Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

23.12.2021. 10:37

Чтобы комментарии были, как это сейчас популярно говорить, jegpilni, нужна достаточно жесткая модерация, чтобы отсекать откровенно провокационные комментарии, личные нападки, текст не по теме и т.д. Такая модерация требует и солидной технической базы:
1. и/или должна быть премодерация, когда комментарий публикуется только после предварительной проверки
2. модераторов должно быть несколько, чтобы успевать следить за всеми статьями.

И это немаленькие деньги, ведь модераторам тогда надо в 3 смены и на выходных. И сильно сомневаюсь, что это окупится
На одном популярном российском сайте пробовали модераторами ставить самых адекватных пользователей, которые были готовы этим заниматься. Но это тоже не так просто, надо найти такого, кто не будучи согласен с оппонетном, не забанит его по надуманному поводу. Пару лет они так помучались, потом форум вообще закрыли. А нынешние комментарии сейчас по большому поводу просто маленький срач между 2 сторонами.

Думаю, делфи просто поняли, что серьезную дискуссионную площадку не создать, но совсем без комментариев тоже вроде как некрасиво. Вот и оставили такой куцый вариант.
Да и смысл там дискутировать, когда буквально в послдение 6 месяцев любое мнение, которое отличается от "правильного официального", тут же забивается "а, кремлины, путинисты, оккупанты", то есть по сути и нет никаких дискуссий.

Atbildēt

Hm

23.12.2021. 09:49

delfi ir pilnībā palikuši par izcilās trakomājas ateju, kur viens autorizējies noliek kluci un pārējie dejo apkārt un slavē.

Atbildēt

Ko muldi, nejēga?

23.12.2021. 09:45

»

Atis Priedītis

Tā ir tikai ilūzija ka, kādu Latvijas lielo masu mediju interesē cilvēku viedoklis. Latvijā ir tikai apmēram 2000 cilvēku, kuriem tiek dota iespēja regulāri publicēties lielajos masu medijos un šo cilvēku viedoklis arī tiek ņemts vērā. Mēs visi pārējie esam tikai tā - fonam, lai rastos sajūta par "vārda...


Nespēj konkurēt ar labu un mākslinieciski augstvērtīgu, dziļi intelektuālu produktu?

Delfi, TVNET, NRA.la, LĒTA, LA.lv utt ir nožēlojami produktu ražotāji.. cits citu pārkopē..

Komentētāju viedokļi ir tikai komentētāju sociālā tvaika nolaišanai. Ezotērikai.

Nedaudz atšķiras Pietiek - ta katrs var nolaist savu žļurgu.. tikai grafomānijai nedaudz atslēga pielikta..

Komentētāji pietiek? Nepazīstu nevienu, nespriedīšu.

Man, piemēram, te ir izklaide. Uzjautrināšanās pēc! Nekā nopietna

Atbildēt

Sigulis

23.12.2021. 09:31

Intereses mocīts, paskatījos patreizējo DELFu komentu saturu, nu piedodiet, tāda sajūta, ka tur sareģistrējušies ... maigi sakot, ļoti ''augsti intelektuāli'' personāži. Bet ja jau DELFus tas apmierina, nu tad uz priekšu, uz saulaino tāli.

Atbildēt

motorhead 1916

23.12.2021. 08:36

Ehee, vai tad to suudu kaads arii lasa? Un komentee? Tur tak jau pirms 3 gadiem neegjeri par neegjeri nedriiksteeja saukt.

Atbildēt

pipļutkevičiks

23.12.2021. 08:08

Delfus neviens normāls neskatās un pie tā arī paliksim turpinājumā.
Tāpat TV 24 raidījumi aiziet pagātnē jo princips kas pasūta muziku tam spēlē sabiedrību pārstāj interesēt un šis neslēptais atbalsts pasūtītājam liekas ka jau noraksta raidījumus

Atbildēt

Vilmārs

23.12.2021. 08:02

Kurš tad lasa delfus...ja nu vienīgi virsrakstus, kā padomju laikos 'cīņu' lasīja

Atbildēt

Atis Priedītis

23.12.2021. 07:42

Tā ir tikai ilūzija ka, kādu Latvijas lielo masu mediju interesē cilvēku viedoklis. Latvijā ir tikai apmēram 2000 cilvēku, kuriem tiek dota iespēja regulāri publicēties lielajos masu medijos un šo cilvēku viedoklis arī tiek ņemts vērā. Mēs visi pārējie esam tikai tā - fonam, lai rastos sajūta par "vārda brīvību".

Atbildēt

Pēteris

23.12.2021. 07:39

Kāds varētu pastāstīt, kas ir šis Kostja Ķuzikovs?

Atbildēt

Art

23.12.2021. 07:32

Ak nožēlojamie politisko ruporu cenzori:
Delfi
LSM
Dienas Bizness
TVNET
Slēpj galvas smiltīs kā strausi, baidās dzirdēt tautas domas. Jā, reizēm arī rupjas, bet tā tauta domā. Un ar saviem komentāriem parāda politisko policejiskumu, kuram nu arī tādi Delfi kalpos (jau iepriekš kalpoja).
Jā, esam nonākuši līdz lūzuma punktam - valdošā domā baidās no savas tautas.
Jābūt revolūcijai. Kas to vadīs?

Atbildēt

paardomas

23.12.2021. 07:21

Nav saprotams kāpēc cilvēkus varētu interesēt Delfi un viņu viedoklis.Diemžēl nezinu kā varētu liegt tiem savu nodokļu daļu.

Atbildēt

millers

23.12.2021. 06:48

delfi smird, pederu un kliķes rupors

Atbildēt

Jūsmiņš

23.12.2021. 01:36

Paldies Delfiem par informāciju. Jau līdz šim reti, tikai šad tad, vēru tos vaļā, tagad, paldies Dievam un [ašiem Delfiem, šo nodarbi varēs bez sirdsapziņas pārmetumiem atmest.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

23.12.2021. 01:13

tu atkal esi saēdies savus šķidros sūdus? Iekāp podā un norauj ūdeni, defektīvais!

Atbildēt

krutka

23.12.2021. 00:47

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


atkal caureja,poēt?

Atbildēt

nepaliec mājās

23.12.2021. 00:45

Kam tie sūda korumpētie delfi vajadzīgi. Nav ko tur meklēt tajā korumpantu portālā. Lai viņi aizrijās ar saviem meliem un demagoģiju.

Atbildēt

456

23.12.2021. 00:45

»

123

Neredzu problēmu autorizēties. Par ko tāda panika


Autorizējis.Bez panikas,gan jau redzēsi.

Atbildēt

yes

23.12.2021. 00:12

»

delfinarijs ož

Kam interesē Delfi? Tizlākais varas medijs, domāts atsaldeņiem. Ārpus pietiek.com un Telegram grupām nekā nav


pilnigi idiotiskas kulinarijas receptes,pederasta kosera ,,gimenes,, dzive un anglijas karaliskas gimenes babu nebeidzamas tenkas un skandali.

Atbildēt

pareizais jautājums

23.12.2021. 00:05

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

delfinarijs ož

22.12.2021. 23:57

Kam interesē Delfi? Tizlākais varas medijs, domāts atsaldeņiem. Ārpus pietiek.com un Telegram grupām nekā nav

Atbildēt

Kas ir delfi?

22.12.2021. 23:08

Garā slimu, aprobežotu un neizglītotu skribentu pulciņās, kuriem kropļot latviešu valodu ir kaifs.
Nevienu dienu bez absurdām kļūdām virsrakstos, par tekstiem vispār nerunājot... ja komentāros norāda uz kļūdām, tad tupie delfi nevis izlabo kļūdas, bet izdzēš komentāru! Cenzūra svētāka par Satversmi, bet redakcijas centrā, iespējams, novietots altāris - Kardašjanas pakaļa, ko ikdienā pielūgt...
Tajā pašā laikā bērna piedzimšana, slepkavība, šķiršanās u.t.t. infantilajiem žurnaļugām ir izklaide!
Un galu galā - valdošās noziedzīgās kangaru kliķes rupors nepieļauj komentārus, kas kritizē valsts idiotisko politiku un piekopto genocīdu.

Atbildēt

guga

22.12.2021. 22:57

Piemīztie delfi ar saviem propogandonu komentetājiem jau sen visus ZB. Ja vēlaties šos melu ruporus apklusināt, tad neapmekejiet delfus, tvnet un appollo. Ja tomēr najauši tur sanāk ienākt ātri veriet ciet, lai kretīni zina. Neko izņemot pārstdrādātas samazgas, melus un degradējošu informāciju tur neatradīsiet.

Atbildēt

Cidonijs

22.12.2021. 22:54

Nezinu uz doto minūti kā, bet dažas dienas iepriekš pētīju igauņu un liešu Delfus, tad tur vēl bija atrodami anonīmie komentāri. Tas man uzreiz kaut kā asociējās ar mūsu kultūras ģenētisko identitātes kodu, kas neļāva mums saglabāt pie dzīvības savu cukura ražošanas nozari. Savā laikā vadošais mēdiju portāls bija Tēvēnet, bet tad savā augstprātības iedomībā sāka ļoti cenzēt komentārus, un tad pienāca diena, kad aizliedza komentēt anonīmiem vispār. Un o-la-lā, nosaukums - vadošais mēdijs, populārākais zīmols, bija jāaizmirst. Nokritušo karogu pacēla Delfi portāls, un tas kļuva ātri vien populārs, bet laiks dara savu. Arī Delfī pēc popularitātes lauriem, pamazām kļuva arvien iedomīgāks, sāka pamatīgi nodarboties ar cenzūru, un tā pat kā Tēvenet nogrieza anonimitātes iespējas pavisam. Esmu pārliecināts, ka tuvā nākotnē, drīz vien, tas vairs negrozīsies popularitātes saulītē. Visam ir sava maksa. Kā saka - ko sēsi, ....

Atbildēt

123

22.12.2021. 22:51

Neredzu problēmu autorizēties. Par ko tāda panika?

Atbildēt

ko sēsi to pļausi

22.12.2021. 22:50

komentari jau vajadzigi tam portalam popularitates del un ne jau tiem kas tos raksta

Atbildēt

Janka

22.12.2021. 22:48

Lietuvas delfos gan var komentēt anonīmi. Atkal kāds izcilības centrs LV grib kontrolēt tikai pareizos viedokļus

Atbildēt

Vai ir jēga vispār kaut ko komentēt,

22.12.2021. 22:40

»

Zeze

Delfi ir pēdējais portāls, ko atveru (ja vispār atveru), lai iepazītos ar to, ko saimnieki uzlikuši par pienākumu izplatīt masās Latvijas koloniālajai administrācijai. Kādreiz mēģināju iebilst un komentēju. Tagad vienkārši netērēju laiku


ja vien tā nav izklaide?

Ingus Bērziņš, portāla “Delfi” galvenais redaktors: “Līdzšinējā pieredze Latvijas tiesu sistēmā rāda, ka tiem, kuri vēlas aizstāvēt savu godu un cieņu vai kuri jūtas aizskarti par internetā paustu vardarbību vai naida runu, tāpat ir labas iespējas civiltiesiski vai krimināltiesiski gūt gandarījumu, un ceru, ka šāda prakse turpināsies un nenotiks mēģinājumi ietekmēt medijus. Katrā ziņā “Delfi” Latvijā vienmēr ir operatīvi un stingri reaģējuši uz norādēm par nepieņemamu lietotāju radīto saturu un arī turpmāk tā rīkosies. Mēs jau tagad ļoti stingri sekojam komentāru saturam portālā. Jau tagad portālā ir daudz rakstu, kurus var komentēt tikai reģistrētie lietotāji – iespēja komentēt anonīmi ir liegta pie rakstiem par notikumiem Ukrainā un cilvēku personiskajiem stāstiem.”

Atbildēt

qwe

22.12.2021. 22:39

Jau vairāk par gadu nelasu NEVIENU Latvijas propagandonu aģitācijas elektronisko lapeli, lepni sauktus par "portāliem". Delfi bija pirmais, no kā atteicos. Absolūti neko nejūtos zaudējis, drīzāk ieguvis.

Atbildēt

Zeze

22.12.2021. 22:35

Delfi ir pēdējais portāls, ko atveru (ja vispār atveru), lai iepazītos ar to, ko saimnieki uzlikuši par pienākumu izplatīt masās Latvijas koloniālajai administrācijai. Kādreiz mēģināju iebilst un komentēju. Tagad vienkārši netērēju laiku.

Atbildēt

vietejais

22.12.2021. 22:23

»

Hg

Es to meslu nelasu un panorāmu arī jau mēnesi neskatos, novēlu skuju taku


Gluži manas domas. Es tos Delfu samazgas nebāžu savā galvā.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

22.12.2021. 22:20

»

Trīsgraudnieks

Ķēvenets. :) Ķēvēnetā pēdējo reizi komentārus lasīju sen, un jau tad pamanīju, ka reģistrēts lietotājs tur nozīmē iespēju palaist muti, ja vien ar to muti gāna krievus un Krieviju, tad var arī ar lamuvārdiem un prasti. Tā ir politika


Ķēvenetu var lasīt vai nu cilvēki ar ļoti stabilu psihi, vai arī alternatīvi apdāvinātie. Šo "vadošo ziņu portālu" pārstāju lasīt gadus 3 atpakaļ. Pēc šī brīža dažas reizes esmu iegājis, lai saprastu, ka man nav tik stabila psihe, lai tālāk par virsrakstu izlasīšanu vēl saturā iedziļinātos :D

Atbildēt

Trīsgraudnieks

22.12.2021. 21:56

»

atvadu vārdi

ķēvenetā tas ir ieviests jau sen - nekādi bailīgi anonīmie komentētāji, bet tikai drosmīgie un autorizētie. Tagad tas pats arī delfos, tobiš autorizētie viedokļu līderi - veļļiks...


Ķēvenets. :) Ķēvēnetā pēdējo reizi komentārus lasīju sen, un jau tad pamanīju, ka reģistrēts lietotājs tur nozīmē iespēju palaist muti, ja vien ar to muti gāna krievus un Krieviju, tad var arī ar lamuvārdiem un prasti. Tā ir politika.

Atbildēt

jaajaa

22.12.2021. 21:50

..."Latvijā vadošais ziņu medijs" ?...nu nezinu, nezinu...sen tur vairs "neuzstājos"...:)

Atbildēt

labus

22.12.2021. 21:46

- augstprātīgie valdīklas turpina veidot sev patīkamu vidi vispār bez "svešas" kritikas iespējām ... nu, nu ..

Atbildēt

Atbalsts

22.12.2021. 21:46

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Atbalstu cinitajus pret sorositu cenzuru.

Atbildēt

Šito idiotu Durku

22.12.2021. 21:44

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


sen te vajag cenzēt. Redziet, kur noved necenzēšana - sarodas visādi sliie - pubicējas un vēl saka, ka ir cenzūra.

Atbildēt

atvadu vārdi

22.12.2021. 21:25

ķēvenetā tas ir ieviests jau sen - nekādi bailīgi anonīmie komentētāji, bet tikai drosmīgie un autorizētie. Tagad tas pats arī delfos, tobiš autorizētie viedokļu līderi - veļļiks,
icon of coil un pārējie. Pēc visa spriežot, granti, atbalsti mēdijiem, subsīdijas, dotācijas un maigā vara tagad ir svarīgāk nekā lasītāju skaits un viņu klikšķi.

Atbildēt

Delfus ziepēs

22.12.2021. 21:15

»

Trīsgraudnieks

Neapmeklējiet vismaz Delfus, Apollo un Tvnet, lai neveidojas klikšķu statistika reklāmai. Nemaksājiet abonenta naudu, lai saimnieks pats uztur. Nereģistrējieties portālā ar cenzūru


Delfi vairs sen nav tie, kuriem var uzticēt savu viedokli, komentēt. Tas ir bankrotējis, neveriet vaļā, neklikšķiniet, lai drīzāk nosprāgst, jo uz to ir noveduši paši Delfu saimnieki.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.12.2021. 21:15

»

Čiekurs Egles dēls

Atvainojos par savu aprobežotību, bet vai nosauktajos portālos ir kaut kas, ko būtu vērts lasīt, par komentēšanu pat nerunājot


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat lop!ski tŗula iznīcināšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, graujošāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk" un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezceŗīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, aktuālā publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"M.U.Ļ.Ķ.U Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos (paš)C.E.N.Z.Ū.R.A izkastŗē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “balts i' mells”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks ŗukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja" šķēŗmi smiŗdošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad – tā vi’š i’ (kaut - pelnīts sods)!

Ja Saimnieks "pandēmiski" spiedz:
"Qiii - "kroņa" vīruss 'fišku žmiedz' ~
Laiks 'špricēties' un griķus pirkt!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - 'pavelk ņirgt')!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne tŗekni stŗebjošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad – M.U.Ļ.Ķ.U Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “C.E.N.Z.Ē.T.I” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs), TĀ vi’š i’!...”

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Žulis

22.12.2021. 21:13

Vispareizāk paust savu viedokli par "Delfi" publicētiem rakstiem ir izslēgt tādus "Delfus" no savu informācijas avotu saraksta. Pēdējā pus gadā es "Delfos" esmu iegājis tikai pāris reizes un pietika pārlasīt virsrakstus, lai saprastu, ka nekā vērtīga vai interesanta tur nav. Tipisks valdošās kliķes propagandas rupors. Iesaku pamēģināt arī citiem. Neizmantojot "Delfus", jūs būsiet tikai ieguvēji. Ir daudz citu interesantu un vērtīgu ziņu avotu.

Atbildēt

mans rezultāts

22.12.2021. 21:11

ir , ka aplūkoju delfus jau tagad par 50% mazāk , neciešamā analfabētisma un reklāmu dēļ. Nu nemaksāsim jums , Delfi ,neko , produkts nav nekādas cenas vērts.Komentāri , jādomā , jebkuram portālam ir pie vienas vietas. Ja būtu kāds politiķis , kurš gribētu ko zināt par notiekošo procesu uztveri , tad komentāru papētīšana gan dotu vielu pārdomām. par dumībām jau nav ko runāt , bet to visu var atšķirot.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

22.12.2021. 21:07

Atvainojos par savu aprobežotību, bet vai nosauktajos portālos ir kaut kas, ko būtu vērts lasīt, par komentēšanu pat nerunājot?

Atbildēt

Trīsgraudnieks

22.12.2021. 21:04

Neapmeklējiet vismaz Delfus, Apollo un Tvnet, lai neveidojas klikšķu statistika reklāmai. Nemaksājiet abonenta naudu, lai saimnieks pats uztur. Nereģistrējieties portālā ar cenzūru.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...