Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

06.02.2020. 18:36

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

jurisx

31.01.2020. 13:38

Kopš tā laika ir noritējis intensīvs darbs pie VDD ēkas projekta īstenošanas – veikta zemesgabala inženierģeoloģiskā izpēte, izstrādāts būvprojekts, uzsākta sadarbība ar būvuzraugiem un veikti citi priekšdarbi, ieguldot vairākus miljonus eiro.


Vistīrākā tautas muļkošana-it sevišķi par sadarbības uzsākšanu ar būvuzraugiem. Riebjas pat lasīt.

Atbildēt

nu

31.01.2020. 11:28

»

Sprīdītis

Valsts kontrole: Austrumu robežas izbūvē vairāk nekā 7 miljoni eiro izšķērdēti


vispirms dabūjiet atpakaļ tos izšķērdētos miljonus uz valsts robežas, sodiet attiecīgos likumpārkāpējus, un tad plānojiet celt jaunu miljoniem vērtu ēku.Citādi kaut kāda ņirgāšanās par nodokļu maksātājiem vien sanāk.

Atbildēt

Sprīdītis

30.01.2020. 19:33

»

es

Izlietot miljonus nodokļu maksātāju naudas – tas ir valsts noslēpums


Valsts kontrole: Austrumu robežas izbūvē vairāk nekā 7 miljoni eiro izšķērdēti

Vai Valsts naudas izšķērdēšana (korupcija un zagšana) priekš Normunda Mežvieta arī skaitās valsts noslēpums? Neredzēja, nedzirdēja, neko nezina?

Atbildēt

es

30.01.2020. 15:50

Izlietot miljonus nodokļu maksātāju naudas – tas ir valsts noslēpums????

Atbildēt

ieguglē

29.01.2020. 16:39

»

Normundam Mežvietam

Vai Normunds Mežviets neredzēja, kā bijušā valsts prezidenta Andra Bērziņa ģimene izkrāpa un nozaga nodokļu maksātāju un Eiropas naudu savām “Kājiņām”? Vārna vārnai acīs neknābj


"Bijušie čekisti paliek drošības policijā"
"В Латвии проживают два «вора в законе»"
"Aizturot Grantiņam esot salauzta roka | LA.LV"
Un Prezidenta Bērziņa saņemtā nauda neliksies tik nozīmīga. Atceries vēl, kā Savicka apteksne, Dombrovskis, savu vairāk kā miljonu lielo parādu uzkrāva uz nodokļu maksātāju pleciem!

Atbildēt

Ateists

29.01.2020. 12:55

Pasūtījuma galda priekšnieks no VDK ierunājās ... Nevarot viņš noķert. Loģiski, ja gribetu tad noķertu. Risina šauras interešu grupas problēmas un viss

Atbildēt

ne tikai

28.01.2020. 17:00

»

eksis

ja jau šogad grib sākt būvēt, tad jau kaut kur ir jābūt būvatļaujai izsniegtai jeb tas arī valsts noslēpums


Ir vajadzīga arī nauda.Ja mediķiem 'nesanāca',Liepājas cietumam 'nesanāca',tad zem kādas kļičkas ir paslēpti 'pāris desmiti miljoni'?

Atbildēt

stulbums

26.01.2020. 19:20

Kurš tad vēl uz tautas naudas grib pacelties miljonāros!!!

Atbildēt

Kate

26.01.2020. 18:02

Cik šajā iestādē strādājošo ir nodevuši zvērestu svešai valstij uzsākot dienestu? Divreiz mūžā zvērestu nedod. Lojāli paliek uz mūžu, kam nodeva zvērestu pirmo reizi. To šī iestāde ir pierādījusi jau ar saviem darbiem...

Atbildēt

Normundam Mežvietam

25.01.2020. 16:32

Vai Normunds Mežviets neredzēja, kā bijušā valsts prezidenta Andra Bērziņa ģimene izkrāpa un nozaga nodokļu maksātāju un Eiropas naudu savām “Kājiņām”? Vārna vārnai acīs neknābj?

Atbildēt

bratka

25.01.2020. 12:25

Pirms 30.g.VDK-čekisti izveidoja DP,nevienu spiegu neatrada,jo viņi paši sadarbojās ar spiegiem,kā varēja noķert,ja Usakovs sadarbojās ar krievijas spiegu,tad to palaida uz krieviju,Ušakovss ar Ameriku izšeptēja mūsu nodokļu maksātaju naudu.Kluva par VDD es domāju,ka strādās efektīgāk,bet nekas nav sanācis,ēku ir daudz brīvu,pimēram Gaujas ,ielā,bijušā policijas ēkā,un gulat tālāk.Te sanāk tā ka vīrs ar sievu strīdās savā starpā,tad izdomā mainīt dzīves vietu,jaunā dzīves vietā atkal strīdās,kamēr nācās izšķirties.Kā nestradājit,ta arī nestradasiet, mainiet cik gribiet savas vietas.

Atbildēt

viņš taču čč

25.01.2020. 07:47

»

?????????


...............................pat bulgāri ķer spiegus

Atbildēt

Tūta

24.01.2020. 21:53

Tukša muldēšana.

Atbildēt

izrādījās: ēkas neārstē slimniekus

24.01.2020. 21:22

tie 20% tie jā...................bet vai ķers spiegus??????????????????????????????????

Atbildēt

Ilma Čepāne

24.01.2020. 20:01

jautājums ir par Latvijas Republikas pilsoņu nodokļu naudu, un neviens viņiem nav jautājis, vai viņi ir gatavi apmaksāt Normunda Mežvieta "galma" grezno dzīvesveidu.

Atbildēt

a411

24.01.2020. 19:29

Jautājums ir palicis neatbildēts: kad Nils Ušakovs 2011.gadā tika notverts sarunājamies ar Krievijas spiegu Aleksandru Hapilovu tikšanās reizē Rīgas ielās, tad nav sekojusi nekāda reakcija no atbildīgajām iestādēm... Kā šo gadījumumu izprast pašreiz notiekošajā kontekstā?!

Atbildēt

pozīcija

24.01.2020. 15:37

»

Hublo

Labam dejotājam "faberžē"traucē


Galīgais lēmums par Valsts drošības dienesta jaunās ēkas būvniecību izraudzītajā vietā Rīgā, VEF rajonā, jāpieņem valdībai, ņemot vērā tieslietu ministra Jāņa Bordāma (Jaunās Konservatīvās partijas) un 15 000 Saeimā iesniegto "PRET" viedokli. Citādi te, aizbildinoties ar valsts drošību, jau ir iztērēti aizdomīgi daudz miljoni |(ieklausieties tikai - tas nav viens vai divi moljoni, bet daudz vairāk, slēpjot kopējos ciparus). Iekšlietu minitrs tagad bezkaunīgi taisa ciet muti tieslietu ministram, liekot domāt, ka viņš ir angažēts. JKP ir taisnība, ka jāieklausās vēlētāju balsīs, kas ir nodokļu maksātāji un ar saimniektautas tiesībām var prasīt, lai Iekšlietu ministrija pārtrauc zagt nodokļu maksātāju naudu un valsts mantu uz Austrumu robežām (kurš ir saskaitījis, cik koki ir pretlikumīgi izcirsts?) un mazā plēķītī pie VEF iztērējot slēpjamu ciparu par izpēti un vēl kaut ko, kas nu nekādi neiederas rāmkos par apmēram piecdesmi (!!!) miljoniem. Jāparedz Nolikumā, ka naudas tēriņus var kontrolēt arī tieslietu ministrs Jānis Bordāns (tad Ģirdens nevarēs slēpt iespējamu naudas šķērdēšanu un zagšanu par apmēram 50 miljoniem).

Atbildēt

Hublo

24.01.2020. 13:23

Labam dejotājam "faberžē"traucē!

Atbildēt

?????????

24.01.2020. 11:34


Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu.

Piedodiet, vai spiegus neķer cilvēki ? Kā ēka ietekmē spiegu ķeršanu ? Sviests kaut kāds Mežvieta galvā.

??????????????????????????

Atbildēt

dadzis

24.01.2020. 11:20

Nav jau tā, ka latvieši grib tikai puķes stādīt (veidot parku), nedomājot par valsts drošību. Bet fakti ir par sliktu Normundam Mežvietam, kuram nevar ticēt. Nav dzirdēti par panākumiem spiegu noķeršanā. Bet ir dzirdēts, ka ir salauztas rokas un safabricēta krimināllieta pret brīvības cīnītāju Linardu Grantiņu, kurš ir par tiesiskumu. Bija safabricētas krimināllietas arī pret citiem Latvijas Republikas pilsoņiem Aivaru Gardu, Līgu Muzikanti un Ilzi Liepu Balodim kas beidzās ar viņu attaisnošanu. Lietas safabricētāji kā prokurore Ieva Garanča tagad ir zvērināta advokāte, tēlojot no sevis aizstāvi un kāsot no nelaimē nonākušajiem cilvēkiem lielu naudu. To visu redzot un zinot, kāda mafioza partijas valdība iebīdījusi amatā Normundu Mežvietu, cilvēki netic, vēl jo vairāk, ja ir korupcija pilnīgi visos iepirkumos.

Atbildēt

mana bals.lv

23.01.2020. 22:01

Paraksties par izcilibas centra Kalnciema iela likvidaciju !

Atbildēt

Karote

23.01.2020. 05:43

Tā viņi pamazām aizspēlēsies līdz jauno laiku Gunāriem Astrām, un pēcāk taisnosies, ka tāda bijusi kārtība, ka pildīja tikai esošos likumus.,utt, utjpr..,kā pirmīt postkomuņaki.. Amorāla vara aizvien ir īslaicīgs pasākums.Jo pūpēdis vairāk piepūšas, jo drīzāk pārsprāgs :)

Atbildēt

Normundam Mežvietam

23.01.2020. 02:09

Apliecinot padomju okupācijas varas kolaborantu iespējas, Valsts policijā ir sākts kriminālprocess par jauno grāmatu “Kolaborants”, kas veltīta vienam no šiem kolaborantiem – bijušajam padomju tautas tiesnesim un Latvijas PSR Augstākās tiesas tiesnesim, tagadējam miljonāram un „politiskajai elitei” pietuvinātajam advokātam Romualdam Vonsovičam.

------------------

Normund Mežvieta k-gs!

Sēdēsiet par nodokļu maksātāju naudu daudzmiljonu pārmaksātā komfortā un aizstāvēsiet bijušo Rīgas pilsētas Kirova rajona Tautas tiesas tiesnesi Romualdu Vonsoviču, vai ne?

Atbildēt

DROŠUMA POLŪCIJA

22.01.2020. 23:37

21. gadsimtā saistīt “valsts noslēpuma, kā arī NATO un ES klasificētās informācijas aizsardzības prasībām” ar ēkas atrašanās vietu un fiziskām sienām, var tikai pilnīgi degradētā un nekompetentā prātā. Kam jūsu caur koppapīru zīmētie protokoli un papīra aģentu (vai otrādi) kartiņas vajadzīgas?

Jūs tur nevarēsiet ierīkot itin nevienu drošu/savu optisko kabeli, jo visas akas pārvalda Siltums, Ūdens, Tet utml. Tā ka jebkurš santehniķis Citrus vestē varēs ložņāt pie jūsu kabeļiem cik vien uziet.

A kategorijas ieroču šautuvi jūs tur nekad nevarēsiet ierīkot, helikopteru nosēšanās laukumu - tāpat, jo tāda tur nebūs. Diletanti..

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

22.01.2020. 23:06

Stabu un Brīvības stūrī jau ir tukša ēka !

Atbildēt

Jānis

22.01.2020. 22:14

Pati galvenā problēma ir diletanti Valsts pārvaldes jautājumos, pat nošpikot labāko no citu valstu prakses nav spējīgi, iet izšķērdības ceļu, lobējot savas pietuvinātas celtniecības firmas (šajā gadījumā pat zem noslēpuma grifa), kuras savukārt zog naudu, veicot materiālu iegādi pie savējiem. Tas atgādina agresora rīcību- izlaupīt iekaroto zemi un aiziet atstājot aiz sevis postažu.

Atbildēt

Der izlasīt

22.01.2020. 21:59

»

......

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu...


Ministru kabineta noteikumi Nr. 823

Rīgā 2018. gada 18. decembrī (prot. Nr. 60 58. §)
Valsts drošības dienesta nolikums
Izdoti saskaņā ar Valsts pārvaldes
iekārtas likuma 16. panta pirmo daļu
1. Valsts drošības dienests (turpmāk – dienests) ir iekšlietu ministra pārraudzībā esoša valsts drošības iestāde, kas īsteno valsts politiku valsts drošības jomā.

2. Dienests veic Nacionālās drošības likumā, Valsts drošības iestāžu likumā, Operatīvās darbības likumā, likumā "Par valsts noslēpumu" un citos normatīvajos aktos noteiktās funkcijas un uzdevumus.

3. Dienestu vada priekšnieks. Dienesta priekšnieks veic normatīvajos aktos noteiktās valsts drošības iestādes, kā arī tiešās valsts pārvaldes iestādes vadītāja funkcijas.

4. Dienesta priekšnieks nosaka iestādes struktūru un darba organizāciju, kā arī izstrādā dienesta reglamentu.

5. Dienesta darbības tiesiskumu nodrošina dienesta priekšnieks. Dienesta priekšnieks ir atbildīgs par pārvaldes lēmumu pārbaudes sistēmas izveidošanu un darbību.

6. Dienesta priekšniekam ir tiesības atcelt iestādes amatpersonu lēmumus, pavēles, rīkojumus un norādījumus.

7. Dienesta priekšnieka izdotos administratīvos aktus un faktisko rīcību, kas nav saistīta ar operatīvās darbības, izlūkošanas un pretizlūkošanas procesiem un valsts noslēpuma aizsardzības sistēmu, var apstrīdēt, iesniedzot attiecīgu iesniegumu iekšlietu ministram, ja normatīvajos aktos nav noteikta cita apstrīdēšanas kārtība. Iekšlietu ministra lēmumu var pārsūdzēt tiesā.

8. Dienests ne retāk kā reizi gadā iesniedz Iekšlietu ministrijā pārskatu par dienesta funkciju izpildi un budžeta līdzekļu izlietojumu.

9. Atzīt par spēku zaudējušiem Ministru kabineta 2004. gada 16. novembra noteikumus Nr. 934 "Drošības policijas nolikums" (Latvijas Vēstnesis, 2004, 185. nr.).

10. Noteikumi stājas spēkā 2019. gada 1. janvārī.

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis

Atbildēt

......

22.01.2020. 21:33

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu.

----------------------

Ok, Normund Mežvieta kungs, bet tikai ar vienu noteikumu: jauna māja (bez kukuļiem un savām pietuvinātām būvniecības firmām), jauns priekšnieks, jauni darbinieki.
Tad noteikti būs ļotooooooti lieeeela kapacitāte atklāt kaut vienu (!) spiegu.
Kas to var panākt? Atbilde: atbildīgi pilsoņi, kas dibinājuši savas partijas un uzvarējuši Saeimas vēlēšanās.

Atbildēt

Vietējais

22.01.2020. 18:03

Tik daudz skaistu ēku pilsētā bezjēgā iet bojā. Var remontēt, pielāgot un izmantot. Rodas sajūta ka VNĪ spēj ēkas tikai nosaimniekot, nevis uzturēt un apsaimniekot.
Taču Rīgā ir ieviesies vēl viens nelāgs stils, visur, kur vajadzētu un var iekārtot skvēru, Vai kādu citu zaļumu, - obligāti ir jāiebāž kāds betona klucis. Bez tā pilnīgi neiespējami iztikt.
Var tikai skumt par Rīgas arhitektiem un pārējiem no šīs jomas, cik gan tuvredzīgi tie pilsētas attīstības veidošanā tie spēj būt.

Atbildēt

Āksti

22.01.2020. 16:38

Tāpat ne suhda nevar noķert

Atbildēt

!

22.01.2020. 16:14

Uzcels jaunu ēku, jo vecā spiegus neķēra? Pilnīga idiota domu gājiens!

Atbildēt

Lidija

22.01.2020. 16:08

Tieši kā čekas stūra māja- pa kvartāla perimetru, lai iekšpagalmā var izkraut ieslodzītos un sapulcināt čekistus akcijām. Biju uz to zemes gabalu- tur visi koki ir pa perimetru, tātad nocirtīs 99%. Un nāksies atpirkt jaunās Teikas ielas māju, lai iemitinātu tur uzticamus cilvēkus, kā Stabu ielā. Citādi ienaidnieki skatīsies DD logos.

Atbildēt

formula

22.01.2020. 15:48

»

Hahaha

...


Kāda valsts te ko provocē? Kas tad tos neliešus savēl gan stoļicas domē,gan parlamentā ? Šo vienoto neliešu astoņkāji,kas gan domē,gan parlamentā. Vienus ļumpeņus baidot ar krieviem, otrus- ar latviešiem ?

Atbildēt

Juse

22.01.2020. 15:43

Ierunājās Latvijas "saimnieki"

Atbildēt

eksis

22.01.2020. 14:57

ja jau šogad grib sākt būvēt, tad jau kaut kur ir jābūt būvatļaujai izsniegtai jeb tas arī valsts noslēpums.

Atbildēt

Hahaha

22.01.2020. 14:29


VDD misija iesot nosargāt Latvijas valsts un sabiedrības drošību, kas ir pamats Latvijas valsts attīstībai un iedzīvotāju labklājībai, tādēļ mūsdienu prasībām atbilstošas ēkas celtniecība dienesta vajadzībām ir visas sabiedrības interesēs.


Smiekli nenāk?

Pati valsts ar savu rīcību provocē masu nekārtības, VP neievērojot likumu par mediķu algu pacelšanu. Tie noziedznieki nav sodīti, kas pārkāpa likumu, kā rezultātā sabiedrībai iestājās smagas sekas pat ar meteriāliem zaudējumiem, organizējot piketos un protestus.

Atbildēt

jautaajums

22.01.2020. 14:19

Cik varētu izmaksāt kārtīga pletne?lai gan ar pēršanu saprātu neiedzīsi.Varbūt vismaz bijāšanu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...