir ebreju

04.04.2021. 09:42

»

pird Jēzū!

pird Jēzusbezdes


svētki. Neļausim viņiem priecāties.

3000 gadu vecā Zālamana projekta Kabalas (ebreju pasaules - ebreju impērijas uzbūves) kodi ir zināmi 36 pēc 40 gadu vecuma vīriešiem. Prasības - jābūt ģimenei uc prasības. Ja kāds nomirst tiek 3 gadus mācīti aizvietotājs.

3000 gadu vecs ir Ķīnas imprerijas projekts.

Ne Ķīnas projektā ir Kabala, ne Zālamana projektā ir Ķīnas projekta vieta.

Kur ir mūsu, latviešu, 3000 gadus vecais projekts?

Vai līdzīgi krieviem esam lielgabalgaļa?

Atbildēt

Pareizi saproti

04.04.2021. 09:36

»

KĀDS TUR LIBERĀLSIMS

totalitārisms, kremļa maukuri jau arī bija totalitāristi/kriminālzagļi


Arī Krievijā valda liberālisma totalitārisms.

Atbildēt

KĀDS TUR LIBERĀLSIMS

04.04.2021. 09:07

totalitārisms, kremļa maukuri jau arī bija totalitāristi/kriminālzagļi.

Atbildēt

Liberālisma totalitārisms

04.04.2021. 08:40

ir pieņemt, vai noraidīt. Liberālisma totalitārisms ir uzspiest , vai neuzspiest.

To visu nevar saprast tikai ar vārdiem aprakstot.

Atbildēt

pird Jēzū!

04.04.2021. 04:33

pird Jēzusbezdes!

ānus baznīcā!

Atbildēt

patiesībā

03.04.2021. 21:41

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

Reālists

03.04.2021. 21:25

Ģimene ir divu vai vairāku cilvēku kopdzīve,neatkarīgi no dzimuma,kuriem var būt kopīgi vai arī atsevišķi bērni un viņi tos audzina.Ļoti vienkārši un demokrātiski.

Atbildēt

Žulis

03.04.2021. 20:53

Rakstā ir paustas pareizas domas. Viss, tā teikt, šeit salikts pa plauktiņiem, BET... šī raksta virsrakstam nevajadzēja priekšā likt to "ja", bet rakstīt vienkārši apgalvojuma formā:"Latvijas sabiedrība nesāks mērķtiecīgi rīkoties, laulības un ģimenes institūts šajā zemē tiks pilnībā iznīcināts". Un tā nu, diemžēl, ir patiesība. Kāpēc? Tāpēc, ka šis aunu bars, kurš ir palicis pāri no jau gandrīz pilnībā iznīcinātās latviešu tautas vienkārši nav spējīgs mērķtiecīgi pretdarboties naudas varai un pasaules vareno diktātam. To ir pierādījuši visi šie 30 gadi pēc t.s. "dziesmotās revolūcijas". Visus šos gadus šis "aunu bars" ir paklausīgi gājis tur, kur gani to ir dzinuši. Ja arī kāds ir kaut ko mēģinājis blēt pretim, tad citi biedri tūliņ viņu ir apklusinājuši, izzobojuši un pārliecinājuši, ka "vajag būt reālpolitiķim", "vajag būt tolerantam", "vajag meklēt kompromisus" un "izdzīvos tas, kurš piemērosies".
Pilnīgi pieļauju, ka šī patiesība daudziem nepatiks. Bet es ar jums nestrīdēšos. Manu taisnību apliecinās pati dzīve. Nebūs ilgi jāgaida, kad Stambulas konvencija Latvijā tiks ratificēta.

Atbildēt

IM

03.04.2021. 18:26

Skaidrs ir viens, ir pienācis laiks tādas LGBT ņemt pie dziesmas jo pamats to ņemšanai pie dziesmas vairs nav noslēpjams.

Atbildēt

lauķis

03.04.2021. 16:09

»

Indulis un Ārija

"Naida runa ne tikai kādu sāpina vai aizvaino, bet arī izraisa tālejošas sekas – raisa nesaticību, šķeļ sabiedrību un pat veicina vardarbību pret kādu sabiedrības grupu ..."-pateikts tik patiesi un precīzi kā pirkstu iebāzt vienā vietā, tā ir šīs šļuras (kuri nodarbojas ar grupveida pederastiju, gejismu...


Par kādu sabiedrību jūs runājat,par CILVĒKU sabiedrību vai par ne īsti cilvēku sabiedrību?Centos jautat pēc iespējas korektāk,un ceru ka jūs saprotat ko nozīmē būt CILVĒKAM.CILVĒKU sabiedrībā vīrs un sieva mīlēsanās procesu bērniem nekad neizrādīs,bet sekss ir tikai dzīvniekiem un neradībām.

Atbildēt

!

03.04.2021. 15:44

Ja tie filozofi iemācītos īsāk rakstīt, tas ir, īsi, kodolīgi izteikt savas domas, tad varētu palasīt viņu portālu.

Atbildēt

fakts

03.04.2021. 15:29

Tas ir drausmīgi, ka no Bizantijas caur Krieviju uz Eiropu nākusī sērga, netiek apkarota visdrakoniskākām metodēm.

Atbildēt

Indulis un Ārija

03.04.2021. 15:25

»

lauķis

Deģenerātiem vienīgās tiesības ir ārstēties.Tālāk spriest nav par ko


"Naida runa ne tikai kādu sāpina vai aizvaino, bet arī izraisa tālejošas sekas – raisa nesaticību, šķeļ sabiedrību un pat veicina vardarbību pret kādu sabiedrības grupu ..."-pateikts tik patiesi un precīzi kā pirkstu iebāzt vienā vietā, tā ir šīs šļuras (kuri nodarbojas ar grupveida pederastiju, gejismu un pedofīliju) naida raksts un runa. Ejiet un drāzieties priekšā, pakaļā. dzīvojiet ar suņiem un kaķiem, kuri nolaizīs krējumu un neviens jums neko neteiks - MOJ ČEMODAN, KOMU HOČU< TOMU I DAM", bet ... bet ... nebāzieties jūs uz ielas ar savu perversiju izrādēm, ar regāliju izkarināšanu, atkailināšanos, kas ir jūsu noziegums un posts. Jūs ar savām izrādēm esiet noziedznieki, krimināli turami cietumā.

Kas jums liedz divām sievām drāzties klusi un neplātoties, kas liedz diviem vīriem sprausties priekšā un pakaļā savā guļamistabā, bet tas ko jūs gribiet iznest gaismā, ar ko jūs gribiet maitāt bērnu normālu dzīvi, jūs slepkavnieki, slepkavnieces, briesmoņi.

Kas notiktu, ja normālās ģimenes - sievas un vīri, sāktu izrādīt, ka viņi piekopj seksu, atklāt bērniem, rādīt savus daiktus vai to atdarinājumus ielu saietos, publiski?

Jums, idiotiem, atšķirība, kas notiek gultā un ko iznest uz āru, nav sajēgas , jo jūs esiet pedofīli, psihiski izlaidušies, sapūdējuši smadzenes. Vai normālam cilvēkam nav saprotams, ko jūs prasiet - IZVIRTĪBAS PUBLISKOŠANU un nešanu uz ielas. Un ko jūs te prasiet - nevis dzīvošanu diviem viendzimuma pāriem, bet gan izvirtības publisku brīvību. Tas ir tas pats, kas prasīt brīvu narkotiku lietošanu, reģistrēt laulību ar dzīvniekiem.

Tieši tā, jūsu prasības un runas ir NAIDA RUNAS, krimināli sodāmas runas.

Atbildēt

03.04.2021. 14:29

Šī nav vienīga cīņa. Līdzīgi deģenerāti jau ilgstoši darbojas oficiālajā līmenī, lai izglītībā ieviestu principu, ka zināšanas nav vajadzīgas, galvenais ir "kompetences"

Atbildēt

lauķis

03.04.2021. 14:12

Deģenerātiem vienīgās tiesības ir ārstēties.Tālāk spriest nav par ko.

Atbildēt

fakts

03.04.2021. 14:03

SATVERSME IR UN NEREDZU NEVIENU,KURŠ SPĒS TO MAINĪT PRETĒJI VISAS VALSTS IEDZĪVOTĀJU GRIBAI.
JA KĀDS TO GRIB DARĪT....TAD RĪKOJIET REFERENDUMU UN SAŅEMSIET ATBILDI UN IZBEIGSIES ŠĪ MULDĒŠANA UN DAŽĀDU BIEDRĪBU,KOPU UN CITU VEIDOJUMU RADĪŠANA.

Atbildēt

josta

03.04.2021. 12:50

Tieši pretēji- skolas solā blakus sēdēšana jau tiks atzīta par laulību un īslaicīgu kopdzīvi. Te ir tā demokrātijā kurā nep[ilns pusprocents var likt visiem tieši tā rīkoties Unte nekādu kompromisu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....