Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atcerēsimies

09.11.2022. 14:11

vienu: Pats P.Apinis ir radījis pastāvošo veselības sistēmu ar visiem tās trūkumiem, blatiem, un personiskā labuma virzīšanu pāri visam, būdams Latvijas ceļa Veselības ministrs.

Atbildēt

Secinājumi.

07.11.2022. 08:30

Ļoti gudri 4o komentāri . Secinu, ja izmaksātu kompensācijas atlaistiem,atstādinātiem kovidafērā ,tad atgrieztos ticība taisnībai un vecāki ieteiktu jauniešiem kalpot valstij VP.

Atbildēt

biedri

06.11.2022. 10:29

»

krosiņš

štrunts par to , ka nevar noskriet 3 km krosu, galvenais, lai ir švakcinēti


liec mierā vakcīnas. Tevi tās neskar.

Atbildēt

krosiņš

04.11.2022. 08:59

štrunts par to , ka nevar noskriet 3 km krosu, galvenais, lai ir švakcinēti

Atbildēt

Aleksandrs Poika

03.11.2022. 17:36

..izlasīju komentārus, neapvainošu ne vienu no 34 komentātājiem...pilnīgi dauni, kuri neko nesaprot no iekšlietu štellēm...veči rakstiet vairāk...jūsu aprobežotība pa visām šķirbām arā lien...

Atbildēt

Doma

02.11.2022. 21:23

Es nevēlos ,ka mans puikiņš iet policijā strādāt ,jo negribu ,ka viņu tur pazemo ar piespied vakcināciju.

Atbildēt

Neredzu problēmu.

02.11.2022. 21:16

Ķuzis ar lieko svaru pat LP priekšnieks kļuva.

Atbildēt

to sauc

02.11.2022. 12:13

»

cits jautājums

Vai tad vienkārša šprice ir kas neparasts, ka to obligāti jāveic ārstam ar Ārstu biedrības sertifikātu? To tak var veikt jeb kurš pāris dienu apmācīts cilvēks


par mākslīgu darba vietu radīšanu...kas stumj valsti un sabiedrību bezdibenī....vai arī par Latvijas daudzu NVO monopolismu...

Atbildēt

cits jautājums

02.11.2022. 11:23

»

prod

Tāpēc ka klīniskajos pētījumos injekcija jāveic ārstam


tā jau turpinot arī zāļu ripiņi norīt varēs tikai no profesora rokas...

Atbildēt

cits jautājums

02.11.2022. 11:22

»

prod

Tāpēc ka klīniskajos pētījumos injekcija jāveic ārstam


Vai tad vienkārša šprice ir kas neparasts, ka to obligāti jāveic ārstam ar Ārstu biedrības sertifikātu? To tak var veikt jeb kurš pāris dienu apmācīts cilvēks...

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

01.11.2022. 11:48

»

Tipu tapu

Pareizi jau Apinis saka, taču ne jau visu līdz galam...


Redz kā Maizītis ( visu cieņu ) ,neskreja ,apresneja ...un nolika karoti .
Ik vienam šoferim deretu tos 3 km noskriet ,kau lēnām , jo īpasi šai profesijai sabiezē asinis ,veidojas trombi galvas asinsvados , sēdoša darba dēļ .
Tas ir tikai viņu pašu labā ,šie normatīvi .
Bet pieejai vajadzētu būt īpaši civilizētai ,sporta hallēs nodrošināt šoferiem volejbola ,basketbola spēles ,galda ,tenisu ,,,, jo arī šādā veidā var noskriet tos 3 km nemanot un ar labpatiku !
Obligāti šoferiem vajag varbūt pat savas sporta zāles ,,,kuri vēlas lai hokeju spelē ,vai basseina 3 km nopeld,,,nevis tikai veselīgajiem ,spēcīgajiem sportistiem viss tiek pasniegts uz šķīvīša ( plus vēl dopingi ) ,lai tikai viņi sasniedz rezultāus ,kamēr tauta vairs pat 3 km nespēj noskriet .
Un pietiks Ļipmanam miljonus pelnīt ,,,( uz piena ražotāju sponsoru reķina) ,,,,bet par ik vienu sabiedrības locekli jādomā ( необходимо думать )!

P.S Acīmredzot Mairim Briedim , Bergmanim , Apinis dod mājienu ,ka spēcīgiem vīriem jāstrādā ( страдать ) sava jomā , ja jau daba apveltījusi ar milžu spēku, nevis jātiecas dirnēt starp deputātiem ,ja nav tam nepieciešamās izglītības ( īpaši ekonomistu ,kā Lukašenko) .

Bērni jāsāk fiziski sagatavot no bērnudārziem ,mazajām grupiņām ,īpaši nostiprinot kakla, kāju muskulatūru ( упражнения для шеи ) .
Jo jāatzīst ,ka mēs cilvēki ( человеки) tizli piedzimstam ,attiecībā pret ķēvju ,kazu ,govju pēcnācējiem ,kuri jau dzimšanas dienā slejas kājās ( tātad galva strādā ,laba orientācija ) ,mums šo defektu ,kā augļa smadzeņu attīstību ārpus dzemdes ,derētu kompensēt ar lielu uzmanību vingrošanas joma jaundzimušajiem ,bērnu dārza ,pirmskolas ,jaunāko klašu skolēniem.
Pāris stundiņas aktivitāšu pasīvu, rīta vingrošanas ir daudz par maz ....jātrennē muskulatūra ,lai arī Latvijas sabiedrībā izplatītās sirds asinsrites slimības iznīdētu , jo šī sistēma no muskuļu darba atkarīga.
Bet pirmkārt ,jāseko lai netiekam INDĒTI AR PĀRTIKU !
( Для чего треннировать мыщи шеи для устранения влияния климатических изменений .)

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

01.11.2022. 11:22

Domaju ,ka vilku sugas suņi( kinologi ) ,ļoti lielā mērā kompensēs policijas iztrūkumu .Suns CILVEKA labākais draugs !
Tāpat jau arī bez policijas ,suņi ir palīdzējusi ,veic lielu darbu .lauksaimniecības tehnikas ,auto stāvvietu ,privātmaju ,dzīvokļu apsardzē .Un to barošana atmaksājas ne mazāk kā izdevumi policistu kabinetiem.
Man suņi ir izglābuši dzīvību ,kad uzbruka recidīvists ar nazi , viņu bija divi ,un domaju( думаю)tovakar ,tumšā rudens-ziemas vakarā ,mēs ar suņiem izglābām vel pāris dzīvību , garāmgajējiem no autobusa pieturas ,kuriem piesējās šie recidīvisti ( iznākušie no ieslodzījuma vietas ) , un autovadītajam ,kuru mašīnu tie bija nostopējuši.
Suņi vispār apriori lielā mērā veic noziegumu profilakses darbu , dzirdot suņu rejas ,zagļi neaplaupīs māju .
Zinu gadījumu ,kad policijā strādājoša persona ,pēc viņas dzīvokļa apzagšanas Purvciemā ,nākamajā dienā aizbrauca nopirkt vilku sugas suni , bet būut agrak nopirkuši , tad dzīvoklis nemaz netiktu apzagts ( ja tur ir ko zagt vispār).


Bet nu salīdzinot ar asins nolaišanas rituālu ,kad zod mūsu asinis un dzīves ar Briseles likumdošanu ,,,tad mantu zādzība un zagļi ir tīrais nieks ,jo tāpat rūsa un kodes saēd.


Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

01.11.2022. 11:09

Tas ir rezultāts tautu izndēšanai ar KALIOFERROCIANĪDU : ASINS NOLAIŠANAS RITUĀLAM ,,,BRISSELES GAUMĒ ! APINIS AR DIETOLOGIEM IR PIESEDZIS ŠO RITUĀLU VISU GADU GARUMĀ !
Tāpēc entos gadus tik skaisti runajuši par diētām ,tievēšanām ( hujņām latviski izsakoties ) , lai kopa ar''zvaigznām '' - māksliniekiem un viņu surogatmākslu aizplīvurotu tautu acis .
Protams ,ka nebūs ķermenī spēka ,ja tevi jau nomazām dienām ar sāļajiem čipsiem ( kalioferrocianīdu , kurš pieķeras dzelzs molekulai un velk ārā no ķermeņa ) veidoušies bālie anēmiķi,distoniķi.
Cita runa par košerēdājiem , kuriem speciāli sāli izplata ,bez indēm ,,,, viņi jau tad arī var Lipras ofšorus apsargāt .
Bet tas ko Apinis ( ?) ,nezinu vai realais uzvards ....raksta ,ir apzināti Briseles nacistu veiklts rituāls ,lai valstīs ar ļoti augstu košerēdāju demogrāfiju ,nebūtu konkurentu ,mūsu jaunas paaudzes izskatā .
Redzam ,ka benžu projekts īstenots !
" Košerēdaja Junkera 2012 gada regula ,par sāls smalcinašanu un pretsalipes vielas -kalioferrocianīda pievienošanu " .

Baltkrievijā piemēram ,uz ik viena pārtikas produkta rakstīts par šīs vielas klātbūtni !P.S "Taisnīgas pārkārtošanās fonda finansējumu 184 miljonu eiro apmērā. "👈, IZSKATĀS PĒC KĀRTEJĀS KRAPSANAS SHĒMAS , TA JAU BIJA ( !) AR CUKUREA RAŽOŠANAS NOZARI ,KĀ DĒĻ MES PAŠLAIK PAT NESPĒJAM NOPIRKT CUKURU .LAI PĀRSTRĀDĀTU DABAS VELTES !

Un tad redz ar policijas koledžu arī švaki ,nav studentu ,,,,viss iet uz grunti kā sacīt jāsaka labvelīgā ebreja Levita vadībā .
Un tie miljonu cipari it kā attīstībai ,ir imitācija , jo par šo naudu ( iepriekš iekašetu mūsu nodokļōs) ,,,,košerēdāji būvē sev sporta halles u.tt ,,,,, jo ar tadu pārtiku ,mums nav izredžu sastādīt viņiem kompāniju nākamajās paaudzēs ,jo būsim zem zemes : '' jūs būsiet zemes sāls'' ( Bībele) .


Atbildēt

vēl viens jautājums

31.10.2022. 13:34

»

jautājums bet

Kapēc nevesels nevarēs strādāt teiksim par šoferi, par vēl daudz ko citu? Vai patiess virknei profesiju vajag izvirzīt šīs milzu,ne ar ko nepamatotās prasības????Kā izskaidrot šo varas stulbumu? Vai ar nejēgu, vai apzinātu rīcību


Kapēc ārstiem,pēc medicīnas augstskolas beigšanas vēl papildus vajag kaut kādu NVO (Ārstu biedrības ko savulaik vadīja Apinis) atzīšanu-sertifikātu, protams par naudu? Vai ne tapēc lai šī NVO varētu skaisti dzīvot? Un tas tā ir visur..Kas tās Latvijā par NVO kas dzīvo no valsts naudām? Zemkopības ministrijā zemnieku NVO, veselības ministrijā mediķu NVO, utt....Vai arī tas ir kāds izcils ekonomiskās domas paraugs, vai muļķība, vai ar lobistu pūliņu rezultāts?

Atbildēt

cits jautājums

31.10.2022. 11:16

»

jautājums bet

Kapēc nevesels nevarēs strādāt teiksim par šoferi, par vēl daudz ko citu? Vai patiess virknei profesiju vajag izvirzīt šīs milzu,ne ar ko nepamatotās prasības????Kā izskaidrot šo varas stulbumu? Vai ar nejēgu, vai apzinātu rīcību


tikai piemērs: COVID epidēmijas laikā visa vara publiski raudāja, ka neesot mediķu, kas drīkst vakcinēt..Piedodiet-kas ir vakcinācija? Tā ir vienkāršas šprices ieduršana..pat ne vēnā, bet muskulī..Kapēc to nedrīkst veikt medicīnas studenti, māsas, citi darbinieki ar attiecīgi nepabeigtu medicīnas izglītību? Un tas tikai viens piemērs-kā vara pati rada problēmas, kuras pati pēc tam nespēj atrisināt...

Atbildēt

bet

31.10.2022. 11:07

»

piedošan,

aritmētika 2. kl., - es jau ar, pense demencītē


es vienmēr brīnos lasot, kā LV 1.republikā cilvēki paši gāja sportot kā amatieri, un kā amatieri piedalijās dažādas starptautiskās sacensībās un daudzās vietas tās uzvarēja...Bet tagad-viss par naudu..Vai tā nav pilnīga sabiedrības morāles degradācija?

Atbildēt

Jezus Marija

31.10.2022. 10:06

Ņirrgājas par vecu, dumju sirmgavi, gļēvuļi.

Atbildēt

jautājums bet

31.10.2022. 08:18

»

bet

bet nevesels jau nevarēs strādāt... runa jau iet par veselīgu dzīves veidu.... skolotājiem jau neprasa nokārtot fiziskas normatīvās prasības.. tomēr veselīgs, kustīgs, nevis slims un nīgrs darbinieks laikam ir vērtīgāks, ne tā? es tā sapratu autora vēstījumu.. orientāciju uz sabiedrības atveseļošanās...


Kapēc nevesels nevarēs strādāt teiksim par šoferi, par vēl daudz ko citu? Vai patiess virknei profesiju vajag izvirzīt šīs milzu,ne ar ko nepamatotās prasības????Kā izskaidrot šo varas stulbumu? Vai ar nejēgu, vai apzinātu rīcību?

Atbildēt

un vēl par Apiņa rakstu

31.10.2022. 08:16

»

bet

bet nevesels jau nevarēs strādāt... runa jau iet par veselīgu dzīves veidu.... skolotājiem jau neprasa nokārtot fiziskas normatīvās prasības.. tomēr veselīgs, kustīgs, nevis slims un nīgrs darbinieks laikam ir vērtīgāks, ne tā? es tā sapratu autora vēstījumu.. orientāciju uz sabiedrības atveseļošanās...


To rakstu laikam var saprast dažādi: lai vai kā-bezjēgas nosacījumi tiem kas grib strādāt ir saražoti kalniem..Vēl pirms pusgada vara sūdzējās,ka skolās trūkst pasniedzēju...slimnīcās mediķu, policijā-policistu, utt...Tas viss tikai tāpēc ka lai šos darbus pildītu nepietiek ar vienu izglītību..Ir saražoti tādi noteikumi, kas izvirzā vēl papildus izglītībai 10 citas prasības...un kas tās negrib par naudu iegūt..tas nevar to darbu strādāt..Līdz ar to vara pati maķslīgi rada krīzes un pati pēc tam raud, ka ir tās krīzes...

Atbildēt

...dakter, Apin

31.10.2022. 07:59

kad vispār //otrajā// Latvijā i. sist. d. ir bijusi nepieciešamība sportot !?!..galvenais 2. kl. matemātika-sask., dalīt un uzreiz tikt pie braucamrīka ar benzīnu vai sa (o}ļarku !...nu tiešām ar gadiem pat dakt. atmiņa sajaucās !

Atbildēt

aa

30.10.2022. 15:33

piekrītu, ka pārtika ir briesmīga. arī tāpēc jaunie ļaudis ir fiziski švaki, bet galvenais tak ir peļņa

Atbildēt

bet

30.10.2022. 14:52

»

un vēl par Apiņa rakstu

Pareizi būtu


bet nevesels jau nevarēs strādāt... runa jau iet par veselīgu dzīves veidu.... skolotājiem jau neprasa nokārtot fiziskas normatīvās prasības.. tomēr veselīgs, kustīgs, nevis slims un nīgrs darbinieks laikam ir vērtīgāks, ne tā? es tā sapratu autora vēstījumu.. orientāciju uz sabiedrības atveseļošanās politiku... jo spēja pilnvērtīgi dzīvot ir ielikta cilvēkā kopš dzimšanas...

Atbildēt

Miks

30.10.2022. 13:43

»

lauķis

Nekā personīga,tikai bizness.Tur par godu,cieņu un sirdsapziņu nekas nav teikts,kur nu vēl dvēsele


Kas Tev un citiem spiež sekot tam,kas nav pareizi? Stulbums vai slinkums?

Atbildēt

un vēl par Apiņa rakstu

30.10.2022. 13:42

Apinis te skāris ļoti svarīgu problēmu: Sistemu kas reāli izveidota pateicoties pseidoliberāļu muļķībai...Tādi mākslīgi un nevajadzīgi un dažādi ierobežojumu ir sataisītu praktiski visās nozarēs un lielākajā daļa profesiju, un pēc tam paši taisītāji sūdzās publiski, ka nav kas strādā..Tas pats ir ar ārstiem, māsām,skolotājiem, audzinātājiem un ļoti daudzām citām specialitātēm, kur vara sacepusi dažādus ierobežojumus, lai cilvēki varētu strādāt, un pēc tam pati vara nāk un publiski sūdzās, ka LV vairs nav kas strādā...Tikai nav skaidrs: vai tas muļķības dēļ, vai ar nolūku, lai šeit ar pamatojumu ka nav kas strādā savestu jaunus imigrantus papildus jau esošajiem CCCP imigrantiem..

Atbildēt

lauķis

30.10.2022. 13:35

»

Miks

Viss tiesa, bet arī privātajā sektorā ir daudz smagu problēmu, un viena no galvenajām: Cūciska attieksme pret darbiniekiem


Nekā personīga,tikai bizness.Tur par godu,cieņu un sirdsapziņu nekas nav teikts,kur nu vēl dvēsele.

Atbildēt

Miks

30.10.2022. 13:28

»

Tipu tapu

Pareizi jau Apinis saka, taču ne jau visu līdz galam...


Viss tiesa, bet arī privātajā sektorā ir daudz smagu problēmu, un viena no galvenajām: Cūciska attieksme pret darbiniekiem...

Atbildēt

Tipu tapu

30.10.2022. 11:27

Pareizi jau Apinis saka, taču ne jau visu līdz galam.
Nevajag kultivēt padomju laiku saldafonismu, kad visi ir vienādi, skrien, lec , pievelkās un atspiežās.
Te tiko runā, ka slēgšot ugunsdzēsēju depo. Trūkstot darbinieku, zemas algas, īpaši šoferu ar C kategoriju. Privātajā sektorā pelnot vairāk. Taču to, ka šim pašam deficītajam C kategorijas šoferim liek skriet 3 km. krosu un ja nevar noskriet, tad viņš nav derīgs, par to klusē. Kam viņam kross pie stūres?
To pašu var teikt par izmeklētājiem policijā. Kurp kabinetā izmeklējot lietas jāskrien? Salīdzinot ar tiem pašiem prokuroriem, viņiem nav jāskrien. Un nekas, strādā bez skriešanas.
Ukrainas karš parāda, ka milzīga nozīme droniem. Kurp armijā būtu jāskrien dronu operatoriem un IT speciālistiem?
Iesaku pārskatīt padomijas saldafonisko attieksmi par to, ka visi ir vienādi, un tad arī paplašināsies to kandidātu loks, kuri būs atbilstoši.

Atbildēt

Tas pats

30.10.2022. 10:45

Tizli ir ne tikai jaunieši, bet arī visi policistu un ugunsdzēsēju priekšnieki un ģenerāļi, kas pieņem šādus lēmumus. Tizlenim gribas, lai visi ir tādi. Tas attiecas arī uz Izglītības ministrijas resnajām bābām un skolu direktoriem, kam maz rūp bērnu fiziskās aktivitātes.

Atbildēt

jautājums pirtātu...

30.10.2022. 10:19

»

pirātu paranoja

sadūrusies ar netīru šprici atkal un sapīpējusies sliktu zāli


Tu par velti vai par naudu, vai pēc pasūtījuma te kleķerē savas ķengas?

Atbildēt

Sky

30.10.2022. 08:57

Tas ir čpoks, nevis rakstā minētie iemesli. Un ievērojiet, visur rekomendācijas skar tikai cilvēkus un personas, bet pasēs un ID kartēs nekur nav norādīts, ka esat cilvēki, vai personas tikai dzimums un pilsnība - čpokošana juridiski nav saistoša nevienam.

Atbildēt

Pirātu partija

29.10.2022. 23:09

Jocīgi. Pēc Apiņa domām vesali jaunieši vajadzīgi tikai priekš tam, lai aizstāvētu latvijas kleptokrātisko režīmu ar "veiksmes stāstu" priekšgalā?
Režīms pats indē jauniešus, paskatieties uz dzērienu un ēdienu sastāvu. Tranktaukskābes, cukurs, palmu eļļa.
Un šeit ir ļoti vienkārš risinājums, visai pārtikai, kas satur augu taukus, jābūt 20% no virsmas, brīdinājuma zīmei. Labi izskatītos škeleta galva ar diviem kauliem.
Jāatsakās no lielā sporta, tas jābeidz sponsorēt.
Noekonomētā nauda jāiegulda sporta laukumos.
Jāpāriet uz fizkultūru, katrā pagalmā jābūt pa laukumam, kur var paspēlēt bumbu. Ierīces spēka vingrinājumiem, kas diezgan populāras jauniešu vidū.
Gribat lai jaunieši iet armijā, radiet apstakļus, bezmaksas augstākā izglītība, citas privilēģijas.
Tikai bruņota tauta var aizstāvēt Latviju. Iesaucamo vietā jāatīsta lētas jaunās tehnaloģijas, visa veida droni, salīdzinoši maksā kapeikas. Ieroči jāļauj iepirkt izdienējušiem.
P.S. Jau brīdināju, atkārtošu vēlreiz, nākošā nedēļā liela katastrofa uz dzelzceļa. Vilciena uzšķērdēšana! Paņems prom daudz sadurtos. Būs sērija.
Vēlāk šluru iedūrošiem īpaši būs jāuzmanās no kolas. Divkomponentu inde!
15.novembrī dodegs TC, arī daudz sadurtos paņems prom.( Tas viss ne pie mums)

Atbildēt

Haralds Kalns

29.10.2022. 22:02

Kāds taču sacerēja to, spēka struktūru potenciālo darbinieku, infantilismu attaisnojošo indulgenci (Grozījumus noteikumos)- tas nu ir viens īstens Latvijas patriots! Poliči pa parkiem ķerstīs žuļikus klupdami, krisdami, bet pažarnieki mauksies no jumtiem, ja spēs tik augstu uzrāpties! Tāpēc atbildīgo vārdus, uzvārdus "studijā"! P.S. Mans fizkultūras skolotājs reizi nedēļā klases puikas ierindā aizveda uz jūrmalas parka tenisa kortiem, ap kuriem apļojām vispirms tāpat, vēlāk fiksējot laiku. Jādomā, ka Apinis piekritīs- liela nozīme ir arī ar likumu garantētai veselīgai pārtikai, valdības SERTIFICĒTIEM produktiem (bez kaitīgām ķīmijām), protams "rīšanai" ar mēru!!!

Atbildēt

HT

29.10.2022. 20:31

Apinis nelasa Pasaules valdības sammita programu un neseko Davosas ekonomikas foruma stratēģijai. Lai būtu saprotams, par ko ir runa, nav jāinteresējas par spirtu un vēl mazāk par mākslas vingrošanu. Policistiem nenāksies bēgt no bandītiem unugunsdzēsējiem līst akās pēc ūdens.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...