Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

T

27.05.2018. 18:57

»

Joņs

Šis gan ir garām. Nu priekš kam piemēram "Ekspertīžu biroja priekšniekam" krosu skriet? Nu viņam darbā to vajadzēs? Lodes ātrumu mērīs skrienot blakus? Būsim godīgi, vadītājiem būtu jēga atcelt. No noteikta amata protams, nevis Iecirkņa priekšniekam, bet galvenās pārvaldes priekšniekiem, vai tml. Tiem...


Jā, bet tad par šo priekšniekošanu uzplečus nost, lai priekšnieko kā civilais. Par šo priekšniekošanu arī izdienu skaitīt ir nepareizi. Nepareizi, ka Velša 5000 eur mēnesī tiks rēķināts izdienas pensijā. Izdiena jāskaita tikai par to laiku, kad ar piščiku skrien pa jumtiem (kā ministre Linda Mūrniece reiz lielījās).

Atbildēt

tad jau forši

25.05.2018. 18:45

»

?

kuru vēl tas interesē, izņemot lapsu un dažus desmitus štata troļļu? Man galīgi pie pakaļas, vai tādi priekšnieki var nokārtot vai nē, viniem nav jāskrien pa ielu un jāķer zagļi, bet jāorganizē darbs


varbūt Tevi vairāk interesēs fakts, ka viņa spējas fiziski aizstāvēt mani, Tevi ir sasaistītas ar došanos ļooooti dāsni apmaksātā pensijā pēc 20mit nodienētiem gadiem un saņemt labu izdienas pensiju jau no 50mit, ko manksā no Taviem nodokļiem?

Atbildēt

25.05.2018. 08:51

»

Jap

Man dzīvē ir bijušas, problēmas un neviens sūds no šiem orgāniem, man nav palīdzējis, šie mēsli- policija un citi valsts izkārnījumi, ir radījuši tikai problēmas


ar šādu attieksmi neko citu tu arī nesagaidīsi. Ja tev problēmas-ej pie psihologa ne uz policiju. Idiņu bars. Pie visām jūsu problēmām vainīga policijas vadība, jo nevar normatīvus nokārtot. Savas slimās galvas vajag ārstēt.

Atbildēt

...

25.05.2018. 08:47

»

Moyartr

Mūsu VP spēj arī kādas reņģēdāju problēmas atrisināt? Tiešām? Piedod nebiju ievērojis, bet iespējams, man vienkārši neveicas, - VP, lai kur un kad tā kādreiz būtu piesaukta manu problēmu risināšanā, nekad nav neko izdarījusi. Ak, jā, izņemot vienu gadījumu no kādiem desmit...


Es parasti atrisinu savas problēmas bez policijas līdzdalības, bet ja tev vienmēr vajadzība iesaistīt policiju, acīmredzot, ne tā dzīvo. Policija nav domāta lai risinātu tavas problēmas.

Atbildēt

?

25.05.2018. 08:44

kuru vēl tas interesē, izņemot lapsu un dažus desmitus štata troļļu? Man galīgi pie pakaļas, vai tādi priekšnieki var nokārtot vai nē, viniem nav jāskrien pa ielu un jāķer zagļi, bet jāorganizē darbs.

Atbildēt

Moyartr

24.05.2018. 22:10

»

Jautājiens

Kad tev dzīvē gadīsies nopietnas problēmas, vai tad arī šeitan pausto atgādināsi Ķuzim, padomu ko un kā rīkoties lietas labā? Tautiski izsakoties- nepird akā no kuras kādreiz var sanāk dzert


Mūsu VP spēj arī kādas reņģēdāju problēmas atrisināt? Tiešām? Piedod nebiju ievērojis, bet iespējams, man vienkārši neveicas, - VP, lai kur un kad tā kādreiz būtu piesaukta manu problēmu risināšanā, nekad nav neko izdarījusi. Ak, jā, izņemot vienu gadījumu no kādiem desmit.

Atbildēt

Jap

24.05.2018. 21:15

»

Jautājiens

Kad tev dzīvē gadīsies nopietnas problēmas, vai tad arī šeitan pausto atgādināsi Ķuzim, padomu ko un kā rīkoties lietas labā? Tautiski izsakoties- nepird akā no kuras kādreiz var sanāk dzert


Man dzīvē ir bijušas, problēmas un neviens sūds no šiem orgāniem, man nav palīdzējis, šie mēsli- policija un citi valsts izkārnījumi, ir radījuši tikai problēmas.

Atbildēt

ja kas

24.05.2018. 16:53

»

tas ir noslepenots

citādi visi uzzinās ka ir praktiski nenoķerami. ķuzis trieku dabūtu, pat ja trīssimt metrus noauļotu


atvieglotās normas ir norādītas MK noteikumos Nr. 288, grozītas 17.04.2018. , kā citādi līdz izdienas pensijai izvilkt?

Atbildēt

Vot

24.05.2018. 16:36

»

Jautājiens

Kad tev dzīvē gadīsies nopietnas problēmas, vai tad arī šeitan pausto atgādināsi Ķuzim, padomu ko un kā rīkoties lietas labā? Tautiski izsakoties- nepird akā no kuras kādreiz var sanāk dzert


Nevajag! Kuzis pa ielām neskrien, bandītus neķer, zem lodēm neiet. No viņa nevienam nekas nav vajadzīgs. Tā kā viņa akā droši var pirst! Tā ir demokrātija, čomiņ!!!! Pird, kur gribi!

Atbildēt

Jautājiens

24.05.2018. 15:23

»

Jap

Skats labs, resnais vepris Ķuzis, skrien krosu, krunkas uz vēdera lēkā uz augšu un leju, mazais krāniņš beržas starp kājām, tikmēršis nobarotais lops gārdzoši elpo, izdvešot agoniskas skaņas... super


Kad tev dzīvē gadīsies nopietnas problēmas, vai tad arī šeitan pausto atgādināsi Ķuzim, padomu ko un kā rīkoties lietas labā? Tautiski izsakoties- nepird akā no kuras kādreiz var sanāk dzert.

Atbildēt

tas ir noslepenots

24.05.2018. 15:09

citādi visi uzzinās ka ir praktiski nenoķerami. ķuzis trieku dabūtu, pat ja trīssimt metrus noauļotu ...

Atbildēt

aliments

24.05.2018. 15:04

Tie normatīvi taču vienkārši izpildāmi, tur pilnīgi pietiek, ja neesi kaut ko sev salauzis vai tamlīdzīgi sevi traumējis. Piemēram, V4 grupa, tas ir 41-45g.v. 1km 5, 21 minūtes, tas ir limits par ko dod vienu punktu, to var veikt ātrā solī ejot.

Atbildēt

Loģiski

24.05.2018. 15:02

Jo dziļāk ministrijā - jo resnāki priekšnieki.
Tālāk cikls:
Jo resnāki priekšnieki - jo jaunākas sekretutkas.
Jo jaunākas sekretutkas - jo labākas atskaites.
Jo labākas atskaites - jo lielākas prēmijas.
Jo lielākas prēmijas - jo resnāki priekšnieki.
Un pa riņķi.

Atbildēt

ARMANDS

24.05.2018. 13:20

Labs, vajadzetu rezltau ari... Tad gan varetu ierekt un es pat dzive aizietu apskatities

Atbildēt

jojo

24.05.2018. 13:05

18.05.2017 ir aizdomīgi daudz vadības vienlaikus nokārtojuši normatīvus- tik daudz mašīnām tak Ezermalas ielā 8 vietas nebūtu- kas, viņi ar kājām no čierīša nāca vai ar autobusu brauca? Jāparēķina, vai Zvirbulis vispār varēja diennakts laikā tik daudz ieskaites pieņemt.

Atbildēt

NACIKI

24.05.2018. 11:14

...Ķuzim,ta liekat mieru...viņam "jāsēž" un jādomā...bet pārējais ir ok...:)

Atbildēt

Uldis

24.05.2018. 09:56

Ķuzis ar Kozlovski un pārējā IeM vadība pamatīgi uzkačājušies, cilājot karotes un glāzītes 23. februārī un 9, maijā, kopā ar Krievijas bandītiem Gulami viesnīcā.

Atbildēt

Rīga laucinieku paradīze

24.05.2018. 09:24

»

zaza

Šitie resnie begemoti


Dzimtcilvēku pēcteči ēd un ēd, kad tiek pie barības Rīgā, to jau daba tā iekārtojusi ģenētiski.

Atbildēt

Ezermalas iela 8

24.05.2018. 08:16

Ķuzis bija ieradies uz fiziskās pārbaudes testiem, visi pārejie tika izdzīti āra no zāles, jo taisot atspoli vietas nepietieka.

Atbildēt

Ķuza alga neatbilts viņa spējām ????

24.05.2018. 08:12

Dotais dokuments pielikumā ir viltots (informacija neatbilsts patiesībai). Ir jāraksta iesniegums prokuratūra, lai veic pārbaudi par dokumentā noradītās informācijas atbilstību reālajai absolūtajai patiesībai.

Atbildēt

ddg

24.05.2018. 05:58

Būs jums slaids ( kaulains ) priekšnieks tas kaut ko mainīs . Pieredze, kārtīgs priekšnieks tas galvenais

Atbildēt

Joņs

24.05.2018. 00:44

Šis gan ir garām. Nu priekš kam piemēram "Ekspertīžu biroja priekšniekam" krosu skriet? Nu viņam darbā to vajadzēs? Lodes ātrumu mērīs skrienot blakus? Būsim godīgi, vadītājiem būtu jēga atcelt. No noteikta amata protams, nevis Iecirkņa priekšniekam, bet galvenās pārvaldes priekšniekiem, vai tml. Tiem labāk eksāmenus uz likumu zināšanu likt. Vairāk noderētu darbā.

Atbildēt

Bongo

23.05.2018. 22:29

Nu kā tas dīvānā pirdēju Uzis var nokārtot normatīvus???!! Apžēliņ, vienīgais normatīvs, ko viņš varētu nokārtot, ir aizsēdēšanās savā amatā krēslā. Tas Uzim ir īpaši mīļš. Tajā viņš neatļaujas pirst. Nekad. Un nekad šajā gadījumā nozīmē NEKAD!!! Tas ir, nevienu pašu reizīti, pat ne vismazāko! Ja tā pavisam godīgi, liekot vienu roku uz sirds, otru uz Bībeles, un vēl zvērot pie visiem svētajiem, garšīgajiem virtuļiem un supergardajiem eklēriem, tad vienu reizi varētu teikt, ka amata krēslā tika pusiepirsts, vai appirsts - par to lai strīdās skoloti filologi. Uzim tas bija viens pīpis. Vārdu sakot, vienā reizē pirmdiens nāca kā traks, bet pamest amata sēdvietu Uzis nedrīkstēja.. tad nu viņš nedaudz, bet tiešām nedaudz pie pacēla no krēsla savu pēcpusi (un tieši par to, dāmas un kungi, viņš saņēma ieskaiti sporta normatīvos!!!)... tātad pie pacēla pēcpusi un pirda!!! Amata krēsls palika neskarts, un Uzis no satraukuma nosvīdis, smagi nopūtās! Jūs varētu jautāt, kāpēc amata krēsls tik svarīgs? Kāpēc to kā ādas dīvānu nevar caurpirst un izmest? Protams, varēja. Bet Uzis instinktīvi juta, ka šis amata krēsls viņam ir pēdējais. Ja to caurpirdīs, citi svarīgāki lielpiržu viņam vaicās - Uža kungs, bet kur ir tavs amata krēsls? Uža kungs durs acis grīdā, sarks aiz kauna, elsos un pūtīs, kaut ko kautrīgi un žēli murmulēs par nejaušu negribētu pirmdienu, kuram sanācis episks 100-gades spēks par godu valsts 100-gadei, bet... Lielpirži to laidīs gar ausīm. Kā šoferis savu amata rīku autobusu nedrīkst iestūķēt grāvī, tā dīvānā pirdējs nedrīkst caurpirst amata krēslu. Tad no amata ir jāatvadās. Nu loģiski - nav krēsla, nav amata. Nav amata, ej slauki ielas... Un Uzim to trakoti negribējās darīt. Iegrimis domās, viņš gandrīz iepirda amata krēslā, bet laikus saliecās uz sāniem, un varenais pirdientrieciens amata krēslam gāja secen. Uzis vēlreiz smagi nopūtās. Šoreiz aiz atvieglojuma.

Atbildēt

Jap

23.05.2018. 22:04

»

Fantoms

Vai kāds vispār ir redzējis, kā vadība kārto šīs ieskaites


Skats labs, resnais vepris Ķuzis, skrien krosu, krunkas uz vēdera lēkā uz augšu un leju, mazais krāniņš beržas starp kājām, tikmēršis nobarotais lops gārdzoši elpo, izdvešot agoniskas skaņas... super!!!

Atbildēt

Zivs

23.05.2018. 20:51

Kam viņiem fiziskā sagatavotība? Viņi taču paši neko neķer. Te drīzāk vajadzētu kārtot pārbaudījumus galvas gabaliem.

Atbildēt

Jānis

23.05.2018. 20:41

Kur Jūs rakstītajā redzat lielisku sagatavotību.? Visiem rakstīts tikai ieskaitīts! Raksta autors vispār zina - kas ir ieskaitīts?

Atbildēt

Fantoms

23.05.2018. 20:20

Vai kāds vispār ir redzējis, kā vadība kārto šīs ieskaites???

Atbildēt

Lauķis

23.05.2018. 18:58

Apskatot dažas šo kungu figūras rodas gan stipras šaubas par spējām šos, kaut vai skriešanas, normatīvus bez pierakstījumiem nokārtot.
Atbalst ierosinājumu kārtot šīs lietas piedaloties arī trešajām personām, ne tikai policijas un normatīvu reģistrēšanas darbiniekiem.

Atbildēt

Jautājums

23.05.2018. 18:41

Kāpēc, priekšnieku normatīvu kārtošanas laikā, nepieaicināt TV un žurnālistus lai to visu pēc tam parādītu tautai?

Atbildēt

zaza

23.05.2018. 18:24

Šitie resnie begemoti?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft