Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

labvēlis

22.04.2022. 19:09

»

Elita Vaidemane

Draugi! Dāmas un kungi! Biedri! 13. Saeimas deputāti...


Veidemane,kur tu biji visus šos astoņus gadus,ka "neredzēji" ukru apšaudītos Doņeckas un Luganskas apgabalus???Baigā nacionāliste???Ej tak tu .irst!!!!Tur gāja bojā ...tu labi zini cik sievietes,sirmgalvji,bērni!!!Ko tu varētu pateikt asv nošautajiem civilajiem Irākā? Tavas pasaku valsteles-asv pauers savulaik ano pavicināja veļas pulveri un visa pasaule noticēja!!!Slava Krievijai,lai izdodas!

Atbildēt

Jānis

22.04.2022. 19:07

Bordāns iznāca no skapja un aizbrauca pie sava civilās savienības biedra Juraša

Atbildēt

turpinājums

22.04.2022. 18:36

»

ieplānot nākamo būsterīti

¿..Latvijas prokremliskie mediji uzbrūk cilvēkiem, kuri ir neērti Krievijai? Tas jau ir kaut kas. Tātad - ja tiek kritizēts kāds kurš ir neērts Krievijai, tas ir slikti, un ja medijs nevēlas tikt klasificēts kā prokremlisks, tad no šādas kritikas vajadzētu atturēties. Turpretī, ja kritizējamais ir ērts...


Lai medijiem būtu vieglāk orientēties, kurus kritizēt un kurus nē, vajadzētu sastādīt 2 sarakstus - vienā tos kuri ir neērti Krievijai un tāpēc atstājami mierā, un otru ar tiem kuri Krievijai ir ērti un kurus var un vajag kritizēt pēc pilnas programmas. Tātad - modrība, modrība un vēlreiz modrība.

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

22.04.2022. 18:28

¿..Latvijas prokremliskie mediji uzbrūk cilvēkiem, kuri ir neērti Krievijai? Tas jau ir kaut kas. Tātad - ja tiek kritizēts kāds kurš ir neērts Krievijai, tas ir slikti, un ja medijs nevēlas tikt klasificēts kā prokremlisks, tad no šādas kritikas vajadzētu atturēties. Turpretī, ja kritizējamais ir ērts Krievijai, tad var un vajag kritizēt.

Atbildēt

labvēlis

22.04.2022. 18:27

Par nra-neitrāla attieksme...taču LTV1 un TV3-kaut kas unikāls!!!Apgriezta reāla PROPAGANDA Krievijai!!!Tieši kā PSRS laikos-mēs jums sakām,jums jātic!!!Savulaik bija teiciens par kino:ir labas filmas,ir sliktas filmas un ir indiešu filmas.Tad tie trešie,diemžēl,ir abi minētie ziņu kanāli!!!Pat asv neatļaujas tik klaju dezu laist ēterā!!!Paskatās ukru komentus-aiziet,derēs!Par to pašu nelaimīgo(komandieru nolaidība vai,visticamāk,diversija)kreiseri "Moskva":ukri sašāva,tūliņās nogrima!Nu,tā taču nebija!Nogrima,protams,bet pusceļā uz Sevastopoli!Kāds ierosināja kaut ko par dezas izplatīšanu?:))

Atbildēt

TYT

22.04.2022. 17:55

»

jaajaa

...katram savs...man Bordāns patīk


Labāk met aci uz Jurašu. Viņš nesmādē abus dzimumus.

Atbildēt

FKK

22.04.2022. 17:53

»

Ka tur bija

pietiek vai kads cits medijs (neatceros precīzi ) bija publicējis info, ka advokats Varpiņš veda uz sarunam pie Brdana kaut kadu čehu delegaciju


Jā, un Bordāna partijbiedrs Linkaitis, tas kurš agrāk apkalpoja oligarhu uzņēmumus, sēdēja ZZS un Vienotības kontrolētās padomās, nonākot valdība ātri sakārtoja daudzmiljonu līgumu ar korupcijā pieķertu čehu kompāniju par vilcienu iepirkšanu. Bordānam nekas nebija iebilstams.

Atbildēt

jaajaa

22.04.2022. 17:41

...katram savs...man Bordāns patīk...

Atbildēt

Miša>Xm

22.04.2022. 17:22

»

millers

viņa ir normāls cilvēks, bet tu, padibene atejas zemākajos slāņos


Tas tikai tapec, ka pats neesi LV integrejies.

Atbildēt

Amanda

22.04.2022. 17:20

Bet mani interesē-ko domā tautas lielākā daļa-darba ņēmēji, ne kaut kādi sīkaļas-prihvatizatori-uzņēmēji.

Atbildēt

par Eiropas vērtībām atbilstošiem vadītājiem

22.04.2022. 15:44

“Esmu drošs, ka jaunais vadītājs, balstoties uz tiesiskuma vērtībām, spēs nodrošināt Latvijas cietumu sistēmas attīstību un realizēt praksē Eiropas vērtībām atbilstošas sodu izpildes sistēmas uzdevumus,” uzsvēris tieslietu ministrs Jānis Bordāns.

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 14:59

»

millers

iemācies rakstīt cilvēku valodā, jo tavus verbālos izkārnījumus spēj saprast tikai tie, kuri dzīvo alās moskovijas apkārtnē un vakariņās ēd klaiņojošus suņus, kā tavi brāļi ukrainas teritorijā, jo (dižā) krievelijas armija aizmirsusi apgādāt savējos ar paiku


Странно, а вот Чулпан Хаматову все понимают. Хотя говорит на русском. Удивительно, да? Вы, может, ей напишите официальное письмо с возмущениями?

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 14:23

»

Tvoj sobačij padla koment

ņečitaju. Tebe zdes ne mesto! Ubijca un okupant


капец ту еси тик ляуна бутне? Ту аграк садарбойес ак окупантием, ун тагад гриби бут светакс пар Ромас павесту, я?)))

Так понятнее?)

Atbildēt

slikta atmiņa

22.04.2022. 13:57

Daļa bailīgo Latviešu kopā ar Hitlera armiju muka uz rietumiem, viņus tās uzņēma, izmitināja, izskoloja un nejautāja, kas esi? Drošie palika dzimtenes mežos un cīnījās, gaidot atbrīvotāju no rietumiem, neatnāca. Pašlaik sākām bēgļiem izvirzīt prasības. Zviedri, gan Latviešu leģionārus izdeva sarkanajiem.

Atbildēt

Ka tur bija

22.04.2022. 13:12

pietiek vai kads cits medijs (neatceros precīzi ) bija publicējis info, ka advokats Varpiņš veda uz sarunam pie Brdana kaut kadu čehu delegaciju.


Tur taja ministrijā valda korupcija.

Atbildēt

Bordāns neveiksmīgi kopē Ukrainas prezidentu

22.04.2022. 13:10

Fotogrāfijā Bordāns NEVEIKSMĪGI kopē Ukrainas prezidentu, domājot ka tauta muļķe un neatšķirs šo liekulīgo dabu.

... viņa dēls neglīti pārkāpjot lietvedību darbojas tiesā.

Atbildēt

hoholi atkal dabūja iekšās

22.04.2022. 12:53

Украинские танковая колонна предприняла попытку прорыва в район Гоптовки (пограничный пункт пропуска на украинско-российской границе в Дергачёвском районе Харьковской области). Пункт пропуска Нехотеевка закрыт до особого распоряжения.
Сегодня в 6:30 утра ВСУ предприняли попытку прорыва в районе Гоптовки. Техника двигалась из села Светличное в сторону Казачьей Лопани. Вооружёнными силами Российской Федерации была зафиксирована колонна до 15 единиц бронетехники. Был открыт огонь, в результате которого 6 единиц подбито и уничтожено противотанковыми ракетными комплексами, по оставшимся ведётся прицельный огонь из РСЗО.

Atbildēt

Dajosh po sortiram .........:D

22.04.2022. 12:44


Путину нужна любая "победа" до 9 мая. Хотя бы захваченный сортир. "Мы за ценой не постоим", даже если придется снять еще 100 ТикТок видео

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 12:44

»

Izcils arguments

Tirdzniecības kameras līkdeguņu aptauja liecina !!!! ka Bordāns ir bīstams mūsu rebēm


Ну вот как раз и великолепный аргумент "если нас критикуют, значит, мы все делаем правильно".))
"Враги, кругом враги, критикуют без повода, не ценят, один я Дартаньян, никому верить нельзя"- Борданс aka Путин))
Юраш мог бы стать будущим "Шойгу". Кто там на роль "Лаврова" подходит?

Atbildēt

he, he

22.04.2022. 12:39

»

Izcils arguments

Tirdzniecības kameras līkdeguņu aptauja liecina !!!! ka Bordāns ir bīstams mūsu rebēm


Muļķi, kas nesaprot, kādas sekas ir viņu darbībai, ir bīstami pilnīgi visiem.

Atbildēt

Krautmanim

22.04.2022. 12:33

»

Elita Vaidemane

Draugi! Dāmas un kungi! Biedri! 13. Saeimas deputāti...


Piemkārt, ko te ielīdusi Veidemane? Bet teiktais rakstā, ka: "Te jāteic, ka nra.lv un “Neatkarīgā” nav nekāds propagandas kanāls, bet nopietna kvalitatīvā prese, kurā ikviens žurnālists ir Latvijas patriots"- nu, nu. Krautmani, NRA ir vieni meli, partiju, kas nav ZZS, nomelnošana, aprunāšana, NRA ir lemberga, ZZS un komunistu propagandas rupors, vienos vārtos. BVisi mēsli tiek celti gaismā, ko izsakās Lembergs par citām partijā, sevišķi par tām, kuras vai kuri nevcieš korupciju un naudas miljardu zagšanu, kuri necieš "Tiesāšanos kā ķēķī", kuri cenšas kaut ko sakārtot, novērst korupciju utyt.

NRA ir dzeltena, līdz riebumam, prese.

Atbildēt

Izcils arguments

22.04.2022. 12:30

Tirdzniecības kameras līkdeguņu aptauja liecina !!!! ka Bordāns ir bīstams mūsu rebēm.

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 12:28

»

Ja ņečitaju tvoju hujņu pidarass

Pošol von suka


Читаешь) А где пропало "я не понимаю"?) Или вас там несколько? Как там правильно, не тролли, а эльфы? Или просто обиженные?)

Atbildēt

Fermeris

22.04.2022. 12:17

»

Rio

Pēc vatniku sagrāves ukrainā , kur piedalās mūsu puiši ,ukrainas bataljons azov ieradīsies latvijā un palīdzes latviešiem atgūt brīvību no 5 kolonas


Rudenī es AZOV iearšu dziļāk augsnē , pēc pāris gadiem būs labas saulespuķes.Pateiktu, Tev, idiot, kas ieradīsies Latvijā un Tevi atbrīvos, bet Zaratustra neļauj.

Atbildēt

KARA NAV

22.04.2022. 12:11

Nav konflikta starp krieviem un ukraiņiem.Nav konflikta starp Krieviju un Ukrainu. Ir globāla sadursme bez robežām. Un šajā sadursmē katram ir jāapzinās savas intereses un savi ienaidnieki.Ienaidnieks ir globālais finansu kapitālisms , kuram ir Baidena, Makrona, AZOV, COv19 un Kariņa pagaidām vēl neizdauzītā seja.
JKP izdzimteņi un JV finansiālistu aģentūra ir tie kadri, kuri visvairāk apdraud Latvijas iedzīvotājus.Koalīcija un sorosītu organizācijas ir šī globālā finansu kapitāla sulaiņi un es ļoti ceru, ka viņu morāla un fiziska iznīcināšana vairs nav aiz kalniem. Pakojiet koferus, sātanisti! Sekojiet abiem sīkajiem suņa bērniem no JKP, kas turas tālāk no LV tiesas un tuvāk saviem kukuļiem un ofšoriem. Kuri šobrīd briest arī Ukrainas otkatiem.

Atbildēt

Lgbt

22.04.2022. 11:48

Šim saldam pārītim ir jāuzmanās tur, lai neizvarotu abus krievu okupanti. Ukrainā okupanti izvaro sievietes bērnus, tagad pat pensionarus, velāk aizved uz sibīriju.

Atbildēt

Muļķības

22.04.2022. 11:22

»

Redzēsim

Ja spēs izrāpties no aplenktās Azovstaļ rūpnīcas gruvešu katakombām, tad varbūt


Jo Azovstaļ Zeļenskim un rietumiem vajag, laitetorizētu Rietumus, prasot ieročus, bet Krieviju terorizē hasidi, jo nebūs sarunu.. sarunu par cionistu Hazāriju…

Atbildēt

Tad nu gan!

22.04.2022. 11:19

»

Aizbrauca

Tur noteikti pēctam nāks iekšā lielas investīcijas infrastruktūras atjaunošanai un šie abi noteikti meklē galus kā būt noderīgiem piķīša apguvē :))) jo viņu iemaņas un zināšanas optimizēšanā ir fantastiskas


Neko tur neatjaunos! Ideāls variants deindustrializācijai un cilvēkkapitāla globālai samazināšanai, jo “demokrāttijai” cipvēkkapitāla uturēšanai tās ir lielas bezjēdzīgas izmakses.

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 11:07

Līdzīgā veidā pa dzīvi staigā arī Bordāns un viņa komanda, kas to vien zina kā apsaukāties. “Oligarhi”, “Kremļa pakalpiņi”, “koruptanti” un citi neesoši mošķi un bubuļi ir aplenkuši konservatīvos no visām pusēm un dara pāri. Tāpat arī Krieviju ir aplenkuši “banderovieši” un imperiālisti. Putina un Bordāna paranoja ir ļoti līdzīga.
Вполне возможно, что стратеги JKP это поняли и сознательно используют. Раз у Путина в России получается, почему не может получиться у Бордана? Правда, между этими персонажами пропасть в плане позиции, ресурсов и влияния, но попробовать же можно?

Тем более те же стратеги прекрасно видят, что многим латышам не нравится по понятным причинам Путин, но при этом многие латыши позитивно вспоминяют авторитарного Ульманиса 1. То есть в обществе есть запрос на сильного хозяина. Другой вопрос, опять насколько же именно сам Борданс ассоциируется с Ульманисом

Поэтому замени Запад на Лемберга, защиту русских за рубежом на защиту правосудия - вот тебе и готова модель поведения!
Но вот с харизмой у Бордана беда.. тут уж никак..да еще это непонятное окружение.. непонятный Юраш.. этот Фелдманис из Сейма, которого Калвитис размазал на Kas notiek Latvijā как ребенка.. поездка Борданса в США и жалобы на систему правосудия, где сам же министр...
Отсюда и рейтинг..

Atbildēt

he, he

22.04.2022. 10:05

»

Aizbrauca

Tur noteikti pēctam nāks iekšā lielas investīcijas infrastruktūras atjaunošanai un šie abi noteikti meklē galus kā būt noderīgiem piķīša apguvē :))) jo viņu iemaņas un zināšanas optimizēšanā ir fantastiskas


Varbūt Bordāns ar Jurašu arī uz to cer, taču, ja viņi būtu gudrāki, tad saprastu, ka Ukraina šo karu neuzvarēs, bet uzvarētājiem rietumi naudu sagrautās Ukrainas infrastruktūras atjaunošanai nedos, drīzāk uzliks nākmajam Ukrainas režīmam sankcijas un prasīs atdot Zeļenska režīmam karošanai iedoto naudu.

Atbildēt

Vienkārši es

22.04.2022. 10:04

Nožēlojami tie ļautiņi,kas balsoja par šiem Bordānu, Jurašu!!!,Rancānu,Eglīti,FeldmaniRiekstiņu,tam izglītības ministres.Borfāna dēls kā uzvedas tiesas namà,protams,to viņš atļaujas,jo tētiņš tieslietu ministrs.Jurašs aizlaidas uz Ukraiņu lai izvairītos no tiesasnaigaos spečuks kara lietas.Jums smiekli nenāk?

Atbildēt

Aizbrauca

22.04.2022. 09:50

Tur noteikti pēctam nāks iekšā lielas investīcijas infrastruktūras atjaunošanai un šie abi noteikti meklē galus kā būt noderīgiem piķīša apguvē :))) jo viņu iemaņas un zināšanas optimizēšanā ir fantastiskas :))))

Atbildēt

Redzēsim

22.04.2022. 09:45

»

Rio

Pēc vatniku sagrāves ukrainā , kur piedalās mūsu puiši ,ukrainas bataljons azov ieradīsies latvijā un palīdzes latviešiem atgūt brīvību no 5 kolonas


Ja spēs izrāpties no aplenktās Azovstaļ rūpnīcas gruvešu katakombām, tad varbūt.

Atbildēt

Precizējums

22.04.2022. 09:09

JKP piekoptā politika visdrīzāk atbilst neotrockismam (populāra Rietumos un pazīstama kā neokonservatīvisms). Tie, kuri ir mācījušies vēsturi, zin, ka trockisms bija komunistiskās idealoģijas visagresīvākā forma, kura praktiski noliedza personības izvēles brīvību un tiesības. Galvenais bija uzcelt komunismu un ceļā uz šo mērķi kaut kādas tiesības un brīvības nedrīkstēja traucēt. Nedrīkstēja būt citu mērķu. Ja salīdzinām JKP un komunistu uzskatus un metodes PSRS trīsdesmitajos un četrdesmitajos gados, tad redzam pārsteidzoši daudz līdzību. Lai nemulsina tas, ka PSRS ir sabrukusi. Trockisms neradās Krievijā. Tas atnāca kopā ar Trocki no ASV. Turklāt ar bagātu finansējumu no dažām ASV baņķieru ģimenēm. Tagad jaunais komunisms saucās globalizācija tās reakcionārākājā izpausmē. Baņķieriem ir jāvalda pār pasauli. Nu vismaz viņi paši tā domā un algo kā arī veicina dažādu nevisai psihiski līdzsvarotu cilvēciņu idejas šajā virzienā. Pie mums tie ir JKP.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...