Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MM

25.02.2021. 12:41

»

V.Ozols.

Šī Lemberga mantas konfiskācija ļoti atgādina 1917. gadu, kad boļševiki atņēma mantu buržujiem. Kā kapitālisma sistēmā kādam drīkst atņemt manu, ja kapitālismā buržuji ir pieļaujama šķira? Kas mums? Jauna sociālistiskā revolūcija tuvojās


Labi, pieņemsim es esmu boļševiks un atņemu mantu buržujam. Lembergs- buržujs? Kā tas var būt? PSRS komunistiskās partijas sekretārs un buržujs? Pilsētas mērs, kuram pieder neskaitāmas ārzonu firmas un kurš kļuvis par patiesā labuma guvēju gandrīz visos lielākajos Ventspils uzņēmumos?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

24.02.2021. 21:41

»

Sironis

Attais acis, stulbeni, tu neredzi ko Sorossa šestorkas dara? Latvijas vairs nav, ir kolonija Sorosa, kuru vada šestorkas Sorosa


Kāds pazīstams rokraksts,osi, tā jau sapratu, ka kalpo viņiem. Sorosam ar Latvijas izlaupītājiem- čekistiem nav pilnīgi nekāda sakara. Soross ir čekistu "jājamzirdziņš"!

Atbildēt

V.Ozols.

24.02.2021. 21:21

»

Una

ko tev atgādina valsts izzagšana


Vai tad Lembergs vienīgais zaglis? Kāpēc netiesā Godmani, par Latvijas cukurfabriku iztirgošanu, kuras uzcēla par tautas saziedotu naudu? Vai tad Lembergam vienam Latvijā manta. Tiesā tādēļ, ka nepadalījās ar tādiem pašiem fruktiem.

Atbildēt

V.Ozols.

24.02.2021. 19:26

Šī Lemberga mantas konfiskācija ļoti atgādina 1917. gadu, kad boļševiki atņēma mantu buržujiem. Kā kapitālisma sistēmā kādam drīkst atņemt manu, ja kapitālismā buržuji ir pieļaujama šķira? Kas mums? Jauna sociālistiskā revolūcija tuvojās?

Atbildēt

Ja

24.02.2021. 18:29

»

S

ar novirzēm gēnu līmenī


tā būtu, no tādiem komentētājiem S un info te ne smakas nebūtu. Vai nu otrs variants - hroniski sadomazohisti. Jo tādas mokas pārciest te, starp latviešiem, dzīvojot, var tikai tie. Nu neko, mokās tālāk.

Atbildēt

ja gobzems

24.02.2021. 18:27

tad nav ko lasīt.

Atbildēt

Killers

24.02.2021. 17:37

»

toties

tie radījumiņi publicē reklāmas vakcīnām , vai tu jau izpildīji rīkojumu un iepirdi vaksīnu savā aukstajā gaļā


Jebaņis tu, visi mēdiji ar pediņiem pieder sen Sorosam, kā arī Latvijas

Atbildēt

nepaliec mājās

24.02.2021. 16:05

Gobzem, tu no mēnes nokriti vai? Tagad attapies , ka valsts tiek izzagta? Ko tu kā deputāts esi izdarījis lai tā nebūtu? Tie tikai 100mti miljoni, bet ar kovidšova palīdzību jau ntie miljardi.Vai to vēl neesi atskārtis ko?
D....js jau tu labs bet sāc kaut ko darīt lietas labā. Tev ir visas iespējas.

Atbildēt

toties

24.02.2021. 14:46

»

?

kapec tu lien seit ? tavus murgus pat delfi,tvnet un kasjauns nepublice


tie radījumiņi publicē reklāmas vakcīnām , vai tu jau izpildīji rīkojumu un iepirdi vaksīnu savā aukstajā gaļā? :)))

Atbildēt

joske

24.02.2021. 12:26

Gobzem tu mums visiem pensionriem atgriez atpakal saziedoto naudu,jo tu mums solito neizpildji.

Atbildēt

Protobalts

24.02.2021. 11:56

»

Mēs krievīši

Kievu troļļi"zelta suga", ar naftas melnām smadzenēm, apkūpējušām


jūsu apgraizīto suga īpaši nadzīga uz cilveku sanaidošanu

Atbildēt

Kongo

24.02.2021. 11:32

Vispār jau noziedzīgi iegūta manta būtu nevis jākonfiscē valstij par labu, bet jāatgriež uzņēmējiem-godīgajiem bandītiem), no kuriem tās uzņēmumu daļas Lembergs izspieda

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

24.02.2021. 11:06

Visu bandu "proletārieši" apvienojaties ap puņķgrauzi Gobzemu! Kas tik Bordānam no veco čekas izdzimumu, latviešu tautas slepkavu puses tiek piedēvēts ! Ko tad Bordāns kādam ir nozadzis ? Pavisam vienkārš piemērs: Bordāns ar latviešu biznesmeni no ASV grib padzīt GAZPROMU ar Kalvīti priekšgalā un visa šī sarkano šakāļu banda, ar LL priekšgalā, Bordānu vaino valsts bendēšanā !!! Lembergs & Co ir fiziski iznīcināmi kā indīgas ērces !

Atbildēt

Protobalts

24.02.2021. 11:01

Ar Lembergu tas ir teātris ,aizsegs ,uzmanības noveršanai ,ka kas ,ta Lembergu tiesā ,gan zog gan tiesā -viņa sugas brāļi ,no Lebas cilts ,Kaina pēcteči ,tāpēc viņu nevar nosodīt ,galvenais ir teātris vairakos cēlienos ,priekš ieziemiešiem .
Man pretīgi šo absurda teātri verot savā zemē ,apgraizīto māksla neinteresē ( Rotko māksla tai skaitā ).
Bet ja kadu interesē ,tad droši ⛔ baudiet 💩JewMadLatvija jūtūb kanālu :[18+] Harijs Poters un Kamasutras Grāmata💩https://youtu.be/tlK50Hp0vyo
Variet vēl kļūt par sponsoru apgraizīto mākslai ,ar kuru demoralizē Latvijas jaunatni.

Atbildēt

???

24.02.2021. 10:39

Ok, bet kāpēc šķēle, šlesers, jaunups, ameriks, ušakovs ir brīvībā?
Šleseristi pat lien atpakaļ pie siles ar jauno politprojektu Līkums un Kabata

Atbildēt

Janka

24.02.2021. 10:25

Konfiscēto naudu varēs Bordans un ko sadalīt savā starpā ,Nejau valsts kase ienāks ,jo visi viņi ir vienādi taka nekādā starpība kam tā nauda bija vai Lembergam vai tagad būs Bordanam un ko.

Atbildēt

kk

24.02.2021. 08:40

man gan šķiet, ka gobzema iedzimtais juristeļa kampšanas instinkts liek raudāt naktīs, ka nav pielaists pie sadales. Kāda tur valsts...

Atbildēt

Nemelo!

24.02.2021. 07:56

»

limbaži

Visas bēdas un problēmas Latvijas politiskajā virtuvē sākās kad Sparāns, juraš, alla juraš un strīķu ģimene parādījās SAB un KNAB. Ja dziļāk papētīt noziedzīgos nodarījumus ko viņi pastrādājuši mēs redzētu vienas un tās pašas shēmas kuras viņi organizēja un organizē pret uzņēmējiem, parastiem cilvēkiem...


Lembergs nav apmelots. Jurašs un citi ir no specdienestiem, turpat redam Bordānu no Kluba 21 laikiem viņam ir pielaide valsts noslēpumiem. Vai nav mistiski? Ārzemju specdienesti ada LV un tagad pienākusi kārta Lembergam, jo specdienestu uzdevums tagad ir konfiscēt oigarhu īpašumus- viņi savu uzdevumu veikuši - izzaguši valstis ar ofšoriem. Meroni arī ir no specdienestiem - ārzemju.

Atbildēt

limbaži

23.02.2021. 22:04

Visas bēdas un problēmas Latvijas politiskajā virtuvē sākās kad Sparāns, juraš, alla juraš un strīķu ģimene parādījās SAB un KNAB. Ja dziļāk papētīt noziedzīgos nodarījumus ko viņi pastrādājuši mēs redzētu vienas un tās pašas shēmas kuras viņi organizēja un organizē pret uzņēmējiem, parastiem cilvēkiem, politiķiem nav svarīgi pret ko, bet gan ar Valsts pilnvaru palīdzību kuras viņiem piešķirtas. Piemēram Lemberga lietā politiķis ar milzīgu pieredzi un atbalstu no tautas puses, 10 gadus atpakaļ juraš un Sparāns sāka pret viņu netīru apmelojošu kompāniju, kas paralizēja viņu darbību jo bija jābūt nepārtraukti tiesā un skaidrs ka tādā veidā viņš nevar pildīt mēra pienākumus. Neskatoties uz juraša un sparāna pretestību, Ventspils ir viena no sakārtotākām pilsētām un tas pateicoties Lemberga. Bieži lasītāji redz un dzird, ka juraš kā komunists bet Sparāns ka padomju milicis darbojās pret demokrātiju un eiropeiskā vērtībām un pastrādā noziegumu pret tiem kuri strādā un attīsta Latvijas labklājību.Sparāns, jūraš, bordāns un strīķis atņēma visu īpašumu un nodeva kaut kādām Šveices juristam, kurš visu sāka izmantot savā labā un personīgām intesēs sapērkoties villas un jahtas. Tāpat 2019 gadā juraš ar savu sabiedroto bordāns aizlidoja iz ASV lai apsūdzētos par Ventspils ostām, lai tās iekļautu melnajā saraksta, kas automātiski nozīmē bankas kontu slēgšanu, krēdītu nepieejamību un nodokļu samazinājumu valsts kasē un bezdarba palielināšanas. Visi šie valsts mērogā noziegumu ir nepiedodami.
Nākamā shēma kur jurašu ģimene kopā ar Norvik bankas galveno akcionāru guseļņikovu organizēja tādu shēmu kur viņš aizpludinaja 150 milj no kuriem lielākā daļa bija pensionāru nauda. Jurašu ģimene ne tikai piesedza šādas darbības, bet arī uzrakstīja iesniegumu pret Rimšēviču kurš 20 gadu laikā ārējā padarīt Latvijas bankas sistēmu par vienu vadošajām Austrumeiropā. Šī ģimenīte palīdzēja noskaņot Guseļņikovu pret Latvijas valsti, lūdzot tiesu piedzīt 200milj.Kā norādīts rakstā šis politiskais grupējums sistemātiski izmanto shēmas pret dažādiem biznesiem tā notika ar Olainfarm, kur arī parādījās juraš un alla juraš viņi pilnīgi atklāti izmantoja Uzņēmuma reģistru, ka savu ipašumu un vienkārši pārformēja Olainfarm kapitāla daļas kā viņiem sagribējās. Tāpat notika ar vecrīgas viesnīcām, līdz bordānāna, juraša, Allas un berezin iejaukšanās 2019 gada maija vidum. SIA 966 Freecom kapitāldaļām stāvēja komercķīla par labu Latvijas pilsonim Gulama Gulami, kurš ieguldījis vairākus miljonu Latvijas ekonomika. Bordāns atbalstīja sava partijas biedra juraša un viņa sievas reiderēšanas shemu dodot pavēle Uzņēmumu reģistram noņemt komercķīlu kurš pat bija to uzlicis un divus gadus uzņēmuma reģistrs to aizstāvēja un pierādīja ar likumu citiem juridiskiem pierādījumiem. Bet 2020 gada par spīti likumam un juridiskām normām bordāns palūdza Sandi galveno valsts notāra vietnieku anulēt komercķīlu. Tāda prettiesiska darbība no juraša bordāns un Allas bija desmitiem gadījumu. Viņiem visiem bija ļoti labas attiecības ar bijušo priekšnieku sozīnovs kurš ar Juraša un Allas palīdzību safabriceja kaudzi ar krimināllietām pret tiem kuriem gribēja atņemt biznesu, īpašumu, bet ar jaunā policijas priekšnieka Rukā kunga parādīšanos var cerēt pēc sozīnova un viņa bandas aizrotešanas no RRKP, juraša un alas shēmas cietīs fiasko. Lasītāji augstu novērtē pūces rīcību kad atzinas savos nodarījumos un nolika pilnvaras un neapkaunoja savus vēlētājus un partijas biedrus. Tagad salīdzinot ar mērogu sistemātisku kādus veica bordāns, juras un viņa sieva var vērtēt savus personīgos mērķus vērtēja augstāk nekā likumu un valsts intereses savādāk to nevar vērtēt. Ar prātu Nevar saprast jurašu pēc tam kad viņu apsūdz par valsts noslēpuma izpaušanu iet uz saeimu un vada juridisko komisiju tas nozīmē ka vēlētāju un partijas biedru gods viņam ir vienaldzīgs.

Atbildēt

Oki

23.02.2021. 21:49

Vēl interesantāks moments ir Vilipsona dzivokļa lieta - pēc tās ir jābūt idiotam , lai iegādātos nekustamo īpašumu šajā valstī . Jo pēc kāda laika , varbūt pat pēc vairākiem gadiem , kādam gudriniekam ar granātu rokās var ienākt prātā , ka šis īpašums ir jākonfiscē par labi valstij . Te ir īstais aisbergs , par valsti domājot .

Atbildēt

ROFLMAO

23.02.2021. 21:24

»

Zog visi kas pie varas

sen un dažādi. Lembergs domāja, ka var uzticēties ofšoru Meroni, bet ar reiderismu Meroni ar saviem Šveices korišiem apčakarēja Lembergu


Zog visi kas pie varas - un goblinam škrobe, ka nav ticis pie daļas.
Tāds pats politikānis-kleptokrāts.

Atbildēt

zips

23.02.2021. 19:45

"Da,za stranu obidno,poka naši stariki s golodu puhnut..."apmēram tā teica pazīstamā humora šova dalībnieki,Aldis izskatās ir viens no viņiem( pēdējais teikums viņa rakstā)

Atbildēt

zips

23.02.2021. 19:42

Aldim jau nu gan vajadzēja paklusēt par Lembergu,Meroni un visiem pārējiem "putniem". Pats lieliski ir barojies no šīs siles,saņēmis bonusus u.t.t. Jau tad,kad NRA sāka dziedāt slavas dziesmas Aldim un Artusam,sapratu,no kurienes vēji pūš un kļuva skaidrs,kā stabulē pūš šis tipiņš.Laikam jau nauda dara visu...

Atbildēt

Tā jau ir

23.02.2021. 19:13

Nestādos priekšā, vai tiešām ir kāds, kurš vēl neapjēdz kāds tiesas farss ir nospēlēts ar Lembergu. Tur kur nozagti miljardi, godmanis, kargins karsovickis, lavents, bordānkliķe, un citi - tur viss kārtībā! Kas ir Lemberga pie tam, it kā, nozagtie pārsimts miljoni? Tās tādas pupu mizas kopējā nozagtajā apjomā. Bet tiesā tad zaptes burku zagli, nevis miljardus nozagušos. Kādai tiesai te vispār var uzticēties, un kas tā mums te ir par valsti, ku visādie meroņiem prokurori jurīši atdod miljonus. Nekad nebūtu ticējis, ka tādi laiki būs jāpiedzīvo, un vēl Latvijā. Paldies Aldim par rakstu!

Atbildēt

Tete

23.02.2021. 19:05

Atļaušos nepiekrist. Opel Tigra un spīdīgas aproču pogas ir saprotamas lietas ne tikai lielākajai sabiedrības daļai, bet arī AG elektorātam no ''kotlešu un pudeles'' aprindām. Turpretīm nosaucot virsrakstā svešzemju mēlē grūti izrunājamu un lielākajai daļai absolūti nesaprotamu "limitedu" ar kaut kādu sarežģītu daļu skaitu, kaut ko sapratīs retais. Pie tam uzreiz radīsies jautājums, ar ko tad tieši šis "limiteds" un tieši šīs sarežģīto daļu apjoms ir tik ievērojams, ka to piemin. Kaut kas tur ir? Un spekulācijas uzvirmo ne pa jokam.

Atbildēt

tavs coment

23.02.2021. 18:57

»

LATVIETI ,NEPADODIES !

Stajies Alda Gobzemja partija un atbalsta grupa feisbuka


nes sev līdz kremlovskij portjank zapah laptenogih.

Atbildēt

ha-ha

23.02.2021. 18:24

»

Pilsonis

Pagaidām vēl bordānkomunistu sauklis “laupīsim laupītāju” strādā, un spītīgais Lembergs kā Ventspils mērs bija pateicīgs šādas politikas objekts, nav ko noliegt. Tomēr nozagtā valsts vai Lemberga nauda būs kādam kaut kur jāliek, un pogaino vilkču shēmas naudas plūsmas tik mazā valstī kā Latvija nemaz...


Tā nav nekāda sveša nauda.Šo naudu kungs ir kolekcionejis atrazdamies dažādos amatos,izmantojams dienesta ietekmi,tātad ir izmantojis valsts darba laiku kolekcionēšanai un nelegālā darba augļi ir ieskaitāmi valsts budžetā.

Atbildēt

LATVIETI ,NEPADODIES !

23.02.2021. 17:50

»

jautaajums

Par ik fenderēm govjuzēns ir noklusējis,cik fenderēs piedalījies pats


Stajies Alda Gobzemja partija un atbalsta grupa feisbuka !

Atbildēt

Brivibu Aivaram Lembergam !

23.02.2021. 17:47

Brivibu Latvijas politieslodzitajam Aivaram Lembergam !

Atbildēt

Mēs krievīši

23.02.2021. 17:35

»

info

Latvieshi stulba suga


Kievu troļļi"zelta suga", ar naftas melnām smadzenēm, apkūpējušām?

Atbildēt

S

23.02.2021. 17:26

»

Noskatieties

TV24 raidījumu``Kārtības rullis``-tur saprotama'valodā ir iztirzāts un izskaidrots kas un kā, un kā būs...Lūgums klausīties un ieklausīties,ne tikai ķengāties.Viedokļis var būt,bet pieklājības ietvaros


Ko tu saki!? Nevar būt! Domā sasēdinās visus ministru prezidentus, kas savā premjerēšanas laikā kļuva miljonāri? gailis, birkavs, godmamanis, šķēle, repše, krasts, kristopans, bērziņs, dombrovskis, šlesers, kalvīts, birkavs.... Ne jau algā miljonus saņēma.

Atbildēt

Pilsonis

23.02.2021. 17:19

Pagaidām vēl bordānkomunistu sauklis “laupīsim laupītāju” strādā, un spītīgais Lembergs kā Ventspils mērs bija pateicīgs šādas politikas objekts, nav ko noliegt. Tomēr nozagtā valsts vai Lemberga nauda būs kādam kaut kur jāliek, un pogaino vilkču shēmas naudas plūsmas tik mazā valstī kā Latvija nemaz nav iespējams noslēpt. Zagta nauda vienalga paliek zagta, būs jālegalizē arī tie 200 miljoni. Nešaubos ne mirkli, ka nākotnē mūs sagaida daudz krāšņākas kriminālās razborkas nekā mežparkos vai langstiņos, visticamāk starp bijušiem tiesu un specdienestu “biznesmeņiem”, Lemberga mantojumu dalot. Neesmu skaudīgs par bordānistu paaudzē izauklētajiem
topošajiem pagrīdes miljonāriem. Jādomā, ne jau Lembergs savā būtībā civiltiesisku strīdu starp biznesa partneriem padarīja par kriminālu jautājumu kārtošanu ar policijām un tiesām. Dziļi patiess ir sakāmvārds: sveša nauda laimi nenes.

Atbildēt

S

23.02.2021. 17:18

»

info

Latvieshi stulba suga


ar novirzēm gēnu līmenī

Atbildēt

Vājprāta bloķēts (un politiski represēcs)

23.02.2021. 16:59

Košers mani nedabūja. Indullis Durka.

Atbildēt

Lembergs valsti apzaga,

23.02.2021. 16:58

kolīdz savus privātdarījumus, izmantojot pašvaldības amatu un Ventspils ostu, slēdza ofšoros ar advokāta Meroni aizgādniecību.

Atbildēt

Derdz

23.02.2021. 16:40

»

info

Latvieshi stulba suga


Ko jūs, daļa no tiem nezin, kas viņus sagaida pēc šīs dzīves un nāves, šķiet, ka dzīvojam vienreiz, bet varbūt tā ilūzija ieborēta, ka aizmirstas, ka dzīvojam vidē, kurā pirms mums dzivoja un pēc mums dzivos, bet mēs novecosim, bet ūdens tecēs pa upi kā līdz šim, tikai daži, laikam tik iedomīgi savās domās kā dievi, lai jau.. bet tomēr, ja dieviņš tavu dvēseli ieslegs telpā kurā nenotiek dzīvība, kustiba,utt. Ko tad.

Atbildēt

info

23.02.2021. 16:28

Latvieshi stulba suga

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

23.02.2021. 16:16

Senioru vakcinēšanu pret Covid-19 sākušas arī reģionālās slimnīcas.

Atbildēt

von X

23.02.2021. 16:01

»

Pēteris

Arī tu Mauķis(ķe


piektajā gadā manīsi kas un kā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....