Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaut kas traks

21.04.2022. 22:20

Kārtējais murgs, ne raksts. Kas ar to domāts, kam tas domāts?

Staļins nebūtu uzvarējis Hitleru, ja pasaules valstis nebūtu nākušas palīgā. Bet ..., ja Hitlers būtu iekarojis Krieviju, to tik un tā pārvaldīt viņs nevarētu - milzīgi plašumi. Krievija drīzāk tiktu sadalīta vai sašķelta nacionālās valstīs, kuras iegūtu neatkarību, nomestu gadsimtu okupācijas jūgu. Kas šīm tautām no "lielās Krievijas", kura kā lupatu deķis, sašūta kopā un tik un tā izskatās saplīsusi, noplukusi, nabadzīga, kā pamesta vecmeita. Krievja, kura ir un paliek agresīva, naidīga visai Rietumu pasaulei, kuri it kā vainīgi, ka tā nabadzīga un kā pametsa, izvarota, kura sūkstās, ka to neciena nekur, neatzīst par normālu civilizāciju, ko pat Putinas stāsta. Kas notiek šoreiz, kad šī "vecmeita" tiks pavisam izolēta no pasaules, kuru šie Putina fašistiskie, asinkārie "krokodīli" neciena un kā dēļ šos putinistus nekur pasaulē neciena, izsmej, neņem par pilnu. Vai atceraties, kuri dzīvoja PSRS laikos, kā tautā ņirdza par krievu laikiem, par krievu ražošanu, par mūžīgo brāķi, par paviršību, par izšķērdību, par bagātību izzagšanu un notrallināšanu, kur benzīnu lēja kā ūdeni.

Ne velti prese raksta, ka Krievijas armijas budžēts ir izzagts un apcietināti 20 ģenerāļi. Laikam tā taisnība, ka apcietināti. Arī Šoigu parādīšana it kā TV, manuprāt, ir fiktīva, safabricēta, mākslīgi izveidota. Gan jau atklkāsies dramatiski fakti - viņš ir novests līdz infarktam ar aizturēšanu, jo nevar būt - 20 ģenerāļi aizturēti par armijas budžeta izzagšanu un ministram Šoigu un viņa vietniekam Gerasimovam nekādas atbildības?!

Kremlis un visa tā svīta gan nav pie pilna prāta! Kādas zvērības var izv';erst kaimiņ u valstī Ukrainā!?

BRIESMOŅI, ner valsts!

Atbildēt

kā teica čičinu orks

21.04.2022. 21:50

»

ahaha

Atbrīvota, atbrīvota


Спецоперация по уничтожению Мариуполя завершено

Atbildēt

85

21.04.2022. 21:40

Parazītmehānismam zūdot nebūtībā, "valstu" + kaitniekuzņēmējdarbības virspretlikumīgajai cilvēku ilgtermiņa noindēšanas kampaņai ar alkoindi strauji nokritis apgrozījums, tāpēc dažādi līdēji kā, piemēram, "karikatūristi" mēģina vēl līst attēlojot tautas noindēšanu nevis kā savu noziegumu, bet gan tautas izvēli.

Atbildēt

ahaha

21.04.2022. 21:24

»

militara sakersanas ar Kadirovu

Kadirovs sodien pazinoja ,ka Mariupole ir atbrivota no banderu fasistiem


Atbrīvota, atbrīvota
https://t.me/gruz_200_rus/1902

Atbildēt

riktīgs LR petriots

21.04.2022. 21:10

Es tam Putinam tūlīt verbāli tā sadošu, tā sadošu! Putin huilo, Putin-mudak, Putin-sasraņec, Putin pošol na..hutor baboček lovikj,... un Puķins nobijās un ielīda bunkurā!

Atbildēt

aha

21.04.2022. 21:09

»

nelej udeni

Putimisti melo daudz mazak neka sorositi


Putleristi nemelo viņiem tikai ir smagas problēmas ar ģeogrāfiju. Stāstot par Ukrainu viņi patiesībā stāsta par krieviju.

Atbildēt

hm

21.04.2022. 20:54

Pirms trim gadiem Rietumu mēdiji, neatpaliekot latviešiem un Pietiek propagandistiem, Putinu apvainoja melos, multiplikācijas filmās. Diemžēl feiku ražošana izrādījās Rietumu nodarbe. Jo it kā vienīgi multfilmās rādītie hiperskaņas ieroči kļuvuši par realitāti Krievijā, Ķīnā un Z - Korejā. Bet ASV vēl tāls ceļš ejams.
Nupat krievi veica Sarmat raķetes pēdējo izmēģinājumu pirms ieviešanas ražošanā. 200 tonnas raķete, kur angļi raksta, ka vienas tādas pietiekot, lai šīs salas vairs nebūtu. Hiperskaņas ar 27 skaņas ātrumiem planējioša galviņa neierobežotā attālumā.
Te nu bija multfilmas. Izrādījās Putinam taisnība!

Atbildēt

...

21.04.2022. 20:50

Karnegi centrs-globālistu, transhumānistu institūcija. Krievija atrodas hibrīdkara stāvoklī ar visu rietumu pasauli. Autoram novēlu - mieru, tikai mieru.

Atbildēt

Nelej čugunu

21.04.2022. 20:39

»

nelej udeni

Putimisti melo daudz mazak neka sorositi


Putinistus melošanas ziņā pat nav ar ko salīdzināt!

Atbildēt

Pētersons

21.04.2022. 20:38

»

Ivars

NATO nav ne tikai ieroču bet arī viņi nav karotāji. Viņi prot tikai paķļaut valstis kuras nav spējīgas pretoties, labākajā gadījumā bruņotas ar kalašņikoviem, stingeriem...


Un kāpēc gan tev būtu jāzin kur ir un ko dara ārzemnieku leģīons? Varbūt pa kluso kaut kur griež rīkles Putlera orkiem?

Atbildēt

militara sakersanas ar Kadirovu

21.04.2022. 20:35

Kadirovs sodien pazinoja ,ka Mariupole ir atbrivota no banderu fasistiem.
p.s. bet Putins pazinoja ,ka Azovstal pazemes bunkuros nobegusajiem azov fasistiem laus nomirt dabiga nave.

Atbildēt

nelej udeni

21.04.2022. 20:27

»

Par saviem vārdiem ir jāatbild

Pēc tevis jau cietums raud


Putimisti melo daudz mazak neka sorositi.

Atbildēt

ha ha ha

21.04.2022. 20:18

Kāpēc ar krievu okupantiem būtu jāielaižas diskusijās. Neskatoties uz to, ka tie iedresēti runāt latviski un kompartijas apgādāti ar pilsonību, ir pretīgi klausīties melos, cik ļoti tie mīlē Latviju.

Atbildēt

so what

21.04.2022. 20:02

Raksts kaa taads jau buutu itin cieshams, tikai ir viens BET. ES nevienu putinistu pat nepaziistu, bet shis Klishaans, kaa redzams, to vien dara, kaa ar tiem komunicee, ja reiz shim ir pat teorija, kaa tas pareizi jaadara. KAS tad vinjsh taads ir? ;-)

Atbildēt

Ivars

21.04.2022. 19:06

»

Reālists-autoram putinistam

Autoram būtu jāzin vēsture, vismaz skolas līmenī. Kur tur Padomija varēja domāt uzbrukt Vācijai,ja armijā reformas notika! Plus vēl, Hitlers ar Staļinu brāļojās. Hitleru, kā angļi, tā savējie rūpnieki "dzina"karā, lai krupveidīgie ieroču tirgoņi varētu labi nopelnīt. Hitlers bija pats karojis un nemaz...


NATO nav ne tikai ieroču bet arī viņi nav karotāji. Viņi prot tikai paķļaut valstis kuras nav spējīgas pretoties, labākajā gadījumā bruņotas ar kalašņikoviem, stingeriem.
Labs piemērs tam ir militārais konflikts Ukrainā kur visi brēca . tūlīt atnāks mums palīgā izbazūnētais ,,Ārzemju leģions"un mēs sakausim krievus. Kur tad viņš ir? Kā nāca tā aizgāja jo saprata, ka tas nav karot pret vāji bruņotajiem islāmistiem. Te pavisam citi apgriezieni. Kur krievs iet pāri , paliek melna zeme.

Atbildēt

Žulis

21.04.2022. 19:05

Izskatās, ka te troļļi izklaidējas, manā vārdā rakstot komentārus un tad šos pašu rakstītos komentārus apspriežot. Tas priekš manis nav nekas jauns. Katrs izklaidējas atbilstoši manam garīgās attīstības līmenim.

Atbildēt

Ivars

21.04.2022. 18:46

»

Dolbojobiem

Kā norādīja Maskavas Karnegi centra darbinieks un analītiķis Andrejs Koļesņikovs, putinisti šobrīd atrodas tik dziļā psiholoģiskā frustrācijā, ka nekādi racionāli argumenti nestrādā...


Pietiks ar dažām raķetēm pa Ādažu bāzi un viss beigsies. Latvijas nacistiskā hunta pirmā aiztīsies uz savām mītnes zemēm.

Atbildēt

rupeklists

21.04.2022. 18:45

pašol nahuj vairs nav jāsaka?

Atbildēt

vērtīgas vēstures interpretācijas un paralēles

21.04.2022. 17:05

1)Vācijas mērķis bija ...palīdzēt krievu tautai atbrīvoties no apspiedējiem;
2)šodien ASV intereses - atbrīvot Eiropu no slāviem.

Atbildēt

Dolbojobiem

21.04.2022. 17:04

Kā norādīja Maskavas Karnegi centra darbinieks un analītiķis Andrejs Koļesņikovs, putinisti šobrīd atrodas tik dziļā psiholoģiskā frustrācijā, ka nekādi racionāli argumenti nestrādā.

Nestrādā pats Karnegi centrs. Un frustrācijā ir koļesņikovs.Un daudzi Sorosa grantososi.Krievi ir iztīrijuši 5. kolonu.

Jābūt stulbam pāķim, lai runātu par putinismu.Šis ir planetārs konflikts starp ideoloģijām un pax americana beigas.Ukraina te ir ne vairāk kā tarāns.Latviju vadītu valstsvīri, nevis impotenti hermofrodīti, tad ielūkotos kartē un saprastu, ka ir laiks iepauzēt diršanu uz kaimiņiem. Tagad ir skaidrs, ka pēc viņiem arī atnāks, atliek cerēt , ka tas būs ar mazāku troksni nekā Ukrainā.

Atbildēt

Reālists-autoram putinistam

21.04.2022. 16:40

Autoram būtu jāzin vēsture, vismaz skolas līmenī. Kur tur Padomija varēja domāt uzbrukt Vācijai,ja armijā reformas notika! Plus vēl, Hitlers ar Staļinu brāļojās. Hitleru, kā angļi, tā savējie rūpnieki "dzina"karā, lai krupveidīgie ieroču tirgoņi varētu labi nopelnīt. Hitlers bija pats karojis un nemaz tā negribēja 'līst''Krievijā. Viņam sagrozītu, nepareizu informāciju sniedza izlūkdienesti un visādi kara speci, gan vācu, gan angļu, ka Padomija ilgāk par pāris nedēļām nenoturēsies. Vācija nebija gatava karam ar krieviem, ne bija pat ziemas apģērba, ieroči bija sliktāki kā krievam, kas arī bija Vācijas sakāves galvenais iemesls.
To var salīdzināt ar notikumiem Ukrainā. Nu nav tam NATO tādu ieroču ar ko tikt galā ar Krieviju.

Atbildēt

yes

21.04.2022. 16:38

Krievijas medijus var komentet jebkurs ari arzemnieks,latvijas medijos komentesanas iespeja atnemtas pat latviesiem.asv koloborants bordans draud latviesiem latvija atnemt pilsonibu.Krievija atskiriba no asv kolonijas latvijas skaidras naudas lietosana nav aizliegta.

Atbildēt

Lēns Betmens

21.04.2022. 16:29

Man patīk cilvēki, kas jau ir nodzīvojuši dzīvi tik saturīgi, lai ietu visiem pasaulē stāstīt vienīgo pareizo viedokli (savu). Arī latviešiem vajag savu ānu Solovjovu, sauc viņu Klišāns.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...