Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tām noteikti jābūt gaišām aploksnēm. Ja pieņem, ka runa ir par aplokšņu algām jeb tā saukto Latvijas ekonomikas pelēko zonu, tad tās ir tieši tik gaišas, cik gaiši prāti sēž atbildīgajos dienestos. Savukārt, ja paliekam tikai pie partijām, kas, kā izrādās, ir tādas

Piemēram, “Jaunās Vienotības” (JV) gadījumā, pētot aploksni pret gaismu, var saskatīt vairākas politisko procesu ūdenzīmes, bet, pētot to Jāņu vakarā pret ugunskuru, tur pat papardes zieds atveras uz visām pusēm, stāstot par valsts kalpu un sulaiņu primitīvo dabu. Un, ja vēl partijas biedru vēstules apskata no tādas pašas puses…

Šī būs sazvērestības teorija, kuras pamatā ir JV vecbiedra Normunda Orleāna uzrakstītā vēstule, ko viņš partijas pastniekam nodeva 2023. gada 28. martā. Tajā brīdī vēl nav atnācis pavasaris, bet pilnīgi droši – “Apvienotā saraksta” idejiskais tēvs Uldis Pīlēns jau skroderim ir nodevis mērus savam prezidenta uzvalkam.

Jau ir zināms, ka no JV ģenerālsekretāra amata pēc pārliecinošas uzvaras vēlēšanās ir atkāpies Artis Kampars – tas pats Kampars, kas Orleānam esot iedevis “pēdējo aploksni”… Taču šī tīšanās varētu būt saistīta ar kādu citu vēstuli, ko par Kamparu 2022. gada nogalē saņēma SAB… Vārdu, sakot – JV uzvara vēlēšanās nāca komplektā ar citu partiju dabisko greizsirdību un iedzimto škrobi.

Tāpēc daudzmaz droši var teikt, ka Orleāns tika noskaņots, kā Pauls noskaņo klavieres – pieaicinot meistarus no malas… Jo padomājiet paši: tiekot pie uzvarētāja kausa – un tas nozīmē, ka pie amatiem un kumosiem tiek gan partijas dzejnieki, gan sētnieki, par patmalniekiem pat nerunājot – nekādi nav saprotams, kāpēc viens no pieredzējušākajiem biedriem saņēmis dūšu traktātam “Par organizācijas darbības pasliktināšanos”.

Tā kā JV ir pieredzējusi darbā ar dunčiem un mugurām, tā saprot, ka Orleānu diriģē kāda roka, kuru, visticamāk, neredzēt Mežaparka estrādē kāda kora priekšā, bet tā noteikti ir satiekama pie koalīcijas galda. Kam tur tajā brīdī vislielākā apņēmība? Pareizi – Pīlēna bandai. Konflikta sākumā JV tā kā vēl gludina Orleāna bikses partijas iekšienē, pie reizes dedzinot visus pierādījumus un dokumentus, taču labi redz, ka Orleāns jau iemācījies lidot bez turēšanas vai atradis citus, kas viņu tur…

Vienlaikus koalīcijas pelēkie kardināli kopā ar palu ūdeņiem pērn aprīlī klusi papludina arī iekšējai lietošanai ziņu par premjera Kariņa lidojumiem, kas sākumā JV elitē izraisa smaidu ne tikai uz lūpām, tomēr, redzot, ka šo var iepakot diezgan labā dāvanu papīrā ar netīkamu aromātu, partijas galvenajiem cilvēkiem galvas apvidū sāk kurties mazi kūlas ugunsgrēki. AS pie sevis spriež, ka JV tiek tādā veidā totāli demoralizēts, jo politiskajiem manevriem viņiem bija diezgan ierobežotas iespējas. Tajā brīdī tā izskatās…

Aploksnes un lidojumi tiek zem galda rādīti tādai kā biedēšanai un mājieniem, un Pīlēns jau ir iemācījies inaugurācijas valsi. Līdz tai slavenajai dienai, kad JV nevis pieņem kapitulācijas vai padevības aktu, ko viņiem piedāvā AS, bet vienojas ar nelabo, atvainojos – ZZS…

“Progresīvie” tiek šūti tam visam klāt kā bikšu pogas, bet Rinkēvičam nav nemaz citu variantu kā kļūt par vella kalpu ar slavenajām pils atslēgām komplektā. Tas ir JV civilās aizsardzības plāns!

JV pagājušā gada maijā ļoti labi saprata, ka aploksnes un lidojumus varēs noairēt tikai tādā gadījumā, ja viņi ne tikai paliek pie varas, bet arī kontrolē “telegrāfu, tiltus un pasta nodaļas”. Arī publiskās ziņas, ka koalīcijā nav dinamikas, lai realizētu “ekonomisko transformāciju” – atceramies, tobrīd premjers vēl ir Kariņš – drīzāk ir viena lielā plāna sastāvdaļa, nevis politiskās dienas kārtības spiedīga vajadzība.

Kamēr Smiltēns ap Brīvības pieminekli izspēlēja skaitlisko vairākumu, JV jau bija sameklējusi knupīti Orelānam un ērtus valdības krēslus Lemberga brigādei. To mums pārējiem tā gribējās domāt, ka vienošanās ar ZZS ir kaut kāds pakts vai slazds, kur droši vien zemnieki ir nākuši par kāzu ģenerāļiem, lai balsotu par Stambulas konvenciju, bet pretī dabūs kaut kādas tiesiskuma interpretācijas Latvijas slavenākā oligarha krimināllietā. Tomēr, tagad var teikt, ka tajā brīdī JV vienkārši glāba savu svilstošo pakaļu, kas viņiem arī izdevās.

Orleāns 2023. gada 15. augustā sūta to pašu vēstuli partijas ētikas komisijai – tas ir, teju piecus mēnešus pēc sava pirmā iznāciena… Parēķiniet, cik Salacā un Gaujā šajā laikā malu mednieki noķerti, un novērtējiet, kādas brīvās kustības ar vālītēm, lentu un riņķi šajā laikā jau bija paspējuši izpildīt JV vadošais korpuss.

Sākot no Rinkēviča sensacionālā uznāciena un beidzot ar Kariņa otrā kabineta demonstratīvu izdemolēšanu. Interesanti, ka Orleānam šajā laikā jāsadala uzmanība – skatoties uz pelēkajiem diriģentiem un tajā pašā laikā uz savu partiju. Bet, tā kā vīrietis divām lietām reizē nevar koncentrēties, tad loģiski – viņš paliek pie vienas, domās kopā ar partiju… Kas vēl jauki – pat tad, kad Orleānu tā kā atšuj no partijas lietām un ir redzams, ka kopumā lielajā bildē JV ir ne tikai saglabājusi, bet pat audzējusi savu politisko svaru, tā sauktais nemiera cēlējs sēž zem ceļmalapas kā Spānijas kailgliemezis. Kluss. Viņam lika, vai – viņš nesaprata?

2023. gada novembrī ir skaidrs, ka Kariņa lidojumus AS beidzot izspēlēs kā Usika sitienu ar kreiso, un JV faktiski tajā pašā laikā uzraksta iesniegumu KNAB par aploksnēm – un vēršas pret savu partijas biedru Orleānu. Bet – par šo neviens tajās dienās neuzzina. Šis ir apsteidzošs manevrs, lai vēlāk teiktu, ka mēs gan partijas iekšienē, gan pēc tam arī no ārpuses darījām visu, lai pārliecinātos par šiem “apmelojumiem”.

Orleāns gan mēģina grūstīt savas figūras un 2023. gada decembra sākumā arī raksta vēstuli KNAB un vēl – VID, VDI, DVI… – tomēr kam viņš tās sūta? Tur visur ir priekšā JV cilvēki vai viņu mazie brāļi.

Viens no skaistākajiem jautājumiem šajā epopejā ir jautājums – kurš un kāpēc nolēma 2024. gada martā tomēr publiskot Orleāna skandālu? Tātad – gadu pēc vēstules uzrakstīšanas partijai! Skaidrs, ka tā nebija izmeklējošā žurnālistika… JV pati šo nedarītu, jo viņi vienmēr ir atraduši ierakstu studijas bez liekiem trokšņiem. Bet kāds taču šajā sakarā imitē – ja ne brāļus Kokarus, tad vismaz Teterovski…

Paskatāmies uz lēmumiem, ko JV vadībā valdība pēdējā gada laikā nogulēja – startēģisko AS Gaso mēs atļaujam nopirkt igauņiem, kas vairāk izskatās pēc čekistiem, “Latvijas gāze” uzvar dīvainos iepirkumos, par ko maksās valsts. Šī paša uzņēmuma atrašanās ārpus jebkādām vietējām sankcijām arī ir jocīga, lai gan pat kurmītis dienas vidū spētu saskatīt, ka aiz visā tā stāv Krievijas fašisti… Tas, ka mangāna rūda tika vesta pie rociņas cauri visai Latvijai, tas, ka ar graudu tranzītu muļļājāmies kā Latvijas futbolisti uzbrukumā, tas, ka “Rail Baltica” projekts faktiski ir mūsu kauns ar pievienoto vērtību…

Ostas un dzelzceļš ir Krievijas lunaparks, par ko rēķinus nezin kāpēc maksā tikai Latvija. Robežas nebūve, civilās aizsardzības neplāns, pierobežas reģionu noplicināšana… Kaut kā aizdomīgi daudz projektu tika no valdības puses finansēti kā “līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”, un tam nebija nekāda sakara ar nokrišņiem, plūdiem vai jūras ziedēšanu, bet vēl mazāks – ar izpratni par saimnieciski atbildīgiem tēriņiem.

Un, tas viss – tikai pie lielā mēslu kombainu… Cik s...dos neesam iekāpuši, izvedot suņus pastaigā – nosacīti?

Kad paskatās uz tām bēdīgi slavenajām aploksnēm un vēstulēm no šādas puses, tas vairs nav vienas partijas nejauši nošmulētais lacītis, ko maziem bērniem uzsien zem zoda pirms ēšanas. Un tā var arī nebūt sazvērestības teorija… Glābjot partiju, JV domāja par… partiju. Bet tam ir mazs sakars ar valsts interesēm.

Novērtē šo rakstu:

88
5

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...