Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

caca

18.03.2016. 09:31

Bilde graujoša.....:):):)

Atbildēt

Pilnīgs Bordelis

11.03.2016. 10:59

Raksta autors ir laikam tas NA nomestais, viltīgais "konservātors" Bordans. Kas viņš vispār tāds ir?! Manuprāt, neveiksmīgs "pelēks" politiķis, kurš nevarēja tikt pie vadības nevienā partijā un tāpēc slepus sāka veidot savu partiju, un par to tika padzīts no NA. Un tad izdomāja stāstu par baigo Administraotru apkarotāju, bet realitātē neko nebija izdarījis un nespēja izdarīt, pat, ja gribēja. Kārtējais farss. Kkāds Pelēkais varaskārais vīrelis ar viltīgajām ačelēm laikam gatavojas vēlēšanām!

Atbildēt

Tiešām joks

06.03.2016. 06:02

»

Yox

NA Borānam iedeva ministra krēslu, bet tas, viltīgi gribēdams kolēģus uzmest, pa kluso taisīja savu īpašo "konservu" partiju. Vēlēšanās šis izgāzās cauri, un arī nākotne nav saulaina, lai kā vīrelis censtos...


Nevis vīrelis slepus kko taisīja, bet gan atklāti uzsāka cīņu pret maksātnesp.admin., kas cita starpà jau n reizes ir izskanējuši ka NA sponsori. NA nometa Bordānu no ministra krēsla, jo viņš palika neērts. Tā lūk.

Atbildēt

Mežu Endijs

23.02.2016. 23:17

Jebkura ekonomika nes augļus tikai tiem, kas pārvalda valsts monetāro politiku (privāta ASV banka, kam pakļaujas visas eiropas bankas) kā arī atmet drupačas nodevējiem, kas palīdzēja Latviju tur iegrūst.

Atbildēt

Yox

22.02.2016. 18:46

NA Borānam iedeva ministra krēslu, bet tas, viltīgi gribēdams kolēģus uzmest, pa kluso taisīja savu īpašo "konservu" partiju. Vēlēšanās šis izgāzās cauri, un arī nākotne nav saulaina, lai kā vīrelis censtos.
Bet rakstā ir savs patiesības grauds un pavisam nopietns:
Tā ir taisnība, ka ar rabarberu kātiem paša sievas dauzītais āksts sarkanās apenēs ir NA kauna traips.
Kā teikts tautas parunā: abi labi, bāz tik maisā! Jo ātrāk NA no viņa atbrīvosies, jo labāk.

Atbildēt

Vietējais

22.02.2016. 12:30

Un skumjā ziņa ir tā, ka Latvijā jau vairs valsts varas nav. Ir palikusi, tā saucamā, tiesu vara. Izpildījums, ja tāds vispār seko, ir pēc 5 - 10 gadiem pēc pārkāpuma, policija un prokuratūra pēc kalnmeijera uzstādījuma - lielus darbus nedara un ar sīkumiem neķēpājas., tā uzstāda ceļu malās kases aparātus un tikai iekasē naudu, vairāk neko nav spējīga nodrošināt un arī negrib. Tā ka ikdienā dzīvojam kā paši mākam, taču tiek borēts, ka esam tiesiskā valstī. Par šo tiesiskumu pat lāga smiekli nenāk.

Atbildēt

Atbilde murgiem

22.02.2016. 08:27

»

Pilsomis

Kas ir Jaunā konservatīvā partija...


Domāju pirms 90to gadu paaudzei aizejot korupcija tikai augs ģeometriskajā progresijā. Jo jaunajām paaudzēm galvās tiek borētas izcilas vērtības.

Atbildēt

cilvēks

22.02.2016. 07:14

»

nāvīga loģika

Pilnīgas muļķības, pilsomi! Korupcijai ar padomju laikā dzimušajiem nav nekāda sakara, izņemot to sakaru, ar kuru tev kāds smagi sa.isis smadzenes...


Pilnīgi visas šis problēmas ir saistītas ar cilvēku garīgo attīstību. Cilvēks, kas saprot pasaules un visas cilvēces vienotību paša personas augstāko dimensiju aspektos vairs nekad nespēs rīkoties tā kā to dara šie īpaši selektētie deģenerāti un parazīti. Joprojām izglītības sistēma dara visu, lai aizkavētu garīgo attīstību un ļautu cilvēkam kļūt par cilvēku. Pagidām nepieciešams vienmēr publiski parādīt, katra parazīta rīcību un patiesos nolūkus.

Atbildēt

Pilsomis

21.02.2016. 20:40

Kas ir Jaunā konservatīvā partija?
Vai Jūs esat pārliecināti, ka Jūsu rindās un partijas valdē nav neviena cilvēka kurš pie izdevības ņemtu kukuļus? Es domāju ka neviena organizācija, partija vai kāds cits apvienojums par to nevar būt pārliecināts. Tieši tā pat jautājums?? vai gadījumā ja jūsu partiju ievēlētu saeimā ar kādām 10 vietām ( kas gan ir ļoti maz ticams) vai Jūs garantējat ka izskaudīsiet valstī korupciju?? arī tad ja Jūs partija dabūtu 40 vietas saeimā Jūs nespējam mainīt to kas šiet notiek. Arī man riebjas šī valsts pārvalde un labprāt daudzus būtu gatavs iesēdināt uz mūžu, bet būsim reālisti, Korupcija mazinās ar katru gadu, pa mazam mazam solītim paliek labāk ( ir vēl pāris iestādes kuras dara ko un kā grib, bet tas ir tikai laika jautākums kad arī viņus nomainīs) Korupciju samazināt līdz minimumam izdosies tikai tad kad nomirs pēdējais valsts un pašvadībā strādājošais kurš dzimis un audzis padomju laikos ( tātad līdz 1990 gada dzimušajiem)

Atbildēt

zinu

21.02.2016. 20:13

Bordāns ir nūgis un nulle kuru atbalsta viņa skolas biedri lai atkal tiktu pie siles.Nost ar mīzējiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Mīļā māsiņ "troļļīti"

21.02.2016. 18:02

»

Violeta

Ja pieļautu varbūtību,ka jūs-autora partija nokļūtu varas elitē,tad tikai mēs ieraudzītu to,kā jūsu vārdi saskanētu ar jūsu darbiem.Vienkārši cilvēki ir zaudējuši jelkādu ticību mūsu varturiem.Cik gadus tiek piesaukts vārds korupcija,taču tie paši šī vārda sludinātāji to visu ko piesauca samīca dubļos...


Man liekas, tu ar pautiem, mīļais māsinš, tu smako pēc tās pašas oligarhijas bauriem, lai nomelnotu: "raujas pie siles"(sile pieder mums, nelieniet
klāt), "raujaties pie varas, bet ja nokļūtu pie varas ..."(jau nomelno, zinot, ka šī partija tika padzīta, jo darīja pareizi, padzina ministru Bordānu mans latvietītis dzintariņš un vālodzīte Solvitiņa, traucēja Maksātnespējnieku afērām laikam.
Ja, jezdakovas žargonā sakot, svoloči, ja nepatīk šis vai tas, ko tu liksi vietā, bet tev tikai visus nomelnot.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.02.2016. 15:54

Daudztūsktošu mītiņš Belgradā. Protests pret NATO okupantiem. Cilvēki iet arī ar Krievijas karogiem, Doņeckas republikas karogu un Putina plakātiem.
Būtu interesanti paklausīties kādu kangaru kas iejuties "eksperta" ādā pastāstītu kurā hibrīdkara stadijā šobrīd atrodas Serbija
https://www.youtube.com/watch?v=tZaEWq2eZjg

Atbildēt

Santa

21.02.2016. 13:53

»

prokurors

TM ir konkrēta funkcija, kuru noziedzīgā grupa - ministrija-tiesas-maksātnespējas sistēma-Zvērināti tiesu izpildītāji-notāri-Zemesgrāmatu un arhīvu sistēma nodrošina slēgtu informācijas apriti nolūkā gūt noziedzīgu peļņu paverdzinot Latvijas iedzīvotājus. Šos līdzekļus slēptā veidā sadala partijai uzticīgi...


Šis ir īss un ļoti precīzs, pamatots komentārs, īsta patiesība. Laiks mosties, pastāvoša vara ne tikai necīnās pret kontrabandu, korupciju, bet atbalsta. Kā vērtē ģenerālprokurora izteikumu par situāciju VIDā, tās Finansu policijā - "šoks", bet "uztraukumam nav pamata".
Atliek domāt, ka ģenerālprokurors atbalsta korumpantus un liek nomierināties - korupcija bija, ir un lai paliek, neuztraucieties, jums neko neizdosies novērst, es neuztraucos, man uztraukumam nav pamata.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.02.2016. 13:44

»

neatceros

Kas ir suņu būda


re kur tas raidījums. Stostās, mokās, neatbild skaidri - tas tāpēc, ka ne jau sistēmu grib mainīt, bet gan piezīsties pie siles kādu pabīdot
https://www.youtube.com/watch?v=8q8RBG0JaDc

Atbildēt

Va(i)ra

21.02.2016. 13:37

»

Raivis Dzintars

NA ir vienīgā konservatīvā partija! Jaunā konservatīvā partija ir liekuļi un var iet cirst


Manuprāt, es domāju, ka Dzintars un dzemdību ministrs parādnieks ir Tieslietu ministrija + NA, TB, LNNK "melu laoratorijas" partija, kuras ministriju jānosauc - Maksātnespējas administrācijas tieslietu dzemdību ministrija, Maksātnespējas ministrijas ministrs ir Rasnačs un viņa Valsts sekretārs Normunds Šlitke. Dzintariņ, iedod man, nabaga sievietei, par atklātību, bet dzintari un parādnieki man ir apriebušies ar savu nekaunību un tukšo populistisko politiku, tautas smacēšanas politiku, korupcijas neapkarošanas, drīzāk atbalstīšanas politiku, tautas dzīšanu postā un nelaimē.
Jums, dzintariņ, nav ne smakas no jūsu konservatīvisma, jūsu partiju jāsauc - Dzintara (rasnača, parādnieka) melu laboratorijas partija.

Paldies JKP valdei par principiālu nostāju un šo rakstu. Lai Jums dievs stāv klāt!

Atbildēt

Raivis Dzintars

21.02.2016. 13:16

NA ir vienīgā konservatīvā partija! Jaunā konservatīvā partija ir liekuļi un var iet cirst!

Atbildēt

dārzenis

21.02.2016. 12:54

»

Rabarbers

Korupcijai ir divas sejas. Viena muļķa sabiedrībai – godīga nodokļu maksātāja – noplukušas vistas noplucināšanai karstā ūdenī vajadzībām, otra pārvaldes vajadzībām...


Visas runas par ASV ietekmi ir tikai tiktāl pareizas, cik tas atbilst to politiķu slānim, kam nav sava pienākuma un atbildības pret savu tautu. ASV nevar Latvijai uzdāvināt visus politiķus (kas neapšaubāmi padarītu dzīvi interesantāku) un izmanto gadsimtos pārbaudītus koloniālās marionšu politikas modeļus. Tas vienmēr darbojas, ja tauta negrib vai neprot pati sevi pārvaldīt. Ir jāsāk saprast lietu kārtība un atbilstoši jārīkojas uzņemoties atbildību par savu dzīvi.

Atbildēt

no more

21.02.2016. 12:53

Teksts jau pareizs un kaismīgs :) Īsti revolucionāri demokrātiskā garā un kons.p. līderis bordāns par tiesiskumu un taisnīgumu arī gatavs krist un stāvēt. Ir viens BET. Var ticēt kaismīgām runām. Līdz brīdim, kad ieraugi tieslietu ministra bordāna parakstu uz ieteikuma saeimai iecelt amatā stulbu, neprofesionālu un visnotaļ korumpētu tiesnesi. Un iecelt uz mūžu. Tieslietu ministri nāk un iet, kaismīgas runas tricina gaisu, bet korumpēti neprofesionāļi turpina spriest tiesu.
Vēlēšanu laiks pamazām tuvojas. Sarosījušies bordāni, kaimiņi.. kur repše ar liepnieku?

Atbildēt

Pareizi Lelle

21.02.2016. 12:42

»

Lelle

Laba bilde! Tas frukts bildē drīzāk izskatās nevis pēc konservatora, bet izģinduša badaina komunista sarkanās biksēs


Tas arī ir PSKP biedrs Rasnačs, visu Latvijas parazītu draugs un aizstāvis.
Pēc konservatora viņš neizskatās tāpēc, ka ir īstajās KP-TB-NA krāsās.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.02.2016. 12:20

»

Rabarbers

Korupcijai ir divas sejas. Viena muļķa sabiedrībai – godīga nodokļu maksātāja – noplukušas vistas noplucināšanai karstā ūdenī vajadzībām, otra pārvaldes vajadzībām...


+ par viedokli
precīzi nosaukti daži nodevēji un kā stabulē tie danco
Pēc parexa mega-afēras korupcija kļuvusi daudz klajāka. Kangari vairs pat necenšas zagšanu baigi slēpt

Atbildēt

Lelle

21.02.2016. 12:03

Laba bilde! Tas frukts bildē drīzāk izskatās nevis pēc konservatora, bet izģinduša badaina komunista sarkanās biksēs..... :)

Atbildēt

Praatniex

21.02.2016. 12:01

»

Eduards Lunis

---Mostaties,ceļaties, nāciet!Pietiek pļāpāt-pēdējais laiks RĪKOTIES...


Luni, pirms mesties vislatvijas cīņā, varbūt tiec galā ar Ķeguma džagām, sulaini un mamzeli!

Atbildēt

Lunķiks

21.02.2016. 11:30

»

Eduards Lunis

---Mostaties,ceļaties, nāciet!Pietiek pļāpāt-pēdējais laiks RĪKOTIES...


Šī lapele http://www.nacionalaapvieniba.lv/ ir krievžīdu, jo LNNK/TB/VL – šis VDK/DP veidojums, nepretojās un neaicināja tautu pretoties Zatlera, Godmaņa, Sudrabas, Maizīša noziedzīgajai rīcībai glābt 20 ārvalstu bankas un Parex ar LV valsts budžeta naudu (pensiju fonda, sociāla budžeta), lai Bērziņš un Dombrovskis varētu aizņemties no žīdiem piederošā SVF, LV iedzenot parādos – visa LV nauda ir uz parāda. Lai pēctecībā Vējonis un Straujuma turpinātu latviešu tautu iedzīt izmisumā un genocīdā. Visi 9.2 miljardi euro, kas LV ir apgrozībā, ir pilnā mērā aizņemti un ir meli par kaut kādu IKP procentu, jo nevaram pierādīt pretējo- līgumi starp LV un SVF/PB ir tautai slepeni.

Krievžīdu tādēļ, ka Latvijā ir jauna krievžīdu pasuga – latviešu politiķi, kas samierinās ar LV parādu, nemēģina atgūt izkrāptos LV budžeta līdzekļus, ar ko glāba Parex un 20 ārvalstu bankas, nemēģina sodīt latviešu tautas interešu nodevējus – Sudrabu, Godmani, Maizīti, Slakteri, Zatleru, Dombrovski un Bērziņu, Vējoni un Straujumu, ar krieviem runā krievu valodā, atmetuši runas par deokupāciju – sēž pie viena galda ar krieviem un lietas apspriež okupantu valodā – kā to dara L.Lapsa, U.Liepnieks, I.Parādnieks, G.Bojārs (VID aģents-žurnālists, raidījuma Aizliegtais paņēmiens veidotājs), R.Dzintars, I.Mūrniece un R.Zīle, aizsardzības ministrs Bergmanis u.c.

Viņi, šie krievžīdi, veicina latviešu tautas genocīdu – kopā ar valdošo 4. maija komunistu kliķi turpina padzīt latviešus no LV. Latviešus ar savam tukšajām krievžīdu runām un rakstiem padara naidīgus Latvijas valstij kā tādai. Katru lielāku sociālo konfliktu LNNK/TB/VL izmanto savas politiskā kapitāla pieaudzēšanai, lai sekmīgi turpinātu apmuļķot latviešu tautu. Savulaik bija kārkluvācieši, kārklukrievi, personas, kas atteicās no latviešu tautas interešu aizstāvības, pārejot citā kultūrā, to popularizējot. Šodien tie ir krievžīdi.

Atbildēt

Rabarbers

21.02.2016. 11:28

Korupcijai ir divas sejas. Viena muļķa sabiedrībai – godīga nodokļu maksātāja – noplukušas vistas noplucināšanai karstā ūdenī vajadzībām, otra pārvaldes vajadzībām.

Visās valstīs, kur ienāk ASV vēstniecības, tās mālē vietējai publikai dieva zīmes par milzīgo korupciju, kas neļauj valstij attīstīties. Valstīm prasa taisīt knābjus. Caur knābjiem pieejamo nelegālo - legālo – slepeno ASV izlūkdienestu rīcībā esošo informāciju ASV kontrolē attiecīgās valsteles politiķus attiecība pret korupciju – kuru veicina, vai ierobežo, apkaro.. vai izmanto savām izlūkošanas vajadzībām, šantažējot ar kompromātu, ko paši ASV darbinieki vajadzības gadījumā safabricē. KNAB LV ir ASV politiskais instruments reizē ar SAB un DP.

Šī KNAB akcija ar vēstulēm (mēstulēm), aicinot ziņot par kukuļņēmējiem, kas tika tūkstošiem izsūtītas uz slepeni iegūtām e-pasta adresēm, nav nekas cits, kā ASV vēstniecības un tās izlūkdienesta mēģinājums savās politiskajās spēlēs iesaistīt lētticīgo KNAB vēstuļu saņēmēju. ASV izlūkdienestam nepietiek ar Magones apcietināšanu.. Labāk lai ASV vēstniecība atbild, kā tā panāca, ka SVF pierunāja J.Maizīti, I.Godmani, I.Sudrabu, V.Zatleru glābt Parex un 20 ārvalstu bankas ar LV budžetu, lai cēloņsakarībās LV kļūtu atkarīga no SVF/PB/ASV politiskajām interesēm, nabadzīga un viegli manipulējama.

Šī KNAB pretkorupcijas vēstule ir iedvesmojoša, ja vien lētticīgi notic KNAB centieniem sabiedrības labā. Visticamāk, ka LV iedzīvotāji dzīvotu labāk, ja galvenie politiskie korumpanti – V.Zatlers, I.Godmanis, I.Sudraba, kas lūdza ASV vēstniecība iespēju kļūt par premjeri, J.Maizītis nebūtu nodevuši LV intereses, glābjot Parex un 20 ārvalstu bankas ar LV budžetu, pakļaujot tās ASV/SVF/PB interesēm un korupcija – valsts nozagšana LV būtu mazāka.

Jāsecina, ka e-pasta adreses KNAB piegādāja ASV izlūkdienests.

Lai ar valsti, tās politisko personu lēmumiem varētu manipulēt, valstī jānotur zināma līmeņa visai augsta korupcija – gan ekonomiskā, gan politiskā. To panāk ar mainīgu likumdošanu, ko maina pietiekami bieži, kurai ne politiķi, ne uzņēmēji nespēj pielāgoties. Tostarp dažos likumos ietverot normas, kuras ar citiem likumiem nav iespējams realizēt dzīvē, kas papildus veicina korupciju. Daudzas LAPK nomas ar milzīgajiem un nesamērīgajiem sodu piedraudējumiem tieši un nepārprotami veicina korupciju.

Daži MK noteikumi un likumi mainās tik bieži, ka daži uzņēmējdarbības veidi bez korupcijas atbalstīšanas nevar pastāvēt vispār. Parasti, lai slēptu patieso cēloni (korupcijas veicināšana) likumdošanas mainīgumam, šādos gadījumos runā par jaunām kvalitātes prasībām, kas parasti ir bezjēdzīgas un formālas, nepieciešamas tikai daudzu valsts institūciju darbvietu nodrošināšanai vai manipulācijai ar atalgojuma līmeni no valsts budžeta.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.02.2016. 10:49

Saskaņā ar "Rasmussen Reports" janvāra beigās veikto aptauju 81%! amerikāņu pateica, ka valdība ir korumpēta!
http://www.rasmussenreports.com/public_content/politics/general_politics/january_2016/81_think_federal_government_is_corrupt

Tas vēl ņemot vērā to ka amerikā liela daļa cilvēku ir pilnīgi dumji
https://youtu.be/POJNF6ssDE4

Atbildēt

Eduards Lunis

21.02.2016. 10:24

---Mostaties,ceļaties, nāciet!Pietiek pļāpāt-pēdējais laiks RĪKOTIES!
LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
--NOTIKS-2016.G.4.MAIJĀ ,PL.14 ,RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM!
SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGA LATVIJAS VARAS MAIŅA! tIKS IZVEIDOTA PAGAIDU VALDĪBA NO ZINOŠIEM SAVU NOZARI SPECIĀLISIEM!
Latvijas glābšanas komisija. tel.65038743

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.02.2016. 10:16

»

Neiedziļinoties detaļās

Cilvēki! Dieva dēļ, neesiet naivi, lasot šo apšaubāmas vērtības skricelējumu. Atceors kā viņš bija suņu būdā - stostījās, neatbildēja ne uz vienu konkrētu jautājumu


Tiek runāts tā itkā korupcija nesen tik radās, protams iepinot hibrīdkaru, itkā korupciju izveidoja Putins, kā sagatavošanās etapu hibrīdkaram? Tas vien pasaka visu par šo "jauno partiju".
Tad vēl piesauc RS nanoūdeni, zemteksts skaidrs krievi nāk - vai ne tā? Tā itkā caur visādiem "nanoūdeņiem" budžetu neizzog tukšu jau n-tos gadus - pie tam pietiek.com tādu epizožu izgaismoja vismaz desmitiem. Pie tam, ja jau piesauc korupciju, nu ne jau naudas izteiksmē salīdzinoši tik niecīgu kā RS nanoūdeni.

Tiem kam nav bail no krievu propogandas aicinu apskatīties filmu "Imperators Obama". Jā varbūt vietām ir nedaudz pārspīlēts, izpušķots, tomēr lai saprastu kas ir kas demokrātijas citadelē var
https://www.youtube.com/watch?v=tpjlzcdANRg

Atbildēt

zanne

21.02.2016. 10:04

Nudien kā Jesus iet pa ūdens virsmu!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.02.2016. 09:55

Cilvēki! Dieva dēļ, neesiet naivi, lasot šo apšaubāmas vērtības skricelējumu. Atceors kā viņš bija suņu būdā - stostījās, neatbildēja ne uz vienu konkrētu jautājumu.

Atbildēt

juze

21.02.2016. 09:36

TM-iju tur savās rokās bijušie kompartijas biedri ar KGB darbiniekiem,viņi vada korupciju valsti 27.g.Rasnačs Guļans,Bickovskis,kalnmejers,un citi padomju korumpētie ierēdņi,aizbidinādamies par mazām algām,viniem uz doto brīdi ir lielas algas,neko nedarot,nevienu valsts mantas izzadzējus lielos izmēros,nav neviens notiesāts,tagad pret viņiem pasiem ierosināt kriminālietas,par apzinātu pieļausanu valsts izagšanā.

Atbildēt

Latvietis-ierēdnis

21.02.2016. 09:01

»

Ola

Tā taču Bordāna partija - neveiksminieka partija, jo padzina no lielās siles šo lopiņu


JĀ, mēs ierēdņi, katru kas pret mums, padarīsim par neveiksminieku. Mums pieder ZTI un administratoru armija, kuru finansējat jūs paši. Mēs sevi uzskatam par Latviešiem, bet jūs par neveiksminiekiem un viemēr varēsim jūs apmelot. Un ko Jūs mums padarīsiet ? Neko un nekad ! Smieklīga ir jūsu cepšanās par taisnīgu valsti. Mēs Latvieši pret jums cīnīsimies, līdz pēdējam palikušajam latvijas iedzīvotājam !

Atbildēt

prokurors

21.02.2016. 08:53

»

Latvietis

Nekādā gadījumā nedrīkst atņemt latviešu deģenerātu lielākos dārgumus - stulbumu, zagšanu, kukuļņemšanu. Vai tad šajā partijā nav latviešu, ka viņi raksta tādu vēstuli. Neticu! Partijā ir latvieši un tātad stulbeņi, zagļi un kukuļņēmēji ir noteikti pie vietas te


TM ir konkrēta funkcija, kuru noziedzīgā grupa - ministrija-tiesas-maksātnespējas sistēma-Zvērināti tiesu izpildītāji-notāri-Zemesgrāmatu un arhīvu sistēma nodrošina slēgtu informācijas apriti nolūkā gūt noziedzīgu peļņu paverdzinot Latvijas iedzīvotājus. Šos līdzekļus slēptā veidā sadala partijai uzticīgi kasieri. Jau tagad ir iespējams Nepieļaut nevienu gadījumu, kad korupcija netiek atklāta. Tiesībsargājošo iestāžu glupās atrunas, ka korupcija grūti pierādāma ir kārtējais instruments, lai saglabātu valsts mazspējības un nesodāmības stausu. Tam ir ideoloģisks mērkis - graut cilvēku ticību saviem spēkiem, lai tie neuzdrošinātos prasīt atbildību kroplajai pārvaldes sistēmai. Ir tikai viens nevardarbīgs ceļš - visu slepeno publiskot un veidot internetā pieejamu parazītu sarakstu ļaujot sabiedrībai ziņot par korupciju un cita veida noziegumiem. Pārvaldei šo visu nevajag, bet sabiedrībai (tā kura sevi pieskaita pie cilvēkiem) vajag prasīt atbildību no sistēmas katra ierēdņa. Bez plašas iedzīvotāju iesaistīšanās lielā noziedznieki saglabās nesodāmības Status quo. Ir laiks un kļuvis izdevīgi, lai sabiedrības pusē sāktu nostāties atsivišķas partijas. Ir atklāti jāpauž patiesi gudru un kompetentu viedokli. par Latvijas tradīcījām bagāto noziedzīgo SISTĒMU.

Atbildēt

Violeta

21.02.2016. 08:41

Ja pieļautu varbūtību,ka jūs-autora partija nokļūtu varas elitē,tad tikai mēs ieraudzītu to,kā jūsu vārdi saskanētu ar jūsu darbiem.Vienkārši cilvēki ir zaudējuši jelkādu ticību mūsu varturiem.Cik gadus tiek piesaukts vārds korupcija,taču tie paši šī vārda sludinātāji to visu ko piesauca samīca dubļos,kolīdz saož naudas smaku,jo redz nostrādā šis visiem zināmais''cilvēciskais faktors''.Liec to algu cik vien lielu gribi,taču nekad nav par daudz.Un kam tā naudiņa ir,gribas viņu vēl vairāk.Atgriezīsimies pie pasakas par Vērdiņu un viss,....tālāk risinājumu es nezinu,vai arī negribu izteikt...,jo tas mans izteikums nedos rezultātu.

Atbildēt

Latvietis

21.02.2016. 08:25

Nekādā gadījumā nedrīkst atņemt latviešu deģenerātu lielākos dārgumus - stulbumu, zagšanu, kukuļņemšanu. Vai tad šajā partijā nav latviešu, ka viņi raksta tādu vēstuli. Neticu! Partijā ir latvieši un tātad stulbeņi, zagļi un kukuļņēmēji ir noteikti pie vietas te.

Atbildēt

Žulis

21.02.2016. 07:40

Pieprasīt, lai mūsu valdības vīri apkarotu korupciju ir tik pat naivi, kā pieprasīt lai vilku bars apkarotu gaļas ēšanu.
Bet tā korupcijas apkarošanas imitācija jau visu laiku tiek taisīta. Korupcijas apkarošana ir gan deklarācijās rakstīta, gan par prioritāti izsludināta, gan visos masu saziņas līdzekļos apsiekalota. Ir taču vesels birojs, kur sēdošie purni it kā tikai par to vien saņem naudu.
Tas, ka korupcija apdraud valsti ir pilnīga taisnība. Tikai, ja tādas īstas valsts nemaz nav, ko gan tā korupcija var apdraudēt? Ja mums nav ne pašnoteikšanās, ne savas naudas,ne valstiski domājošas valdības, tad kas gan tā ir par valsti? "Valstī", kur tiek imitētas rūpes par iedzīvotāju veselības aizsardzību, rūpes par izglītību, rūpes par valsts aizsardzību, rūpes par ekonomikas attīstību ir tikai normāli, ka tiek imitētas arī rūpes par korupcijas apkarošanu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...