Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

olga

15.12.2011. 21:37

jauki gan mums prezidenti , viens ņēma kukuļus otrs arī labi uzdzīvojis, kautgan man Bērziņs patīk, ja tikai viņš būs par Latviju, piedosim viņam visu grēkus

Atbildēt

kaimiņiene

26.11.2011. 02:01

Ceru ,ka beidzot uzzināšu ari sakidri ,kā tur bija ar tām telefonu noklausīšanās sistēmām ,kuras "Slepenā brālība", (kuras biedrs bija AB )no tās "midzeņa" Unibankas bija izpletusi pa visu Vecrīgu un gan jau ari tālāk.

Atbildēt

interesanti

23.11.2011. 20:09

Mh, pirms kāda laika Saatčiane intervijā Sestdien skaidroja, ka ir vīlusies LL un vairāk ar viņu nestrādās, bet re...

Atbildēt

lauva

22.11.2011. 02:07

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/50032/ulmanis-un-berzins-kopigi-ardija-sadzives-pakalpojumu-sistemu

Ulmanis un Bērziņš kopīgi ārdīja sadzīves pakalpojumu sistēmu

09.jūnijs 2011
18:30

Eksprezidenta Gunta Ulmaņa un jaunievēlētā prezidenta Andra Bērziņa dzīves un darba gaitas ir cieši savijušās jau kopš padomju laikiem, strādājot LPSR Sadzīves pakalpojumu ministrijā.

Eksprezidents Guntis Ulmanis un jaunievēlētais prezidents Andris Bērziņš kādreiz bija padomju funkcionāri LPSR Sadzīves pakalpojumu ministrijā, kuri roku rokā šo ministriju likvidēja, lai tās pārraudzībā esošos uzņēmumus varētu nodot „saimnieciskajam aprēķinam”.

Ulmanis un Bērziņš – vienā laivā
Iespējams, ka pirms vairāk nekā 20 gadiem – pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu beigās – viņiem abiem bija blakus kabineti Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas Sadzīves pakalpojumu ministrijā. Strādājot par ministrijas funkcionāriem, Ulmanis ar Bērziņu mainījās vietām – tad Ulmanis bija Bērziņa priekšnieks, tad atkal Bērziņš vadīja Ulmaņa darbību. Tā vismaz var spriest pēc publiski pieejamām abu kungu biogrāfijām, dokumentiem un atmiņu stāstījumiem, kuri gan par šo laiku ir diezgan skopi.

Ņemot vērā šos faktus visnotaļ dīvains šķiet fakts, kāpēc Ulmanis nule kā notikušajās Valsts prezidenta vēlēšanās tik kaismīgi aizstāvēja Zatleru, nevis savu kādreizējo gan padoto, gan priekšnieku – Bērziņu. Varbūt viņi savulaik kaut ko nav sadalījuši? Bet, iespējams, Ulmanim kremta tas, ka Bērziņš vienā mirklī pārvērtās no padotā par priekšnieku. Taču tās ir tikai versijas…

Padomju funkcionāru karjera beidzas ar „saimniecisko aprēķinu”
Zīmīgi, ka abi kungi karjeru Sadzīves pakalpojumu ministrijā noslēdza ar šīs ministrijas likvidēšanu. 1989. gadā ministriju likvidēja, domājams, tāpēc, ka padomju funkcionāri apjēdza, ka toreiz valdošā centralizētā padomju ekonomiskā sistēma iet uz grunti un bija nepieciešamas saimnieciskas reformas. Tomēr viņi no savām rokām negribēja izlaist sociālistisko īpašumu un nolēma likvidēt to sistēmu, kuru varēja „prihvatizēt”.

Tieši sadzīves pakalpojumu uzņēmumi bija vispateicīgākā augsne „prihvatizācijas shēmām”. 1988. gada 27. decembrī LPSR Ministru padome pieņēma lēmumu „Par Latvijas PSR Sadzīves pakalpojumu ministrijas sistēmas uzņēmumu (apvienību) un organizāciju pāreju uz pilnīgu saimniecisko aprēķinu un pašfinansēšanos”, kas faktiski nozīmēja ministrijas likvidēšanu, jo tai jau vairs nebija ko vadīt.

Sadzīves pakalpojumu kombinātu shēma
Tolaik dibinājās pirmie „perestroikas” kooperatīvi. Pārsvarā tos veidoja uz sabiedriskās ēdināšanas, veikalu un sadzīves pakalpojumu bāzes.

Pēc Latvijas okupācijas 1940. gadā zem sadzīves pakalpojumu „jumta” – Sadzīves pakalpojumu ministrijas un tā dēvētajiem sadzīves pakalpojumu kombinātiem - „pabāza” tos uzņēmumus, kurus tā īsti neizdevās nacionalizēt, bet atstāt privātīpašumā nedrīkstēja. – kurpnieku un šuvēju darbnīcas, pirtis, veļas mazgātavas, galdniecības, sadzīves tehnikas remontdarbnīcas un tamlīdzīgi.

Savukārt visvieglāk ir denacionalizēt to, ko totalitārajai sistēmai vairāku gadu desmitus nav izdevies „veiksmīgi” nacionalizēt. Tā nu padomju funkcionāri ķērās pie sadzīves pakalpojumu uzņēmumu daļējas privatizācijas, to atļaujot tikai šauram personu lokam – to priekšniekiem vai darbiniekiem. Vai no šī „prihvatizācijas pīrāga” kaut kas tika arī Ulmanim un Bērziņam, nav zināms, bet viņi katrā ziņā bija atbildīgi par nozari, uz kuras vēlāk radās simtiem padomjlaika kooperatīvu, bet pēc tam - atjaunotās Latvijas - laikā jau privātuzņēmumu.

Vispirms Ulmanis priekšnieks Bērziņam, pēc tam - otrādi
Gan Ulmanis, gan Bērziņš savu karjeru sadzīves pakalpojumu sistēmā uzsāka praktiski vienlaicīgi. Ulmanis 1971. gadā sāka strādāt Rīgas rajonā, kļūdams par Rīgas rajona Sadzīves pakalpojumu kombināta direktoru, bet vēlāk pārejot strādāt uz Sadzīves pakalpojumu ministriju.

Bērziņš savu karjeru sāka kā televizoru remontmeistara ražošanas apvienībā „Elektrons”, vēlāk kļūdams par „Elektrona” priekšnieku. 1988. gadā viņš kļuva par sadzīves pakalpojumu ministra vietnieku.

No sākuma viņu ceļi nekrustojās, bet pagājušā gada astoņdesmito gadu vidū viņi strādāja amatos, kuri bija savstarpēji saistīti.

Tukuma Sadzīves pakalpojumu kombināta direktors Pēteris Lauva atceras, ka pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu vidū Ulmanis ministrijā vadīja pārvaldi, kas koordinēja vairāk nekā divpadsmit tautsaimniecības nozares (frizētavas, sadzīves elektronikas iekārtu darbnīcas, fotodarbnīcas, austuves, dzijas vērptuves, mēbeļu darbnīcas, veļas mazgātavas, ķīmiskās tīrītavas, komunālās pirtis, zāģētavas, lauksaimnieciska rakstura pakalpojumus privāto dārziņu īpašniekiem, remonta un celtniecības darbu brigādes utt.).”

Viņš atceras, ka tolaik ar Ulmani „sadarbojās tehnologi, atsevišķu ražotņu vadītāji.” Šāds atsevišķas ražotnes vadītājs bija arī Bērziņš, kurš vadīja sadzīves tehnikas remonta uzņēmumu „Elektrons”.

Taču 1988. gadā Bērziņš kļuva par sadzīves pakalpojumu ministra vietnieku un līdz ar to par pakāpi augstākā amatā nekā Ulmanis. Katrā ziņā ministra nodaļas vadītāja postenis ir zemāks nekā ministra vietnieka amats.

Tomēr abi kūrēja procesu, kura mērķis bija sekmīga Sadzīves pakalpojumu ministrijas likvidēšanas un tās pārraudzībā esošo uzņēmumu nodošana „saimnieciskajām aprēķinam” un tai sekojošajai privatizācijai.

Atbildēt

haralds

[R] 22.11.2011. 01:08

karroče, prostjaks ne labākajā, bet arī ne tuvu ne sliktākajā nozīmē. ne visai spējīgs uz ārkārt lielu cūcību un ne tādēļ, ka 1-kārši ne uz ko lielu nav spējīgs - viņam sava saprašana par ētiku, estētiku un higiēnu!

Atbildēt

mk

21.11.2011. 21:38


Paralēli grāmatas lasīšanai iesaku noklausīties:
http://www.youtube.com/watch?v=sIRTrsabL_M&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=mwZfDkLERWI&feature=related

Atbildēt

Par naudu

21.11.2011. 20:43

Sekoju jūnijā līdzi šī personāža ievēlēšanas gaitai. Nu nekādi nepamet sajūta, ka vinš to amatu ir nopircis.

Atbildēt

tante Bauskā

21.11.2011. 20:34

Apsveicu. Lasīšu!

Atbildēt

haralds

21.11.2011. 19:52

bet tas Lāčplēsis ir arī aizdomīgs tipiņš! pašam lāči rados, bet klūp virsū meža dzīvniekiem un plēš kopā!

Atbildēt

paija>anonīmiķim 18.35

21.11.2011. 19:47

Nezin kāpēc podā ravējs tads bailīgs un pat niku baidās uzradīt,laikam jau tomēr kauns par savām jēlībam

Atbildēt

Vecais

21.11.2011. 19:40

Vispirms - atbilde Vladimiram - kā izsūtītā dēls varēja kļūt par komunistiskās partijas biedru?
- varēja. Protams, nevarēja sešdesmitajos gados. Bet astoņdesmitajos gados komunistiskā partija jau bija tā izgāzusiies, ka ar vilkšanu vilka iekšā katru spējīgu cilvēku, lai piesegtu savus nesmukumus.
Kāpēc latvieši tur līda iekšā? Līda tāpēc, lai visu noteikšanu neatstātu tikai krieviem. Līda, protams, arī karjeras dēļ, jo bez partijas biedra kartes gan nevienā vadošā amatā nelika pat 80-tajos gados. Starp citu, latvieši šajā ziņā bija visdumjākie, jo lietuvieši un igauņi pirmie bija attapušies un masveidā stājās partijā, lai saglabātu iespējami lielāku teikšanu pašu rokās.

Kāpēc Andris Bērziņš tika pie miljoniem, bet es vai tu, vai daudzi citi netika?
Tāpēc, ka nesapratām,ko iesākt ar privatizācijas sertifikātiem, ar pajām un tamlīdzīgiem papīrīšiem. Pārdevām par 10 santīmiem, bet katra sertifikāta nominālvērtība bija 28 lati. Netikām tāpēc pie miljona, ka neviens tā arī neizdomājāsm, ko varētu iesākt ar VEFU, ar Alfu, ar desmityiem citu fasbriku, kuras tā arī netika privatizētas un sabruka. Ja zinātu, ko darīt, katrs no mums būtu varējis uzpirkt akcijas un nopirkt VEFu.

Atbildēt

paijai

21.11.2011. 19:35

Iekāp podā un norauj ūdeni, vēlams vismaz 2-reiz lai mazāk smird.

Jau iepriekš pateicība par sapratni un atsaucību.

Atbildēt

paija

21.11.2011. 19:14

Nu jauki, visi mūsu prezidenti,sakot ar pirmo Ulmani būs atmaskoti kā neliesi. Laikam jau pelnījuši. Atliek gaidīt ,kad Lācplēsis kā paredzēja Pumpurs -savu naidnieku vienu pasu lejā grūdīs. Tad zels tautai jauni laiki, tad būs viņa svabada. Ievēlēsim Lāčplēsi par prezidentu.
Bet - te jau klat Lapsa ar savu grāmatu- vispirms ļoti saubīga izcelsme, nezināms tēvs ar lāceni. Un kā zināms visi lāči ir rados ar Krievu lāci, ta ka nezin vai šim var dot NATO pielaides. Tad- draudzība ar Spīdalu, kurai bija līgums ar Nelabo. Viņa gan to saplēsa, bet zinams, ka tadi līgumi ir mūžīgi. Tad vēl Lačplēcis bija klat, kad Kangars noslēdza līgumu par nodevību, bet nekur neziņojA, neko nedarīja,lai nodevību noverstu. Lāčplesis arī nekad nav stradajis legalu darbu, bet dzīvoja tikai Lielvardes un Burtnieku pilīs pie toreizējiem oligarhiem, no kuriem pieņēma dāvanas,kuras vēl nav deklaretas. ZObens izskatas ļoti dargs. GAidiet, grāmatu izdos mēneša laika pēc Lācplēsa ievelēšanas

Atbildēt

Vladimirs

21.11.2011. 18:49

Cik zinams viņa vecāki padomju laikā tika deportēti uz sibiriju. Kā viņš tādos apstākļos, kā padonju ienaidnieku dēls varējakļut par komunistiskās partijas biedru, uzkalpot augstos amatos - vai tas nebija ar čekas palīdzību?

Atbildēt

haralds

[R] 21.11.2011. 18:36

karroče, smuks nav, bet dumš gan. bet ne TIK dumš - man vismaz tā saliekās, ka mīzeļi Bērziņam nav sakāpuši galvā un ka viņš ļoti labi saprot, ka VVZ tas vezons vai nevezons, bet ka ar ± tādiem pašiem panākumiem viņa vietā varēja atrasties / izrādīties esam ± jebkurš no kādiem ≈ 27 000 ÷ 68 000 tādiem pašiem pilsoņiem bez pirmajā acu uzmetienā pamanāmām izteiktām sugas pazīmēm.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 21.11.2011. 17:44

MZ “valsts” jaunievēlētā “deputātu preža” CV.
( Alfon(s)a T(r)upiņa “autobiogrāfija uz tekošo momentu” )
( “atreferējums” - iz "O.M.© arChīva" )

Liek Hūte fraktēt “naftas pāķiem”,
To “glu(m)āko” no SILES brā(ķ)iem,
Uz Pili - tēlot “prezidentu”:
“Lai uzbliež “CV” pergamentu!...”

Kā “sponsors” pavēl - tikšot riktēts:
No SILES “konsultantiem” diktēts,
Top “auto-(i)bio-grāfam” tekstiņš.
(Ka tik’ tur neiesprūk kāds “pekstiņš”?...)
...
Pēc “nosaukuma” Alfon(s)s T(r)upiņš.
Pēc “partbiļetes” - pāķis glupiņš.
Pēc sugas “ciltsrakstiem” - no piepēm,
Kas “komuņagām” (...) lien bez ziepēm.
Pēc “retorikas” - sists uz mutes.
Riebj - “ubagi” un “vaukšķu utes”.
Pēc “intelekta” - nav “ņemts daļā”.
(Jo - biedram “klemme” nelec vaļā...)

No “oligarhiem” = “neatkarīgs”!!!
(Šai sakarā - pat FAKTS nav svarīgs,
Ka tiek uz Pili stumts no bliecs,
Kur Trubas pundur-krāns pie šprices...)
Kā “tautsaimnieks” tiek dikti slavēts,
Un - štrunts, ja biedrs “aumež kavēts”,
Šķiet “brīfingos” un intervijās:
“Ko masmēdekļi virsū plijās!?...”

Kad bijis “baņķieris”, pirms gadiem ~
Šis “iepelnījis” sev (un radiem),
Gan “miljonāra” kontos piķi,
Gan - “godu” līst par “politiķi”.
Pie viena - “pensiju” sev “krājis”:
No treknām “algām” iemaksājis,
Šai “valstij” kaut ko budžetlādē ~
Lai biedru “penšos” neapskādē.

(Pēc Muļķu Zemes “normatīviem” ~
Var “baņķieriem” no šeftēm brīviem,
Grūst “pensijā” kaut piecus taukšķus ~
Bet šie - par “ubagiem” saukt “vaukšķus”...)

Vot - “bizness” rullē šim “kā smērēts”:
Tiek Jevro-fondu kāposts tērēts,
No “valsts” tiek slauktas “subsīdijas” ~
Kāds “miljonārs” bez “Leiputrijas”?!
BET - ja par šito “vaukšķi” kasās ~
Lai prom uz (SIB)-īrijām lasās,
Kam nepatīk, ka “tautas kalpiem”,
Ļauts apcirpt “ubagus”, līdz skalpiem!

No Vīra Goda - “melns aiz naga”:
“Ja sanāk “iekrist” - jāņem vaga!!!...”
(Kaut - bikšu priekša paliek vaļā,
Vai - kāds sauc “papu”, balsī skaļā...)
Uz Pili - nestieps līdzi saimi ~
Tāds “balasts” saķēzīt var “laimi”,
Kā MZ “prezim” drāzt šo “valsti”!!!
(Mož - netrūks TUR ko “pēļos valstīt”?...)
...
Sten Alfon(s)s TuPiņš, kašā galvu,
Dēļ stresa graužot rakstāmspalvu ~
Šim “pašportretu” uzdots drukāt:
“Bez “CV” - nespīd Pilī rukāt...”

‘ANNO’ ~ jūnijs, 2011.

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Gaidītājs

21.11.2011. 17:06

to sociologs
Sagaidīsim, sagaidīsim. Šada grāmata taps ātrāk, nekā iedomājaties. Un ko teiksim tad? Ko tas mainīs šajā rakstā minētajos faktos un to vērtējumā?

Atbildēt

inese

21.11.2011. 16:36

Nu, Lapsa & Co ir garlībmerķeliskāks vēl par pašu Garlību Merķeli. Brīnos, ka Lapsa & Co vēl spēj atrasties Latvijā. Vai ta vēl ir spēks dzīvot zemē, kur neviens negrib būt tik tīrs un skaidrs kā pats Lapsa & Co?

Atbildēt

Partyman

21.11.2011. 16:30

Interesantak butu par Raiti Gaili izlasit,ipashi par Maskavas gaitam,a shitie latvietis-parastais ir galigi neiteresanti un visi peleki vienadi...

Atbildēt

Guntis

21.11.2011. 16:16

Aatri gan! he, he!

Atbildēt

haralds

[R] 21.11.2011. 15:32

es teiktu «grāmata «Latvietis parastais», kura veltīta TAGADĒJĀ Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa dzīves un darba gaitām LĪDZ tapšanai par Brīvvalsts prezidentu.».
jo raugi - Brīvvalsts prezidenta amatā neko eXtrā nav paveicis, мало того, paveicis явно mazāk, kā būtu paveicis vidējais statistiskais «el letton vulgaris» shit'ajā amatā.

Atbildēt

sociologam

21.11.2011. 15:15

Latviešiem vispirms jāsāk ar sevi, nebūtu šī portāla, tauta gandrīz neko nezinātu par latvju bāleliņu - kampēju divkošu dabu un noziegumiem.

Atbildēt

sociologs

21.11.2011. 15:11

Lūdzu uzrakstiet grāmatu par Ušakovu.
Vai jūsu, pietiek.com, apņemšanās: mēs neļausim viņiem mierīgi dzīvot! attiecas vienīgi uz latvju bāleliņiem vai arī uz Krievijas pārstāvjiem Latvijā?

Atbildēt

ha,ha,ha...

21.11.2011. 14:50

Šitādu personāžu Latvijā ir pa pilnam. Lai tik Lato neapsīkst enerģijas pa vienam izgaismot publiski. Nu parādās jauns personāžs: aizrautīgs komjaunietis, Priedītis. Kas notiek Krājbankā, ir kārtējās grāmatas vērts stāsts.

Atbildēt

kad būs par

21.11.2011. 14:48

meļņiku belokoņu narkotikām ieročiem irānu bondaru antonovu škeli voldi ieroču tirdzniecību??????????????

Atbildēt

borcinsh

21.11.2011. 14:43

prieksh man, bijushais komunists - ka "bijushais" sifilitiks ! ( komunistu zverests ir lidzigs slimibas "enai" un "dzivos muzhigi" !)
Un paliek tikai brinities ka Latvju Tauta atlauj tam nelietim vel aiznemt sho lielu Valsts amatu !?
jo to "sifilitiku" izveleja 10.Saemas zaglu bande, nevis LATVJU TAUTA !!!

Atbildēt

paija

21.11.2011. 14:41

Grāmatu droši vien nopirkšu. Kas man nepatīk, tad lielas vērtes piešķiršana un visparinasana kaut kadiem citatiem no cittautiesu grāmatam,pat kā gramatas moto,kadi tie latvieši maitas.
Stipri šaubos, vai vācieši mēdz citet tā laika latviesu tautas dziesmas par vaciesiem- par viņu stulbumu, mantkarību un cietsirdību.

Atbildēt

Paija

21.11.2011. 14:34

Paldies, noteikti nopirkšu.

Kaut gan neesmu pētījusi "darbarūķa" A.Bērziņa miljonāra statusa izcelšanos - man šķiet, ka viņš kā Latvijas prezidents ir par raudulīgu, senilu, bez jebkādas dzīvības dzirksts, kurš kā valsts augstākā amatpersona skolas sarīkojumos REGULĀRI apraudas ( saprotams, vecums ir ievērojams).

Arī ar morāles normām A.Bērziņam kā valsts augstākajai amatpersonai nav kārtībā. Mūsu ģimene nevar viņu cienīt ne kā cilvēku, ne kā raudulīgu un regresīvu valsts augstāko amatpersonu.

Atbildēt

velvets

21.11.2011. 13:29

Laba ziņa! Paldies par grāmatām!

Atbildēt

Ass

21.11.2011. 13:14

to BUBA
Nu visi galvenie politiskie konkurenti tā kā būtu norieti. Attiecīgi vienīgais atlikušais UŠAKOVA/URBANOVIČA tandēms( ar nelielu amerika,šleseršmita piejaukumu RD)paceļas debesīs.Bet nav jau oslēpums, ka Krievijas propogandas mašīnai naudas pietiks gan lapsām, gan seskiem, gan citiem smirdīgiem radījumiem.
------------------
Vai tad bijām vienojušies, laupītāji, Ok, ka tik savējie? Kas tā par mazohisma formu: lai tik sit, ka tik savējais? Varbūt tā ir krievu sensenā ģimenes modeļa latviskā internalizācija: bjut, znachit, ljubjat?

Atbildēt

liec mieru AB!

21.11.2011. 13:10

Kāpēc Lapsa neraksta par krīvu Anku potapovsku?,kobail no knābīša, ka neieškeļ pa paurīti pasai lapsiņai,ko?

Atbildēt

nr2 - čiks par 5 miljoniem

21.11.2011. 13:07

Zatlera vajadzībām pirks melnu limuzīnu ar brūnu ādas salonu un velūra paklājiņiem
------------LL,labāk uzraksti grāmatu par bijušo prezidentu Zatleru, nevis kasies pie tagadējā,bijusajam prezidentam tiesam loti interesanti gājieni pēc varas, naudas, krēsliem un aploksnēm

Atbildēt

> alamo

21.11.2011. 12:06

Nu, cerēsim, ka Lapsa būs to izpētījis.

Atbildēt

alamo

21.11.2011. 11:48

tam kurš man jautāja - un te ir tieši tas, ka AB akcijas ir tikai maza daļa no stat.kaptāla, un jebkuram skaidrs un tā arī bijis, ka 98.gada ieguldījumi tika apstiprināti bankas Padomē (tā prasa Latv.Bankas prasības), un tikai un vienīgi Eiropas Invest.banka un kāds arābu princis te pieņēma lēmumus par naudas ieguldījumiem/zaudējumiem Krievijā, par ko arī cieta, un tikai ar Ķirsona pūlēm tika atrasti zviedri, un ne tikai valde, bet arī tie pārējie akcionāri (spekulanti) tika pie kaut kādas naudas (viņi nepiedalījās Unibankas privatizācijā, un atpirka no Latvijas cilvēciņiem akcijas par lielāku naudu) - vai tas būs grāmatā?

Atbildēt

PSKP nomenklatūra

21.11.2011. 10:52

Beidzot esam par LR prezidentu ielikuši savējo!

Atbildēt

knab

21.11.2011. 10:41

Lapsas k-gs atkal raksta par sīkumiem.Būtu liels lūgums pievērsties un izmeklēt cilvēku tirdzniecību Latvijā,pagaidām visiem skribentiem rokas ir par īsām.Pats izteicies,ka šī ir policejiski bandītika republika ,tad ārī uzraksti kaut ko nopietnu.

Atbildēt

> alamo

21.11.2011. 10:27

Nu, par to, ka SEB akcijas atpirka tikai par 2 Ls, Bērziņkungs var teikt paldies pats sev, - jo kurš cits sagrūda Unibankas naudu Krievijas parādzīmēs pirms 2008. gada defolta? Par to gan viņš nemēdz runāt. Interesanti, vai par to grāmatā būs aprakstīts.

Atbildēt

alamo

21.11.2011. 10:17

laikam jau arī man būs interesanti - tāpat kā jau "parastam latvietim" vienkārši uzzināt kādu klaču... bet tas nemainīs manu vērtējumu par AB - lai visu sasniegtu ir bijis nepieciešams raksturs un prasme izglītoties... esmu kopā diendienā strādājis vairāk ilgus gadus, un kāpēc tad nepajautāja - AB pirmo milj. varēja nopelnīt jau 1995.gadā, kad Unibankas akcija bija tuvu Ls5, bet viņš nebija spekulants, un diemžēl sagaidīja, kad SEB atpirka par Ls2, zaudējumus var katrs sarēķināt (skat. to gadu Unibankas fin.pārskatus Valdes akcijas) - vai šā taisnība grāmatā būs? un tāpat Lodi varēja pirkt jebkurš (publiski privatizēt), bet ne jebkurš noticēja uzņēmuma vadības godaprātam un Latvijas ražotājam, es tā nedarīju, citādi arī būtu naudīgs šodien :(

Atbildēt

!

21.11.2011. 09:51

Mūsu gods, prāts un sirdsapziņa.

Atbildēt

romim

21.11.2011. 09:30

Būs gan.
Ar cieņu,
LL

Atbildēt

romis

21.11.2011. 09:25

tad jau tas būs no sērijas""ievērojamu cilvēku dzīve!""
cerams,ka tur tiks izskaidrota A.Bērziņa morālā ""augšupcelšanās"" un taps zināms,kurā tad brīdī no pārliecināta komunista un kompartijas līdera,viņš kļuva par elitāru tās iekārtas pārstāvi,pret kuru bija zvērējis cīnīties visiem spēkiem un kura sapūdēja Sibīrija tūkstošiem viņa tautas,iznīcināja Latvijas valsti un šāva pakausī atbruņotiem cilvēkiem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...