Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Jaunā valdība. Es nesaprotu, kā mēs te nonācām

Jurģis Liepnieks, Neatkarīgā
18.09.2023.
Komentāri (73)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Manejais

27.09.2023. 15:34

Baisi klust, lasot un iedzilinoties,,

Atbildēt

Taisnība

20.09.2023. 19:19

Ak, kādas tik kombinācijas te nav sarakstītas... Diemžēl, kangariņš savas prāta spēju aprobežotības dēl ne uz ko sarežģītu nav spējīgs. Kombinācija bija prasta- ja viņš paliktu premjerēt, tad pēc pavisam neilga laika viņam būtu jānosauc dombrovskis kā jaunais EIROKOMISĀRS. Tagad viss ir bumbās, pats ievilka pornozvaigzni par premjerieni, pats iefīrējās par ministru ar visplašāko bezmaksas ekskursiju izvēli un selfiju taisīšanu ar pasaules bonzām, pēc pusgada prasīs no platkāju blondīnes pretpakalpojumu, lai dombrovska vietā nominētu eirokomisāra amatam viņu. Tas arī viss!

Atbildēt

Latiš

19.09.2023. 14:11

»

ome

Lūdzu nerakstiet šeit komentārus krievu valodā, jūs tikpat neviens nesaprot


Krievu valodu saprot ikviens daudzmaz izglītots latiš.Krievu valoda ir jāmācās,noderēs.

Atbildēt

Janka

19.09.2023. 14:03

Par Kariņa atkāpšanos, manuprāt, viss skaidrs. Viņš ir noskatījis sev siltu vietu Briselē, tāpēc atkāpās un ielika sev paklausīgu premjeri Siliņu, kas vajadzīgajā brīdī viņu izvirzīs Briseles amatam.
Tikai personiskā karjera, valsts intereses Kariņam ir pēdējā vietā.

Atbildēt

Atmiņā par Olafu Pulku UN JV mīlošo Burovu

19.09.2023. 12:26

Vēl ne tik sen Jaunās Vienotības biedri,tai skaitā
tagad priekšniekos izvirzījies Olafs Pulks, apkaroja Amerika 20% rokaspuisi, kukuļņēmēju un kukuļošanas organizatoru, interešu konfliktu meistaru, sarunāto celtniecības konkursu vistuozu, vienu no slavenākajiem politiskās korupcijas (Jūrmalgeitas) pārstāvjiem Oļegu Osipoviču Burovu. Tagad Burovs diktēs Vienotībai un Pulkam noteikumus,jo viņu paņēmuši par nodrošinājumu balsu pārsvaram Saeimā. Tagad Burovs Pulkam lielākais draugs. Nepietiek ar zagļiem ZZS un Latvijas piesmējēju Lembergu ar pretīgo viepli un velna dvēseli Brigmani, tagad vēl arī atzītus kukuļņēmējus piesaista, visādus burovus, kuriem lielākie draugi ir vesela varza krimninālnoziedznieku (viens no tiem vēl arvien laikam slēpjas Kreivijā). Velnu mātītes un tēviņi ir visi Jaunās Vienotības biedri, jo atbalsta šos kriminālnoziedzniekus ap un iekš Jaunās Vienotības spices. Jaunās Vienotības biedriem vieta ellē ir nodrošināta, kā arī tiesāšana ar mantas konfiskāciju pēc pāris, trīs gadiem, ja ne ātrāk.

Atbildēt

Хм

19.09.2023. 09:26

»

Skumjais Bruņinieks

Izskaidrošu, cik veikli Vienotība kārtējo reizi visus aptina ap pirkstu...


То есть вы признаете, что США имеет такое влиение на Латвию, что это уже прям как-то неприлично звучит - te var kārtīgi arī atrauties no ASV. -
Ja ASV sitīs pa pirkstiem,

Хм, но ведь именно это постоянно твердит Кремль и его поклонники: что Латвия несамостоятельна в своих решениях

Atbildēt

janka

19.09.2023. 08:08

Kas tur ko nesaprast
Te pilns ar ielikteņiem un visi viņi ir par manu naudu algoti citu iegribu izpildītāji.
Izskatās lai būtu pārmaiņas jāgaida kad iestāsies 90-tie Nr.2

Atbildēt

Neticami bet fakts

19.09.2023. 07:59

Tak visa tauta soc tīklos šūmējas un nespēj noticēt, ka mēs Vienotības pavadā atpaliekam no Igaunijas un Lietuvas visās jomās… nerunājot par milzīgo atpalicību no citām ES valstīm. Tas nozīmē tikai vienu ka gadiem pie lemšanas ir nejēgas, neprašas un totāli muļķi, kuru idiotisko lēmumu rezultātā valsts stagnē un grimst aizvien dziļāk bezizejas “purvā”. Katru dienu nākas dzirdēt par kautkādām shēmām un augstāko amatpersonu korupciju (kautvai nesen aizturētais Vienotības Valmieras mērs) tā vien liekas, ka nekas cits te nenotiek kā TIKAI domā kā pieņemt jaunus sodus, pacelt nodokļus un komunālos maksājumus un kur ko varētu nozagt tautai. Ja mēs runājam par šo partiju apvienību tad kautko tādu piedzīvot vairs nav kur tālāk iet. Jaunā Vemjotība, kuri šausmīgi ienīst tautu, Zilie zemnieki kuri jau 20 gadus tur sēž un NEKO nav izdarijuši tautas labā kā tikai sēdējuši un gaidījuši neķītros piedāvājumus un liekušies uz to pusi kur tiek izteikts kāds ienesīgs piedāvājums un protams vēl kā viņus sauc P…… partija, kuriem par visu cenu ir nepieciešama sabiedrības un bērnu totāla degradācija un nekas cits tiem neinteresē kā tikai lai katram varētu kautko nogriezt vai piešūt starpenē. KUR MĒS NONĀKSIM ar jau ŠO raibo kompāniju….. izliekas ka dziļāk bedrē vairs nav kur krist, bet izrādās ka tomēr vēl ir varianti :)

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

19.09.2023. 07:48

Izskaidrošu, cik veikli Vienotība kārtējo reizi visus aptina ap pirkstu..
Bezlemberga valdība Vienotībai bija, kā neciešamas zobu sāpes.
Partijai atkal bija jāveic Lemberga glābšanas operācija. Bet kā to izdarīt?
Kā pierādīt Puzei savu draudzību un reizē nezaudēt seju savu vēlētāju acīs?
Pirmajā Puzes glābšanas operācijā arī bija savas problēmas..
Tad negaidot radās neparedzēta izdevība..notika Zolitūdes traģēdija un "lācītis" sarunā ar prezi Bērziņu, kad gāza bezlemberga valdību, pēkšņi saprata, ka ir atbildīgs par Zolitūdes jumta skrūvēm.
Zīmīgi, ka par pelnošās, valstij piederošās Citadeles uzdāvināšanu Dombrovskis neizjuta atbildību..tāda, lūk, dīvaina politiskā atbildība Vienotības stilā..
Tātad..kā šoreiz pasaukt Lembergu valdībā, lai Vienotības vēlētājs nepaliktu aizdomīgs..?
Un, ziniet...radās izdevība!
Sekojiet datumiem...maija sākumā( šķiet desmitajā ) mūsu "nācijas tēvs" paziņo, ka nekandidēs uz otru termiņu.
Bingo...saprata Vienotības un Puzes čekisti un drīz vien plāniņš bija gatavs. Maija beigās(20 datumā) Kariņš iemet sabiedrībā "makšķeri"..un nāk ar publisku paziņojumu, ka koalīciju vajadzētu "paplašināt".
"..trūkst dinamisma" - saka trimdas "lietderīgais idiņš"!
Drīz vien Vienotība izvirza savu jauno prez. kandidātu un Rinkeviču, pateicoties ZZS balsīm, ievēl.
Tādi ir fakti.
Tas Vienotības naratīvs sabiedrībai bija šāds -
redziet..cik mēs labu, super puper prezidentu dabūjām valstij..un tas ir mūsu - Vienotības panākums, vienreizējs sasniegums..
Bet nu jā..ir arī maza "garoziņa" šim garšīgajam maizes riecienam..ir maza, kā saka, neērtība - tas notika DIEMŽĒL ar ZZS balsīm un tagad mēs esam politiski parādnieki ZZS( vārds Lembergs vispār netiek pieminēts)
Mēs jau vispār esam pret Lembergu..bet ko var darīt..savādāk Latvija nebūtu dabūjusi tik vienreizēji labu prezidentu.
Respektīvi - Vienotība, kā primāro cenšās pasniegt sabiedrībai sava labā prezidenta ievēlēšanu, bet samaksa ar Lemberga balsīm ir blakusprodukts.
Bet es uzdrošinos apgalvot pretējo.
PRIMĀRAIS ŠAJĀ VILTĪGAJĀ SPECOPERĀCIJĀ VIENOTĪBAI BIJAI LEMBERGA DABŪŠANA ATKAL VALDĪBĀ!
BET PREZIDENTA RINKEVIČA IEVĒLĒŠANA BIJA BLAKUSPRODUKTS - DUMŪ AIZSEGS.
Prezidenta vēlēšanas bija viens liels teātris, tā pat, kā Siliņas tehniskā pagaidu valdība.
Redziet, cik smalkas, veiklas tehnoloģijas..viegla akcentu nobīde..gluži, kā tajā slavenajā teikumā, kur viens komats izmaina visu jēgu.
Mūsu gadījumā tāpat..fakti vieni un tie paši, bet, ja tos pasniedz Vienotībai labvēlīgā veidā, jēga un mērķis pavisam cits izveidojās.
Viss Vienotības elektorāts norija šo sūdu un lepojas ar savu partiju, kas panāca tik super laba prezidenta ievēlēšanu.
Jā..mazliet ir rūgtenuma piegarša lemberga sakarā..bet V vēlētājs jau sāk arī pamazām pierast pie smagos noziegumos notiesātā oligarha.
Vai esat kaut ko IRā pēdējā laikā sliktu lasījuši par Lembergu..kur ir Judins no Vienotības, kas pēc Rīdzenes sarunām skraidīja un klaigāja - oligarhi, Lembergs valsti nozog..palīgā..!?
Neko Jūs nedzirdēsiet vairs sliktu par valsts nozadzēju Lembergu no Vienotības..jo tā tagad ir Tabu tēma šajā Lemberga kabatspartijā.
Tiesa..pēdējā laikā, redzot šo visu bardaku..arī V vēlētājs - parastais sāk spirināties pretī - saka.."..ja tā ir tā cena, par kuru mēs dabūjām Rinku par prezidentu, tad mēs neesam ar mieru..".
Jo te grūti kaut ko iebilst..to, kas tagad notiek, pat grūti izteikt vārdiem..?
Kas tagad notiek Latvijā - traģēdija, komēdija, traģikomēdija...ar detektīva elementiem..varbūt kāda lēta vodeviļa - absurduma teātris..???!!!
Kāds stipri, stipri no ārpuses rausta aiz aukliņām mūsu politiskās lelles..vai nejūtiet?
Siliņa un viņas valdība ir lielgabalgaļa..lai iztaustītu, kāda būs galvenā stratēģiskā sabiedrotā ASV reakcija?
Paņemt valdībā ar ASV sankcijām aplikto, smagos noziegumos notiesāto (1. inst) Lembergu ir diezgan riskants un atbildīgs pasākums, te var kārtīgi arī atrauties no ASV.
Ja ASV sitīs pa pirkstiem, Siliņu upurēs..ja ne ..tad arī pārējie drīz vien piebiedrosies.

Atbildēt

Patiesais

19.09.2023. 06:53

Liepniek! Tu esi šmurgulis!. Kāpēc visus tos jautājumus, kurus Tu uzdod Apvienotam sarakstam tagad, neuzdevi, kad notika sarunas par jaunās valdības izveidi,- Tu klusēji, un virpināji zīmuli savos pirkstos. Kāpēc, kad bija skaidri saskatāms, ka valdībā tiek aicināti zemnieki, Tu klusēji, un neko neteici par FSB, ja Tev tas bija zināms. Kāpēc Tu, kad pēdējās nedēļās pirms valdības izveidošanas tauta kritizēja Siliņu, Tu meties viņu aizstāvēt,- varēji skaidri pateikt, ka šis valdības "savākšanas" galvenais mērķis ir Stambulas konvencijas "iebāšana" Latvijas iedzīvotājiem.

Tu neesi nedz gudrs, nedz konsekvents. Tu esi politiskā pļāpa, jeb kā tautā saka,- politiskā prostitūta. Tev patīk demonstrēties. Pārvērtē savu rīcību, apjēdz savus sadarītos stulbumus un sāc visu no jauna.

Atbildēt

:)

19.09.2023. 06:39

Liepnieks ne jau tāpat vien sācis peldēt uzkrītoši ...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

19.09.2023. 06:15

Liepnieks rakstu iesāk ar tādu liekulīgu naivumu, ka tālāk jau grūti ir komentēt..
"..vai kāds varēja iedomāties, ka Vienotības visuzticamākais partneris izrādīsies ZZS..?"
Tādu naivi retorisku jautājumu varētu uzdot kāda pavisam stulba "lācīša" un Kariņa fane - ģimnāziste, kurai pēkšņi ir acis atvērušās.
Bet ne Liepnieks..cilvēks, kurš politikā ir "suni apēdis"..kurš politikā ir iekšā 24 stundas diennaktī..kurš vienam no lielākajiem Latvijas bendēm Šķēlem ir palīdzējis valsti nozagt..kurš kopā ar Ulbrokas bārdaino biseksuāli izplānoja Digitālafēru..kurš palīdzēja piepidīt 29 milj. vekseli, kurš galu galā kopā ar Šķēli lika valsts amatos "vislielākos kretīnus"..vienvārdsakot, tāds rafinēts, gudrs, viltīgs, visuzinošs, pieredzējis, spriestspējīgs un apķērīgs polittehnologs pēkšņi tik atskārtis, ka V un ZZS ir visciešākie partneri!
Vai spējat tam noticēt?
Es, no malas vērotājs..to Jums kladzinu jau 10 gadus!
Es uzstāju uz vārdu "kladzinu", jo citādāk to nevar nosaukt..jo to atkārtoju pastāvīgi.
Bet Jums jau nepielec..es varu nopietni to teikt, puspajokam, ar mataforām, feļetoniem..pat uz pirkstiem rādīt..
BET NEPIELEC ?!
Kādus vēl pierādījumus vajaga, lai Jūs beidzot saprastu?
Pirms kāda gada(Bordāna laikā) rakstīju...V un ZZS ciešā "draudzība", kas nostiprinājās un nocementējās "lācīša" un preža Bērziņa "intīmajā" sarunā 2014.g., pēc kuras Vienotība sauca Lembergu valdībā, šī "draudzība" agri vai vēlu liks sevi manīt un Vienotība atkal bruģēs ceļu no politikas padzītajam Lembergam.
Un tas arī tagad notika...!
Vienotība un Lembergs ir, kā viens cimdu pāris.
Kāpēc tas tā ir ..esmu to jau neskaitāmas reizes atkārtojis.
Liepnieks rakstā uztraucās, ka nesaprot AS ..meklē loģiku absurdajiem lēmumiem.
Bet, piedodiet..kāpēc Jurģi neizbrīnīja fakts, kad Vienotība un Straujuma pretēji visai politiskai loģikai nometa varu 2016.g. Lembergam pie kājām?
Vienotība atdeva tad ZZS savu totālo varu..visus svarīgākos amatus Lembergam...bet tad, redziet..naivais Jurģis vēl nemanīja, ka V un Lembergs ir visciešākie "draugi" un sabiedrotie.
"Kremļa ietekmes aģentu" ietekme valstī esot Jurģaprāt" sazvērērestības teorija, viņš tai neticot.
Vai kāds varēja vēl pirms 10 gadiem iedomāties, ka ASV par prezidentu būs "Kremļa ietekmes aģents"..ko ?
Arī teiktu, ka "sazvērestības teorija".
Ukrainā vēl nesen Krievijas izlūkdienesta pārstāvis pa telefonu deva rīkojumu un ielika par Ukrainas ārējā izlūkdienesta vadītāju Putina cilvēku!
Par Vācijas Šrēderi nemaz nerunāsim...
Kāpēc lai mūsu valstī būtu savādāk?
Naivi domāt, ka Latvijā Putins neliek vadošajos amatos savus ietekmes aģentus.
Ir taču acīmredzami, ka kremlis kaut ko te tagad valstī bīda!
Likmes Putinam ir visaugstakās..tā kā - nebūs brīnums, ka arī mūsu, Kremļa aģentu pārpilnajā valstī Putins var iet uz visu banku.
Visu laiku Latviju lika mierā..bet viss var mainīties. Šajos, Putinam izšķirošajos, mirkļos Krievijas izlūkdienests var likt detonēt saviem visslepenākajiem ietekmes aģentiem..un tādi mūsu valstī, Vienotību ieskaitot, ir milzīgs lērums.

Atbildēt

Penkule

18.09.2023. 21:37

»

Nonācām pateicoties viltus vēlēšanām

Evika normāli sazagusies pa savu karjeru


Vai tad bauri ir pelnījuši kaut ko labāku?

Atbildēt

Nonācām pateicoties viltus vēlēšanām

18.09.2023. 21:20

Evika normāli sazagusies pa savu karjeru
-uz robežas rēķina iedzīvojās 9 īpašumos un 30eiro vinnetos loterijā :)).

Atbildēt

latvānija -- sūdi bedrē

18.09.2023. 21:03

»

Krievija -- sūdu bedre

Prasi Krišjānim un Evikai


Ja tev vajag- prasi pats.

Atbildēt

:)

18.09.2023. 19:44

»

Jautājums autoram

Kāpēc Puntulis bija vājš ministrs


Tāpēc, ka demokrātijās stipri ministri nemēdz būit:)

Atbildēt

Jautājums autoram

18.09.2023. 19:33

Kāpēc Puntulis bija vājš ministrs?

Atbildēt

fhffgh

18.09.2023. 19:09

Siliņtantes valdība nostrādājusi tikai vienu dienu un jau rezultāts - Jaunciemā pa mājām vecā autiņā vizinās nēģeris un piedāvājas: Здрасте! Работника не надо?

Tātad pāri robežai jau ar mašīnām...

Atbildēt

tā viš i...

18.09.2023. 19:03

»

RSU absolvents

Sprūdu atceros no studiju gadiem. Daiļdirsējs, kurš ne sekundi savā mūžā nav strādājis īstu darbu. Viņš var novervelēt visdažādākos neoloģismu savirknējumus beigu beigās nepasakot absolūti neko. Pseidointelektuāls demagogs, respektīvi


Sprūds ir sprukstiņš, no kura pat sieva aizmukusi! Ārpolitikas institūtā nodarbojās ar murgainu darbu bukletu bīdīšanu, ko neviens nelasa. Tipisks līdējs visos laikos bez dziļa zināšanu seguma. Tagad ir reāli iekritis, jo paceļ viņa runāto dažādos gados.

Atbildēt

nekā traģiska nav

18.09.2023. 18:58

dievu lielzagļu vietā viens

Atbildēt

vai ir vēlme saglabāt nu jau latviešu dzīvības?

18.09.2023. 17:50

Varbūt notiks brīnums, un Latvijas jaunā valdība iestāsies par miera sarunām starp Ukrainu un Krieviju un to organizēšanu Rēzeknē.

Atbildēt

Fakts

18.09.2023. 17:27

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ka tikai nepienāk brīdis, kad šābrīža lielie atkrievotāji vilks no kabatām Georgija lentītes ar stāstiem par to, kā viņi sabotējuši


Lielākajiem "petriotiem" pažobelēs noslēpti karodziņi ar sirpīti un āmuriņu,dobēs plaukst sarka as neļļķes.Viņu vadoņiem konti amērikas bankās.

Atbildēt

latgalietis

18.09.2023. 17:25

Domāju, ka Glorija Grevcova ir daudz gudrāka par Mūrnieci! Un arī smukāka!

Atbildēt

Krievija -- sūdu bedre

18.09.2023. 16:18

Prasi Krišjānim un Evikai.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.09.2023. 16:18

Ka tikai nepienāk brīdis, kad šābrīža lielie atkrievotāji vilks no kabatām Georgija lentītes ar stāstiem par to, kā viņi sabotējuši.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.09.2023. 16:16

Liepnieks nesaprot?
Man ir variants. Burtiski šodien noskatījos video, kurā viens amerikānis runā par ASV nacionālajām interesēm Ukrainā, apgalvojot, ka tās esot stutēt Ze, lai krievu armija nepārietu NATO robežas. Pieminēja 4 valstis, kuras varētu būt pirmās pēc Ukrainas - LT, LV, EE, PL.
Kāpēc atsakās no amatiem un kāpēc ieceļ tos, kurus ieceļ? :) Pornoaktrises atšķirībā no sevis nevienam nebūs žēl, ja izrādīsies, ka nu ir atkal klāt laiks, kad kažociņš jāmet uz otru pusi. Tādā nenoteiktā laikā ir saprotams, kāpēc tālredzīgākie labāk izvēlas pasēdēt rezervistos.

Atbildēt

RB

18.09.2023. 16:02

1944. gadā Latvijai pāri dzina komunistisko padomju armiju, kas nodibināja savu varu. Kas tā bija par varu ? Skaidrs, ka tā nebija “padomju” vara, ar ko saprotam cilvēku izvēlētu pārstāvju (deputātu) padomes. Tā nebija arī “komunistu” vara. Komunisms ir sadomāta masu ideoloģija ar sabiedriskajiem atribūtiem, ko piekabināja kā attaisnojumu 1917. gada ebreju veiktajam apvērsumam Krievijā.

Lai nu kā, šī vara pastāv Latvijā arī patlaban. Varu var padzīt tikai ar varu, bet līdz šim tas nav izdarīts. Formāli neatkarīgās Latvijas Republikas (LR) nodibināšana bija tikai sabiedrības restarts. To veica esošā vara, izmantojot iekšējos resursus un LCP metodiku. Droši vien varnešiem iepatikās memorandi un citi papīri ar sabiedrības elites parakstiem, kvēlas runas, demonstrācijas, palīgā saucieni un līdzīgi nevarības apliecinājumi.

LCP metodiku varētu dēvēt par programmētu neveiksmi. Sabiedrību palaiž pa LCP sliedēm, ļauj sasniegt mērķus un ieviest jaunus atribūtus. Tie ir – daudzpartiju sistēma, demokrātiskas vēlēšanas, brīva uzņēmējdarbība, dalība ES un NATO u.c. Būtība ir tā, ka esošā (vecā) vara saglabājas kā patiesā labuma guvējs no jaunajiem atribūtiem.

Atbildēt

arī pilsonis

18.09.2023. 15:59

»

Pilsonis

Mauku mājā viss pa vecam


super

Atbildēt

Vecuma plānprātības etalons

18.09.2023. 15:41

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Indulis Duka no Dikļiem ar adresi Valmiera, Dikļi, Lazdas mājas Nr. 34. t. 64241358

Atbildēt

precizējums

18.09.2023. 15:37

»

Egīls 1007

Izskatās, ka mums būs zilo un pid....u valdība, pret zilajiem man nav īpašu iebildumu, bet pid....s gan esmu kategoriski pret


šī ir zilo, zaļo un sarkano valdība, kuras funkcijas ir izdabāt uz visām pusēm, kur vien maksā par valsts iznīcināšanu

Atbildēt

Ādolfs ta ka K. Kariņš kovidafērā ar komendantstundām, mīļie draugi!

18.09.2023. 15:27

»

Pēčuks

Viss mūsmājās atgādina 1933.g. Vācijā, tikai līdera lomas valstī ir nopietnā žanra aktrisei un sodomietim, kas simbiozē veido zonderkomandu. Tai laikā bija abriavitūra JV-Staats, kas norādīja uz Ādolfa amatu. Tagad sāksies kautkas smags un viss izmainīsies. Mēs jau tā irstam un mirstam, bet izskatās...


Bet Kariņš ir ārēji atbilstošs Hitlera tēlam, bet faktuski ir ASV politiskais gangsteris ar darījumiem ofšoros un spekulējot akcijām Ņujorkas fondu biržā ik dienu.

Atbildēt

SSSR tautiņas kā neatbilstošas kapitālismam paredzētas pašlikvidācijai ar nesaimnieciskumu un neizpratni par kapitālisma principiem

18.09.2023. 15:24

»

fakts

Morālā sagrāve un totāla degradācija iestājās jau pirms 33 gadiem,iespējams ka vēl agrāk


Izdzīvo tie, kas aizmuga no genocīda uz Rietumiem. Tagad te ir vēl mežonīgājs kapitālisms, pēc kā visi tiecās, bet viņi neatgriežas un neatgriezīsies nekad.

Atbildēt

Pirms 33 gadiem bija inicēta “Atmoda” ar Kristberga saukli

18.09.2023. 15:21

»

IM

Pirms 33 gadiem bija Atmoda, tautas Atmoda. Tā teikt, atmodās, bišķi pastaigāja, tagad atkal būs jāiet gulēt. Aijā žu, žu Latvija


“Auseklītis atrisinās visas jūsu problēmas”.

Pusmiegā saprata, ka to sauc par brīvību un neatkarību. Joprojām tauta tic, ka ir bijusi atmoda.

Pastaigāja pa nakti lāpu gājienos un atkal devusies pie miera. Miegs saldāks par medu.

Atbildēt

IM

18.09.2023. 15:06

»

fakts

Morālā sagrāve un totāla degradācija iestājās jau pirms 33 gadiem,iespējams ka vēl agrāk


Pirms 33 gadiem bija Atmoda, tautas Atmoda. Tā teikt, atmodās, bišķi pastaigāja, tagad atkal būs jāiet gulēt. Aijā žu, žu Latvija.

Atbildēt

fakts

18.09.2023. 15:00

»

IM

Ja valdība uzspiedīs tautai Stambulas konvenciju tad skaidrs ka tā būs tautas morāla sagrāve


Morālā sagrāve un totāla degradācija iestājās jau pirms 33 gadiem,iespējams ka vēl agrāk.

Atbildēt

Pēčuks

18.09.2023. 14:50

Viss mūsmājās atgādina 1933.g. Vācijā, tikai līdera lomas valstī ir nopietnā žanra aktrisei un sodomietim, kas simbiozē veido zonderkomandu. Tai laikā bija abriavitūra JV-Staats, kas norādīja uz Ādolfa amatu. Tagad sāksies kautkas smags un viss izmainīsies. Mēs jau tā irstam un mirstam, bet izskatās, tas tikai sākums lielajai traģēdijai, jo nekad vara nav nonākusi atsaldētam grupējumam. Šoreiz tas vairs nebūs jautri un nebūs politiskais teātris, izskatās pēc sirdi plosošas traģēdijas.

Atbildēt

Lumpeņam...

18.09.2023. 13:54

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


https://youtu.be/K1ypAqiSVgc

Atbildēt

Tādi viņi kļūst otrajā Saeimas gadā

18.09.2023. 13:27

»

Vēl trakāk

Deputāt katru dienu iet uz darbu ar domu, cik labi pasēdēt mīkstā krēslā un naudiņa arī nāk. Esmu svarīgs, esmu gudrs, esmu izcils


Bet faktiski viņi nemaz nesaprot, kā Saeima strādā un ko viņi dara un panām, grozot likumus un balsojot par līgumiem un konvencijām, kas tiek pasniegtas skaistiem vārdiem. Viņi dara visu, lai izskatītos noderīgi un saprātīgi.. vārdos. Āksti. Trešajā gadā no tribīnes jau ākstās, jo tikai izklaides vien viņiem prātā un kā citam citu apkarot.

Atbildēt

Progresīvie ir Pasaules valdības samita jaunā paaudze

18.09.2023. 13:24

»

!!!

Tie jampampiņi jau iedomājušies, ka sabiedrība pastāv priekš viņu rebēm , nevis viņi priekš sabiedrības. Progresīvie vispār ir bezsaules noriets


Jaunās paaudzes valdībām pēc Pasaules valdības samita programas. Švābes Davosas ekonomikas foruma skolas jaunie oktobrēni Staļina gaumē. Ceļā uz maucību.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ne viss ir zelts, kas spīd

FotoKārtējo reizi kārtējā Saeima ir ievēlējusi jaunu (sic!) valdību. Ko mēs varam sagaidīt no šī piedzimušā brīnumbērna, kurš mums sola piena upes un ķīseļa krastus tuvākajos gados, proti, Eiropas Savienības valstu vidējo dzīves līmeni? Skeptiķi teiktu – blēņas! Cik valdības nav nākušas un gājušas, kas nav solīts, bet, kur bijām, tur esam!
Lasīt visu...

3

Stāsts par lielo Latvijas aptieku skaitu, aptieku un vairumtirgotāju uzcenojumiem lielākoties ir no pirksta izzīsts

FotoKatrs veselības ministrs nāk ar sev vairāk vai mazāk draudzīgu politiķu uzstādījumiem, kurus tad pirmajās darba dienā pamanās paust tautai, atbildot uz nesagatavotu žurnālistu nesagatavotiem jautājumiem. Ar laiku ministrs saprot spēles noteikumus, sāk solīt mazāk, bet prasīt vairāk.
Lasīt visu...

6

Jautājumi Pirmajam slēgtajam pensiju fondam

FotoSaņēmu Jūsu e-pastu ar aicinājumu veikt papildu iemaksas Pensiju fondā! Varbūt Jūs tomēr varat mani nomotivēt to izdarīt, atbildot uz maniem jautājumiem un varbūt sniedzot papildu informāciju!
Lasīt visu...

21

Ja Ogres novadā top kaut kas vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus par šīm iecerēm

FotoKā jau parasti, ja Ogres novadā top kaut kas jauns, vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus un puspatiesības par šīm iecerēm. Slēpjoties aiz skaistām frāzēm par attīstību un novada interesēm, tiek bīdītas politiskās intereses un personīgi motīvi.
Lasīt visu...

21

Slovēņiem kompensēs pretkovida štrāpes

FotoNo 2000. gada marta līdz 2022. gada maijam Slovēnijā ierosināja ~62 000 lietu par antikovida noteikumu pārkāpumiem, piemērojot naudas sodus vairāk nekā 5,7 miljonu eiro apmērā. Vēlāk Slovēnijas Konstitucionālā tiesa atzina pretkovida pasākumus par antikonstitucionāliem. Iepriekšējiem vadīkļiem šādas negantības maksāja varu.
Lasīt visu...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

Pirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu...

Foto

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

Sortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram...

Foto

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

Pagājušajā piektdienā,...

Foto

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

Godātie...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

Rietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" –...

Foto

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

Pētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar...

Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...