Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

HA

07.05.2022. 08:34

Jebkura kara pamatā notiek vadošo ideoloģiju cīņa.
Šai cīņai ir raksturīgas fāzes no aukstās līdz karstajai.
Jāņem vērā ka aukstā kara centrālais ierocis ir nauda. Tās radīšanas mehānisms.
Monopolizētajā dolāra ražošanas mehānismā pamatojums kalpo tā radīšanas segums. Dolāra segums balstās nevis uz segumu vērtību bāzes, bet gan uz saistību bāzes.
Te der pievērst uzmanību piramīdas un apgriestās piramīdas darbībai.
Jā dolāra veidojošās piramīdas smailē vadošais ir dolārs, kā vērtību mērvienība, tad pārējās naudas mērvienības ir pakļautas un pakārtotas šai monopolizētai sistēmai.
Pēc būtības piramīda sevī ietver varu, resursus un starpniecības instrumentu procesa īstenošanai, ko esam pieņēmuši saukt par naudu.

Atbildēt

jeb tēma

06.05.2022. 11:56

»

nav tiesiskuma

nav demokrātijas. Par ko diskutējam


zagļi un demokrātija...puķina organizētās kriminālās pasaules veidotā demokrātija superzagšanai...kad cietumi ārpusē, bet godīgie cietumā................................

Atbildēt

nav tiesiskuma

06.05.2022. 11:54

»

antidemokrats

...


nav demokrātijas. Par ko diskutējam????????????????????????????????????????

Atbildēt

Mjā

06.05.2022. 08:29

»

antidemokrats

Kaut arī Vēlēšanu likumā saprotamu iemeslu dēļ nav noteikts vēlētāju kvorums, kas nepieciešams, lai vēlēšanas tiktu atzītas par notikušām, tomēr režīmam ir ļoti svarīgi, lai iespējami vairāk vēlētāju šeit piedalītos. Tas ir jautājums par „jaunievēlētās varas” leģitimitāti pasaules sabiedrības acīs. ...


līdzības var savilkt iedzīvotāju skaita uzturēšanai pie ~ 2,0 mio,kas pēc statistikas datiem uz 2021.gadu tiek noapaļoti uz 1,8 mio.Tā pati statistika apliecina,ka 1990.gadā Latvijā bija 2,5.mio iedzīvotāji.Un šie rādītāji tiek uzturēti saistībā ar iestāšanos ES un citās starptautiskās organizācijās,kur līdzdalību nosaka pēc iedzīvotāju skaita valstī.Vistiešākā mērā tas attiecas uz atvēlētajām astoņām balsīm EP un arī gadījumos,kad tiek dalīts EK finansējums atbalsta pasākumiem.
Pirmsvēlēšanu un Krievijas politiķu ''pirksta pakratīšana'' nacionālpolitikas virzienā, aktualizējusies tēma par vienotas politikas meklējumiem (vismaz verbālā izteiksmē),nedalot 'latviskās'un 'krieviskās'partijās.Ja tiešām tāda vēlme pastāv,pierādiet to darbos,iesaistot to pašu Saskaņu koalīcijā un jautājums tiks atrisināts.Pēc būtības,pozīcijas un opozīcias mērķi ir vienādi,tikai opozīcija ir ''izsalkusi''un tas rada riskus vēdera apvidū.

Atbildēt

antidemokrats

05.05.2022. 17:48


Partija ir diktatorisks varas instruments, kas dod iespēju kāda viena viedokļa paudējiem vai personām, kuras apvieno kādas kopīgas intereses, pārvaldīt visu tautu. Attiecībā pret tautu partija ir mazākums. Partijas nodibināšanas mērķis ir radīt varas instrumentu tautas pārvaldīšanai, citiem vārdiem sakot, ārpus partijas esošo pārvaldīšanai ar partijas palīdzību, jo partija balstās uz despotiski autoritāra tautas pakļaušanas principa. Pastāv uzskats, ka partijas nākšana pie varas ir tās mērķu – bet tie parasti tiek deklarēti kā saskanīgi ar visas tautas mērķiem – īstenošanas ceļš. Šī teorija, kas aicina attaisnot partijas diktatūru, ir jebkuras diktatūras attaisnošanas pamatā. Partiju skaits nemaina lietas būtību. Jo vairāk partiju, jo asākas cīņas risinās starp tām. Šīs cīņas, kas iznīcina tautas iekarojumus un sagrauj jebkuru uz visas sabiedrības labklājības celšanu vērstu programmu, izmanto konkurējošās partijas, lai attaisnotu savus mēģinājumus saļodzīt valdošās partijas pamatus un ieņemt tās vietu. Partijas reti kad ķeras pie ieročiem. Parasti tiek laista lietā savstarpēja nosodīšana un nomelnošana. Šādas cīņas neizbēgami skar sabiedrības augstākās un dzīves svarīgākās intereses. Turklāt daļa šo interešu, ja ne visas, tiek ziedotas ķīviņam starp partijām, jo sitiens pa šim interesēm dod iespēju opozicionārajām partijām pārliecinošāk argumentēt savas pretenzijas pret valdošo partiju vai partiju koalīciju. Tā kā pēc sava rakstura jebkura opozicionārā partija arī ir varas instruments, tad tai, lai tā nāktu pie varas, ir jāgāž valdošais varas instruments. Lai pierādītu pēdējā nekompetenci, opozicionārā partija cenšas nolīdzināt līdz ar zemi tā sasniegumus un noliegt tā darbības programmu pat tādā gadījumā, ja tā kalpo tautas interesēm. Līdz ar to sabiedrības intereses un sabiedrības attīstības programmas tiek ziedotas partiju savstarpējai cīņai par varu. Tādēļ, neskatoties uz sabiedriskās aktivitātes atmosfēru, kas rodas uz partiju cīņas fona daudzpartiju sistēmā, šī cīņa, no vienas puses, grauj sabiedrības politisko, sociālo un ekonomisko dzīvi, no otras, – noved pie jauna varas instrumenta uzvaras, kas principā neatšķiras no iepriekšējā, citiem vārdiem sakot, pie vienas partijas krišanas un otras uzvaras, kamēr tauta, tātad demokrātija, atkal paliek zaudētājos. Bez tam, partijas ir pērkamas un var tikt uzpirktas kā no iekšienes, tā no ārienes.
Kadafi.

Atbildēt

nevarīgajam

05.05.2022. 17:45

»

ES NEKAD NEESMU varējis saprast

Es nekad neesmu varējis saprast kur var sameklēt tos izcili tupos zombijus kuri turpina balsot par Vemjotību, PARistiem utt


Tā jau tava problēma, ka tu nekontaktējies ar gudriem un domājošiem cilvēkiem.

Atbildēt

antidemokrats

05.05.2022. 17:24

»

ES NEKAD NEESMU varējis saprast

Es nekad neesmu varējis saprast kur var sameklēt tos izcili tupos zombijus kuri turpina balsot par Vemjotību, PARistiem utt


Kaut arī Vēlēšanu likumā saprotamu iemeslu dēļ nav noteikts vēlētāju kvorums, kas nepieciešams, lai vēlēšanas tiktu atzītas par notikušām, tomēr režīmam ir ļoti svarīgi, lai iespējami vairāk vēlētāju šeit piedalītos. Tas ir jautājums par „jaunievēlētās varas” leģitimitāti pasaules sabiedrības acīs. Jo lielāks vēlētāju procents ir piedalījies vēlēšanās, jo vairāk „jaunievēlētā valdība” var lielīties ar savām „demokrātiski iegūtajām” tiesībām pārstāvēt sabiedrību un valsti. Tieši tāpēc pirms vēlēšanām tiek izmantoti visi līdzekļi, lai vēlētājus piedabūtu pie urnām. Skan krāšņi solījumi no „pareizo” partiju mutes, tiek spēlēts uz jūtām, aicinot pildīt savu pilsoņa pienākumu, tiek rīkoti dažādi sarunu šovi TV, kur deputātu kandidāti plaši diskutē un apspriež savu partiju programmas, skaidri zinot, ka nekas no tā visa pildīts netiks.

Sevišķi efektīva ir latviskās vēlētāju auditorijas baidīšana ar krievvalodīgo uzvaru vēlēšanās un otrādi. Tas nostrādā tādēļ, ka nav daudz cilvēku, kuri ir sapratuši, ka tādu īstu politisku partiju pie mums nemaz nav. Pie mums ir tikai ekonomiski grupējumi, kas sevi dēvē par politiskajām partijām un savu mērķu sasniegšanai izmanto nedaudz atšķirīgus politiskus lozungus. Šie ekonomiskie grupējumi nav ne latviski, ne krieviski. Tie ir internacionāli. Tikpat internacionāli kā savulaik formāli likvidētā komunistiskā partija.

Tas nozīmē, ka ir pilnīgi vienalga, kurš no šiem ekonomiskajiem grupējumiem tiek pie varas, valsts izlaupīšanas un izsaimniekošanas politika no tā būtiski nemainīsies. Politiskie lozungi un priekšvēlēšanu programmas jau viņiem nav domātas kā kaut kas tāds, kas reāli īstenojams. Tie ir tikai instrumenti vēlētāju balsu zvejošanai un varas iegūšanai. To labi var redzēt pēc visu līdzšinējo „latvisko” partiju rosīšanās valdībās nu jau gandrīz ceturtdaļgadsimta garumā. Jaanis Miezitis.

Atbildēt

Čemodan vokzal

05.05.2022. 15:19

»

!

asv un nato okupacijas apstaklos jebkadas,,velesanas,, latvija ir nelegitivas


Vācies uz roģinu, tur viss "legitīvs"

Atbildēt

ha ha ha

05.05.2022. 15:16

»

Jukums

Par pašreizējām varas partijām nebalsošu. Viņi nav attaisnojuši doto mandātu. Nedemokrātiskā rīcība obligātās piespiedu nopotēšanas sakarā un vēl citās lietās, sociālās netaisnības politika ilgu gadu garumā, gejošanās un lezbošanās legalizācijas uzspiešana utt...


Vai tās ir vēlēšanas, kurās piedalās krievu okupanti kā PSRS okupācijas laikā, bet esošo vēlēšanu likumu izstādājuši komunisti savām vajadzībām. Satversme pārlabota un latviešu dzīvesveids iznīcināts, koncentrējot visu pilsētā kā pēc Maskavas parauga.

Atbildēt

ES NEKAD NEESMU varējis saprast

05.05.2022. 14:26

Es nekad neesmu varējis saprast kur var sameklēt tos izcili tupos zombijus kuri turpina balsot par Vemjotību, PARistiem utt….

Atbildēt

Cienu

05.05.2022. 14:10

Ir jāmaina viss.

Atbildēt

ja

05.05.2022. 12:56

»

Gebelsa mantinieks

Kaut kā neredzēju šāda veida prognozes iepriekš...


runā par mazāko ļaunumu Francijā,tad citu ļaunumu saredzēja vēlētājs Ungārijā,kur nobalsoja par ekonomiskās stabilitātes apdraudējumu enerģetiskās krīzes apstākļos.Mūsu gadījumā tiekam masēti ar abiem instrumentiem.

Atbildēt

Tribunāls visu rangu noziedzniekiem.

05.05.2022. 12:10

Pirmkārt bez deokupācijas/dekolonizācijas nav iespējama tiesiskas valsts izveidošana. Un otrkārt, eiropai tādā sastāvā vairs nav ticības dēļ Vācijas un Francijas. Tas, ka šīs divas valstis uz brīdi ir mainījušas ultraliberālo nostāju pret slepkavu ordu (tikai bizness,ja atceramies tad Francija bija gatava krieviem uzbūvēt kara kuģi, bet Vācija visu laiku apgādāja ar tehnoloģijām), tad nevieš vairs ticību, ka tās atgriezušās uz saprāta ceļa.

Atbildēt

Vai nav vienalga

05.05.2022. 12:07

ja paņem sūdu rokā un spied, vai nav vienalga pa kuru pirkstu starpu tas nāk ārā......Vienotība, vai NA, jo sūdi ir sūdi...

Atbildēt

Jukums

05.05.2022. 11:34

Par pašreizējām varas partijām nebalsošu. Viņi nav attaisnojuši doto mandātu. Nedemokrātiskā rīcība obligātās piespiedu nopotēšanas sakarā un vēl citās lietās, sociālās netaisnības politika ilgu gadu garumā, gejošanās un lezbošanās legalizācijas uzspiešana utt.
Meklēšu sociāldemokrātisku un reizē arī pietiekami latviski noskaņotu partiju, bez zilām un bez pārmērīgi zaļām ideoloģiskām piekabēm. Kur tādu raut - tas ir grūts jautājums, acīmredzot, nāksies izvēlēties visatbilstošāko no pieejamā piedāvājuma.

Atbildēt

Ko tad mēs melu reitingā redzam?

05.05.2022. 11:26

Jaunā vienotība ar Kankaru- Vanckaru priekšgalā! Aizmirsti ko idafēras lokdauni? Aizmirsts, ka 62 000 Vanckars Kariņš atņēma darbu? Aizmirsts? Patiešām?

Atbildēt

13. Saeima izmainīja likumu

05.05.2022. 11:24

un piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadītājam. Pajautājiet sev, kāpēc! Sāciet vienreiz domāt paši! Nevis to, ko melu reitingi ievesmo!

Atbildēt

Vācieši bija ASV žīdu sakauti 2.PK

05.05.2022. 11:21

»

lepēnai cerību vairs nav nekad,,,,,,,,,,

fracūži balsoja par mazāko ļaunumu...bet tauta stulbāka par mums...vēl tikai vācieši stulbāki par visiem, pat par krieviem..........strādīgi, godīgi bet STULBI!!! tagad gan tiesa, mostas. Kā man būtu paticis ka vaņkas drāž vācietes un francūzietes un viņu bērnus...draugus atraduši stulbeņi...TO JAU ...


ar iejaukšanos karā, ļaujot SSSR uzvarēt. Vācieši noprojām nokāpj no trotuāra, lai palaistu žīdus “pabrika hūtēs” ar bārdām un melnos garos mēteļos. Pats savām acīm redzēju.

Un kapitulācijas līgumā rakstīts un izpildīts - līdz mūsdienām Vācijas kancleru ieceļ ASV žīdi!

Atbildēt

NU, BEIGUŠI AVENA ZAGŠANAS KURSUS PIE BERZIŅŠA

05.05.2022. 11:17

»

he he

Vai nav vienalga, kādu dziesmu dzied, ja krūmos viss jau sarunāts


izcili nav...jāskata pa personālijām...ja jauna porcija stabiņu- jāmūk. Jāmācās ukraiņu valoda un jāpalīdz viņiem uzvarēt...mūsu šarikovi lai te paliek

Atbildēt

lepēnai cerību vairs nav nekad,,,,,,,,,,

05.05.2022. 11:13

»

Gebelsa mantinieks

Kaut kā neredzēju šāda veida prognozes iepriekš...


fracūži balsoja par mazāko ļaunumu...bet tauta stulbāka par mums...vēl tikai vācieši stulbāki par visiem, pat par krieviem..........strādīgi, godīgi bet STULBI!!! tagad gan tiesa, mostas. Kā man būtu paticis ka vaņkas drāž vācietes un francūzietes un viņu bērnus...draugus atraduši stulbeņi...TO JAU VAIRS NENOSLĒPT, KA SEKS REVOLŪCIJA UN SEKS PATOLOĢIJAS IR ČEKAS PROJEKTS....................

Atbildēt

Gebelsa mantinieks

05.05.2022. 10:50

»

Mārtiņš Krusts

O. Paldies Pietiek par pārpublicēšanu. Lai jauka diena visiem


Kaut kā neredzēju šāda veida prognozes iepriekš.
Redzēju tikai vēlmi nonākt pie siles. Tad ar Maldi Glābzemu, nesen arī ar Latvija Vispār pakaļā. Nemaz nerunāsim par koķetēšanu ar Mordānistu konservatīvajiem, ne ar varavīkšņotajiem PROgresīvajiem.

Kaut kādu dinamikas attainojumu neredz, tikai tukšus vārdus. Ak jā, Lepēna. Bet ja paskatās tīri FR prezidentu vēlēšanu dinamiku, tad pagājušajā reizē Makrona atbalsts bija 66.1%, tagad tik 58.6, bet Lepēnas atbalsts ir audzis no 33.9 2017.gadā līdz 41.5.
Nez, ko šī dinamika varētu nozīmēt? Tikai to, ja Lepēnai ķieģelis uz galvas neuzkritīs, un viņa netiks arestēta, tad nākamajās vēlēšanās Lepēnai ir visai reālas iespējas uzvarēt. Bet nu tas tā.

Šeit bija nekur nepamatotu pieņēmumu uzdošana par patiesību.

Atbildēt

šoreiz par tām partijām

05.05.2022. 10:11

ja paņem kaku rokā un spied, vai nav vienalga pa kuru pirkstu starpu sūdi nāk ārā......

Atbildēt

diemžēl

05.05.2022. 09:41

»

ROFLMAO

Latvijā nav politiskas pozīcijas un opozīcijas. Ir partijas - kleptokrātu bandas, kas cīnās par vietu pie siles kā cūkas


tā ir skarbā realitāte un,ja var ticēt infografikai,vecā kompānija uz Putina viļņa atkal iebrauks nākamajā Saeimā.Būtībā opozīcijai nav neviena pievilcīga piedāvājuma vēlētājam,jo karš-slikti,viņi ir atzinuši un pārējo laukumu,vismaz solījumu līmenī,pozīcija ir pārsegusi.Viss ir atkarīgs no vēlētāja atmiņas noturības ar vakcinācijas procesa realizāciju un uzticību valdībai solījumu pildīšanā,jo enerģijas krīze ir pacēlusi izdzīvošanas problēmas nebijušos augstumos.

Atbildēt

Patiesība

05.05.2022. 09:20

Neviens, normāls un analïtiski domājoš cilvēks šogad uz vėlēšanām neies, jo skaidri redzams ka pie varas ir tikai viena partija - marksistu un englsistu komunistiskā partija, lai kā viņi mēğinātu noslēpties zem dažädiem nosaukumiem, un patiesībā šiem neliešiem ir bail no šïgada vēlēšanām, jo var izrädïties ka pie varas šie komunisti ir absolūti neleğitīmi kopš 1993. gada.

Atbildēt

Pirātu partija

05.05.2022. 09:07

Visi jau aizmirsa covididiotismu?
Veiksmes stāsts ar visu opozīciju var iet irst!
Tikai citi politiķi un citas partijas, kas nekad nav bijušas pie saimas-siles.
Pēdējā iespēja neievelēt OIK ieviesējus, par sētniekiem uztaisīt visus newJenotības biedrus.
Kleptokratiskam režīmam ir jākrīt.
Jāmaina valsts uzbūve no birokrātijas, orentētu uz cilvēku labklājību. 70% birokrātu un to pieņemto likumu jāatceļ.
P.S. To visu var nedarīt, bet tad notikumi līdz 2026.gadam būs asiņaini, un tā pat viss nomainīsies.

Atbildēt

Hmm

05.05.2022. 08:53

»

Zaldis Vatlers- Vatņiks

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Krievvalodīgie krievi! Latvieši un latvietes...


Ukrainā notiek karadarbība. Kas ir karš? Karš ir bezgalīgs viltības ceļš.

Kā tas parādās Ukrainā? No sākuma Kremlis paziņoja par militāro operāciju. Tās uzdevums bija vardarbīgi nomainīt Ukrainas valsts vadību.

Kāpēc tas bija nepieciešams, slēpjoties aiz saukļiem par demilitarizāciu un denacifikāciju?

Intereses te ir daudziem - švābistiem, globālām žīdu korporācijām, cionistiem ar Vatikāna dubultmorāli Pasaules valdības vadībai nākotnē. Pirmais Pasaules valdības samits jau noticis zem Expo-22 izstādes aizsega.

Izraēlas cionistiem mērķis bija atgūt Krimu, par ko tie samaksāja zeltā Staļina SSSR. Un papildus iegūt sešus Ukrainas dienvidu apgabalus.

Kā zināms Kremļa saimniekam bija un ir cieša sadarbība ar Izraēlas žīdu nacistiem - cionistu Mossad.

Kad neizdevās plāns ar Kijevu, karš iestrēga. Cionisti tagad izlēmuši, ja nevar ielauzties ar ieročiem, tad to var izdarīt bez ieročiem, kas tiem vislabāk padodas, un deva uzdevumu Lavrovam apvainot Zeļenski un Izraēlu, visā vainojot padomju ebrejus.

Izraēlai izliekoties, ka publiski sarauj diplomātiskās attiecības ar Kremli, jātuvojas Zeļenskim, apdraudot viņa dzīvību un veselību, ja atteiksies no “miera līguma” parakstīšanas uz Izraēlai izdevīgiem noteikumiem par Krimu un sešiem dienvidu Ukrainas apgabaliem, kuros ir lielākā mošeja pasaulē. Hasidi nāk no turienes un ir emigrācijā.

Kā zināms Baidens un cionisti deva iespēju Zeļenskim aizbraukt no Ukrainas un slēpties ar visu valdību, no kā Zeļenskis atteicās.

Gan Lavrovs, gan Izraēlas vadība, runājot par žīdiem (“ebreji” ir bijušās SSSR izdomājums), izvairās pieminēt cionismu, kas ir galvenā Izraēlas un slepkavnieku brigādes Mossad politiskā ideoloģija.

Cionisms ir ielaušanās bez ieročiem, arī 13. Saeimā, kura parādos grimstošajā Latvijas ekonomikā pielēma “ar labas gribas žestu” žīdiem 40 mijonus euro, pasliktinot Latvijas tautas kopējo labklājību.

Žīds, Latvijas VP E. Levits, izliekas, ka viņam ar to nav nekāda sakara, jo “lai neaizvainotu Latvijas tautu” žīdi un žīdu nacistu cionistu slepkavnieku brigāde Mossad nedrīkst nepieņemt šo naudu.

Atbildēt

he he

05.05.2022. 07:43

Vai nav vienalga, kādu dziesmu dzied, ja krūmos viss jau sarunāts?

Atbildēt

AK>JZ

05.05.2022. 07:07

»

JZ

Piekrītu 2.komentāram, ir vērts citēt pilnībā: Latvijā nav politiskās pozīcijas un opozīcijas. Ir partijas - kleptokrātu bandas, kas cīnās par vietu pie siles kā cūkas. Piebildīšu - savu īpašnieku interesēs. Īpašnieki visi saistīti ar Kremli, lai cik nacionāla un ukrainiska arī nebūtu retorika. Eiropas...


Ak nav politiskas opozicijas un pozicijas Partijas , kas cīnās par vietu pie siles???? Tu tā saki????
A ko tad to tik labi zinot, pats un liela daļa vēlētāju, paši no sava brība prāta skrien par partijām vēlēt? Ko-eeee????

Atbildēt

JZ

05.05.2022. 05:32

»

lauķis

Tu neticēsi bet tā pašdegradācija notiek visā Eiropā,arī Šveicē.Varbūt tomēr sākt ar to ka nodefinēt tās civilizētās sabiedrības vērtības un nevērtības.Vārdi demokrātija,civilizēta sabiedrība,rietumu vērtības ir tukša muca


Eiropā protams ir dažādi sabiedrības slāņi, ir migrācijas un narkomanijas problēmas, pastav bezdarbs, utt., bet tādas pabiras, kas diriģē Latvijas valsti, kultūru, sabiedrisko domu, gandrīz visu sabiedrības dzīvi, Rietumu civilizētajā sabiedrībā tomēr pagaidām netiek laistas pie teikšanas. Salīdziniet universitāšu, preses, kultūras pasākumu, darba vides kvalitāti LV un tajās valstīs, uz kurām masveida migrē cilvēki no LV. Latvijā nekad bav bijis renesanses, Latvijā tikai nedaudzos gadījumos ievērojami cilvēki principu stādījuši augstāk par kalpošanu varai, Latvija domā, ka kvantitāte (daudz naudas) uzreiz automatiski pāries kvalitātē (radīs sajēgu, sirdsapaziņu, godu, cieņu, lepnumu...)

Atbildēt

lauķis

05.05.2022. 05:22

»

JZ

Vai jūs uzskatāt, ka LV politikai ir tikai divas iespējas (no viena gravja otrā) - būt kriminālai/cietumnieciskai vai būt nacistiskai/fašistiskai? Manā skatījumā tas ir viens un tas pats, tā nav nekāda alternatīva. Alternatīva būtu civilizēta sabiedrība un denokrātiska valsts, iedvesmu varētu smelties...


Tu neticēsi bet tā pašdegradācija notiek visā Eiropā,arī Šveicē.Varbūt tomēr sākt ar to ka nodefinēt tās civilizētās sabiedrības vērtības un nevērtības.Vārdi demokrātija,civilizēta sabiedrība,rietumu vērtības ir tukša muca.

Atbildēt

viesis

05.05.2022. 05:19

Cilvēki pamazām regresē, zināšanu nav, patriotisma nav, spējas domāt par nākotni nav, tad nu viena daļa samierinās ar to, kas ir, viena daļa raujas pie varas lai apmierinātu savas materiālās vajadzības un mentālās problēmas, tā, ka principā bezcerība, balso par ko gribi.

Atbildēt

JZ

05.05.2022. 05:18

»

tu tiešām saproti, ko dari?

patiesi nacionāli un kompetenti spēki: domā tie - par kuriem grāmatā "Mein Kampf" viss tika uzrakstīts kā uz delnas


Vai jūs uzskatāt, ka LV politikai ir tikai divas iespējas (no viena gravja otrā) - būt kriminālai/cietumnieciskai vai būt nacistiskai/fašistiskai? Manā skatījumā tas ir viens un tas pats, tā nav nekāda alternatīva. Alternatīva būtu civilizēta sabiedrība un denokrātiska valsts, iedvesmu varētu smelties piem., Šveicē, bet protams akli nekopēt. Bet problēma ir Latvijas šausmīgā nekulturālība un pērkamība. Jūs domājat, ka ja par savām vērtībām valsts līmenī pasludināsiet rietumvalstu plebeju ikdienas sadzīves viedokļus, tad varēsiet sevi uzreiz pieskaitīt pie eiropiešiem? Tas, kas notiek LV ir pasdegradācija.

Atbildēt

ļauj, es tevi noregulēšu kā nākas

05.05.2022. 05:00

»

Ar jaunām tabulām atkal

meklē lētticīgos, kuri neredz sašķelto sabiedrību. Skaldi un valdi


tā tabula tikai izskatās sašķelta. tās visas šķēles ir no viena kukuļa.

Atbildēt

tu tiešām saproti, ko dari?

05.05.2022. 04:51

»

JZ

Piekrītu 2.komentāram, ir vērts citēt pilnībā: Latvijā nav politiskās pozīcijas un opozīcijas. Ir partijas - kleptokrātu bandas, kas cīnās par vietu pie siles kā cūkas. Piebildīšu - savu īpašnieku interesēs. Īpašnieki visi saistīti ar Kremli, lai cik nacionāla un ukrainiska arī nebūtu retorika. Eiropas...


patiesi nacionāli un kompetenti spēki: domā tie - par kuriem grāmatā "Mein Kampf" viss tika uzrakstīts kā uz delnas?
bet kā tu zini, ka viņi izmanto "tavas rokas", ne tikai, lai tu pārdotu (ar atlaidēm) viņu pārcenotās preces, bet arī lai liktu tām šaut?

Atbildēt

Ar jaunām tabulām atkal

05.05.2022. 04:36

meklē lētticīgos, kuri neredz sašķelto sabiedrību. Skaldi un valdi!

Atbildēt

JZ

05.05.2022. 04:18

Piekrītu 2.komentāram, ir vērts citēt pilnībā: Latvijā nav politiskās pozīcijas un opozīcijas. Ir partijas - kleptokrātu bandas, kas cīnās par vietu pie siles kā cūkas. Piebildīšu - savu īpašnieku interesēs. Īpašnieki visi saistīti ar Kremli, lai cik nacionāla un ukrainiska arī nebūtu retorika. Eiropas un Amerikas priekšniecībai šķiet ir izdevīgāk, ka šeit valda noziedzīgi tīklojumi, nevis patiesi nacionāli un kompetenti spēki.

Atbildēt

neesmu biologs, protams, esmu tikai parasts cilvēks

05.05.2022. 00:02

»

lauķis

Jau teicu ka poli/tiķis ir cilvēka degradācijas beidzamā stadija.Cik ilgi cilvēki vēl ir gatavi barot šos parazītus un visu parazītisko sistēmu


kad cilvēkam nebūs ko ēst, tad cilvēka parazītam arī nebūs ko ēst, bet baro, ko barodams - mazāks tas neaug. parazīts - mazāks par mikrobu - lielāks par cilvēku? jāāāā!!! Tas ir tieši manējais, visilgāk barotais

Atbildēt

nekā nebija

04.05.2022. 23:52

kā var opozīcija būt sabiedrības vairākums, ja sabiedrības vairākums tiek pie pozīcijas?

Vairākums balso, ka opozīcijai jāvakcinējas arī, bet kā to pareizi jādara, jums priekšā parādīs vecais, labais, vienīgais un visvairākais - pozīcijas "galva" - vienpozi_cions, bijušais virspozi_cions un pārējie no nāves glābjamie sirmgalvji, kurus no nāves var glābt tikai nošpricējot savus bērnus - pēdējos, kam "Viņi" (tā saucamie "mēs" ir parādā)

Atbildēt

jā, bet...

04.05.2022. 21:17

»

lauķis

Jau teicu ka poli/tiķis ir cilvēka degradācijas beidzamā stadija.Cik ilgi cilvēki vēl ir gatavi barot šos parazītus un visu parazītisko sistēmu


Cilvēki ir gatavi viņus barot līdz savai nāvei.Un nekādi gudri raksti un runas tur nepalīdzēs.

Atbildēt

Galdis

04.05.2022. 20:33

Mārtiņš agrāk ļoti fanoja par Gobzemu.
Tagad sapratis, ka Gobzems neko nesavāks.
Varbūt arī sapratis, ka Gobzems izmanto tās pašas komunikācijas tēzes ko LKS, piemēram, pret UA karogiem. Un ka gobis ir kremļa padauza un viņam ir savs kurators, kas dod cashu utt. Beidzot cerams Krustam atverušās acis. Īpašo gudrs jau kursts nav, ja tik ļoti bija safanojies par gobi. Īstie rezultāti parādīs kurš ir mudaks un kura partija ir labākā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...