Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

T

27.05.2018. 19:57

»

Joņs

Šis gan ir garām. Nu priekš kam piemēram "Ekspertīžu biroja priekšniekam" krosu skriet? Nu viņam darbā to vajadzēs? Lodes ātrumu mērīs skrienot blakus? Būsim godīgi, vadītājiem būtu jēga atcelt. No noteikta amata protams, nevis Iecirkņa priekšniekam, bet galvenās pārvaldes priekšniekiem, vai tml. Tiem...


Jā, bet tad par šo priekšniekošanu uzplečus nost, lai priekšnieko kā civilais. Par šo priekšniekošanu arī izdienu skaitīt ir nepareizi. Nepareizi, ka Velša 5000 eur mēnesī tiks rēķināts izdienas pensijā. Izdiena jāskaita tikai par to laiku, kad ar piščiku skrien pa jumtiem (kā ministre Linda Mūrniece reiz lielījās).

Atbildēt

tad jau forši

25.05.2018. 19:45

»

?

kuru vēl tas interesē, izņemot lapsu un dažus desmitus štata troļļu? Man galīgi pie pakaļas, vai tādi priekšnieki var nokārtot vai nē, viniem nav jāskrien pa ielu un jāķer zagļi, bet jāorganizē darbs


varbūt Tevi vairāk interesēs fakts, ka viņa spējas fiziski aizstāvēt mani, Tevi ir sasaistītas ar došanos ļooooti dāsni apmaksātā pensijā pēc 20mit nodienētiem gadiem un saņemt labu izdienas pensiju jau no 50mit, ko manksā no Taviem nodokļiem?

Atbildēt

25.05.2018. 09:51

»

Jap

Man dzīvē ir bijušas, problēmas un neviens sūds no šiem orgāniem, man nav palīdzējis, šie mēsli- policija un citi valsts izkārnījumi, ir radījuši tikai problēmas


ar šādu attieksmi neko citu tu arī nesagaidīsi. Ja tev problēmas-ej pie psihologa ne uz policiju. Idiņu bars. Pie visām jūsu problēmām vainīga policijas vadība, jo nevar normatīvus nokārtot. Savas slimās galvas vajag ārstēt.

Atbildēt

...

25.05.2018. 09:47

»

Moyartr

Mūsu VP spēj arī kādas reņģēdāju problēmas atrisināt? Tiešām? Piedod nebiju ievērojis, bet iespējams, man vienkārši neveicas, - VP, lai kur un kad tā kādreiz būtu piesaukta manu problēmu risināšanā, nekad nav neko izdarījusi. Ak, jā, izņemot vienu gadījumu no kādiem desmit...


Es parasti atrisinu savas problēmas bez policijas līdzdalības, bet ja tev vienmēr vajadzība iesaistīt policiju, acīmredzot, ne tā dzīvo. Policija nav domāta lai risinātu tavas problēmas.

Atbildēt

?

25.05.2018. 09:44

kuru vēl tas interesē, izņemot lapsu un dažus desmitus štata troļļu? Man galīgi pie pakaļas, vai tādi priekšnieki var nokārtot vai nē, viniem nav jāskrien pa ielu un jāķer zagļi, bet jāorganizē darbs.

Atbildēt

Moyartr

24.05.2018. 23:10

»

Jautājiens

Kad tev dzīvē gadīsies nopietnas problēmas, vai tad arī šeitan pausto atgādināsi Ķuzim, padomu ko un kā rīkoties lietas labā? Tautiski izsakoties- nepird akā no kuras kādreiz var sanāk dzert


Mūsu VP spēj arī kādas reņģēdāju problēmas atrisināt? Tiešām? Piedod nebiju ievērojis, bet iespējams, man vienkārši neveicas, - VP, lai kur un kad tā kādreiz būtu piesaukta manu problēmu risināšanā, nekad nav neko izdarījusi. Ak, jā, izņemot vienu gadījumu no kādiem desmit.

Atbildēt

Jap

24.05.2018. 22:15

»

Jautājiens

Kad tev dzīvē gadīsies nopietnas problēmas, vai tad arī šeitan pausto atgādināsi Ķuzim, padomu ko un kā rīkoties lietas labā? Tautiski izsakoties- nepird akā no kuras kādreiz var sanāk dzert


Man dzīvē ir bijušas, problēmas un neviens sūds no šiem orgāniem, man nav palīdzējis, šie mēsli- policija un citi valsts izkārnījumi, ir radījuši tikai problēmas.

Atbildēt

ja kas

24.05.2018. 17:53

»

tas ir noslepenots

citādi visi uzzinās ka ir praktiski nenoķerami. ķuzis trieku dabūtu, pat ja trīssimt metrus noauļotu


atvieglotās normas ir norādītas MK noteikumos Nr. 288, grozītas 17.04.2018. , kā citādi līdz izdienas pensijai izvilkt?

Atbildēt

Vot

24.05.2018. 17:36

»

Jautājiens

Kad tev dzīvē gadīsies nopietnas problēmas, vai tad arī šeitan pausto atgādināsi Ķuzim, padomu ko un kā rīkoties lietas labā? Tautiski izsakoties- nepird akā no kuras kādreiz var sanāk dzert


Nevajag! Kuzis pa ielām neskrien, bandītus neķer, zem lodēm neiet. No viņa nevienam nekas nav vajadzīgs. Tā kā viņa akā droši var pirst! Tā ir demokrātija, čomiņ!!!! Pird, kur gribi!

Atbildēt

Jautājiens

24.05.2018. 16:23

»

Jap

Skats labs, resnais vepris Ķuzis, skrien krosu, krunkas uz vēdera lēkā uz augšu un leju, mazais krāniņš beržas starp kājām, tikmēršis nobarotais lops gārdzoši elpo, izdvešot agoniskas skaņas... super


Kad tev dzīvē gadīsies nopietnas problēmas, vai tad arī šeitan pausto atgādināsi Ķuzim, padomu ko un kā rīkoties lietas labā? Tautiski izsakoties- nepird akā no kuras kādreiz var sanāk dzert.

Atbildēt

tas ir noslepenots

24.05.2018. 16:09

citādi visi uzzinās ka ir praktiski nenoķerami. ķuzis trieku dabūtu, pat ja trīssimt metrus noauļotu ...

Atbildēt

aliments

24.05.2018. 16:04

Tie normatīvi taču vienkārši izpildāmi, tur pilnīgi pietiek, ja neesi kaut ko sev salauzis vai tamlīdzīgi sevi traumējis. Piemēram, V4 grupa, tas ir 41-45g.v. 1km 5, 21 minūtes, tas ir limits par ko dod vienu punktu, to var veikt ātrā solī ejot.

Atbildēt

Loģiski

24.05.2018. 16:02

Jo dziļāk ministrijā - jo resnāki priekšnieki.
Tālāk cikls:
Jo resnāki priekšnieki - jo jaunākas sekretutkas.
Jo jaunākas sekretutkas - jo labākas atskaites.
Jo labākas atskaites - jo lielākas prēmijas.
Jo lielākas prēmijas - jo resnāki priekšnieki.
Un pa riņķi.

Atbildēt

ARMANDS

24.05.2018. 14:20

Labs, vajadzetu rezltau ari... Tad gan varetu ierekt un es pat dzive aizietu apskatities

Atbildēt

jojo

24.05.2018. 14:05

18.05.2017 ir aizdomīgi daudz vadības vienlaikus nokārtojuši normatīvus- tik daudz mašīnām tak Ezermalas ielā 8 vietas nebūtu- kas, viņi ar kājām no čierīša nāca vai ar autobusu brauca? Jāparēķina, vai Zvirbulis vispār varēja diennakts laikā tik daudz ieskaites pieņemt.

Atbildēt

NACIKI

24.05.2018. 12:14

...Ķuzim,ta liekat mieru...viņam "jāsēž" un jādomā...bet pārējais ir ok...:)

Atbildēt

Uldis

24.05.2018. 10:56

Ķuzis ar Kozlovski un pārējā IeM vadība pamatīgi uzkačājušies, cilājot karotes un glāzītes 23. februārī un 9, maijā, kopā ar Krievijas bandītiem Gulami viesnīcā.

Atbildēt

Rīga laucinieku paradīze

24.05.2018. 10:24

»

zaza

Šitie resnie begemoti


Dzimtcilvēku pēcteči ēd un ēd, kad tiek pie barības Rīgā, to jau daba tā iekārtojusi ģenētiski.

Atbildēt

Ezermalas iela 8

24.05.2018. 09:16

Ķuzis bija ieradies uz fiziskās pārbaudes testiem, visi pārejie tika izdzīti āra no zāles, jo taisot atspoli vietas nepietieka.

Atbildēt

Ķuza alga neatbilts viņa spējām ????

24.05.2018. 09:12

Dotais dokuments pielikumā ir viltots (informacija neatbilsts patiesībai). Ir jāraksta iesniegums prokuratūra, lai veic pārbaudi par dokumentā noradītās informācijas atbilstību reālajai absolūtajai patiesībai.

Atbildēt

ddg

24.05.2018. 06:58

Būs jums slaids ( kaulains ) priekšnieks tas kaut ko mainīs . Pieredze, kārtīgs priekšnieks tas galvenais

Atbildēt

Joņs

24.05.2018. 01:44

Šis gan ir garām. Nu priekš kam piemēram "Ekspertīžu biroja priekšniekam" krosu skriet? Nu viņam darbā to vajadzēs? Lodes ātrumu mērīs skrienot blakus? Būsim godīgi, vadītājiem būtu jēga atcelt. No noteikta amata protams, nevis Iecirkņa priekšniekam, bet galvenās pārvaldes priekšniekiem, vai tml. Tiem labāk eksāmenus uz likumu zināšanu likt. Vairāk noderētu darbā.

Atbildēt

Bongo

23.05.2018. 23:29

Nu kā tas dīvānā pirdēju Uzis var nokārtot normatīvus???!! Apžēliņ, vienīgais normatīvs, ko viņš varētu nokārtot, ir aizsēdēšanās savā amatā krēslā. Tas Uzim ir īpaši mīļš. Tajā viņš neatļaujas pirst. Nekad. Un nekad šajā gadījumā nozīmē NEKAD!!! Tas ir, nevienu pašu reizīti, pat ne vismazāko! Ja tā pavisam godīgi, liekot vienu roku uz sirds, otru uz Bībeles, un vēl zvērot pie visiem svētajiem, garšīgajiem virtuļiem un supergardajiem eklēriem, tad vienu reizi varētu teikt, ka amata krēslā tika pusiepirsts, vai appirsts - par to lai strīdās skoloti filologi. Uzim tas bija viens pīpis. Vārdu sakot, vienā reizē pirmdiens nāca kā traks, bet pamest amata sēdvietu Uzis nedrīkstēja.. tad nu viņš nedaudz, bet tiešām nedaudz pie pacēla no krēsla savu pēcpusi (un tieši par to, dāmas un kungi, viņš saņēma ieskaiti sporta normatīvos!!!)... tātad pie pacēla pēcpusi un pirda!!! Amata krēsls palika neskarts, un Uzis no satraukuma nosvīdis, smagi nopūtās! Jūs varētu jautāt, kāpēc amata krēsls tik svarīgs? Kāpēc to kā ādas dīvānu nevar caurpirst un izmest? Protams, varēja. Bet Uzis instinktīvi juta, ka šis amata krēsls viņam ir pēdējais. Ja to caurpirdīs, citi svarīgāki lielpiržu viņam vaicās - Uža kungs, bet kur ir tavs amata krēsls? Uža kungs durs acis grīdā, sarks aiz kauna, elsos un pūtīs, kaut ko kautrīgi un žēli murmulēs par nejaušu negribētu pirmdienu, kuram sanācis episks 100-gades spēks par godu valsts 100-gadei, bet... Lielpirži to laidīs gar ausīm. Kā šoferis savu amata rīku autobusu nedrīkst iestūķēt grāvī, tā dīvānā pirdējs nedrīkst caurpirst amata krēslu. Tad no amata ir jāatvadās. Nu loģiski - nav krēsla, nav amata. Nav amata, ej slauki ielas... Un Uzim to trakoti negribējās darīt. Iegrimis domās, viņš gandrīz iepirda amata krēslā, bet laikus saliecās uz sāniem, un varenais pirdientrieciens amata krēslam gāja secen. Uzis vēlreiz smagi nopūtās. Šoreiz aiz atvieglojuma.

Atbildēt

Jap

23.05.2018. 23:04

»

Fantoms

Vai kāds vispār ir redzējis, kā vadība kārto šīs ieskaites


Skats labs, resnais vepris Ķuzis, skrien krosu, krunkas uz vēdera lēkā uz augšu un leju, mazais krāniņš beržas starp kājām, tikmēršis nobarotais lops gārdzoši elpo, izdvešot agoniskas skaņas... super!!!

Atbildēt

Zivs

23.05.2018. 21:51

Kam viņiem fiziskā sagatavotība? Viņi taču paši neko neķer. Te drīzāk vajadzētu kārtot pārbaudījumus galvas gabaliem.

Atbildēt

Jānis

23.05.2018. 21:41

Kur Jūs rakstītajā redzat lielisku sagatavotību.? Visiem rakstīts tikai ieskaitīts! Raksta autors vispār zina - kas ir ieskaitīts?

Atbildēt

Fantoms

23.05.2018. 21:20

Vai kāds vispār ir redzējis, kā vadība kārto šīs ieskaites???

Atbildēt

Lauķis

23.05.2018. 19:58

Apskatot dažas šo kungu figūras rodas gan stipras šaubas par spējām šos, kaut vai skriešanas, normatīvus bez pierakstījumiem nokārtot.
Atbalst ierosinājumu kārtot šīs lietas piedaloties arī trešajām personām, ne tikai policijas un normatīvu reģistrēšanas darbiniekiem.

Atbildēt

Jautājums

23.05.2018. 19:41

Kāpēc, priekšnieku normatīvu kārtošanas laikā, nepieaicināt TV un žurnālistus lai to visu pēc tam parādītu tautai?

Atbildēt

zaza

23.05.2018. 19:24

Šitie resnie begemoti?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...