Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu jā

29.01.2023. 07:40

»

Viedais

Tu, Brastiņa aborta atlieka, varētu nomierināties un neaizdirst ar saviem dievturu murgiem visus komentus ..Labāk mācies krievu valodu vai ķīeniešu komplektā...ASV un ES Krievijai reparācijas maksās


..ASV un ES Krievijai reparācijas maksās..

Tā jau būs, tikai otrādi. Pat Ruses vārdu vajadzēs atdot Kijivai. Un ļoti drīz.

Atbildēt

Viedais

29.01.2023. 01:04

»

Skolnieciņš

...


Tu, Brastiņa aborta atlieka, varētu nomierināties un neaizdirst ar saviem dievturu murgiem visus komentus ..Labāk mācies krievu valodu vai ķīeniešu komplektā...ASV un ES Krievijai reparācijas maksās..

Atbildēt

Skolnieciņš

28.01.2023. 21:55

💩😵🇷🇺💀💩☦️💩☦️💩💀🇷🇺😵💩
Tas ir skaidrs, ka pēc Krievijas sakāves karā Ukrainā, civilizētās pasaules valstīm vismaz 10 gadus būs jāpārvalda Krievija un jāievieš tur civilizētas valsts pārvalde, izglītības sistēma, jāaizliedz nacistiskā “russkij mir” ideoloģija un, protams, jāveic Krievijas demilitarizācija. Jo pilnīgi skaidrs, ka krievu mežoņi paši nav spējīgi organizēt civilizētas sabiedrības pārvaldes formas. Līdzīgi kā pēc 2. pasaules kara beigām Japānu vēl gadiem ilgi pārvaldīja Sabiedroto izveidota administrācija, kas deva lieliskus rezultātus, un Japāna tagad ir civilizēta un attīstīta valsts. Vel jāpiemin, ka Krievijai nāksies atteikties no visām tās okupētajām un anektētajām teritorijām. Piemēram, Karēlija atkal piederēs Somijai + Krievija maksās reparācijas Somijai. Lai Dieviete Temīda tiesā Krieviju!
Bez cieņas, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
💩🇷🇺☦️👹☦️🇷🇺💩

Atbildēt

Skolnieciņš

28.01.2023. 21:43

»

nu jā

Prātīgs redzējums. Kas jādara ar tiem nelojāliem krievaiņiem Latvijā? Un kas ar rosijāņu sagrābtām zemēm austrumos, kuri jau sārtojas


💩🇷🇺💀🇷🇺💩☦️💩🇷🇺💀🇷🇺💩
Krievija ir pārāk ilgi dzīvojusi feodālismā. Dzimtbūšanu Krievijā atcēla tikai 19 .gs otrajā pusē. Krievu cilvēki gadsimtiem ilgi ir turēti mucā, pa spundi baroti ar demagoģiju. Krievi gadsimtiem ilgi ir meklējuši “ārējos” ienaidniekus. Tā ir fobiju pārņemta tauta, kas šizofrēniski slima ar imperiālismu. Krievi nepārtraukti dīdās un uzbrūk citām tautām, lai attaisnotu savas slepkavnieciskās tieksmes. Vispār krievi, kā civilizētā tauta nav nobriedusi. Savas vainas neatzīšanā viņi līdzinās maziem bērniem, krieviem nekad nav bijusi demokrātiska valsts iekārta. Gadsimtiem ilgi tikai autokrātisks fašisms. Krievi paši savu rosseju savām rokām ir aizsūtījuši uz Elli. Tur tad ir viņu īstā vieta!!!
Bez cieņas, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(

Atbildēt

nu jā

28.01.2023. 18:20

»

Skolnieciņš

...


Prātīgs redzējums. Kas jādara ar tiem nelojāliem krievaiņiem Latvijā? Un kas ar rosijāņu sagrābtām zemēm austrumos, kuri jau sārtojas?

Atbildēt

Skolnieciņš

28.01.2023. 15:29

💩☦️🇷🇺👹🤯😵💩🇷🇺💩😵🤯👹🇷🇺☦️💩
Situācija ar krieviem ir baisa. Kara noziedznieku Vladimiru Putinu atbalsta vairāk nekā 80% visas krievu tautas, kura Krievijā vien ir savairojusies līdz 140 miljoniem, un ārpus Krievijas dzīvojošo krievu migrantu, piemēram Latvijā, Igaunijā un Vācijā, krieviem patīk Putins. Tad visas vainas novelšana tikai uz Putinu un viņa propogandistiem, ir melīga un realitātei neatbilstoša.Putins iemieso krievu tautas vairākuma vērtību sistēmu, mentalitāti un sapņus, tāpēc var droši apgalvot, ka Putins ir absolūts krievu tautas simbols.Un tad, kad Putina vairs nebūs, krievu tautas vairākums izvēlēsies jaunu putinveidīgu asiņainu vadoni.Ivans Bargais,Ļeņins,Staļins un Putins ir tikai daži krievu vadoņu piemēri, kuri ir iemiesojuši krievu tautas vēlmes un sapņus.Un krievu propogandisti visos laikos ir teikuši tikai to, ko asinskārā krievu tauta ir vēlējusies dzirdēt.
Tādi ir krievi.
Bez cieņas, Skolnieciņš
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
🇱🇻🙏𐋄卐 ⋙꠲⋘ 卐Skolnieciņš卍 𐋄卐 ⋙꠲⋘🙏🇱🇻

Atbildēt

kkk

28.01.2023. 10:41

Maskavas urlu propoganda.
Ej dirst debīlā urla.

Atbildēt

asgfg

28.01.2023. 08:30


costumi cinematografici
Cosplay shop
Déguisement Cosplay
Kostüm-Cosplay
Negozio di cosplay
TouhouProject cosplay
ALL MIGHT Cosplay
Peter Parker Black Alien Anzug
Demon Slayer Cosplay
Harry Potter Cosplay

Atbildēt

Gada glezna

27.01.2023. 11:32

»

Gada gleznai

Kur ir Tavs sacerējums? Kur fakti, kas neatbilst patiesībai? Kur atsauces? Kur neprecīzs terminu lietojums? A, Sārta otsos no Kalnciema ielas


Tipisks nekaunīga nesekmīga studenta vāvuļojums. Haotisku tekstu nav jēgas analizēt. Nesakarīgu teikumu kombinācija ar nevietā lietotu terminoloģiju.

Atbildēt

Skolnieciņš

27.01.2023. 07:48

Padomijas gadi ir nolikvidējuši krievu un baltkrievu kultūru. Šīs tautas ir aizmirsušas savus senos Dievus un senās Dievietes. Slāvu Dievi – Dievs Belobogs, Dievs Černobogs, Dievs Veļes, Dievs Svarogs, Dievs Jarila, Dievs Perūns, Dievs Daždzbogs, Dievs Stribogs, Dieviete Lada, Dieviete Ļeļa, Dieviete Živa, Dieviete Māra, Dieviete Makoša – īsteno krievu vidū ir nicināti kā pasaku tēli. Un arī Krievijas pagāni (rodnovjeri) zināmā mērā ir rašisti, jo ir auguši sociāli toksiskā vidē. Lai slāvu pagānisms būtu kaut cik normāls un adekvāts, to ir jātīra no lielkrievu šovinisma un no krievu imperiālisma sārņiem. Latvijai krievu kultūra nav vajadzīga.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

27.01.2023. 07:47

Krievi un baltkrievi ir gājuši totalitārisma ceļu. Šo tautu kultūras viņu senlaicīgajā, sovjetizētajā manierē latviešiem nav vajadzīgas. Baltkrievi ir krievu pasaules ķīlnieki. Man no tiem viņu tautas tērpiem nelabi paliek. Latvija nav Krievija. Ar Krieviju viss ir cauri, tā ir norakstāma valsts, kura pašu izraisītajā karā ir zaudējusi. Krievijai nav izdevies iekarot Eiropu, tā ir sabrukuma priekšā. Pēc pilnīgas Krievijas kapitulācijas Ukrainā, Krievijā sekos juku laiki. Visticamāk Ķīna no Krievijas atkaros Sibīriju un citus austrumu apgalus. Pasaule mainīsies. Dievi vien zina, kas un kā būs patiesībā. Es lūdzu visus Dievus, lai NATO nosargātu Latvijas robežu no krievu badmirām, kuru straumes gāzīsies Eiropā, kad Krievijas Federācija juks un bruks. Un tas štruntīgais pārmaiņu laiks ir tuvu. Finka pareģojums piepildās.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš© ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

27.01.2023. 07:47

Krievu dziesmas ir bezsaturiskas. Tautas, kuras dzīvo mūžīgā cenzūrā, nespēj radīt saturīgu mākslu.
Krievijas kultūra ir pliekana. Un to caurstrāvo lielkrievu šovinisms un krievu imperiālisms. Man krievu dziesmas nepatīk. Liela daļa krievu kultūras ir neglābjami sovjetizēta, tā ir nelietojama.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Gada gleznai

26.01.2023. 23:40

»

Gada glezna

Sacerējums neatbilst pat vājākajiem absurda literatūras paraugiem. Apmēram šādi nesekmīgs students muldoņa eksāmenā mēģina kaut ko runāt it kā par tēmu...


Kur ir Tavs sacerējums? Kur fakti, kas neatbilst patiesībai? Kur atsauces? Kur neprecīzs terminu lietojums? A, Sārta otsos no Kalnciema ielas?

Atbildēt

Tu puis esi īsts auns

26.01.2023. 23:37

»

nu jā

,,ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze...


Ķīna ir krīzē un amerikāņi mēģinās ar to izrēķināties tiešā saskaņā ar Monro doktrīnu....Un tu sagaidi, ka tā vietā, lai saspiestu muguras kopā un piežmiegtu jeņķu bandītus, šīs 2 valstis rīkos razborkas?

Atbildēt

nu jā

26.01.2023. 23:26

»

ko te piebilst...

trāpīts


Un krievaiņu kroplība ir kapitāla pēc definīcijas.
To izārstēs ar intensīvām metodēm.

Atbildēt

ko te piebilst...

26.01.2023. 19:08

trāpīts!
kapitālisms ir kroplība pēc definīcijas...

Atbildēt

nu jā

26.01.2023. 18:38

»

krievu trollim

putra, ne raksts


,,ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze"

Kāpēc ĶĪNA aizmirsta? Vai tiešām kāds cer, ka pēc paralīzes nenotiks krievaiņu mātuškas kautķermeņa dalīšana? Sibīrijā jau daudzas pašvaldības vada ķīnieši, kroplā Krievija ir jāsadala, iepriekš atņemot tai kodolrungu. Par to jau notiek lielo puišu sarunas. Ja krievs nesapratīs, lielie puiši lietos spēku. To gan krievs saprot.

Atbildēt

krievu trollim

26.01.2023. 18:12

putra, ne raksts

Atbildēt

Gada glezna

26.01.2023. 15:24

»

vispār

Rakstā 10% ir pilnīgi slima suņa murgi, 88% melu un 2% patiesības, bet tie ir tikai dažu valstu un organizāciju nosaukumi


Sacerējums neatbilst pat vājākajiem absurda literatūras paraugiem. Apmēram šādi nesekmīgs students muldoņa eksāmenā mēģina kaut ko runāt it kā par tēmu.

Varat pajautāt, gandrīz katrs docētājs ir līdz riebumam eksāmenos atklausījies šādus murgus, turklāt students ir sašutis, ja docētājs tā arī pasaka, ka students ir demonstrējis haotisku neadekvātu materiāla pasniegšanas manieri, un no šāda priekšnesuma nevar izlobīt priekšmetam atbilstošu saturu, tādēļ
atbilde nav vērtējama kā sekmīga vēl jo vairāk tāpēc, ka aplamības haotiski jauktaa ar neprecīzi lietotiem terminiem.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

26.01.2023. 15:02

pie latvuviešiem nava karadarbību ANALĪTIĶU,vārsmo LAUĶI un BIJUŠIE sportisti!LATVI---ANALĪTIKA un PATIESI SECINĀJUMI jutubijā(vēl iespējams pagaidām) no ameriem SKOTA RITTERA(bij.jūras kājnieku izlūkdienests) un atvaļ.pulkvedis Makgregars.Bīstaties borētos medijos "patiesos" IZDOMĀJUMUS.

Atbildēt

bet

26.01.2023. 14:02

»

lauķis

Ir žīdi,tie dzīvo visā pasaulē,tauta kā tauta,un ir jūdi.Bet tas jau ir zināšanu jautājums


man liekas, ka tas ir ne zināšanu, bet gan nezināšanas jautājums....Te pareizi rakstīja Kants: Diletantiem lielas zināšanas ir kaitīgākas par ieroci viņu rokās.

Atbildēt

qwe

26.01.2023. 13:02

Viss jau pareizi, tikai autors nez kāpēc atklāti nepasaka, ka RF pēdējos 30 gadus ir noderīgais idiots globālistu spēlēs, nevis "opozīcija pasaules ļaunumam".

Atbildēt

lauķis

26.01.2023. 12:51

»

tu melo

Izzraela dzivo žīdi. Jevreji dzīvo Krievijā


Ir žīdi,tie dzīvo visā pasaulē,tauta kā tauta,un ir jūdi.Bet tas jau ir zināšanu jautājums.

Atbildēt

bet

26.01.2023. 11:59

»

Jā,

izskatās pēc Lavrova vēstījuma


bildē apmēram kā Grevcova....

Atbildēt

un

26.01.2023. 11:57

»

lauķis

Nosaukumi ir bet nav jau to valstu.Lai gan kārtīgs pastalnieks uz Titānika atlūzām dejos un teiks ka ar Titāniku viss kartībā


īstens latviijec skatīsies, grauzīs semočkas, spēles uz garmoškas un lamasies-naciki, fašisti, benderovci-matj tvoju..

Atbildēt

tu melo

26.01.2023. 11:56

»

No Izraēlas

Ebreji tad apkampsies ar palestīniešiem un saderēs mieru


Izzraela dzivo žīdi. Jevreji dzīvo Krievijā.

Atbildēt

nomods

26.01.2023. 11:54

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al 846_1

Atbildēt

No Izraēlas

26.01.2023. 11:10

»

sapnis vasatas naktī

Visa pasaule applaudēs, apraudāsies aiz sajūsmas


Ebreji tad apkampsies ar palestīniešiem un saderēs mieru!

Atbildēt

Rūsas faktors

26.01.2023. 10:01

»

lauķis

Nosaukumi ir bet nav jau to valstu.Lai gan kārtīgs pastalnieks uz Titānika atlūzām dejos un teiks ka ar Titāniku viss kartībā


Kārtīgs pastalnieks arī guļot okeāna dibenā teiks,ka viss kārtībā,ja tā būs stāstīts pa televizoru.

Atbildēt

lauķis

26.01.2023. 07:44

»

vispār

Rakstā 10% ir pilnīgi slima suņa murgi, 88% melu un 2% patiesības, bet tie ir tikai dažu valstu un organizāciju nosaukumi


Nosaukumi ir bet nav jau to valstu.Lai gan kārtīgs pastalnieks uz Titānika atlūzām dejos un teiks ka ar Titāniku viss kartībā.

Atbildēt

vispār

26.01.2023. 06:47

»

pāns

Ieliku mīnusu.Rakstā 90 procentu ož pēc patiesības,bet 10 pēc raškas.Autors raškinietis.Es joprojām pret mazāko ļaunumu.Reiz jau tas izauga bezcerīgi liels


Rakstā 10% ir pilnīgi slima suņa murgi, 88% melu un 2% patiesības, bet tie ir tikai dažu valstu un organizāciju nosaukumi.

Atbildēt

Jā,

25.01.2023. 22:47

izskatās pēc Lavrova vēstījuma.

Atbildēt

jaajaa

25.01.2023. 22:34

...kurš tad kuram uzbruka ?...no tā vajadzētu sākt šo ļoti slimā sunīša murgu...labi, ka pigmeji to vēl nav aizmirsuši...:)

Atbildēt

pāns

25.01.2023. 22:29

Ieliku mīnusu.Rakstā 90 procentu ož pēc patiesības,bet 10 pēc raškas.Autors raškinietis.Es joprojām pret mazāko ļaunumu.Reiz jau tas izauga bezcerīgi liels.

Atbildēt

Beta

25.01.2023. 22:06

»

Beta

Bildē drusku svaru nometis zirgaģīmis Lavrovs


Paredzu, ka manā vārdā tamlīdzīgas muļķības tiks rakstītas vēl un vēl...

Atbildēt

izrādās

25.01.2023. 22:03

»

izskatās

tā kā drusku līdzīgs Grevcovai...Vai es maldos


ka tāds tu izskaties spogulī... Kāpēc negribi sevi pazīt?

Atbildēt

Pirātu partija

25.01.2023. 22:00

»

Naivais

KO Tu lieto


Pašurīnu. Intravenozi. Ar biezumiem kā klizmu.

Atbildēt

un ļoti būtiski

25.01.2023. 20:21

»

nu jau ir citi laiki

Latviju glābs 10 Leopardu bataljoni! Mūrneices vadībā tie drāzīsies uz Maskavu! Putin kaput! Putin pipec


Armijas Virspavēlnieks ĻLevits uz HIMARSa vadīs operāciju! Sekos LR bruņoto spēku parāde Sarkanajā laukumā! Valstsgribis pieņems parādi ar runu no Mauzoleja tribīnes....no lepnuma aizrāvās elpa...beidzu,,...

Atbildēt

Lasu un brīnos

25.01.2023. 20:04

»

bet

tur nekas nav līdzams: Jo zemāka cilvēkiem izglītība-jo vairāk tic pasakām...


ko var muldēt un apgriezt visu otrādi, atstāstot ka to esot teicis latviešu uzņēmējs. Tev apkārt vieni krieveļi. tu taču nepazīsti nevienu latviešu uzņēmēju.

Atbildēt

Klaus Švābe

25.01.2023. 20:04

»

bet

nekā prātīga tur nesaskatu. Tikai tukšu muldēšanu


Es jau teicu ka ideāls vergs jo pats to neapzinās.

Atbildēt

bet

25.01.2023. 19:43

»

Klaus Švābe

Labs vergs,pat pats neapjauš ka ir vergs.Tas pieminētais firmačs ir daudz prātīgāks


nekā prātīga tur nesaskatu. Tikai tukšu muldēšanu.

Atbildēt

Klaus Švābe

25.01.2023. 19:33

»

bet

tur nekas nav līdzams: Jo zemāka cilvēkiem izglītība-jo vairāk tic pasakām...


Labs vergs,pat pats neapjauš ka ir vergs.Tas pieminētais firmačs ir daudz prātīgāks.

Atbildēt

izskatās

25.01.2023. 19:22

tā kā drusku līdzīgs Grevcovai...Vai es maldos?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...