Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

komplekts

06.03.2018. 08:27

ZM,LVM,VMD sen būtu jāsoda par pretvalstisku rīcību. Un Ščastjedavalku ar visu savu Ilgtspējīgās attīstības komisiju.

Atbildēt

dggg

06.03.2018. 07:40

»

Muldis

Tur kur veiktas kailcirtes, Latvijas meži pārvēršas par necaubrienamiem džungļiem


Varētu domāt ka tie krūmi kādreiz būs mežs. Visas kailenes tik ar krūmiem aizaugušas reti kur kāds stāda ko

Atbildēt

kas būs, kas būs ..

05.03.2018. 21:42

»

hmm

Šur tur pārspīlēts, bet raksta vīrs no paaudzes, kuras darba augļus patlaban ekspluatējam un ekspluatēsim tuvākā nākotnē.Kas būs pēc tam


Robčiks jau pateica, kas būs - kad viss būs noskūts, pārdos savu unikālo automatizēto pareizas lēmumu pieņemšanas atbalsta sistēmas izmantošanas pieredzi:))))

Atbildēt

Eiropai ir jāmaksā par stādiem

05.03.2018. 12:18

Katram mežam ir īpašnieks, Latvijas valstij pieder 50% mežu. Pie kam 20% latvijas mežu ir visādi aizliegumi ierobežojumi.
Privātpersonām pieder pārsvarā mantotas izaugušas lauksaimniecības platības, tāpēc lieciet viņus mierā un atbalstiet ar Latvijas zinātnieku izaudzētu stādu iegādi.

Atbildēt

hmm

05.03.2018. 09:33

Šur tur pārspīlēts, bet raksta vīrs no paaudzes, kuras darba augļus patlaban ekspluatējam un ekspluatēsim tuvākā nākotnē.Kas būs pēc tam?

Atbildēt

tādi esam

05.03.2018. 09:10

Nav mums mežsaimniecības, bet gan mežonīga un alkatīga kokrūpniecība

Atbildēt

NIKNAIS

05.03.2018. 04:01

Mežu politiku vajag liberalizēt, tas nav slikti un iespējams tas ir pareizs ceļs, tomēr, ir jāaizliedz tikai viena lieta - Kailcirtes (izņemot sanitārās kailcirtes un kailcirtes audzēs kurās 1 stāvs (nav pameža), Latvija piekopj Zieviedrijas modeli, bet atšķirībā no Zviedrijas, Latvijā vairumam mežu ir 3 stāvi, nevis 1 vai 2 kā tas ir Skandināvijā, līdz ar to Latvijā 2-3 stāvu mežos ir jāaizliedz kailcirtes, jo šajos tipos piemērotākas ir izlases cirtes

Atbildēt

:)

04.03.2018. 13:50

kad viss būs nocirsts, sāks pārdod savas unikālās zināšanas!

Atbildēt

un vēl Robčiks mums stāsta

04.03.2018. 13:48

Mežsaimniecība mūsdienās nav tradicionāla nozare ar zemu inteliģences līmeni. Tā burbuļo no augstām tehnoloģijām un augsti kvalificētiem cilvēkiem.!!!!!!! Tradicionālo mežkopju skaits jebkurā meža apsaimniekošanas uzņēmumā turpina samazināties. Aizvien lielāka nozīme mežsaimniecībā ir citu profesiju un citu kvalifikāciju cilvēkiem

Vai tāpēc reģionālajām struktūrām to nosaukumā atmetāt vārdu “mežsaimniecība”?

Nē. Mēs to darījām tāpēc, ka mūsu uzņēmumā mežsaimniecība nav vienīgais saimnieciskās darbības virziens. Mums ir zemes dzīles, medību saimniecība, tūrisms, kokaudzētavas.

Atbildēt

skat, par ko Robčiks pārvērtīšot savu privāto gateri LVM!

04.03.2018. 13:45

Ar derīgo izrakteņu – smilts, grants, kūdras, dolomīta – ieguvju apsaimniekošanu mēs saistām lielas nākotnes cerības. Pašreiz notiek šā biznesa pārveide atbilstoši komerciāliem tirgus apstākļiem.
Mēs sākam pārdot savu pieredzi mežsaimniecības automatizēšanā, un šajā jomā notiek ekplozīva attīstība. Tās ir unikālas zināšanas par to, kā efektivizēt mežsaimniecību, izmantojot pareizas lēmumu pieņemšanas atbalsta sistēmas. Tās ir ID platformas, kuras palīdz lēmumu pieņemšanā, veicot ikdienas darbus. Klientu skaits, kas ieinteresēti ID platformas produktu pielāgošanā viņu vajadzībām, pieaug reizinājumos. Esam ļoti tuvu tam, lai sāktos ievērojama apjoma piegādes pat uz mūsu līmeņa un mēroga uzņēmumiem ārpus Latvijas.
LA.5.janv.

Atbildēt

no Jūrmalas

04.03.2018. 12:03

Paldies par rakstu!
Meža politiku jau sen nosaka VAS " LVM" un kokrūpnieki.
Liela nelaime mežsaimniecībā ir mūžīgais VMD augstākais ierēdnis - demagogs Ozols, kas visās institūcijās kladzina, ka ar mežu apsaimniekošanu viss ir OK.

Atbildēt

angel

04.03.2018. 09:50

Jā , Latvijas meži ir izvaroti. Leišos meži vēl ir kā meži , bet nu jau ar šī gada sākumu tiek ieviesta jauna kārtība , līdzīgi kā pie mums un sekas būs līdzīgas. Tiem alkatīgajiem cūkām visu laiku ir par maz !

Atbildēt

Uldis

04.03.2018. 09:49

»

lasītājs

Kamēr vien pastāvēs iespēja no mežiem gūt kaut cik vērā ņemamus ienākumus, tikmēr Ozols tiks turēts ZZS barotavā Republikas laukumā 2


Kamēr pie ietekmīgākām silēm ir Rinkēvičs, Kozlovskis un Ašerādens, runāt par ZZS "barotavām" ir pāragri.

Atbildēt

Uldis

04.03.2018. 09:44

»

Mežainis

Latvijas meži šodien ir apsaimniekoti daudz labāk, nekā stāstā pieminētajos laikos, tas ko autors pauž diemžēl ir zaļo nopirkta vai vienkārši naiva cilvēka demagoģija. Ja zaļo uzvaras gājiens turpināsies, tad drīzumā Latvijas meži pārvērtīsies par necaurbrienamiem dzungļiem, bet mežs jau no baronu laikiem...


Tur kur veiktas kailcirtes, Latvijas meži pārvēršas par necaubrienamiem džungļiem. Kādreizējo mežu vietā tur tagad ir 1-2 m augsti krūmi, caur kuriem grūti izlauzties un tur mežs sāks veidoties labi ja pēc kādiem 10 gadiem un vēl gadi 50 paies, kamēr tur atkal būs mežs. Latvijas izcirtēji (izvālētāji, izdrāzēji) demagoģiski apgalvo, ka koku (skaita ziņā) ir vairāk nekā bija agrāk, tikai to kopējā masa ir būtiski kritusies. Varētu vēl saprast, ja pārdoto mežu naudu tiktu ieguldīta valsts attīstībā, nevis dārgās mašīnās, jahtās, perversās izpriecās un sodomītu atribūtos.

Atbildēt

hm,

04.03.2018. 09:42

Vides organizācija Par zaļu Pierīgu darbību sākusi 2011. gadā. Pašlaik tās darba kārtībā ir, piemēram, aktivitātes Meža sertifikācijas padomes vides sekcijā, lai veidotu Latvijas sabiedrībā izpratni par ilgtspējīgu mežsaimniecisko darbību. !!!!!!!!!!!

Andris (Zariņš) savu profesionālo izglītību ieguvis mežsaimniecības jomā, savukārt Arnis (Puksts) ir fizisko personu datu aizsardzības speciālists, viņš pārstāv divas sfēras – informācijas tehnoloģijas un jurisdikciju. Abi ir mednieki un darbojas nevalstiskajā organizācijā Biedrība Medniekiem.lv.

Kā nevalstisko organizāciju pārstāvis viņš darbojas arī Valsts ieņēmumu dienesta Sabiedriskā labuma komisijā !!!!!!! un, vērtējot vides aizsardzības situāciju valstī, atzīst, ka Latvijā ir maz profesionālu sabiedrisko vides aizsardzības organizāciju un nav daudz arī nelielo vides iniciatīvu.
Diena,17.10.2017

Atbildēt

no liopas pasaku vāceles

04.03.2018. 09:11

»

kārtējais melu raksts dīvānā pirdējiem

...


susura trauksmes kliedziens „lobēt ārzemnieku idejas Latvijas meža nozarē” sastindzināja visu mežu. Vai atkal jau pelēkais Jupis uzdarbojas?

Atbildēt

lauķis

04.03.2018. 07:50

»

Arags

Ak, veco mežinieku stāsti! Kā mēs sargājām, kā dzērām, un kā blatojāmies. Padomju laikos viss balstījās atsevišķu mežinieku godaprātā un koksnes produkcija bija baisi zemas kvalitātes. Bet bites bija lielas un medus salds, jo bijām jauni ! Cepuri nost, bet mūsdienu mežsaimniecība ir mainījusies. Un ...


Jā , mežsaimniecība ir tik labi izmainījusies ka drīz kļūs lieka , nebūs ko apsaimniekot.
Vispirms būtu jānodefinē kas ir mežs.Bet mežs sākas vismaz no 80 gadu vecuma.Tādu mežu ir palicis tikai kādi 40% no visu t.s. mežu platības.Meži kas vecāki par 100 gadiem ir tikai daži procenti.

Atbildēt

jllj

04.03.2018. 06:43

Tādēļ brīnos ko pēdējo 2 gadu laikā gar ceļu Liepāja -Ventspils tādas kailenes parādijušās. Katru svētdienu braucām vasarā uz laukiem .Katru reizi atkal savādāk. Pa nedeļu jau atkal plikumi parādās. Vai ceļa malā atkal lielās čupas ar baļķiem .Savilkuši no tālākiem gabaliem ko nevar redzēt no ceļa. Tādas kaudzes . Uz aci mašinas 3-4 droši var piekrāmēt. Un tas tik pa nedēļu savilkts . Bija mums sēņu vieta dziļāk mežā Rudenī gājām sēnēs Ne mežu pazīstam ne saprotam vispār pareizi ejam Bija pilni grozi parasti gailenēm ,bekas, baravikas bija Pagājušajā rudenī aizgājām tik zari samesti nekādas sēnes neatradām atnācām tā pat atpakaļ.

Atbildēt

kārtējais melu raksts dīvānā pirdējiem

04.03.2018. 06:01


Šie zaļie teroristi kuri pārtiek no VARAM izkrāptās naudas visādiem pseido dabai draudzīgiem pasākumiem (arī no nīsto LVM ) naudas , sen būtū jāsoda par pretvalstisku darbību ! Šo darboņu bandas mērķis ir pārņemt ZM,LVM,VMD un cirst uz nebēdu +palielināt izkrāptās naudas apjomu no VARAM, lobēt ārzemnieku idejas Latvijas meža nozarē. utt. Visa nozare zin šos sexuālo minoritāšu pārstāvjus ,Rozīts,Rotbegs,Skudriņš ,Ķerus utt.

Atbildēt

Mežinženieris

04.03.2018. 00:53

»

tie ir reāli noziegumi

Pirmos četrus piecus gadus, kamēr pietika ciršanas vecumu sasniegušo 100 gadu vecu priežu un 80 gadu vecu egļu audžu, viss bija kārtībā. Kad to sāka pietrūkt, radās problēmas. Lai saglabātu ienākumus no mežiem, bija ar kailcirtēm jāķeras klāt jaunākām mežaudzēm, kuru ciršana līdz tam bija krimināli ...


Tas, kas notiek pašlaik Latvijas mežos, tas ir kriminālnoziegums, valsts resursu nekontrolēta izlaupīšana.
Tas pats jau notiek visur citur, piemēram, zivju resursu izlaupīšanā.
Abos šajos gadījumos ir gadsimtu pētījumi un zināšanas, ko drīkst un ko nedrīkst darīt, taču mūsu pārgudrie jaunie prāti nav turējuši par vajadzīgu pat iepazīties ar šīm zinātnes, domāju, nenopirktās zinātnes, atziņām.
Skumji vērot to, kas notiek mūsu mežos pašlaik, sekas jau redzam tukšajās akās laukos, plūdos, un citos dabas izpausmēs. Bet tas jau vēl ir tikai sākums, ziediņi, odziņas gan jau sekos pēc tam.

Atbildēt

koksnes audzētava un Strīpnieka makaroni

03.03.2018. 19:52

Lauksaimnieciskais skatījums uz mežu ir arī iemesls tam, kāpēc mežs uz papīra skaitās izcirtumi, kur parasts iedzīvotājs mežu neredz. Lauks paliek lauks vienalga, vai burkāni tajā tikko iesēti, sasnieguši gatavību vai jau novākti. Kā reiz norādījis AS "Latvijas valsts meži" vadītājs Roberts Strīpnieks "meža resurss ir zeme", un kas nu tev saražos vairāk koksnes kubikmetrus, to tu tajā zemē audzē.
/vkerus.blogspot.com/

Atbildēt

koksnes audzētava un Silavas makaroni

03.03.2018. 19:45

Meža vērtējums kubikmetros izriet no skatījuma uz mežu kā lauksaimniecības kultūru (jeb, kā reiz teicis LVM "Silava" direktors Jurģis Jansons: "Mežs nav dabas resurss, bet cilvēka radīts produkts.") Meža vietā redzot burkānu lauku, protams, stulbs šķiet sabiedrības satraukums par "lauka" novākšanu un nejēdzīgi šķiet daļu "burkānu" atstāt uz lauka. "Atstāt cūkām", kā reiz tēlaini izteicās Latvijas Kokrūpniecības federācija vēstulē ministru prezidentam.
/vkerus.blogspot.com/

Atbildēt

viedoklis

03.03.2018. 19:18

Godmanis ir iznīcinājis visu, kam pieskāries. Varu derēt tā notiks arī ar Olainfarm.

Atbildēt

nu nezinu, nezinu

03.03.2018. 19:00

»

Mežainis

Latvijas meži šodien ir apsaimniekoti daudz labāk, nekā stāstā pieminētajos laikos, tas ko autors pauž diemžēl ir zaļo nopirkta vai vienkārši naiva cilvēka demagoģija. Ja zaļo uzvaras gājiens turpināsies, tad drīzumā Latvijas meži pārvērtīsies par necaurbrienamiem dzungļiem, bet mežs jau no baronu laikiem...


Pierīgā tiek cirsti meži, kas nebūt nebija necaurbrienami džunģi, bet gan jaukas ogošanas, sēņošanas un pastaigu vietas, atstājot katru piekto priedi. Par koku apmēriem nezinu, bet vāveres vairs kokos gadu vismaz nav redzētas (agrāk, kafiju dzerot varēja ne tik vienas, bet pat piecu vāverēnu dejā raudzīties), tāpat vairs stirniņas nav redzētas, aplikušas tikai čūskas. Tas pēc izjūtām, nevis likumiem.

Atbildēt

Krišs

03.03.2018. 18:56

LVM Robertiņš tak stāstīja, ka LVM sen vairs neesot nekāds kokmateriālu uzņēmums, bet gan augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas savus hai-tekus tūlīt eksportēšot uz atpalikušo Rietumeiropu un vēl tālāk. Taisīšot biznesu ar derīgo izrakteņu ieguvi. Mežs palikšot tikai nosaukumā.

Atbildēt

Mežainis

03.03.2018. 18:48

»

vēsturnieks

tev barons par šitādu mutes brūķi novilktu bikses un nopērtu


Tev, kā vēsturniekam, gan vajadzētu zināt, ka baroni lika pamatus, rakstā pieminētajai mežierīcībai, tieši ar domu, gūt no meža maksimālu labumu un peļņu, nevis lai mežus pārvērstu par brikšņiem, kā dažiem uzpirktiem dabas draugiem gribētos. Visu cieņu autoram, bet var redzēt, večuks sen mežā nav bijis, bet ir nemitīgi klausījies safantazētus briesmu stāstus par "mežu iznīcināšanu".

Atbildēt

Agronoms.

03.03.2018. 18:46

Raksta autoram ir pilnīga taisnība. Augiem ir tas pats, ja nav noteikta skaita un ir izetināti tie vairāk plešās uz sāniem un tas jau ir pārbaudīts arī praksē. To dabā var redzēt kokiem, kas aug kalnos, tie ir sīki un ar lielu zaru skaitu.

Atbildēt

lasītājs

03.03.2018. 18:35

Kamēr vien pastāvēs iespēja no mežiem gūt kaut cik vērā ņemamus ienākumus, tikmēr Ozols tiks turēts ZZS barotavā Republikas laukumā 2.

Atbildēt

Arags

03.03.2018. 18:25

Ak, veco mežinieku stāsti! Kā mēs sargājām, kā dzērām, un kā blatojāmies. Padomju laikos viss balstījās atsevišķu mežinieku godaprātā un koksnes produkcija bija baisi zemas kvalitātes. Bet bites bija lielas un medus salds, jo bijām jauni ! Cepuri nost, bet mūsdienu mežsaimniecība ir mainījusies. Un uz labo pusi.

Atbildēt

atzarošanas sekcijas padomes loceklis

03.03.2018. 18:19

Mēs, Latvijas izciršanas operatīvās plānošanas apvienība „LIOPA”, esam organizējušies, lai katram Latvijas cirtējam būtu darbs un valstij – nodokļi. Mēs esam organizējušies, lai nocirstu visus lielākus kokus Latvijā, tos pārdotu eksportam un no nopelnītās naudas Latvija plauktu un zeltu.

Atbildēt

Mežainis

03.03.2018. 18:15

Latvijas meži šodien ir apsaimniekoti daudz labāk, nekā stāstā pieminētajos laikos, tas ko autors pauž diemžēl ir zaļo nopirkta vai vienkārši naiva cilvēka demagoģija. Ja zaļo uzvaras gājiens turpināsies, tad drīzumā Latvijas meži pārvērtīsies par necaurbrienamiem dzungļiem, bet mežs jau no baronu laikiem tiek apsaimniekots, lai nestu peļņu, nevis pildītu dabas draugu iedomātas iegribas.

Atbildēt

eeh

03.03.2018. 18:09

Paldies par to mežu bendei Kampejam un viņa palīgiem oranžajiem kretīniem, visādiem robertiņiem, kuri nekad nav saņēmuši algu mazaku par 10 000,un vēl veselam baram liekēžu ar dienesta jauniem džipiem u.c. bezmaksas labumiem.

Atbildēt

tie ir reāli noziegumi

03.03.2018. 18:04

Pirmos četrus piecus gadus, kamēr pietika ciršanas vecumu sasniegušo 100 gadu vecu priežu un 80 gadu vecu egļu audžu, viss bija kārtībā. Kad to sāka pietrūkt, radās problēmas. Lai saglabātu ienākumus no mežiem, bija ar kailcirtēm jāķeras klāt jaunākām mežaudzēm, kuru ciršana līdz tam bija krimināli sodāma. Tā Meža likumā parādījās grozījumi, kas atļāva kailcirtēs nocirst arī jaunākus mežus, ja vien to vidējais koku stumbru caurmērs pārsniedza 34 cm.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...