Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Jāsākas Ceturtajai atmodai

Latvijas Pedagogu domes valdes vārdā Andrejs Mūrnieks, Dr.sc.adm.
31.05.2011.
Komentāri (22)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:22


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

X

02.06.2011. 08:00

Nav pateikts galvenais , ka Latvija nav mērķis , bet līdzeklis , lai sasniegtu sociāli atbildīgu iekārtu(sociālismu)!Veicot kaut kādas izmaiņas bez konkrēta mērķa nekas nemainīsies.

Atbildēt

kad pedagogi

02.06.2011. 07:34

no sava skolotāju vidus iztīrīs psihiski slimos , alkaholiķu vecākus, alkaholiķu bērnus, emmmas, toksikomānus , pedofilus, kontrabandistu ģimenes locekļus.....
nu tad sāks iet uz atmodu. Ar tādiem skolotājiem no KGB ģiemenēm, kad atmoda.

Atbildēt

anna

02.06.2011. 07:14

Mani interesē, ko 300 komitejas biedrs un rūdīts "Iluminati" Obama peprasīja Latvijai, ka Zatlers izgāja uz šādu rīcību. Man neinteresē oficiālais viedoklis (par balsojumu Šlesera kartīšanai).
Nupat tantuks LR1 murmina par TAUTAS prezidentu, kas tas ir - cūkgans, ja reiz nevar nākt no oligarhiem, bet galvenai ne no ekonomistiem, uzņēmējiem. Tauta tik stulba laukos, ka ārprāts. Viapār būtu jāatņem balss tiesības, jo muļķi nedrīkst balsot.
Piekrītu platonam, ka demokrātija ir visnederīgākā no visām valsts iekārtām.
Teuktu pat skarbāk, demokrātija ir visatļautība, kurā neviens neparko neatbild. Būtu aristokrātija (kuru tā centās iznīcināt Iluminati), tad karalis sen jau būtu šitādiem mēsliem nocirtis galvas un uzdūris uz mietiem. Mums pat līdz tiesas zālei nevar dabūt. Lūk, tā ir demokrātija, kad zagļus un noziedzniekus netiesā.
Un, ko vispār Iluminati finansētās V, PLL un SC var lemt un spriedelēt. SC pilna ar Iluminati žīdiem, kas ne tikai Krieviju sagrauj ar kosmisko ātrumu, bet cenšas visu izdarīt un sagraut LR. Par krieviem viņi cīnas, nu jāsmejas, bet iespējams, ka krievi paši nezin, ka SC tieši cenšas viņus iznīcināt pa visu pasauli.
V ar savu lācīti, kam "dzirnavu" izglītība un kurš, regulāri tiekas ar saviem 300 komitejas biedriem Davosā(un ne tikai), vispār nav cienīga kandidēt nākamajās vēlēšanās. Tāpat kā masoņu PLL, lai sēž malā.
Skumjākais tas, ka LR nav par ko balsot, gandrīz ka vajadzētu uz 4 gadiem iztikt bez Saeimas un tupiem likumiem. Vienīgi valdība būtu jāsastāda jauna.Nu pagiadām tā vajadzētu.

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)

01.06.2011. 14:44

> MUNAI
Vai Tu nepieļauj domu, ka vēlēšanos kaut ko mainīt stimulē nevis cerība "nokļūt pie siles",bet vēl kaut kas cits- piem. tas, ka tevi uzskatu par bezsmadzeņu radījumu ar apspiestu gribu,, kuru var patstāvīgi drāzt un čakarēt vai VNK elementārs izdzīvošanas instinkts. Par tādiem jēdzieniem kā "patriotisms" vai "vērtību skala" nerunāšu, jo Tev līdzīgā auditorijā tam nav nekādas vērtības.
> SAZVĒRESTĪBU TEORIJU CIENĪTĀJIEM
Populārās teorijas
1) Zatlers izspēlēja gājienu, lai nodrošinātu pārvēlēšanu un paceltu reitingu, kas, nepārvēlēšanas gadījumā nodrošinās politiskās karjeras turpinājumu
2) Zatlers iepriekš vienojās ar Vienotību (aiz kuriem viennozīmīgi rēgojas Sorosa ēna) par trīs gājienu kombināciju, iepriekš paredzot SC un ZZS negatīvo balsojumu Šlesera lietā, tādejādi pazeminot to reitingu pirms jaunajām Saeimas vēlēšanām
3)Sorosīti ar CIP palīdzību apstrādāja Zatleru ar īpašu elktromagnētisko starojumu un nabags nojūdzies.
Nu un. Ja tiks sakārtota tiesībsargājošā sistēma un nebūs iespējas to ietekmēt no dažādu grupējumu puses, ja valsts pārvaldē strādās kompetenti cilvēki ar atbilstošu profesionālo un dzīves pieredzi, ja korumpanti, zagļi un tie, kas aiz viņiem stāv zinās, ka par savu "biznesu" būs jāatbild pēc pilnas programmas tad man pie kājas, kas to visu organizējis- O.Berķis, Soross vai citplanētieši.
Un beidzot. Jūs visi apd...sēji un bankrotējušo partiju algotie komentētāji ! Vai kādam ir konkrēts priekšlikums par alternatīvu izejai no situācijas? Jeb varbūt viss ir OK un jātic literātam Domrovskim, ka ekonomiskā situācija ir stabilizējusies tikai nelielas domstarpības morāles jautājumos, bet tas sīkums, galvenais, ka citu sataisītais parāds tiks laikā atdots.

Atbildēt

Edge

01.06.2011. 12:54

muna> - Nesasteidz, kas zin', varbūt, iespējams, kāds bagāts aizjūras sponsors būs draugos? Tev atliks vien dziedāt, bet par proviantu (uzkodām) parūpēsies draugi. Lustīga kopā pabūšana - kas gan var būt labāks par šo?

Atbildēt

muna

01.06.2011. 12:48

Ejiet jūs visi ar savām atmodām, dziesmotām, lietussargu, maijpuķīšu, oranžām, rožu revolūcijām ziniet kur? Un tur arī reiz palieciet. Pieriebusies tā klaigāšana, ka tik pie siles, kaut vai pŗi līķiem.

Atbildēt

Edvīns Puķe

[R] 01.06.2011. 12:30

Politiskā partija “Latvijas ceļš” (turpmāk - LC) sākotnēji izveidojās kā priekšvēlēšanu savienība.Tā laika vēlēšanu likums vēl ļāva piedalīties vēlēšanās arī vēlēšanu apvienībām un savienībām....Vēlāk paši likumu izmainīja ,aiverot tautai durvis uz varu deguna priekšā lai būtu- VISA VARA PARTIJĀM ,PRECĪZĀK TO PRIEKŠSĒŽIEM.[ HUNTAI] ! Un tikai tām ,kuras pēc šo pašu partiju domām,varētu pārsniegt 5% barjeru. Mostamies
http://www.historia.lv/publikacijas/konf/daugp/012/1dala/mednis.htm www.4atmoda.lv

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)> jaguārs

01.06.2011. 11:26

Nu ko sūkātāj, pieleca , ka reālas problēmas draud.
Tas tik pierāda, ka Delnas rīkotajam 2. jūnija pasākumam nepieciešams plašs atbalsts.

Atbildēt

kaguars

01.06.2011. 11:07

Ceturtā Atmoda!?
Lai tricinātu gaisu un pie reizes apmierinātu kāda godkārīgās vēlmes, šādas "Atmodas" un "revolūcijas" pie zināmu nosacījumu sakritības varētu organizēt regulāri.
Kārtējais mēdijs, kas savu politiku dzenot, vēlamo cenšas uzdot par esošo.

Atbildēt

jāpiekrīt

01.06.2011. 10:50

ka nākošajai saeimai jābūt bez eksdeputātiem jo viņu darbība ir novērtēta no Zatlera kunga un tiks akceptēta vēlētājiem balsojot
Tikai tā mēs varam saglābt situāciju.
Jaizbeidz pašu varas pārstāvju domas publicēšana..NAV MUMS CITU KO VĒLĒT.
Atbilde skan: IR GAN UN JUMS TAS JĀSAPROT UN SKAISTI JAAIZIET

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)

01.06.2011. 10:43

Precīzi neatceros Jurkāna vārdus, bet doma bija apm. tāda- "Kāpēc prezidents neiet pie inteliģences un nerunā par nebūšanām valstī ?"
Nu prezidents ir devis savu vērtējumu notiekošajam. Izskatās, ka ir arī pretimnākšana no otras puses. Otras izdevības var nebūt.
Sorry par daudzvārdību.

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)

01.06.2011. 10:31

PS: Zemāk paustā atziņa pieder nevis atv.seržantam, bet gan bij.LV ārlietu ministram J.Jurkānam, kura intervija tika publicēta šajā portālā labu laiciņu iepriekš. VNK mazāk vajadzētu iedziļināties rakstos tipa "kur ,kas cik daudz nozadzis" vai "puišeļu-ekspertu" un "labi informētu avotu" prognozēm (skat.rakstu "Partijām grūti izšķrties..." 60 komenti), bet vairāk pievērst uzmanību pieredzējušu un gudru cilvēku teiktajam (toreiz Jurkāns komentos tika nosaukts par kremļa aģentu).

Atbildēt

ZZ (Ex-seržants)> Paijai

01.06.2011. 10:03

Reultāta nebija, jo nebija līdera, kas domātu valsts mērogā, bet ne no personīgas vai šauras grupas interešu pozīcijas. Laikam skaidrs, ka par līderi nevar kļūt bezdarbnieks Pēteris, kāds skolotājs, kam jādomā kā nodrošināt ģimeni vai pat pašvaldības vadītājs , kas atkarīgs no savas partijas bossa. Valsts prezidents- ideāls kandidāts. Kāpēc iepriekšējie par tādiem nekļuva-
nekomentēšu.

Atbildēt

Atmoda pati bez palīdzības nepiedzims

01.06.2011. 07:28

"Delna" prezidenta vēlēšanu dienā iecerējusi protestu pie Saeimas

RĪGA, Maijs 26, BNS – Organizācija "Delna" Valsts prezidenta vēlēšanu dienā, 2.jūnijā, iecerējusi pie Saeimas ēkas rīkot protesta akciju, lai paustu negatīvo nostāju pret Saeimas balsojumu saistībā ar Aināru Šleseru un ieilgušo bezdarbību Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja nomaiņā.

"Deputātu balsojums pret atļauju KNAB veikt kratīšanu Saeimas deputāta Aināra Šlesera īpašumos parāda, ka deputāti, slēpjoties aiz novecojušas un nedemokrātiskas normas par deputātu imunitāti, nostāda sevi ārpus likuma, ignorē tiesiskumu un liedz apkarot augstāko politiskās korupcijas veidu - valsts nozagšanu," norādīts organizācijas paziņojumā medijiem.

Pēc "Delnas" domām, Saeimas lēmums liek šķēršļus izmeklēšanai kriminālprocesā, kurā aizdomu ēna krīt pār daudzām augstām valsts amatpersonām un kurš varētu izgaismot politisko korupciju Latvijā.

"Ar līdzšinējo darbu 10.Saeima ir apliecinājusi, ka tiesiskums tai nav prioritāte. Deputāti jau pusgadu vilcinās ar Normunda Vilnīša piemērotības KNAB vadītāja amatam izvērtēšanu. Ar ceturtdienas lēmumu Saeima vēlreiz apliecina, ka nevēlas cīnīties pret korupciju Latvijā un vai nu kliedēt aizdomas par atsevišķiem politiķiem, vai tos beidzot nodot vērtēšanā tiesā," uzsver "Delna".

Tādēļ "Delna" ieplānojusi pēc nedēļas rīkot protesta akciju, precīzāku informāciju sniedzot pēc saskaņojuma ar Rīgas domi.

Jau ziņots, ka Saeima ceturtdien ārkārtas sēdē neatbalstīja KNAB lūgumu veikt kratīšanu Saeimas deputāta Šlesera dzīvesvietās. KNAB lūdza veikt kratīšanu Šlesera faktiskajā dzīvesvietā Jūrmalā un deklarētajā dzīvesvietā Rīgā. Par kratīšanas veikšanu balsoja 35 deputāti, pret bija septiņi, bet atturējās 37.

KNAB Saeimai adresētajā pamatojumā minēts, ka no kriminālprocesā iegūtajām sarunām izriet, ka Šlesera pretlikumīgo rīcību apzinās un viņa darbības atbalsta gan Viesturs Koziols, gan Rīgas Tirdzniecības ostas līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs Kļaviņš, gan Koziola uzticības persona un juriste Baiba Krieviņa-Sutore.

BNS, +371 67088611, [email protected]

Atbildēt

anna

01.06.2011. 06:30

Skolotājiem nevajag rakstīt te visādas petīcijas, bet sākt strādāt. Ja nu kuram jāsāk ar atbildību, tad skolotājam, jo tieši no viņa darba ir atkarīgs,kāds izaugs LR pilsonis.
Apnikuši visi šie skolotāji, kas var nedēļām kavēt stundas, neierasties adrbā, bet braukāt ekskursijās pa plašo pasauli. Man bērnam regulāri kavē matemātiku, angļu val. Varbūt iespējams ierosināt krimināllietu par darba pienākumu neveikšanu, jo nezinu kā ar šādiem skolotājiem cīnīties. Nu, kas tā par mācīšanu, ja no desmut stundām notiek viena!
Man 90-jos viens gudrs cilvēks teica, tas, ka tagad skolotāji sākuši deģenerēties un kļuvuši alkatīgi, viņiem atspēlēsies mazliet vēlāk. Karmiski visvairāk Latvijā cietīs skolotāji. Patiesi, tā jau arī ir.

Atbildēt

A.Lemberga viedoklis

01.06.2011. 01:18

A.Lembergs: Zatleram jebkurā brīdī var celt apsūdzību kukuļņemšanā

Atbildēt

hehe

01.06.2011. 01:18

jocīga tautiņa :-) Kāda tur vēl atmoda??? Vnk Zatlera kundzei negribējās,ka vīrs būs pensionārs, arī pašam tīri labi iepatikās valdīt, bet godīgās vēlēšanās būtu zaudējis. Tad nu kopā ar čomakiem izdomāja,kā palikt pie varas. Shēma vienkārša- Knabis-prokuratūra iesniedz saeimai pieteikumu par kratīšanu pie Šlesera,kas pēc būtības,kā izmeklēšanas darbība ir ABSOLŪTI bezjēdīga pasākums, bet ir pārliecība,ka saeima to neatbalstīs (daļāji arī bezjēdzības dēļ), Tā arī notika un Predidentam kārtis rokā - redz tiesu varas apdraudējums,blablabla un aiziet - neuzticība saeimai. Bat Atmoda!!! Pilnīgi garām....

Atbildēt

Ceturtdiena, 31. maijs (2007)

01.06.2011. 01:07

Saeimas deputāti ceturtdien par Valsts prezidentu ievēlēja ārstu Valdi Zatleru. Par Zatleru nobalsojuši 58 parlamentārieši, pret — 40. Savukārt par bijušo Satversmes tiesas priekšsēdētāju Aivaru Endziņu savas balsis atdeva 39 deputāti, bet pret — 59. Tas nozīmē, ka par Zatleru nobalsojis arī kāds opozīcijas pārstāvis.

Kopumā izdalītas 120 vēlēšanu zīmes, 98 — vēlēšanu zīmes izņemtas no vēlēšanu urnas, no tām visas bija derīgas.

Zatlers uzrunā pēc ievēlēšanas uzsvēra, ka Latvija savu neatkarību ieguva un lielākos panākumus guva laikā, kad tās ideāli un mērķi bija saskaņā. Viņaprāt, šobrīd dominē mērķi, bet ideāli ir aizgājuši otrajā plānā. Tieši mērķi bez ideāliem, pēc Zatlera domām, šķeļ sabiedrību.

Politisko organizāciju apvienības «Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» (PCTVL) Saeimas frakcija, kas vēl trešdien vakarā neatklāja, par kuru kandidātu balsos, savas balsis atdevusi par Endziņu, «Apollo» sacīja frakcijas priekšsēdētājs Jakovs Pliners. «Izvēlējāmies mazāko no diviem ļaunumiem,» norādīja PCTVL pārstāvis.

Savukārt partijas «Jaunais laiks» līderis Krišjānis Kariņš ir pārliecināts, ka par Zatleru nav balsojis neviens JL un «Saskaņas centra» deputāts. Viņš pieļauj, ka par koalīcijas virzīto kandidātu savu balsi atdevis kāds PCTVL pārstāvis.

Endziņš pēc vēlēšanu rezultātu paziņošanas apsveica Zatleru ar uzvaru un žurnālistiem atgalvoja, ka par vēlēšanu rezultātiem nav vīlies: «Kā es varu būt vīlies, ja mani izvirzīja opozīcija. Viss jau iepriekš bija izlemts.»

«Iepriekš dzirdēju, ka Zatleram stingrāks mugurkauls nekā Endziņam. Ceru, ka šis mugurkauls būs stingrs arī politiskajā stājā,» sacīja Endziņš.

Zatlers pirmajā preses konferencē piedzīvoja spēcīgu netīkamu jautājumu krusu, uz kuriem pēc būtības jaunais prezidents atbildēt nespēja. Zatleram tika jautāts, vai viņš dosies uz Valsts ieņēmumu dienestu deklarēt «aplokšņu» naudu, vai viņš uzskata, ka drīkst ieņemt prezidenta amatu, vai viņa precedents ar pateicību pieņemšanu neliecina, ka Latvijā korupcija ir likumīga. Premjers Aigars Kalvītis pēc preses konferences pauda uzskatu, ka Zatlers, neraugoties uz agresīvajiem jautājumiem, turējies godam. Pēc premjera domām, Zatlers bija labākais iespējamais kandidāts Valsts prezidenta amatam, par ko varēja vienoties koalīcija. Kalvītis norādīja, ka Zatlers ir labs ārsts, labs kolēģis un atbildīga persona, kā arī uzsvēra viņa nacionālo stāju.

Piketētāji pie Saeimas jauno prezidentu sagaidīja ne tikai ar aplausiem un uzmundrinošiem vārdiem, bet arī vārdiem «zaglis» un skaļiem svilpieniem.

Atbildēt

Paija

01.06.2011. 00:32

Šis raksta citats jau bija 1991.gada notikumu eiforijā:


"Ir jāpanāk valdības profesionāla darbība un ieinteresētība ikviena iedzīvotāja vajadzībās, palielinot katra ministra atbildību sabiedrības priekšā (t.sk. strikti nošķirot izpildvaru no likumdevēju varas). Ir nepieciešami profesionāļu izdiskutēti konkrēti uzlabojumi gan izglītības, gan medicīnas, gan iekšējās drošības, gan banku jomā, turklāt nevis ārzemju aizdevēju dēļ, bet gan tautas labklājības, sociālā taisnīguma un līdzsvarotas attīstības labā.

Lai īstenotu sabiedrības atdzimšanu, piedāvājam arī savu – Latvijas Pedagogu domes un tās dalīborganizāciju – palīdzību un padomu. Aicinām V. Zatleru sākt nopietnu sabiedrības pārkārtošanas kustību, iesaistot tajā profesionālās organizācijas (juristu biedrības, ārstu biedrības, pedagogu organizācijas, Latvijas Zinātņu akadēmiju u.c.) un pārējo inteliģenci.


"


Bla-bla-bla- 20 gadus nekas nav mainījies, bet pentere tā pati.

Tiklīdz radīsies jauna partija - atkal būs mantas cenzs (lems tie, kuri vairak ziedos naudas), radu-draugu-čomaku klans apaugs ap lemšanu par valsti.


Es neticu vairs šiem rakstā publicētajiem saukļiem, jo tos katra partija pirms vēlēšanām vienkārši dievina.Šādi saukļi jau zināmi.

Atbildēt

??raimim

31.05.2011. 20:16

Ja jau tik ļoti gribas rakstīt, tad pamēģini to vismaz vienreiz izdarīt bez kļūdām..

Atbildēt

raimis

[R] 31.05.2011. 20:01

jauns spēks politikā droši vien būtu kaut kas, kas vismaz vecos vēžus pie vietas noliktu, jautājums ir kādas tur būs personālijas - 1-3 lokomotīves un pārējie tādi līdzskrējēji? savukārt ja novāksies visi ar ambīcijām un pamaz veselā saprāta, arī tālu netiks, bija tādas apvienības krievvalodīgo partijām, šobrīd spilgts piemērs tam ir vienotība...
40% vēlēšanās šādai jaunpartijai arī droši vien nesavākt, bet nu cerība ir. paliek jautājums ar ko brāļoties?
var jau būt, ka dzintara vislatviešiem arī nav ne vainas, ja neskaita to tērgāšanu pirms vēlēšanām par visādām naudām no sazin kādiem grupējumiem, tikai lieta tāda, ka šie ir pasludinājuši, ka drīzumā veido vienu partiju ar tēvzemiešiem, nu bet tur baķkas, zīles, jakrins, kurš gailīti kacināja un vēl visādi pelēkie un puspelēkie kardināli un kas tik vēl nē, tiec nu galā, kas ir kas...
un visbeidzot, kā tur būs vai nebūs, jautājums paliek atklāts - kurš būs prezidents? Ja oligarhi tagad iebīdīs savējo - tas izčakarēs prātu i jaunai saeimai i valdībai. savukārt ja valdis turpina valdīt pilī, kurš tad veidos to jauno spēku? Pārgrupēsies, noskurināsies un mauks uz vēlēšanām atkal visi šie paši vēži, tikai šoreiz izskatās, ka par iekļūšanu saeimā būs jādomā pašai vienotībai,jo lai nu kā bet antireklāma pie šīs valdības atlaišanas viņiem no zatlera puses ir konkrēta.
Starp citu te ari parādās tie mīnusi, kad augstākos amatus sadala viena apvienība vai partija, jo protams, ka atlaistā saeima daudziem asociējas ar tās spīkeri āboltiņu, valdība un tās skatīšanās oligarhiem mutē ar dombrovski. Kas viņi ir? Vienotība, pareizāk sakot Jaunas laiks. Tas saucas ļoti vienkārši: KO NEVAR CELT, TO NEVAR NEST...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...