Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vispār

20.12.2018. 18:19

domāju,ka atbilstošās iestādes vēl varētu padarboties pie"Ŗīgas mežiem", "Ŗīgas namu pārvaldnieka", "Rīgas ūdens", "Rīgas siltums", SIA Pilsētas zemes dienests,un vēl pavisam skaisti būtu "Ŗīgas Būvvalde"- nākamais gads varētu būt ļoti, ļoti līdzīgs jau minētajam Adventes kalendāram - kā jauna diena, tā atrakcijas nodrošinātas...un vēl čekas maisi...lavīna laikam uzņēmusi gaitu,vai Dieva dzirnas, kuras maļ lēni, bet labi(budistiem -karma).

Atbildēt

Derglis

19.12.2018. 09:50

Šādus pārmetumus, vismaz lielāko daļu no tiem, var izteikt gandrīz katrai pašvaldībai. Kāpēc vēl nav atlaistas Ventspils un Jūrmalas pašvaldības? Un veco oligarhu kasieris Gerhards kā iesniedzējs galīgi nepārliecina.

Atbildēt

Sssadmn

19.12.2018. 00:21

Nelasīju, nav vēlme iedziļinåties glupībās. Viens sk., teksts gatavots labu laiku, bet a priori gatavots glups.
Starp citu, kas "pasūtīja" jaunos korupcijas skandālus? Kāpēc tieši tagad?
Kādas tramvajos un tirgū baumas?

Atbildēt

lol

18.12.2018. 23:31

''III. Tiesību akta projekta ietekme uz valsts budžetu un pašvaldību budžetiem: Likumprojekts šo jomu neskar.''

Izmaksas ārkārtas vēlēšanām 0 EUR?

Atbildēt

lol

18.12.2018. 23:24

''nodrošinot pagasta padomes kompetences īstenošanu''

Atbildēt

Kučinski cietumā!

18.12.2018. 22:57

lembega dibenlaižu, noziedzīgās ZZS pārstāvi Kučinski ir jāsēdina cietumā! Viņš jau atklāti lobē Saskaņu - viņš ir valsts noziedznieks! Kā tur ar čekas maisiem un Kučinski?

Atbildēt

njā

18.12.2018. 14:38

nezināju, ka Rīga ir pagasts :D :D :D

Atbildēt

Es

18.12.2018. 13:54

»

Ojārs

Gerhards, pildot savas partijas politisko uzstādījumu, paaugstinās savu reitingu partijā...


Tā izskatās. Ir pēdējais laiks NA kaut ko darīt sava reitinga labā. Sanāk šādi. Punktu par komentāriem internetā vispār nevar uztvert nopietni. Tad jebkura Saeima un ministru kabinets būtu atlaižami pēc pusgada.

Atbildēt

Ojārs

18.12.2018. 13:00

Gerhards, pildot savas partijas politisko uzstādījumu, paaugstinās savu reitingu partijā.
NA, savukārt, pēc salīdzinoši neveiksmīgā starta Saeimas vēlēšanās, mēģina sev raksturīgā tematikā reabilitēties un atgādinās par sevi elektorātam. Ar šo uzsākto akciju varēs aizsērfot gan līdz Eiroparlamenta, gan Rīgas Domes vēlēšanām.
Iegūst abi iniciatori neatkarīgi no iznākuma, kurš sliktākajā gadījumā var beigties ar Satversmes Tiesas nelabvēlīgu spriedumu kaut kad tālā nākotnē un nenozīmīgu kompensāciju izmaksu nepamatoti atlaistajiem Rīgas Domes deputātiem.
Troksnis un uzmanība garantēta. Vainīga izrādīsies Saeima nevis NA. Ko vēl vairāk bezmaksas reklāmai var vēlēties?!

Atbildēt

Emils

18.12.2018. 12:06

Dodiet visas. Man ir interesanti kur tieši KATRU dienu, 5 gadus pēc kārtas izgaist ap 33.000€.

Atbildēt

aija

18.12.2018. 11:49

Gerhards laikam mazgājas tajos Salaspils kodolreaktora radioaktīvajos ūdeņos, tāpēc to apglabāšanai paredzētos valsts budžeta līdzekļus izmantoja NA partijas priekšvēlēšanu kampaņas organizēšanai 2 miljoni. Šai partijai ir nacistiskas iezīmes, kur tiesiskums un demokrātija netiek vērtēta, bet savas politiskās partijas rases izcelšana par citiem Latvijas pilsoņiem un politiskājām partijām

Atbildēt

Vislabāk - deokupāciju un dekolonizāciju, bet to Raivis Dzintars neatbalsta

18.12.2018. 11:26

Ar likumu jānosaka, ka par pilsoņiem naturalizētie civilokupanti un kolonisti nedrīkst ieņemt pašvaldības vadītāja amatu, nedrīkst piedalīties vēlēšanās kā kandidāti. Šiem "jaunpilsoņiem" joprojām ir dzīvs okupanta gēns un sekojošo arī dzīva vēlme iznīcināt Latviju un latviešu tautu.
Ušakovs ir civilokupants, jo viņa abi vecāki bija okupanti, kuri Latvijā ielīda pēc 1945.gada 9.maija,kad krievi otrreiz okupēja Latviju.

Atbildēt

Komjaunietis labi iejuties neatkarīgajā Latvijā

18.12.2018. 11:21

https://www.pietiek.com/raksti/lai_ieklutu_saeima,_janis_reirs_propagande_bernu_vardarbibu

Atbildēt

Ojārs

18.12.2018. 10:55

"Parakstīt vai neparakstīt" - domā zaļzemnieku SM Augulis, turot rokās jauno vilcienu iepirkuma līgumu. Viņam aiz muguras nepacietīgi mīņājas un dusmīgi ņurd viņa Saimnieks. Ja neparakstīs, tad nākamos gadus būs jāiztiek no plikas Saeimas deputāta aldziņas. Ja parakstīs, tad atkal slikti - garie vakari būs jāīsina spēlējot zolīti ar Bemhenu. Parakstīt vai neparakstīt?!

Atbildēt

Balstīts uz emocijām

18.12.2018. 10:55

Rīgas Domi un Ušakovu ir jāatlaiž, tas ir vairāk nekā skaidrs, bet tā likumprojekta teksts ir juridiski ļoti vājš, lai pat neteiktu kaut ko vēl stiprāku. Nacionāļi nekad ar prātiņu nav pārāk izcēlušies :)

Atbildēt

hmm

18.12.2018. 10:16

Pēc šim vēlēšanām bija cerība, ka kaut kas mainīsies. Vismaz ministrus izvēlēsies kompetentākus. Ja šitas jefiņš vēl aizvien stāv un ktīt par Koļegovu , tad vai nevajadzētu demisionēt pašam?

Atbildēt

Sviests

18.12.2018. 09:11

"Ģeniāls" "pamtojums". Ar tādu tad jau ir pilns pamats atlaist vismaz pašu ministru, ja ne visu kabinetu -par ilgstošu bezdarbību, kuras rezultats ir aprakatīts pašā šī "normatīvā akta" pamatojumā..Nemaz jau nerunājot par OIK, Citadeli, Krājeni u.tt u.tjp...

Atbildēt

Lauku pāķis

18.12.2018. 08:45

»

Q

Aizbrauc uz Ventspili apskaties, tad sapratīsi


Esmu bijis ,bet nekadu juridisku atšķirību neieraudzīju... Ja knābam pietiktu kapacitāte un politiskā griba , ta nospiedošais vairākums pilsētu un novadu domju būtu jāatlaiž... Bet nu kurš gan gribēs kkādu Malēnijas nabadzīgo domi vadīt... Cita lieta Rīga... pat ar pusgadu pietiks, lai pus Rīgu pataisītu par maksātnespējīgu... Maksātnespēja latviešu nacionālā biznesa īpatnība...

Atbildēt

Kalps

18.12.2018. 08:00

“OECD pētījumā par Rīgu tika ieteikts, ka kapitālsabiedrību pārvaldīšanai būtu nepieciešams veidot padomi. Rīgas pilsētas pašvaldība to neizveidoja.”
Jā - un kuru tieši Latvijas Republikas normatīvo aktu Rīgas dome ar šo pārkāpa???

Atbildēt

Jošua

18.12.2018. 07:32

Nav skaidrs, kāpēc Kariņa korupcijas lietas ir mazāk svarīgas par Saskanu? Piekrītu, ka Saskanai jāsēž, tikai blakus kamerā jābūt Kariņam un Rinkēvičam- Parex, Oik un Citadele

Atbildēt

to Q

18.12.2018. 07:29

Aizbraucu, paskatījos, nesapratu.

Atbildēt

Hm

18.12.2018. 00:49

I.daļas 4.punkta trešajā rindkopā Rīgas dome nodēvēta par novada pagasta padomi. Laikam nepaņēma šo tēzi find replace funkcija.
Un tikai nesakiet, ka tāds pētījums tapa svētdien kādam VARAM ierēdnim. Tas ir samērā rūpīgi piestrādāts un kādu laiku iepriekš jau sagatavots tekstiņš. Cik ilgi gatavojāties domes atlaišanai, biedri nacionāļi un co?
Tur tā smuki par mazākuma tiesībām aprakstīts. Pat tiesnesis Neimanis citēts un tā. Tikai neaizmirstiet, ka Saskaņa Saeimā ir tāds pats mazākums kā NA un co Rīgas domē. Ka nesanāk iespļaut pašiem savā demokrātijas akā. Prasās pēc kādas Baiļu sazvērestības teorijas.

Atbildēt

VD

17.12.2018. 23:52

NA visā pilnībā parāda savu aprobežotību un prettiesiskumu

Atbildēt

vai atceraties

17.12.2018. 23:07

Bija tāds ministrs, laikam, Skrūdžs, kas gribēja atlaist Lembergu, un kā par viņu ņirgājās.

Atbildēt

Lauku pāķis

17.12.2018. 22:12

Paskaidrojiet man muļķim kāpēc Rīgas dome jāatlaiž ,bet Ventspils dome ar smagos noziegumos apsūdzēto priekšgalā nav jāatlaiž.... M?

Atbildēt

Azis

17.12.2018. 22:04

Pie reizes ministrs varētu izvērtēt arī NA lietderību valdības darbā ...

Atbildēt

jābūt ir tā

17.12.2018. 22:01

Nav simpātisks,un ieredzēts tas zobgalīgais Ušakova ģīmis,un viņš ir jāatlaiž. Un punkts.

Atbildēt

jaajaa

17.12.2018. 21:23

...tā pavisam sīki neiedziļinājos...bet uzskatu, ka tam vairāk kopīga ar dzeju nekā likumiem...:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....