Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MM

25.02.2021. 12:41

»

V.Ozols.

Šī Lemberga mantas konfiskācija ļoti atgādina 1917. gadu, kad boļševiki atņēma mantu buržujiem. Kā kapitālisma sistēmā kādam drīkst atņemt manu, ja kapitālismā buržuji ir pieļaujama šķira? Kas mums? Jauna sociālistiskā revolūcija tuvojās


Labi, pieņemsim es esmu boļševiks un atņemu mantu buržujam. Lembergs- buržujs? Kā tas var būt? PSRS komunistiskās partijas sekretārs un buržujs? Pilsētas mērs, kuram pieder neskaitāmas ārzonu firmas un kurš kļuvis par patiesā labuma guvēju gandrīz visos lielākajos Ventspils uzņēmumos?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

24.02.2021. 21:41

»

Sironis

Attais acis, stulbeni, tu neredzi ko Sorossa šestorkas dara? Latvijas vairs nav, ir kolonija Sorosa, kuru vada šestorkas Sorosa


Kāds pazīstams rokraksts,osi, tā jau sapratu, ka kalpo viņiem. Sorosam ar Latvijas izlaupītājiem- čekistiem nav pilnīgi nekāda sakara. Soross ir čekistu "jājamzirdziņš"!

Atbildēt

V.Ozols.

24.02.2021. 21:21

»

Una

ko tev atgādina valsts izzagšana


Vai tad Lembergs vienīgais zaglis? Kāpēc netiesā Godmani, par Latvijas cukurfabriku iztirgošanu, kuras uzcēla par tautas saziedotu naudu? Vai tad Lembergam vienam Latvijā manta. Tiesā tādēļ, ka nepadalījās ar tādiem pašiem fruktiem.

Atbildēt

V.Ozols.

24.02.2021. 19:26

Šī Lemberga mantas konfiskācija ļoti atgādina 1917. gadu, kad boļševiki atņēma mantu buržujiem. Kā kapitālisma sistēmā kādam drīkst atņemt manu, ja kapitālismā buržuji ir pieļaujama šķira? Kas mums? Jauna sociālistiskā revolūcija tuvojās?

Atbildēt

Ja

24.02.2021. 18:29

»

S

ar novirzēm gēnu līmenī


tā būtu, no tādiem komentētājiem S un info te ne smakas nebūtu. Vai nu otrs variants - hroniski sadomazohisti. Jo tādas mokas pārciest te, starp latviešiem, dzīvojot, var tikai tie. Nu neko, mokās tālāk.

Atbildēt

ja gobzems

24.02.2021. 18:27

tad nav ko lasīt.

Atbildēt

Killers

24.02.2021. 17:37

»

toties

tie radījumiņi publicē reklāmas vakcīnām , vai tu jau izpildīji rīkojumu un iepirdi vaksīnu savā aukstajā gaļā


Jebaņis tu, visi mēdiji ar pediņiem pieder sen Sorosam, kā arī Latvijas

Atbildēt

nepaliec mājās

24.02.2021. 16:05

Gobzem, tu no mēnes nokriti vai? Tagad attapies , ka valsts tiek izzagta? Ko tu kā deputāts esi izdarījis lai tā nebūtu? Tie tikai 100mti miljoni, bet ar kovidšova palīdzību jau ntie miljardi.Vai to vēl neesi atskārtis ko?
D....js jau tu labs bet sāc kaut ko darīt lietas labā. Tev ir visas iespējas.

Atbildēt

toties

24.02.2021. 14:46

»

?

kapec tu lien seit ? tavus murgus pat delfi,tvnet un kasjauns nepublice


tie radījumiņi publicē reklāmas vakcīnām , vai tu jau izpildīji rīkojumu un iepirdi vaksīnu savā aukstajā gaļā? :)))

Atbildēt

joske

24.02.2021. 12:26

Gobzem tu mums visiem pensionriem atgriez atpakal saziedoto naudu,jo tu mums solito neizpildji.

Atbildēt

Protobalts

24.02.2021. 11:56

»

Mēs krievīši

Kievu troļļi"zelta suga", ar naftas melnām smadzenēm, apkūpējušām


jūsu apgraizīto suga īpaši nadzīga uz cilveku sanaidošanu

Atbildēt

Kongo

24.02.2021. 11:32

Vispār jau noziedzīgi iegūta manta būtu nevis jākonfiscē valstij par labu, bet jāatgriež uzņēmējiem-godīgajiem bandītiem), no kuriem tās uzņēmumu daļas Lembergs izspieda

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

24.02.2021. 11:06

Visu bandu "proletārieši" apvienojaties ap puņķgrauzi Gobzemu! Kas tik Bordānam no veco čekas izdzimumu, latviešu tautas slepkavu puses tiek piedēvēts ! Ko tad Bordāns kādam ir nozadzis ? Pavisam vienkārš piemērs: Bordāns ar latviešu biznesmeni no ASV grib padzīt GAZPROMU ar Kalvīti priekšgalā un visa šī sarkano šakāļu banda, ar LL priekšgalā, Bordānu vaino valsts bendēšanā !!! Lembergs & Co ir fiziski iznīcināmi kā indīgas ērces !

Atbildēt

Protobalts

24.02.2021. 11:01

Ar Lembergu tas ir teātris ,aizsegs ,uzmanības noveršanai ,ka kas ,ta Lembergu tiesā ,gan zog gan tiesā -viņa sugas brāļi ,no Lebas cilts ,Kaina pēcteči ,tāpēc viņu nevar nosodīt ,galvenais ir teātris vairakos cēlienos ,priekš ieziemiešiem .
Man pretīgi šo absurda teātri verot savā zemē ,apgraizīto māksla neinteresē ( Rotko māksla tai skaitā ).
Bet ja kadu interesē ,tad droši ⛔ baudiet 💩JewMadLatvija jūtūb kanālu :[18+] Harijs Poters un Kamasutras Grāmata💩https://youtu.be/tlK50Hp0vyo
Variet vēl kļūt par sponsoru apgraizīto mākslai ,ar kuru demoralizē Latvijas jaunatni.

Atbildēt

???

24.02.2021. 10:39

Ok, bet kāpēc šķēle, šlesers, jaunups, ameriks, ušakovs ir brīvībā?
Šleseristi pat lien atpakaļ pie siles ar jauno politprojektu Līkums un Kabata

Atbildēt

Janka

24.02.2021. 10:25

Konfiscēto naudu varēs Bordans un ko sadalīt savā starpā ,Nejau valsts kase ienāks ,jo visi viņi ir vienādi taka nekādā starpība kam tā nauda bija vai Lembergam vai tagad būs Bordanam un ko.

Atbildēt

kk

24.02.2021. 08:40

man gan šķiet, ka gobzema iedzimtais juristeļa kampšanas instinkts liek raudāt naktīs, ka nav pielaists pie sadales. Kāda tur valsts...

Atbildēt

Nemelo!

24.02.2021. 07:56

»

limbaži

Visas bēdas un problēmas Latvijas politiskajā virtuvē sākās kad Sparāns, juraš, alla juraš un strīķu ģimene parādījās SAB un KNAB. Ja dziļāk papētīt noziedzīgos nodarījumus ko viņi pastrādājuši mēs redzētu vienas un tās pašas shēmas kuras viņi organizēja un organizē pret uzņēmējiem, parastiem cilvēkiem...


Lembergs nav apmelots. Jurašs un citi ir no specdienestiem, turpat redam Bordānu no Kluba 21 laikiem viņam ir pielaide valsts noslēpumiem. Vai nav mistiski? Ārzemju specdienesti ada LV un tagad pienākusi kārta Lembergam, jo specdienestu uzdevums tagad ir konfiscēt oigarhu īpašumus- viņi savu uzdevumu veikuši - izzaguši valstis ar ofšoriem. Meroni arī ir no specdienestiem - ārzemju.

Atbildēt

limbaži

23.02.2021. 22:04

Visas bēdas un problēmas Latvijas politiskajā virtuvē sākās kad Sparāns, juraš, alla juraš un strīķu ģimene parādījās SAB un KNAB. Ja dziļāk papētīt noziedzīgos nodarījumus ko viņi pastrādājuši mēs redzētu vienas un tās pašas shēmas kuras viņi organizēja un organizē pret uzņēmējiem, parastiem cilvēkiem, politiķiem nav svarīgi pret ko, bet gan ar Valsts pilnvaru palīdzību kuras viņiem piešķirtas. Piemēram Lemberga lietā politiķis ar milzīgu pieredzi un atbalstu no tautas puses, 10 gadus atpakaļ juraš un Sparāns sāka pret viņu netīru apmelojošu kompāniju, kas paralizēja viņu darbību jo bija jābūt nepārtraukti tiesā un skaidrs ka tādā veidā viņš nevar pildīt mēra pienākumus. Neskatoties uz juraša un sparāna pretestību, Ventspils ir viena no sakārtotākām pilsētām un tas pateicoties Lemberga. Bieži lasītāji redz un dzird, ka juraš kā komunists bet Sparāns ka padomju milicis darbojās pret demokrātiju un eiropeiskā vērtībām un pastrādā noziegumu pret tiem kuri strādā un attīsta Latvijas labklājību.Sparāns, jūraš, bordāns un strīķis atņēma visu īpašumu un nodeva kaut kādām Šveices juristam, kurš visu sāka izmantot savā labā un personīgām intesēs sapērkoties villas un jahtas. Tāpat 2019 gadā juraš ar savu sabiedroto bordāns aizlidoja iz ASV lai apsūdzētos par Ventspils ostām, lai tās iekļautu melnajā saraksta, kas automātiski nozīmē bankas kontu slēgšanu, krēdītu nepieejamību un nodokļu samazinājumu valsts kasē un bezdarba palielināšanas. Visi šie valsts mērogā noziegumu ir nepiedodami.
Nākamā shēma kur jurašu ģimene kopā ar Norvik bankas galveno akcionāru guseļņikovu organizēja tādu shēmu kur viņš aizpludinaja 150 milj no kuriem lielākā daļa bija pensionāru nauda. Jurašu ģimene ne tikai piesedza šādas darbības, bet arī uzrakstīja iesniegumu pret Rimšēviču kurš 20 gadu laikā ārējā padarīt Latvijas bankas sistēmu par vienu vadošajām Austrumeiropā. Šī ģimenīte palīdzēja noskaņot Guseļņikovu pret Latvijas valsti, lūdzot tiesu piedzīt 200milj.Kā norādīts rakstā šis politiskais grupējums sistemātiski izmanto shēmas pret dažādiem biznesiem tā notika ar Olainfarm, kur arī parādījās juraš un alla juraš viņi pilnīgi atklāti izmantoja Uzņēmuma reģistru, ka savu ipašumu un vienkārši pārformēja Olainfarm kapitāla daļas kā viņiem sagribējās. Tāpat notika ar vecrīgas viesnīcām, līdz bordānāna, juraša, Allas un berezin iejaukšanās 2019 gada maija vidum. SIA 966 Freecom kapitāldaļām stāvēja komercķīla par labu Latvijas pilsonim Gulama Gulami, kurš ieguldījis vairākus miljonu Latvijas ekonomika. Bordāns atbalstīja sava partijas biedra juraša un viņa sievas reiderēšanas shemu dodot pavēle Uzņēmumu reģistram noņemt komercķīlu kurš pat bija to uzlicis un divus gadus uzņēmuma reģistrs to aizstāvēja un pierādīja ar likumu citiem juridiskiem pierādījumiem. Bet 2020 gada par spīti likumam un juridiskām normām bordāns palūdza Sandi galveno valsts notāra vietnieku anulēt komercķīlu. Tāda prettiesiska darbība no juraša bordāns un Allas bija desmitiem gadījumu. Viņiem visiem bija ļoti labas attiecības ar bijušo priekšnieku sozīnovs kurš ar Juraša un Allas palīdzību safabriceja kaudzi ar krimināllietām pret tiem kuriem gribēja atņemt biznesu, īpašumu, bet ar jaunā policijas priekšnieka Rukā kunga parādīšanos var cerēt pēc sozīnova un viņa bandas aizrotešanas no RRKP, juraša un alas shēmas cietīs fiasko. Lasītāji augstu novērtē pūces rīcību kad atzinas savos nodarījumos un nolika pilnvaras un neapkaunoja savus vēlētājus un partijas biedrus. Tagad salīdzinot ar mērogu sistemātisku kādus veica bordāns, juras un viņa sieva var vērtēt savus personīgos mērķus vērtēja augstāk nekā likumu un valsts intereses savādāk to nevar vērtēt. Ar prātu Nevar saprast jurašu pēc tam kad viņu apsūdz par valsts noslēpuma izpaušanu iet uz saeimu un vada juridisko komisiju tas nozīmē ka vēlētāju un partijas biedru gods viņam ir vienaldzīgs.

Atbildēt

Oki

23.02.2021. 21:49

Vēl interesantāks moments ir Vilipsona dzivokļa lieta - pēc tās ir jābūt idiotam , lai iegādātos nekustamo īpašumu šajā valstī . Jo pēc kāda laika , varbūt pat pēc vairākiem gadiem , kādam gudriniekam ar granātu rokās var ienākt prātā , ka šis īpašums ir jākonfiscē par labi valstij . Te ir īstais aisbergs , par valsti domājot .

Atbildēt

ROFLMAO

23.02.2021. 21:24

»

Zog visi kas pie varas

sen un dažādi. Lembergs domāja, ka var uzticēties ofšoru Meroni, bet ar reiderismu Meroni ar saviem Šveices korišiem apčakarēja Lembergu


Zog visi kas pie varas - un goblinam škrobe, ka nav ticis pie daļas.
Tāds pats politikānis-kleptokrāts.

Atbildēt

zips

23.02.2021. 19:45

"Da,za stranu obidno,poka naši stariki s golodu puhnut..."apmēram tā teica pazīstamā humora šova dalībnieki,Aldis izskatās ir viens no viņiem( pēdējais teikums viņa rakstā)

Atbildēt

zips

23.02.2021. 19:42

Aldim jau nu gan vajadzēja paklusēt par Lembergu,Meroni un visiem pārējiem "putniem". Pats lieliski ir barojies no šīs siles,saņēmis bonusus u.t.t. Jau tad,kad NRA sāka dziedāt slavas dziesmas Aldim un Artusam,sapratu,no kurienes vēji pūš un kļuva skaidrs,kā stabulē pūš šis tipiņš.Laikam jau nauda dara visu...

Atbildēt

Tā jau ir

23.02.2021. 19:13

Nestādos priekšā, vai tiešām ir kāds, kurš vēl neapjēdz kāds tiesas farss ir nospēlēts ar Lembergu. Tur kur nozagti miljardi, godmanis, kargins karsovickis, lavents, bordānkliķe, un citi - tur viss kārtībā! Kas ir Lemberga pie tam, it kā, nozagtie pārsimts miljoni? Tās tādas pupu mizas kopējā nozagtajā apjomā. Bet tiesā tad zaptes burku zagli, nevis miljardus nozagušos. Kādai tiesai te vispār var uzticēties, un kas tā mums te ir par valsti, ku visādie meroņiem prokurori jurīši atdod miljonus. Nekad nebūtu ticējis, ka tādi laiki būs jāpiedzīvo, un vēl Latvijā. Paldies Aldim par rakstu!

Atbildēt

Tete

23.02.2021. 19:05

Atļaušos nepiekrist. Opel Tigra un spīdīgas aproču pogas ir saprotamas lietas ne tikai lielākajai sabiedrības daļai, bet arī AG elektorātam no ''kotlešu un pudeles'' aprindām. Turpretīm nosaucot virsrakstā svešzemju mēlē grūti izrunājamu un lielākajai daļai absolūti nesaprotamu "limitedu" ar kaut kādu sarežģītu daļu skaitu, kaut ko sapratīs retais. Pie tam uzreiz radīsies jautājums, ar ko tad tieši šis "limiteds" un tieši šīs sarežģīto daļu apjoms ir tik ievērojams, ka to piemin. Kaut kas tur ir? Un spekulācijas uzvirmo ne pa jokam.

Atbildēt

tavs coment

23.02.2021. 18:57

»

LATVIETI ,NEPADODIES !

Stajies Alda Gobzemja partija un atbalsta grupa feisbuka


nes sev līdz kremlovskij portjank zapah laptenogih.

Atbildēt

ha-ha

23.02.2021. 18:24

»

Pilsonis

Pagaidām vēl bordānkomunistu sauklis “laupīsim laupītāju” strādā, un spītīgais Lembergs kā Ventspils mērs bija pateicīgs šādas politikas objekts, nav ko noliegt. Tomēr nozagtā valsts vai Lemberga nauda būs kādam kaut kur jāliek, un pogaino vilkču shēmas naudas plūsmas tik mazā valstī kā Latvija nemaz...


Tā nav nekāda sveša nauda.Šo naudu kungs ir kolekcionejis atrazdamies dažādos amatos,izmantojams dienesta ietekmi,tātad ir izmantojis valsts darba laiku kolekcionēšanai un nelegālā darba augļi ir ieskaitāmi valsts budžetā.

Atbildēt

LATVIETI ,NEPADODIES !

23.02.2021. 17:50

»

jautaajums

Par ik fenderēm govjuzēns ir noklusējis,cik fenderēs piedalījies pats


Stajies Alda Gobzemja partija un atbalsta grupa feisbuka !

Atbildēt

Brivibu Aivaram Lembergam !

23.02.2021. 17:47

Brivibu Latvijas politieslodzitajam Aivaram Lembergam !

Atbildēt

Mēs krievīši

23.02.2021. 17:35

»

info

Latvieshi stulba suga


Kievu troļļi"zelta suga", ar naftas melnām smadzenēm, apkūpējušām?

Atbildēt

S

23.02.2021. 17:26

»

Noskatieties

TV24 raidījumu``Kārtības rullis``-tur saprotama'valodā ir iztirzāts un izskaidrots kas un kā, un kā būs...Lūgums klausīties un ieklausīties,ne tikai ķengāties.Viedokļis var būt,bet pieklājības ietvaros


Ko tu saki!? Nevar būt! Domā sasēdinās visus ministru prezidentus, kas savā premjerēšanas laikā kļuva miljonāri? gailis, birkavs, godmamanis, šķēle, repše, krasts, kristopans, bērziņs, dombrovskis, šlesers, kalvīts, birkavs.... Ne jau algā miljonus saņēma.

Atbildēt

Pilsonis

23.02.2021. 17:19

Pagaidām vēl bordānkomunistu sauklis “laupīsim laupītāju” strādā, un spītīgais Lembergs kā Ventspils mērs bija pateicīgs šādas politikas objekts, nav ko noliegt. Tomēr nozagtā valsts vai Lemberga nauda būs kādam kaut kur jāliek, un pogaino vilkču shēmas naudas plūsmas tik mazā valstī kā Latvija nemaz nav iespējams noslēpt. Zagta nauda vienalga paliek zagta, būs jālegalizē arī tie 200 miljoni. Nešaubos ne mirkli, ka nākotnē mūs sagaida daudz krāšņākas kriminālās razborkas nekā mežparkos vai langstiņos, visticamāk starp bijušiem tiesu un specdienestu “biznesmeņiem”, Lemberga mantojumu dalot. Neesmu skaudīgs par bordānistu paaudzē izauklētajiem
topošajiem pagrīdes miljonāriem. Jādomā, ne jau Lembergs savā būtībā civiltiesisku strīdu starp biznesa partneriem padarīja par kriminālu jautājumu kārtošanu ar policijām un tiesām. Dziļi patiess ir sakāmvārds: sveša nauda laimi nenes.

Atbildēt

S

23.02.2021. 17:18

»

info

Latvieshi stulba suga


ar novirzēm gēnu līmenī

Atbildēt

Vājprāta bloķēts (un politiski represēcs)

23.02.2021. 16:59

Košers mani nedabūja. Indullis Durka.

Atbildēt

Lembergs valsti apzaga,

23.02.2021. 16:58

kolīdz savus privātdarījumus, izmantojot pašvaldības amatu un Ventspils ostu, slēdza ofšoros ar advokāta Meroni aizgādniecību.

Atbildēt

Derdz

23.02.2021. 16:40

»

info

Latvieshi stulba suga


Ko jūs, daļa no tiem nezin, kas viņus sagaida pēc šīs dzīves un nāves, šķiet, ka dzīvojam vienreiz, bet varbūt tā ilūzija ieborēta, ka aizmirstas, ka dzīvojam vidē, kurā pirms mums dzivoja un pēc mums dzivos, bet mēs novecosim, bet ūdens tecēs pa upi kā līdz šim, tikai daži, laikam tik iedomīgi savās domās kā dievi, lai jau.. bet tomēr, ja dieviņš tavu dvēseli ieslegs telpā kurā nenotiek dzīvība, kustiba,utt. Ko tad.

Atbildēt

info

23.02.2021. 16:28

Latvieshi stulba suga

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

23.02.2021. 16:16

Senioru vakcinēšanu pret Covid-19 sākušas arī reģionālās slimnīcas.

Atbildēt

von X

23.02.2021. 16:01

»

Pēteris

Arī tu Mauķis(ķe


piektajā gadā manīsi kas un kā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....