Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pats galvenais

29.10.2022. 18:26

kas nāks Kariņa vietā: Ja tādi pat pseidoliberāļi kādi ir Kariņs un kas te pie varas 25 gadus, tad nav nozīmes kā tos sauc: Par Kariņiem, Mieriņiem, Jāņiem, vai Petuhiem...Ir jāmaina pati attieksme...Ir jāizbeidz lielo uzņēmumu monopolu patvaļa..

Atbildēt

varbūt

29.10.2022. 17:55

»

Latvieši mēs visi neesam...

Lai kuri balsoja par jenotiem, šoreiz ar prieku redzam, kā izgāžas Levita-Kariņa komanda! Nu nebūs, ne Kariņš premjers, ne Levits atkārtoti ievēlēts! Vai būs labāk- laiks rādīs, bet pārmaiņas varas koridoros ir neizbēgamas. Nu cik var dzīt muļķi. nemākulīgi, blēdīgi veidot savu murgu valdību...


ka tas tā nemaz nav: Te ir mazliet jāizprot pasaulē pastāvošā valdošā PSEIDOLIBERĀLĀ MONOPOLU kārtība, kad naudu pelna no monoplizācijas ne no konkurences, kas ir divas pilnīgi pretējas pasaules.
Tapēc nav daudz no svara: Vai Kariņa vietā nāks Lembergs vai Savickis..kuri ir tādi pat pseidoliberāļi kā Kariņs un visi citi tur...

Atbildēt

Latvieši mēs visi neesam...

28.10.2022. 19:44

»

non

kur autore ir izrāvusi, ka JV iebalsoja pensionāri?? Par to parūpējās esošie "siles lopi", viņu radi un paziņas, visi kas sēdēja un turpina sēdēt siltās un ienesīgās vietās. Tādu Latvijā mums ir pietiekoši,kas pūš meinstrīma stabulē un tur arī JV sagramstīja savus procentus...


Lai kuri balsoja par jenotiem, šoreiz ar prieku redzam, kā izgāžas Levita-Kariņa komanda! Nu nebūs, ne Kariņš premjers, ne Levits atkārtoti ievēlēts! Vai būs labāk- laiks rādīs, bet pārmaiņas varas koridoros ir neizbēgamas. Nu cik var dzīt muļķi. nemākulīgi, blēdīgi veidot savu murgu valdību!!!

Atbildēt

?!

26.10.2022. 12:49

»

jautājums

cik gan stulbam jābūt cilvēkam, kas vardu ''okupants'' lieto bezjēgā visur neizprotot tā patiesō nozīmi, bet izmantojot kā bolseviki-kā propogandas ieroci


latvanpastalniekiem,brīnums,bet sorosisti(arī t.s.trimdas ataudze) 30 gados iezombēja savu propogandu daudziem LATVJIEM.Daļa kā apburti šo vārsmu sīcienos.Maļ un maļ.

Atbildēt

jautājums

25.10.2022. 21:12

»

Tā viš i

Tici vai netici, bet visai drīz par vienu kaimiņu būs mazāk, bet krievu okupanti dabūs bēgt projām


cik gan stulbam jābūt cilvēkam, kas vardu ''okupants'' lieto bezjēgā visur neizprotot tā patiesō nozīmi, bet izmantojot kā bolseviki-kā propogandas ieroci..

Atbildēt

beidz melot

25.10.2022. 11:06

»

sasmīdināji

Tautai skaidrs: kā zog šīs valdības piesegā, nav zagts nekad


te zog jau līdz ar prihvatizācijas saķumu..ko aktīvi atbalstīja osvoboditeli.

Atbildēt

Pirātu partija

25.10.2022. 10:59

Interesanti, kas balsoja par lielāko kretīnu knariņu, kleptokrātu partiju NewVemjotība?
Atbilde nav tik viennozīmīga. Pirmām kartām birokrātu bari, kas baidās pazaudēt vietu pie siles, panorāmas nozombētie pensionāri un protams centrālā vēlēšanu komisija mazliet ar vēlēšanām pa pastu, uzzīmēja gala protokolus.
Kas sagaida Latviju? Būs irsā jau nākošā gadā.
Ļoti labs piemērs ir Lielbritānija. Tur arī babajs sunaks sagrāba varu. No šīs dienas sāksies Lielbritānijas noriets. Var teikt babajs no Indijas paglabās impēriju.
Anglijā sunaks pacels nodokļus, funta vērtība katostrofāli nokritīs, savilks angļiem jostas tā, ka sāksies bankrotu vilnis.
Angļi sauks atpakaļ Džonsonu, lai glābtu situāciju.
P.S. Galīgs Anglijas impērijas krahs būs ap 2027.gadu. Dabas kataklizmas, dzīvot tur praktiski būs neiespējami. Visi atgriezīsies atpakaļ Latvijā, režīma un valsts iekārtas maiņa, palīdzēs atgriezušies.

Atbildēt

muļķības

25.10.2022. 09:25

»

pensionāri iebalsoja baržu

jeb škles lielākos kretīnus


viņu iebalsoja LV tīņi..

Atbildēt

Es

25.10.2022. 06:13

»

Kantētājs..

Jenotu sapņi par Levita ievēlēšanu ir izsapņoti! AS skaidri pateica, ka viņiem būs savs kandidāts, JV ar Progresīvajiem neko nepavilks. Arī ziemā izsmietais, nevarīgais Kariņš nevar ne uz ko pretendēt! Jābūt citam premjeram un prezidentam! Vai tad tik muļķi esam, lai turpinātu šos klaunus vel barot...


Piekrītu.
Uz beigām strauji virzās birokrātu un shēmotāju Vienotība, un tas notiek viņu jauniešu organizācijas Progresīvo dēļ, nevis pašu zagšanas un nelietību rezultātā. Par to škrobe, pagaidām no tiesas izsprūk.

Atbildēt

Saeimā

25.10.2022. 04:55

iestumtais hūtes Trojas zirgs tiek iedarbināts. Jaukajiem deputātiem būs jāizdara izvēles, jo ieradīsies īstais partijas saimnieks

Atbildēt

sasmīdināji

24.10.2022. 20:06

Tautai skaidrs: kā zog šīs valdības piesegā, nav zagts nekad!

Atbildēt

Kantētājs..

24.10.2022. 19:50

»

valdis

Nesaprotami ja finanšu ministru izbalsoja tad to kas viņa darbību akceptēja cēļa saulītē.Nez kur korupcijas birojs skatās ja dažas dienas pirms vēlēšanām tiek pēkšņi miljards kompensācijām atrasts


Jenotu sapņi par Levita ievēlēšanu ir izsapņoti! AS skaidri pateica, ka viņiem būs savs kandidāts, JV ar Progresīvajiem neko nepavilks. Arī ziemā izsmietais, nevarīgais Kariņš nevar ne uz ko pretendēt! Jābūt citam premjeram un prezidentam! Vai tad tik muļķi esam, lai turpinātu šos klaunus vel barot?

Atbildēt

!

24.10.2022. 18:32

»

sasmīdināji

Ja maksā par izmešanu miskastē, tad uz algu nospļauties un vispār, par to arī tai rūpnīcas vadībai maksāja lai vse bumagi v porjadke


Nemuldi! Viena ierindas komunista sūdzība un komisija no Maskavas ar prokuroru priekšā, kompānijā ar OBHS un kādu biedru no VDK, jo pantiņš paredzēja augstāko soda mēru!

Atbildēt

sasmīdināji

24.10.2022. 18:02

»

!

Nevar vis ko izmest, ir plāns, par tā izpildi maksā algas, prēmijas! Muldi, bet nekā nezini


Ja maksā par izmešanu miskastē, tad uz algu nospļauties un vispār, par to arī tai rūpnīcas vadībai maksāja lai vse bumagi v porjadke.

Atbildēt

?

24.10.2022. 17:45

»

jautājums

un tu tad par pederastu kremlistiem ar internacionali-fasistisko piesitienu


Pārrijies spermu, ka šitādus sūdus izvēmi?

Atbildēt

TO SISTĒMU AUDZINĀJA SARKANĀ LU

24.10.2022. 17:32

»

Tiesiskums

pilnīgi pareizi,pensis savu siles radu taču atbalstīs


vai mums ir arī labi kvalitatīvi tiesneši???????????????????????????????????????????????

Atbildēt

tukši demogoģiski

24.10.2022. 17:30

zubrilas komuņaskas saukļi. PIEMĒRUS

Atbildēt

jautājums

24.10.2022. 17:19

»

nu tu līmenī

Bet tev gan līmenis! Par/pederastiju vien un nac. piesitienu


un tu tad par pederastu kremlistiem ar internacionali-fasistisko piesitienu?

Atbildēt

Ālava

24.10.2022. 16:18

»

Sandra

...


Ja par Sandru,tad tā ir arī neglīta.

Atbildēt

non

24.10.2022. 15:55

kur autore ir izrāvusi, ka JV iebalsoja pensionāri?? Par to parūpējās esošie "siles lopi", viņu radi un paziņas, visi kas sēdēja un turpina sēdēt siltās un ienesīgās vietās. Tādu Latvijā mums ir pietiekoši,kas pūš meinstrīma stabulē un tur arī JV sagramstīja savus procentus...

Atbildēt

nu tu līmenī

24.10.2022. 15:38

»

tas tik ir līmenītis

redz,kādi tie balsotāji par LkS


Bet tev gan līmenis! Par/pederastiju vien un nac. piesitienu!

Atbildēt

Ha ha

24.10.2022. 15:34

»

Kira

Ja tādi ir lielākā daļa vēlētāju LV kā šis pensionārs, tad nekas labs te nebūs


Nobalsoji par kretīniem un esi apmierināta, ka elektrība būs reizes četras dārgāka! Priecājies viss būs labi, kā trakomājā!

Atbildēt

!

24.10.2022. 15:31

»

sasmīdināji

Miskastē vienmēr var izmest visu ko vajag un pēc tam no turienes paņemt


Nevar vis ko izmest, ir plāns, par tā izpildi maksā algas, prēmijas! Muldi, bet nekā nezini!

Atbildēt

bb>ab

24.10.2022. 15:16

»

ab

ja galvenais ir pilns vēders, tas tu pareizi raksti, bet līšana uz vēdera krieva priekšā nāks līdzi neaizmirsti to


Vai tev zināms-kad pie krieviem visiem bijis pilns vēders? man zināms-ka tur biežāk valdījis bads, ne pilns vēders...

Atbildēt

!

24.10.2022. 15:06

»

sasmīdināji

Nu par cehovikiem tu man nestāsti, mans vectēvs 60tajos ar to nodarbojās un ne jau no atkritumiem viņi ražoja. Nauda gāja gan rūpnīcu vadībai, gan veikalu pārdevējām un vadībai


Nemuldi, ja nezini! Galvenā naudas saņēmēja tavā "pārskaitījumā" nav, bez kura nekur, jeb taisnā ceļā uz būri. No rūpnīcas varēja paņemt tikai brāķi, jeb no miskastes, pārējais bija stingras uzskaites, kas bija plāns.

Atbildēt

Pensionāris

24.10.2022. 14:59

»

nu un

esi ieriebis,stulbeni


Jā muļķi! Ieriebu. LKS netika un par/pederastiju arī netika, Saskaņa netika. mājās nepaliku, par lielāko vai mazāko kretīnu arī savu balsi neatdevu.
Nū ūū un kā Tu, ar sūūdiem galvā? Āāāā? I uz falla sēdi, i pasūkāt dod?

Atbildēt

tā būs

24.10.2022. 14:40

zzs bez aivara,pīlēni,šleserkas,pastalnieki,kādu varēs piepirkt.Ko var vairāk vēlēties!

Atbildēt

kāds sakars

24.10.2022. 14:26

»

Karaļa Mindauga dzimta .

Jāorganizē VISLATVIJAS apspriede : kā tauta vēlas ievelēt prezidentu...


Levitam ar Birobidžanām,Ašhabadām un Hananas ciltīm?Diez vai viņš vispār ir dzirdējis par tām?Kas tā par ebreja levita likumdošanu?Lat vijā likumus pieņem Saeima.Tu esi absolūti pamatīgi apdauzīta persona.Fui,cik stulbs!

Atbildēt

Xm

24.10.2022. 13:57

»

Karaļa Mindauga dzimta

Godājamās Vairas Vīķes (Freibergas )VALDĪBA


Vai tomēr nebūtu labāk, ja visādi diletanti te velti netērētu laiku un pārtrauktu rakstīt? Labāk lai te raksta cilvēki,kuri kaut ko saprot no tā ko raksta.

Atbildēt

???

24.10.2022. 13:46

»

aha

"Krievija vienmēr būs kaimiņš


Kā kolonija var būt kaut kam saimnieks?

Atbildēt

Skepse

24.10.2022. 12:22

»

Valdība

bez Vienotības sanāktu lieliska. Šlesera kadri ir absolūti adekvāti. Tikai problēma ir vecajā faktā- Latvija ir ASV protektorāts un valdībai bez ierunām ir jāklausa katram vārdam , kas nāk no dieva Baidena mutes


Un tieši tāpēc mums nav ārpolitikas un pat cerības un izglābšanos šajā situācijā. Normāli tauta nolidinātu kretīnus, kas nespēj apgādāt valsti ar gāzi un degvielu pa cenām, kas neapdraud ekonomikas pastāvēšanu.Jo vidējo patērētāju tiešām neinteresē briseles un Vašingtonas razborkas, acīmredzamie ASV mēģinājumi nolaist uz grunti ES un visi mēsli ap karu, ko sarīkoja angloamerikāņi.
Šobrīd mums ir tā privilēģija pat kļūt par gāzes habu, jo mums ir truba uz Inčukalnu.Latvijai ir savas intereses, kuras ļoti atšķiras no Ukrainas interesēm. Pēdējos dekādēm gatavināja kā antikrievijas projektu un tagad konceptuāli iznīcina dsavu ģeopolitisko interešu vārdā. Kāpēc te būtu jāiejaucas Latvijai? Jo ir p[ilnīgi skaidrs, ka tuvumā esošā ekonomiskā katastrofa prasīs risinājumus, turklāt diezgan radikālus. ASV ir tālu, turklāt uz pilsoņkara sliekšņa. ES iet pa burbuli. Laba iespēja izrauties un izdzīvot. Krievija vienmēr būs kaimiņš, tā ir ģeogrāfija.

Atbildēt

tā viš i

24.10.2022. 12:10

»

Juris

Vienmandāta (mažoritārās) vai pat jauktās vēlēšanu sistēmas gadījumā būs vēl vairāk individuālo egoistu, vēl sadrumstalotāka Saeima, vēl grūtāk izveidot valdību un koalīciju. Turklāt tie, kas nebūs par šo bezpartejisko vai partejisko vieninieku balsojuši, visu laiku prasīs šā deputāta atsaukšanu un ...


Jā mažoritāŗo vai jaukto vēlēšanu gadījumā būs stipri grūtāk izveidot vienotu Latvijas izlaupītāju valdību. Pasliktinādies korupcijas iespējas, jo partiju vietā nāksies uzpirkt un ietekmēt atsevišķus deputātus. Ērtāk tomēr ir to korupciju taisīt caur partijām, tā teikt, centralizēti.

Atbildēt

Dings

24.10.2022. 12:07

Valdiba bez Vienotibas/Jenotiem - NA, AS, ZZS un LPV!

Atbildēt

Valdība

24.10.2022. 12:06

bez Vienotības sanāktu lieliska. Šlesera kadri ir absolūti adekvāti. Tikai problēma ir vecajā faktā- Latvija ir ASV protektorāts un valdībai bez ierunām ir jāklausa katram vārdam , kas nāk no dieva Baidena mutes.
Kas ir demokrātija pasaulē?
Demokrātu partijas vara.

Atbildēt

sasmīdināji

24.10.2022. 11:24

»

!

Par džinsu bikšu šūšanu pārdošanai, no fabrikas miskastē paņemtiem drēbes atgriezumiem sēdināja cietumos, pat piesprieda nāves sodus. Sauca viņus par cehavikiem


Nu par cehovikiem tu man nestāsti, mans vectēvs 60tajos ar to nodarbojās un ne jau no atkritumiem viņi ražoja. Nauda gāja gan rūpnīcu vadībai, gan veikalu pārdevējām un vadībai.

Atbildēt

formula

24.10.2022. 11:10

Pietiek lasītāja ! Tas taču ir valsts noslēpums !!!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...