Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pats galvenais

29.10.2022. 18:26

kas nāks Kariņa vietā: Ja tādi pat pseidoliberāļi kādi ir Kariņs un kas te pie varas 25 gadus, tad nav nozīmes kā tos sauc: Par Kariņiem, Mieriņiem, Jāņiem, vai Petuhiem...Ir jāmaina pati attieksme...Ir jāizbeidz lielo uzņēmumu monopolu patvaļa..

Atbildēt

varbūt

29.10.2022. 17:55

»

Latvieši mēs visi neesam...

Lai kuri balsoja par jenotiem, šoreiz ar prieku redzam, kā izgāžas Levita-Kariņa komanda! Nu nebūs, ne Kariņš premjers, ne Levits atkārtoti ievēlēts! Vai būs labāk- laiks rādīs, bet pārmaiņas varas koridoros ir neizbēgamas. Nu cik var dzīt muļķi. nemākulīgi, blēdīgi veidot savu murgu valdību...


ka tas tā nemaz nav: Te ir mazliet jāizprot pasaulē pastāvošā valdošā PSEIDOLIBERĀLĀ MONOPOLU kārtība, kad naudu pelna no monoplizācijas ne no konkurences, kas ir divas pilnīgi pretējas pasaules.
Tapēc nav daudz no svara: Vai Kariņa vietā nāks Lembergs vai Savickis..kuri ir tādi pat pseidoliberāļi kā Kariņs un visi citi tur...

Atbildēt

Latvieši mēs visi neesam...

28.10.2022. 19:44

»

non

kur autore ir izrāvusi, ka JV iebalsoja pensionāri?? Par to parūpējās esošie "siles lopi", viņu radi un paziņas, visi kas sēdēja un turpina sēdēt siltās un ienesīgās vietās. Tādu Latvijā mums ir pietiekoši,kas pūš meinstrīma stabulē un tur arī JV sagramstīja savus procentus...


Lai kuri balsoja par jenotiem, šoreiz ar prieku redzam, kā izgāžas Levita-Kariņa komanda! Nu nebūs, ne Kariņš premjers, ne Levits atkārtoti ievēlēts! Vai būs labāk- laiks rādīs, bet pārmaiņas varas koridoros ir neizbēgamas. Nu cik var dzīt muļķi. nemākulīgi, blēdīgi veidot savu murgu valdību!!!

Atbildēt

?!

26.10.2022. 12:49

»

jautājums

cik gan stulbam jābūt cilvēkam, kas vardu ''okupants'' lieto bezjēgā visur neizprotot tā patiesō nozīmi, bet izmantojot kā bolseviki-kā propogandas ieroci


latvanpastalniekiem,brīnums,bet sorosisti(arī t.s.trimdas ataudze) 30 gados iezombēja savu propogandu daudziem LATVJIEM.Daļa kā apburti šo vārsmu sīcienos.Maļ un maļ.

Atbildēt

jautājums

25.10.2022. 21:12

»

Tā viš i

Tici vai netici, bet visai drīz par vienu kaimiņu būs mazāk, bet krievu okupanti dabūs bēgt projām


cik gan stulbam jābūt cilvēkam, kas vardu ''okupants'' lieto bezjēgā visur neizprotot tā patiesō nozīmi, bet izmantojot kā bolseviki-kā propogandas ieroci..

Atbildēt

beidz melot

25.10.2022. 11:06

»

sasmīdināji

Tautai skaidrs: kā zog šīs valdības piesegā, nav zagts nekad


te zog jau līdz ar prihvatizācijas saķumu..ko aktīvi atbalstīja osvoboditeli.

Atbildēt

Pirātu partija

25.10.2022. 10:59

Interesanti, kas balsoja par lielāko kretīnu knariņu, kleptokrātu partiju NewVemjotība?
Atbilde nav tik viennozīmīga. Pirmām kartām birokrātu bari, kas baidās pazaudēt vietu pie siles, panorāmas nozombētie pensionāri un protams centrālā vēlēšanu komisija mazliet ar vēlēšanām pa pastu, uzzīmēja gala protokolus.
Kas sagaida Latviju? Būs irsā jau nākošā gadā.
Ļoti labs piemērs ir Lielbritānija. Tur arī babajs sunaks sagrāba varu. No šīs dienas sāksies Lielbritānijas noriets. Var teikt babajs no Indijas paglabās impēriju.
Anglijā sunaks pacels nodokļus, funta vērtība katostrofāli nokritīs, savilks angļiem jostas tā, ka sāksies bankrotu vilnis.
Angļi sauks atpakaļ Džonsonu, lai glābtu situāciju.
P.S. Galīgs Anglijas impērijas krahs būs ap 2027.gadu. Dabas kataklizmas, dzīvot tur praktiski būs neiespējami. Visi atgriezīsies atpakaļ Latvijā, režīma un valsts iekārtas maiņa, palīdzēs atgriezušies.

Atbildēt

muļķības

25.10.2022. 09:25

»

pensionāri iebalsoja baržu

jeb škles lielākos kretīnus


viņu iebalsoja LV tīņi..

Atbildēt

Es

25.10.2022. 06:13

»

Kantētājs..

Jenotu sapņi par Levita ievēlēšanu ir izsapņoti! AS skaidri pateica, ka viņiem būs savs kandidāts, JV ar Progresīvajiem neko nepavilks. Arī ziemā izsmietais, nevarīgais Kariņš nevar ne uz ko pretendēt! Jābūt citam premjeram un prezidentam! Vai tad tik muļķi esam, lai turpinātu šos klaunus vel barot...


Piekrītu.
Uz beigām strauji virzās birokrātu un shēmotāju Vienotība, un tas notiek viņu jauniešu organizācijas Progresīvo dēļ, nevis pašu zagšanas un nelietību rezultātā. Par to škrobe, pagaidām no tiesas izsprūk.

Atbildēt

Saeimā

25.10.2022. 04:55

iestumtais hūtes Trojas zirgs tiek iedarbināts. Jaukajiem deputātiem būs jāizdara izvēles, jo ieradīsies īstais partijas saimnieks

Atbildēt

sasmīdināji

24.10.2022. 20:06

Tautai skaidrs: kā zog šīs valdības piesegā, nav zagts nekad!

Atbildēt

Kantētājs..

24.10.2022. 19:50

»

valdis

Nesaprotami ja finanšu ministru izbalsoja tad to kas viņa darbību akceptēja cēļa saulītē.Nez kur korupcijas birojs skatās ja dažas dienas pirms vēlēšanām tiek pēkšņi miljards kompensācijām atrasts


Jenotu sapņi par Levita ievēlēšanu ir izsapņoti! AS skaidri pateica, ka viņiem būs savs kandidāts, JV ar Progresīvajiem neko nepavilks. Arī ziemā izsmietais, nevarīgais Kariņš nevar ne uz ko pretendēt! Jābūt citam premjeram un prezidentam! Vai tad tik muļķi esam, lai turpinātu šos klaunus vel barot?

Atbildēt

!

24.10.2022. 18:32

»

sasmīdināji

Ja maksā par izmešanu miskastē, tad uz algu nospļauties un vispār, par to arī tai rūpnīcas vadībai maksāja lai vse bumagi v porjadke


Nemuldi! Viena ierindas komunista sūdzība un komisija no Maskavas ar prokuroru priekšā, kompānijā ar OBHS un kādu biedru no VDK, jo pantiņš paredzēja augstāko soda mēru!

Atbildēt

sasmīdināji

24.10.2022. 18:02

»

!

Nevar vis ko izmest, ir plāns, par tā izpildi maksā algas, prēmijas! Muldi, bet nekā nezini


Ja maksā par izmešanu miskastē, tad uz algu nospļauties un vispār, par to arī tai rūpnīcas vadībai maksāja lai vse bumagi v porjadke.

Atbildēt

?

24.10.2022. 17:45

»

jautājums

un tu tad par pederastu kremlistiem ar internacionali-fasistisko piesitienu


Pārrijies spermu, ka šitādus sūdus izvēmi?

Atbildēt

TO SISTĒMU AUDZINĀJA SARKANĀ LU

24.10.2022. 17:32

»

Tiesiskums

pilnīgi pareizi,pensis savu siles radu taču atbalstīs


vai mums ir arī labi kvalitatīvi tiesneši???????????????????????????????????????????????

Atbildēt

tukši demogoģiski

24.10.2022. 17:30

zubrilas komuņaskas saukļi. PIEMĒRUS

Atbildēt

jautājums

24.10.2022. 17:19

»

nu tu līmenī

Bet tev gan līmenis! Par/pederastiju vien un nac. piesitienu


un tu tad par pederastu kremlistiem ar internacionali-fasistisko piesitienu?

Atbildēt

Ālava

24.10.2022. 16:18

»

Sandra

...


Ja par Sandru,tad tā ir arī neglīta.

Atbildēt

non

24.10.2022. 15:55

kur autore ir izrāvusi, ka JV iebalsoja pensionāri?? Par to parūpējās esošie "siles lopi", viņu radi un paziņas, visi kas sēdēja un turpina sēdēt siltās un ienesīgās vietās. Tādu Latvijā mums ir pietiekoši,kas pūš meinstrīma stabulē un tur arī JV sagramstīja savus procentus...

Atbildēt

nu tu līmenī

24.10.2022. 15:38

»

tas tik ir līmenītis

redz,kādi tie balsotāji par LkS


Bet tev gan līmenis! Par/pederastiju vien un nac. piesitienu!

Atbildēt

Ha ha

24.10.2022. 15:34

»

Kira

Ja tādi ir lielākā daļa vēlētāju LV kā šis pensionārs, tad nekas labs te nebūs


Nobalsoji par kretīniem un esi apmierināta, ka elektrība būs reizes četras dārgāka! Priecājies viss būs labi, kā trakomājā!

Atbildēt

!

24.10.2022. 15:31

»

sasmīdināji

Miskastē vienmēr var izmest visu ko vajag un pēc tam no turienes paņemt


Nevar vis ko izmest, ir plāns, par tā izpildi maksā algas, prēmijas! Muldi, bet nekā nezini!

Atbildēt

bb>ab

24.10.2022. 15:16

»

ab

ja galvenais ir pilns vēders, tas tu pareizi raksti, bet līšana uz vēdera krieva priekšā nāks līdzi neaizmirsti to


Vai tev zināms-kad pie krieviem visiem bijis pilns vēders? man zināms-ka tur biežāk valdījis bads, ne pilns vēders...

Atbildēt

!

24.10.2022. 15:06

»

sasmīdināji

Nu par cehovikiem tu man nestāsti, mans vectēvs 60tajos ar to nodarbojās un ne jau no atkritumiem viņi ražoja. Nauda gāja gan rūpnīcu vadībai, gan veikalu pārdevējām un vadībai


Nemuldi, ja nezini! Galvenā naudas saņēmēja tavā "pārskaitījumā" nav, bez kura nekur, jeb taisnā ceļā uz būri. No rūpnīcas varēja paņemt tikai brāķi, jeb no miskastes, pārējais bija stingras uzskaites, kas bija plāns.

Atbildēt

Pensionāris

24.10.2022. 14:59

»

nu un

esi ieriebis,stulbeni


Jā muļķi! Ieriebu. LKS netika un par/pederastiju arī netika, Saskaņa netika. mājās nepaliku, par lielāko vai mazāko kretīnu arī savu balsi neatdevu.
Nū ūū un kā Tu, ar sūūdiem galvā? Āāāā? I uz falla sēdi, i pasūkāt dod?

Atbildēt

tā būs

24.10.2022. 14:40

zzs bez aivara,pīlēni,šleserkas,pastalnieki,kādu varēs piepirkt.Ko var vairāk vēlēties!

Atbildēt

kāds sakars

24.10.2022. 14:26

»

Karaļa Mindauga dzimta .

Jāorganizē VISLATVIJAS apspriede : kā tauta vēlas ievelēt prezidentu...


Levitam ar Birobidžanām,Ašhabadām un Hananas ciltīm?Diez vai viņš vispār ir dzirdējis par tām?Kas tā par ebreja levita likumdošanu?Lat vijā likumus pieņem Saeima.Tu esi absolūti pamatīgi apdauzīta persona.Fui,cik stulbs!

Atbildēt

Xm

24.10.2022. 13:57

»

Karaļa Mindauga dzimta

Godājamās Vairas Vīķes (Freibergas )VALDĪBA


Vai tomēr nebūtu labāk, ja visādi diletanti te velti netērētu laiku un pārtrauktu rakstīt? Labāk lai te raksta cilvēki,kuri kaut ko saprot no tā ko raksta.

Atbildēt

???

24.10.2022. 13:46

»

aha

"Krievija vienmēr būs kaimiņš


Kā kolonija var būt kaut kam saimnieks?

Atbildēt

Skepse

24.10.2022. 12:22

»

Valdība

bez Vienotības sanāktu lieliska. Šlesera kadri ir absolūti adekvāti. Tikai problēma ir vecajā faktā- Latvija ir ASV protektorāts un valdībai bez ierunām ir jāklausa katram vārdam , kas nāk no dieva Baidena mutes


Un tieši tāpēc mums nav ārpolitikas un pat cerības un izglābšanos šajā situācijā. Normāli tauta nolidinātu kretīnus, kas nespēj apgādāt valsti ar gāzi un degvielu pa cenām, kas neapdraud ekonomikas pastāvēšanu.Jo vidējo patērētāju tiešām neinteresē briseles un Vašingtonas razborkas, acīmredzamie ASV mēģinājumi nolaist uz grunti ES un visi mēsli ap karu, ko sarīkoja angloamerikāņi.
Šobrīd mums ir tā privilēģija pat kļūt par gāzes habu, jo mums ir truba uz Inčukalnu.Latvijai ir savas intereses, kuras ļoti atšķiras no Ukrainas interesēm. Pēdējos dekādēm gatavināja kā antikrievijas projektu un tagad konceptuāli iznīcina dsavu ģeopolitisko interešu vārdā. Kāpēc te būtu jāiejaucas Latvijai? Jo ir p[ilnīgi skaidrs, ka tuvumā esošā ekonomiskā katastrofa prasīs risinājumus, turklāt diezgan radikālus. ASV ir tālu, turklāt uz pilsoņkara sliekšņa. ES iet pa burbuli. Laba iespēja izrauties un izdzīvot. Krievija vienmēr būs kaimiņš, tā ir ģeogrāfija.

Atbildēt

tā viš i

24.10.2022. 12:10

»

Juris

Vienmandāta (mažoritārās) vai pat jauktās vēlēšanu sistēmas gadījumā būs vēl vairāk individuālo egoistu, vēl sadrumstalotāka Saeima, vēl grūtāk izveidot valdību un koalīciju. Turklāt tie, kas nebūs par šo bezpartejisko vai partejisko vieninieku balsojuši, visu laiku prasīs šā deputāta atsaukšanu un ...


Jā mažoritāŗo vai jaukto vēlēšanu gadījumā būs stipri grūtāk izveidot vienotu Latvijas izlaupītāju valdību. Pasliktinādies korupcijas iespējas, jo partiju vietā nāksies uzpirkt un ietekmēt atsevišķus deputātus. Ērtāk tomēr ir to korupciju taisīt caur partijām, tā teikt, centralizēti.

Atbildēt

Dings

24.10.2022. 12:07

Valdiba bez Vienotibas/Jenotiem - NA, AS, ZZS un LPV!

Atbildēt

Valdība

24.10.2022. 12:06

bez Vienotības sanāktu lieliska. Šlesera kadri ir absolūti adekvāti. Tikai problēma ir vecajā faktā- Latvija ir ASV protektorāts un valdībai bez ierunām ir jāklausa katram vārdam , kas nāk no dieva Baidena mutes.
Kas ir demokrātija pasaulē?
Demokrātu partijas vara.

Atbildēt

sasmīdināji

24.10.2022. 11:24

»

!

Par džinsu bikšu šūšanu pārdošanai, no fabrikas miskastē paņemtiem drēbes atgriezumiem sēdināja cietumos, pat piesprieda nāves sodus. Sauca viņus par cehavikiem


Nu par cehovikiem tu man nestāsti, mans vectēvs 60tajos ar to nodarbojās un ne jau no atkritumiem viņi ražoja. Nauda gāja gan rūpnīcu vadībai, gan veikalu pārdevējām un vadībai.

Atbildēt

formula

24.10.2022. 11:10

Pietiek lasītāja ! Tas taču ir valsts noslēpums !!!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...