Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vispār

20.12.2018. 18:19

domāju,ka atbilstošās iestādes vēl varētu padarboties pie"Ŗīgas mežiem", "Ŗīgas namu pārvaldnieka", "Rīgas ūdens", "Rīgas siltums", SIA Pilsētas zemes dienests,un vēl pavisam skaisti būtu "Ŗīgas Būvvalde"- nākamais gads varētu būt ļoti, ļoti līdzīgs jau minētajam Adventes kalendāram - kā jauna diena, tā atrakcijas nodrošinātas...un vēl čekas maisi...lavīna laikam uzņēmusi gaitu,vai Dieva dzirnas, kuras maļ lēni, bet labi(budistiem -karma).

Atbildēt

Derglis

19.12.2018. 09:50

Šādus pārmetumus, vismaz lielāko daļu no tiem, var izteikt gandrīz katrai pašvaldībai. Kāpēc vēl nav atlaistas Ventspils un Jūrmalas pašvaldības? Un veco oligarhu kasieris Gerhards kā iesniedzējs galīgi nepārliecina.

Atbildēt

Sssadmn

19.12.2018. 00:21

Nelasīju, nav vēlme iedziļinåties glupībās. Viens sk., teksts gatavots labu laiku, bet a priori gatavots glups.
Starp citu, kas "pasūtīja" jaunos korupcijas skandālus? Kāpēc tieši tagad?
Kādas tramvajos un tirgū baumas?

Atbildēt

lol

18.12.2018. 23:31

''III. Tiesību akta projekta ietekme uz valsts budžetu un pašvaldību budžetiem: Likumprojekts šo jomu neskar.''

Izmaksas ārkārtas vēlēšanām 0 EUR?

Atbildēt

lol

18.12.2018. 23:24

''nodrošinot pagasta padomes kompetences īstenošanu''

Atbildēt

Kučinski cietumā!

18.12.2018. 22:57

lembega dibenlaižu, noziedzīgās ZZS pārstāvi Kučinski ir jāsēdina cietumā! Viņš jau atklāti lobē Saskaņu - viņš ir valsts noziedznieks! Kā tur ar čekas maisiem un Kučinski?

Atbildēt

njā

18.12.2018. 14:38

nezināju, ka Rīga ir pagasts :D :D :D

Atbildēt

Es

18.12.2018. 13:54

»

Ojārs

Gerhards, pildot savas partijas politisko uzstādījumu, paaugstinās savu reitingu partijā...


Tā izskatās. Ir pēdējais laiks NA kaut ko darīt sava reitinga labā. Sanāk šādi. Punktu par komentāriem internetā vispār nevar uztvert nopietni. Tad jebkura Saeima un ministru kabinets būtu atlaižami pēc pusgada.

Atbildēt

Ojārs

18.12.2018. 13:00

Gerhards, pildot savas partijas politisko uzstādījumu, paaugstinās savu reitingu partijā.
NA, savukārt, pēc salīdzinoši neveiksmīgā starta Saeimas vēlēšanās, mēģina sev raksturīgā tematikā reabilitēties un atgādinās par sevi elektorātam. Ar šo uzsākto akciju varēs aizsērfot gan līdz Eiroparlamenta, gan Rīgas Domes vēlēšanām.
Iegūst abi iniciatori neatkarīgi no iznākuma, kurš sliktākajā gadījumā var beigties ar Satversmes Tiesas nelabvēlīgu spriedumu kaut kad tālā nākotnē un nenozīmīgu kompensāciju izmaksu nepamatoti atlaistajiem Rīgas Domes deputātiem.
Troksnis un uzmanība garantēta. Vainīga izrādīsies Saeima nevis NA. Ko vēl vairāk bezmaksas reklāmai var vēlēties?!

Atbildēt

Emils

18.12.2018. 12:06

Dodiet visas. Man ir interesanti kur tieši KATRU dienu, 5 gadus pēc kārtas izgaist ap 33.000€.

Atbildēt

aija

18.12.2018. 11:49

Gerhards laikam mazgājas tajos Salaspils kodolreaktora radioaktīvajos ūdeņos, tāpēc to apglabāšanai paredzētos valsts budžeta līdzekļus izmantoja NA partijas priekšvēlēšanu kampaņas organizēšanai 2 miljoni. Šai partijai ir nacistiskas iezīmes, kur tiesiskums un demokrātija netiek vērtēta, bet savas politiskās partijas rases izcelšana par citiem Latvijas pilsoņiem un politiskājām partijām

Atbildēt

Vislabāk - deokupāciju un dekolonizāciju, bet to Raivis Dzintars neatbalsta

18.12.2018. 11:26

Ar likumu jānosaka, ka par pilsoņiem naturalizētie civilokupanti un kolonisti nedrīkst ieņemt pašvaldības vadītāja amatu, nedrīkst piedalīties vēlēšanās kā kandidāti. Šiem "jaunpilsoņiem" joprojām ir dzīvs okupanta gēns un sekojošo arī dzīva vēlme iznīcināt Latviju un latviešu tautu.
Ušakovs ir civilokupants, jo viņa abi vecāki bija okupanti, kuri Latvijā ielīda pēc 1945.gada 9.maija,kad krievi otrreiz okupēja Latviju.

Atbildēt

Komjaunietis labi iejuties neatkarīgajā Latvijā

18.12.2018. 11:21

https://www.pietiek.com/raksti/lai_ieklutu_saeima,_janis_reirs_propagande_bernu_vardarbibu

Atbildēt

Ojārs

18.12.2018. 10:55

"Parakstīt vai neparakstīt" - domā zaļzemnieku SM Augulis, turot rokās jauno vilcienu iepirkuma līgumu. Viņam aiz muguras nepacietīgi mīņājas un dusmīgi ņurd viņa Saimnieks. Ja neparakstīs, tad nākamos gadus būs jāiztiek no plikas Saeimas deputāta aldziņas. Ja parakstīs, tad atkal slikti - garie vakari būs jāīsina spēlējot zolīti ar Bemhenu. Parakstīt vai neparakstīt?!

Atbildēt

Balstīts uz emocijām

18.12.2018. 10:55

Rīgas Domi un Ušakovu ir jāatlaiž, tas ir vairāk nekā skaidrs, bet tā likumprojekta teksts ir juridiski ļoti vājš, lai pat neteiktu kaut ko vēl stiprāku. Nacionāļi nekad ar prātiņu nav pārāk izcēlušies :)

Atbildēt

hmm

18.12.2018. 10:16

Pēc šim vēlēšanām bija cerība, ka kaut kas mainīsies. Vismaz ministrus izvēlēsies kompetentākus. Ja šitas jefiņš vēl aizvien stāv un ktīt par Koļegovu , tad vai nevajadzētu demisionēt pašam?

Atbildēt

Sviests

18.12.2018. 09:11

"Ģeniāls" "pamtojums". Ar tādu tad jau ir pilns pamats atlaist vismaz pašu ministru, ja ne visu kabinetu -par ilgstošu bezdarbību, kuras rezultats ir aprakatīts pašā šī "normatīvā akta" pamatojumā..Nemaz jau nerunājot par OIK, Citadeli, Krājeni u.tt u.tjp...

Atbildēt

Lauku pāķis

18.12.2018. 08:45

»

Q

Aizbrauc uz Ventspili apskaties, tad sapratīsi


Esmu bijis ,bet nekadu juridisku atšķirību neieraudzīju... Ja knābam pietiktu kapacitāte un politiskā griba , ta nospiedošais vairākums pilsētu un novadu domju būtu jāatlaiž... Bet nu kurš gan gribēs kkādu Malēnijas nabadzīgo domi vadīt... Cita lieta Rīga... pat ar pusgadu pietiks, lai pus Rīgu pataisītu par maksātnespējīgu... Maksātnespēja latviešu nacionālā biznesa īpatnība...

Atbildēt

Kalps

18.12.2018. 08:00

“OECD pētījumā par Rīgu tika ieteikts, ka kapitālsabiedrību pārvaldīšanai būtu nepieciešams veidot padomi. Rīgas pilsētas pašvaldība to neizveidoja.”
Jā - un kuru tieši Latvijas Republikas normatīvo aktu Rīgas dome ar šo pārkāpa???

Atbildēt

Jošua

18.12.2018. 07:32

Nav skaidrs, kāpēc Kariņa korupcijas lietas ir mazāk svarīgas par Saskanu? Piekrītu, ka Saskanai jāsēž, tikai blakus kamerā jābūt Kariņam un Rinkēvičam- Parex, Oik un Citadele

Atbildēt

to Q

18.12.2018. 07:29

Aizbraucu, paskatījos, nesapratu.

Atbildēt

Hm

18.12.2018. 00:49

I.daļas 4.punkta trešajā rindkopā Rīgas dome nodēvēta par novada pagasta padomi. Laikam nepaņēma šo tēzi find replace funkcija.
Un tikai nesakiet, ka tāds pētījums tapa svētdien kādam VARAM ierēdnim. Tas ir samērā rūpīgi piestrādāts un kādu laiku iepriekš jau sagatavots tekstiņš. Cik ilgi gatavojāties domes atlaišanai, biedri nacionāļi un co?
Tur tā smuki par mazākuma tiesībām aprakstīts. Pat tiesnesis Neimanis citēts un tā. Tikai neaizmirstiet, ka Saskaņa Saeimā ir tāds pats mazākums kā NA un co Rīgas domē. Ka nesanāk iespļaut pašiem savā demokrātijas akā. Prasās pēc kādas Baiļu sazvērestības teorijas.

Atbildēt

VD

17.12.2018. 23:52

NA visā pilnībā parāda savu aprobežotību un prettiesiskumu

Atbildēt

vai atceraties

17.12.2018. 23:07

Bija tāds ministrs, laikam, Skrūdžs, kas gribēja atlaist Lembergu, un kā par viņu ņirgājās.

Atbildēt

Lauku pāķis

17.12.2018. 22:12

Paskaidrojiet man muļķim kāpēc Rīgas dome jāatlaiž ,bet Ventspils dome ar smagos noziegumos apsūdzēto priekšgalā nav jāatlaiž.... M?

Atbildēt

Azis

17.12.2018. 22:04

Pie reizes ministrs varētu izvērtēt arī NA lietderību valdības darbā ...

Atbildēt

jābūt ir tā

17.12.2018. 22:01

Nav simpātisks,un ieredzēts tas zobgalīgais Ušakova ģīmis,un viņš ir jāatlaiž. Un punkts.

Atbildēt

jaajaa

17.12.2018. 21:23

...tā pavisam sīki neiedziļinājos...bet uzskatu, ka tam vairāk kopīga ar dzeju nekā likumiem...:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....