Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Domājiet līdzi

11.01.2022. 00:02

Stāsts ir par to ka esmu atradis kaut ko un mēģiniet tagad pierādiet ka tā nav. Internetā var sarakstīt jebko, cita lieta ir saprast vai tā ir patiesība vai kārtējie sekotāju tīkotāji ar saviem drausmīgajiem meliem.

Atbildēt

Juris

10.12.2021. 08:49

»

Te viss pateikts

Viens idiots traktors Parastais savācis kaut kādu rakstu saites, pats neko nav sapratis un mauj kā Zariņa govs buļļa meklējumu laikā...


Nevajag nekur braukt, Latvijā ir 2x vairāk slimnīcu gultas kā Zviedrijā, un 5x lielāka mirsyība no kovida. Arī pēc EU vidējā vajadzētu būt pārsimt mirušiem no vakcīnas, laikam tagad kādi pieci ir uzskaitīti. Viss kā PSRS - čeka regulē visādus knariņus un tik dala naudu no ārzemēm.

Atbildēt

papūlies paskaidrot

07.12.2021. 18:32

»

paskaties

Paskaties spogulī


kāpēc normāliem cilvēkiem varētu interesēt tas, ko tu ieraudzīji spogulī, "farmas trolli"?

Atbildēt

Balagan

07.12.2021. 09:08

Vakcīnvanckaru galvenie argumenti:
Putlers;
Matuška;
Vācies prom.
Vot i visa vakcīnvanckaru Zinātne!

Atbildēt

paskaties

06.12.2021. 19:24

»

papūlies paskaidrot

Kas ir "farma troļļi


Paskaties spogulī

Atbildēt

atceros

06.12.2021. 17:49

»

Pareizi

alternatīvas ir. Starp citu - Tramps un PVO - atceraties


Iedzer Trampa ieteikto balinātāju!

Atbildēt

papūlies paskaidrot

06.12.2021. 13:48

»

troļļi apklustiet

Farma troļļi varat nepūlēties, mēs zinām, kas jums maksā


Kas ir "farma troļļi"?

Atbildēt

Jā ! Zāles ir !

06.12.2021. 12:20

Palasiet par piem.,Japānu ! PALDIES par objektīvu info !
Stiprināsim imunitāti ! Skalosim degunu !.

Atbildēt

tāpēc

06.12.2021. 10:53

»

xxx

Kapec autors neatklaj savu identitati


ka tad viņu ...

Atbildēt

Ko

06.12.2021. 10:09

»

naudas plūsma visu pasaka

Pandēmijas biznesa nauda pasaules mērogā plūst uz ASV! Latvijā- Levit/Kariņa kontos


Ko var gribēt ja valsti (kaut gan to grūti tā nosaukt) vada citas valsts pilsoņi. Neviens nevar kalpot 2 kungiem, vai nu vienu ienīdīs un otru mīlēs.....vai otrādi, bet diviem vienlaikus nevar....

Atbildēt

Protams

06.12.2021. 10:06

»

biologs

Man ir sliktas aizdomas, ka autors ar gēnu inženieriju un citām ar gēniem saistītām lietām ir informēts no kaut kādiem feisbuka vai citu pļāpu vietņu failiem. Izskatās, ka viņam klibo pamatjēdzieni un līdz ar to viss ir neticams


Un šī komentāra autors ir noteikti pasaulē zināms virusologs ar grādu. Varbūt var vārdu un uzvārdu, lai tiešām šim argumenatm būtu kāda jēga!

Atbildēt

Te viss pateikts

06.12.2021. 00:15

»

Kāds tev jautāja?

Paklusēt iemācies


Viens idiots traktors Parastais savācis kaut kādu rakstu saites, pats neko nav sapratis un mauj kā Zariņa govs buļļa meklējumu laikā.

Aizbrauc uz Arābu Emirātiem , tu Ne - parastais, uzzini, kādēl tur vakcinējās maksimums un nēsā maskas, izvairās, nečupojas, sargājas.

Aizbrauc uz Iraēlu, uz Austrāliju, Nīderlandi, Dāniju utt., iestāsti, ka viņi ir muļķi, tādēl nekurini hibrīdkaru Latvijā, brauc projām uz savu "sputniku", uz "matušku" un tad tu parunāsi daudz.

Atbildēt

biologs

06.12.2021. 00:07

Man ir sliktas aizdomas, ka autors ar gēnu inženieriju un citām ar gēniem saistītām lietām ir informēts no kaut kādiem feisbuka vai citu pļāpu vietņu failiem. Izskatās, ka viņam klibo pamatjēdzieni un līdz ar to viss ir neticams.

Atbildēt

Kāds tevi par priekšnieku iecēla?

05.12.2021. 21:58

»

Kāds tev jautāja?

Paklusēt iemācies


Smadzenes ieslēdz, ja tev tādas vispār ir!

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

05.12.2021. 18:18

Intesanti vai Pilsonis parastais kaut vienu no atsaucēs uzrādītajiem avotiem ir arī līdz galam izlasījis? Un, ja ir vai ir kaut pusi sapratis?

Atbildēt

VNO

05.12.2021. 18:13

bende 04.12.2021. 21:12

Gan,,gudrām,, ,gan,,nelietīgām galvām:,, Uz Uzvaras laukumu tiek vesti kokmateriāli,,.
-----------------------------------
Ai kā čekista dvēselīte gaidās trīs!

Atbildēt

VNO

05.12.2021. 18:12

Bet ja runājam nopietni, tad, kad ienāks krievi ar ķīniešiem, mums taču atļaus viņus sadzīt Doma laukumā un nosist ar beisbola nūjām?
------------------------------
Nu 40. gadā principā atļāva. Lumpeņiem bija lieli prieki. Tiesa pēc zināma laika beidzās rijamais, arī lumpeņiem. Ka tik nesanāk tāpat?

Atbildēt

Kāda atšķirība?

05.12.2021. 16:55

»

GG

Vispār jau, sākumā masveidā tika ieprirktas Astra Zeneca, nevis Pfizer


Viisās Latvijā pieejamās ir kovida pīķa proteīns. Gēnus modificējošs.

Atbildēt

Interesents

05.12.2021. 16:52

Bet kā ar adenovīrusa vakcīnām?
Tur iekšā ir it kā tas pats?
Zviedru zinātnieku ar jocīgajiem vārdiem rakstā: "To date, many approved SARS–CoV–2 vaccines, such as mRNA vaccines and adenovirus–COVID–19 vaccines, have been developed based on the full–length spike protein"

Atbildēt

Tev jāsēž

05.12.2021. 15:13

»

Sūda Kankars tovisu labi zin, ka

nošpricēšana ir sakroļošana. Kariņa MK valdība kā Izraēlā noslēgusi slepenus tautai un pūlim komeclīgumus ar Pfizer kompāniju. Un tie jāpilda! Eksperimentālā žļurga jāsalaiž visiem! Un tad vēl un vēl...


Par visu šo publicitāti drīzāk kā jāpatur tevi aiz restēm, par biedinājumu "krievu ruletes" biedriem, troļļiem un kapeiku lasītājiem Putina tualetē, kur tās izbirst no bikšu kabatām, jo pārāk pilnas kabatas, gatavojoties maksāt par hibrīkara pelementu paušanu.

Atbildēt

Hibrīdkara jefreitors

05.12.2021. 14:38

»

Labāk

Šo nosūtīt VDD, ar visiem komentāriem, lai izvērtē šāda hibrīdkara elementu izplatīšanu...


Vispārzināms fakts,ka Austrālija dzīvo antipodi,kuri staigā ar galvām uz leju,tā kā no viņiem lielu saprašanu nevar gaidīt un ņemt piemēru nu ne tik.Izraēla muļķi nedzīvo ,bet tauta tur gaužām viltīga-arī vispārzināms fakts!Putinu vari mēģināt iepriecināt pats,tik šaubos vai izdosies…Nu kaut kā tā…

Atbildēt

at bogdanovs123

05.12.2021. 14:12

»

hm

Aprakstīts gana biedējoši. Bet ... kāda situācijai ar C19 alternatīva? Atļaut masu izmiršanu ar veselu genomu> Atcerieties, kā sākotnēji Milānā praktiski visi apkārtnes pansionāti palika tukši. Vakcinācija tomēr saglāba dzīvības. Var jau kritizēt un apšaubīt, bet tomēr izglāba. Lai iegūtu kolektīvu ...


Patiesībā, mirstošo vecums no covid ir daudz augstāks nekā vidējais mirstošo vecums vispār. Turklāt, ja kādam tik ļoti rup dzīvības, ka viņi ir gatavi ar likumu piespiest visus kaut ko darīt, tad varbūt vajag sākt ar diabēta un lieka svara problēmām, sevišķi rietumos. Šīs problēmas ir atrisināmas ar pareizu diētu. Anglijā diabētiķi paņem 50% no veselības sistēmas budžeta. Mirstošo vecums ir no 35 līdz 64 gadiem. Nezinu vidējo, bet tas ir riktīgi zemāks par 82 gadiem... Un mirstība no šīm slimībām pārsit pandēmiju... Bet ar to neviens necīnās, jo šie slimnieki ienes milzu peļņu farmas kompānijām...

Atbildēt

at bogdanovs123

05.12.2021. 14:06

Moins! Biedējoši. Drīz vakseri sāks pārvērsties par visa veida zombijiem... Būs kā tajā Vila Smita filma " I Am Legend"... Tajā vīrusa skartie (vaksētie un intelektuālā vīrusa skartie) zombiji ienīst un cenšas iznīcināt tos, kas ir normāli un nav kā viņi. Gaisma ir zombijiem nāvējoša tajā filmā, tāpēc šie no tās bēg un to ienīst, kopā ar tiem, kas nav vīrusa paverdzināti. Gaisma simbolizē patiesas zināšanas, patiesus faktus... Un vaksētajiem zombijiem tie nepatīk. Cik iznācis runāt ar vakseriem (tiem kas to darīja labprātīgi un ar dziesmu...), viņi pat nepieļaus kaut viena fakta pateikšanu, kas atmaskotu visu šo viltus pandēmijas vājprātu. Šī iemesla dēļ esmu bloķēts delfos, apollo, tvnet. Vienmēr biju pieklājīgs komentos. Vienmer runāju par faktiem. Nobloķēja mani šajos zombiju un tumsas kontrolētajos kanālos. Ja godīgi, pietiek.com ir tikai nedaudz labāks. Te manus rakstus, kas apskata pierādāmus faktus un likumsakarības visdažādākajās jomās, un kas pierāda daudzu esošo teoriju aplamību dažādās zinātnes jomās, arī nepublicē...

Atbildēt

Pagaidām izdzimteņi Levits, Mūrniece, Kariņš..

05.12.2021. 13:31

»

Sūda Kankars tovisu labi zin, ka

nošpricēšana ir sakroļošana. Kariņa MK valdība kā Izraēlā noslēgusi slepenus tautai un pūlim komeclīgumus ar Pfizer kompāniju. Un tie jāpilda! Eksperimentālā žļurga jāsalaiž visiem! Un tad vēl un vēl...


slēpjas aiz draudiem no Krievijas puses.. kad atrisināsies konflits ar Krieviju, sekos soda saņemšana par 1.2 milj. Latvijas iedzīvotāju sakroļošanu ar vakcināciju.

Atbildēt

Sūda Kankars tovisu labi zin, ka

05.12.2021. 13:05

»

Noname

Kā piespiest šo izlasīt kangkariņam, lai viņš beidzot aptur bērnu masu slepkavu zavadskeni


nošpricēšana ir sakroļošana. Kariņa MK valdība kā Izraēlā noslēgusi slepenus tautai un pūlim komeclīgumus ar Pfizer kompāniju. Un tie jāpilda! Eksperimentālā žļurga jāsalaiž visiem! Un tad vēl un vēl!

Noziedznieki Kariņa vadībā jau plāno sakropļot bērnus no 5 g v šī gada nogalē ar Pfizer.

Atbildēt

Senās dienās

05.12.2021. 12:09

No Ogļu un Tērauda kopienas radās milzu astņkajis Eiropas Komisija.

Laimīga Lielbritanija, ka nevergo Eir Komisijai

Atbildēt

Labāk

05.12.2021. 12:06

»

Noname

Kā piespiest šo izlasīt kangkariņam, lai viņš beidzot aptur bērnu masu slepkavu zavadskeni


Šo nosūtīt VDD, ar visiem komentāriem, lai izvērtē šāda hibrīdkara elementu izplatīšanu.

Klausies ziņojumu, ka Austrālija izvērtējusi potēšanau ar Pfizer bēnus no 5 gadi līdz 12 gadiem - viņi stulbāki, tur nav zinātnieku un pētnieku un viņiem ir "hunta" valdība.

Protams, Latvijā ir vairāk kā vajag stulbu ierobežojumu, kad izrādās, ka vakcinētie ir tie, kuri galvenokārt izplata vīrusu, bet viņiem piešaķir brīvu kustību.

Un žīdi Izraēlā ir muļķi, ka potējās ar Pfizer vai 100 %. Potējas visa pasaule, ka visur ir "hunta".


Beidziet izplatīt melus un hibrīdkara elementus, potējieties ar "Sputniku" un Putins būs priecīgs.

Atbildēt

Kur mēs dzīvojam ?

05.12.2021. 11:45

Zemāk par Krievijas sādžu - tāda ir tiesiskā situācija Latvijā

Latvija neievēro EPAsamblejas vadlīnijas.

Par ko tas liecina?

Atbildēt

Būtiska prasība nrdiskriminēt Latvijas huntai ir vienaldzīga

05.12.2021. 11:34

»

EP asambleja

Eiropas parlamentarā Asambleja 2021.g. 27 janv. ar nospiedošu balsu vairākumu (115 par; 2 pret , 13 atturas) pieņēma rezolūciju Nr. 2361 " Covid vaccines ethical, legal and practical considerations" (Covid-19 vakcīnas ētiskie, juridiskie un praktiskie apsvērumi ) , 7.3.punkts...


Asamblejas atzinumi nav saistoši Latvijas huntai, bet Eiropas Koisijas pat mutvārdu norādes - vakcinēt unvēlteiz vakcinēt! Strauji un neatkāpjoties ne soli.

Asamblejas atzinumi juridiski pamatoti valstu valdību slepenajos līgumos ar eksperietālo vakcīnu pret kovid ražotājiem.

Uz to norāda punkts “7.5.2. izmantot vakcinācijas sertifikātus tikai tam, lai uzraudzītu vakcīnas efektivitāti, iespējamās blaknes kā blakusparādības. “

Bet Latvijas huntas noziedzniekiem tas ir “kā pīlei ūdens”

Pašlaik hunta savus noziegumus slēpj aiz Krievias agresijas draudiem. Bet huntas varoņiem degs zeme zem kājām” neizbēgami.

Atbildēt

paldies autoram

05.12.2021. 11:13

paldies autoram, šo info nosūtiet Kariņam

Atbildēt

Noname

05.12.2021. 10:56

Kā piespiest šo izlasīt kangkariņam, lai viņš beidzot aptur bērnu masu slepkavu zavadskeni?

Atbildēt

EP asambleja

05.12.2021. 10:46

Eiropas parlamentarā Asambleja 2021.g. 27 janv. ar nospiedošu balsu vairākumu (115 par; 2 pret , 13 atturas) pieņēma rezolūciju Nr. 2361 " Covid vaccines ethical, legal and practical considerations" (Covid-19 vakcīnas ētiskie, juridiskie un praktiskie apsvērumi ) , 7.3.punkts:

7.3.1. nodrošināt, ka pilsoņi ir informēti, ka VAKCINĀCIJA nav obligāta, un ka NEVIENS pilsonis netiek pakļauts politiskam, sociālam vai citādam spiedienam vakcinēties, ja pilsonis to NEVĒLAS darīt

7.3.2. nodrošināt, ka NEVIENS NETIEK DISKRIMINĒTS par to, ka NAV vakcinēts saistībā ar iespējamiem veselības riskiem vai NEVĒLĒŠANOS vakcinēties.

7.5.2. izmantot vakcinācijas sertifikātus tikai tam, lai uzraudzītu vakcīnas efektivitāti, iespējamās blaknes kā blakusparādības. "

Atbildēt

Drīzāk

05.12.2021. 10:22

»

elementāri,Vatson

Lai varētu kaut ko salīdzināt ir tas kaut kas jāizdala. SARS–CoV–2 joprojām nav izdalīts,nav tādu tehnoloģiju.Tātad tukšumu identificē ar tukšumu


visa viss dancis notiek starp “neredzamā kovida” iedarbību uz šūnām ar kovid pīķa proteīnu, ko dara arī gēnus modifiējošas vakcīnas. Laboratoriski arī Latvijā antivielas noteic testos pret kovid pīķa proteīna izmaiņām.

Jaunās vakcīnas, ko ražo Francija un Austrija nav gēnu kropļojošās vakcīas, izdevies izveidot vakcīnas, kas saistītas uz pret kovid antivielu pavairošanas bāzes. Līdzīgi Trampa kokeilim, bet vakcīnas veidā. Līdzīgi vakcīnām pret asalām.

Es neticu, tas nebija iespējams agrāk. Ticu, ka mērķis bija sakropļot pūli globāli.

Plāno sakropļot Latvijas bērnus steidzamības kārtā,

Imunizācijas valsts padome izmanto neskaidrības ar omikrona izplatību, lai ar Pfizer/ Moderna vakcīnām steidzami uzsāktu Latvijas bērnu sakropļošanu


Aptuveni pusotra gada laikā ar gēnu modificējošām vakcīnām (visām ir covid pīķa proteīns) Latvijā jau sakropļoti 1 281 510 cilvēku. Īpaši daudz ar Pfizer/Moderna sakropļoti tieši mediķi.

Imunizācijas valsts padomes (IVP) priekšsēdētāja, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja Dace Zavadska, un IVP izmanto neskaidrības ar omikrona izplatību, lai pieņemtu steidzamu lēmumu ar Pfizer/ Moderna vakcīnām jau līdz 2020. gada beigām uzsāktu Latvijas bērnu neatliekamu un steidzamu sakropļošanu.“3. decembrī 08:02
  Jauns.lv / LETA

Lēmums noteikt trīs mēnešu intervālu starp pirmo un otro vakcīnas pret Covid-19 devu bērniem vecumā no pieciem līdz 11 gadiem pieņemts, ņemot vērā apsvērumus saistībā ar potenciālajām blaknēm, kā arī jaunā SARS-CoV-2 omikrona paveida parādīšanos, kas ir raisījis īslaicīgas neskaidrības par pašreizējo vakcīnu efektivitāti pret to, pavēstīja Imunizācijas valsts padomes (IVP) priekšsēdētāja, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja Dace Zavadska.”


Atbildēt

jautājums kovidiotiem

05.12.2021. 09:44

Kā gan "Zviedrijas zinātnieki universitātē, kurā ir pasaules vismodernākās iekārtas genoma izpētē, savos elektroniskajos mikroskopos un ķīmiskās luminiscences skaneros mehāniski (burtiski) ieraudzīja Covid pīķa S proteīnu cilvēka audu šūnu kodolos" varēja to izdarīt, ja jūsējie visu laiku brēca, ka neviens nespēj jums parādīt kāds izskatās SARS–CoV–2 vīruss, jo tas neesot izdalīts?

Atbildēt

IVP prognozē veiksmīgu Latvijas bērnu sakropļošanu

05.12.2021. 08:19

»

Imunizācijas valsts padome izmanto neskaidrības ar omikrona izplatību, lai ar Pfizer/ Moderna vakcīnām steidzami uzsāktu Latvijas bērnu sakropļošanu

Aptuveni pusotra gada laikā ar gēnu modificējošām vakcīnām (visām ir covid pīķa proteīns) Latvijā jau sakropļoti 1 281 510 cilvēku. Īpaši daudz ar Pfizer/Moderna sakropļoti tieši mediķi...


IVP prognozē, ka bērnu devas vakcīnas Latvijā varētu būt pieejamas 2020. gada decembra beigās, līdz ar to decembra beigās vai janvāra sākumā būtu iespējams sākt vakcināciju ar pirmo devu, kas jau būtu pietiekami primārās imūnās atbildes iniciācijai. Otro devu IVP rekomendē bērniem saņemt trīs mēnešus pēc pirmās devas. Augstas imūnsupresijas bērniem primārās vakcinācijas kursa pabeigšanai nepieciešamas trīs devas.
"Pfizer"/"BioNTech" vakcīna līdz šim bija apstiprināta lietošanai bērniem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem.
Šī vakcīna satur par ziņneša RNS dēvēto molekulu, kurā ir instrukcijas pīķa proteīna veidošanai.

Atbildēt

Imunizācijas valsts padome izmanto neskaidrības ar omikrona izplatību, lai ar Pfizer/ Moderna vakcīnām steidzami uzsāktu Latvijas bērnu sakropļošanu

05.12.2021. 08:15

»

Hunta ar 2020. gada 20. decembri plāno sakropļot Latvijas bērnus, neskatoties uz faktu, ka EZA jau reģistrē nekaitīgu vakcīnu pieejamību pret kovid Eiropas Savienībā

Aptuveni pusotra gada laikā ar gēnu modificējošām vakcīnām (visām ir covid pīķa proteīns) Latvijā sakropļoti 1 281 510 cilvēku. Īpaši daudz ar Pfizer/Moderna sakropļoti tieši mediķi...


Aptuveni pusotra gada laikā ar gēnu modificējošām vakcīnām (visām ir covid pīķa proteīns) Latvijā jau sakropļoti 1 281 510 cilvēku. Īpaši daudz ar Pfizer/Moderna sakropļoti tieši mediķi.

Imunizācijas valsts padomes (IVP) priekšsēdētāja, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja Dace Zavadska, un IVP izmanto neskaidrības ar omikrona izplatību, lai pieņemtu steidzamu lēmumu ar Pfizer/ Moderna vakcīnām jau līdz 2020. gada beigām uzsāktu Latvijas bērnu neatliekamu un steidzamu sakropļošanu.“3. decembrī 08:02
  Jauns.lv / LETA

Lēmums noteikt trīs mēnešu intervālu starp pirmo un otro vakcīnas pret Covid-19 devu bērniem vecumā no pieciem līdz 11 gadiem pieņemts, ņemot vērā apsvērumus saistībā ar potenciālajām blaknēm, kā arī jaunā SARS-CoV-2 omikrona paveida parādīšanos, kas ir raisījis īslaicīgas neskaidrības par pašreizējo vakcīnu efektivitāti pret to, pavēstīja Imunizācijas valsts padomes (IVP) priekšsēdētāja, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja Dace Zavadska.”

Atbildēt

hm

05.12.2021. 08:03

Aprakstīts gana biedējoši. Bet ... kāda situācijai ar C19 alternatīva? Atļaut masu izmiršanu ar veselu genomu> Atcerieties, kā sākotnēji Milānā praktiski visi apkārtnes pansionāti palika tukši. Vakcinācija tomēr saglāba dzīvības. Var jau kritizēt un apšaubīt, bet tomēr izglāba. Lai iegūtu kolektīvu imunitāti. jāizslimo 70%. Ap 7.5 miljardi ir Zemes iedzīvotāju skaits. Parēķiniet, arī slimnīcu gultas!
Vakcīnas atstāj ietekmi uz veselību. Bet slimība neatstāj nekādu ietekmi? Ārsti vēl nav paguvuši to novērtēt. Kaut gan jau tagad izskan biedējošas hipotēzes.
Par valdību un politiķiem C19 sakarā cits stāsts.

Atbildēt

Hunta ar 2020. gada 20. decembri plāno sakropļot Latvijas bērnus, neskatoties uz faktu, ka EZA jau reģistrē nekaitīgu vakcīnu pieejamību pret kovid Eiropas Savienībā

05.12.2021. 07:59

Aptuveni pusotra gada laikā ar gēnu modificējošām vakcīnām (visām ir covid pīķa proteīns) Latvijā sakropļoti 1 281 510 cilvēku. Īpaši daudz ar Pfizer/Moderna sakropļoti tieši mediķi.

Vai zināt, cik par savējo nošpricēšanu mēnesī saņēma medmāsas? Brutto alga bez nodokļiem 5000 - 9000 €. To atklāj Aizliegtais paņēmiens.2020. gada 20. decembrī hunta gaida Pfizer vakcīnas 5-11 g v bērniem, kas izsauc miokardītu.

Hunta neko nedara tautas un sabiedrības labā. Noklusē par jaunajām vakcīnām, kas nemaina cilvēka genomu, bet ir līdzīgas vakcīnai pret masalām vai gripu. Hunta neko nedara, lai šīs vakcīnas nonāktu mums un mūsu bērniem.2. decembrī 16:22
  Jauns.lv / LETA

Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) ceturtdien sāka paātrinātā izvērtējuma procedūru Francijas un Austrijas biotehnoloģiju kompānijas "Valneva" vakcīnai pret Covid-19.
Eiropas Komisija (EK) jau ir parakstījusi līgumu, kas paredz, ka kompānija Eiropas Savienībai (ES) piegādās līdz 60 miljoniem vakcīnas devu.
"Valneva" vakcīnā izmantots deaktivēts vīruss, nevis jaunā RNS ziņneša tehnoloģija, kurā balstītas "Pfizer"/"BioNTech" un "Moderna" vakcīnas. EZA informēja, ka pētījumos "Valneva" vakcīna ir veidojusi antivielas pret koronavīrusu.

3. decembrī 08:02
  Jauns.lv / LETA

Lēmums noteikt trīs mēnešu intervālu starp pirmo un otro vakcīnas pret Covid-19 devu bērniem vecumā no pieciem līdz 11 gadiem pieņemts, ņemot vērā apsvērumus saistībā ar potenciālajām blaknēm, kā arī jaunā SARS-CoV-2 omikrona paveida parādīšanos, kas ir raisījis īslaicīgas neskaidrības par pašreizējo vakcīnu efektivitāti pret to, pavēstīja Imunizācijas valsts padomes (IVP) priekšsēdētāja, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja Dace Zavadska.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja Dace Zavadska plāno, ka bērnu vecumā no 5 līdz 11 gadiem vakcinācijas process Latvijā sāksies pēc vakcīnu saņemšanas Latvijā un IVP rekomendācijas saņemšanas un informācijas sniegšanas ārstniecības iestādēm un ģimenes ārstiem.

EZA ir reģistrējusi "Pfizer"/"BioNTech" Covid-19 vakcīnu lietošanai bērniem vecumā no 5 līdz 11 gadiem.

IVP prognozē, ka bērnu devas vakcīnas Latvijā varētu būt pieejamas 2020. gada decembra beigās, līdz ar to decembra beigās vai janvāra sākumā būtu iespējams sākt vakcināciju ar pirmo devu, kas jau būtu pietiekami primārās imūnās atbildes iniciācijai. Otro devu IVP rekomendē bērniem saņemt trīs mēnešus pēc pirmās devas. Augstas imūnsupresijas bērniem primārās vakcinācijas kursa pabeigšanai nepieciešamas trīs devas.
"Pfizer"/"BioNTech" vakcīna līdz šim bija apstiprināta lietošanai bērniem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem.
Šī vakcīna satur par ziņneša RNS dēvēto molekulu, kurā ir instrukcijas pīķa proteīna veidošanai.

Atbildēt

Un tie ir tavi "argumenti"?

05.12.2021. 00:57

»

Un

tie ir tavi argumenti? Laikam esi kādas palīgskolas ģēnijs


Visticamāk, tu esi izslēgts no sevišķi aprobežotu indivīdu palīgskolas par nesekmību.

Atbildēt

Es "trollis"

04.12.2021. 23:39

»

xxx

Kapec autors neatklaj savu identitati


VDD tāpat mani atklās, ka izplatu melus, "loti ticamus".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....