Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nopietni?

09.12.2020. 14:34

»

Edgars

Šis portāls iet pa skuju taku


Šis ir vienīgais alternatīvais portāls cenzētajai Delfi, Tvnet un apollo info! Bet jā šī vietne ir tiem kas vēl ir spējīgi domāt! Acīmredzot ne visiem!

Atbildēt

ta ir mulku zemes rutina

09.12.2020. 13:22

»

Edgars

Šis portāls iet pa skuju taku


Aizvakar Krievija sakas masveida iedzivotaju brivpratiga bezmaksas potesana pret covid-19. asv kolonijai mulku zemei latvijai dodot ceribas uz nakosa gada 2 kvartalu !

Atbildēt

ANO dati un prognoze

09.12.2020. 13:18

»

sumi

un kā ar valstu iedzīvotāju skaita prognozi 2025


https://countrymeters.info/en/Latvia

Atbildēt

Edgars

09.12.2020. 12:23

Šis portāls iet pa skuju taku.

Atbildēt

sumi

09.12.2020. 11:37

un kā ar valstu iedzīvotāju skaita prognozi 2025?
https://deagel.com/forecast

Atbildēt

Ivo

09.12.2020. 11:07

»

citiem

tas ir kovidšovs (cik jautri!), citiem, mediķiem - smags darbs, vēl citiem - agrāka nāve


Katru gadu no gripas Latvijā nomira vairāk nekā tagad no covid..reizes divas..covid ir bizness kas savā ienesīgumā jau pārspēja tabaku un alkoholu..

Atbildēt

citiem

09.12.2020. 11:03

tas ir kovidšovs (cik jautri!), citiem, mediķiem - smags darbs, vēl citiem - agrāka nāve.
Pret ko mums cīnīties? Viens pret visiem, visi pret vienu! Tas jau ir pieredzēts. Kaut vai pret slimu meiteni.

Atbildēt

Ivo

09.12.2020. 10:52

Krievijas dzīvnieki tā piesārņo dabu ka visi ierobežojumi ES to nevar kompensēt..

Atbildēt

Ivo

09.12.2020. 10:47

Raksts ir pareizs..padumjām zviedru zosīm ir jāpasaka kas viņas ir patiesībā..

Atbildēt

tādu pilna pasaule

09.12.2020. 10:35

"Runāsim beidzot skaidru valodu, jauniešu vidū populārais „grētisms” un zaļais feiks ir Demokrātu partijas un globālo finanšu klanu karš pret nacionālajām valstīm un rūpniecībām, uzspiežot „zaļo dīlu” un kvotas, lai izputinātu un salauztu tās. Tā ir kovidafēras monētas otrā puse – tieši tik vienkārši. „"
Tieši tā.

Atbildēt

Labi

09.12.2020. 09:48

Loti labs raksts! Vēlos vēl piebilst, ka šis ir ļoti nopietns laiks un vēl katram ikvienam ir dots šis laiks lai pieņemttu lēmumu, kurā pusē palikt. Ļaunais ir zaudējis, tas ir tikai laika jautājums. Bet sliktā ziņa ir tā, ka viņš paraus līdzi ikvienu, kas nostāsies viņa pusē, viņš nezaudēs viens. Tāpēc pieņemiet pareizas izvēles, kurā pusē palikt un par ko karot!

Atbildēt

lauķis

09.12.2020. 09:33

»

Taboo

Klimata pārmaiņas ir fakts. CO2 palielnās - fakts. Bet - katram kokam ir divi gali. Ne viss ir tik melns, kā mālē mainstrīms.... 2030 visi neizmirs un 2050 arī nē, pat ja neviens neko nemainītu ar CO2 emisijām... Parīzes vienošanās izpildāma (maz ticams, ka tas realizēsies) dedzinot triljonus - ievērojamas...


CO2 afēra ir viena no lielākajām pasaulē,ja nebūtu co2 tad tā būtu jāizdomā.
Jā,klimats mainās,bet mēs tur ietekmēt nevaram neko.
Un nevajag jaukt dabas piesārņošanu ar rūpēm par co2.

Atbildēt

Draugi

09.12.2020. 09:28

Raksta beigās, autora ievietotais citāts runā par pašu autoru, kura melnbaltais pasaules skatījums var īsā laikā nogalināt daudz šī raksta piekritējus.

Atbildēt

nacionāl sociālisma atdzimšana

09.12.2020. 07:05

krievu sociālisti sauca par fašismu.
Garīgi slimajiem vienmēŗ utopiskas idejas un daudzi uz tām pelna....

Atbildēt

beidzot

08.12.2020. 22:20

pareizs raksts un pareizas domas!

Atbildēt

Taboo

08.12.2020. 22:07

Klimata pārmaiņas ir fakts. CO2 palielnās - fakts. Bet - katram kokam ir divi gali. Ne viss ir tik melns, kā mālē mainstrīms.... 2030 visi neizmirs un 2050 arī nē, pat ja neviens neko nemainītu ar CO2 emisijām... Parīzes vienošanās izpildāma (maz ticams, ka tas realizēsies) dedzinot triljonus - ievērojamas summas, kas dotu iespaidu uz valstu GDP (turīgumu, kas ar civlēku labāku dzīvošanu). Ir gudrāki (lētāki) veidi, kā rīkoties.

Atbildēt

ja jau izlasīji,

08.12.2020. 21:17

»

?

Kāpēc tāds slims murgs tiek vispār publicēts


tad vēl ir cerība, ka nāksi pie prāta...

Atbildēt

Grēta

08.12.2020. 21:07

Uz Latviju nebraukšu,te ir ķerus, viņš mani aizvietos

Atbildēt

Starp dzirnakmeņiem ..joprojām

08.12.2020. 20:33

Kad sarunas starp ASV un ES par Transatlantisko tirdz. vienošanos cieta neveiksmes, notika un notiek ASV un NATO uzbrukums ES. Līgums paredzēja, ES neiepirks Krievijas un Ķīnas preces. Tostarp gāzi. Vācijas protests pret Nordstream-2 gāzesvadu utt.

Tikko izgāzās sarunas, pretošanos sarunām veicināja Francijas galīgais lēmums, ASV uzsāka uzbrukumu ES ar migrantu plūdiem Vācijai, Itālijai, Francijai, Spānijai, Grieķijai no Sīrijas un Afganistānas, apmaksājot ceļošanu. Pēc tam organizēja haosu ar dzeltenajām vestēm Francijā, par Francijas prezidentu ekonomikas sagraušanai iecēla nevienam nezināmu Makronu. Tad sekoja Covid-19 bioloģiskais ierocis ar plānoto vakcināciju un ekonomiku sagraušanu, paniku ceļot ar masveida testēšanu, vienlaikus turpinot izplatīt Covid-19 pa dažādiem ceļiem.

Nekas cionistuprāt tā neveicina saprašanos kā bads. Tādā veidā, iznīcinot ES ekonomiku, ASV plāno mazināt Ķīnas un Krievijas globālo ietekmi, jo ekonomiski novājinātā ES nevarēs iepirkt Krievijas un Ķīnas preces, palielinot ārējo parādu, kas dos iespēju atsavināt valstu infrastruktūras - hesi, lidostas utt.

ES valstis pašas piespiedīs lūgties pēc Transatlantiskā tirdz. līguma ar ASV un Kanādu! Līgumus parakstīs ASV marionetes kā E. Levits un K. Kariņš.

Valsts jau noteikusi “ārkārtas stāvokli” Covid-19 pandēmijas apstākļos.

Valstij ir tiesības noteikt arī “izņēmuma stāvokli”, izvedod ielās NATO armiju.

Lai noteiktu “izņēmuma stāvokli”, ir jābūt priekšnoteikumiem un kādam pamatojumam, kura vēl nav, bet tiek meklēts. Loģika prasa, ka jābūt valsts drošības apdraudējumam, ko var radīt saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu tikai “teroristi”.

Lai noteiktu, ka “teroristi” ir tie, kas ar savu parakstu par atteikšanos no vakcinācijas apdraud valsts drošību, tiek precizēts termins “terorists” ar notiekošajiem Krimināllikuma grozījumiem, lai var ierosināt kriminālprocesus pret personām, kas ar “atteikšanos no vakcinācijas” “aicina neierobežot Covid-19 izplatību”.

Atbildēt

Elise

08.12.2020. 20:31

Driz tie visi cilveku spidzinataji nonaks pamatiga elle!vini mirdami nevares tik vienkarsi nomirt.

Atbildēt

?

08.12.2020. 20:26

Kāpēc tāds slims murgs tiek vispār publicēts??
Es taču tērēju savu laiku to lasot.

Atbildēt

varbūt labāk nevajag

08.12.2020. 20:24

"Mēs (..) mācīsim bērniem skolā fiziku, ķīmiju, dabaszinātnes un matemātiku"

Labāk lai ar to nodarbojas kāds, kam par to ir kaut neliela sajēga!

Atbildēt

savādais covidkroplis

08.12.2020. 20:14

»

savādi gan...

"jāņa zariņa" teksts izskatās pa taisno nācis no kremlja aģitpropa plauktiem


nepatīk taisnība,mēslu vabole?

Atbildēt

...

08.12.2020. 19:50

»

savādi gan...

"jāņa zariņa" teksts izskatās pa taisno nācis no kremlja aģitpropa plauktiem


Nezinu ka tur ir ar Jāni Zariņu,bet Kremlis ir starptautiskā rabināta pakļautībā.

Atbildēt

savādi gan...

08.12.2020. 18:50

"jāņa zariņa" teksts izskatās pa taisno nācis no kremlja aģitpropa plauktiem...

Atbildēt

Hfx

08.12.2020. 18:35

Gruti buus izmezst so ierednu armiju vini balso pasi par sevi uznemejam ar lv kapitalu audits garantets no lielajiem neies algae Uz rokas menesi vis 20 pakam jabuut jaunie ziepes veel lielakas un tie nekadas bubesas stipri japadomaa

Atbildēt

Lasītājs

08.12.2020. 18:20

Labs raksts. Var papildināt, ka koki barjas ar to CO2, ja ir par maz, tad slimo. Piemērs kastaņi, māju pagalmos, kur gais ir tīrs, salīdzinot ar tuvumā esošo autostrādi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....