Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fui

12.01.2020. 11:15

Šķēlem biznesa tīkls pa visu Latviju! Ļoti ceru, ka sankciju sarakstā iekļaus arī viņu, un lai beidzot godīgie uzņēmēji Latvijā var strādāt bez nodevām!

Atbildēt

naudu no ofšoriem atgriezt, mutes ciet, rakt zemi

17.12.2019. 22:16

............................................

Atbildēt

Eggmaŗŗs Kakueedaajs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiids

05.12.2019. 21:13

»

Škic palātā Mikropisan!

Sen esi piegriezies visiem


atkal pamodies no progresējošās deģenerācijas komas?

Atbildēt

Jutekliskā

05.12.2019. 13:35

Piekrītu. Bizness ir, varas nav.

Atbildēt

Škic palātā Mikropisan!

05.12.2019. 06:27

»

ķēķiskums

Ko pīpē? To pašu ko tavs saimnieks LEMPMĒRGĻA KUNKS


Sen esi piegriezies visiem!

Atbildēt

Sūkājošam Bruņurupucim

04.12.2019. 21:27

»

Skumjais Bruņinieks

Tas nav manis rakstīts..nevajaga aloties


Nevajaga šņaboties visu nakti..tad nākamā dienā nevajadzēs aloties..

Atbildēt

tev

04.12.2019. 21:24

»

Hmm

Tev palīdz


tomēr nepalīdz? Tad dzer kamēr pa otru galu nāk ārā. Un pēc tam vēlreiz. Katru dienu.

Atbildēt

Domātājs

04.12.2019. 21:09

»

Lemberga izdomātais sorosīts, iņš to raksta ar t

ir pēc ionistu žīdu domāšanas principa, kad žīds, talantīgs un nekaunīgs zaglis blauj uz citiem : Ķeriet zagļus! Lembergu PSKP nosūtīja uz Ventspili, viņš bāzējās uz komunistiem un čekistiem un kļuva par pašvaldības vadītāju un neatkāpjas no tās vietas. Viņa uzdevums Ventspilī bija diversijas pret 4...


Izmet tos žīdus no savas galvas! Lembergs savāca, ko varēja savākt un savā kabatā. Par kaut kādu tur diversiju noteikti nedomāja, tikai sev, savai kabatai.
Drīzāk diversanti ir tie, kas tās sankcijas pieņēma pret KF un dabūja atpakaļ, ka tranzīta vairs praktiski nav.

Atbildēt

Jo

04.12.2019. 21:00

Aivar, tu?

Atbildēt

Lemberga izdomātais sorosīts, iņš to raksta ar t

04.12.2019. 17:03

»

Domātājs

Lembergs nav nekāds sorosīds. Viņš ir vienkāršs padomju nomenklatūras kom. partijas ierēdnis, kuram bija zināms, ka komunistu vadoņi sagraus PSRS un pievāks bijušās valsts mantu. Viss pārējais ir tehniskais izpildījums...


ir pēc ionistu žīdu domāšanas principa, kad žīds, talantīgs un nekaunīgs zaglis blauj uz citiem : Ķeriet zagļus! Lembergu PSKP nosūtīja uz Ventspili, viņš bāzējās uz komunistiem un čekistiem un kļuva par pašvaldības vadītāju un neatkāpjas no tās vietas. Viņa uzdevums Ventspilī bija diversijas pret 4. maija republiku, lai privatizācijas gaitā un vēlāk Ventspils osta, lielakā tajā laikā PSRS, Latvijas valstij nestu zaudējumus. Neviens jau nezināja, vai LTF uzveiks Pilsoņu Komitejas.VIņš ar Meroni lieliski ar to tiek galā.

Atbildēt

:):):):):):)

04.12.2019. 16:58

»

Q

Sorosīti privatizē valsts varu, par ko viņi visu laiku pārmeta Lembergam , lai novērstu uzmanību no sevis! Sorosītu varza ir Latvijas nelaime un posts ,kas grauj valsts pastāvēšanu


Cienījamie! Manuprāt 3A jau ir tāds pats sugasvārds - vai apzīmējums noteikta veida uzvedībai (domāšanai, ideoloģijai, biedru klubiņam) kā "sorosīti"

Atbildēt

Domātājs

04.12.2019. 14:58

»

Kas ir Soross un sorosīti?

Soross ir Rotšildu klana miljardieris. Bet sorosīti Latvijā ir Lemberga, pusžīda, murgi ienaidnieka meklējumos, kuri aizskarot viņa tiesības...


Lembergs nav nekāds sorosīds. Viņš ir vienkāršs padomju nomenklatūras kom. partijas ierēdnis, kuram bija zināms, ka komunistu vadoņi sagraus PSRS un pievāks bijušās valsts mantu. Viss pārējais ir tehniskais izpildījums.
Šķēle, Šlesers nāca pēc un šiem komjauniešiem bija atklāti jāzog, lai tiktu pie naudas, jo viņi nevadīja uzņēmumus, nebija arī pilsētu vadītāji.
Domāju, ka Šķēli, Šleseru, Kalvīti, Repsi var uzskatīt par galvenajiem sorasīdiem. Ka šie grib noēst Lembergu, tad tāpēc, ka šim ir sava partija(ZZS) un viņš runā pretī sarosīdiem, kā arī neizpārdo Latviju ārzemniekiem.

Atbildēt

Apsūdzību smagums Lembergam

04.12.2019. 14:18

»

Tiesiskums

Izbeidz .irst,ja kāpostgalva tukšums


no tā nemainās.

Atbildēt

Lembergs tiek apsudzēts

04.12.2019. 13:26

»

Tiesiskums

Te pīt iekšā LEMBERGA KUNGU nav vajadzības!LEMBERGA KUNGS ir par suverēnu un neatkarīgu SAULES MŪŽA LATVIJU!LEMBERGA KUNGS sorosoīdus te neizaudzēja,tāpēc gadus 20 tiek vajāts,shēmotāji un mahinatori sļesaras un puķu andža sēd klusu,kaķis zina ko ēdis 30 gadus,un šos nevajag "piešūt" vienotiem LEMBERGA...


smagos kriminālnoziegumos, par naudas atmazgāšanu, pašvaldības amata izmantošanu savtīgās interesēs utt. Tam visam ir pierādījumi! Visa Venspils dome un daļa Latvijas baidās no Lemberga dusmu lēkmēm utt, Visas tās liecinieku nelaimes, beidzot dzīvi pasūtījumu slepkavībās, kur prokuratūra noplāta rokas..

Atbildēt

Tiesiskums

04.12.2019. 12:27

Te pīt iekšā LEMBERGA KUNGU nav vajadzības!LEMBERGA KUNGS ir par suverēnu un neatkarīgu SAULES MŪŽA LATVIJU!LEMBERGA KUNGS sorosoīdus te neizaudzēja,tāpēc gadus 20 tiek vajāts,shēmotāji un mahinatori sļesaras un puķu andža sēd klusu,kaķis zina ko ēdis 30 gadus,un šos nevajag "piešūt" vienotiem LEMBERGA KUNGAM.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

04.12.2019. 12:15

»

Skumjais Bruņinieks

Tas nav manis rakstīts..nevajaga aloties


Šis arī nav manis rakstītais. Kā ar vienu .. hm taizeli.. šorīt?

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

04.12.2019. 11:53

»

Skumjais Bruņinieks

Jāsaprot tāda lieta, ka Latvijas iedzīvotāi ir toleranti, ne tādi kā


Tas nav manis rakstīts..nevajaga aloties..

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

04.12.2019. 11:24

»

manupraat

Ja notiek grupveida izvaro'sana, tad tai sievietei ir pilniigi vienalga kur's no tiem izvaarotaajiem ir pirmais, otrais, tre'sais vai ceturtais. Arii tie kraani'nu izmeeri ir mazsvariigi, jo jaacie's jau ir no tiem visiem. Patreiz grupveidaa tiek izvarota latvie'su tauta. Un tas ir taadee'l, ka tauta...


Jāsaprot tāda lieta, ka Latvijas iedzīvotāi ir toleranti, ne tādi kā
Kazahijā, kur citāds asins sastāvs..
Es nezinu, kam jānotiek, lai šajā mierīgajā dīķī.. purvā kaut ko mainitu.
Lēmumi nāk ilgi, novilcināti, neviens ne par ko īsti neatbild..

Atbildēt

manupraat

04.12.2019. 10:00

Ja notiek grupveida izvaro'sana, tad tai sievietei ir pilniigi vienalga kur's no tiem izvaarotaajiem ir pirmais, otrais, tre'sais vai ceturtais. Arii tie kraani'nu izmeeri ir mazsvariigi, jo jaacie's jau ir no tiem visiem. Patreiz grupveidaa tiek izvarota latvie'su tauta. Un tas ir taadee'l, ka tauta liidz 'sim paklausiigi un padeviigi ir pildiijusi visas savu izvarotaaju prasiibas un ie'neemusi saviem izvarotaajiem vajadziigo pozu. Veel vairaak - ik peec 'cetriem gadiem tauta visas pasaules sabiedriibas priek'saa publiski apliecina, ka vi'nai 'sis process patiik.

Atbildēt

Kas ir Soross un sorosīti?

04.12.2019. 07:00

»

Nu

Latvijā ir jāāveic DESOROSIZĀCIJA. Kristāla diena.Punkts jāliek


Soross ir Rotšildu klana miljardieris. Bet sorosīti Latvijā ir Lemberga, pusžīda, murgi ienaidnieka meklējumos, kuri aizskarot viņa tiesības.

Oligarhāts Latvijā ar 3A politikā ir globālās korporokrātijas politika, oligarhu uzdevums bija un ir izzagt valsti un naudu turēt ofšoros. Tā tas notiek kopš pag. g.s. 70-80 gadiem, kad PSRS pàrdotàs naftas nauda nonàca augstàkàs PSKP nomenklatûras ofšoru kontos. PSKP nosūtīja Lembergu uz Ventspili, kur viņš arī tup. Viņa uzdevums bija sagraut Ventspils tranzīta struktūras, līgumus slēdzot ofšoros, lai valsts nesaņem nodokļos naudu. Tas sekmīgi tiek pildīts. To vinš ar Meroni sāka un turpina darīt. Lembergs ar smaidu izpilda globālās korporokrātijas uzdevumus un valsts var ieskrieties. Tāda ir patiesība, ka globālās korporokrātijas algotie slepkavas strādā Lemberga interesēs. VIņš ir neaizskaramais. Mazajam pusžīdiņam patīk teātris, košs papagaiļa stils .. ar mafijas krusttēva hūti.. Tikpat viņam patīk tēlot savējo no nabaga pensionāru tautiņas, sorsītu upuri! Sanāk pat savs sižets dzīvam ikdienas šovam!

Atbildēt

Hmm

04.12.2019. 06:41

»

tu

iedzer aktīvo ogli. vēlreiz


Tev palīdz?

Atbildēt

lauķis

04.12.2019. 06:11

»

ESMAIJA

Ja kāds ir kaut ko murgojis, tad tas esat Jūs. Nevienam vārdam nav nekā konkrēta pamatā. Ainārs ienāca politikā jau kā miljonārs! Lai Dievs dotu vairāk šādu cilvēku. Lembergs ir n tās reizes lūdzis, lai pasaka skaidri kādi likumi ir pieņemti viņam par labu - klusums. Ja `Jūs esat tik varonīgs, tad kādēļ...


Tā saucamā demokrātija ir klasiskā piramīda,bez oligarhiem nespēj eksistēt.
Kapitāls,
oligarhi,
valdība un ierēdniecība,
baznīca un propaganda,
elektorāts.
Kas vairāk ietekmē valdību,elektorāts vai oligarhi ar stipendijām?Kapitāls pa taisno nevar ,,stibendijas,, iedot deputātiem,lūk arī starpnieks-oligarhi.

Atbildēt

vavotiņš

04.12.2019. 00:46

»

nu super

Esmaija ir pārspējusi pati sevi


Par ko es viņu ļoti cienu.

Atbildēt

ESMAIJA

03.12.2019. 23:33

»

Skumjais Bruņinieks

Vajaga atcerēties vēl vienu lietu..ar 3A nav tas variants, kad sazodzies pietiekami un pēc tam atpūties siltajās zemēs, spēlē badmintonu un ķer taurenīšus...


Ja kāds ir kaut ko murgojis, tad tas esat Jūs. Nevienam vārdam nav nekā konkrēta pamatā. Ainārs ienāca politikā jau kā miljonārs! Lai Dievs dotu vairāk šādu cilvēku. Lembergs ir n tās reizes lūdzis, lai pasaka skaidri kādi likumi ir pieņemti viņam par labu - klusums. Ja `Jūs esat tik varonīgs, tad kādēļ klusējat, vai tikai rejat kā suns uz mēnesi, jo citu neko nespējat. Ja Lembergs būtu ko valstij nozadzis vai izkrāpis, tad viņu nespīdzinātu Tiesu vēsturē garākajā prāva, bet sen jau būtu notiesāts un vēL nav zināms, kuram nāksies par cilvēka spīdzināšanu atbildēt. Par Šķēli - es viņu pazīstu un varu teikt viens no gudrākajiem cilvēkiem, tikai tādi LATVIJAI NAV VAJADZĪGI.kAM IR IZDEVĪGI VARU ATDOT TĀDIEM KĀ kAIMIŅŠ, KAS PIEDZĒRIES JAU PAKĻĀVA BRIESMĀM VESELA NAMA IEDZĪVOTĀJUS, VAI kARIŅĀM, KAS IR VIENKĀRŠI PINTIĶIS, TURKLĀT KRIMINĀLS PINTIĶIS NE VALSTSVĪRS...TO PADOMĀJIET PATS. gAN JAU ATBILDI ZINĀT IT LABI, JO RUNĀJAT VIŅA VĀRDĀ.

Atbildēt

Nu

03.12.2019. 22:54

Latvijā ir jāāveic DESOROSIZĀCIJA. Kristāla diena.Punkts jāliek.

Atbildēt

Asiirietis

03.12.2019. 22:10

Nu precīzi kā Aivara Borovkova domas būtu izklāstītas.
Skatīt interviju 2014.gadā ar otto ozolu raidījumā "par un pret"

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

03.12.2019. 21:26

Vajaga atcerēties vēl vienu lietu..ar 3A nav tas variants, kad sazodzies pietiekami un pēc tam atpūties siltajās zemēs, spēlē badmintonu un ķer taurenīšus.
Šeit kampšana ir asinīs..jau, kā sporta veids.
Un vara...kampšana un vara, kas iet roku rokā.
Čakarēt oranžo stilā, likt lielākos kretīnus, sūtīt savus izsūtāmos zēnus(kā Liepnieku) uz Dienas redakciju un pavēlēt rakstīt sev vēlamo...sūtīt sulaini Krastiņu pie Jūļa krūmiņa un reketēt viņu uz 2 milj..raustīt savus stipendiātus Saeimā aiz diedziņiem..
Vot tā ir īstā dzīve, kuru nevar nekas aizvietot priekš tiem kropļiem!
Tautas priekšā tie mirlas tēlo inteliģentos..bet īstā seja bija redzama Rīdzenes sarunās..prasta bandītu - pašpuiku leksika, kas uzpļauj visam un visiem..
Viņi, visi trīs A neko godīgā ceļā nav nopelnījuši..politbizness ir viņu stihija, bet tur vajadzīga politiska vara..
Nu tad spriediet paši.. vai aizies šie zagļi labprātīgi, vai atsacīsies no siles, kur strēbšana jau ir kļuvusi par viņu dzīvesveidu?

Atbildēt

lai n u kā ar tim 3A

03.12.2019. 21:03

bet lielākie zagļi un nelieši ir pašŗeizējā Saeimas koalīcija

Atbildēt

hm

03.12.2019. 20:16

Jāpiekrīt vienam, ka Soross, viņa bagātības, viņa ietekme gan pasaulē, gan Latvijā nav salīdzināma ar 3A pašmāju puikām.
Jā, 3A nozaga un iebāza savā kabatā savu miljardu, jā. Bet cik gada-divu laikā 08. gadā izpumpēja zviedru bankas? Vismaz 10.
Kā vairojas Sorosa miljardi?
No labdarības? Diez vai tam ticēs pat bērnudārzā.
Nepieciešami objektīvi dati, kuru nav un nebūs.
Pārdomām - Baidenu rīcību Ukrainā, kur summas bija relatīvi niecīgas (tikai 16 miljoni) taču balstīja un apsargāja ASV specdienesti.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

03.12.2019. 18:10

Es nesen kārtīgi nosmējos, kad izlasīju Lemberga interviju, kur ļoti smagos noziegumos apsūdzētais pavēstīja nācijai -"..pietiek,laiks noiet malā un PADOMĀT PAR SEVI.."!
Šo varētu nominēt par Gada teicienu...
Nē..varbūt kādam, nesen no alas izlīdušam cilvēkam tiešām liekās, ka mūsu valstī viss ir kārtībā..nu kā "kārtībā", ir tomēr viens briesmīgs sorosītu oligarhs Meroni, kas 10 gadus plosās, zog un izved valsts bagātības..un neviens neko nevar izdarīt - tik varens un briesmīgs viņš ir.
Un kādreizējie visvarenie 3A ir nolikti pie vietas..
Ziniet, ja kāds arī tā domā(uz 3A troļļiem tas neattiecās), tad mudīgi aizejiet pie spoguļa, pieliekiet rādītājpirkstu pie deniņiem un pagriežiet(kā VVF to darīja), pie reizes arī variet skaļi teikt uz izvēli - ku kū vai bļem, bļem..
Meroni ir mākslīgi uzpūsts Lemberga balons, kas pašlaik ir vajadzīgs, kā dūmu aizsegs. Meroni, lai Jūs zinātu, bez Lemberga un pārejās Sistēmas atļaujas pat (piedodiet)..nokārtoties nevarētu viņu valstībā. Ja, piemēram, tiesas sēdes laikā Meroni sagribētos "pa lielam", bet Aivars nedotu "dobro"..Goda vārds Rūdis taisītu biksēs.
Ir jāsaprot, ko Meroni ir izdarījis - viņš ir praktiski iesēdinājis valsts saimnieku, atņēmis viņam sazagto, sagandējis gandrīz 20! gadus no dzīves..!!
Kriminālajās aprindās nepiedodās pat daudz mazāki pārkāpumi. Tur valda dzelžaini likumi - par pakļaušanos apbalvojums publisks(lācīša amats ES), lai visi redz un par nepakļaušanos nolaišana(Zatlers) un sodīšana..un arī publiska, lai visi redz, bīstas un vairāk tā nedara..
Es izstāstīšu vienu gadījumu ar Šķēli, kur godīgs biznesmenis atļāvās medijos pateikt Šķēlem nepatīkamu lietu..es uzsveru..ne liecināja pret Šķēli, nerunājot nemaz par mantas atņemšanu un iesēdināšanu. Tikai izteicās nevietā..un, ziniet, Šķēle džekam nolīdzinaja biznesu līdz ar zemi..
Tik atriebīgi viņi ir..un tagad es pateikšu - Lembergs ir simts reižu atriebīgāks par Šķēli!!
Un Jūs gribiet, lai ticu, ka Puzes briesmonis to ir norijis un "nogājis malā par sevi beidzot padomāt"..??
Ziniet, tas smaidīgais vīriņš ir valstij nozadzis Miljardu!..viņa krimināllietā "nejauši" nomiruši ir vairāk, kā 10 galveno liecinieku - PA VIENAM LĪĶIM UZ KATRIEM 100 NOZAGTAJIEM MILJONIEM - un mums tagad jānotic pasakai, ka tāds cilvēks ir to piedevis??
Meroni ir lēta kartona lelle, kura ir vajadzīga Lembergam, lai varētu otreiz nozagt jau nozagto!
Meroni Lemberga, Šķēles un Šlesera izveidotajā karaļvalstī bez viņu atļaujas nevarētu pat zagt Kaimiņa līmenī(200 eur otkats pie bankomāta).
Ja kādam, kuram nav zināšanu par astronomiju, pateiktu, ka visumā ir 83% matērijas,kas nav saredzama..tad tas pajautātu - bet kā Jūs to ziniet..?
Pēc gravitācijas, pēc gravitācijas..
Ta arī mūsu nozagtajā valstī, ilgstoši novērojot politiku..Tu jūti, ka viss(politika, bizness) rotē ap kaut ko neredzamu, bet ļoti, ļoti spēcīgu massu..
Tā ir oligarhu gravitācija, kas pievelk..izmaina telpu un laiku. Un lielākā daļa diemžēl ir pielāgojušies viņu orbītai!
Nevajaga daudz prāta..vien jāpaskatās, kas kam pieder mūsu nozagtajā valstī..(kas ostā ir īstie saimnieki kaut vai?), lai saprastu , kas valstī bija, ir un būs saimnieki.
PS
Andris Šķēle gandrīz nekur nefigurē kā liecinieks..uzmanīgums un nodrošināšanās, nozogot valsti, ir Šķēles vizītkarte.Atbildēt

Bumbulīts

03.12.2019. 18:05

Aha, labs mēģinājums pārmest laipiņu citā virzienā. Kad "sorosīti" pastāsta, ka LB prezidenta amatā virzītā kandidāta SIEVA (un ne jau kaut kāda sievasmātes māsīca vai kas tāds, kā cenšas pasniegt autors) ir Šķēles un Šlesera uzņēmumu vadītāja.... Turklāt tie paši sorosīti, kas nedēļu iepriekš ziņoja, kā Meroni iztīrījis visu Ventspili.

Atbildēt

formula

03.12.2019. 18:02

Protams,sorosīdu šlura ir Latvijas ienaidnieki,kura Latvijā uzpērk padibenes-kolaborantus. Savukārt ar tādu pašu naidu pret Latviju rīkojas impēriskā Krievija ,un te nu abi naidnieki draudzīgi kopā šiverē kā tādi varas saimnnieki pa Latviju jau no ielikteņa -matrjoškas Marsieša laikiem. Atcerēsimies,ka šis taču pirms tika iekortelēts skrēja uz strelku ar čekistiem un pēc tam kremļa aņku izbīdīja kopā ar viņas krimināliem poģeļņikiem. Tā nu šī varza turpina graut Latviju,baidot ar sen aizmirstiem onkulīšiem.

Atbildēt

Paldies!

03.12.2019. 17:26

»

Emma Nowak

Vai vēlaties atrast meiteni bezmaksas seksa sanāksmēm? Laipni lūdzam - www.GetMeets.com


Piedāvā trim četri četri iekiem! Grupā jautrāk!

Atbildēt

tpk

03.12.2019. 17:01

Konkrētais personāžs (Cilvēks triji četrinieki), kurš bieži vien sludina pro-Kremliskas idejas, vai nu maldās vai arī tieši pretēji - atbalsta 3A. Protams, ka 3A nav. Reāli ir 1A un šis kungs strādā Rīgā, bet dzīvo Lilastē. Tas, kuram patīk traktori, vairāk klausās to pirmo. Trešais ņemas ar savām lietām, bet atstājis kāju durvīs. Diez kāpēc visur piemin Sorosu. Varbūt vajag pieminēt tad arī Rotšildus, Rokfellerus, Kaufmanus un citus darboņus. Bet tā 1A ietekme ir liela. Nu nevajag runāt, ka nav un šis tirgo atkal tulpes un bauda vecumdienas.

Atbildēt

LLL

03.12.2019. 16:43

3A ir neierobežota piekļuve valsts atbalsta programmām, ES fondiem un nodokļu atlaidēm. Ar to pietiek, lai rakstu ierindotu bezjēdzīgo sarakstā.

Atbildēt

Q

03.12.2019. 16:32

Sorosīti privatizē valsts varu, par ko viņi visu laiku pārmeta Lembergam , lai novērstu uzmanību no sevis! Sorosītu varza ir Latvijas nelaime un posts ,kas grauj valsts pastāvēšanu!

Atbildēt

kurmis

03.12.2019. 16:00

Kuri tad ir kāda no 3a nīdējiem?Šādā vai citā vīzē viņi visi ir kāda no 3a faniem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...