Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

08.04.2024. 18:48

»

Nu ,redz

Šarikovu līmeņa aņuks.Žopā tev ir silti


Redzi, ar 4 klašu izglītību šā stāsta morāli saprast nevar. Tā ka tev tā paliktu noslēpums. Bet mēģināšu paskaidrot - runa ir par Karmu. Cilvēks priecājās, priecājās, uz citu rēķina, bet vienā brīdī pienāca atmaksas stunda. Un tāda pienāks arī pieminekļu gāzējiem un nacionālhistēriķiem.

Atbildēt

Nu ,redz

08.04.2024. 07:48

»

Nu

Jā, tautas gudrība...


Šarikovu līmeņa aņuks.Žopā tev ir silti .

Atbildēt

Nu

08.04.2024. 05:17

»

jautājums>Nu

Dusmas par ko


Tu neesi pamanījis, ka daži labi iznīcina mūsu vēsturi un vajā zināmas personu grupas? Nu protams, viss kas notika no 40 līdz 90 gadam patiesībā nemaz nenotika vai bija, augstākajā mērā, nosodāms.

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 20:08

»

:) kā nosauksi šo iekartu?

В одном африканском племени есть правило. В племени есть человек на определенной должности. Название должности "официальный лентяй". Этому человеку не надо заниматься никакой физической работой: все, что он делает, это бездельничает. Более того, он может зайти в любую хижину и взять любую вещь, которая...


Jā, tautas gudrība.

Встречаються как-то два грузина. И один другого спрашивает:
- Ты чего такой веселый, Ваха?
- Да я младшую сестру замуж выдал, Мужь Мм-м, конфетка: Я его Ебу, брат
ебет, Кацо ебет, Гоги маленького знаешь?
- Да!
- Тоже ебет.
Через год опять встречаються. И опять один говорит :
- Ты чего такой веселый, Ваха?
- Да я среднюю сестру замуж выдал, Муж Мм-м, конфетка: Я его Ебу, брат
ебет, Кацо ебет, Гоги маленького знаешь?
- Да!
- Тоже ебет.
Встречаются они как-то в следующем году. Один плачет. Другой у него
спрашивает:
- Что случилось, Ваха??
- (Плача) Да я старшую сестру замуж выдал. Муж зверь! Меня ебет, Брата
ебет, Кацо ебет, Гоги маленького знаешь?
- Да!
- На хую ЗДОХ!

Atbildēt

vice

07.04.2024. 20:06

Bija "velkomistu" saraksts!

Bija "stambulētāju" saraksts!

Bija kremļa lakstīgalu aizstāvētāju saraksts!

Tagad krievināšanas, apmaksājiet krievināšanu un kremļa propagandu saraksts!

"Mēdijšļurai un medijšļuriniekiem - visautļautību!" saraksts!

Visa prokremliskā aģitācija IR IESPĒJAMA, pateicoties tieši Anitai Braunai un Sigitai Roķei!!

Tur arī prokremliskajam un krievināšanai "aug kājas"!!!

Kas gan Jaunajai Krievotībai un Regresīvajiem varētu noiet greizi?

Atbildēt

:) kā nosauksi šo iekartu?

07.04.2024. 19:30

»

Nu

Tev tāpat, Pietuka Krustiņ


В одном африканском племени есть правило. В племени есть человек на определенной должности. Название должности "официальный лентяй". Этому человеку не надо заниматься никакой физической работой: все, что он делает, это бездельничает. Более того, он может зайти в любую хижину и взять любую вещь, которая ему понравится. Может съесть всю еду в племени или плюнуть в общий котел. Может любому дать в лоб и ему нельзя дать сдачи, ибо табу.
Но на самом деле этот официальный лентяй ничего подобного не делает и вовсе не из человеколюбия. Знаете почему?
Должность выборная на один год, ушлёпок думает о последствиях: в следующим году "официальным лентяем" может стать кто-то из тех, кого он обидел, и тогда тот его вообще будет бить каждый день! И все племя старается не обижать друг друга, мало ли кто из них в следующем году может стать "лентяем".
В результате, не имея никакого репрессивного и контрольного аппарата, племя полностью обеспечивает себе внутренний порядок.
А вы говорите, дикари...
Лонли Локли

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 19:07

»

Tā ir tava

interpretācija ,"šarikov


Tev tāpat, Pietuka Krustiņ :)

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 18:53

»

Nu,

gribēt nav kaitīgi


Tad tu esi ekstrēmists, un par to pienākas sods. Jo šīs "nacionālisma" bakhanālijas jau neturpināsies ilgi. Ukrainas krīze (ar ko daudz ko piesedz un attaisno) izbeigsies, un urrāpatriotiem nāksies nolaisties uz zemes un atgriezties realitātē. Kurā tos gaidīs dusmīgi tautieši, par imigrantiem, okupantiem un visādiem citiem ukraiņiem pat nerunājot.

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 18:33

»

Nu,

tad ņem karogu rokā un ej ielās ,jeb stājies kādā partijbandā ,par cik gribi demokrātiju ,kura iekārtu sarakstā stāv tikai virs tirānijas


Es gribu tikai iekārtu (demokrātija saucas), kurā fašistiem, anarhistiem, komunistiem, zilajiem zemniekiem, zaļajiem zemniekiem, alkoholiķiem, ASV pakalpiņiem, Kremļa slavinātājiem un garu izsaucējiem ir vienādas iespējas realizēt savas Satversmē paredzētās tiesības. Komunisti un fašisti aizliegti? Nu lai būtu, komunistu te tāpat vairs nav. Kaut gan tas nav īsti Satversmei atbilstoši.

Atbildēt

pļutkinenam deģenerātam demences invalīdam vicei

07.04.2024. 18:23

»

Influencerim Indullim Durkai

esot noslīdējusi dzemde, pieņemot sivēnus Dikļu cūku audzēšanas kompleksā


tev esot noslīdējusi dzemde atkal

barojot sivēnus ar krūti kā parasti

Dikļu cūku audzēšanas kompleksā

kviecot un rukšķot onlainā?

aiai cūkumātīte vice

aiai aiai

smird riebīgi pļutkinens vice

par mazu samērīgu atlīdzību

no debilības centra

"Āža kāja" parādās pati.

aiai aita vice

aiai

Atbildēt

Influencerim Indullim Durkai

07.04.2024. 18:08

»

Pļutkinens!

Demences invalīdam deģenerātam


esot noslīdējusi dzemde, pieņemot sivēnus Dikļu cūku audzēšanas kompleksā.

Atbildēt

Nu,

07.04.2024. 17:58

»

Nu

Tātad, uz mani Satversme neattiecas? Ja es esmu pret režīma uzstādījumiem, man jābrauc prom? Kaut kā asociējas ar Ādolfa Aloizoviča tēzēm. Un es pat neesmu ne imigrants, ne okupants, ne pat cittautietis. Parasts pilsonis


tad ņem karogu rokā un ej ielās ,jeb stājies kādā partijbandā ,par cik gribi demokrātiju ,kura iekārtu sarakstā stāv tikai virs tirānijas.:)

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 17:52

»

Jūs

te neviens ar varu netur


Tātad, uz mani Satversme neattiecas? Ja es esmu pret režīma uzstādījumiem, man jābrauc prom? Kaut kā asociējas ar Ādolfa Aloizoviča tēzēm. Un es pat neesmu ne imigrants, ne okupants, ne pat cittautietis. Parasts pilsonis.

Atbildēt

nesaturēts saturs

07.04.2024. 17:48

»

Pļutkinens!

Demences invalīdam deģenerātam


Varbūt Tompsonam ēterā kāds ķiķināt aizliedza? Tad par ko uztraukums? ķiķināja, ķiķina un, pēc visa spriežot, arī turpinās ķiķināt. Enjoy :)

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 17:29

»

REX

Nav gan katra: Tās ir tikai pilsoņu tiesības, ne katra imigranta tiesības...Pēc Tevis interpretējot demokrātiju iznāk tieši Kremļa stilā, ka demokratija nozīmē visatļautību


Kāds tam sakars ar imigrantiem? Satversmi esi lasījis? Ja neskaita vēlēšanu tiesības, vārda brīvību neviens nav atcēlis (formāli) jebkuram. Tajā brīdī, kad vara sāk apspiest opozīciju, demokrātijai kirdik. Zini kāpēc mums ir tik "stabilas" valdības? Jo no vēlēšanu rezultātiem vairs nekas nav atkarīgs. Tikai naudas sadale ministrijām un tās izlietojums. Tos likumus, kurus te saštancēja aci nepamirkšķinot, vienkārši lika uztaisīt. Un uztaisīja. Mēs esam atpakaļ PSRS, draudziņ, tikai ar citiem lozungiem. Ir paraugprāvas, ir politieslodzītie, ir valsts diktāts "pareizai" uzvedībai. Līdz apsurdam. Tam nabaga Busulim pieprasīja, lai viņš publiski nosoda Krieviju. Nu tad arī tika nobildēts turot rokā plakātu "Putin huilo". Jo citādi viņam draudēja atņemt iespēju aplaimot tautu ar savu daiļradi. Bet cik pazemojoši.

Atbildēt

Gustavs

07.04.2024. 17:24

Bet, no raksta tikai lieku reizi kļūst skaidrs-pie kā noved mākslīga milzu massu imigrantu iepludināšana pie citam tautām...Tas rada tikai nemierus, karus un dusmas...

Atbildēt

redz>REX

07.04.2024. 17:21

»

REX

Nav gan katra: Tās ir tikai pilsoņu tiesības, ne katra imigranta tiesības...Pēc Tevis interpretējot demokrātiju iznāk tieši Kremļa stilā, ka demokratija nozīmē visatļautību


Es te saskatu vēl vienu lielu LV varas trūkumu,ka CCCP imigrantiem netiek skaidrots-kas viņi te ir, kā viņi te nokļuva un kādas ir viņu tiesības un pienākumi....Par to LV vara un mass media apzināti klusē jau visu neatkarības gadus...Un tas protams šos cilvēkus aizvaino.

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 17:12

»

REX

Redz-sakars vistiešākais: Ņemot vērā Krievijas 350 gadu koloniālo politiku, tikai pilnīgs dulburs vai rusofils neredzēs, ka tā bijusi iekarošanas un kolonizācijas politika,un ka tā tāda ir arī šodien. Ja cilvēks to nesaprot, tad turpmāk ko skaidrot būs lieki: Tas būtu tas pats, kas osvoboditeliem skaidrot...


Demokrātiskā iekārtā tās ir katra konstitucionālās tiesības neredzēt, ignorēt, spiegt un oponēt. Un, brīvās un demokrātiskās vēlēšanās, nonākt pie varas un realizēt savu vēlētāju gribu. Kaut arī tā būtu neredzēt, ignorēt un draudzēties ar tā brīža ienaidnieku. Jo tā būs tautas vairākuma griba. Bet tas nedod tiesības tiem, kas būs ieguvuši varu, sākt apkarot os, kuriem ir tāds viedoklis kā tev. Būs visas tiesības spiegt, oponēt un mēģināt nonākt pie varas. Tajā brīdī, kad šīs aktivitātes tiesības tiek ierobežotas, tā vairs nav demokrātiska iekārta. Un mums vairs nav. Sākās ar grozījumiem drošības iestāžu likumā un politiskās varas padarīšanu par izkārtni.

Atbildēt

redz>Nu

07.04.2024. 17:10

»

Nu

Ei nu? Pilni Pietiek komentāri. Ja mēs runājam par "savas" valsts aizstāvēšanu un attīstību, tad, pirmkārt, ir tiesības eksistēt vairākiem viedokļiem par to, kādi pasākumi būtu veicami (ieskaitot Ungārijas un Slovākijas modeli, ne tikai ASV vasaļvalsts pienākumus). Un ja kāds, neskatototies uz "oficiālajām...


Ungārijas un Slovākijas modelis jau te pastāvēja visu 50 okupācijas gadus..Tos te neviens vairs negrib. Bet ja kādam nepatīk ASV-lieta nav spiesta-var brīvi doties uz savu rodinu...Ne iebraucējiem te noteikt-kā te būt un kuru ceļu izvēlēties.

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 17:07

»

Nu

Un kas nosaka, kurš ir Latvijas ienaidnieks un kurš nav? Ja kāds neatbalsta Kijevas režīmu, tad ir Latvijas ienaidnieks? Kāds sakars latvijai ar Ukrainas un Krievijas konfliktu? Man pie vienas vietas ukru nedienas. Tāpēc es esmu Latvijas ienaidnieks


ja kāds nesaprot, ka pretošanās Krievijas agresijai ir vajadzīga un atbilst Latvijas interesēm, tad iznāk ka tāds cilvēks patiess ir Latvijas un latviešu ienaidnieks.

Atbildēt

REX

07.04.2024. 17:05

»

Nu

Un kas nosaka, kurš ir Latvijas ienaidnieks un kurš nav? Ja kāds neatbalsta Kijevas režīmu, tad ir Latvijas ienaidnieks? Kāds sakars latvijai ar Ukrainas un Krievijas konfliktu? Man pie vienas vietas ukru nedienas. Tāpēc es esmu Latvijas ienaidnieks


Redz-sakars vistiešākais: Ņemot vērā Krievijas 350 gadu koloniālo politiku, tikai pilnīgs dulburs vai rusofils neredzēs, ka tā bijusi iekarošanas un kolonizācijas politika,un ka tā tāda ir arī šodien. Ja cilvēks to nesaprot, tad turpmāk ko skaidrot būs lieki: Tas būtu tas pats, kas osvoboditeliem skaidrot ka atrodas šeit LV vienīgi pateicoties saviem tankiem.

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 16:59

»

REX

Protams ka katra valsts vajā savus ienaidniekus. Vai tas kas jauns


Un kas nosaka, kurš ir Latvijas ienaidnieks un kurš nav? Ja kāds neatbalsta Kijevas režīmu, tad ir Latvijas ienaidnieks? Kāds sakars latvijai ar Ukrainas un Krievijas konfliktu? Man pie vienas vietas ukru nedienas. Tāpēc es esmu Latvijas ienaidnieks?

Atbildēt

REX

07.04.2024. 16:56

»

Nu

Nedrīkst, par to vajā. Tā ka baidos. Un, godīgi sakot, arī nezinu - kā


Protams ka katra valsts vajā savus ienaidniekus. Vai tas kas jauns?

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 16:34

»

Tu

gribi atbalstīt Krievijas kara noziegumus


Nedrīkst, par to vajā. Tā ka baidos. Un, godīgi sakot, arī nezinu - kā.

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 16:03

»

Nu

Nekur neesmu lasījis aicinājumu apslaktēt krievus. Tie ir meli


Ei nu? Pilni Pietiek komentāri. Ja mēs runājam par "savas" valsts aizstāvēšanu un attīstību, tad, pirmkārt, ir tiesības eksistēt vairākiem viedokļiem par to, kādi pasākumi būtu veicami (ieskaitot Ungārijas un Slovākijas modeli, ne tikai ASV vasaļvalsts pienākumus). Un ja kāds, neskatototies uz "oficiālajām vadlīnijām" pauž viedokli, ka Latvijai nepieciešams distancēties no rietumu histērijas un atjaunot attiecības ar Krieviju, šādam viedoklim ir pilnīgas tiesības eksistēt, un tā paudējam ir tiesības cīnīties par tā realizāciju, ievērojot normatīvajos aktos noteiktos ierobežojumus. Cenzūra ir aizliegta. Teorētiski. Jo Satversmi jau sen te neviens vairs neņem nopietni.

Atbildēt

Nu

07.04.2024. 12:43

Un kāds Latvijas radio paziņojumam sakars ar "patriotismu"? Latvijā ir ieviesta brutāla cenzūra kā PSRS laikos. Un pamatojums apmēram tāds pats. Ir "pareizais" viedoklus, kuru brīvi var paust, līdz pat aicinājumiem apslaktēt krievus. Un ir "nepareizie", kuri ir nosodāmi un to izteicēji - vajājami. Lielākajā daļā šie viedokļi vispār nav saistīti ar Latviju. Ja kāds, būdams latvietis, asociējas ar ukraini, tad viņš ir parasts šizofrēniķis, nevis patriots.

Atbildēt

Pļutkinens!

07.04.2024. 12:42

»

Mikropisāns no Dikļu cūkaudzētavas

Mans cejas blogs “untuns mazpusens” (lit. pseid.), esu īstā vārdā Indulis Duka Duksis no Dikļiem pie Valmieras


Demences invalīdam deģenerātam

plānprātiņam vicei atkal

klimaksa krīze kārtējā

smird riebīgi pļutkinens vice

par mazu samērīgu atlīdzību

no debilības centra

"Āža kāja" parādās pati.

aiai aita vice

aiai

Atbildēt

viss ir vienkārši

07.04.2024. 12:16

»

Influencerei Dirkai no Dikļiem

Influencerei Indulim Durkai noslīdējusi dzemde un urīnpūslis...


Kas arī bija jāpierāda - savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

viss ir vienkārši

07.04.2024. 12:13

»

Mikropisāns no Dikļu dirkas

Tad, kad baltā telts, ko vietējie tik labi atceras, ieradās Dirkļu graustu rajonā netālu no ambulances un piedāvāja vakcinēties, Durkas kundze vietējiem iedzīvotājiem stāstīja...


Kas arī bija jāpierāda - kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

pļutkinens!

07.04.2024. 12:11

»

vice

Visa prokremliskā aģitācija IR IESPĒJAMA, pateicoties tieši Anitai Braunai un Sigitai Roķei...


Smird atkal pļutkinens vice, kā katru dienu, tikai ar katru dienu riebīgāk..

Atbildēt

pļutkinens!

07.04.2024. 12:10

»

vice

Kā jau iepriekš prognozēju: saasinoties situācijai frontē - kremļa aģentūra tiek MAKSIMĀLI mobilizēta...


Smird riebīgi pļutkinens vice

par mazu samērīgu atlīdzību

no debilības centra

"Āža kāja" parādās pati.

aiai aita vice

aiai

Atbildēt

?!

07.04.2024. 11:20

kārļu apadupam vai nepietiek deļpu un netiku,
avīželes ddd,vajadzēja sorosa patriotiem sa.irst
šo saitu,kā LATVJU CIENĪTO "LAUKU AVĪZI".Kur pat-
riki pieliek pat pirkstiņu,viss dupā.

Atbildēt

vice

07.04.2024. 09:44

Kā jau iepriekš prognozēju: saasinoties situācijai frontē - kremļa aģentūra tiek MAKSIMĀLI mobilizēta!

Visur.

Arī Eiropā.

Arī Latvijā.

Saraksts tikai kārtējais "spiedziens".
(Līdzīgi bija ar prokremliskā "Dozdj" aizliegšanu, "Meduza" vēl aģitē).

Jā, Latvijas sabiedriskā medijšļura ir pilna ar kremļa aģentūras personāžiem!

To pēc ziņām un pasniegtās informācijas var KONSTATĒT KATRS PATS! Bez īpašas piepūles.

"Āža kāja" parādās pati.

Diemžēl, parādīsies aizvien biežāk. Tieši šogad - 2024.g.!!!

Atbildēt

vice

07.04.2024. 09:42

Visa prokremliskā aģitācija IR IESPĒJAMA, pateicoties tieši Anitai Braunai un Sigitai Roķei!!

Tur arī prokremliskajam un krievināšanai "aug kājas"!!!

Bija "velkomistu" saraksts!

Bija "stambulētāju" saraksts!

Bija kremļa lakstīgalu aizstāvētāju saraksts!

Tagad krievināšanas, apmaksājiet krievināšanu un kremļa propagandu saraksts!

"Mēdijšļurai un medijšļuriniekiem - visautļautību!" saraksts!

Kas gan Jaunajai Krievotībai un Regresīvajiem varētu noiet greizi?

Atbildēt

izcilības pārskats

07.04.2024. 09:23

»

Jautājums

Kas ir pastalnieki


Vadošie mediji vēsta ka no jūlija, lietoti apģērbi jeb humpalas Latvijā kļūšot dārgāki. Pasteidzieties!

Atbildēt

Piekrītu

07.04.2024. 05:45

Sabiedriskajam medijam vajadzētu pateikties par kritiku. Savādāk būs kā Benjamiņa kundzes biznesā, ne tikai sabiedrība kura tika turēta informācijas badā tika iekrauta lopu vagonos, bet arī Benjaminas kundzi čekisti kārtīgi paņēma priekšā.

Atbildēt

Mikropisāns no Dikļu cūkaudzētavas

07.04.2024. 05:36

»

pļutkinene vice atkal apķēzījusies pa šķidro kārtējo reizi

tev tas nenāk prātā, plānprātīgā vice klimaksa traumētā blozga...


Mans cejas blogs “untuns mazpusens” (lit. pseid.), esu īstā vārdā Indulis Duka Duksis no Dikļiem pie Valmieras.

Klāra debess!

Atbildēt

pļutkinene vice atkal apķēzījusies pa šķidro kārtējo reizi

07.04.2024. 00:43

»

Kad aizbrauks uz Dikļiem

un sameklēs Dikļu cūku nobarošanas kompleksa operatoru Induli Duku, murgi ar viņa “dzeju” beigsies. Tev tas nenāk prātā, Mikropisān


tev tas nenāk prātā, plānprātīgā vice klimaksa traumētā blozga?

Kad aizbrauks uz Dikļiem un sameklēs Dikļu cūku nobarošanas kompleksa treknāko un smirdīgāko biezā slānī nopļūtījušos cūkdeģenerātu vici pļutkinenu, visi vices murgi ar viņas pļutkineniem beigsies reizē ar pašu plānprātīgo vici klimaksa krīzes sprāgoņu. tev tas nenāk prātā, plānprātīgā pļutkinene vicehehe, jo tev nav ne smadzeņu, un prāta. BEZsmadzeņu pļutkinens vice apķēzījusies pa šķidro, kā parasti. Smirdi tik prom uz savu Dikļu cūku nobarošanas kompleksu, treknā speķacūka pļutkinene vice! :))

Atbildēt

Rinkevičš

06.04.2024. 20:22

»

Aktuāls citāts:

"Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek


Jā, kas te notiek? Pārāk maz tiek apgaismots manas pederastijas devums Latvijas ekonomikā!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...