Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

par bijušo Saeimas deputāti Lindu Mūrnieci

30.07.2020. 20:55

Par nodokļu maksātāju naudu apmaksātai sabiedriskai presei ir svarīgākas tēmas. Paldies Dievam! Glābta! Linda Mūrniece tikusi pie jaunas mīlestības ! Kāds smagums novēlās no maniem pleciem!!! Un -ne maniem vien! Sāpju sagrauzta bija teju vai puse no līdzcietīgajiem latviešiem! :S Laime nākusi no debesīm!

Atbildēt

to pāardomas

30.07.2020. 20:44

»

paardomas

Vai Latvija būtu civilizēta valsts?Domā ko raksti


Lielais demogrāfiskais piesārņojums protams padara Latviju mazāk civilizētu, tomēr ar Krieviju, kur piesārņojums ir 86%, pat salīdzināt nevar.

Atbildēt

PB

30.07.2020. 19:08

Imant - turies, cīnies, nepadodies, neklausies interneta smirdētājos. Bet pie sociālajām prasmēm un harizmas strādā.

Atbildēt

paardomas

30.07.2020. 17:57

»

nejauc

Krieviju ar Latviju un citām civilizētām valstīm


Vai Latvija būtu civilizēta valsts?Domā ko raksti!

Atbildēt

jautājums

30.07.2020. 16:58

»

Ej tirst!

Pats atpūties, Arturs priedītis ir pagātne bez dividendēm


Es jau nēesmu ne saguris, ne sasprindzis, man atpūtu nevajag. Taču kas notika starp Lato un Artūru?

Atbildēt

Mežviets Cinkus Ulmanis

30.07.2020. 16:42

»

Linda Ozola būs?

Šodien no plkst.17 līdz 20 "Marsa parka" aktīvisti organizēs foto sesiju un informatīvu sapulci pie bijušā velotreka "Marss", Brīvības gatvē 207, informēja aktīvisti


Lindas nebūs, bet jau tagad tuvējā benzīntankā dežūrē divi mūsu rokaspuiša Ģirģena policijas busi, katram gadījumam.

Atbildēt

Artūrs Priedītis

30.07.2020. 15:27

»

jautājums

Nēesmu es Priedītis. Man pašam viņš riebjas. Bet kas starp Jums notika? Tik daudzus gadus sadarbojāties. Un kāpēc Lato tu tik nervozs? Vai tiešām tā antikampaņa tā sačakarējusi nervus? Sevi jāsaudzē. Aizbrauc kaut kur atpūties


Lūk, par ko tiku cenzēts, par nelieša, blēža vēstules citēšanu: Здравствуйте,к вам на этой неделе с официальным визитом приезжает наш – латвийский – министрюстиции Дзинтарс Расначс, который, судя по официальной программе, собирается учить Вас и Вашу страну, как правильно жить. Чтобы Вы могли по достоинству оценить этогогосподина и его поучения, отправляем Вам несколько публикаций из латвийских СМИ, которые помогут понять, почему в Латвии г-на Расначса обычно называют простоместным Мистером Бином.”

Atbildēt

Dace

30.07.2020. 15:23

Imants Krastiņš ir gudrs, zinošs pieklājīgs cilvēks, kurš nekalpo ZZS un Puzes karalim, ja Imants kalpotu Aivaram, tad par viņu šeit neviens nerakstītu! Es personīgi Imantu Krastiņu pazīstu kā labu paziņu, biznesa partneri un CD deputātu !

Atbildēt

Ģertrūdes sivēns

30.07.2020. 14:03

»

Ģertrūdes draudzes kasieris

Sveiciens, Imant


Nemaz tik daudz Imanta laikā tur nepazuda. Pārdesmit tūkstoši tāda sīcene vien ir. Un viņš jau par to samaksāja. Nav vairs ne Ģertrūdes fonda valdes priekšsēdētājs, ne Padomes loceklis. Un bija tas jau sen atpakaļ. Jau pieci gadi pagājuši.

Atbildēt

paardomas

30.07.2020. 13:56

»

nu nu

Laikam jau tev pat nojausmas nav, kā totalitārā Krievijas Pederastijā Putina pietuvoto atvases kļūst par miljardieriem un augstām amatpersonām


Putina kompānijā par pietuvinātajiem miljardieriem un augstām amatpersonām tiek TIKAI astotajā dienā apgraizītie.Un nevajag jaukt cionistu valdību ar Krieviju vai Latviju.
Politiķi nevar būt normāli nevienā valstī,politiķi ir parazīti,pēc definīcijas.

Atbildēt

jautājums

30.07.2020. 13:19

»

Ej tirst, Priedīt!

Ilgi tevi, veco čekistu, pacietām. Deģenerācija ir antropoloģiski tikai vienvirziena un drīz redzami skar psihisku problēmu jomu, ko cietušais pats vairs nepamana. Neviens no vecuma marasma nav pasargāts


Nēesmu es Priedītis. Man pašam viņš riebjas. Bet kas starp Jums notika? Tik daudzus gadus sadarbojāties. Un kāpēc Lato tu tik nervozs? Vai tiešām tā antikampaņa tā sačakarējusi nervus? Sevi jāsaudzē. Aizbrauc kaut kur atpūties.

Atbildēt

normāli

30.07.2020. 13:09

»

Nu, nē!!!

Vai tas nav komiski, ka Tieslietu!!! ministrs, pēc komentāriem spriežot, savā azotē ir paņēmis reālu blēdi


Katrs ņem par padomniekiem savas sugas īpatņus, arī normāli politiķi.

Atbildēt

Хм

30.07.2020. 13:04

А что, молодцы JKP. Грамотно. Так всех накрутили возбущением происходящим в РД, что теперь их "шалости" кажутся мелочью. Типа главное же сняли Ушакова, так что можно)
Ну получите, распишитесь.

Atbildēt

Nu, nē!!!

30.07.2020. 12:37

»

Ģertrūdes draudzes kasieris

Sveiciens, Imant


Vai tas nav komiski, ka Tieslietu!!! ministrs, pēc komentāriem spriežot, savā azotē ir paņēmis reālu blēdi?!

Atbildēt

nu nu

30.07.2020. 12:14

»

paardomas

Par ko cepiens?Šoferu dēlu un meitu,kā arī lielākā kretīna princips biedru partijnieku sistēmā nav atcelts,tas viss saucas demokrātija


Laikam jau tev pat nojausmas nav, kā totalitārā Krievijas Pederastijā Putina pietuvoto atvases kļūst par miljardieriem un augstām amatpersonām?

Atbildēt

Linda Ozola būs?

30.07.2020. 12:12

Šodien no plkst.17 līdz 20 "Marsa parka" aktīvisti organizēs foto sesiju un informatīvu sapulci pie bijušā velotreka "Marss", Brīvības gatvē 207, informēja aktīvisti.

Atbildēt

skepse

30.07.2020. 12:10

»

Pilsonis

Ja rakstītais ir taisnība, tad paliek bail par šo valsti un tās vadītājiem. Un daudz vēl šādu ostapu benderu dod padomus mūsu ministriem? Vnk sviests


Salda mēle visos laikos ir bijis kapitāls. Jācer, tikai, ka arī ministri nav muļķi un redz cauri šitādiem fruktiem. Laikam jau partijas šitādus piesaista ar iespēju nekā nedarīt un piesūkties valsts naudiņai.

Atbildēt

Ej tirst, Priedīt!

30.07.2020. 12:04

»

jautājums

Kāpēc Lato apsaukājies bet neatbildi? Pietrūkst argumentu vai arī esi sanervozējies


Ilgi tevi, veco čekistu, pacietām. Deģenerācija ir antropoloģiski tikai vienvirziena un drīz redzami skar psihisku problēmu jomu, ko cietušais pats vairs nepamana. Neviens no vecuma marasma nav pasargāts.

Atbildēt

Ģertrūdes draudzes kasieris

30.07.2020. 11:50

Sveiciens, Imant!

Pats pastāstīsi par savu nesmukumu ar draudzes locekļu naudiņām vai Lato pasūdzēt?

Atbildēt

Nēģu Ilga

30.07.2020. 11:49

Imants tiešām ir afērists, Carnikavas domē neko nedara, tikai vērpj intrigas un muld pa tukšo. Carnikaviešiem viņš nepatīk, bet ir grupiņa aktīvistu,kuriem viņš sasola mannas kalnus ķīseļa upes krastos un tie viņu knapi, knapi iepluso domē.

Atbildēt

jautājums

30.07.2020. 11:40

»

Ej tu tirst!

Antropoloģiskais deģenerāt


Kāpēc Lato apsaukājies bet neatbildi? Pietrūkst argumentu vai arī esi sanervozējies?

Atbildēt

Tas principā ir neiespējami

30.07.2020. 11:21

»

Aivars katru nedēļu par tiem kangariem atklāti runā savās preses konferencēs. Tāpat kā viņš to darīja mēnesi vai sešus mēnešus iepriekš


Korumpētajā un čekistu sagrābtajā Latvijā var droši likt vienādības zīmi starp noziedznieks un veiksmīgs uzņēmējs, bet miljonārs jau norāda uz galējo degradāciju, kas vairs nav ārstējama.
Ārzemēs ir satikti daudzi miljonāri un runāts ar tiem un tas pilnīgs pretstats šiem alkatīgajiem dzīvniekveidīgajiem lopiem.

Atbildēt

30.07.2020. 08:20

»

Vai Latvijā būs valdības krīze?

Vai būs valdības krīze...


Ko nozīmē krīze? Tajā kangaru bandā ir investēta liela nauda. Tiem kangariem neviens neļaus aiziet opozīcijā. Teātri paspēlēt, tas pat vēlams, bauriem ausīs iečurāt laimes mantras

Atbildēt

30.07.2020. 08:13

»

Vajag nomelnot, jo ...

JKP, Jānis Bordāns ir b\īstams mafijai ar savu tiesiskumu un reformismu, kas grauj mafiju. Re, saka, ka arī Aivars melnais arī dabūjis pa mizu, ka vairāk vai gandrīz nepūkst


Aivars katru nedēļu par tiem kangariem atklāti runā savās preses konferencēs. Tāpat kā viņš to darīja mēnesi vai sešus mēnešus iepriekš.
Nevajag fantazēt

Atbildēt

jautājums Pēterim (Lapsam)?

30.07.2020. 08:13

»

Pēteris

Ko tu, āzi, lien cita kabatā! Runā par tēmu. Tēma ir - kāds rižais afērists no Carnikavas iekāpis silē un tik rij, un tik rij


Kur var redzēt pilnībā komentāru, uz ko atbildēts ar šo komentāru? Kāpēc Artūra Priedīša komentārs izdzēsts?

Atbildēt

paardomas

30.07.2020. 07:17

»

Pēteris

Ko tu, āzi, lien cita kabatā! Runā par tēmu. Tēma ir - kāds rižais afērists no Carnikavas iekāpis silē un tik rij, un tik rij


Par ko cepiens?Šoferu dēlu un meitu,kā arī lielākā kretīna princips biedru partijnieku sistēmā nav atcelts,tas viss saucas demokrātija.

Atbildēt

Arturs Pirdītis

30.07.2020. 06:42

Vau vau

Atbildēt

Tests Bordānam ar NĪ nodokli

30.07.2020. 02:31

»

Vai Latvijā būs valdības krīze?

Vai būs valdības krīze...


vai ir bijis Trojas zirgs Klubā 21 un JKP. Ja nogāzīs valdību, pretojoties cionistu tieksmei atņemt NĪ īpašniekiem NĪ ar paaugstinātiem NĪ nodokļiem.

Kur garantija, ka Bordāna vietā cits, žīdiem noderīgs idiots, necels NĪ nodokli? Un neatbrīvos no NĪ nodokļa vienīgajam mājoklim? Šādu idiotu uz katras Saeimas deputāta vietu priekšvēlēšanu “cīņās” satirstajā Latvijas ekonomikā ar žīdu banku instrumentiem ir vesels simts uz vienu Saeimas deputāta vietu -jau tik daudz nekam nederīgu idiotu, kas gatavi žīdu Jūdasa naudas dēļ darīt, ko liek cionistu žīdi. ar savu “Gudro stratēģiju un taktiku”, idiotiem piedēvējot “gudrā” titulu.

Atbildēt

Empātijs

29.07.2020. 23:37

Nenormālu sistēmu, kāda tā ir korumpēta un līdz riebumam kalpojošu naudai, var sagraut tikai ar nenormālām metodēm, nenormāli cilvēki. Vienvārdsakot vajadzīgi ziloņi trauku veikalā, lai āžus dārzniekus saberztu miltos.

Atbildēt

Pičuks

29.07.2020. 23:30

»

Tre

JKP ir Beitnere, kas varētu būt laba izglītības vai kultūras ministre, starp citu, jkp viņu proponēja par izglītības ministri pirms vēlēšanām, pēc tam izlīda no migas Šuplinska... :D


Tak dabūja saemas priekšsēdētājas vietnieces amatu, vai kā viņu tur pareizi sauc. Jāstrādā mazāk, klusāk, bet saņemt gan jau var vairāk.

Atbildēt

jaajaa

29.07.2020. 23:17

»

garciema zuze

Imant, beidz rakstīt par sevi pozitīvus komentārus


...:D...kurš sunim asti cels, ja ne pats...bet kļūda...:)

Atbildēt

garciema zuze

29.07.2020. 22:58

»

jaajaa

...kādam pietieklasītājam tas puisis stipri nepatīk...bet reālu faktu "pret" ta nav


Imant, beidz rakstīt par sevi pozitīvus komentārus 😀😀😀

Atbildēt

Carnikavas kaimiņiene

29.07.2020. 22:57

Visa Carnikava zina šito afēristu, shēmotāju un blefotāju. Knapi pagājušajās vēlēšanās domē iekša tika. Tipa nekur nestrādā, bet džipus maina vienu pēc otra.

Atbildēt

formula

29.07.2020. 22:55

Ko tur brīnīties ? Viens blēdis tai blēžu "partijā"vairāk, un viss. Laikam jau tam "padomniekam " otkatus uztaisīt tai ģerevņā nesanāca, nu tik taisīs Rīgā .

Atbildēt

jaajaa

29.07.2020. 22:18

»

Vai Latvijā būs valdības krīze?

Vai būs valdības krīze...


...tas gan būtu labi...:)

Atbildēt

jaajaa

29.07.2020. 22:16

...kādam pietieklasītājam tas puisis stipri nepatīk...bet reālu faktu "pret" ta nav...:)

Atbildēt

oho

29.07.2020. 22:15

šitas blēdis un ar muti braucējs tik augstu ticis?

Atbildēt

Elementāri

29.07.2020. 22:07

Bezkompromisa tiesiskums

Atbildēt

pietieklapsene

29.07.2020. 21:56

»

Jānis Bortāns

Bet cik smuks ir tas puisis


...jājā manīm ari sacēlās....spalvas uz pakaļkājām!!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...