Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

T

27.05.2018. 18:57

»

Joņs

Šis gan ir garām. Nu priekš kam piemēram "Ekspertīžu biroja priekšniekam" krosu skriet? Nu viņam darbā to vajadzēs? Lodes ātrumu mērīs skrienot blakus? Būsim godīgi, vadītājiem būtu jēga atcelt. No noteikta amata protams, nevis Iecirkņa priekšniekam, bet galvenās pārvaldes priekšniekiem, vai tml. Tiem...


Jā, bet tad par šo priekšniekošanu uzplečus nost, lai priekšnieko kā civilais. Par šo priekšniekošanu arī izdienu skaitīt ir nepareizi. Nepareizi, ka Velša 5000 eur mēnesī tiks rēķināts izdienas pensijā. Izdiena jāskaita tikai par to laiku, kad ar piščiku skrien pa jumtiem (kā ministre Linda Mūrniece reiz lielījās).

Atbildēt

tad jau forši

25.05.2018. 18:45

»

?

kuru vēl tas interesē, izņemot lapsu un dažus desmitus štata troļļu? Man galīgi pie pakaļas, vai tādi priekšnieki var nokārtot vai nē, viniem nav jāskrien pa ielu un jāķer zagļi, bet jāorganizē darbs


varbūt Tevi vairāk interesēs fakts, ka viņa spējas fiziski aizstāvēt mani, Tevi ir sasaistītas ar došanos ļooooti dāsni apmaksātā pensijā pēc 20mit nodienētiem gadiem un saņemt labu izdienas pensiju jau no 50mit, ko manksā no Taviem nodokļiem?

Atbildēt

25.05.2018. 08:51

»

Jap

Man dzīvē ir bijušas, problēmas un neviens sūds no šiem orgāniem, man nav palīdzējis, šie mēsli- policija un citi valsts izkārnījumi, ir radījuši tikai problēmas


ar šādu attieksmi neko citu tu arī nesagaidīsi. Ja tev problēmas-ej pie psihologa ne uz policiju. Idiņu bars. Pie visām jūsu problēmām vainīga policijas vadība, jo nevar normatīvus nokārtot. Savas slimās galvas vajag ārstēt.

Atbildēt

...

25.05.2018. 08:47

»

Moyartr

Mūsu VP spēj arī kādas reņģēdāju problēmas atrisināt? Tiešām? Piedod nebiju ievērojis, bet iespējams, man vienkārši neveicas, - VP, lai kur un kad tā kādreiz būtu piesaukta manu problēmu risināšanā, nekad nav neko izdarījusi. Ak, jā, izņemot vienu gadījumu no kādiem desmit...


Es parasti atrisinu savas problēmas bez policijas līdzdalības, bet ja tev vienmēr vajadzība iesaistīt policiju, acīmredzot, ne tā dzīvo. Policija nav domāta lai risinātu tavas problēmas.

Atbildēt

?

25.05.2018. 08:44

kuru vēl tas interesē, izņemot lapsu un dažus desmitus štata troļļu? Man galīgi pie pakaļas, vai tādi priekšnieki var nokārtot vai nē, viniem nav jāskrien pa ielu un jāķer zagļi, bet jāorganizē darbs.

Atbildēt

Moyartr

24.05.2018. 22:10

»

Jautājiens

Kad tev dzīvē gadīsies nopietnas problēmas, vai tad arī šeitan pausto atgādināsi Ķuzim, padomu ko un kā rīkoties lietas labā? Tautiski izsakoties- nepird akā no kuras kādreiz var sanāk dzert


Mūsu VP spēj arī kādas reņģēdāju problēmas atrisināt? Tiešām? Piedod nebiju ievērojis, bet iespējams, man vienkārši neveicas, - VP, lai kur un kad tā kādreiz būtu piesaukta manu problēmu risināšanā, nekad nav neko izdarījusi. Ak, jā, izņemot vienu gadījumu no kādiem desmit.

Atbildēt

Jap

24.05.2018. 21:15

»

Jautājiens

Kad tev dzīvē gadīsies nopietnas problēmas, vai tad arī šeitan pausto atgādināsi Ķuzim, padomu ko un kā rīkoties lietas labā? Tautiski izsakoties- nepird akā no kuras kādreiz var sanāk dzert


Man dzīvē ir bijušas, problēmas un neviens sūds no šiem orgāniem, man nav palīdzējis, šie mēsli- policija un citi valsts izkārnījumi, ir radījuši tikai problēmas.

Atbildēt

ja kas

24.05.2018. 16:53

»

tas ir noslepenots

citādi visi uzzinās ka ir praktiski nenoķerami. ķuzis trieku dabūtu, pat ja trīssimt metrus noauļotu


atvieglotās normas ir norādītas MK noteikumos Nr. 288, grozītas 17.04.2018. , kā citādi līdz izdienas pensijai izvilkt?

Atbildēt

Vot

24.05.2018. 16:36

»

Jautājiens

Kad tev dzīvē gadīsies nopietnas problēmas, vai tad arī šeitan pausto atgādināsi Ķuzim, padomu ko un kā rīkoties lietas labā? Tautiski izsakoties- nepird akā no kuras kādreiz var sanāk dzert


Nevajag! Kuzis pa ielām neskrien, bandītus neķer, zem lodēm neiet. No viņa nevienam nekas nav vajadzīgs. Tā kā viņa akā droši var pirst! Tā ir demokrātija, čomiņ!!!! Pird, kur gribi!

Atbildēt

Jautājiens

24.05.2018. 15:23

»

Jap

Skats labs, resnais vepris Ķuzis, skrien krosu, krunkas uz vēdera lēkā uz augšu un leju, mazais krāniņš beržas starp kājām, tikmēršis nobarotais lops gārdzoši elpo, izdvešot agoniskas skaņas... super


Kad tev dzīvē gadīsies nopietnas problēmas, vai tad arī šeitan pausto atgādināsi Ķuzim, padomu ko un kā rīkoties lietas labā? Tautiski izsakoties- nepird akā no kuras kādreiz var sanāk dzert.

Atbildēt

tas ir noslepenots

24.05.2018. 15:09

citādi visi uzzinās ka ir praktiski nenoķerami. ķuzis trieku dabūtu, pat ja trīssimt metrus noauļotu ...

Atbildēt

aliments

24.05.2018. 15:04

Tie normatīvi taču vienkārši izpildāmi, tur pilnīgi pietiek, ja neesi kaut ko sev salauzis vai tamlīdzīgi sevi traumējis. Piemēram, V4 grupa, tas ir 41-45g.v. 1km 5, 21 minūtes, tas ir limits par ko dod vienu punktu, to var veikt ātrā solī ejot.

Atbildēt

Loģiski

24.05.2018. 15:02

Jo dziļāk ministrijā - jo resnāki priekšnieki.
Tālāk cikls:
Jo resnāki priekšnieki - jo jaunākas sekretutkas.
Jo jaunākas sekretutkas - jo labākas atskaites.
Jo labākas atskaites - jo lielākas prēmijas.
Jo lielākas prēmijas - jo resnāki priekšnieki.
Un pa riņķi.

Atbildēt

ARMANDS

24.05.2018. 13:20

Labs, vajadzetu rezltau ari... Tad gan varetu ierekt un es pat dzive aizietu apskatities

Atbildēt

jojo

24.05.2018. 13:05

18.05.2017 ir aizdomīgi daudz vadības vienlaikus nokārtojuši normatīvus- tik daudz mašīnām tak Ezermalas ielā 8 vietas nebūtu- kas, viņi ar kājām no čierīša nāca vai ar autobusu brauca? Jāparēķina, vai Zvirbulis vispār varēja diennakts laikā tik daudz ieskaites pieņemt.

Atbildēt

NACIKI

24.05.2018. 11:14

...Ķuzim,ta liekat mieru...viņam "jāsēž" un jādomā...bet pārējais ir ok...:)

Atbildēt

Uldis

24.05.2018. 09:56

Ķuzis ar Kozlovski un pārējā IeM vadība pamatīgi uzkačājušies, cilājot karotes un glāzītes 23. februārī un 9, maijā, kopā ar Krievijas bandītiem Gulami viesnīcā.

Atbildēt

Rīga laucinieku paradīze

24.05.2018. 09:24

»

zaza

Šitie resnie begemoti


Dzimtcilvēku pēcteči ēd un ēd, kad tiek pie barības Rīgā, to jau daba tā iekārtojusi ģenētiski.

Atbildēt

Ezermalas iela 8

24.05.2018. 08:16

Ķuzis bija ieradies uz fiziskās pārbaudes testiem, visi pārejie tika izdzīti āra no zāles, jo taisot atspoli vietas nepietieka.

Atbildēt

Ķuza alga neatbilts viņa spējām ????

24.05.2018. 08:12

Dotais dokuments pielikumā ir viltots (informacija neatbilsts patiesībai). Ir jāraksta iesniegums prokuratūra, lai veic pārbaudi par dokumentā noradītās informācijas atbilstību reālajai absolūtajai patiesībai.

Atbildēt

ddg

24.05.2018. 05:58

Būs jums slaids ( kaulains ) priekšnieks tas kaut ko mainīs . Pieredze, kārtīgs priekšnieks tas galvenais

Atbildēt

Joņs

24.05.2018. 00:44

Šis gan ir garām. Nu priekš kam piemēram "Ekspertīžu biroja priekšniekam" krosu skriet? Nu viņam darbā to vajadzēs? Lodes ātrumu mērīs skrienot blakus? Būsim godīgi, vadītājiem būtu jēga atcelt. No noteikta amata protams, nevis Iecirkņa priekšniekam, bet galvenās pārvaldes priekšniekiem, vai tml. Tiem labāk eksāmenus uz likumu zināšanu likt. Vairāk noderētu darbā.

Atbildēt

Bongo

23.05.2018. 22:29

Nu kā tas dīvānā pirdēju Uzis var nokārtot normatīvus???!! Apžēliņ, vienīgais normatīvs, ko viņš varētu nokārtot, ir aizsēdēšanās savā amatā krēslā. Tas Uzim ir īpaši mīļš. Tajā viņš neatļaujas pirst. Nekad. Un nekad šajā gadījumā nozīmē NEKAD!!! Tas ir, nevienu pašu reizīti, pat ne vismazāko! Ja tā pavisam godīgi, liekot vienu roku uz sirds, otru uz Bībeles, un vēl zvērot pie visiem svētajiem, garšīgajiem virtuļiem un supergardajiem eklēriem, tad vienu reizi varētu teikt, ka amata krēslā tika pusiepirsts, vai appirsts - par to lai strīdās skoloti filologi. Uzim tas bija viens pīpis. Vārdu sakot, vienā reizē pirmdiens nāca kā traks, bet pamest amata sēdvietu Uzis nedrīkstēja.. tad nu viņš nedaudz, bet tiešām nedaudz pie pacēla no krēsla savu pēcpusi (un tieši par to, dāmas un kungi, viņš saņēma ieskaiti sporta normatīvos!!!)... tātad pie pacēla pēcpusi un pirda!!! Amata krēsls palika neskarts, un Uzis no satraukuma nosvīdis, smagi nopūtās! Jūs varētu jautāt, kāpēc amata krēsls tik svarīgs? Kāpēc to kā ādas dīvānu nevar caurpirst un izmest? Protams, varēja. Bet Uzis instinktīvi juta, ka šis amata krēsls viņam ir pēdējais. Ja to caurpirdīs, citi svarīgāki lielpiržu viņam vaicās - Uža kungs, bet kur ir tavs amata krēsls? Uža kungs durs acis grīdā, sarks aiz kauna, elsos un pūtīs, kaut ko kautrīgi un žēli murmulēs par nejaušu negribētu pirmdienu, kuram sanācis episks 100-gades spēks par godu valsts 100-gadei, bet... Lielpirži to laidīs gar ausīm. Kā šoferis savu amata rīku autobusu nedrīkst iestūķēt grāvī, tā dīvānā pirdējs nedrīkst caurpirst amata krēslu. Tad no amata ir jāatvadās. Nu loģiski - nav krēsla, nav amata. Nav amata, ej slauki ielas... Un Uzim to trakoti negribējās darīt. Iegrimis domās, viņš gandrīz iepirda amata krēslā, bet laikus saliecās uz sāniem, un varenais pirdientrieciens amata krēslam gāja secen. Uzis vēlreiz smagi nopūtās. Šoreiz aiz atvieglojuma.

Atbildēt

Jap

23.05.2018. 22:04

»

Fantoms

Vai kāds vispār ir redzējis, kā vadība kārto šīs ieskaites


Skats labs, resnais vepris Ķuzis, skrien krosu, krunkas uz vēdera lēkā uz augšu un leju, mazais krāniņš beržas starp kājām, tikmēršis nobarotais lops gārdzoši elpo, izdvešot agoniskas skaņas... super!!!

Atbildēt

Zivs

23.05.2018. 20:51

Kam viņiem fiziskā sagatavotība? Viņi taču paši neko neķer. Te drīzāk vajadzētu kārtot pārbaudījumus galvas gabaliem.

Atbildēt

Jānis

23.05.2018. 20:41

Kur Jūs rakstītajā redzat lielisku sagatavotību.? Visiem rakstīts tikai ieskaitīts! Raksta autors vispār zina - kas ir ieskaitīts?

Atbildēt

Fantoms

23.05.2018. 20:20

Vai kāds vispār ir redzējis, kā vadība kārto šīs ieskaites???

Atbildēt

Lauķis

23.05.2018. 18:58

Apskatot dažas šo kungu figūras rodas gan stipras šaubas par spējām šos, kaut vai skriešanas, normatīvus bez pierakstījumiem nokārtot.
Atbalst ierosinājumu kārtot šīs lietas piedaloties arī trešajām personām, ne tikai policijas un normatīvu reģistrēšanas darbiniekiem.

Atbildēt

Jautājums

23.05.2018. 18:41

Kāpēc, priekšnieku normatīvu kārtošanas laikā, nepieaicināt TV un žurnālistus lai to visu pēc tam parādītu tautai?

Atbildēt

zaza

23.05.2018. 18:24

Šitie resnie begemoti?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

18

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

FotoEs tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir sarežģītā situācijā, mēģinot šo kuģi kaut kā izstūrēt cauri Covid pandēmijas izraisītajai krīzei, izmantojot to komandu, kāda nu viņa rīcībā ir nonākusi.
Lasīt visu...

6

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

FotoNe tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās valsts prezidenta Egila Levita kā valsts vadītāja līderības problēma. Acīmredzams, ka valstij sarežģītos brīžos E.Levits vienkārši nespēj vai nevēlas pildīt savus valsts prezidenta pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem", nespējot adekvāti reaģēt uz notikumiem sabiedrībā.
Lasīt visu...

12

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

FotoSmagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus un topinambūrus. Būvēju savu pasauli no tām lietām, kuras uzturēja manu senču pasauli. Tām jābūt pietiekami stiprām, lai uzturētu arī manu, lai gan vēlu iesāktu, lai gan tikai tikko radītu, lai gan maziņu un vēl vārgu, bet MANU PAsauli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....