Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Derdz

10.02.2023. 18:33

Lai čaksīte labāk pastāsta kā tika no PSKUS slimnīcas uz vm, utt

Atbildēt

Jānis

10.02.2023. 00:12

Nepietika ar to ka Čakša sashēmoja un sajāja veselības nozari,tagad jāķeras klāt izglītības nozarei ! Kā tad īsti viņai izdevās noklusēt par sashēmotajām ātro palīdzības mašīnu iegādes shēmām un e-veselības sashēmošanu ? Korumpēta izmeklēšanas sistēma ?!

Atbildēt

Oo?

09.02.2023. 20:54

»

Oo

Pēdejais ir psihiatrs


Pēdējais saprata, ka nav ārstējama?

Atbildēt

Anti colorados

09.02.2023. 14:46

»

kjh

šī ir pučiste- valsts nodevēja, piegulēttaaja-večiem.No tādas nekādu darbu nesagaidīt,jo tikai tukšmuldēšana -par skolotāju algām,nekas nav darīts.To ,ka Daugavpilī nav neviena vidusskola latviēsu- tas neintresē mantrausīgo parazītt, kas


Muļķus audzināt ir kremļa interesēs, nevienam citam tumsoņi nekad nav bijuši cieņā. Vērtējiet paši, kam kalpoja visi līdzšinējie izglītības ministri, sākot ar komunistu Piebalgu.

Atbildēt

...

09.02.2023. 14:13

likvidēt IZM!

Atbildēt

nu jau iezēmējas, ka

09.02.2023. 14:00

ka Čakšene bruģē sev ceļu uz nākamo ministriju! Finenšu! Reiz rēķinu līdz 5X 5 viņa zinot!

Atbildēt

pēteris karlovs

09.02.2023. 13:26

»

Anda Timurovna

Kaut gan tautība nav svarīga, bet runā, ka pamatizglītība viņai krievu skolā, jo tā esot gribējis viņas tēvs Timurs- gāzes kantora atslēdznieks. ( Publiski pieejama informācija


mana mamma mani arī ievietoja krievu bērnudārza, tam sekoja krievu skola. mamma teica, ka latviešu valodai nav nākotnes. tā arī iznāca.

Atbildēt

Eglītis

09.02.2023. 12:53

"Pasaulē veiktie pētījumi rāda, ka bieži vien prestižas un lielas skolas absolvēšana bieži vien nespēs dzīvei sniegt tādu pievienoto vērtību, ko rada mazās skolas." Meli! Melis! Kur atsauce uz šiem pētījumiem?? Nav - jo tie ir meli!

Atbildēt

universtitēs pilnas

09.02.2023. 12:51

psrs 'akadēmiķiem profesoriem' kadiroviem brokām..........

Atbildēt

sākas

09.02.2023. 12:50

katram čangalim savu skolu slimnīcu universitāiti, pat doņeckas republiku,....... bez valsts valodas.............

Atbildēt

Peķja

09.02.2023. 12:29

Čakša ir anabaptiste ?

Atbildēt

Es

09.02.2023. 11:50

Valdība savos papīros aizmirsa ierakstīt galveno mērķi - ātrākos tempos iztīrīt laukus no cilvēkiem,jo nevajadzēs ne lopus kopt ne labību audzēt,notiek ekonomikas transformācija.Tirpmāk ēdisim tārpus un to ko mākslīgais intelekts saražos.Nost rokas no mazajām skolām.Lielā barā nevisas cūkas tiek pie barības vienādi,tāpat ar 30+ bērniem klasē,kur te var būt individuāla pieeja katram 40 min un 30+.Paskaidro Čakšas kundze lūdzu.

Atbildēt

thhjujk

09.02.2023. 10:36

Nu aplūkojam skolu, kurā vienlaikus notiek nodarbība trim piektklasniekiem un septiņiem septītklasniekiem matemātikā. Vairāk jau to bērnu nav. Un učukam ir jāizgudro metodika šai situācijai, lai bez mācību materiāliem ar individuālu pieeju iebarotu tās caurviju prasmes un pārējo fufeli, lai sekmīgi sagatavotu cetralizētajiem eksāmeniem. Tā kā nauda seko skolēnam, tad te nesanāk pat pusslodzes aldziņa. Un tad, ja, nedod dievs, kāds norausies kovidu, tad pēkšņi to pašu tam učukam nāksies uzcept attālināti... Gaidiet ar maisu, lai rastos jaunie skolotāji! Vispirms jāmaina visas sabiedrības attieksme.

Atbildēt

Haralds Kalns

09.02.2023. 09:50

Mēs neesam gatavi norakstīt bērnus. To gatava darīt ir Čakša, jo pieder "gatavāko aunu" šlakai! Ar tiem centralizētiem eksāmeniem ir tāpat, kā ar PSRS laika Kvalitātes zīmi. Bija anekdote, kad anglim, francūzim un krievam prasīja, kam pieder noliktais sūds, uz ko krievs atbildēja: Ja nav kvalitātes zīme- nav mans!

Atbildēt

Tukšā muca

09.02.2023. 09:04

Ministram jābūt tautas etalonam- ar nevainojamu reputāciju, augstām ģimenes vērtībām, lojālam savai valstij un tautai, izglītotam un profesionālam. Daži tikai skaļāk kliedz, vairāk maksā savai partijai un tiek pat par izglītības ministriem, neskatoties uz to, ka pat gramatiski pareizi neprot rakstīt, kur nu vēl loģiski vērtēt situāciju un ekonomiski rīkoties.

Atbildēt

Anda Timurovna

09.02.2023. 09:00

»

Pārfrazējot A. Čakšu

Vai mēs esam gatavi norakstīt Latvijas izglītību


Kaut gan tautība nav svarīga, bet runā, ka pamatizglītība viņai krievu skolā, jo tā esot gribējis viņas tēvs Timurs- gāzes kantora atslēdznieks. ( Publiski pieejama informācija).

Atbildēt

Tante no laukiem

09.02.2023. 07:48

»

Un ko tas liecina?

Trīs vīri, trīs bērni. Par ko tas liecina? Par infantīlismu un bezatbildību. Ministre? Idiote


Loniecinātajos laukos tāda sieviete, kurai katrs bērns no sava tēva, par tikumisku nu nekādi netiek uzskatīta. Bet tajā pilsētā jau citi tikumi.

Atbildēt

Bb

09.02.2023. 07:05

»

autoram

...Par veselības nozares profesionāli uzskatīto Andu Čakšu par talantīgu gan var uzskatīt tikai silto vietiņu meklēšanā trekni apmaksātās valdēs, farmācijā un nu jau labu laiku arī Latvijas politikā...


Partija virza Čekšu ar viņas piekrišanu. Čakša ir avantūriste, kā visi partijnieki. Normāli cilvēki saprot, ka valsts, ekonomika un tauta tiek dzītas postā un negrib puedalīties. Valdībā nav neviena saprātīgā. ASV gangsterim te īsta Klondaika. Idiotu bari apkārt, debīlie aktieri un avantūristi. Bet žurnslisti nopirkti - rakstīs tikai par to, ka publikai jāzin.

Atbildēt

Un ko tas liecina?

09.02.2023. 06:58

»

vecā

Trīs bērni, trīs vīri. Nav slikti.Katram bērnam savs tēvs


Trīs vīri, trīs bērni. Par ko tas liecina? Par infantīlismu un bezatbildību. Ministre? Idiote.

Atbildēt

Bb

09.02.2023. 06:56

»

Ģēnijs

Avtor mudak, topik gavno. Kā var nesaprast, ka mēs nevaram atļauties izdabāt visiem. Ir jāoptimizē, jāsamazina. Protams, ka mēs gribam Latviju kā tax-free zonu, bet saņemt visus labumus kā Zviedrijā (un tas nav attiecināms tikai par izglītību). Ieslēdziet veselo saprātu, paklausieties ko premjers saka...


Optimizācija, reformas, transformācija.. Sekas genocīdam. Redukcija visos līmeņos. Idiotu integrācija vadībā, jo normālie saprot, ka negrib piedalīties genocīdā. Tagadiņ noder noderīgie idioti, ekonomikas un tautas slepkavas. Kā Kariņš, ASV gangsteris, pusdebīlā Čakša, Viņķele utt. Kučinskis, politiskais deģenerāts.. Neviena saprātīgā.

Atbildēt

botoksa profs

09.02.2023. 04:23

»

bvc

tai durai rup tikai pati sev


Nopelniem bagātā e-veselības noformētāja.Ne tikai trīs kniebējus var uzturēt.

Atbildēt

kādi pamuļķi šo ievēlējuši

09.02.2023. 04:20

»

vecā

Trīs bērni, trīs vīri. Nav slikti.Katram bērnam savs tēvs


Rindā jau nākošais.Trīs šķirtas laulības liecina par bagātīgu dzīves pieredzi.Ja neveicas,tad lai citi arī dabū ...

Atbildēt

kas par viņu nobalsoja

09.02.2023. 04:15

Izglītības konclāģerus.Botoksa injekcias učenēm reizē ar šo ministreli.Pagaidām nav jēgas par tango un žigoliem,bet gan jau laiks rādīs.A labāk skolā neiet ...

Atbildēt

Ģēnijs

09.02.2023. 01:27

Avtor mudak, topik gavno. Kā var nesaprast, ka mēs nevaram atļauties izdabāt visiem. Ir jāoptimizē, jāsamazina. Protams, ka mēs gribam Latviju kā tax-free zonu, bet saņemt visus labumus kā Zviedrijā (un tas nav attiecināms tikai par izglītību). Ieslēdziet veselo saprātu, paklausieties ko premjers saka!!! Ar tendencioziem virsrakstiem neko nepanāks. Runa ir par skolu tīklu optimizēšanu. Ieslēdziet galvu un saprotiet, ka ēfektīvāk un lētāk ir uzturēt 1 skolu nevis 5 skolas, ar 20 skolēniem katrā. Neesam mēs Šveice, kas uz katru ciemu var uzbuvēt skolu.

Atbildēt

kjh

09.02.2023. 00:54

šī ir pučiste- valsts nodevēja, piegulēttaaja-večiem.No tādas nekādu darbu nesagaidīt,jo tikai tukšmuldēšana -par skolotāju algām,nekas nav darīts.To ,ka Daugavpilī nav neviena vidusskola latviēsu- tas neintresē mantrausīgo parazītt, kas
smird.

Atbildēt

bvc

08.02.2023. 23:18

tai durai rup tikai pati sev

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.02.2023. 20:33

»

Vecais

Jautājums ir tikai viens.Ar šādu dzimstības pieaugumu pēc 50 gadiem nebūs vajadzīga ne Izglītības ministrija,ne pedagoģiskās augstskolas.Kur nu vēl skolotāji un skolu apkopēji.Nebūs skolnieku,nebūs nekā. Vismaz Čakša rāda piemēru,trīs bērni, trīs vīri.Tas patiešām ir attīstības ceļš.Ja vēl optimizēt...


Ministriju nepieciešamības apšaubīšana pat nākotnē ir nekas cits, kā Latvijas valsts pamatu graušana un valsts nodevība!!! Lai iedzīvotāju nav, ministrijas ir, bija un paliks savās vietās, neraugoties ne uz ko!

Atbildēt

Lizums

08.02.2023. 20:20

»

Vai nebuutu jauki komentaarus rakstiit vismaz CIESHAMAA gramatiskaa liimenii?

Sāc ar sevi


Nemāci, viņai ir trīs augstskolu diplomi, bet viss pārējais tīmeklī atrodams. Paskatīsimies kā tās šmaras ēdīs virtuālo maizi ar digitālo desu.

Atbildēt

Brāļi Ilmāri

08.02.2023. 20:14

»

Vno

Kad jābļauj, ka pie igauņiem lielākas algas tad igauņi baigie malači. Kad noskaidrojās, ka igauņi skolas jau sen ir optimizējuši, tad klusums


Optimizēt ne vienmēr nozīmē aizklapēt ciet un ar buldozeru nošķūrēt. Tur kur nav skolas, nekad vairs nekas nebūs, bet tāds jau jums ir vajadzīgais rezultāts, vai ne.

Atbildēt

Proletariāta transformācijas

08.02.2023. 19:58

Lienošā ļaunuma lielākie ienaidnieki ir cilvēciskums, pieredze un zināšanas, kas bija mazo lauku skolotāju pamats un ikdiena, bet kategoriski nepiemīt lielfermu darbiniecēm, kuras tagad lepni dēvē par skolotājām. Labi ja katra desmitā, drīkstētu saukties par skolotāju, toties vīrieši kā suga ir padzīti no šīs profesijas, jo bērnu tiesības nav vienkārši izturamas normālam cilvēkam.

Atbildēt

Žēl bet lauki nomalēs iznīkst

08.02.2023. 19:37

Nu pienācis laiks rucavas skolu klapēt ciet tik tukša.

Atbildēt

autoram

08.02.2023. 19:14

...Par veselības nozares profesionāli uzskatīto Andu Čakšu par talantīgu gan var uzskatīt tikai silto vietiņu meklēšanā trekni apmaksātās valdēs, farmācijā un nu jau labu laiku arī Latvijas politikā....
__________________________________________
Ak tā? Ak Čakša pati, pēc savas iniciatīvas kļuva par minsitri? Pretēji partiju gribai? Čakša pateica-gribu, un partijas teica-protams?
Te pareizāk būtu jautāt-kapēc partijas tādas čakšas atbalsta un virza ministru u.c. lielos amatos, no pieredzes zinot, ka no tādām nekas labs nav gaidāms valstij?
Acīm redzot, virza tapēc ka ir kādi citi argumenti,kas visticamāk nav saistīti ar valsts un tautas interesēm...

Atbildēt

Pingvīnam

08.02.2023. 19:14

»

Teacher

Skolu skaita samazinaashana notiek daudzaas valstiis, tas nav nekas jauns. Neaizmirsiisim par sporta laukumiem un veel sho to, kaa mazajaam skolaam nav un nebuus. Apsardze, piemeeram. Eedinaashana arii. Tas viss diezgan diskutabli. BET! Vai kaads savos naudas raushanas vai vispaar izmurgotajos plaanos...


Nu nevajag jau nu visu tā noniecināt. Piemēram, ēdināšana pilsētas skolās nestāv ne tuvu lauku skolām. Laukos neviens makaronus ar cīsiņiem pusdienās nepasniedz, pie tam vēl aukstus. Tur pavāres vēl zina, ko nozīmē profesijas gods. Bet apkopēja ar lupatu tiek galā labāk par jebkuru apsargu. Un iedomājies, Putn pingvīn, lauku bērni pat zina, kā rodas piens!

Atbildēt

Vecais šariata papiņš

08.02.2023. 18:41

Latvijas Republikas ienaidnieki pēc likumīga tribunāla sprieduma tiks kaunpilni pakārti!!!!

Atbildēt

Vecais

08.02.2023. 18:28

Jautājums ir tikai viens.Ar šādu dzimstības pieaugumu pēc 50 gadiem nebūs vajadzīga ne Izglītības ministrija,ne pedagoģiskās augstskolas.Kur nu vēl skolotāji un skolu apkopēji.Nebūs skolnieku,nebūs nekā. Vismaz Čakša rāda piemēru,trīs bērni, trīs vīri.Tas patiešām ir attīstības ceļš.Ja vēl optimizēt varbūt būs vēl ceturtais.Tā kā ir uz ko tiekties: divas dažādas ministrijas,iespējams,sadomājusies kļūt par prezidenti-galviņu pa kreisi,galviņu pa labi,bučiņu uz vaiga.Kāpēc ne?

Atbildēt

ha-ha

08.02.2023. 18:19

Pie mums bez liekas reklamas tiek ieviesta Putina jaunā pasaules kārtība un,kāda sakritība,to ievieš Putina kompartijas Latvijas kolēģi.Par Minsteres saldā pārīša izcelsmi ir sarežģīti strīdēties,šaubīties,jo gali ir dziļos ūdeņos,kuros L.L. mēģina ieskatīties,taču arī kundze nāk no slaveno plintnieču pulka,kuru darbība Latvijas valsts laba ir ar - zīmi.

Atbildēt

Pārfrazējot A. Čakšu

08.02.2023. 18:18

Vai mēs esam gatavi norakstīt Latvijas izglītību?
Uzticot to arī turpmāk vadīt caurkritušajai e- veselības ieviesējai. Te ir uzskatāms piemērs, ko var sastrādāt prestižas pilsētas skolas absolvente. P.s. Ceru, ka viņa ir ieguvusi izglītību pilsētas skolā.

Atbildēt

Kā vienmēr

08.02.2023. 18:15

Tiklīdz kāds 14, Saeimas "ministrs" sāk runāt, šermuļi sāk pār muguru skriet.
Savulaik, kad pats sāku mācīties, ciemā atvēra 4-gadīgo pamatskolu ar 12 skolniekiem, vēlāk tā kļuva par 7-gadīgo ar kādiem + - 150 skolniekiem un ilgu laiku tāda arī palika, līdz beidzot Latvijas demokrātiskā vara to konsolidēja. Rezultāts - no ciema pārvācās dzīvot citur vairāk nekā 2/3 iedzīvotāju.
Par čašku, kā ministri! Jā, tas ir cilvēks, kurš prot tikt pie amatiem, caur pazīšanos, caur intrigām, caur savu paziņu ielikšanu amatos par ziņu pienešanu, bet nevis ar savu gudrību, zināšanām. Kaut gan par "zināšanām" var saukt arī visu to, ko viņa patiešām prot.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

08.02.2023. 17:51

»

!

Igaunijā, Lietuvā laukos pilns ar cilvēkiem, pie mums tā nav


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī euro.latvĀNijas lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

-----------

Mediju ziņa (2005. gads): …Attālākajos šīs valsts lauku rajonos un mazpilsētās darba izvēle joprojām ir minimāla un pat tiem retajiem lauku pašvaldību iedzīvotājiem, kuriem laimējas atrast darbu, darba alga bieži vien nepārsniedz 100-150 latus. Šādā situācijā – kad visā valstī un it īpaši tās lauku teritorijās tiek sistemātiski un masveidīgi likvidētas izglītības iestādes, faktiski pārtraukta medicīniskā aprūpe, maksimāli ierobežotas jebkuras sociālās garantijas un pat liegtas iespējas nopelnīt dienišķo iztiku – ļaudis ir spiesti masveidā emigrēt no šīs valsts un cilvēka cienīgu dzīves apstākļu meklējumos doties uz ārzemēm. Turklāt, svešumā jau esošie aizvilina no Latvijas savus radus un draugus, iztukšojot pilsētas, ciemus un pagastus. Sevišķi intensīvi aizbrauc cilvēki no lauku rajoniem un mazpilsētām, tāpēc paredzams, ka vairāki Latvijas rajoni drīzumā zaudēs vismaz līdz pat 20-30% iedzīvotāju, bet līdzšinējai valsts un pašvaldību “tautas kalpu”, administratīvo izpildfunkcionāru, dažāda kalibra / institucionālā izdzimuma “atbildīgo amatpersonu” un tamlīdzīgu varas turētāju / realizētāju attieksmei pret Latviju un tās tautu nemainoties arī turpmākā perspektīvā, šādas iedzīvotāju masveida piespiedu emigrācijas tempi un apjoms neizbēgami varētu arvien straujāk pieaugt, līdz pat nācijas pastāvēšanai kritiskai robežai…
—–

Vīzija par Sūnu Ciema (BEZ)perspektīvu.
( Iz “Ontūna M.© aŗChīva”, ‘ANNO’ ~ 2005. gads )

Pār Sūnu Ciemu lēnām ataust diena,
Kā negribot, ar pūlēm, pelēcīgi…
Pa “špūri” aizrūc cisterna pēc piena,
Starp grāvjiem kārpīdamās, apnicīgi.

No retas mājas atskan suņu rejas,
(Maz palicis, ko Sūnu Ciemā sargāt)
Vīd dažos blāvos logos ļaužu sejas,
Vējš stabulē uz lievenīšu margām…

Dveš daži skursteņi pa dūmu grīstei,
Uz plītsriņķiem silst deviņzāļu tēja,
Iekš uguns sprakšķot vecai koka līstei,
Kas naktī jumtam norauta, dēļ vēja…

Gar likvidēto skolu, somu plecos,
Klīst bērņuks kāds, pa aizaugošu taku…
Kāpj pensionārs Frīdis ‘filčos’ vecos,
Un, spaiņiem grabot, aizstaigā uz aku…

Pār pagalmu, uz kūtiņu pie lopiem,
Ar slauceni pie rokas čāpo Anna,
Pēc dienišķajiem izslaukuma stopiem,
(No Brūnaļas tā pieniņa – pus kanna).

Nīkst Sūnu Ciema “centrā” daži ļaudis,
(Pie bodes, pārsvarā – pēc lētās maizes)
Un spriež, kurš “smukāk” masmēdekļos paudis,
No “priekšstāvjiem” par MZ “valsti” raizes…

Ver durvis Sūnu Ciema “pagastmājai”,
Kāds vīrs, no īriem pārbraucis (uz dienu):
Viņš meklē ‘kundi’ savai Dzimtas Mājai ~
Sen “mītnes zemē” piedāvā tam vienu.

Šeit, SILES “valstī”, atgriezties (pēc laika),
Viņš neplānojot: “Nav (vairs) te ko darīt ~
Riebj varas SISTĒMA un bada ‘paika’!
Ar sievu, bērniem projām braucam, parīt…”

VĒL – Sūnu Ciemā rītos ataust diena ~
Priekš ‘pensīšiem’ un ‘biedriem’ pagastmājā:
DRĪZ – M U Ļ K U zemē nepaliks neviena,
Kurš “bēgļu” gaitām spējīgs ‘šņorēt kājas’…

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Saxon the Grammatic

08.02.2023. 17:40

»

Daiga

Vai 900 ierēdņu IZM priekš mazās Latvijas un sarūkošo skolu skaitā nav par stipri daudz? Vai Čaksai neliekas, ka samazinot skolu skaitu jāmazina ierēdņi, kuri ar katru gadu vairojās, kā parazīti veselā organismā, tur jau dinastijas ir izveidojušās, kas klonējās savā savā starpā...


Iereednju skaits, protams, jaasamazina, par to shaubu nav. BET... BET... Vai nebuutu jauki komentaarus rakstiit vismaz CIESHAMAA gramatiskaa liimenii? Sorry, bet sho rakstiijis neizgliitots cilveeks. Pat ljoti. Nu, varbuut ieraavis, visadi gadaas... ;-)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...