Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lote

21.02.2020. 17:07

»

Kalndreijera purns redzams

bet Kaspara Alniņa purnu nekur tīmeklī neatrast


Šur tur jau ir redzams gan Kalniņa jaunākā,gan papucica Kalniņa purns.abols no ābeles tālu nekrīt.paucitis iemācījis ka neko nedarīt un saņemt nodokļu maksātāju naudu un gandet ar neko nedarisanu citiem dzīves.bet karma pastav

Atbildēt

Pasaules Klaidonis

17.02.2020. 23:56

»

Johnsilver

Ja viņa bija starptautiskajā meklēšanā, kā viņu neaizturēja tepat uz vietas Rīgas lidostā izlidošanas laikā


Generàlis Cuzis bija altlüzis ,nebija neviena kas var uzlikt roku dzelzus Pasaules Türistei.

Atbildēt

Âfrikas cietumos

17.02.2020. 23:50

trükst gultas, tàpat kà Rumànijà,divi zeki gul vienà gultà.Divatà siltàk un jautràk... Vini ir ari rasisti ,tàpéc nàksies gulét pie parasas .

Atbildēt

Johnsilver

17.02.2020. 23:09

Ja viņa bija starptautiskajā meklēšanā, kā viņu neaizturēja tepat uz vietas Rīgas lidostā izlidošanas laikā???

Atbildēt

Krāpj un domā ka labi

17.02.2020. 21:53

Baumas vai patiesība? Misāne pati izprovocējusi šo situāciju. Dzīvojusi ar vīru un berniem skaistă mājā. Bet kādu dienu kūsis saniezējās un ar citu salaida. Vīrs uzzināja kad krāpj un šādā situācijā ir nonākusi. Prostitūcija kādi bērni tie tik piesegam.

Atbildēt

vispār

17.02.2020. 20:41

»

jaajaa

...muļķi, protams...bet atslēgas vārdi skan " redzot Latvijas oficiālo valsts iestāžu nespēju aizsargāt savu pilsoņus


Latvija ir brīva valsts, var katrs prasīt pilsonību, kam tik vien sirds vēlas.Nezin kāpēc, Dānija noraidīja prasītājas Nisānes vēlmi kļūt par Dānijas pilsoni, varbūt kaimiņvalsts cars tētiņš visvēlīgi atļaus pazemīgajiem prasītājiem kļūt par viņa karalistes pilsoņiem.Nāk prātā bilde no Krievijas impērijas laikiem, -zemnieki uzrakstījuši petīciju caram tētiņam...Jo ātrāk kļūs par kaimiņu karalistes pilsoņiem, jo labāk priekš visiem:).

Atbildēt

jaajaa

17.02.2020. 19:50

»

aha

Toties kāda bļaušana toreiz bija - draudot 60 gadu cietumsods, ASV cietumā neizdzīvos, nu gluži kā tagad par Misāni


...ar Misāni nekāda sakara...valsts, kuras pilsonis ir noziedznieks(Latvija), izdeva šo pilsoni tiesāšanai valstī, kurā bija izdarīts noziegums(ASV)...Dānija, kura nav ne nozieguma izdarīšanas valsts, ne valsts, kuras pilsonis ir noziedznieks, bez pamata aiztur un tur cietumā citas valsts pilsoni...tas ir starptautisko tiesību un cilvēktiesību klajš pārkāpums...ja Dānija ir DĀR daļā, tad to vajag paziņot un izstāties no ES...:)

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

17.02.2020. 19:17

Pasaule pastāv uz PATIESĪBAS pamatiem un MĀTE ir viens no šo pamatu galvenajiem pamatakmeņiem. Mātei ir pirmtiesības uz savu bērnu ! Tas ir LIKUMS, kas nav apspriežams.

Atbildēt

Virsaitis un Viesturs

17.02.2020. 18:50

Uz Kopenhāgenu !

Atbildēt

motorhead 1916

17.02.2020. 18:27

Vai tad shii persona netika apsuudzeeta dokumentu viltoshanaa, ko? Ja nu raksta, tad rakstiet visu.

Atbildēt

aha

17.02.2020. 18:22

»

jaajaa

...pa 2 dienām tas nebija, pat es paspēju parakstīties uz kaut kāda papīra, lai neizdod...tikai beigās ASV iedeva viņam 2 gadus


Toties kāda bļaušana toreiz bija - draudot 60 gadu cietumsods, ASV cietumā neizdzīvos, nu gluži kā tagad par Misāni.

Atbildēt

prokurors

17.02.2020. 18:03

»

Guna

Nesaprotu, kur ir problēma izmest no darba tos, kas slikti strādā, vai nestrādā... KUR


Man ir kauns par nolaidīgiem slīmestiem prokuroriem un jo sevišķi par šo slimo cilvēku Ēriku Kalnmeieru. Nudien, atvaunojiet, viņš taču neizskatās vesels un atrasties visaugstākajā amatāā 10 gadus? Viņš 1o gados nav neko tiesiskuma ziņā izdarījis valstī, bet amatā sēž. Tāpat kā viņam līdzīgais pēc darbības - bičkovivcs.

Kārtējo reizi paldies Lato Lapsam par korekto un principiālo rakstu situācijas izklāstā.

Man kauns dzīvot šajā valstī, kur prokurori neuzņemas atbildību par savu darbu, bet saņem izdienas pensijas un lielas algas, strādā normāli tikai neliela daļa, pārējie atsildās krēslos un kafijo ... Ļoti žēļ, ka mūsu valstī ir tik daudz parazītu un vēl vairāk to, kuri aizstāv vai neļauj parazītus iznīdēt, gan drīzāk vairāk to, kuriem daudz naudas un maz prāta un enerģijas ... Te pārmet pat JKP, kura daudz dara, bet tieši tai neļauj darīt neko. Graujoša valsts, kuras pilsoņi par ir prasījuši atbalstu Romas pāvestam. Un nevis Putinam, bet jāprasa pailīdzība Baltkrievijas batjkam Lukašenko.

Atbildēt

jaajaa

17.02.2020. 17:51

»

Kauns par Latvijas valsts dzimtcilvēkiem!

Kas ir Latvijas pilsoņi – Vasiļevskis un Liepiņa, kuri Putinam lūdz palīdzību Misānes lietā 69...


...muļķi, protams...bet atslēgas vārdi skan " redzot Latvijas oficiālo valsts iestāžu nespēju aizsargāt savu pilsoņus"...:)

Atbildēt

Kauns par Latvijas valsts dzimtcilvēkiem!

17.02.2020. 17:20

Kas ir Latvijas pilsoņi – Vasiļevskis un Liepiņa, kuri Putinam lūdz palīdzību Misānes lietā 69
SABIEDRĪBA Šodien 15:18
Elmārs
Barkāns | Jauns.lv
Kremļa kontrolētie plašsaziņas līdzekļi ar patosu stāsta, ka „grupa Latvijas iedzīvotāju”, vīlušies savas valsts amatpersonu nespējā panākt Kristīnes Misānes izpestīšanu no Dānijas un Dienvidāfrikas cietumiem, pēc palīdzības vērsušies pie Krievijas prezidenta Vladimira Putinu, kuru aicina ar savu autoritāti panākt Misānes reabilitāciju.
15
10
33


Krievijas ziņu aģentūra „RIA Novosti” raksta: „Cenšoties Latvijas pilsoni Kristīni Misāni paglābt no izdošanas DĀR un redzot Latvijas oficiālo valsts iestāžu nespēju aizsargāt savu pilsoņus, Latvijas iedzīvotāji izdomājuši jaunu veidu, kā aizstāvēt savus tautiešus.

„Facebook” tiek aicināts lūgt palīdzību Krievijas Federācijas prezidentam Vladimiram Putinam. Vēstulē, kuru aicināti parakstīt Latvijas iedzīvotāji teikts:

„Latvijas pilsoņi lūdz Jūs izmantot savu politisko autoritāti un aizstāvēt Misāni, kuru vēlas izdot DĀR, jo viņa „nozagusi” savu bērnu”. Vēstules autori, uzsver, ka Misāne nav Krievijas pilsone, bet ir pārliecināti, ka Putins varētu „iedarbināt” savu autoritāti un panākt viņas atbrīvošanu.

13 FOTO Pie Ģenerālprokuratūras Misānes atbalstam pulcējas ap 30 cilvēku +9 Skatīties vairāk
Jāteic, ka šī vēstule Latvijas sabiedrībā nav guvusi plašu atbalstu, bet Krievijas plašsaziņas līdzekļi šo iniciatīvu izmanto, lai pierādītu, ka Latvijas valsts ir „bezspēcīga” un tādēļ tās pilsoņi vēršas pie „lielā brāļa” un „glābēja”.

Šīs „oriģinālās iniciatīvas” autori ir ne mazāk „oriģināli” biedri – dziedniece, bijusī medmāsa Kristīne Liepiņa un vēl nesen sevi par bezdarbnieku dēvējošais, jurista izglītību ieguvušais Aivis Vasiļevskis, kuri internetā izplata gan dažādas sazvērestības teorijas un viltus ziņas, gan troļļo Kremļa ziņas, gan savus vēstījumus, piemēram, publicējot savā izveidotajā „Facebook” lapā „Latvijas Alternatīvās informācijas medijs”.

Atbildēt

Protams,

17.02.2020. 16:59

ka nākošās Misānes lieta ir laika jautājums. LR pilsoņi ir valsts īpašums, ko apliecina LR pilsoņa pases starptautiskais juridiskais statuss, pases izdotas saskaņā ar jūras tiesībām. Kā LR īpašums LR pilsoņu kopums atbild par valsts parādu solidāri. Valsts dzīvo uz parāda un atsakās no savu pilsoņu aizsardzības, kas meklē izdzīvošanas iespējas ārpus Latvijas. LR Satversme, likumi, MK noteikumi ir instrukcijas, kā LR regulēt attiecības un izmantot savu īpašumu LR pilsoņus. Ģenprokuratūra, pieņemot nelabvēlīgu lēmumu Misānes lietā, ir aprēķinājusi, ka, lietu pārņemot no Dānijas, izdevumi būs lielāki, nekā Misāne dotu labumu Latvijai.

Atbildēt

jaajaa

17.02.2020. 16:34

»

HA

Tev nav pilnas informācijas


...bļin, es tagad sāku iedziļināties...nebija Dānijai vispār tiesību izdot Eiropas orderi...tā ir citas valsts pilsone, noziegums nav izdarīts Dānijā...ja Dānijai ir atsevišķs līgums ar DĀR, lai ķersta un izdod Dānijas pilsoņus...uz kāda pamata Eiropas aizturēšanas orderis ?...vienalga, ko viņa izdarījusi...Kalnmeiers DĀR aizsūtīja tālāk, un ar to arī visam bija jābeidzas(vismaz Eiropā)…:)

Atbildēt

érgla knàbis

17.02.2020. 16:33

Šajā savārstītajā murgojumā īpāsi labi atklājas autora analītiskās domāšanas analfabētisms, kas jau robežojas ar muguras smadzēņu neironu disfunkciju un hipotalāmusa atrofiju! Kā var viens zemcilvēks, nākdams no ”kultūrcilvēku” atrorofētās ideoloģiski deģeneratīvās pauaudzes, tik manupalutīvi bezatbildīgi izteikties par sev absolūti interkopilatīvu tēmu! Pie tam viņš zemiski frakcionē nevienam nepieejamas jomas turikatīvos jēdzienu un terminus!

Atbildēt

bratka

17.02.2020. 16:15

Šo sistēmu izveidoja cionistu grupējums,komunisti,čekisti ar kriminālajām personām.asoņkājis izveidojās Jēkabpils cietumā.Andropova laika periodā,toreiz bija likums visiem vienāds,sevišķi nāca iekšā noziedznieki par valsts mantas piesavināšanos lielos apmēros,Krūmiņš,Lavents,Lucanskis,sev dēvēja par Latvijas krimināl-atoritētām,vinu darbus,un nedarbus esam piredzējusi,Haritonovs centrāltirgū kotrabandu vadīja līdz šīm dienām.Tiesībsargajošās iestādes palika vecie milicijas un VDK darbinieki,sākas un beidzās valsts izlaupīšana,tagad pargājusi augstākā fazē-shēmošanā,prokuratūra un tiesa savējā,visi vienā maisā.Kamēr sistēma nebūs iztīrīta,nonāksim pelēkajā zonā.

Atbildēt

homo a computer sedan

17.02.2020. 16:00

Problēma ir tajā, ka ar šo korumpēto banānu republiku neviens pasaulē nerēķinās. Ja viņa būtu ASV, Izrēlas vai Krievijas pilsone, dāņi neuzdrošinātos viņu uz Āfriku izdot. Atvestu un personīgi atdotu Trampam vai Putinam. Un paši vien esam pie tā vainīgi. Kāpēc Pabriks nav vēl atsaucis latvijas karavīrus no Dānijas militārā kontingenta Irākā un pateicis viņu aizsardzības ministram visu, ko pie mums tagad par dāņiem domā. Kāpēc LR ģenerālprokurors neprasīja, lai Misāni atdod mums pašiem tiesāšanai? Nav Levita piesauktās valstsgribas un valstsstājas nav nekādas. Ja tāda bija paredzēta, Levitam bija jātasauc sava plānotā vizīte Dānijā un vēstnieks no Dānijas jāatsauc.

Atbildēt

:(

17.02.2020. 15:57

»

M.Baarda

Bet kādēļ vajag viņu pasargāt? Neviens taču viņu ar varu no Latvijas neizdzina, neviens nelika ar to būru pēcteci sasieties. Kad nu tā gadījies, turklāt gadījies DĀR teritorijā, esi tik laipna un ievēro vietējos likumus


Pat, ja Misāne ir pilnīga idiote, tomēr viņa ir mūsu idiote, un, ja mēs esam vienas valsts pilsoņi, , tad mums ir jāaizstāv katrs savas valsts pilsonis!!!!!

Atbildēt

Guna

17.02.2020. 15:08

Nesaprotu, kur ir problēma izmest no darba tos, kas slikti strādā, vai nestrādā... KUR...???

Atbildēt

jaajaa

17.02.2020. 14:29

»

Prokuratūrai

Čalovski izdeva ASV par 2 dienām! Sorry, viņš taču krievs ar LR pilsonību un prasīja izdot viņu LR īstie saimnieki


...pa 2 dienām tas nebija, pat es paspēju parakstīties uz kaut kāda papīra, lai neizdod...tikai beigās ASV iedeva viņam 2 gadus...:)

Atbildēt

Prokuratūrai

17.02.2020. 14:05

Čalovski izdeva ASV par 2 dienām! Sorry, viņš taču krievs ar LR pilsonību un prasīja izdot viņu LR īstie saimnieki.

Atbildēt

jaajaa

17.02.2020. 13:14

»

vispār

tur jau tā lieta, ka bērna dzimtene ir DĀR, jo dzimis Dienvidāfrikas Republikā


...tā nav vis...kas ir "dzimtene", sīkais lems, kad būs pilngadīgs...a tagad lemj māte viņa vietā...:)

Atbildēt

M.Baarda

17.02.2020. 13:04

»

:(

Ļoti skumji, ja Jums ir taisnība. Tad vajadzētu šūmēties par katro no šiem simtiem un tūkstošiem. Bet - lai kāda ir Misāne, mūsu pienākums ir viņu pasargāt, pēc tam paši varam sodīt. Lapsam taisnība - vai nu mums ir mugurkauls un varam iestāties par saviem pilsoņiem, vai arī mums kā valstij vispār nav...


Bet kādēļ vajag viņu pasargāt? Neviens taču viņu ar varu no Latvijas neizdzina, neviens nelika ar to būru pēcteci sasieties. Kad nu tā gadījies, turklāt gadījies DĀR teritorijā, esi tik laipna un ievēro vietējos likumus.

Atbildēt

:(

17.02.2020. 12:58

»

hmm

Tādu "misāņu lietu" LV ir simtiem un tūkstošiem - kur cilvēkus soda, kaut likums pārkāpts vien formāli, nevis pēc būtības. Un? Līdz šim tāda kārtība nevienu, tai skaitā raksta autoru, īpaši nesatrauca. Kāpēc ap šo gadījumu pēkšņi tāda ņemšanās? Misāne melo un vazā aiz deguna visus un par visu (kas arī...


Ļoti skumji, ja Jums ir taisnība. Tad vajadzētu šūmēties par katro no šiem simtiem un tūkstošiem. Bet - lai kāda ir Misāne, mūsu pienākums ir viņu pasargāt, pēc tam paši varam sodīt. Lapsam taisnība - vai nu mums ir mugurkauls un varam iestāties par saviem pilsoņiem, vai arī mums kā valstij vispār nav jēgas, tad šī valsts kalpo tikai kleptokrātu interesēm!!!!

Atbildēt

to vīksna

17.02.2020. 12:58

»

vīksna

Labi zinādams,kāds ir Bordāns,viņu necieš shēmotāji,korumpanti un zagļi,viņš cīnās pret Latvijas izzadzējiem,un nepārtraukti vīņš cīnīsies.Viņa partijā nevar iefiltrēt mafijas savas personas,kuras vēlētos no iekšienes partiju sašķelt,tas pagaidam vinam izdodas.Ja būtu visās valdībās bijuši kā Bordāns...


Jau tikai par dalību LC, čekas pakalpiņam Bordānam, kurš kopā ar pārējiem savas partijas komunistiem, čekistiem un pederastiem, ēda no Laventa rokas, sen bija jābaro tārpi.
Nejauc, deģenerāt, latviskās partijas: NA un ZZS, kopā ar SC, kas ir sugas brāļi kremļa zemiskiem projektiem: JV, JKP un Par. Atgādināšu, ka galējie nelieši: Rinkēvičs, Kazlovskis un Ķirsis, jau bija zem vienas sedziņas ar SC staļinistiem, bet to mīlas priekus izjauca Olšteina sirdsapziņas sešinieks.

Atbildēt

to MI

17.02.2020. 12:46

»

MI

Čalovski izdeva un bija ok. Viņam draudēja 67 gadi cietumā...


Kibernoziedznieku Čalovski izdeva sabiedrotajiem. ES neizdod svešus teroristus, kuri patiešām pelnījuši nāvi, uz valstīm, kur ir spēkā nāvessodi, bet tagad gatavi izdot ES pilsoni uz DĀR, kur viņu gaida 15 gadi moku, bet ļoti iespējams, arī nāve.

Atbildēt

jaajaa

17.02.2020. 12:41

»

vispār

šķiet, ka par to lemj tiesas, kādu sodu piemērot, skatot lietas pierādījumus un apstākļus.Tie 15 gadi ir par kidnappingu pēc tās zemes likumiem, tiesa taču nav bijusi un tā nolēmusi, tāpat neviens nav redzējis DĀR apsūdzību, uzklausīts ir tikai stāsts no galvenā "baltā tēla" mūsu šī brīža literatūras...


...ECT neskata pierādījumus krimināllietās...tikai pašus spriedumus pēc būtības...aizturēšanas orderis bija - sēdi līdz spriedumam pēc būtības...tā es saprotu...tagad ir jāraksta sūdzība ECT, kad ir lēmums par izdošanu...:)

Atbildēt

jaajaa

17.02.2020. 12:36

»

sanāk tā

ja pāris nav salaulājies, tad viņi nevar cilvēcīgi izšķirties, un mātei nav tiesību ar savu bērnu izbraukt no valsts? Visas tās kopdzīves formas un kosmopolītisms radījuši jucekli


...ja tiešām viss ir tā, kā apraksta mūsu mediji, ja nav nekādu "zemūdens akmeņu", ja nav laulības, ja bērnam nav atņemta LV(ES) pilsonība, kas viņam bija piedzimstot, ja būrs Latvijas papīros kā tēvs nefigurē, tad Dānijas tiesneši kaut ko ir sajaukuši...LV pilsonim (bērnam šajā gadījumā) ir tiesības atgriezties dzimtenē jebkurā laikā, un lemj to šajā gadījumā vienīgais likumiskais pārstāvis - māte...tie ir paši tiesiskuma pamati...tur ES tiesai jālemj...:)

Atbildēt

vispār

17.02.2020. 12:29

»

Inguna

Saprotu,ka ta ir ironija ... bet kuram normalam cilvekam ienak prata salidzinat divas dazadas lietas , par to jau te iet runa,ka Kristine nav ne slepkava, ne narkotiku izplatitaja,ne terorists , bet sods,kas vinai tagad draud ir smagaks neka siem nosauktajiem noziedzniekiem, vai tas kadam skiet normali...


šķiet, ka par to lemj tiesas, kādu sodu piemērot, skatot lietas pierādījumus un apstākļus.Tie 15 gadi ir par kidnappingu pēc tās zemes likumiem, tiesa taču nav bijusi un tā nolēmusi, tāpat neviens nav redzējis DĀR apsūdzību, uzklausīts ir tikai stāsts no galvenā "baltā tēla" mūsu šī brīža literatūras repertuārā.Publiskajā telpā tiek apspriestas dažādas varbūtības, - narkotiku tranzīts, cilvēku tirdzniecība, nelegālie dimanti, 15 miljonu kredīts, lietas,- kuras, ja notiek izmeklēšana, publiskotas netiks.Pieņemsim, ka "ļaunas mēles meļš".Bet kaut kā neticas, ka visas - Dānijas, Dienvidāfrikas,Latvijas tiesas būtu nopirktas.Runā, ka arī ECT noraidījusi 2 x šo lietu.Arī tā būtu nopirkta?

Atbildēt

M.Baarda

17.02.2020. 12:11

»

Inguna

Saprotu,ka ta ir ironija ... bet kuram normalam cilvekam ienak prata salidzinat divas dazadas lietas , par to jau te iet runa,ka Kristine nav ne slepkava, ne narkotiku izplatitaja,ne terorists , bet sods,kas vinai tagad draud ir smagaks neka siem nosauktajiem noziedzniekiem, vai tas kadam skiet normali...


Kristine ir vēl sliktāka - vazaņķe, kas atbalsta visu šito globalizāciju. Gan jau arī dzīvojot Mazpisānos būtu pamanījusies ar bērna tēvu salekties un paklusām mēģinājusi uz Pušmucovu pārvākties

Atbildēt

vai

17.02.2020. 11:50

»

Atbildīgie

Mēs vēlētāji esam atbildīgi, ka ievēlējām deputātus, kuri pieņēma šādu Prokuratūras likumu. Ja likums nosaka, ka prokurori lemj pēc savas pārliecības, tad nevajag brīnīties, ka prokuroru vīriešu kolektīvam ir sava pārliecība par latvju pilsonēm kuras ārvalstīs vieglprātīgi stājas dzimumsakaros, līdz...


šķiet, ka virsprokurore Una Brenča ir maskējies vīrietis?Nu visādi jau var gadīties.Bet nu reāli apnikusi šī dzimumu dalīšana, tas jau velk uz apsēstību un aprobežotību, ko izpilda feministiski noskaņotās būtnes.Tā vietā, lai runātu gan par vīriešu, gan par sieviešu kā personību cilvēciskā potenciāla vairošanu kaut vai nākošajās paaudzēs,kopējā izglītības līmeņa celšanu, ģimenisko vērtību nozīmi, runā par kaut kādām marasmātiskām lietām - ja sieviete, tad automātā nevar būt vardarbīga, ja māte ar bērnu, tad jāpiedod ir viss, tiesnešus', prokurorus vīriešus - ziepēs utt, utjpr. Ir gan pasaulē vardarbīgas sievietes, kuras var emocionāli traumēt savus apkārtējos, gan sievietes, kurām bērni nebūt nav traucēklis izvēlēties likumā neatļautus ceļus, tajā brīdī piemirstot par atbildību pret saviem pēctečiem.Kāds ir konkrētais gadījums lemj Dānijas, Latvijas, Dienvidāfrikas tiesas.Diez vai visas var uzpirkt.Vēl ir ECT tiesa, kura gan 2x esot noraidījusi šo lietu, ja tā ir patiesība.Tad jau pie 3 tiesām pieskaitīsim vēl ECT. Ā, pareizi, tur jau gan arī būs tiesneši visi "baltie, ļaunie, testosterona pilnie"eiropeīdās rases vīrieši.

Atbildēt

Kentuki

17.02.2020. 11:37

Takš Kaspars Kalniņš nemūžam nekad nedabūs ne disciplinārsodu,ne pat pamāšanu ar pirkstu ...takš viņa papucis Arvīds ar lielu teikšanu tai mājā,kāds duriks lauku prokurors dabūtu ,bet be jau šis.

Atbildēt

sanāk tā

17.02.2020. 11:02

»

principā

tēvs arī nevar nolaupīt savu bērnu. Ja viņš tiešām var pierādīt, ka ir tēvs


ja pāris nav salaulājies, tad viņi nevar cilvēcīgi izšķirties, un mātei nav tiesību ar savu bērnu izbraukt no valsts? Visas tās kopdzīves formas un kosmopolītisms radījuši jucekli.

Atbildēt

principā

17.02.2020. 10:54

»

spogulis

Un ja tēvs savāktu viņa un.misāned kopējo bērnu un aizlaistos, tad tavuprāt arī viss būtu kārtībā? Jo viņš taču nevar nolaupīt savu bērnu...


tēvs arī nevar nolaupīt savu bērnu. Ja viņš tiešām var pierādīt, ka ir tēvs.
Parasti tās lietas, pie kā dzīvot bērniem, risina pie laulības šķiršanas. Bet šie jau nemaz nav bijuši precēti!
Un bērniem tomēr arī vajag pajautāt, pie kura viņi grib dzīvot.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...