Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zee

08.05.2022. 17:37

Man ir kauns, ka to saka vēsturnieks. Nezin kā tas sanāca, ka man šis vidusskolas vēsturnieks lasīja kaut kādu kursu universitātē. Laikam par pareizu vēstures mācīšanu, kaut kā tā. Tāpēc neko sakarīgu arī nevaru gaidīt no visu pareizi interpretejoša vēsturnieka. Es esmu nepareizā. Kaut kā putinistu loģika ņem pārsvaru, vēl vairāk - viss taču notiek tā, kā Putins to ir paredzējis. To es šeit saku vienkāršotā valodā. Patiesībā es jau labu laiku nediskutēju ar antiputinistiem. Vienkārši paeju malā. Gan jau paši pārliecināsies, ka Putinam bija taisnība, ja smadzeņu potenciāls nebūs totāli izjāts.

Atbildēt

Zelenskis paziņo,Ukrainā atbrīvos cietumniekus

27.04.2022. 02:20

»

Pareizaissecinājums

Kad nāks nākošais Krievijas pārvaldītājs, tad Putinu jūs atcerēsieties ar saldsērīgām nopūtām


Itālijas tiesa ukraiņu karavīram par žurnālista nogalināšanu Donbasā piespriež 24 gadus cietumā Ukrainas nacionālās gvardes komandierim Vitālijam Markivam

Atbildēt

par tautas sviedriem un tad aidā uz Israel

27.04.2022. 02:18

Zelenskiy uz ķepu saņems ik mēnesi 5 miljardus

Atbildēt

elementāri

25.04.2022. 16:52

»

Patiesība ir daudz vienkāršāka...

Ļaunuma impērija, pastāvēs tik ilgi, cik lielkrievu šovinisms, idiotu sapnis par savu varenību! Putins, ir tikai rašas ampelmaņu spogulis


Absolūtais ļaunums pastāvēs, kamēr to nenotīrīs no pasaules kartes un nenobeigs kā traku suni pēdējo tā nesēju.

Atbildēt

Patiesība ir daudz vienkāršāka...

25.04.2022. 14:55

»

vispār

Censties iestāstīt kaut ko putinticīgam rašistam ir tikpat bezjēdzīgi kā pārliecināt musulmani, ka Allaha nav


Ļaunuma impērija, pastāvēs tik ilgi, cik lielkrievu šovinisms, idiotu sapnis par savu varenību! Putins, ir tikai rašas ampelmaņu spogulis.

Atbildēt

nesapņo!

25.04.2022. 12:53

»

Pareizaissecinājums

Kad nāks nākošais Krievijas pārvaldītājs, tad Putinu jūs atcerēsieties ar saldsērīgām nopūtām


Putins būs līdz pēdējam krievam un tad visi kopā uz "paradīzi", klausīties Kabzdonu.

Atbildēt

Pareizaissecinājums

24.04.2022. 18:28

Kad nāks nākošais Krievijas pārvaldītājs, tad Putinu jūs atcerēsieties ar saldsērīgām nopūtām.

Atbildēt

millers

24.04.2022. 15:00

»

Mentālais kolapss

Atliek pabrīnīties, ar kādiem sūdiem piedzītas latviešu galvas, ja primitīvo iekšējās lietošanas feiku straume spēj nostrādāt un kāds divkājis tam tic...


tavā deģenerāta galvā pat sūdi neturas, jo pārāk daudz caurumu, bet, kas attiecas uz jūliju, aizteci uz kādu grāvmalu sameklēt sev vietu, pasit padusē puķina ģīmi un droši guli, kamēr nāk tā stunda, kad varēsiet abi kopā baudīt dzērienu, ar ko normālie tīra traipus

Atbildēt

Cidonijs

23.04.2022. 16:22

Krievnacistu imperiālistam jēdziens fašisms un nacisms ir vienāds. Bet līdz šim tomēr populārāks vārds lietojumā bija - fašist. Jau pašos pirmsākumos Vāciešu nacisti tika apzīmēti kā fašisti. Meklējot iemeslu, kāpēc tā?, domāju, ka vārds nacists (nacionāl-sociālisms) bija pārāk tuvs līdzībā PSRS veidojumam- internacināl-sociālisms. Interesanti, ka Ukraiņus viņi vairāk apzīmē ar vārdu - nacisti un nacionālisti. Tur viņu smadzenēs atkal putra, jo viņiem pa lielam, jēdziens nacists un nacionālists ir vienāds jēdziens. Viņi tā īsti neizprot, ka tie ir tomēr atšķirīgi jēdzieni.

Atbildēt

kā negudrs

23.04.2022. 13:56

»

tikai mieru

Vispirms, vajadzētu definīciju, kas ir putinists


Putinists ir krievu karavīra līķis Ukrainā kabatā dīgst saulespuķes.

Atbildēt

Anālais kolapss

23.04.2022. 13:44

»

Mentālais kolapss

Atliek pabrīnīties, ar kādiem sūdiem piedzītas latviešu galvas, ja primitīvo iekšējās lietošanas feiku straume spēj nostrādāt un kāds divkājis tam tic...


Kuģis moskva iznīcināja divas ukraiņu tehnikas vienības? Vidēji katrs orks kas izvēlas palikt mēslot stepi iznīvina 10 patronas. Uz priekšu, za uroģinu, za parashu

Atbildēt

pizda krievam

23.04.2022. 13:21

»

Mentālais kolapss

Atliek pabrīnīties, ar kādiem sūdiem piedzītas latviešu galvas, ja primitīvo iekšējās lietošanas feiku straume spēj nostrādāt un kāds divkājis tam tic...


Ukrainas smago ieroču krājumus papildina ne tikai ģļēvā krievu sadistu, marodieru un pederastu armija, kas, bailēs par savām dzīvībām pamet tehniku, bet arī NATO sabiedrotie. Ar katru dienu netīro krievu cūku krājumi samazinās, bet ukraiņiem pieaug. Krievi jau spiesti vilkt laukā 60. gadu tehniku un rekrutēt inteļiģenci, kas nevienu dienu nav turējuši rokās automātu.
Ar jums būs cauri un mana pārliecība, ka jāsoda ar nāvi visi krievi, kas jebkad labprātīgi uzvilkuši armijas formas tērpu, visi krievijas politiķi un ierēdņi un popi un atlikušiem jāparedz pieckārša decimācija, lai jūs nekad vairs nepaceltu savas galvas.

Atbildēt

tikai mieru

23.04.2022. 12:25

Vispirms, vajadzētu definīciju, kas ir putinists?
Vai neticēšana ukraiņu propagandas pasakām arī būtu putinisms?

Atbildēt

Skolnieciņš

23.04.2022. 11:54

»

ss

Kāds sakars ar cietumu, taisnība nepatīk


Путин хуйло! Воистину хуйло!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

ss

23.04.2022. 11:12

»

Par saviem vārdiem ir jāatbild

Pēc tevis jau cietums raud


Kāds sakars ar cietumu, taisnība nepatīk?

Atbildēt

Mentālais kolapss

23.04.2022. 09:39

Atliek pabrīnīties, ar kādiem sūdiem piedzītas latviešu galvas, ja primitīvo iekšējās lietošanas feiku straume spēj nostrādāt un kāds divkājis tam tic.
Ukraiņu loģistika, munīcijas un degvielas krājumi tiek iznīcināti katru dienu, lidmašīnas viņiem beigušās.Rietumu palīdzībai, pat tai, kas netiek iznīcināta pa ceļam, ir vajadzīgi prasmīgi un apmācīti karavīri. Kuru vairums šobrīd sēž Donbasa katlos, kas gan nav īsti katli, bet izejas no tiem nav. Jo šosejas ved pa klaju stepi, kur jebkura kolonna tiks iznīcināta no gaisa.
Latviešiem laiks atvērt acis, nevis lasīt sraķkomu un primitīvos troļļus, kas šeit cenšas aizvainot krievus un radīt nesaticību. Tas nenostrādās.
Jūlijā šis karš jau būs cauri, ieskaitot teritorijas tīrīšanu.

Atbildēt

Rambo

22.04.2022. 21:03

Krievijai un tās propagandoniem derētu atzīt ka viņi ir kļuvuši par lielāko ieroču piegādātāju Ukrainai.

Atbildēt

Asais

22.04.2022. 20:51

Katra krievu māte audzinot bērnus, it sevišķi dēlus, ieaudzina viņos krievu plašās jūtas un sirsnīgumu, proti slepkavošanu, izvarošanu, pedofīliju, zagšanu, laupīšanu, plēsonību un citas ļoti vērtīgas mākas un īpašības.

Atbildēt

juris

22.04.2022. 19:37

Dīvaini. Ukrainā jau divus mēnešus masveidā likvidē "putinistus"? bet man te piedāvā pamācības kā ar viņiem diskutēt...

Atbildēt

22.04.2022. 19:27

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar Putinistu, tad ir jāpalīdz indivīdam tikt atpakaļ uz savu mātes zemi. Vajag piedāvāt nopirkt vilciena biļeti vienā virzienā.

Atbildēt

nu nu

22.04.2022. 18:11

»

Apmierinātais

Raksts..... un autors...... pilns komplekts.... gada labākā anekdote...... bet nu, vismaz kļuva skaidrs kā darbojas NATO sraķkom iekš ASV vēstniecības Klanciema ielā


Ar ko tu, mēsls, esi apmierināts, vai par to, ka esi visu nicināms krievu necilvēks, kam ellē bez pārtraukuma spēlē Aleksandova orķestris?

Atbildēt

Apmierinātais

22.04.2022. 18:07

Raksts..... un autors...... pilns komplekts.... gada labākā anekdote...... bet nu, vismaz kļuva skaidrs kā darbojas NATO sraķkom iekš ASV vēstniecības Klanciema ielā.

Atbildēt

Vēsts no slimnīcas

22.04.2022. 15:37

»

Šoigu

Esmu ceļā pie jums


Mēs jau vēl neesam debesīs!

Atbildēt

es tevi tā nointerpretēšu

22.04.2022. 15:12

»

vērtīgas vēstures interpretācijas un paralēles

1)Vācijas mērķis bija ...palīdzēt krievu tautai atbrīvoties no apspiedējiem


tu kremļa trolli, cik šņabja izdzēri, lai šito sacerētu!

Atbildēt

Šoigu

22.04.2022. 13:49

Esmu ceļā pie jums!

Atbildēt

hoholi atkal dabūja iekšās

22.04.2022. 12:51

Украинские танковая колонна предприняла попытку прорыва в район Гоптовки (пограничный пункт пропуска на украинско-российской границе в Дергачёвском районе Харьковской области). Пункт пропуска Нехотеевка закрыт до особого распоряжения.
Сегодня в 6:30 утра ВСУ предприняли попытку прорыва в районе Гоптовки. Техника двигалась из села Светличное в сторону Казачьей Лопани. Вооружёнными силами Российской Федерации была зафиксирована колонна до 15 единиц бронетехники. Был открыт огонь, в результате которого 6 единиц подбито и уничтожено противотанковыми ракетными комплексами, по оставшимся ведётся прицельный огонь из РСЗО.

Atbildēt

īsts demokrāts

22.04.2022. 12:50

»

Antidemokrāts.

Krievijā vismaz tie 20 ģenerāļi ir apcietināt. Latvijā jau 30g. zagļi un korumpanti ar visu savu aparātu sēž valdībā un neviens viņus neapcietina un netaisās apcietināt...


Nav nekādi ģenerāļi Krievijā apcietināti un Šoigu arī dzīvs un vesels. Un Melnās flotes komandieris arī nav apcietināts. Tas viss bija Ukrainas propagandistu feiki.

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 12:40

Ну, если как аргумент упоминать Суворова, то в ответ насыпят такую кучу аргументов из других "суворовых", что и земля плоская, и вообще всеми заправляют иллюминаты - и приведут так же хорошо "обоснованные" гипотезы из художественных книг.
Чтобы можно было убеждать в чем-то путиниста, самим не нужно быть упоротым антипутинистом. А это же так сложно, признать, что и у путинистов есть свои аргументы.

Atbildēt

Gada glezna

22.04.2022. 10:09

»

Dolbojobiem

Kā norādīja Maskavas Karnegi centra darbinieks un analītiķis Andrejs Koļesņikovs, putinisti šobrīd atrodas tik dziļā psiholoģiskā frustrācijā, ka nekādi racionāli argumenti nestrādā...


Vai tikai šis nebija tas gudrinieks, kas visu laiku rakstīja, ka Krievija tiek apmelota, jo Krievija nemaz netaisoties uzbrukt Ukrainai.

Atbildēt

Antidemokrāts.

22.04.2022. 09:11

»

Kaut kas traks

Kārtējais murgs, ne raksts. Kas ar to domāts, kam tas domāts...


Krievijā vismaz tie 20 ģenerāļi ir apcietināt. Latvijā jau 30g. zagļi un korumpanti ar visu savu aparātu sēž valdībā un neviens viņus neapcietina un netaisās apcietināt.
Ja jau Putins tos 20 generāļus apcietināja, tad drīz ukrainas karodziņu vicinātāji un rusofobi stāstīs, ka tie 20 ir disidenti, cilvēktiesību aizstāvji un brīvības cīnītāji Krievijā.Un ,ka šos Putina režīms nedemokrātiski apspiež.

Atbildēt

Antidemokrāts.

22.04.2022. 09:06

»

Kaut kas traks

Kārtējais murgs, ne raksts. Kas ar to domāts, kam tas domāts...


Ja Latvija buutu tikpat liela kā Krievija tad kariņlevita banda korupcijā un alkartībā sen buutu pārspējusi Krieviju

Atbildēt

Man par saviem vārdiem nav jākaunas

22.04.2022. 07:01

»

tev arī par saviem vārdiem ir jāatbild

Pēc tevis trakomājas dakteri raud un sanitāri 6. palātā gultu saklājuši. Jau sen


Man ar psihi un prāta spējām viss ir kārtībā, ko nevarētu teikt par tevi. Vispār, Latvijas putinistiem ir raksturīgi, apjūsmot Krieviju un Putinu, tikai nez kādēļ paši tur negrib dzīvot. Un tas par to trakomāju, tipiski padomju garā.

Atbildēt

3. pozicija

22.04.2022. 06:05

»

Reālists-autoram putinistam

Autoram būtu jāzin vēsture, vismaz skolas līmenī. Kur tur Padomija varēja domāt uzbrukt Vācijai,ja armijā reformas notika! Plus vēl, Hitlers ar Staļinu brāļojās. Hitleru, kā angļi, tā savējie rūpnieki "dzina"karā, lai krupveidīgie ieroču tirgoņi varētu labi nopelnīt. Hitlers bija pats karojis un nemaz...


Ango-saxoniem loti nevajadzeja tadu neatkarigu Vaciju, kura negrib Rotschilda bankus pie sevis iznicinat, ne ari pienemt komunismu. Tresas pozicijas vienmer ir drauds, tads pats ka "diktatura (proti, ne vinu uzspiesta demokratija)".

Sobrid jau ari notiek lidzigi, bet pasaule jau sadalita plus minus divas ietekmes sferas. Nevaru iedomaties, ka Eiropa saktu vel vienu Renesansi, paradot videjo pirkstu gan ASV, gan Krievijai (ar otro, tomer, butu gudrak sadarboties tiri ekonomiski). Mums loti uzspiez to viedokli, ka noteikti jaienem viena puse, bet es uzskatu ka Eiropa varetu beidzot atbrivoties no ASV-UK-Izraelas ietekmes un dzivot savu dzivi.

Atbildēt

vispār

22.04.2022. 05:11

Censties iestāstīt kaut ko putinticīgam rašistam ir tikpat bezjēdzīgi kā pārliecināt musulmani, ka Allaha nav.

Atbildēt

Es pats par sevi

22.04.2022. 04:52

Nu tie padomeļi tādi pašķidri

Atbildēt

tev arī par saviem vārdiem ir jāatbild

21.04.2022. 23:53

»

Par saviem vārdiem ir jāatbild

Pēc tevis jau cietums raud


Pēc tevis trakomājas dakteri raud un sanitāri 6. palātā gultu saklājuši. Jau sen.

Atbildēt

Arvids

21.04.2022. 22:34

»

yes

Krievijas medijus var komentet jebkurs ari arzemnieks,latvijas medijos komentesanas iespeja atnemtas pat latviesiem.asv koloborants bordans draud latviesiem latvija atnemt pilsonibu.Krievija atskiriba no asv kolonijas latvijas skaidras naudas lietosana nav aizliegta


Kuš, kuš!Mordāns ar Durašu patreiz abi Ukrainā varoņdarbus taisa - krievu tankus dučiem dedzinot un pie reizes palīdzot 'pareizi' sadalīt Kijevā no visām pusēm plūstošos miljonus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts aizsardzības dienests: kļūdīties nedrīkstam

FotoAizsardzības ministrija nākusi klajā ar piedāvājumu ieviest Valsts aizsardzības dienestu. Strauji mainīgā drošības vide Eiropā un pasaulē, nepieciešamība izvietot Latvijā papildus sabiedroto spēkus, kā arī palielināt Latvijas bruņoto spēku skaitlisko sastāvu un valsts aizsardzībā iesaistīto iedzīvotāju skaitu (nevaram prasīt citiem mūs aizstāvēt, pašiem to nedarot) ir galvenie motīvi šādam solim. Manuprāt, Aizsardzības ministrijas iniciatīva ir labs pamats diskusijai sabiedrībā, Saeimā un valdībā. Būtiskākais ir detaļas un izpildījums, arī jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. Būtu svarīgi vērtēt šādus aspektus.
Lasīt visu...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NATO superplāns “Baltijas slazds”

Igaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt...

Foto

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

Un tagad pats svarīgākais. Tas, kas...

Foto

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā...

Foto

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

Šā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret...

Foto

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu,...

Foto

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

Pensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu...

Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...