Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nesaprotu !

15.11.2019. 17:35

Ko jūs tam Mironim tik nikni uzkrituši ?
Gāja cilvēks zālīti pīpēdams, putniņu čivināšanu klausīdamies, pēkšņi, bac !, guļ
pie kājām bezsaimnieka manta, kuru neviens neatzīst par savējo...
Nu, ņēma un laida apritē lai pelna kapitālu - kā nekā kapitālisms taču...

Tagad uzkrīt kaut kādi, kuri sacerējušies, ka sadalīs viņiem...

Nekādas dalīšanas nebūs !!!!!!!!!

Paņems visu tie, kuri gribēja 40 miljONUS(tagad gribēs 40 miljARDUS!) !!!!!!

Atbildēt

Fcuk

14.11.2019. 19:43

“... un dienesta rīcībā esošie instrumenti neesot „gana efektīvi rīki, lai mainītu atsevišķu uzņēmēju paradumus un pilnībā nodrošinātu nodokļu saistību izpildes disciplīnu”.
„Līdz ar to, neskatoties uz likumā noteikto, nav izslēgts, ka daudziem pārkāpējiem tomēr izdodas izvairīties no soda,” skaidroja D. Pelēkā.”

Un kā tieši no 2017. gada līdz 2019. gadam ir mainījusies dienesta rīcībā esošie instrumenti?
Un pelēkajai tas noies no rokas?

Atbildēt

Atlants

14.11.2019. 13:50

Te pie katra raksta varētu piebilst, a mums ta kāda starpība, vai nozagtais aizgāja uz marsu vai jupīteru. Taisnību šajā bandītu midzenī tāpat neatrast un tikai naivs muļķis to meklētu.

Atbildēt

varēšu

13.11.2019. 22:56

»

Hahaha

To tu, Rūdiņ, kameras uzraugam varēsi stāstīt


Pastāstīt tavam kameras uzraugam, Aivar.

Atbildēt

Lapsa atkal melo

13.11.2019. 20:30

Pirmkārt, arests ir uzlikts patiesā labuma guvēja tiesībām un nevis uzņēmumu akcijām un kapitāldaļām.
Otrkārt, ja paskatās to uzņēmumu struktūru, tad acīmredzams, ka nekas nav ieķīlāts, bet notikusi uzņēmumu īpašumtiesību apvienošana.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

13.11.2019. 18:50

»

?!

sorosoīd,liec mierā LEMBERGA KUNGU


kāds "kungs" tādi kalpi?

Atbildēt

Man patīk

13.11.2019. 18:40

»

Skumjais Bruņinieks

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem šīs afēras dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt...


Laba analītika. Un ko mums tagad būs darīt? Diemžēl, izskatās, ka palikušie LV neko nav spējīgi pasākt. Cirps visus kā aitas, kamēr nebūs vairs ko cirpt. BET- enerģētiku, kam šamie piesūkušies, to var mierīgi eksportēt, pat, ja LV nepaliek neviena aborigēna kam notirgot. Ostas un sliedes- tās tāpat noderēs- kaimiņi jau viens otram kaut ko aivest gribēs vienmēr. Bet par pārējo- "kaut vai ūdens plūdi" . Po barabanu.

Atbildēt

kārtējā grabēšana pa tukšo

13.11.2019. 18:39

»

paga paga

Precīzi pateikts


konkrēti kas tur ir precīzi?

Atbildēt

bezkompromisa tiesiskums

13.11.2019. 18:36

»

Roko

Vai tad nav feini bezkompromisa tiesiskumā


tas nozīmē ka mironi arī tiesās?

Atbildēt

Alexa

13.11.2019. 17:20

»

M

Kuram tagad prokuratūra uzdos glabāt Meroni, iespējams, valstij faktiski piederošos aktīvus? Rubesai? Kažociņam? Kivičam


Un ko tad taisās uzglabāt? Tā kā sen vairs nav? Kur viss ir izzagts ar valsts atbalstu....

Atbildēt

Roko

13.11.2019. 13:25

Vai tad nav feini bezkompromisa tiesiskumā?

Atbildēt

Beidzot Kalnmeijiers sēdēs

13.11.2019. 12:39

Beidzot būs viens konkrēts pierādījums ar konkrēti izrēķināmu zaudējumu summu, ka Kalnmeijiers ir lielzagļu sabiedrotasi. Tieši viņš atdeva Meroni "pārvaldīt" zināmos īpašumus. Un cik bija rakstīts, ne jau likumīgi tas noticis, bet tieši ar Kalmeijiera iejaukšanos. Tagad vajag fiksi savākt Meroni un tiesas procesā izdalīt lietu "Valsts pret kalnmeijieru".

Atbildēt

43

13.11.2019. 12:32

Saprotu, ka visi Ventspils uzņēmumi ir NOZAGTI.

Atbildēt

kurmis

13.11.2019. 12:19

Lembis ir bijušais kompartijas ierēdnis,prokurors bijušais okupantu represīvo orgānu darbonis,galvenais tiesnesis okupantu specdienestu darbonis,juristus vada okupantu specdienestu virsnieks,valsts drošību pārrauga izbijis kompartijas ierēdnis,ministros vesels lērums komunistu t.i.okupantu ideologu nomeklatūra,prezidentos okupantu karaspēka pārkrāsotājs,bet mēs uz kaut ko vēl ceram un sapņojam.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

13.11.2019. 12:04

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem šīs afēras dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt.
Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu..
Rādās, ka maciņš ar Lemberga sazagto naudu, ko "valsts" ir uzticējusi Meroni, kļūst ar vien tukšāks. Operācija ir beigusies..bet liecinieki ir palikuši daudz.
Un tāpēc paredzu, ka drīz vien(tpu, tpu, tpu..ka tik kaut kas nenotiek) kāds smaidīgs, humora pilns vīrelis salātzaļās ūziņās Puzē var aiziet pie saviem bišu stropiem un palaist kukainīšus pasaulē..Dažs labs no tiesu sistēmas, to paredzot, ir laicīgi notinies, bet, ticiet man, ja daudz zina, tad nekas neglābs.. "u nas dļinniji ruki" - tā saka klasiķi.
Visvairāk vajadzētu uzmanīties galvenajam Lemberga naudas atmazgātajam Meroni. Bitēm nav robežu un to kodieni sasniegs glumo advokātu pat tālajā Šveicē. VDK labarotorijās ir daudz zāļu tādiem gadījumiem un var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts savā gultā nepamodīsies..būs "pārdozējis" viagru un nomiris no sirds mazspējas. Viņam blakām gauži raudās skaists puisītis.
Kāpēc es neticu visām sistēmas pasakām un uzstāju..ka viss tas ir Lemberga organizēts farss?
Tā spriest man liek loģiskā domāšana un 30! gadus ilga mūsu valsts politikas novērošana.
Ticiet man, silē, par kuru Lembergs kopā ar Šķēli un Šleseru ir pārvērtuši mūsu valsti, valda ideāla kārtība .Pašā valstī ir bardaks..tas tiesa, bet valsts nozagšanas sfērā viss ir sen sakārtots. Tur valda stingri hierarhijas zagļu likumi.
Krievijā ir teiciens - "vorujet ņe po činu"..un tas pats attiecās arī pie mums. Katrs drīkst zagt tik daudz, atkarībā no tā, kādu stāvokli viņš ieņem Sistēmā. Ja kāds no zemākā ešelona neievēro subordināciju un ņem to, kas pienākās galvenajiem(3A), tad momentāli dabū par pirkstiem..priekš tā mums ir KNABs.
Ticiet man, ja Rīdzenes sarunās būtu piedalījies kaut kāds "kvadrāts" un spriestu ar saviem sugas brāļiem, kā dabūt 3A pie malas un nozagt valsti apejot Puzi un Mākoņus..tad lieta nebūtu izjukusi.
Mēs atceramies ar kādām asinīm un kariņiem Šķēle izcinīja vietu zem saules pie Lemberga siles. Tā pat arī Šleseram gāja.
Kapēc to visu stāstu..gluži vienkāši - pie siles, lielās zagšanas klāt tikt nav vienkāŗši, gribās teikt - pat ļoti grūti.
Bet Meroni ticis ir ļoti viegli un var likties pat, ka viņam kāds palīdz. Meroni, ja var ticēt šai sistēmas pasakai, tagad zog "ņe po činu"..un tas zagļu pasaulē vienkārši nav iespējams!
Lemberga sazagtā un aprakstītā manta ir ļoti milzīga. Ir ļoti, ļoti maza ticamība, ka visa 30 gadus izveidotā asiņainā valsts nozagšanas sistēma pēkšņi aizies krūmos, noliks ieročus un priecīgi noraudzīsies, kā ILGSTOŠI(10 gadus} viens ārzemju smerdelis viņu acu priekšā smels tādu piķi.
Smagos noziegumos apsūdzētais rāvās ar čekistiem un komunistiem vaiga sviedros, lai izveidotu valsts nozagšanas sistēmu, valsts galveno saimnieku vazā dēļ šīs nozagtās naudas pa cietumiem un tiesām jau desmit gadus..un te atnāk Meroni un ar vieglu roku saimnieko viņu Karaļvalstī. Un ved prom valsts galvenā saimnieka personīgo, sazagto naudu.
NEKAD NETICĒŠU !!!

Atbildēt

jaajaa

13.11.2019. 11:08

…:D...auu!!...kas ir šīs "nezināmās personas", pie kurām nauda "aizgāja"...kam tas Meroni interesē ?...nauda "jāķer", varbūt kaut kas vēl ir atgūstams...:)

Atbildēt

Latvis

13.11.2019. 10:57

Valsts iecēla Meroni--- tas tā vispārēji skan, bet kādi vārdi, uzvārdi slēpjas aiz Valsts?

Atbildēt

?!

13.11.2019. 10:48

»

peteris11x

Kas te nav saprotams? Lembergs shēmo, gan jau valsts samaksās


sorosoīd,liec mierā LEMBERGA KUNGU.

Atbildēt

peteris11x

13.11.2019. 09:57

Kas te nav saprotams? Lembergs shēmo, gan jau valsts samaksās.

Atbildēt

Q

13.11.2019. 09:00

Nezin kuras partijas Meroni uzpircis, lai nodrošinātos pret nepatikšanām? Valsts ir galīgi sapuvusi un nelabi smird, ja pat prokuratūra piedalās faktiski budžeta izzagšanā!

Atbildēt

Bezzāģis

13.11.2019. 07:30

»

M

Kuram tagad prokuratūra uzdos glabāt Meroni, iespējams, valstij faktiski piederošos aktīvus? Rubesai? Kažociņam? Kivičam


Uzglabāt spēs tā persona kura tagad ir drusku tālāk no siles, jeb nelielā ēnā ielīdis.
Vaibtad mums ir maz gribētāju?

Atbildēt

Bezzāģis

13.11.2019. 07:28

Siles- tiesas un prokuratūras pilnas realitātes bezdarbības fakts.
Kaut kāds ministrs kaut murgoja un fantazēja ka tiesas sistēmā viss ir kā pasakā.
Ģen.prokurors arī kā kaut ko mutē paņēmis.
Varbūt zelta burkānu?

Atbildēt

Armands

13.11.2019. 07:13

»

M

Kuram tagad prokuratūra uzdos glabāt Meroni, iespējams, valstij faktiski piederošos aktīvus? Rubesai? Kažociņam? Kivičam


Droši vien Aivaram Gobiņam, bijušā SoftwareHouse Rīga (tagad Emergn) dibinātāja Jāņa Gobiņa (miris 2013.g) dēlam. Viņš Meroni Ventspils uzņēmumos, kur Meroni vada padomdevēju orgānus, šodien ir valdes loceklis. Pieķerts arī Saeimā kukuļojot politpartijas ar savām naudas atmazgāšanas shēmām.

Atbildēt

M

13.11.2019. 06:49

Kuram tagad prokuratūra uzdos glabāt Meroni, iespējams, valstij faktiski piederošos aktīvus? Rubesai? Kažociņam? Kivičam?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...