Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es esmu

05.05.2021. 20:18

»

es neesmu

par "kreisajiem" krieviem, bet es vēlētu par kreisajiem nacionāļiem, ja tādi būtu


Nevar neko kardināli mainīt, ja propagandonu nozombētie plānprātiņi nobalsojuši pārsvarā par čekas projektiem, tomēr valsts krišanu bezdibenī piebremzēt var un nedot to pilnībā izputināt līdz laikam, kad sabruks kremļa vara un krievu pasaulei pienāks kirdik.
Kreisie, tā ir Bolīvija vai Venecuēla, kur normāla alga ir mazāka nekā mūsu nestrādājoša parazīta pabalsta līmenī. Kreisie ir ASV pederastu partija, kas uz šodienu jau likvidējusi miljonu darba vietu un iztērējusi divus triljonus, daļu izdalot nēģeriem, nelegāļiem un noziedzniekiem, protams neaizmirstot arī sevi.
Kreisie visos laikos ir bijuši par vienlīdzību, kur viņi ir vienlīdzīgāki par pārējiem.

Atbildēt

turklāt

05.05.2021. 18:40

»

es neesmu

par "kreisajiem" krieviem, bet es vēlētu par kreisajiem nacionāļiem, ja tādi būtu


es kadreiz vēlēšanās balsoju par VL, cerot, ka jaunais spēks varētu tautai ko mainīt.

Atbildēt

sandis

05.05.2021. 15:00

INTRESANTI PALASĪT , KA DAUDZI JAU BERNIBĀ GULTĀ ČURĀJUŠI PRET PADOMJU VARU !!!ĀRKĀRTĪGI DAUDZ PAREIZAJIEM IR KARTĪTES,TĀ PAT KĀ DAUDZI BIJA PARTIJĀ.BET TĀDI BIJA LAIKI UN DAUDZI DZIEDĀJA ,DOMĀJA SAVĀDĀK KĀ PARTIJA UN ZINĀJA LATVIJU,JA TAD KĀDS TIK DAUDZ LIETOTU KRIEVU VĀRDUS BŪTU PĀRKRIVOJIES!!!TAGAD GAN KATRĀ TEIKUMĀ ANGĻU VĀRDAM UN TAS IR STILĪGI. AGRĀK CERĒJA TIK UZ MASKAVU TAGSD UZ BRISELI UN VĒL JĀDOMĀ KURI CENTĀS VAIRĀK !!!

Atbildēt

Mr. Pībodijs

05.05.2021. 14:32

Šai VDK aģentu sarakstos esošajai laiks iet pensijā, kā to dara godīgi ļaudis Latvijā.

Atbildēt

ko nozīmē labējie?

05.05.2021. 14:25

»

no labējiem

nacionālistiem tautas vairākumam nav nekāda labuma, jo tie rīkojas bagāto tautiešu interesēs. Vai jūsu tieslietu ministri ir ko darījuši, lai novērstu algu un pensiju netaisnīgu sadali? Salīdzini - pensija zem 100€ un 19000


Vai Latvijas krievu pederastu līdera, Ušakova, partija, kas pilda pret kremļa oligarhiem uzņemtās saistības, par ko saņem no tiem atalgojumu, būtu tā kreisā?
Kad nacionālisti bija pie varas 1934. - 1940, bija Latvijas uzplaukuma laiki. Pēc 1991. gada visa vara ir tevis savēlēto kremlim paklausīgo krievus mīlošo pederastu rokās.
Ja tieslietu ministriem būtu tāda vara, tavējo dienas jau sen būtu beigušās purvos rokot kūdru.

Atbildēt

Es

05.05.2021. 14:13

Ļoti ceru uz Ventspilnieku sapratu ka viņi Kristovski neievēles.

Atbildēt

millers

05.05.2021. 13:52

>>>>tiesu ekspertam --tāds mēsla gabals,kā siekalainais pakaļā līdējs dombrelis ilgi nav redzēts ,nožēlojams liekulis,kurš aizmuka uz briseli,glums,kā atejas tārps,

Atbildēt

Pilsonis

05.05.2021. 13:47

»

plānprātiņam

Ko nozīmē "sadarboties"? NA nav ņēmuši ziedojumus un saņēmuši "stipendijas" no Krievijas organizētās noziedzības un čekas firmām, kā LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotība, JKP, A/Par un to līdzdalībnieki Saskaņa...


Bet vai tad tas, ka tie nacionālie jūdas ņēma amatus ar milzīgām algām, iespējām ietekmēt dažādus konkursus, utt. no tiem kuri, kā jūs sakāt "saņēmuši "stipendijas" no Krievijas organizētās noziedzības un čekas firmām, kā LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotība, JKP, A/Par un to līdzdalībnieki Saskaņa".
Kā jums nav kauna pretetkli kangaru reputāciju spodrināt?
Tie jūsu elki, kangari, visus savus amatus saņēma pateicoties LC, vienotībām, JKP, LPP utt.

Atbildēt

Tiesu eksperts

05.05.2021. 13:40

»

Pēteris

Tādi ir tie Valda bandas ierindnieki - čekas aģenti un veci komuņagas. Cerams, ventspilnieki izdarīs pareizo izvēli, lai bodānistu un šveiciešu miroņa sekta būtu pašvaldības miskastē


Valdis Dombrovskis ir personība, valstsvīrs , gudrs un godīgs, tādēļ viņu vajā šī "hibrīdkara" un bilingvālās izglītības eksemplāri, savējie mafiozi, kuri nesaņēma gandarījumu viņa valdībā.

Tādu vadītāju, kā Vladis Dombrovskis, Latvijā vajag pameklēt un neatradīsi tik ātri. Ir, ir, ne viens vien arī citi, bet viņi negrib šajā netīrajā sistēmā līst - viņiem savs krekls tuvāks. Tur tā starpība.

Valdis Dombrovskis uzņēmās vadīt valdību nerēķinoties ar savu prestižu, ka var daudz zaudēt, jo Latvia bija caurkritusi visās sistēmā - tātad valsts patriots. Man bija ar viņu sadarbība, saskarsme - viņš ir izcila personība, atsaucīgs un saprotošs, bet kā jau latvietis, nedaudz naivs kā jau izglītots un labs diplomāts.

Uz Valdi Dombrovski var paļauties. Viņu vēlreiz jāaicina kļūt par valdības vadītāju, tūlīt un tagad jāaicina piedalīties Saeimas vēlēšanās. Kariņš ir labs cilvēks, bet neder valdībā, viņam nav latviskā ķēriena saprast savu tautu, izprast sarežģītu situāciju.

Egils Levit vēl vairāk nederīgs, klanās Saeimai uz ceļiem, lišķīgs un prasts kā naivās Eiropas eksemplārs. vēl vairāk nesaprot tautu - Latviju un latviešus kā ne visai gudrā Vaira. (varbūt der Rietumos, bet Latvijā viņa ir kaitniecība, kā veinbergas līmenī).

Atbildēt

no labējiem

05.05.2021. 13:31

»

plānprātiņam

Ko nozīmē "sadarboties"? NA nav ņēmuši ziedojumus un saņēmuši "stipendijas" no Krievijas organizētās noziedzības un čekas firmām, kā LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotība, JKP, A/Par un to līdzdalībnieki Saskaņa...


nacionālistiem tautas vairākumam nav nekāda labuma, jo tie rīkojas bagāto tautiešu interesēs. Vai jūsu tieslietu ministri ir ko darījuši, lai novērstu algu un pensiju netaisnīgu sadali? Salīdzini - pensija zem 100€ un 19000€.

Atbildēt

fono

05.05.2021. 12:34

kā gan var negribēt pensijā esot izlauzaties pirmajās rindās? M. Auziņs taču arī pat TV tiek rādīts kā īstenticīgais, un bez jebkāda čekas maisa fonā

Atbildēt

plānprātiņam

05.05.2021. 12:23

»

kas ir latviešus mīlošie?

NA visu laiku ir sadarbojusies ar oligarhu partijām, vai šie nacionālisti ir rūpējušies par visu tautu? Tikai par bagātajiem. Vai mums ir kāds ziņu portāls tautai? Tikai minoritātēm - gan bagāto, gan citām minoritātēm


Ko nozīmē "sadarboties"? NA nav ņēmuši ziedojumus un saņēmuši "stipendijas" no Krievijas organizētās noziedzības un čekas firmām, kā LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotība, JKP, A/Par un to līdzdalībnieki Saskaņa.
Vai vajadzēja aizcirst durvis un pilnībā ignorēt apstākli, ka ienaidnieki posta valsti?

Atbildēt

to Skumjais Bruņinieks

05.05.2021. 12:17

»

Skumjais Bruņinieks

Vienreiz par visām reizēm ir jāsaprot un jāatcerās...


Kā ar Zatleru un Bordānu, tie bija Pirmā, jeb jau Otrā, pēc 1991. gada augusta iesaukuma, čekas ziņotāji?

Atbildēt

Pētersons

05.05.2021. 12:01

Ko uzklupat Dacītei? Tajā sarakstā ir vēl eksotiskāki eksemplāri kā brāļi Landmaņi, Orinskis, Jaščenko un, protams, pats Ģirtvaldis!

Atbildēt

nu ja

05.05.2021. 10:32

»

to ha-ha

Kas ir tauta? Tā pati vien ir, kas čekas maisos. Un tie kurnētāji tik tāda saujiņa vien ir


Tie labākie, darbspējīgākie jau ir aizbraukuši.

Atbildēt

tāpēc

05.05.2021. 10:30

»

kas ir latviešus mīlošie?

NA visu laiku ir sadarbojusies ar oligarhu partijām, vai šie nacionālisti ir rūpējušies par visu tautu? Tikai par bagātajiem. Vai mums ir kāds ziņu portāls tautai? Tikai minoritātēm - gan bagāto, gan citām minoritātēm


pie mums ir tāda nevienlīdzība, ko pat rietumos mums pārmet. Tie karjeristi, kas sasnieguši labu finansiālo stāvokli, nav ieinteresēti dalīties ar citiem, nabadzīgākiem. Viņiem pofig, ka tauta izmirst un aizbrauc. Kā, piemēram, Bens no nra raksta, ka vērtīgi ir tie Buņģi no Poruka stāsta, lai katrs ir atbildīgs par savu dzīvi.

Atbildēt

to ha-ha

05.05.2021. 10:28

Kas ir tauta? Tā pati vien ir, kas čekas maisos. Un tie kurnētāji tik tāda saujiņa vien ir.

Atbildēt

kas ir latviešus mīlošie?

05.05.2021. 10:22

»

kā tad nē?

Kaut kādi krievus mīlošie pederasti visu laiku piemin


NA visu laiku ir sadarbojusies ar oligarhu partijām, vai šie nacionālisti ir rūpējušies par visu tautu? Tikai par bagātajiem. Vai mums ir kāds ziņu portāls tautai? Tikai minoritātēm - gan bagāto, gan citām minoritātēm.

Atbildēt

Dainis

05.05.2021. 10:04

Vervētājs Kalnpurs Dainis tepat staigā. Vajag paprasīt. Un Kā šī vecmāmiņa 50gadu vecumā to otru augstāko izglītību noformēja?

Atbildēt

ha-ha

05.05.2021. 09:46

Lielākie meli ir par komunistu autoritāti tautā.Tauta neko nebija aizmirsusi un nav aizmirsusi,ka komunisti bija okupācijas varas priekšpostenis ar čeku un miliciju kabatā,ko arī šī trijotne izmantoja 4.maijā.Muldėšana par to ka šajā latviešiem naidigo spēku kopsapulcē varėtu büt par neatkarïbu negatïvs balsojums ir pamatā tïri demagoģisks,jo padara diskutablu un legālu diskusiju par neatkarïgäs valsts noziedznieku pozitīvu lomu,ko šī noziedznieku banda izmantoja lai pilnïbā saglabätu varu,kura tiek izmantota tautas iznïcinäšanā un bandas locekļu labklājïbas nodrošināšanā.Čekas aģentu virtuālā vajāšana ir uzmanïbas novėršana no ïstajiem noziedzniekiem un ļauj viņiem justies kā varoņiem un brïvïbas cïnïtājiem.

Atbildēt

Es

05.05.2021. 09:21

Rūdīti nelieši.

Atbildēt

pele

05.05.2021. 08:05

vai tad šai stukačkai nav jādodas pensijā?

Atbildēt

FKK

05.05.2021. 07:35

Meroni pērk latviešus kā maukas par sviestmaizi. Vienotība un LRA pogā vaļā un velk nost bikses bez ziepēm. Smiltēnam tas labi padodas. Tas arī nav nekas jauns. Meroni piegulētāja turpinās pirkt helikopterus un briļiku uz Latvijas Republikas rēķina.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

05.05.2021. 06:47

Vienreiz par visām reizēm ir jāsaprot un jāatcerās..
Neviens augstas raudzes KP funkcionārs uzreiz ar visām regālijām un amatiem no debesīm nenokrita.
Visi sāka no pašas apakšas..un, starp citu, arī VDK lielie dūži.
Gan Gorbunovs, gan Lembergs, gan Brigmanis, gan Brigmane, gan Čepānis, gan Vagris, gan Reirs, gan Urbanovičs un pat varenais Pugo..visi sāka savu karjeru Padomijā, kā prasti, vienkārši VDK informatori - ziņotāji.
Jā..pēc tam, kad bija sasniegts zināms līmenis PSRS hierarhijā..tad nu vairs ar tādu apkaunojošu lietu nevajadzēja krāmēties.
Tad Gorbunovs pats izsauca VDK priekšnieku un taujāja.."..kā tur mums ar Astras lietu iet, cik tālu esam ar disidentiem - "antisovečikiem"..ko mūsu informatori ziņo? Uz Ļeņina dzimšanas dienu visus vajadzētu iesēdināt.."

Atbildēt

Nu nu nu

05.05.2021. 05:48

»

nu nu

Ne Lembergs, ne Urbanovičs un pat Reirs nebija stučītāju rindās, jo kompartijas darboņu sadarbība ar čeku ietilpa viņu darbu pienākumos. Pavisam cita lieta, aktīvists Ģirts Valdis Kristovskis


Pirms nokļūšanas siltajā vieta - protams ka stučija. Un Lembis arī pēc tam - par ideju jau. Urbis un Reirs ir sertificētie kropļi

Atbildēt

Suska

05.05.2021. 00:09

»

un kas ir Karina Korna?

...


Tagad ir Karina Ploka un strādā Reira komandā.

Atbildēt

Lēģera uzrauga dēlinš par Rīgas mēru

04.05.2021. 21:43

»

!

ka neka valsts apversuma gadadiena


Kažoku apvēršanu nesauc par valsts apvērsumu. Okupantu vara nenomainījās, tikai vakardienas priviliģētie spīdzinātāji un slepkavas palika par priviliģētiem jaunkapitālistiem, kuriem pat niecīgākā smadzeņu kroka nebija jāpakustina lai paliktu par miljonāriem.
Turpinājums visiem zināms, kam nauda tam vara, kam vara, to labā tiek kārtota likumdošana.

Atbildēt

Ļoti sakarīga intervija

04.05.2021. 21:26

https://youtu.be/Nyd0d20vQGo

Atbildēt

Jazzy

04.05.2021. 20:44

Kāpēc prezidentam neuzdod šādu jautājumu? :)

Atbildēt

Ruta

04.05.2021. 19:51

tā vecā sagrabējušā čekiste ne to vien var, kā tikt deputātos, varbūt jau rīt būs amerikāņu jūras spēku virsniece.

Atbildēt

es jau minēju

04.05.2021. 19:49

»

nu nu

Lembergu savervēja vēl bērnudārzā, bet no Ģirta Valda Kristovska pakalpojumiem atteicās


ka lembīti savervēja 70to gadu sākumā,nevis bērnu dārzā.Sākot darboties kā partijas funkcionāram,no aģentiem tika izslēgti visi aģenti.To mūsdienās taču visi zin,kam tas interesē.

Atbildēt

nu nu

04.05.2021. 19:41

»

lembītis gan bija

pirms darbošanās kompartijā.Piedzimstot neviens nav kartotēkā un neviens,gulēdams autiņos,vēl nav komūnists


Lembergu savervēja vēl bērnudārzā, bet no Ģirta Valda Kristovska pakalpojumiem atteicās.

Atbildēt

lembītis gan bija

04.05.2021. 19:23

»

nu nu

Ne Lembergs, ne Urbanovičs un pat Reirs nebija stučītāju rindās, jo kompartijas darboņu sadarbība ar čeku ietilpa viņu darbu pienākumos. Pavisam cita lieta, aktīvists Ģirts Valdis Kristovskis


pirms darbošanās kompartijā.Piedzimstot neviens nav kartotēkā un neviens,gulēdams autiņos,vēl nav komūnists.

Atbildēt

WWW

04.05.2021. 18:57

»

!

ka neka valsts apversuma gadadiena


Kāds vēl apvērsums? 4. maijs bija nekas cits, kā lēts teātris, kuru režisēja kompartija un čeka.

Atbildēt

nu nu

04.05.2021. 18:56

»

Karlsons

Sīka vienība!Lembītim taču kartiņa jau no septiņdesmitajiem gadiem.Ventspilī ir pašiem sava kārtība,sava nauda venti pat bija.Vai vēl ir


Ne Lembergs, ne Urbanovičs un pat Reirs nebija stučītāju rindās, jo kompartijas darboņu sadarbība ar čeku ietilpa viņu darbu pienākumos. Pavisam cita lieta, aktīvists Ģirts Valdis Kristovskis.

Atbildēt

vienalga ko

04.05.2021. 18:48

»

nu un

kāda alternatīva


Tikai ne čekistu - pederastu bandu un viņu Saskaņas līdzdalībniekus!

Atbildēt

404

04.05.2021. 18:42

»

tās dižas muļķības

Par to "stāvēšanu rindā"Daudzi arī atteicās sadarboties.nevajag izplatīt ļaunprātīgus melus!Bet kundzīte bezkaunīga,jo melo,ka nav sadarbojusies


¿..Daudzi arī atteicās sadarboties? Tie kuri atteicās, tie atteicās, bet kā redzams arī gribētāju netrūka...

Atbildēt

Karlsons

04.05.2021. 18:18

Sīka vienība!Lembītim taču kartiņa jau no septiņdesmitajiem gadiem.Ventspilī ir pašiem sava kārtība,sava nauda venti pat bija.Vai vēl ir?

Atbildēt

augusts

04.05.2021. 18:17

Lai tikai nesaka, ka visus vervēja piespiedu kārtā. Uz VDK stukaču vietām bija jāstāv rindā lai tiktu. Bijušajā DDR Austrumvācijā un Čehoslovākijā uz katriem 100 iedzīvotājiem Štāzī ziņotāju bija daudzreiz vairāk nekā mūsu VDK maisos attiecībā pret iedzīvotāju kopskaitu. Tomēr diez vai latviešiem bija mazāka kāre stučīt, dabūt valsts dzīvokli bez 20 gadu stāvēšanas rindā, un atļauju braukt uz tā saucamajām kapvalstīm.

Atbildēt

ммм

04.05.2021. 18:17

»

sertifikāts

Raksturīgi ka pagaidām atzinušies tikai kaut kādi aktieri un muzikanti. Nopietnāki vēži iet pavisam v atkaz (ko jūs, kas es par stukaču, skaidrs ka feiks un deza, jau rīt sazināšos ar juristu) un arī tiesa 90% nomazgā baltus


Par tiem sabiedrības mēsliem, kuri maisos, viss ir skaidrs. Runa jau iet par tiem tūkstošiem, kuri tika izņemti no kartotēkas. Kā mēs redzam, dažs labs muļķis nāk klajā ar nepārprotamām atklāsmēm.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....